Tabela wszech czasów: europejskie puchary

Oto zestawienie obejmujące wszystkie sezony europejskich pucharów. W zestawieniu uwzględniliśmy więc nie tylko Puchar Europy / Ligę Mistrzów, ale również wszystkie inne klubowe rozgrywki europejskie. 

 

KLUBSEZONYZRPBR +BR -PKT
1FC BARCELONA582881151081019517979
2REAL MADRYT59285881191041523943
3BAYERN MONACHIUM482419793855441820
4JUVENTUS FC522359799737393802
5INTER MEDIOLAN5019194101600367667
6LIVERPOOL FC411948478611291666
7SL BENFICA5518893112641415657
8AC MILAN441829286582332638
9MANCHESTER UNITED381758769599322612
10RSC ANDERLECHT5617678134639509606
11AJAX AMSTERDAM5217474107589367596
12FC PORTO5416876112536393580
13ATLETICO MADRYT421615772491284540
14VALENCIA CF381528177535331537
15DYNAMO KIJÓW4515080106511379530
16PSV EINDHOVEN4714675109502361513
17CELTIC FC5114760112500353501
18ARSENAL FC311366073451273468
19RANGERS FC5112878103458374462
20CLUB BRUGGE4412860103459369444
21SPORTING CP5512569106471388444
22CRVENA ZVEZDA BELGRAD531276098504370441
23AS ROMA371226185406304427
24CHELSEA FC251206048399202420
25STEAUA BUKARESZT4510981101398377408
26SPARTA PRAGA4311066100406354396
27FEYENOORD ROTTERDAM421066076392289378
28HAMBURGER SV281133662385241375
29DINAMO ZAGRZEB4510559112400369374
30SPARTAK MOSKWA371075283369322373

 

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE , INSTAGRAMIE i YOUTUBE

Oceń ten tekst!
[Suma: 0 Średnia: 0]
Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 158 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki