Tabela wszech czasów – PEMK

Przywykliście już, że w środy pojawiają się zupełnie nowe tabele wszech czasów? Czas najwyższy! Tym razem mamy dla was zestawienie Pucharu Europy/Ligi Mistrzów!

 

LPKLUBTROFEAZRPBR+BR-PKT
1REAL MADRYT112366992873424777
2BAYERN MONACHIUM51776767612308598
3FC BARCELONA51636352551270552
4MANCHESTER UNITED31456452483248499
5AC MILAN71256460416233439
6JUVENTUS FC21166161377236409
7SL BENFICA21045370378246365
8LIVERPOOL FC51004140322153341
9FC PORTO2965168313236339
10ARSENAL FC0974155312202332
11DYNAMO KIJÓW0954778318266332
12AJAX AMSTERDAM4864958294214307
13INTER MEDIOLAN3824440239161290
14CELTIC FC1852863261194283
15CHELSEA FC1774332257130274
16RSC ANDERLECHT0694380278299250
17RANGERS FC0624059232218226
18PSV EINDHOVEN1613763211194220
19GALATASARAY SK0564067207250208
20OLYMPIQUE LYON0582739200145201
21BORUSSIA DORTMUND1572235192137193
22PANATHINAIKOS ATENY0494563182214192
23STEAUA BUKARESZT1503849193189188
24SPARTA PRAGA0532958185193188
25VALENCIA CF0523131172109187
26OLYMPIAKOS PIREUS0532768179232186
27CRVENA ZVEZDA BELGRAD1551934215136184
28ATLETICO MADRYT051262416191179
29ROSENBORG TRONDHEIM0492756194209174
30SZACHTAR DONIECK0442242163151154

Stan na koniec sezonu 2015/2016

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE , INSTAGRAMIE i YOUTUBE

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 136 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki