Tabela wszech czasów: Liga Mistrzyń

Medyk Konin czy Unia Racibórz? A może PSG? Dziś przedstawiamy Wam tabelę wszech czasów rozgrywek Ligi Mistrzyń. Dla ułatwienia porównaliśmy czołówkę z naszymi piłkarkami. 

Liga Mistrzyń

KlubStartyZRPBR+BR-PKT
11.FFC FRANKFURT1054101423366172
2OLYMPIQUE LYON95312525527171
3UMEA IK94513920551148
4ARSENAL LADIES FC1245122222294147
51.FFC TURBINE POCZDAM84371123660136
6BRØNDBY IF133292512595105
7VFL WOLFSBURG427621092487
8WFC ROSSIJANKA7266121395784
9SV NEULENGBACH122562313313981
10FC ROSENGÅRD62339803672
11FCR DUISBURG32242872170
12GLASGOW CITY9215191268768
13SPARTA PRAGA121810181066564
14ZWIEZDA PERM51974702964
15ASD TORRES CALCIO620211745662
16APOLLON LIMASSOL719391082860
17BIIK KAZYGURT SZYMKENT918218818956
18FORTUNA HJØRRING817416835255
19SFK 2000 SARAJEWO1317320587254
20MONTPELLIER SC31654581953
21BARDOLINO VERONA716314766951
22FC ZÜRICH FRAUEN714512655547
23UNIÃO 1º DEZEMBRO1114415725046
24NSA SOFIA1114315596545
25FCF JUVISY41346663243
26ŻYTŁOBUD-1 CHARKÓW81409974142
27BOBRUJSZANKA BOBRUJSK713312555442
28EVERTON LADIES FC31325751741
29VALUR REYKJAVIK613211855741
30PARIS SAINT-GERMAIN41256412141

 

BILANS POLSKICH DRUŻYN

KlubStartyZRPBR+BR-PKT
31AZS WROCŁAW713212685441
50UNIA RACIBÓRZ5836432227
68MEDYK KONIN2703381321
144GOL CZĘSTOCHOWA11026133

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE , INSTAGRAMIE i YOUTUBE

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 136 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki