Tabela wszech czasów Centralnej Ligi Juniorów

Centralna Liga Juniorów to format rozgrywek utworzony w sezonie 2013/14, przeznaczony dla grup młodzieżowych. CLJ zastąpiła Młodą Ekstralkasę i dzieli się na Ligę Juniorów Starszych i Ligę Juniorów Młodszych. Przedstawiamy wam tabelę wszech czasów Centralnej Ligi Juniorów Starszych.

DRUŻYNASTARTYMZRPBR+BR-PKT
LEGIA WARSZAWA412697151434593306
LECH POZNAŃ4124861820359136276
POGOŃ SZCZECIN4124822022328150266
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK4114682026271128224
WISŁA KRAKÓW4118612532229144208
MKS POLONIA WARSZAWA4114651237259135207
ZAGŁĘBIE LUBIN4114631437266154203
ARKA GDYNIA4112591934219123196
CRACOVIA4118582238230172196
LECHIA GDAŃSK4112523030185128186
KORONA KIELCE4112522634194145182
UKS SMS ŁÓDŹ38456121621672180
WARTA POZNAŃ4112492439190147171
GKS BEŁCHATÓW4114472839190154169
BAŁTYK KOSZALIN4112462145196179159
ŚLĄSK WROCŁAW4112452344208166158
STAL MIELEC4112432643184150155
GÓRNIK ZABRZE392402428153113144
RUCH CHORZÓW38441172614893140
FALUBAZ (UKP) ZIELONA GÓRA4112363244131150140
MOTOR LUBLIN390381735153140131
ŁKS ŁÓDŹ4112371560139225126
GWAREK ZABRZE382341533173128117
STAL RZESZÓW38225203711511895
ZAWISZA BYDGOSZCZ38225154211514390
KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI3821925389011982
MIEDŹ LEGNICA252221020858376
FC WROCŁAW ACADEMY2601914278710371
STOMIL OLSZTYN252191221969969
ODRA OPOLE25220626898666
WISŁA PUŁAWY2521610266810758
PROGRES KRAKÓW1301749654755
OLIMPIA ELBLĄG252146325312548
TOP 54 BIAŁA PODLASKA2601210386414146
PIAST GLIWICE13013611605745
ZNICZ PRUSZKÓW13014313343645
UKS RUCH CHORZÓW1221417553343
ŁKS 1926 ŁOMŻA2521011315812741
POMOLOGIA PRÓSZKÓW252117345210240
RESOVIA13010614375436
SALOS SZCZECIN13010614325236
MKS KLUCZBORK252104385217734
WIDOK LUBLIN122778393328
BAŁTYK GDYNIA1227510283226
SANDECJA NOWY SĄCZ1227411274225
STAL STALOWA WOLA1227312374024
AP POGOŃ SZCZECIN1226511464423
GRYF SŁUPSK1307221318223
POLONIA 1912 LESZNO1226412305722
JUVENIA STARACHOWICE1225314326018
MKS EŁK1304620299218
BROŃ RADOM1225116306216
MOSP BIAŁYSTOK1223514176714
OLIMPIA GRUDZIĄDZ1303522229814
HUTNIK KRAKÓW1303324318812
ARKA NOWA SÓL13031261612310
LIDER WŁOCŁAWEK122301925949
POLONIA SŁUBICE122221812928
KS STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI1302226201088
SOKÓŁ OSTRÓDA1222218221228
NEPTUN KOŃSKIE1301326281386
GÓRNIK ŁĘCZNA1221219181075
ELANA TORUŃ1221120121064
PROMIEŃ ŻARY1221120111154
  1. WLICZONO MECZE PLAY-OFF O TYTUŁ MISTRZA POLSKI
  2. STAN NA KONIEC SEZONU 2016/17

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE i INSTAGRAMIE.

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 129 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki