Tabela wszech czasów Uhrencup 1962-2017

Uhrencup to wakacyjny turniej towarzyski, rozgrywany w Szwajcarii, który sięga swoją historią ponad 55 lat wstecz. Dziś prezentujemy wam tabelę wszech czasów tych rozgrywek.

LPKLUBSTARTYMECZEZW.REM.POR.BR+BR-PKT
1FC BASEL29583481614193110
2FC GRENCHEN3888262438133170102
3BSC YOUNG BOYS BERNO224426117985089
4FC ZÜRICH817935352830
5FC BIEL-BIENNE224485316014329
6FC SOLOTHURN612624201620
7NEUCHÂTEL XAMAX612615301919
8FC AARAU48503241115
9SERVETTE GENEWA3641120913
10SR DELÉMONT48323101111
11LANEROSSI VICENZA2431011310
12GRASSHOPPER-CLUB ZÜRICH4831410910
13GÓRNIK ZABRZE253021179
14FC SOCHAUX-MONTBÉLIARD24211757
15SC SUBINGEN24211767
16IPSWICH TOWN12200946
171.FC KAISERSLAUTERN24202856
18VfB STUTTGART12200426
19LAUSANNE-SPORT24130546
20FC LUZERN4813418246
21SV LYSS24121885
22AC COMO12110634
23GALATASARAY SK12110414
24FC SION12110424
25KARLSRUHER SC12110434
26STOKE CITY12110324
27PARTIZAN BELGRAD12110324
28TRABZONSPOR12110324
291.FC KÖLN24112364
30NÎMES OLYMPIQUE12101623
31FC LANGENTHAL12101643
32SZACHTAR DONIECK12101423
33PLASTIKA NITRA12101323
34FC LUGANO13030223
35CRVENA ZVEZDA BELGRAD12101223
36FC LA CHAUX-DE-FONDS24103563
37RED BULL SALZBURG12101233
38PANATHINAIKOS AO12101233
39SL BENFICA12101353
40CELTIC FC12101243
41FORTUNA DUSSELDORF12101243
42BORUSSIA DORTMUND12020442
43OLIMPIA POZNAŃ12011561
44BORUSSIA MONCHENGLADBACH12011451
45DEPORTIVO LA CORUÑA12011121
46SCHALKE 0412011251
47TWENTE ENSCHEDE24013371
48CERCLE BRUGGE12011371
49LEGIA WARSZAWA12011271
50WEST HAM UNITED12002240
51SPARTA ROTTERDAM12002360
52MACCABI TEL AWIW12002360
53CASINO SW BREGENZ12002250
54BAYER 04 LEVERKUSEN12002150
55HERTHA BERLIN12002270
56FC THUN12002280
57FC SCHAFFHAUSEN12002170

Opracowanie: MARIUSZ CHODAŁA

 

Oceń ten tekst!
[Suma: 0 Średnia: 0]
Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 158 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki