Tabela wszech czasów Mistrzostw Europy w futsalu

Wubiegłym miesiącu prezentowaliśmy Wam statystyczne zestawienie Pucharu UEFA w futsalu. Dziś powracamy do halowej piłki, a nasza analiza dotyka rozgrywek międzynarodowych. Oto tabela wszech czasów Mistrzostw Europy w futsalu.

Eliminacje

KRAJSTARTYMECZEZW.REM.POR.BR+BR-PKT
UKRAINA113731152128493
WŁOCHY103130101694091
ROSJA103030001942290
CHORWACJA103625381508378
PORTUGALIA103225161425476
HISZPANIA92624201722274
CZECHY103422391358769
SŁOWENIA103022171326867
HOLANDIA1136197101348964
AZERBEJDŻAN11361871113010461
WĘGRY10371851413712259
RUMUNIA73317791289158
GRUZJA11471672414919855
KAZACHSTAN72917391037254
BELGIA1029171111067852
FRANCJA10401632111514551
SŁOWACJA11381551812313550
FINLANDIA1041153239715248
ŁOTWA1041136229212945
BIAŁORUŚ113511717949440
POLSKA11371171911812840
GRECJA1035105207915035
CZARNOGÓRA52311111806834
SERBIA 5191036684833
MACEDONIA930103176310333
MOŁDAWIA930102188316432
ARMENIA82786136910030
ANDORA102993177211830
BOŚNIA I HERCEGOWINA103385208512129
BUŁGARIA7218310606927
ALBANIA7238213789326
TURCJA62482146310326
ANGLIA7228113578825
IZRAEL103074196010725
JUGOSŁAWIA412804523424
CYPR93063216112921
DANIA315618435019
SZWAJCARIA415618526219
NORWEGIA4186111465619
SZWECJA311605414418
LITWA92560195310618
WALIA3921618257
ISLANDIA1320115106
SERBIA I CZARNOGÓRA132011386
KOSOWO13201946
NIEMCY1311111124
IRLANDIA261053173
GIBRALTAR3810715493
SZKOCJA260066480
ESTONIA515001531770
SAN MARINO412001213860
MALTA617001714990

 

Finały

KRAJSTARTYMECZEZW.REM.POR.BR+BR-PKT
HISZPANIA1048378318874119
WŁOCHY1045296101387693
ROSJA1045266131479984
UKRAINA93312417868840
PORTUGALIA83010812859238
SERBIA 414716393922
CZECHY82453166411018
CHORWACJA516448325016
AZERBEJDŻAN412426425314
KAZACHSTAN1530218139
RUMUNIA3930622339
BELGIA51423917429
HOLANDIA516231133629
SŁOWENIA512101125553
JUGOSŁAWIA130125101
BIAŁORUŚ120116141
TURCJA12002180
POLSKA130036180
WĘGRY3700716340

STAN PO ELIMINACJACH DO EURO 2018

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE i INSTAGRAMIE 

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 129 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki