Tabela wszech czasów: Puchar Francji

Jak co środę – tabela wszech czasów. Dziś przedstawiamy rozgrywki o Puchar Francji. Pamiętaj, że nasze tabele są sortowane, dzięki czemu jeszcze łatwiej zapoznasz się z danymi! 

DrużynaWygraneWRPBr+Br-Pkt
1OLYMPIQUE MARSYLIA101593967511274516
2LILLE OSC61333574439259434
3PARIS SAINT-GERMAIN101272237339171403
4AS MONACO51222953378198395
5FC SOCHAUX-MONTBELIARD21144269404283384
6AS SAINT-ETIENNE61103952373219369
7STADE RENNES21113266391267365
8GIRONDINS BORDEAUX41063561373244353
9FC NANTES31043349349197345
10OLYMPIQUE LYON5952654315198311
11AS CANNES1962357323236311
12RC STRASBOURG3962261326216310
13STADE REIMS2932856350218307
14RC PARIS5961551359217303
15OGC NICE2863161302231289
16FC ROUEN0851963299232274
17RC LENS0832358278231272
18FC METZ2812759274192270
19MONTPELLIER-HERAULT SC2822461264218270
20 LE HAVRE AC1753061249202255
21NIMES OLYMPIQUE0752052246176245
22AS NANCY-LORRAINE1722054241191236
23FC SETE2731548245178234
24CS SEDAN ARDENNES2682334214145227
25RED STAR FC5701349231173223
26AJ AUXERRE4652629179113221
27SCO ANGERS0671959204181220
28SC BASTIA1681449193140218
29EA GUINGAMP262132416889199
30FC TOULOUSE1532251201173181

Stan na koniec sezonu 2015/16. Tabela obejmuje rozgrywki 1917 – 2016.

MARIUSZ CHODAŁA

 

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZEINSTAGRAMIE.

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 134 artykuły
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki