Tabela wszech czasów: Puchar Interkontynentalny i KMŚ

Jest środa, więc tradycyjnie już czas na nową tabelę wszech czasów. Przedstawiamy zatem pełne zestawienie Pucharu Interkontynentalnego wraz z Klubowymi Mistrzostwami Świata.

Aby tabela była bardziej czytelna, podzieliliśmy ją dla Was na części. Po lewej stronie można wybierać poszczególne z nich. TALNY

KLUBMECZEZRPBR+BR-PKT
1Real Madryt13733251424
2FC Barcelona970224521
3AC Milan12615221719
4Inter Mediolan751112116
5Peñarol Montevideo951315916
6Sanfrecce Hiroszima FC750212615
7Santos FC7502181515
8SC Corinthians64208214
9Manchester United842212914
10Independiente Buenos Aires1142551214
11Bayern Monachium54108013
12CF Monterrey7412161013
13São Paulo FC44009512
14CA Boca Juniors Buenos Aires732211911
15Club Estudiantes de La Plata832391111
16Auckland City FC1332892011
17Vasco da Gama Rio de Janeiro53118410
18SC Internacional Porto Alegre4301759
19Raja Casablanca730412149
20Al-Ahly Kair SC1230911229
21Nacional Montevideo4220648
22Adelaide United3201326
23Racing Club de Avellaneda3201326
24Gamba Osaka3201556
25Deportivo Saprissa3201456
26River Plate Buenos Aires4202246
27Olimpia Asunción4202366
28Club America Meksyk5203596
29Guangzhou Evergrande62047126
30TP Mazembe72057136
31Ajax Amsterdam3120415
32CD Nexaca4121655
33Kashiwa Reysol4121445
34Atlante FC Cancún3111544
35Urawa Red Diamonds3111544
36Feyenoord Rotterdam2110324
37FC Porto2110214
38Grêmio Porto Alegre2110214
39Al-Wahda Abu Zabi3111664
40FC Pohang Steelers3111444
41Étoile Sportive du Sahel3111334
42Juventus Turyn3111334
43Cruz Azul FC Meksyk3111464
44CF Pachuca6114694
45Al-Sadd SC Doha3111254
46FK Crvena zvezda Belgrad1100303
47Flamengo Rio de Janeiro1100303
48Jeonbuk Hyundai Motors FC2101313
49Borussia Dortmund1100203
50Vélez Sársfield Buenos Aires1100203
51Chelsea FC Londyn2101323
52Atletico Madryt2101213
53LDU Quito2101213
54Sepahan Isfahan FC2101443
55Sydney FC2101223
56Al-Ittihad Dżudda3102563
57Atlético Mineiro Belo Horizonte2101453
58CA San Lorenzo 2101233
59Celtic Glasgow3102233
60Seongnam Ilhwa Chunma3102683
61Liverpool FC4103353
62Al-Nassr3102583
63SL Benfica Lizbona51046153
64Argentinos Juniors1010221
65PSV Eindhoven1010221
66Moghreb Tétouan1010001
67Once Caldas1010001
68ES SétifES Sétif2011231
69Panathinaikos Ateny2011231
70Western Sydney Wanderers FC2011351
71Borussia Möenchengladbach2011251
72Cruzeiro Belo Horizonte3012041
73HSV Hamburg1001120
74Atlético Nacional Medellín1001010
75Nottingham Forest1001010
76SE Palmeiras São Paulo1001010
77Steaua Bukareszt1001010
78Espérance ST TunisEspérance ST Tunis2002350
79Malmö FFMalmö FF2002130
80Al-Ahli Dubaj1001020
81Aston Villa Birmingham1001020
82Ulsan Hyundai FC2002360
83Waitakere United2002250
84Colo Colo Santiago1001030
85PRK Hekari United1001030
86South Melbourne FC3003170

PRZEMYSŁAW FISIAK

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE , INSTAGRAMIE i YOUTUBE

 

Przemysław Fisiak
O Przemysław Fisiak 11 artykułów
Fan Widzewa i Włókniarza z rodowego Konstantynowa Łódzkiego. Z zawodu nauczyciel historii, z zamiłowania historyk i statystyk futbolu