Tabela wszech czasów: eliminacje do mistrzostw świata, strefa europejska

Kontynuując naszą podróż przez eliminacje mistrzostw świata, zatrzymujemy się dziś w Europie. Prezentujemy tabelę wszech czasów eliminacji ze strefy EURO. 

 

LP.KRAJSTARTYMECZEZRPBR+BR-PKT
1HOLANDIA1812078241828387258
2HISZPANIA1811276251125975253
3SZWECJA19124762028250115248
4CZECHY/CSRS19133732832257110247
5SERBIA/JUGOSŁAWIA19123723021261110246
6PORTUGALIA20134713330249138246
7ROSJA/ZSRR1511573231922775242
8BELGIA19128722531256137241
9ANGLIA1610772241126564240
10WŁOCHY161027124721364237
11NIEMCY/RFN14896918226967225
12RUMUNIA17123652533217128220
13SZWAJCARIA19125593234191142209
14FRANCJA1710662222220885208
15SZKOCJA18120592635182132203
16BUŁGARIA19124592639203168203
17IRLANDIA20134544040193161202
18AUSTRIA18118572635206131197
19WĘGRY18117562635210155194
20POLSKA18112562135212135189
21DANIA15115532834194137187
22GRECJA19121522643151164182
23TURCJA17123452355169179158
24IRLANDIA PÓŁNOCNA18127403552142156155
25NORWEGIA18121412951158171152
26WALIA18115342556146168127
27UKRAINA66532221110247118
28CHORWACJA6553316610043115
29FINLANDIA19124302173128282111
30SŁOWACJA65929141610360101
31ISLANDIA1310124195810821491
32IZRAEL761222217938488
33BOŚNIA I HERCEGOWINA653269181016187
34SŁOWENIA657231420736483
35NRD94722817876574
36ŁOTWA8701814387712168
37LITWA9681715365710066
38ALBANIA12991613706618361
39ESTONIA9711410475716252
40CYPR151091313838128952
41BIAŁORUŚ653121229578648
42MACEDONIA655121033639846
43ARMENIA6571013344810643
44GRUZJA65191329478340
45AZERBEJDŻAN65361433229332
46CZARNOGÓRA3257108373731
47MOŁDAWIA653511373310526
48WYSPY OWCZE76566533217624
49LUKSEMBURG20129481176741920
50MALTA129729863228815
51KAZACHSTAN4373529269214
52LIECHTENSTEIN65526472316512
53ANDORA5471343131526
54SAARA14112484
55SAN MARINO7610259102822
56KOSOWO150142141
57GIBRALTAR150052220

Stan na dzień 18 kwietnia 2017

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE , INSTAGRAMIE i YOUTUBE

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 129 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki