Polacy w Niemczech – podsumowanie

Zdjęcie główne: 360experience.com

Przez ostatnie tygodnie prezentowaliśmy Wam statystyczne zestawienie Polaków w niemieckich pucharach. Tym razem przygotowaliśmy dla Was podsumowanie występów i bramek wszystkich polskich piłkarzy we wszystkich niemieckich rozgrywkach. To wyjątkowe zestawienie z pewnością będzie cennym uzupełnieniem wiedzy na temat Polaków w niemieckiej piłce.

WYSTĘPY:
SUMA1BL2BLPUCHAR NIEMIECPUCHAR LIGISUPERPUCHAR
Marek LEŚNIAK3212138424
Andrzej JUSKOWIAK31218411018
Tomasz WAŁDOCH30524925283
Jacek KRZYNÓWEK29617896193
Artur WICHNIAREK28721554162
Łukasz PISZCZEK270237303
Adam BODZEK2664520615
Eugen POLANSKI261242910
Tomasz KOS2605319215
Ginter FRANUSZ2584020018
Tomasz ZDEBEL25620137162
Wenanty FUHL2542221418
Andrzej KOBYLAŃSKI2548815412
Robert LEWANDOWSKI247212296
Rudolf WOJTOWICZ2381625818
Jakub BŁASZCZYKOWSKI236211232
Mirosław SPIŻAK2352319121
Roman WÓJCICKI2345915619
Tomasz HAJTO227210224
Adam MATYSEK2067811882
Jan FURTOK19818810
Sławomir CHAŁAŚKIEWICZ1924613313
Jacek JARECKI17716611
Aleksander FAMUŁA171142920
Zbigniew KRUSZYŃSKI17064979
Waldemar MATYSIK16794667
Andrzej RUDY1651341417
Janusz TUROWSKI1641054316
Dariusz ŻURAW1641311617
Roman GESZLECHT1591043817
Henryk BAŁUSZYŃSKI156568911
Waldemar CIMANDER1541468
Adam MATUSZCZYK153528714
Zbigniew SZEWCZYK1521475
Janusz GÓRA1512511511
Waldemar KRYGER13912613
Mariusz KUKIEŁKA13871607
Witold WAWRZYCZEK1291310610
Sławomir MAJAK128108137
Piotr NOWAK1251169
Ryszard CYROŃ12361557
Artur SOBIECH11898137
Helmut FOREITER11725875
Krzysztof HETMAŃSKI11528825
Waldemar SŁOMIANY1089810
Kacper PRZYBYŁKO1071025
Krzysztof ZAJĄC1061015
Paweł WOJTALA104415310
Adam MAJEWSKI10363346
BRAMKI
SUMA1BL2BLPUCHAR NIEMIECPUCHAR LIGISUPERPUCHAR
Robert LEWANDOWSKI154135181
Andrzej JUSKOWIAK9756338
Artur WICHNIAREK9449387
Marek LEŚNIAK77422312
Jan FURTOK67607
Jacek KRZYNÓWEK4824222
Andrzej KOBYLAŃSKI478372
Janusz TUROWSKI4428115
Mirosław SPIŻAK365247
Andrzej BUNCOL322165
Cezary TOBOLLIK3112181
Roman WÓJCICKI318203
Jakub BŁASZCZYKOWSKI29272
Ryszard CYROŃ2811152
Henryk BAŁUSZYŃSKI266182
Paweł KRYSZAŁOWICZ26719
Euzebiusz SMOLAREK26251
Sławomir CHAŁAŚKIEWICZ241221
Artur SOBIECH231823
Helmut FOREITER222182
Ginter FRANUSZ22193
Kazimierz KMIECIK22211
Wenanty FUHL21120
Marek MAJKA2121
Tomasz WAŁDOCH211821
Jacek FRĄCKIEWICZ18171
Janusz GÓRA18315
Sławomir MAJAK181512
Piotr NOWAK18171
Mirosław OKOŃSKI181521
Kacper PRZYBYŁKO1818
Andrzej RUDY181413
Łukasz PISZCZEK17161
Marian RESPONDEK17152
Włodzimierz SMOLAREK16133
Ernest WILIMOWSKI1616
Tomasz HAJTO15141
Eugen POLANSKI15141
Piotr TYSZKIEWICZ151131
Jacek DEMBIŃSKI14113
Witold WAWRZYCZEK14113
Jacek MENCEL13112
Radosław GILEWICZ12111
Radosław KAŁUŻNY12741
Zbigniew KRUSZYŃSKI12291
Krzysztof NOWAK12102
Waldemar SŁOMIANY12111
Jarosław STUDZIZBA1091
Dariusz SZUBERT1073
Tomasz ZDEBEL1082

Dane do 31/01/2017

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE , INSTAGRAMIE i YOUTUBE

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 129 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki