Tabela wszech czasów eliminacji MŚ – strefy: Oceania i Ameryka Południowa

Eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji trwają w najlepsze. W związku z tym postanowiliśmy przygotować dla Was zestawienie uwzględniające wszystkie mecze eliminacji w historii stref Oceanii i Ameryki Południowej

Oceania

KRAJSTARTYMZRPBR +BR -PKT
AUSTRALIA119151231726779176
NOWA ZELANDIA139252162421394172
FIDŻI951209221089469
WYSPY SOLOMONA7501982310410265
TAHITI74317818668159
NOWA KALEDONIA4331779833358
VANUATU73712322768939
SAMOA6269116378828
PAPUA NOWA GWINEA420767403127
TONGA6227114238222
WYSPY COOKA6203116166310
AMERYKAŃSKIE SAMOA51831141113610
TUVALU140132221

Ameryka Południowa

KRAJSTARTYMZRPBR +BR -PKT
ARGENTYNA13132743325231125255
URUGWAJ16150674043212161241
BRAZYLIA1210666281223469226
PARAGWAJ17150643056195185222
KOLUMBIA16148574348177155214
CHILE15142602953215187209
EKWADOR15139473359166193174
PERU16143403469157208154
BOLIWIA16146382880173278142
WENEZUELA1313624229011831394

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE , INSTAGRAMIE i YOUTUBE

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 129 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki