Tabela wszech czasów mistrzostw świata w piłce nożnej plażowej

Wostatnim czasie prezentowaliśmy wam zestawienia dotyczące piłki halowej. Tym razem omówimy kolejne rozgrywki, w których bierze swój udział kadra pod patronatem PZPN. Przenosimy się na piaszczyste boiska, a nasza statystyka dotyczy mistrzostw świata w piłce nożnej plażowej.

KRAJSTARTYZW.POR.BR+BR-
BRAZYLIA19966752280
USA131826159203
ANGLIA1232031
WŁOCHY173137271305
NIEMCY4182256
URUGWAJ153430236236
ARGENTYNA162332167214
HOLANDIA2151342
ROSJA7221014997
DANIA1121016
KANADA3463463
PORTUGALIA175523417269
FRANCJA122723214222
JAPONIA131532138221
PERU511108383
HISZPANIA143027219203
CHILE1131422
MALEZJA102413
RPA204529
WENEZUELA3172233
TURCJA10215
TAJLANDIA2251634
SZWAJCARIA51199394
BELGIA102518
UKRAINA3363228
AUSTRALIA10228
POLSKA2152442
IRAN781795115
WYSPY SALOMONA541255105
KAMERUN2151235
BAHRAJN2252138
NIGERIA5898091
MEKSYK57125077
SENEGAL6111010489
ZEA44115162
SALWADOR45115284
WKS2152637
KOSTARYKA206831
OMAN2151826
PARAGWAJ3464443
TAHITI41388484
MADAGASKAR103712
BAHAMY112714
PANAMA103414
EKWADOR103622

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE i INSTAGRAMIE 

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 129 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki