Tabela wszech czasów finałów Copa del Rey

Wweekend prezentowaliśmy najciekawsze statystyki związane z Pucharem Hiszpanii. Dziś przedstawiamy wam tabelę wszech czasów obejmującą wyłącznie finały Copa del Rey.

Tabela wszech czasów

PUCHAR2 MIEJSCAMZRPBR +BR -
FC BARCELONA281038271107947
ATHLETIC BILBAO231436221136246
REAL MADRYT192039181205856
ATLÉTICO MADRYT1091910272626
FC VALENCIA79167092928
REAL SARAGOSSA65115151315
FC SEVILLA538503178
RCD ESPANYOL BARCELONA4594051319
REAL UNIÓN CLUB DE IRÚN 41540165
REAL SOCIEDAD257115713
REAL BETIS BALOMPIÉ 22411279
DEPORTIVO LA CORUÑA 20220042
ARENAS CLUB DE GETXO 13410367
RCD MALLORCA12311142
CELTA VIGO03301227
ESPAÑOL MADRYT02200236
SPORTING GIJON02200225
GETAFE CF02200214
REAL VALLADOID02200215
OSASUNA PAMPELUNA01100112
FC ESPANYA BARCELONA01100112
REAL VIGO SPORTING01100112
ELCHE CF01100101
CE EUROPA01100101
BIZCAYA01100101
UD LAS PALMAS01100113
CD CASTELLÓN 01100102
GIMNÁSTICA ESPAÑOLA 01100102
GRANADA CF01100114
RECREATIVO HUELVA01100103
CE SABADELL FC01100103
RACING DE FERROL01100126
REAL MADRYT CASTILLA01100116

Stan przed finałem 2016/17

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE , INSTAGRAMIE i YOUTUBE

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 129 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki