Tabela wszech czasów: Puchar Niemiec

Zdjęcie: kicker.de

Dzisiejsza tabela wszech czasów zabiera nas do rozgrywek o Puchar Niemiec. Pamiętajcie, że nasze tabele są sortowane, dzięki czemu sprawdzić możecie rekordzistów w poszczególnych kategoriach! 

 

DrużynaZwycięstwaWRPBR+BR-PKT
1BAYERN MONACHIUM181642336625229515
2WERDER BREMA61372345509272434
3FC SCHALKE 0451312158526283414
4VFB STUTTGART31101651433248346
51.FC KÖLN41061747471238335
6BORUSSIA M'GLADBACH3971938382190310
7EINTRACHT FRANKFURT4981451398247308
8HAMBURGER SV3971559408261306
91.FC NÜRNBERG4941749359195299
10BORUSSIA DORTMUND3941646374204298
111.FC KAISERSLAUTERN2931553367242294
12HERTHA BERLIN0851649331227271
13FORTUNA DÜSSELDORF2831440302183263
14BAYER LEVERKUSEN1731335296144232
15KARLSRUHER SC2701443253185224
16VFL BOCHUM0662143271192219
17MSV DUISBURG0621942238178205
18TSV 1860 MONACHIUM2621136276162197
19WALDHOF MANNHEIM062937259148195
20HANNOVER 961581451246212188
21KFC UERDINGEN150925173124159
22 KICKERS OFFENBACH1471643213204157
23ALEMANNIA AACHEN0471339158139154
24SC FREIBURG046636175141144
25VFL WOLFSBURG1421428170140140
26EINTRACHT BRUNSZWIK044544184166137
27ARMINIA BIELEFELD040937158128129
28ROT-WEISS ESSEN140632167150126
29STUTTGARTER KICKERS039437219167121
30VFL OSNABRÜCK035834138130113

Stan na koniec sezonu 2015/16

MARIUSZ CHODAŁA

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 134 artykuły
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki