Strona główna Statystyki futbolowe Statystyki polskich piłkarzy w ligach zagranicznych w sezonie 2021/22

Statystyki polskich piłkarzy w ligach zagranicznych w sezonie 2021/22

retro futbol statystyki

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe zestawienie, które obejmuje statystyki polskich piłkarzy w ligach zagranicznych. W tym artykule skupiliśmy się na osiągnięciach z 2022 roku.

Polscy piłkarze w Anglii

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Jan Bednarek Southampton 08.01 Puchar (1/32) Swansea (wyjazd) 3-2 (po dogrywce) 120 minut, gol samobójczy
11.01 Liga Brentford (dom) 4-1 90 minut, gol
15.01 Liga Wolves (wyjazd) 1-3 90 minut
22.01 Liga Manchester City (dom) 1-1 71 minut, żółta kartka
09.02 Liga Tottenham Hotspur (wyjazd) 3-2 90 minut, gol samobójczy
12.02 Liga Manchester United (wyjazd) 1-1 45 minut
19.02 Liga Everton (dom) 2-0 90 minut
25.02 Liga Norwich (dom) 2-0 90 minut
02.03 Puchar (1/8) West Ham United (dom) 3-1 ławka rezerwowych
05.03 Liga Aston Villa (wyjazd) 0-4 90 minut
10.03 Liga Newcastle United (dom) 1-2 90 minut, żółta kartka
13.03 Liga Watford (dom) 1-2 90 minut, żółta kartka
02.04 Liga Leeds United (wyjazd) 1-1 90 minut
09.04 Liga Chelsea (dom) 0-6 90 minut, żółta kartka
16.04 Liga Arsenal (dom) 1-0 90 minut, gol
21.04 Liga Burnley (wyjazd) 0-2 90 minut, żółta kartka
24.04 Liga Brighton (wyjazd) 2-2 90 minut
30.04 Liga Crystal Palace (dom) 1-2 90 minut, żółta kartka
07.05 Liga Brentford (wyjazd) 0-3 90 minut
17.05 Liga Liverpool (dom) 1-2 ławka rezerwowych
22.05 Liga Leicester (wyjazd) 1-4 ławka rezerwowych
Matty Cash Aston Villa 02.01 Liga Brentford (wyjazd) 1-2 90 minut
10.01 Puchar (1/32) Manchester United (wyjazd) 0-1 90 minut
15.01 Liga Manchester United (dom) 2-2 90 minut
22.01 Liga Everton (wyjazd) 1-0 90 minut, żółta kartka
09.02 Liga Leeds United (dom) 3-3 90 minut, asysta i żółta kartka
13.02 Liga Newcastle United (wyjazd) 0-1 90 minut
19.02 Liga Watford (wyjazd) 1-0 64 minuty, żółta kartka
26.02 Liga Brighton (wyjazd) 2-0 90 minut, gol i żółta kartka
05.03 Liga Southampton (dom) 4-0 90 minut, asysta
10.03 Liga Leeds United (wyjazd) 3-0 90 minut, gol, asysta
13.03 Liga West Ham United (wyjazd) 1-2 90 minut
19.03 Liga Arsenal (dom) 0-1 90 minut
02.04 Liga Wolves (wyjazd) 1-2 90 minut
09.04 Liga Tottenham Hotspur (dom) 0-4 90 minut
23.04 Liga Leicester (wyjazd) 0-0 90 minut
30.04 Liga Norwich (dom) 2-0 90 minut
07.05 Liga Burnley (wyjazd) 3-1 90 minut
10.05 Liga Liverpool (dom) 1-2 90 minut
15.05 Liga Crystal Palace (dom) 1-1 90 minut
19.05 Liga Burnley (dom) 1-1 90 minut
22.05 Liga Manchester City (wyjazd) 2-3 90 minut, gol
Łukasz Fabiański West Ham United 01.01 Liga Crystal Palace (wyjazd) 3-2 90 minut
12.01 Liga Norwich (dom) 2-0 90 minut, czyste konto
16.01 Liga Leeds United (dom) 2-3 90 minut
08.02 Liga Watford (dom) 1-0 90 minut, czyste konto
13.02 Liga Leicester City (wyjazd) 2-2 90 minut
19.02 Liga Newcastle (dom) 1-1 90 minut
27.02 Liga Wolves (dom) 1-0 90 minut, czyste konto
05.03 Liga Liverpool (wyjazd) 0-1 90 minut
10.03 Liga Europy (1/8) Sevilla (wyjazd) 0-1 ławka rezerwowych
13.03 Liga Aston Villa (dom) 2-1 90 minut
17.03 Liga Europy (1/8) Sevilla (dom) 2-0 (po dogrywce) ławka rezerwowych
20.03 Liga Tottenham Hotspur (wyjazd) 1-3 90 minut
03.04 Liga Everton (dom) 2-1 90 minut
07.04 Liga Europy (1/4) Lyon (dom) 1-1 ławka rezerwowych
10.04 Liga Brentford (wyjazd) 0-2 90 minut
14.04 Liga Europy (1/4) Lyon (wyjazd) 3-0 ławka rezerwowych
17.04 Liga Burnley (dom) 1-1 90 minut, żółta kartka
24.04 Liga Chelsea (wyjazd) 0-1 90 minut, obroniony rzut karny
28.04 Liga Europy (1/2) Eintracht Frankfurt (dom) 1-2 ławka rezerwowych
01.05 Liga Arsenal (dom) 1-2 90 minut
05.05 Liga Europy (1/2) Eintracht Frankfurt (wyjazd) 0-1 90 minut
08.05 Liga Norwich (wyjazd) 4-0 90 minut
15.05 Liga Manchester City (dom) 2-2 90 minut, żółta kartka i obroniony rzut karny
22.05 Liga Brighton (wyjazd) 1-3 90 minut
Jarosław Jach Crystal Palace poza składem
Mateusz Klich Leeds United 02.01 Liga Burnley (dom) 3-1 90 minut, asysta
09.01 Puchar (1/32) West Ham United (wyjazd) 0-2 90 minut
16.01 Liga West Ham United (wyjazd) 3-2 90 minut
22.01 Liga Newcastle United (dom) 0-1 80 minut
09.02 Liga Aston Villa (wyjazd) 3-3 84 minuty
12.02 Liga Everton (wyjazd) 0-3 45 minut
20.02 Liga Manchester United (dom) 2-4 90 minut, żółta kartka
23.02 Liga Liverpool (wyjazd) 0-6 45 minut
26.02 Liga Tottenham Hotspur (dom) 0-4 45 minut, żółta kartka
05.03 Liga Leicester (wyjazd) 0-1 69 minut
10.03 Liga Aston Villa (dom) 0-3 24 minuty
13.03 Liga Norwich (dom) 2-1 90 minut
18.03 Liga Wolves (wyjazd) 3-2 53 minuty
02.04 Liga Southampton (dom) 1-1 65 minut
09.04 Liga Watford (wyjazd) 3-0 58 minut
25.04 Liga Crystal Palace (wyjazd) 0-0 45 minut
30.04 Liga Manchester City (dom) 0-4 90 minut
08.05 Liga Arsenal (wyjazd) 1-2 45 minut, żółta kartka
11.05 Liga Chelsea (dom) 0-3 32 minuty
15.05 Liga Brighton (dom) 1-1 82 minuty
22.05 Liga Brentford (wyjazd) 2-1 6 minut
Jakub Moder Brighton & Hove Albion 02.01 Liga Everton (wyjazd) 3-2 10 minut
08.01 Puchar (1/32) West Bromwich (wyjazd) 2-1 (po dogrywce) 45 minut, asysta i gol
14.01 Liga Crystal Palace (dom) 1-1 90 minut
18.01 Liga Chelsea (dom) 1-1 90 minut
23.01 Liga Leicester (wyjazd) 1-1 90 minut
05.02 Puchar (1/16) Tottenham Hotspur (wyjazd) 1-3 77 minut
12.02 Liga Watford (wyjazd) 2-0 90 minut
15.02 Liga Manchester United (wyjazd) 0-2 90 minut
19.02 Liga Burnley (dom) 0-3 53 minuty
26.02 Liga Aston Villa (dom) 0-2 61 minut
05.03 Liga Newcastle United (wyjazd) 1-2 58 minut
12.03 Liga Liverpool (dom) 0-2 ławka rezerwowych
16.03 Liga Tottenham Hotspur (dom) 0-2 13 minut
02.04 Liga Norwich (dom) 0-0 5 minut
Przemysław Płacheta Norwich City 09.01 Puchar (1/32) Charlton (wyjazd) 1-0 ławka rezerwowych
12.01 Liga West Ham United (wyjazd) 0-2 64 minuty
15.01 Liga Everton (dom) 2-1 ławka rezerwowych
21.01 Liga Watford (wyjazd) 3-0 1 minuta
05.02 Puchar (1/16) Wolves (wyjazd) 1-0 90 minut
09.02 Liga Crystal Palace (dom) 1-1 62 minuty
12.02 Liga Manchester City (dom) 0-4 ławka rezerwowych
19.02 Liga Liverpool (wyjazd) 1-3 15 minut
25.02 Liga Southampton (wyjazd) 0-2 ławka rezerwowych
02.03 Liga Liverpool (wyjazd) 1-2 45 minut
05.03 Liga Brentford (dom) 1-3 ławka rezerwowych
10.03 Liga Chelsea (dom) 1-3 ławka rezerwowych
13.03 Liga Leeds United (wyjazd) 1-2 ławka rezerwowych
16.04 Liga Manchester United (wyjazd) 2-3 17 minut
23.04 Liga Newcastle (dom) 0-3 ławka rezerwowych
30.04 Liga Aston Villa (wyjazd) 0-2 ławka rezerwowych
08.05 Liga West Ham United (dom) 0-4 20 minut
11.05 Liga Leicester (wyjazd) 0-3 24 minuty
22.05 Liga Tottenham Hotspur (dom) 0-5 ławka rezerwowych
Bartosz Białkowski II  Millwall 02.01 Liga Bristol City (wyjazd) 2-3 90 minut
08.01 Puchar (1/32) Crystal Palace (dom) 1-2 ławka rezerwowych
15.01 Liga Nottingham (dom) 0-1 90 minut
22.01 Liga Blackpool (wyjazd) 0-1 90 minut
29.01 Liga West Bromwich (dom) 2-0 90 minut, czyste konto
01.02 Liga Preston (dom) 0-0 90 minut, czyste konto
08.02 Liga Fulham (wyjazd) 0-3 90 minut
12.02 Liga Cardiff City (dom) 2-1 90 minut
15.02 Liga Queen's Park Rangers (dom) 2-0 90 minut, czyste konto
23.02 Liga Derby (wyjazd) 2-1 90 minut
26.02 Liga Sheffield United (dom) 1-0 90 minut, czyste konto
05.03 Liga Reading (wyjazd) 1-0 90 minut, czyste konto
08.03 Liga Blackburn (wyjazd) 0-0 90 minut, czyste konto
12.03 Liga Middlesbrough (dom) 0-0 90 minut, czyste konto
16.03 Liga Huddersfield (dom) 2-0 90 minut, czyste konto
19.03 Liga Stoke (wyjazd) 0-2 90 minut
02.04 Liga Luton (wyjazd) 2-2 90 minut
05.04 Liga Swansea (dom) 0-1 90 minut
09.04 Liga Barnsley (dom) 4-1 90 minut
15.04 Liga Preston (wyjazd) 1-1 90 minut
18.04 Liga Hull (dom) 2-1 90 minut, żółta kartka
23.04 Liga Birmingham (wyjazd) 2-2 90 minut
30.04 Liga Peterborough (dom) 3-0 90 minut, czyste konto
07.05 Liga Bournemouth (wyjazd) 0-1 90 minut
Krystian Bielik II  Derby County 30.01 Liga Birmingham (dom) 2-2 22 minuty, gol
02.02 Liga Huddersfield (wyjazd) 0-2 45 minut
08.02 Liga Hull (dom) 3-1 11 minut, żółta kartka
12.02 Liga Middlesbrough (wyjazd) 1-4 64 minuty
19.02 Liga Peterborough (dom) 1-0 81 minut
23.02 Liga Millwall (dom) 1-2 70 minut
26.02 Liga Luton (wyjazd) 0-1 90 minut
01.03 Liga Cardiff City (wyjazd) 0-1 45 minut
05.03 Liga Barnsley (dom) 2-0 78 minut
12.03 Liga Bournemouth (wyjazd) 0-2 66 minut
15.03 Liga Blackburn (wyjazd) 1-3 ławka rezerwowych
19.03 Liga Coventry (dom) 1-1 90 minut
02.04 Liga Preston (dom) 1-0 33 minuty
09.04 Liga Swansea (wyjazd) 1-2 90 minut
15.04 Liga Fulham (dom) 2-1 83 minuty
18.04 Liga Queen's Park Rangers (wyjazd) 0-1 63 minuty
Michał Helik II  Barnsley 22.01 Liga Birmingham (wyjazd) 1-2 90 minut, żółta kartka
25.01 Liga Nottingham Forrest (wyjazd) 0-3 90 minut, żółta kartka
29.01 Liga Bournemouth (dom) 0-1 90 minut
02.02 Liga Cardiff City (dom) 0-1 90 minut
05.02 Liga Huddersfield Town (wyjazd) 0-1 45 minut, żółta kartka
08.02 Liga Luton (wyjazd) 1-2 90 minut
12.02 Liga Queen's Park Rangers (dom) 1-0 90 minut
19.02 Liga Coventry (wyjazd) 0-1 90 minut
22.02 Liga Hull (wyjazd) 2-0 90 minut
26.02 Liga Middlesbrough (dom) 3-2 90 minut
05.03 Liga Derby (wyjazd) 0-2 90 minut
08.03 Liga Stoke (dom) 1-1 90 minut, żółta kartka
12.03 Liga Fulham (dom) 1-1 90 minut
15.03 Liga Bristol City (dom) 2-0 90 minut, gol
19.03 Liga Sheffield United (wyjazd) 0-2 90 minut
Kamil Jóźwiak II  Derby County 03.01 Liga Reading (wyjazd) 2-2 90 minut
08.01 Puchar (1/32) Coventry (wyjazd) 0-1 12 minut
15.01 Liga Sheffield United (dom) 2-0 45 minut
22.01 Liga Nottingham Forest (wyjazd) 1-2 ławka rezerwowych
30.01 Liga Birmingham (dom) 2-2 40 minut
11.03 transfer do Charlotte FC
Bartosz Cybulski II  Derby County 19.02 Liga Peterborough (dom) 1-0 1 minuta
02.04 Liga Preston (dom) 1-0 ławka rezerwowych
09.04 Liga Swansea (wyjazd) 1-2 7 minuty
15.04 Liga Fulham (dom) 2-1 ławka rezerwowych
18.04 Liga Queen's Park Rangers (wyjazd) 0-1 6 minut
23.04 Liga Bristol City (dom) 1-3 58 minut
30.04 Liga Blackpool (wyjazd) 2-0 ławka rezerwowych
07.05 Liga Cardiff City (dom) 0-1 ławka rezerwowych
Kacper Łopata II  Sheffield United 12.03 Liga Coventry (wyjazd) 1-4 ławka rezerwowych
16.03 Liga Blackpool (wyjazd) 0-0 ławka rezerwowych
19.03 Liga Barnsley (dom) 2-0 ławka rezerwowych

Polscy piłkarze w Australii

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Filip KURTO Macarthur FC 01.02 Liga Western United (dom) 2-2 90 minut, żółta kartka
06.02 Liga Wellington Phoenix (wyjazd) 1-3 90 minut
10.02 Liga Central Coast Mariners (wyjazd) 3-3 90 minut
13.02 Liga Brisbane Roar (wyjazd) 1-3 90 minut
19.02 Liga Adelaide United (dom) 4-1 90 minut
23.02 Liga Perth Glory (wyjazd) 1-0 90 minut, czyste konto
26.02 Liga Newcastle Jets (wyjazd) 2-2 90 minut
04.03 Liga Melbourne Victory (wyjazd) 1-3 90 minut
09.03 Liga Melbourne City (wyjazd) 1-3 90 minut
12.03 Liga Western Sydney Wanderers (dom) 3-1 90 minut, żółta kartka
19.03 Liga Central Coast Mariners (wyjazd) 2-4 90 minut
30.03 Liga Sydney FC (wyjazd) 2-2 90 minut
03.04 Liga Perth Glory (dom) 4-2 90 minut
08.04 Liga Adelaide United (wyjazd) 0-1 90 minut
15.04 Liga Brisbane Roar (dom) 2-1 90 minut
19.04 Liga Western United (wyjazd) 0-2 90 minut
22.04 Liga Melbourne Victory (dom) 1-4 90 minut
01.05 Liga Newcastle Jets (dom) 0-3 90 minut
08.05 Liga Western Sydney Wanderers (dom) 1-1 90 minut

Polscy piłkarze w Austrii

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Kamil Piątkowski FC Salzburg 06.02 Puchar Linzer ASK (dom) 3-1 ławka rezerwowych
11.02 Liga Rapid Wiedeń (wyjazd) 2-1 ławka rezerwowych
16.02 Liga Mistrzów (1/8) Bayern Monachium (dom) 1-1 ławka rezerwowych
20.02 Liga Wolfsberger (dom) 2-0 90 minut
02.03 Liga LASK (wyjazd) 0-0 90 minut
05.03 Liga Altach (dom) 4-0 90 minut
08.03 Liga Mistrzów (1/8) Bayern Monachium (wyjazd) 1-7 45 minut
16.03 Puchar (1/2) Wolfsberger (wyjazd) 2-1 ławka rezerwowych
20.03 Liga Wolfsberger (wyjazd) 4-1 83 minuty
03.04 Liga Rapid Wiedeń (dom) 2-1 ławka rezerwowych
10.04 Liga Austria Klagenfurt (wyjazd) 6-0 45 minut
17.04 Liga Austria Wiedeń (wyjazd) 2-1 76 minut, asysta
24.04 Liga Austria Wiedeń (dom) 5-0 ławka rezerwowych
27.04 Liga Sturm Graz (wyjazd) 1-2 90 minut
01.05 Puchar (finał) Ried (neutralny) 3-0 ławka rezerwowych
08.05 Liga Wolfsberger (dom) 4-0 ławka rezerwowych

Polscy piłkarze w Bangladeszu

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Rafał Zaborowski Swadhinata KS 03.02 Liga Bashundara Kings (wyjazd) 2-1 90 minut
10.02 Liga Mohammedan (dom) 0-1 90 minut
14.02 Liga Baridhara (wyjazd) 0-0 90 minut
19.02 Liga Chittagong Abahani (dom) 1-2 90 minut
25.02 Liga Muktijoddha Sangsad (wyjazd) 1-2 90 minut
01.03 Liga Saif Sporting Club (dom) 1-5 62 minuty
07.03 Liga Bangladesh Police (wyjazd) 2-4 90 minut, gol
11.03 Liga Abahani Limited (dom) 1-1 90 minut, asysta
18.03 Liga Rahmatgonj MFS (wyjazd) 1-1 90 minut
03.04 Liga Sheik Jamal (dom) 1-3 82 minuty
09.04 Liga Sheikh Russel (wyjazd) 1-2 90 minut
06.05 odszedł z klubu

Polscy piłkarze w Belgii

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Kacper Kozłowski Royale Union Saint-Gilloise 18.01 Liga Seraing (wyjazd) 4-0 1 minuta
23.01 Liga Genk (dom) 2-1 6 minut
05.03 Liga Kortrijk (wyjazd) 3-2 45 minut
11.03 Liga Leuven (wyjazd) 4-1 62 minuty
18.03 Liga Oostende (dom) 1-1 58 minut, żółta kartka
10.04 Liga Beerschot VA (dom) 5-0 walkower 15 minut, przerwany w 82 minucie przy stanie 0-0
z powodu wtargnięcia kibiców Beerschot na boisko
24.04 Liga Anderlecht (dom) 3-1 4 minuty
01.05 Liga Antwerp (wyjazd) 0-0 7 minut
08.05 Liga Club Brugge (dom) 0-2 12 minut
15.05 Liga Anderlecht (wyjazd) 2-0 ławka rezerwowych

Polscy piłkarze w Chinach

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Adrian Mierzejewski Henan Songshan Longmen 04.06 Liga Dalian Pro (dom) 2-2 90 minut
08.06 Liga Shandong Taishan (dom) 4-1 60 minut, gol i asysta
11.06 Liga Zheijang Professional (dom) 3-1 53 minuty
15.06 Liga Guangzhou City (wyjazd) 3-0 84 minuty
20.06 Liga Changchun Yatai (wyjazd) 0-0 20 minut
24.06 Liga Dalian Pro (wyjazd) 2-0 59 minut
28.06 Liga Shandong Taishan (wyjazd) 0-2 61 minut

Polscy piłkarze na Cyprze

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Kacper Chorążka Omonia Nikozja 05.01 Liga Pafos (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
10.01 Liga Olympiakos Nikozja (dom) 1-0 ławka rezerwowych
20.05 Liga Olympiakos Nikozja (dom) 1-1 ławka rezerwowych
Jakub Łabojko AEK Larnaka 29.01 Liga Achnas (wyjazd) 0-0 27 minut
05.02 Liga Aris Limassol (dom) 0-0 81 minut
14.02 Liga APOEL Nikozja (wyjazd) 0-1 87 minut
26.02 Liga AEL Limassol (dom) 3-1 45 minut
02.03 Liga PAEE Kerýnias (wyjazd) 2-2 ławka rezerwowych
05.03 Liga Anorthosis (wyjazd) 3-1 ławka rezerwowych
13.03 Liga APOEL Nikozja (dom) 1-2 ławka rezerwowych
16.03 Puchar (1/4) Sotiras (dom) 8-0 90 minut
20.03 Liga Aris Limassol (wyjazd) 0-2 ławka rezerwowych
04.04 Liga Pafos (wyjazd) 0-2 ławka rezerwowych
09.04 Liga Apollon Limassol (dom) 3-3 ławka rezerwowych
13.04 Puchar (1/4) Sotiras (dom) 5-1 90 minut, gol
18.04 Liga Anorthosis (dom) 1-0 ławka rezerwowych
26.04 Puchar (1/2) Achnas (dom) 1-2 ławka rezerwowych
01.05 Liga APOEL Nikozja (wyjazd) 1-1 1 minuta
04.05 Puchar (1/2) Achnas (wyjazd) 1-3 ławka rezerwowych
22.05 Liga Apollon Limassol (wyjazd) 1-0 ławka rezerwowych
Patryk Procek PAEE Kerýnias 14.01 Liga AEK Larnaka (dom) 2-2 90 minut
18.01 Puchar (1/8) AEK Larnaka (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
24.01 Liga Omonia Nikozja (wyjazd) 1-2 90 minut
28.01 Liga Pafos (dom) 0-2 90 minut
09.02 Liga APOEL Nikozja (dom) 1-3 90 minut
15.02 Liga Apollon Limassol (dom) 2-2 90 minut
22.02 Liga Olympiakos Nikozja (wyjazd) 0-1 90 minut
27.02 Liga Doxa Katokopia (wyjazd) 0-1 90 minut
02.03 Puchar (1/8) AEK Larnaka (dom) 2-2 ławka rezerwowych
07.03 Liga AEL Limassol (wyjazd) 1-2 90 minut
14.03 Liga Achnas (dom) 0-4 90 minut
Mariusz Stępiński Aris Limassol 08.01 Liga Achnas (dom) 2-1 90 minut, gol
23.01 Liga APOEL Nikozja (wyjazd) 1-1 90 minut
31.01 Liga AEL Limassol (dom) 1-2 90 minut
05.02 Liga AEK Larnaka (wyjazd) 0-0 90 minut
10.02 Liga Anorthosis (wyjazd) 1-3 78 minut
16.02 Liga Omonia (dom) 0-2 74 minuty
25.02 Liga Pafos (wyjazd) 1-1 35 minut
05.03 Liga APOEL Nikozja (wyjazd) 1-1 90 minut, gol, żółta kartka
12.03 Liga Pafos (dom) 2-1 90 minut, 2 gole
20.03 Liga AEK Larnaka (dom) 2-0 77 minut
Kamil Wojtkowski Ethnikós Áchnas 15.01 Liga APOEL Nikozja (dom) 0-3 24 minuty
22.01 Liga AEL Limassol (wyjazd) 0-1 66 minut
26.01 Puchar (1/8) Doxa (dom) 3-1 78 minut
29.01 Liga AEK Larnaka (dom) 0-0 68 minut
03.02 Puchar (1/8) Doxa (wyjazd) 0-0 ławka rezerwowych
07.02 Liga Omonia Nikozja (wyjazd) 2-0 36 minut, gol
13.02 Liga Pafos (dom) 0-1 90 minut, żółta kartka
27.02 Liga Olympiakos Nikozja (wyjazd) 0-0 89 minut
09.03 Puchar (1/4) Paralimni (dom)1-0 90 minut
14.03 Liga PAEE Kerýnias (wyjazd) 4-0 88 minut
18.03 Liga Doxa (dom) 0-0 34 minuty
09.04 Liga AEL Limassol (wyjazd) 0-2 ławka rezerwowych
17.04 Liga Omonia (wyjazd) 0-1 ławka rezerwowych
20.04 Liga Omonia (dom) 0-0 25 minut
26.04 Puchar (1/2) AEK Larnaka (wyjazd) 2-1 57 minut, asysta
30.04 Liga PAEE Kerýnias (dom) 0-0 45 minut, żółta kartka
04.05 Puchar (1/2) AEK Larnaka (dom) 3-1 85 minut, żółta kartka
09.05 Liga Achnas (wyjazd) 1-2 45 minut
16.05 Liga Olympiakos Nikozja (wyjazd) 1-1 58 minut
20.05 Liga AEL Limassol (dom) 1-2 ławka rezerwowych
25.05 Puchar (finał) Omonia (neutralny) 0-0 dogr karne 4-5 57 minut, żółta kartka
Mateusz Taudul II  Alkí Oróklini 02.01 Liga Ayia Napa (dom) 3-0 90 minut, czyste konto
08.01 Liga Karmiotissa (wyjazd) 0-2 90 minut
16.01 Liga Olympias Lympia (wyjazd) 1-0 90 minut, czyste konto
22.01 Liga Othellos Athienou (dom) 2-0 90 minut, czyste konto
29.01 Liga Xylotymbou (wyjazd) 5-0 90 minut, czyste konto
04.02 Liga Omonia Aradippou (dom) 1-0 90 minut, czyste konto
11.02 Liga Chlorakas (wyjazd) 0-2 90 minut
20.02 Liga Achyronas Liopetriou (wyjazd) 1-2 90 minut
26.02 Liga Omonia 29th May (dom) 0-0 90 minut, czyste konto
16.03 Liga Anagennisi (wyjazd) 0-1 90 minut
Mateusz Szwed II  Alkí Oróklini 16.01 Liga Olympias Lympia (wyjazd) 1-0 1 minuta
22.01 Liga Othellos Athienou (dom) 2-0 6 minut
29.01 Liga Xylotymbou (wyjazd) 5-0 12 minut
11.02 Liga Chlorakas (wyjazd) 0-2 3 minuty
20.02 Liga Achyronas Liopetriou (wyjazd) 1-2 19 minut
26.02 Liga Omonia 29th May (dom) 0-0 7 minut
20.03 Liga Onisilos Sotiras (wyjazd) 1-0 16 minut
02.04 Liga ASIL Lysi (dom) 1-0 26 minut, żółta kartka
17.04 Liga Ermis Aradippou (wyjazd) 0-4 35 minut
30.04 Liga Nea Salamina (dom) 0-2 90 minut
07.05 Liga Ayia Napa (wyjazd) 1-5 90 minut
14.05 Liga Karmiotissa (dom) 0-6 75 minut

Polscy piłkarze w Czechach

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Kacper Zych MFK Karviná 07.05 Liga Pardubice (wyjazd) 0-2 ławka rezerwowych
14.05 Liga Bohemians 1905 (wyjazd) 0-4 15 minut
Bartosz Pikul II  Slezský FC Opawa 05.03 Liga Vyskov (wyjazd) 1-4 90 minut, gol
12.03 Liga Trinec (dom) 3-0 11 minut
19.03 Liga Chrudim (wyjazd) 0-0 29 minut
25.03 Liga Dukla Praga (dom) 2-0 82 minuty
08.04 Liga Mas Taborsko (wyjazd) 2-2 13 minuty
23.04 Liga Pribram (dom) 1-1 12 minut
27.04 Liga Zizkov (wyjazd) 2-2 28 minut
30.04 Liga Varnsdorf (dom) 3-1 71 minut, gol
06.05 Liga Sparta Praga B (wyjazd) 2-1 74 minuty
11.05 Liga Usti nad Labą (dom) 2-0 77 minut
14.05 Liga Vlasim (wyjazd) 1-3 54 minuty
19.05 baraż o I poziom, 1 mecz Bohemians (dom) 0-1 80 minut
22.05 baraż o I poziom, 2 mecz Bohemians (wyjazd) 0-2 90 minut

Polscy piłkarze w Danii

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Kamil Grabara FC København 20.02 Liga Odense (dom) 2-0 90 minut, czyste konto
27.02 Liga Viborg (wyjazd) 2-0 90 minut, czyste konto
04.03 Liga Randers (dom) 3-0 90 minut, czyste konto
10.03 Liga Konferencji (1/8) PSV (wyjazd) 4-4 90 minut, obroniony rzut karny
13.03 Liga Midtjylland (wyjazd) 1-0 90 minut, czyste konto
20.03 Liga Nordsjaelland (dom) 1-0 90 minut, czyste konto
03.04 Liga Aalborg (wyjazd) 1-0 90 minut, czyste konto
10.04 Liga Midtjylland (dom) 1-0 90 minut, czyste konto
14.04 Liga Silkeborg (wyjazd) 1-3 90 minut
18.04 Liga Brondby (dom) 2-0 90 minut, czyste konto
24.04 Liga Randers (dom) 0-1 90 minut
01.05 Liga Midtjylland (wyjazd) 0-0 90 minut, czyste konto
08.05 Liga Brondby (wyjazd) 1-1 90 minut, żółta kartka
11.05 Liga Silkeborg (dom) 2-1 90 minut
15.05 Liga Randers (wyjazd) 2-0 90 minut, czyste konto i obroniony rzut karny
22.05 Liga Aalborg (dom) 3-0 90 minut, czyste konto
Dawid Kurminowski Århus GF 18.02 Liga SonderjyskE (wyjazd) 3-2 4 minuty
25.02 Liga Vejle (wyjazd) 2-3 1 minuta
07.03 Liga Nordsjaelland (dom) 2-3 10 minut
13.03 Liga Brondby (wyjazd) 1-1 64 minuty
20.03 Liga Viborg (dom) 1-1 63 minuty
18.04 Liga SonderjyskE (wyjazd) 1-2 9 minut
24.04 Liga Odense (dom) 1-2 87 minut, gol
01.05 Liga Odense (wyjazd) 0-1 66 minut
08.05 Liga SonderjyskE (dom) 1-1 19 minut
12.05 Liga Vejle (wyjazd) 0-1 6 minut
15.05 Liga Viborg (wyjazd) 0-1 73 minuty
21.05 Liga Nordsjaelland (dom) 2-2 61 minut

Polscy piłkarze w Finlandii

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Rafał Wolsztyński Seinäjoen JK 29.01 Puchar Ligi (1/8) Oulu (dom) 2-2 ławka rezerwowych
09.02 Puchar Ligi (1/8) KuPS (wyjazd) 2-0 4 minuty, gol
23.02 Puchar Ligi (1/8) Vaasan (dom) 4-1 32 minuty, gol
05.03 Puchar Ligi (1/4) HIFK (dom) 1-0 16 minut
14.03 Puchar Ligi (1/2) Honka (dom) 0-0 (po dogrywce, karne 3-4) 57 minut, w serii jedenastek niewykorzystany rzut karny
02.04 Liga HIFK (dom) 2-1 34 minuty, gol
08.04 Liga HJK Helsinki (dom) 0-1 54 minuty
15.04 Liga KuPS (wyjazd) 0-2 17 minut
25.04 Liga Honka (wyjazd) 1-5 29 minut
29.04 Liga Ilves (wyjazd) 1-3 11 minut
17.05 Liga Haka (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
02.06 odszedł z klubu

Polscy piłkarze we Francji

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Marcin Bułka Nice 09.01 Liga Brest (wyjazd) 3-0 ławka rezerwowych
14.01 Liga Nantes (dom) 2-1 ławka rezerwowych
23.01 Liga Metz (wyjazd) 1-0 ławka rezerwowych
31.01 Puchar (1/8) PSG (wyjazd) 0-0 (karne 6-5) 90 minut, czyste konto
06.02 Liga Clermont (dom) 0-1 90 minut
09.02 Puchar (1/4) Ol.Marsylia (dom) 4-1 90 minut
12.02 Liga Ol.Lyon (wyjazd) 0-2 ławka rezerwowych
20.02 Liga Angers (dom) 1-0 ławka rezerwowych
26.02 Liga Strasbourg (wyjazd) 0-0 ławka rezerwowych
01.03 Puchar (1/2) Versailles (dom) 2-0 90 minut, czyste konto
05.03 Liga PSG (dom) 1-0 ławka rezerwowych
12.03 Liga Montpellier (wyjazd) 0-0 ławka rezerwowych
20.03 Liga Ol.Marsylia (wyjazd) 1-2 ławka rezerwowych
02.04 Liga Rennes (dom) 1-1 ławka rezerwowych
10.04 Liga Lens (wyjazd) 0-3 ławka rezerwowych
17.04 Liga Lorient (dom) 2-1 ławka rezerwowych
20.04 Liga Monaco (wyjazd) 0-1 ławka rezerwowych
24.04 Liga Troyes (dom) 1-0 ławka rezerwowych
01.05 Liga Bordeaux (wyjazd) 1-0 ławka rezerwowych
07.05 Puchar (finał) Nantes (neutralny) 0-2 90 minut
11.05 Liga St.Etienne (dom) 4-2 ławka rezerwowych
14.05 Liga Lille (dom) 1-3 ławka rezerwowych
21.05 Liga Reims (wyjazd) 3-2 ławka rezerwowych
Karol Fila Strasbourg 02.01 Puchar (1/16) Montpellier (wyjazd) 0-1 61 minut
09.01 Liga Metz (wyjazd) 2-0 ławka rezerwowych
16.01 Liga Montpellier (dom) 3-1 68 minut
19.01 Liga Clermont (wyjazd) 2-0 71 minut
23.01 Liga Bordeaux (wyjazd) 3-4 28 minut
06.02 Liga Nantes (dom) 1-0 1 minuta
13.02 Liga Angers (wyjazd) 1-0 4 minuty
20.02 Liga St.Etienne (wyjazd) 2-2 ławka rezerwowych
26.02 Liga Nice (dom) 0-0 ławka rezerwowych
06.03 Liga Reims (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
13.03 Liga Monaco (dom) 1-0 ławka rezerwowych
20.03 Liga Lorient (wyjazd) 0-0 ławka rezerwowych
03.04 Liga Lens (dom) 1-0 1 minuta
10.04 Liga Lyon (dom) 1-1 ławka rezerwowych
17.04 Liga Troyes (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
20.04 Liga Rennes (dom) 2-1 1 minuta
24.04 Liga Lille (wyjazd) 0-1 ławka rezerwowych
29.04 Liga PSG (wyjazd) 3-3 ławka rezerwowych
07.05 Liga Brest (wyjazd) 1-0 73 minuty
14.05 Liga Clermont (dom) 1-0 1 minuta
21.05 Liga Ol.Marsylia (wyjazd) 0-4 6 minut
Przemysław Frankowski Lens 04.01 Puchar (1/16) Lille (dom) 2-2 (karne 4-3) 62 minuty
08.01 Liga Rennes (dom) 1-0 69 minut
15.01 Liga St.Etienne (wyjazd) 2-1 61 minut
22.01 Liga Ol.Marsylia (dom) 0-2 90 minut
30.01 Puchar (1/8) Monaco (dom) 2-4 85 minut
06.02 Liga Lorient (wyjazd) 0-2 10 minut, żółta kartka
13.02 Liga Bordeaux (dom) 3-2 9 minut, żółta kartka
19.02 Liga Olympique Lyon (dom) 1-1 1 minuta
27.02 Liga Angers (wyjazd) 2-1 17 minut, żółta kartka
05.03 Liga Brest (dom) 0-1 17 minut
19.03 Liga Clermont (dom) 3-1 90 minut
03.04 Liga Strasbourg (wyjazd) 0-1 82 minuty
10.04 Liga Nice (dom) 3-0 90 minut
16.04 Liga Lille (wyjazd) 2-1 90 minut, gol
20.04 Liga Montpellier (dom) 2-0 23 minuty, gol
23.04 Liga PSG (wyjazd) 1-1 81 minut
30.04 Liga Nantes (dom) 2-2 20 minut
08.05 Liga Reims (wyjazd) 2-1 64 minuty
14.05 Liga Troyes (wyjazd) 3-1 82 minuty, żółta kartka
21.05 Liga Monaco (dom) 2-2 68 minut, gol
Radosław Majecki Monaco 02.01 Puchar (1/16) Quevilly Rouen (wyjazd) 3-1 90 minut
09.01 Liga Nantes (wyjazd) 0-0 90 minut, czyste konto
16.01 Liga Clermont (dom) 4-0 ławka rezerwowych
23.01 Liga Montpellier (wyjazd) 2-3 ławka rezerwowych
10.03 Liga Europy (1/8) Braga (wyjazd) 0-2 ławka rezerwowych
21.05 Liga Lens (wyjazd) 2-2 ławka rezerwowych
Arkadiusz Milik Olympique Marsylia 02.01 Puchar (1/16) Chauvigny (wyjazd) 3-0 90 minut, gol
16.01 Liga Lille (dom) 1-1 83 minuty
22.01 Liga Lens (wyjazd) 2-0 ławka rezerwowych
29.01 Puchar (1/8) Montpellier (dom) 1-1 (karne 5-4) 37 minut, gol
01.02 Liga Ol.Lyon (wyjazd) 1-2 5 minut
05.02 Liga Angers (dom) 5-2 90 minut, 3 gole
09.02 Puchar (1/4) Nice (wyjazd) 1-4 90 minut
13.02 Liga FC Metz (wyjazd) 2-1 15 minut, gol
17.02 Liga Konferencji (1/16) Qarabag (dom) 3-1 66 minut, 2 gole
20.02 Liga Clermont (dom) 0-2 90 minut
24.02 Liga Konferencji (1/16) Qarabag (wyjazd), 3-0 ławka rezerwowych
27.02 Liga Troyes (wyjazd) 1-1 13 minut
06.03 Liga Monaco (dom) 0-1 90 minut
10.03 Liga Konferencji (1/8) Basel (dom) 2-1 90 minut, 2 gole
13.03 Liga Brest (wyjazd) 4-1 69 minut, gol i asysta
17.03 Liga Konferencji (1/8) Basel (wyjazd) 2-1 28 minut
20.03 Liga Nice (dom) 2-1 77 minut, gol
20.04 Liga Nantes (dom) 3-2 22 minuty, żółta kartka
24.04 Liga Reims (wyjazd) 1-0 78 minut
28.04 Liga Konferencji (1/2) Feyenoord (wyjazd) 2-3 6 minut
01.05 Liga Ol.Lyon (dom) 0-3 85 minut
05.05 Liga Konferencji (1/2) Feyenoord (dom) 0-0 58 minut
14.05 Liga Rennes (wyjazd) 0-2 ławka rezerwowych
21.05 Liga Strasbourg (dom) 4-0 90 minut, asysta

Polscy piłkarze w Grecji

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Michał Karbownik Olympiakos 05.01 Liga Smyrnis (wyjazd) 0-0 84 minuty
16.01 Liga Panathinaikos (wyjazd) 0-0 25 minut
19.01 Puchar (1/4) Panetolikos (wyjazd) 1-2 61 minut
09.02 Puchar (1/4) Panetolikos (dom) 3-1 ławka rezerwowych
08.05 Liga Aris (wyjazd) 1-0 14 minut
Grzegorz Krychowiak AEK Ateny 20.03 Liga PAOK (dom) 0-1 90 minut
03.04 Liga Olympiakos (wyjazd) 1-1 90 minut
10.04 Liga Aris (dom) 1-2 90 minut, żółta kartka
18.04 Liga Giannina (wyjazd) 3-2 87 minut, gol
01.05 Liga PAOK (wyjazd) 1-1 90 minut, asysta i żółta kartka
08.05 Liga Panathinaikos (dom) 0-0 73 minuty
11.05 Liga Giannina (dom) 3-0 77 minut, gol i asysta
14.05 Liga Aris (wyjazd) 2-3 90 minut, żółta kartka
17.05 Liga Olympiakos (dom) 2-3 45 minut
Damian Szymański AEK Ateny 05.01 Liga Lamia (wyjazd) 2-0 76 minut, żółta kartka
19.01 Puchar (1/4) PAOK (wyjazd) 0-0, 90 minut
23.01 Liga Atromitos (wyjazd) 2-0 74 minuty, żółta kartka
30.01 Liga Volos (dom) 1-2 88 minut, żółta kartka
02.02 Liga Aris(wyjazd) 1-2 83 minuty
06.02 Liga Smyrnis (dom) 3-0 90 minut
09.02 Puchar (1/4) PAOK (dom) 1-2 90 minut
13.02 Liga Olympiakos (wyjazd) 0-1 86 minuty
20.02 Liga Giannina (dom) 2-0 90 minut
02.03 Liga PAOK (dom) 1-1 55 minut, żółta kartka
06.03 Liga Asteras Tripoli (dom) 2-1 34 minuty, czerwona kartka (za dwie żółte)
20.03 Liga PAOK (dom) 0-1 20 minut
03.04 Liga Olympiakos (wyjazd) 1-1 88 minut, gol i żółta kartka
10.04 Liga Aris (dom) 1-2 68 minut, asysta
18.04 Liga Giannina (wyjazd) 3-2 77 minut
08.05 Liga Panathinaikos (dom) 0-0 90 minut
11.05 Liga Giannina (dom) 3-0 90 minut
14.05 Liga Aris (wyjazd) 2-3 90 minut
17.05 Liga Olympiakos (dom) 2-3 90 minut, żółta kartka
Karol Świderski PAOK 12.01 Liga Panetolikos (dom) 2-0 76 minut
15.01 Liga OFI (dom) 3-0 11 minut, gol
19.01 Puchar (1/4) AEK (dom) 0-0 14 minut, żółta kartka
21.02 transfer do Charlotte FC
Michał Karbownik II  Olympiakos B  02.02 Liga Xanthi (dom) 1-1 90 minut
05.02 Liga Olympiakos Volou (wyjazd) 3-2 90 minut, żółta kartka
13.02 Liga PAOK B (wyjazd) 0-1 90 minut
16.02 Liga Trikala (dom) 2-0 90 minut
26.02 Liga Apollon Larisa (dom) 0-1 90 minut
12.03 Liga Iraklis (dom) 0-0 89 minut
02.04 Liga Pierikos (dom) 3-0 76 minut, żółta kartka
13.04 Liga Kavala (wyjazd) 0-0 90 minut
16.04 Liga Almopos (dom) 2-1 90 minut
20.04 Liga Apollon Pontou (dom) 2-0 80 minut
27.04 Liga Niki Volou (wyjazd) 1-0 90 minut
01.05 Liga Olymp.Volou (dom) 3-2 90 minut, asysta
Sebastian Chruściel II  Iraklís 19.01 Liga Apollon Pontou (wyjazd) 1-1 19 minut
23.01 Liga Thesprotós (wyjazd) 5-1 90 minut, gol
30.01 Liga Kavala (dom) 1-2 90 minut, żółta kartka
06.02 Liga Almopos (wyjazd) 2-0 ławka rezerwowych
12.02 Liga Niki Volou (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
27.02 Liga Trikala (dom) 0-1 4 minuty
03.03 Liga Xanthi (dom) 1-0 45 minut
06.03 Liga Larisa (wyjazd) 0-3 ławka rezerwowych
09.03 Liga Apollon Larisa (dom) 4-0 20 minut
12.03 Liga Olympiakos B (wyjazd) 0-0 45 minut
20.03 Liga Panserraikos (dom) 1-1 90 minut
30.03 Liga Veria (wyjazd) 1-3 90 minut, żółta kartka
03.04 Liga Apollon Pontou (dom) 0-3 90 minut
06.04 Liga Anag.Karditsas (wyjazd) 3-0 90 minut
10.04 Liga Pierikos (dom) 4-2 90 minut
13.04 Liga Xanthi (wyjazd) 3-3 90 minut
17.04 Liga Thesprotós (dom) 6-0 90 minut
27.04 Liga Kavala (wyjazd) 1-1 90 minut
01.05 Liga Almopos (dom) 6-0 ławka rezerwowych
Maciej Pałaszewski II  Kifissiás 16.02 Liga Karaïskákis (dom) 0-0 4 minut
20.02 Liga Ergotelis (wyjazd) 1-2 15 minut
27.02 Liga Asteras Vlachioti (dom) 2-1 74 minuty
02.03 Liga AS Rodos (dom) 1-0 67 minut
06.03 Liga Diagoras (wyjazd) 2-0 90 minut
09.03 Liga PAE Chania (dom) 1-0 90 minut
13.03 Liga APS Zalynthos (dom) 1-1 45 minut
20.03 Liga OF Ierapetras (dom) 2-1 18 minut
27.03 Liga Kallithea (wyjazd) 0-1 60 minut
30.03 Liga PAE Egaleo (dom) 1-0 77 minut, żółta kartka
03.04 Liga PASA Irodotos (wyjazd) 2-3 90 minut, żółta kartka
06.04 Liga APO Levadiakos (dom) 1-4 81 minut
13.04 Liga AO Episkopi (dom) 0-1 69 minut
27.04 Liga AEK B (wyjazd) 2-2 72 minuty
01.05 Liga PS Kalamata (dom) 1-2 90 minut, żółta kartka

Polscy piłkarze w Hiszpanii

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Mateusz Bogusz II  UD Ibiza 02.01 Liga Fuenlabrada (wyjazd) 2-1 90 minut, asysta
08.01 Liga Alcorcon (dom) 6-2 90 minut, gol i asysta
22.01 Liga Malaga (wyjazd) 5-0 22 minuty, asysta

Polscy piłkarze w Holandii

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Paweł Bochniewicz Heerenveen leczy kontuzję
Przemysław Tytoń Ajax 11.03 Liga Cambuur (wyjazd) 3-2 ławka rezerwowych
15.03 Liga Mistrzów (1/8) Benfica (dom) 0-1 ławka rezerwowych
20.03 Liga Feyenoord (dom) 3-2 ławka rezerwowych
02.04 Liga Groningen (wyjazd) 3-1 ławka rezerwowych
17.04 Puchar (finał) PSV (neutralny) 1-2 ławka rezerwowych
23.04 Liga Nijmegen (wyjazd) 1-0 ławka rezerwowych
30.04 Liga Zwolle (dom) 3-0 ławka rezerwowych
08.05 Liga Alkmaar (wyjazd) 2-2 ławka rezerwowych
11.05 Liga Heerenveen (dom) 5-0 ławka rezerwowych
15.05 Liga Vitesse (wyjazd) 2-2 ławka rezerwowych
23.05 transfer do Twente

Polscy piłkarze w Indiach

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Ariel Borysiuk Chennaiyin FC 22.01 Liga North East United (dom) 2-1 90 minut, gol i żółta kartka
26.01 Liga Bengaluru (wyjazd) 0-3 ławka rezerwowych
02.02 Liga East Bengal (wyjazd) 2-2 90 minut
06.02 Liga Mumbai City (dom) 0-1 90 minut
09.02 Liga Goa (dom) 0-5 71 minut
16.02 Liga Odisha (wyjazd) 2-2 90 minut, żółta kartka
20.02 Liga Jamshedpur (dom) 1-4 90 minut, żółta kartka
22.06 odszedł z klubu
Łukasz Gikiewicz Chennaiyin FC 02.01 Liga Jamshedpur (wyjazd) 1-0 90 minut, gol i żółta kartka
08.01 Liga Goa (wyjazd) 0-1 20 minut
13.01 Liga Hyderabad (dom) 1-1 28 minut
22.01 Liga North East United (dom) 2-1 14 minut
26.01 Liga Bengaluru (wyjazd) 0-3 90 minut
02.02 Liga East Bengal (wyjazd) 2-2 11 minut
06.02 Liga Mumbai City (dom) 0-1 90 minut
09.02 Liga Goa (dom) 0-5 27 minut
16.02 Liga Odisha (wyjazd) 2-2 ławka rezerwowych
20.02 Liga Jamshedpur (dom) 1-4 ławka rezerwowych
26.02 Liga Kerala Blasters (wyjazd) 0-3 75 minut
03.03 Liga ATK Mohun Bagan (dom) 0-1 7 minut
22.06 odszedł z klubu

Polscy piłkarze w Irlandii Północnej

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Igor Rutkowski Portadown 01.01 Liga Ballymena (wyjazd) 0-4 ławka rezerwowych
30.04 Liga Carrick Rangers (dom) 0-5 38 minut
06.05 baraż o I poziom Annagh (dom) 1-0 ławka rezerwowych

Polscy piłkarze na Islandii

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Patryk Hryniewicki Leiknir Reykjavik 09.02 Puchar Ligi, faza grupowa Keflavik (wyjazd) 3-2 90 minut
24.02 Puchar Ligi, faza grupowa Kordrengir (dom) 4-2 32 minuty
03.03 Puchar Ligi, faza grupowa KR Reykjavik (dom) 3-5 26 minut, gol
09.03 Puchar Ligi, faza grupowa Afturelding (wyjazd) 5-0 90 minut
01.05 Liga Vestmannaeyjar (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
08.05 Liga Vikingur Reykjavik (dom) 0-0 ławka rezerwowych
11.05 transfer do KV Reykjavik
Maciej Makuszewski Leiknir Reykjavik 24.02 Puchar Ligi, faza grupowa Kordrengir (dom) 4-2 58 minut, gol
03.03 Puchar Ligi, faza grupowa KR Reykjavik (dom) 3-5 75 minut
09.03 Puchar Ligi, faza grupowa Afturelding (wyjazd) 5-0 45 minut
20.04 Liga Akureyri (wyjazd) 0-1 78 minut, żółta kartka
24.04 Liga Stjarnan (dom) 0-3 60 minut
01.05 Liga Vestmannaeyjar (wyjazd) 1-1 90 minut
08.05 Liga Vikingur Reykjavik (dom) 0-0 18 minut
12.05 Liga Keflavik (wyjazd) 0-3 90 minut
16.05 Liga Fram (dom) 1-2 90 minut, asysta
21.05 Liga KR Reykjavik (wyjazd) 1-1 23 minuty
16.06 Liga Hafnarfjordur (wyjazd) 2-2 16 minut, gol i żółta kartka
21.06 Liga Valur (wyjazd) 1-2 78 minut
Patryk Hryniewicki II  KV Reykjavik 12.05 Liga Kopavogur (dom) 1-3 90 minut, gol i żółta kartka
20.05 Liga Kordrengir (wyjazd) 0-2 56 minut
28.05 Liga Grotta (wyjazd) 1-5 60 minut, czerwona kartka
16.06 Liga Grindavik (wyjazd) 1-2 90 minut
22.06 Liga Throttur Vogar (dom) 1-1 ławka rezerwowych
Maciej Majewski II  Grindavik 19.02 Puchar Ligi, faza grupowa Fylkir (wyjazd) 0-2 ławka rezerwowych
25.02 Puchar Ligi, faza grupowa Hafnarfjordur (wyjazd) 1-4 ławka rezerwowych
03.03 Puchar Ligi, faza grupowa Selfoss (wyjazd) 0-2 ławka rezerwowych
15.03 Puchar Ligi, faza grupowa Fram (wyjazd) 5-3 ławka rezerwowych
08.04 Puchar (1/64) Elliði (wyjazd) 6-0 ławka rezerwowych
23.04 Puchar (1/32) KV Reykjavik (wyjazd) 3-2 ławka rezerwowych
06.05 Liga Afturelding (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
12.05 Liga Throttur Vogar (dom) 3-0 ławka rezerwowych
20.05 Liga Thor Akureyri (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
24.05 Puchar (1/16) IR Reykjavik (dom) 1-2 90 minut
28.05 Liga Fylkir (dom) 1-0 ławka rezerwowych
03.06 Liga Kordrengir (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
09.06 Liga Fjolnir (dom) 2-2 ławka rezerwowych
16.06 Liga KV Reykjavik (dom) 2-1 90 minut
25.06 Liga Vestri (wyjazd) 1-2 ławka rezerwowych
Chris Jastrzembski II  UMF Selfoss 09.04 Puchar (1/64) Ísbjörninn Kópavogur (wyjazd) 9-1 90 minut, gol
23.04 Puchar (1/32) Hamar (wyjazd) 2-0 90 minut
05.05 Liga Kopavogur (wyjazd) 3-2 90 minut
13.05 Liga Grotta (dom) 2-1 90 minut, żółta kartka
20.05 Liga Afturelding (wyjazd) 1-1 90 minut, żółta kartka
24.05 Puchar (1/16) Magni (dom) 1-1 dogr karne 5-4 120 minut
27.05 Liga Throttur Vogar (dom) 4-0 90 minut
03.06 Liga Thor Akureyri (wyjazd) 2-0 90 minut
09.06 Liga Fylkir (dom) 2-2 90 minut
16.06 Liga Kordrengir (wyjazd) 3-4 90 minut, żółta kartka
24.06 Liga Fjolnir (dom) 2-0 90 minut, żółta kartka
28.06 Puchar (1/8) Vikingur Reykjavik (dom) 0-6 45 minut
Oskar Wasilewski II  Afturelding 19.02 Puchar Ligi, faza grupowa Kordrengir (wyjazd) 1-1 90 minut
09.03 Puchar Ligi, faza grupowa Leiknir (dom) 0-5 84 minuty
08.04 Puchar (1/64) Ymir (dom) 5-0 90 minut
22.04 Puchar (1/32) Vængir Júpiters (dom) 3-1 57 minut
06.05 Liga Grindavik (dom) 1-1 7 minut
12.05 odszedł do Kari Akranes

Polscy piłkarze w Japonii

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Jakub Słowik FC Tokyo 18.02 Liga Kawasaki Frontale (wyjazd) 0-1 90 minut
02.03 Puchar Avispa Fukuoka (wyjazd) 0-1 90 minut
06.03 Liga C-Osaka (wyjazd) 1-0 90 minut, czyste konto i żółte kartka
12.03 Liga Hiroshima (dom) 2-1 90 minut
19.03 Liga Kyoto (wyjazd) 1-0 90 minut, czyste konto
02.04 Liga Yokohama F.Marinos (wyjazd) 1-2 90 minut
06.04 Liga Kobe (dom) 3-1 90 minut
10.04 Liga Urawa (dom) 0-0 90 minut, czyste konto
16.04 Liga Sapporo (wyjazd) 0-0 90 minut, czyste konto
20.04 Liga Nagoya (dom) 0-0 90 minut, czyste konto
29.04 Liga Gamba Osaka (dom) 2-0 90 minut, czyste konto i żółta kartka
03.05 Liga Avispa Fukuoka (wyjazd) 1-5 90 minut
08.05 Liga Sagan Tosu (dom) 0-1 90 minut, żółta kartka
14.05 Liga Iwata (wyjazd) 1-2 90 minut
21.05 Liga Kashiwa (dom) 0-0 90 minut, czyste konto
25.05 Liga Shimizu (wyjazd) 3-0 90 minut, czyste konto
29.05 Liga Kashima (dom) 3-1 90 minut
18.06 Liga Shonan (wyjazd) 0-2 90 minut
26.06 Liga Sagan Tosu (wyjazd) 0-5 90 minut

Polscy piłkarze w Kazachstanie

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Paweł Baranowski FK Atyrau 05.03 Liga Aksu (dom) 0-0 90 minut
11.03 Liga Aktobe (wyjazd) 1-2 90 minut
17.03 Liga Maqtaaral (dom) 2-1 90 minut, żółta kartka
03.04 Liga Taraz (wyjazd) 1-0 90 minut
09.04 Liga FK Akżajyk (dom) 0-1 90 minut, żółta kartka
16.04 Liga Kaspij Aktau (wyjazd) 1-2 90 minut, żółta kartka
22.04 Liga Toboł (wyjazd) 1-2 69 minut
01.05 Liga Ordabasy (dom) 2-1 12 minut
07.05 Liga Kajrat Ałmaty (wyjazd) 3-0 76 minut
14.05 Liga Kyzyłżar (dom) 3-3 90 minut
21.05 Liga FK Astana (dom) 1-1 90 minut
19.06 Liga Aktobe (dom) 0-2 90 minut
26.06 Liga Maqtaaral (wyjazd) 1-1 90 minut
Jacek Góralski Kajrat Ałmaty 02.03 Superpuchar Toboł (wyjazd) 1-2 90 minut
06.03 Liga Aktobe (dom) 2-0 90 minut, żółta kartka
11.03 Liga Maqtaaral (wyjazd) 1-0 90 minut
17.03 Liga Taraz (dom) 1-1 90 minut
23.04 Liga Turan (dom) 0-1 45 minut
02.05 Liga Kyzyłżar (dom) 1-1 ławka rezerwowych
07.05 Liga FK Atyrau (dom) 0-3 45 minut
14.05 Liga FK Astana (wyjazd) 0-6 90 minut, żółta kartka
21.05 Liga Szachtior Karaganda (dom) 2-0 90 minut
16.06 odszedł z klubu
Piotr Grzelczak FK Atyrau 05.03 Liga Aksu (dom) 0-0 86 minut
11.03 Liga Aktobe (wyjazd) 1-2 90 minut, żółta kartka
17.03 Liga Maqtaaral (dom) 2-1 90 minut
03.04 Liga Taraz (wyjazd) 1-0 66 minut
09.04 Liga FK Akżajyk (dom) 0-1 56 minut
16.04 Liga Kaspij Aktau (wyjazd) 1-2 55 minut
22.04 Liga Toboł (wyjazd) 1-2 3 minuty
27.04 Liga Turan (wyjazd) 0-0 18 minut
01.05 Liga Ordabasy (dom) 2-1 ławka rezerwowych
07.05 Liga Kajrat Ałmaty (wyjazd) 3-0 ławka rezerwowych
14.05 Liga Kyzyłżar (dom) 3-3 16 minut
21.05 Liga FK Astana (dom) 1-1 ławka rezerwowych
19.06 Liga Aktobe (dom) 0-2 14 minut
26.06 Liga Maqtaaral (wyjazd) 1-1 23 minuty, gol

Polscy piłkarze w Luksemburgu

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Michał Augustyn US Hostert 06.03 Liga Progres Niedercorn (dom) 0-4 ławka rezerwowych
13.03 Liga RFCU Luxembourg (dom) 1-4 45 minut, czerwona kartka
03.04 Liga US Mondorf (dom) 1-1 90 minut
10.04 Liga Etzella Ettelbruck (wyjazd) 0-1 90 minut
16.04 Liga Differdange 05 (dom) 0-0 90 minut, czyste konto
24.04 Liga Victoria Rosport (wyjazd) 2-2 90 minut
08.05 Liga FC UNA Strassen (wyjazd) 0-4 90 minut
22.05 Liga FC Rodange 91 (wyjazd) 3-2 90 minut
26.05 baraż o utrzymanie FC Mamer 32 (wyjazd) 2-2 (po dogrywce) karne 4-2 120 minut
28.05 odszedł z klubu
Alan Stulin UNA Strassen 13.02 Liga Etzella Ettelbruck (dom) 2-3 90 minut, żółta kartka
20.02 Liga FC Differdange (wyjazd) 1-2 72 minuty
27.02 Liga Victoria Rosport (dom) 2-2 90 minut, asysta, żółta kartka
06.03 Liga Fola Esch (wyjazd) 0-0 90 minut
12.03 Liga Progres Niedercorn (wyjazd) 2-0 90 minut
20.03 Liga Swift Hesperange (dom) 0-2 90 minut
03.04 Liga FC Rodange 91 (wyjazd) 0-1 90 minut
06.04 Puchar (1/8) Petange (dom) 0-1 82 minuty, czerwona kartka
16.04 Liga FC Wiltz 71 (wyjazd) 1-1 90 minut
24.04 Liga F91 Dudelange (dom) 3-1 90 minut
01.05 Liga Jeunesse Esch (wyjazd) 2-1 90 minut
08.05 Liga US Hostert (dom) 4-0 90 minut
15.05 Liga RFCU Luxembourg (wyjazd) 1-6 90 minut
22.05 Liga Union Titus Petange (dom) 2-2 90 minut
Jakub Jarecki II  Berdenia Berbourg 13.02 Liga Weiler (wyjazd) 3-1 90 minut
20.02 Liga Mertert-Wasserbillig (dom) 2-1 61 minut
27.02 Liga Mondercange (wyjazd) 2-1 90 minut, gol
20.03 Liga SC Bettembourg (dom) 2-2 90 minut, 2 gole
27.03 Liga US Rumelange (wyjazd) 1-5 90 minut, gol
03.04 Liga Steinsel (dom) 1-1 90 minut, gol
10.04 Liga Jeunesse Canach (wyjazd) 0-1 90 minut
16.04 Liga UN Käerjeng 97 (wyjazd) 0-4 90 minut
24.04 Liga Schifflingen (dom) 1-0 84 minuty
30.04 Liga Mersch (wyjazd) 0-2 90 minut
08.05 Liga US Esch (dom) 4-2 85 minut, 2 gole i asysta
15.05 Liga Mamer (wyjazd) 2-3 90 minut, gol
22.05 Liga Medernach (dom) 4-3 90 minut, 3 gole, asysta i żółta kartka
Mateusz Siebert II  US Rumelange poza składem

Polscy piłkarze w Niemczech

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Bartosz Białek VfL Wolfsburg 09.01 Liga Bochum (wyjazd) 0-1 13 minut
15.01 Liga Hertha (dom) 0-0 ławka rezerwowych
23.01 Liga RB Leipzig (wyjazd) 0-2 ławka rezerwowych
06.02 Liga Greuther Fürth (dom) 4-1 26 minut
12.02 Liga Eintracht Frankfurt (wyjazd) 2-0 1 minuta
19.02 Liga Hoffenheim (dom) 1-2 1 minuta
26.02 Liga M'Gladbach (wyjazd) 2-2 ławka rezerwowych
05.03 Liga Union Berlin (dom) 1-0 63 minuty
12.03 Liga Freiburg (wyjazd) 2-3 8 minut
20.03 Liga Leverkusen (dom) 0-2 3 minuty
03.04 Liga Augsburg (wyjazd) 0-3 ławka rezerwowych
09.04 Liga Arminia (dom) 4-0 18 minut
16.04 Liga Dortmund (wyjazd) 1-6 9 minut
22.04 Liga Mainz (dom) 5-0 27 minut
30.04 Liga Stuttgart (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
07.05 Liga FC Koeln (wyjazd) 1-0 1 minuta, żółta kartka
14.05 Liga Bayern (dom) 2-2 8 minut
Rafał Gikiewicz FC Augsburg 08.01 Liga Hoffenheim (wyjazd) 1-3 90 minut
16.01 Liga Eintracht Frankfurt (dom) 1-1 90 minut
22.01 Liga Leverkusen (wyjazd) 1-5 90 minut
05.02 Liga Union Berlin (dom) 2-0 90 minut, czyste konto
12.02 Liga Borussia M'Gladbach (wyjazd) 2-3 90 minut
19.02