Tabela wszech czasów finałów Coppa Italia

Przed Wami kolejna część statystycznego zestawienia obejmującego finały pucharów krajowych. Tym razem na tapet wzięliśmy Coppa Italia

DRUŻYNAPUCHAR2-MIEJSCEMZRPBR+BR-
JUVENTUS FC1152415453622
AS ROMA982779113437
INTER MEDIOLAN77189362424
ACF FIORENTINA65137331914
SS LAZIO62115331310
TORINO FC59164572222
AC MILAN58165471920
SSC NAPOLI55128041813
SAMPDORIA GENUA43136342113
AC PARMA3210235811
FC BOLOGNA21101011
ATALANTA BERGAMO12510438
VENEZIA FC11311147
GENOA CFC11210111
VICENZA CALCIO10210131
FC VADO10110010
HELLAS VERONA03411339
US CITTA DI PALERMO03301236
CAGLIARI CALCIO02000000
AC ANCONA01201116
US CATANZARO01100112
NOVARA CALCIO01100112
SPAL01100112
PADOVA CALCIO01100101
UDINESE CALCIO01100101
US ALESSANDRIA CALCIO01100115
FOGGIA CALCIO01000000
VARESE CALCIO SSD01000000

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE , INSTAGRAMIE i YOUTUBE

 

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 136 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki