Tabela wszech czasów: Puchar Włoch

Środa to dzień, kiedy opanowuje nas szał statystyk. Dziś chcielibyśmy przedstawić tabelę wszech czasów Puchar Włoch. Pamiętaj, że nasze tabele są sortowane, więc bez przeszkód możesz sprawdzić nawet najdokładniejsze dane! 

 

DrużynaWygraneWRPBr+Br-Pkt
1JUVENTUS FC111979074651360681
2INTER MEDIOLAN71997980592345676
3AC MILAN51749277556331614
4 TORINO FC51608472483329564
5AS ROMA91647177510321563
6SSC NAPOLI51666477469284562
7ACF FIORENTINA61578067507284551
8SS LAZIO61286679384283450
9SAMPDORIA GENUA41216781413312430
10FC BOLOGNA21056284361307377
11ATALANTA BERGAMO11026677328292372
12HELLAS VERONA0854176278253296
13CAGLIARI CALCIO0746077264274282
14GENOA CFC1745277274262274
15UDINESE CALCIO0743955250198261
16PARMA FC3685158218186255
17FC BARI0665367215221251
18VICENZA CALCIO1664076261266238
19BRESCIA CALCIO0654186229278236
20AC CESENA0614855189173231
21US CITTA DI PALERMO0534979193231208
22US CATANZARO0523253177170188
23AC REGGIANA0493457169189181
24ASCOLI CALCIO0464146150157179
25US LECCE0425250162187178
26VARESE CALCIO0424136121129167
27SSD MONZA0443570172218167
28CALCIO COMO0414359149184166
29AC PERUGIA CALCIO0394452119136161
30PESCARA CALCIO0403954166199159

Stan na koniec sezonu 2015/16

MARIUSZ CHODAŁA

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 135 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki