Tabela wszech czasów Pucharu UEFA w futsalu

Piłka nożna to nie tylko rozgrywki na trawie, ale również futsal. W ramach halowej piłki nożnej organizowany jest Puchar UEFA. Oto tabela wszech czasów tych rozgrywek.

KLUBKRAJSTARTYZRPBR+BR -PKT
1Interviú Boomerang MadrytESP10512733686155
2Dynamo MoskwaRUS104379307115136
3Kajrat AłmatyKAZ1340712241140127
4Action 21 CharleroiBEL1038816350166122
5FK Era-Pack ChrudimCZE1237524239177116
6SL BenficaPOR8358725498113
7Araz NaxçıvanAZE1133916238158108
8Sporting Clube de PortugalPOR83061120312096
9KMF Ekonomac KragujevacSRB82551514513380
10Iberia Star TbilisiGEO1421102417821773
11Győri ETO FC HUN62251217411871
12Slov-Matic Fofo BratysławaSVK102072715915567
13Nikars RygaLVA92032214419163
14FC BarcelonaESP419221353059
15Szachtar DonieckUKR519281546159
16Playas de Castellón FSESP318301513557
17Luparense Calcio a 5ITA517571115756
18Murcia FSESP617351325054
19KMF Železarec SkopjeMKD81721714413853
20MNK SplitCRO7162179513850
21KMN SVEA Lesna LitijaSVN81331611911942
22Sporting Club de ParisFRA413251297141
23MNK Nacional ZagrzebCRO513212986241
24WIZ-Sinara JekaterynburgRUS41222672938
25KMF Marbo BelgradSRB41128735335
26Łokomotyw CharkówUKR31116574234
27Club Futsal EindhovenNED5111121079334
28FK Dorożnik MińskBLR51119868234
29SFA Ateny 90GRE141043511523434
30Hamburg PanthersGER4103117611733
31City'us Târgu MureșROU61031710614833
32Gazprom-Jugra JugorskRUS21021712432
33Grand Pro WarnaBUL510214758532
34Ilves FS TampereFIN895168212032
35Baku United FCENG31016703431
36Clearex ChorzówPOL5949656831
37CIP DevaROU4927606529
38ASD Pescara Calcio a 5ITA1911561228
39VegakamerateneNOR4849495428
40AS Città di Montesilvano Calcio a 5ITA2830411227
41Helvécia Futsal do BrasilENG5906624727
42Lidsielmasz LidaBLR3905392627
43AS Omónia NikozjaCYP4828636426
44Tajm LwówUKR2813522425
45Kremlin-Bicêtre UnitedFRA3819697025
46APÓEL NikozjaCYP3735676624
47EID FutsalIRL4726615523
48WitEn OrszaBLR3726454823
49KMF Leotar TrebinjeBIH3716705022
50Prato Calcio a 5ITA2714554222
51Nautara KownoLTU671146711322
52Rekord Bielsko-BiałaPOL2702521421
53Marca FutsalITA2632342021
54Enerhija LwówUKR3708595021
55Tornado KiszyniówMDA3705485221
56Skövde AIKSWE47010629521
57Golden Futsal Team EspooFIN3624504220
58KMF Municipium Casino PljevljaMNE2624343020
59Stella Rossa WiedeńAUT5627586020
60Arzignano Grifo Calcio a 5ITA2612412119
61FP Halle-GooikBEL2614422919
62MFK WarnaBUL4615514919
63FC Encamp DicoansaAND1161248417519
64AGBU-Ararat NikozjaCYP754186216119
65Sievi FutsalFIN2603563218
66MNK Orlić SarajewoBIH2603533118
67Minerva FutsalSUI3603462918
68Dina MoskwaRUS1602362618
69Hapoel Irony Riszon Le SyjonISR2536465018
70FC Marlène HeerhugowaardNED3606344218
71InterKrAZ KijówUKR2521491617
72KF TiranaALB652137511817
73CSÖ Montage BudapesztHUN3515534016
74Göteborg Futsal ClubSWE3515284316
75FC Feniks GllogocKOS1504392215
76MNK Centar SarajewoBIH2506624715
77FC MariborSVN1504392515
78KMN Puntar Kneža TolminSVN2434342915
79Inkaras KownoLTU55010396415
80Politechnik ErywańARM3507418115
81Tal Grig ErywańARM2423422514
82AS Odorheiu SecuiescROU3428505114
83ASA Tel AwiwISR3423263114
84AS Roma Calcio a 5ITA1411421013
85Norilski Nikiel MoskwaRUS1411291613
86Luxol St.Andrews FCMLT2411302313
87KMN GoricaSVN1414292313
88Jærgersborg FutsalDEN3414333213
89Roubaix FutsalFRA44110547713
90Flamurtari VlorëALB541103812713
91Futsal Topsport AntwerpenBEL2333522812
92TSU TbilisiGEO1402372212
93Stolica MińskBLR1402362112
94APS Parnassós StrovólouCYP2330331912
95Zarea BălțiMDA2402372612
96KMF Titograd PodgoricaMNE2402191712
97Tułpar KaragandaKAZ2333292912
98Akademia FC PniewyPOL2405232312
99BGA FutsalDEN3404293012
100MNK Zrinjski-Karaka MostarBIH3405283212

STAN PO PIERWSZEJ FAZIE GRUPOWEJ SEZONU 2017/18

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE i INSTAGRAMIE 

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 135 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki