Statystyki polskich piłkarzy w ligach zagranicznych w sezonie 2022/23

Czas czytania: 2 m.

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe zestawienie, które obejmuje statystyki polskich piłkarzy w ligach zagranicznych. W tym artykule skupiliśmy się na osiągnięciach z sezonu 2022/23.

Spis treści Ukryj

Polscy piłkarze w Albanii w sezonie 2022/23

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Ariel Borysiuk KF Laçi 21.08 Liga Teuta (dom) 3-1 ławka rezerwowych
11.09 Liga Bylis (dom) 0-1 90 minut
17.09 Liga Erzeni (wyjazd) 0-1 90 minut, żółta kartka
07.10 Liga Tirana (wyjazd) 3-3 77 minut, gol
11.10 Puchar (1 runda) KF Devolli (dom) 5-0 ławka rezerwowych
16.10 Liga Vllaznia (dom) 1-1 90 minut, żółta kartka
22.10 Liga Kastrioti (wyjazd) 1-0 81 minut
29.10 Liga Teuta (wyjazd) 1-0 90 minut
03.11 Liga Partizani (dom) 1-0 90 minut
13.11 Liga Egnatia (wyjazd) 0-2 88 minut
11.12 Liga Bylis (wyjazd) 1-0 88 minut, żółta kartka
21.12 Liga Kukesi (wyjazd) 0-1 90 minut

Polscy piłkarze w Anglii w sezonie 2022/23

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Jan Bednarek Southampton 06.08 Liga Tottenham (wyjazd) 1-4 90 minut
13.08 Liga Leeds (dom) 2-2 69 minut
20.08 Liga Leicester (wyjazd) 2-1 ławka rezerwowych
23.08 Puchar Ligi (1/32) Cambridge United (wyjazd) 3-0 90 minut
27.08 Liga Manchester United (dom) 0-1 ławka rezerwowych
30.08 Liga Chelsea (dom) 2-1 ławka rezerwowych
Aston Villa 03.09 Liga Manchester City (dom) 1-1 ławka rezerwowych
02.10 Liga Leeds (wyjazd) 0-0 42 minuty
10.10 Liga Nottingham Forest (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
16.10 Liga Chelsea (dom) 0-2 ławka rezerwowych
20.10 Liga Fulham (wyjazd) 0-3 45 minut
23.10 Liga Brentford (dom) 4-0 ławka rezerwowych
29.10 Liga Newcastle (wyjazd) 0-4 ławka rezerwowych
06.11 Liga Manchester United (dom) 3-1 ławka rezerwowych
13.11 Liga Brighton (wyjazd) 2-1 ławka rezerwowych
26.12 Liga Liverpool (dom) 1-3 ławka rezerwowych
Matty Cash Aston Villa 06.08 Liga Bournemouth (wyjazd) 0-2 90 minut
13.08 Liga Everton (dom) 2-1 90 minut
20.08 Liga Crystal Palace (wyjazd) 1-3 90 minut
23.08 Puchar Ligi (1/32) Bolton (wyjazd) 4-1 ławka rezerwowych
28.08 Liga West Ham United (dom) 0-1 90 minut, żółta kartka
31.08 Liga Arsenal (wyjazd) 1-2 90 minut
03.09 Liga Manchester City (dom) 1-1 26 minut, żółta kartka
10.10 Liga Nottingham Forest (wyjazd) 1-1 90 minut
16.10 Liga Chelsea (dom) 0-2 90 minut
20.10 Liga Fulham (wyjazd) 0-3 45 minut
23.10 Liga Brentford (dom) 4-0 80 minut
29.10 Liga Newcastle (wyjazd) 0-4 68 minut
06.11 Liga Manchester United (dom) 3-1 90 minut
10.11 Puchar Ligi (1/16) Manchester United (wyjazd) 2-4 17 minut
13.11 Liga Brighton (wyjazd) 2-1 90 minut, żółta kartka
26.12 Liga Liverpool (dom) 1-3 ławka rezerwowych
Łukasz Fabiański West Ham United 07.08 Liga Manchester City (dom) 0-2 28 minut
14.08 Liga Nottingham Forest (wyjazd) 0-1 90 minut
21.08 Liga Brighton (dom) 0-2 90 minut
28.08 Liga Aston Villa (wyjazd) 1-0 90 minut, czyste konto
31.08 Liga Tottenham (dom) 1-1 90 minut
03.09 Liga Chelsea (wyjazd) 1-2 90 minut
15.09 Liga Konferencji (faza grup.) Silkeborg (wyjazd) 3-2 ławka rezerwowych
18.09 Liga Everton (wyjazd) 0-1 90 minut
01.10 Liga Wolves (dom) 2-0 90 minut
06.10 Liga Konferencji (faza grup.) Anderlecht (wyjazd) 1-0 ławka rezerwowych
09.10 Liga Fulham (dom) 3-1 90 minut
16.10 Liga Southampton (wyjazd) 1-1 90 minut
19.10 Liga Liverpool (wyjazd) 0-1 90 minut
24.10 Liga Bournemouth (dom) 2-0 90 minut, czyste konto
30.10 Liga Manchester United (wyjazd) 0-1 45 minut
06.11 Liga Crystal Palace (dom) 1-2 90 minut
12.11 Liga Leicester (dom) 0-2 90 minut
26.12 Liga Arsenal (wyjazd) 1-3 90 minut
30.12 Liga Brentford (dom) 0-2 90 minut
Mateusz Klich Leeds United 06.08 Liga Wolves (dom) 2-1 26 minut
13.08 Liga Southampton (wyjazd) 2-2 7 minut
21.08 Liga Chelsea (dom) 3-0 8 minut
24.08 Puchar Ligi (1/32) Barnsley (dom) 3-1 90 minut, 2 gole
27.08 Liga Brighton (wyjazd) 0-1 32 minuty
30.08 Liga Everton (dom) 1-1 27 minut
03.09 Liga Brentford (wyjazd) 2-5 32 minuty, żółta kartka
02.10 Liga Aston Villa (dom) 0-0 12 minut
09.10 Liga Crystal Palace (wyjazd) 1-2 15 minut
16.10 Liga Arsenal (dom) 0-1 15 minut
20.10 Liga Leicester (wyjazd) 0-2 9 minut
23.10 Liga Fulham (dom) 2-3 15 minut
29.10 Liga Liverpool (wyjazd) 2-1 ławka rezerwowych
05.11 Liga Bournemouth (dom) 4-3 ławka rezerwowych
09.11 Puchar Ligi (1/16) Wolves (wyjazd) 0-1 90 minut
28.12 Liga Manchester City (dom) 1-3 26 minut, żółta kartka
31.12 Liga Newcastle (wyjazd) 0-0 27 minut
Jakub Moder Brighton & Hove Albion kontuzja
Bartosz Białkowski II Millwall 30.07 Liga Stoke (dom) 2-0 90 minut, czyste konto
06.08 Liga Sheffield United (wyjazd) 0-2 90 minut, obroniony rzut karny
13.08 Liga Coventry (dom) 3-2 90 minut
16.08 Liga Swansea (wyjazd) 2-2 90 minut
19.08 Liga Norwich (wyjazd) 0-2 90 minut
27.08 Liga Reading (dom) 0-1 90 minut
30.08 Liga Burnley (wyjazd) 0-2 90 minut
03.09 Liga Cardiff (dom) 2-0 90 minut
14.09 Liga QPR (dom) 0-2 90 minut
17.09 Liga Blackpool (dom) 2-1 ławka rezerwowych
01.10 Liga Blackburn (wyjazd) 1-2 ławka rezerwowych
05.10 Liga Rotherham (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
08.10 Liga Middlesbrough (dom) 2-0 ławka rezerwowych
15.10 Liga Bristol City (wyjazd) 2-1 ławka rezerwowych
19.10 Liga Watford (dom) 3-0 ławka rezerwowych
22.10 Liga West Bromwich (dom) 2-1 ławka rezerwowych
29.10 Liga Huddersfield (wyjazd) 0-1 ławka rezerwowych
02.11 Liga Birmingham (wyjazd) 0-0 ławka rezerwowych
05.11 Liga Hull (dom) 0-0 ławka rezerwowych
12.11 Liga Preston (wyjazd) 4-2 ławka rezerwowych
03.12 Liga Sunderland (wyjazd) 0-3 ławka rezerwowych
10.12 Liga Wigan (dom) 1-1 ławka rezerwowych
26.12 Liga Watford (wyjazd) 2-0 ławka rezerwowych
29.12 Liga Bristol City (dom) 0-0 ławka rezerwowych
Krystian Bielik II Birmingham City 03.09 Liga Preston (wyjazd) 1-0 72 minuty
14.09 Liga West Bromwich (wyjazd) 3-2 45 minut
17.09 Liga Coventry (dom) 0-0 90 minut
01.10 Liga Sheffield United (wyjazd) 1-1 90 minut, żółta kartka
05.10 Liga Middlesbrough (wyjazd) 0-1 78 minut
08.10 Liga Bristol City (dom) 3-0 81 minut, żółta kartka
16.10 Liga Hull (wyjazd) 2-0 90 minut, żółta kartka
19.10 Liga Burnley (dom) 1-1 77 minut
22.10 Liga Blackburn (wyjazd) 1-2 62 minuty
28.10 Liga QPR (dom) 2-0 90 minut, asysta i żółta kartka
02.11 Liga Millwall (dom) 0-0 90 minut
05.11 Liga Stoke (wyjazd) 2-1 90 minut, żółta kartka
11.11 Liga Sunderland (dom) 1-2 86 minut
10.12 Liga Blackpool (wyjazd) 0-0 90 minut
16.12 Liga Reading (dom) 3-2 90 minut, żółta kartka
27.12 Liga Burnley (wyjazd) 0-3 90 minut
30.12 Liga Hull (dom) 0-1 90 minut
Michał Helik II Huddersfield Town 04.09 Liga Blackpool (dom) 0-1 ławka rezerwowych
13.09 Liga Wigan (dom) 1-2 90 minut
17.09 Liga Cardiff (dom) 1-0 90 minut
01.10 Liga Reading (wyjazd) 1-3 90 minut
04.10 Liga Luton (wyjazd) 3-3 90 minut
09.10 Liga Hull (dom) 2-0 90 minut, gol
15.10 Liga Rotherham (wyjazd) 1-2 90 minut
18.10 Liga Preston (dom) 0-1 90 minut
22.10 Liga Middlesbrough (wyjazd) 0-0 90 minut
29.10 Liga Millwall (dom) 1-0 90 minut, asysta i żółta kartka
02.11 Liga Sunderland (dom) 0-2 90 minut
05.11 Liga Blackburn (wyjazd) 0-1 90 minut
08.11 Liga QPR (wyjazd) 2-1 90 minut
12.11 Liga Swansea (dom) 0-0 90 minut
10.12 Liga Sheffield United (wyjazd) 0-1 90 minut
17.12 Liga Huddersfield (dom) 0-2 90 minut
26.12 Liga Preston (wyjazd) 2-1 90 minut
29.12 Liga Rotherham (dom) 2-0 90 minut
Przemysław Płacheta II Birmingham City 30.07 Liga Luton (wyjazd) 0-0 82 minuty
05.08 Liga Huddersfield (dom) 2-1 88 minut, gol
13.08 Liga Cardiff (wyjazd) 0-1 90 minut
16.08 Liga Watford (dom) 1-1 90 minut
20.08 Liga Wigan (dom) 0-1 90 minut

Polscy piłkarze w Arabii Saudyjskiej w sezonie 2022/23

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Grzegorz Krychowiak Al-Shabab 26.08 Liga Al Batin (dom) 3-0 90 minut
01.09 Liga Abha (wyjazd) 4-0 90 minut
08.09 Liga Al Taee (dom) 4-0 85 minut
14.09 Liga Al Adalh (wyjazd) 1-0 90 minut
02.10 Liga Al Feiha (wyjazd) 2-1 90 minut, 2 gole
06.10 Liga Al Raed (dom) 1-0 90 minut
10.10 Liga Al-Hilal (wyjazd) 1-1 90 minut
15.10 Liga Al Khaleej (dom) 4-0 90 minut
22.12 Puchar (1/8) Al-Ittihad (wyjazd) 1-1 dogr, karne 4-3 120 minut, żółta kartka, nietrafiony karny w serii jedenastek
26.12 Liga Al-Fateh (wyjazd) 1-4 90 minut
30.12 Liga Al-Ettifaq (dom) 3-0 90 minut

Polscy piłkarze w Australii w sezonie 2022/23

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Filip Kurto Macarthur FC 30.07 Puchar (1/16) Magpies Crusaders (wyjazd) 6-0 90 minut, czyste konto
10.08 Puchar (1/8) Modbury (wyjazd) 4-0 ławka rezerwowych
31.08 Puchar (1/4) Wellington Phoenix (dom) 2-0 90 minut, czyste konto
14.09 Puchar (1/2) Oakleigh (wyjazd) 5-2 ławka rezerwowych
01.10 Puchar (finał) Sydney United (wyjazd) 2-0 90 minut, czyste konto
08.10 Liga Brisbane Roar (wyjazd) 0-0 90 minut, czyste konto
16.10 Liga Adelaide United (dom) 2-0 90 minut, czyste konto
21.10 Liga Western United (wyjazd) 1-1 90 minut
29.10 Liga Sydney FC (dom) 2-3 90 minut, obroniony rzut karny
06.11 Liga Wellington Phoenix (wyjazd) 1-4 90 minut
13.11 Liga Central Coast Mariners (wyjazd) 3-2 ławka rezerwowych
11.12 Liga Melbourne Victory (dom) 0-1 90 minut
18.12 Liga Perth Glory (dom) 1-0 90 minut, czyste konto
24.12 Liga Sydney FC (wyjazd) 3-0 90 minut, czyste konto
Oskar Zawada Wellington Phoenix 09.10 Liga Adelaide United (dom) 1-1 55 minut
16.10 Liga Central Coast Mariners (dom) 2-2 84 minuty, żółta kartka
22.10 Liga Newcastle Jets (wyjazd) 1-3 52 minuty
30.10 Liga Melbourne City (wyjazd) 2-2 37 minut
06.11 Liga Macarthur FC (dom) 4-1 60 minut
13.11 Liga Western United (dom) 2-3 54 minuty, gol
10.12 Liga WS Wanderers (dom) 1-1 81 minut
17.12 Liga Adelaide United (dom) 3-1 79 minut, gol
23.12 Liga Perth Glory (wyjazd) 1-1 90 minut, gol i żółta kartka

Polscy piłkarze w Austrii w sezonie 2022/23

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Kamil Piątkowski Red Bull Salzburg 14.09 Liga Mistrzów (faza grupowa) Chelsea (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
05.10 Liga Mistrzów (faza grupowa) Dinamo Zagrzeb (dom) 1-0 ławka rezerwowych
08.10 Liga Altach (wyjazd) 3-2 90 minut
11.10 Liga Mistrzów (faza grupowa) Dinamo Zagrzeb (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
19.10 Puchar (1/8) Admira (wyjazd) 6-1 45 minut
22.10 Liga Sturm Graz (dom) 0-0 45 minut
25.10 Liga Mistrzów (faza grupowa) Chelsea (dom) 1-2 ławka rezerwowych
29.10 Liga Hartberg (dom) 1-0 90 minut
02.11 Liga Mistrzów (faza grupowa) Milan (wyjazd) 0-4 ławka rezerwowych
05.11 Liga Wolfsberger (wyjazd) 2-1 ławka rezerwowych
13.11 Liga Austria Klagenfurt (wyjazd) 1-0 ławka rezerwowych

Polscy piłkarze w Belgii w sezonie 2022/23

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Aleksander Buksa Oud-Heverlee Leuven 04.09 Liga Anderlecht (wyjazd) 2-2 ławka rezerwowych
Radosław Majecki Cercle Brugge 24.07 Liga Westerlo (wyjazd) 0-2 ławka rezerwowych
30.07 Liga Anderlecht (dom) 1-0 90 minut, czyste konto
07.08 Liga Standard Liege (wyjazd) 0-2 90 minut
13.08 Liga KV Mechelen (dom) 0-0 90 minut, czyste konto
20.08 Liga Genk (wyjazd) 1-2 90 minut
27.08 Liga Waregem (dom) 1-1 90 minut
02.09 Liga Club Brugge (wyjazd) 0-4 90 minut
11.09 Liga Antwerp (wyjazd) 0-2 90 minut
17.09 Liga Oostende (dom) 2-2 90 minut, obroniony rzut karny
02.10 Liga Gent (wyjazd) 4-3 90 minut
09.10 Liga Royale Union SG (wyjazd) 1-2 90 minut
15.10 Liga Eupen (dom) 5-1 90 minut
18.10 Liga Seraing (wyjazd) 1-0 90 minut, czyste konto
21.10 Liga Charleroi (dom) 4-1 90 minut, obroniony rzut karny
29.10 Liga Kortrijk (wyjazd) 1-1 90 minut, żółta kartka
05.11 Liga Leuven (dom) 2-1 90 minut
12.11 Liga St.Truiden (wyjazd) 1-0 90 minut, czyste konto
20.12 Puchar (1/8) Gent (wyjazd) 0-2 ławka rezerwowych
23.12 Liga KV Mechelen (wyjazd) 1-1 90 minut, obroniony rzut karny

Polscy piłkarze w Bułgarii w sezonie 2022/23

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Kornel Osyra Chebyr Pazardżik 08.07 Liga Botew Płowdiw (wyjazd) 1-0 90 minut
18.07 Liga Septemvri Sofia (dom) 1-3 90 minut
24.07 Liga Lokomotiw Płowdiw (wyjazd) 1-2 90 minut, żółta kartka
29.07 Liga CSKA 1948 Sofia (dom) 0-1 90 minut
05.08 Liga Sparta Warna (wyjazd) 1-0 8 minut
12.08 Liga Slavia Sofia (dom) 0-3 ławka rezerwowych
20.08 Liga Lewski Sofia (wyjazd) 0-4 90 minut
28.08 Liga Pirin Błagojewgrad (dom) 0-0 90 minut
04.09 Liga Łudogorec (wyjazd) 0-6 90 minut
10.09 Liga Czerno More (wyjazd) 0-1 90 minut, żółta kartka
16.09 Liga Botew Wraca (dom) 0-2 90 minut
29.09 Liga Arda (wyjazd) 0-1 90 minut
07.10 Liga Lokomotiw Sofia (dom) 3-2 49 minut
15.10 Liga CSKA Sofia (wyjazd) 0-4 90 minut
24.10 Liga Beroe (dom) 1-1 90 minut
30.10 Liga Botew Płowdiw (dom) 1-2 90 minut
04.11 Liga Septemvri Sofia (wyjazd) 1-1 90 minut
13.11 Liga Lokomotiw Płowdiw (dom) 1-2 90 minut
Jakub Piotrowski Łudogorec Razgrad 29.07 Liga Sparta Warna (dom) 5-0 45 minut
02.08 Liga Mistrzów (3r el.) Dinamo Zagrzeb (dom) 1-2 90 minut
09.08 Liga Mistrzów (3r el.) Dinamo Zagrzeb (wyjazd) 2-4 90 minut
18.08 Liga Europy (4r el.) Zalgiris Wilno (dom) 1-0 90 minut
22.08 Liga Pirin Błagojewgrad (wyjazd) 4-0 31 minut
25.08 Liga Europy (4r el.) Zalgiris Wilno (wyjazd) 3-3 120 minut, żółta kartka
29.08 Liga Czerno More (wyjazd) 3-2 45 minut, asysta i żółta kartka
01.09 Superpuchar Lewski Sofia (dom) 3-2 90 minut, żółta kartka
04.09 Liga Chebyr (dom) 6-0 45 minut
08.09 Liga Europy (faza grupowa) AS Roma (dom) 2-1 90 minut, asysta i żółta kartka
15.09 Liga Europy (faza grupowa) Betis (wyjazd) 2-3 90 minut
18.09 Liga Arda (dom) 1-1 90 minut
01.10 Liga Lokomotiw Sofia (dom) 1-0 90 minut
06.10 Liga Europy (faza grupowa) HJK (wyjazd) 1-1 90 minut, żółta kartka
10.10 Liga CSKA Sofia (dom) 2-1 90 minut, gol
13.10 Liga Europy (faza grupowa) HJK (dom) 2-0 85 minut
17.10 Liga Beroe (wyjazd) 4-0 22 minuty, asysta
23.10 Liga Botew Płowdiw (dom) 1-0 90 minut, gol i żółta kartka
27.10 Liga Europy (faza grupowa) Betis (dom) 0-1 73 minuty
30.10 Liga Septemvri Sofia (dom) 3-1 68 minut
03.11 Liga Europy (faza grupowa) AS Roma (wyjazd) 1-3 70 minut, żółta kartka
08.11 Liga Lokomotiw Płowdiw (wyjazd) 3-2 85 minut, asysta
13.11 Liga CSKA 1948 Sofia (dom) 1-1 71 minut, żółta kartka
18.11 Puchar (1/16) Rozova Dolina (wyjazd) 2-0 62 minuty
26.11 Liga Slavia Sofia (wyjazd) 2-1 90 minut
01.12 Liga Lewski Sofia (dom) 0-0 90 minut, żółta kartka
04.12 Puchar (1/8) Lewski Sofia (dom) 2-1 90 minut, asysta i żółta kartka

Polscy piłkarze w Chinach w sezonie 2022/23

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Adrian Mierzejewski Henan Songshan Longmen 04.06 Liga Dalian Pro (dom) 2-2 90 minut
08.06 Liga Shandong Taishan (dom) 4-1 60 minut, gol i asysta
11.06 Liga Zhejiang Professional (dom) 3-1 53 minuty
15.06 Liga Guangzhou City (wyjazd) 3-0 84 minuty
20.06 Liga Changchun Yatai (wyjazd) 0-0 20 minut
24.06 Liga Dalian Pro (wyjazd) 2-0 59 minut
28.06 Liga Shandong Taishan (wyjazd) 0-2 61 minut
03.07 Liga Zhejiang Professional (wyjazd) 1-0 45 minut
07.07 Liga Guangzhou City (dom) 2-1 ławka rezerwowych
11.07 Liga Changchun Yatai (dom) 6-2 70 minut, 4 asysty
07.08 Liga Beijing Guoan (dom) 3-0 90 minut, żółta kartka
13.08 Liga Meizhou Hakka (dom) 0-1 64 minuty
17.08 Liga Wuhan Three Towns (dom) 0-3 90 minut
21.08 Liga Wuhan FC (wyjazd) 2-2 90 minut, 2 asysyty
28.08 Liga Guangzhou FC (dom) 2-1 90 minut, gol i asysta
20.09 Liga Shanghai Port (dom) 1-2 48 minut
04.10 Liga Shanghai Shenhua (wyjazd) 0-1 90 minut
08.10 Liga Hebei (dom) 1-0 88 minut
24.10 Liga Cangzhou (dom) 3-0 90 minut, asysta
29.10 Liga Shenzhen (wyjazd) 2-0 90 minut, 2 asysyty
04.11 Liga Beijing Guoan (wyjazd) 1-2 ławka rezerwowych
08.11 Liga Meizhou Hakka (wyjazd) 2-3 90 minut, gol
13.11 Liga Wuhan Three Towns (wyjazd) 3-1 61 minut
22.11 Liga Wuhan FC (dom) 3-0 90 minut, gol
26.11 Liga Guangzhou FC (wyjazd) 1-1 78 minut
30.11 Liga Shanghai Port (wyjazd) 3-1 90 minut, asysta
05.12 Liga Chengdu Rongcheng (dom) 0-1 90 minut, żółta kartka
10.12 Liga Tianjin Jinmen Tiger (wyjazd) 1-1 90 minut, gol
15.12 Liga Cangzhou (wyjazd) 1-1 90 minut
27.12 Liga Shanghai Shenhua (dom) 1-1 90 minut
30.12 Liga Hebei (wyjazd) 4-0 90 minut, gol

Polscy piłkarze na Cyprze w sezonie 2022/23

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Filip Majchrowicz Páfos FC 02.09 Liga Karmiotissa (dom) 4-0 ławka rezerwowych
10.09 Liga Chloraka (wyjazd) 4-0 ławka rezerwowych
Mariusz Stępiński Aris Limassol 02.10 Liga Chloraka (wyjazd) 3-0 ławka rezerwowych
17.10 Liga Apollon (wyjazd) 3-0 21 minut, gol
23.10 Liga Paralimni (dom) 2-1 45 minut
31.10 Liga Doxa (wyjazd) 2-1 63 minuty
07.11 Liga Omonia (dom) 1-1 ławka rezerwowych
11.11 Liga Nea Salamis (wyjazd) 3-1 43 minuty
26.11 Liga Pafos (dom) 2-2 7 minut
04.12 Liga Anorthosis (wyjazd) 2-0 18 minut
11.12 Liga AEL Limassol (wyjazd) 0-0 41 minut
16.12 Liga Ol.Nikozja (wyjazd) 0-0 45 minut
22.12 Liga APOEL (dom) 1-1 11 minut
Karol Struski Aris Limassol 02.09 Liga Ol.Nikozja (dom) 5-0 ławka rezerwowych
10.09 Liga APOEL (wyjazd) 1-0 45 minut
15.09 Liga Karmiotissa (dom) 1-2 48 minut, żółta kartka
02.10 Liga Chloraka (wyjazd) 3-0 43 minuty
09.10 Liga AEK Larnaka (dom) 1-2 66 minut
17.10 Liga Apollon (wyjazd) 3-0 90 minut
23.10 Liga Paralimni (dom) 2-1 90 minut, gol i żółta kartka
31.10 Liga Doxa (wyjazd) 2-1 63 minuty, gol
07.11 Liga Omonia (dom) 1-1 80 minut
11.11 Liga Nea Salamis (wyjazd) 3-1 ławka rezerwowych
26.11 Liga Pafos (dom) 2-2 ławka rezerwowych
04.12 Liga Anorthosis (wyjazd) 2-0 41 minut
11.12 Liga AEL Limassol (wyjazd) 0-0 90 minut
16.12 Liga Ol.Nikozja (wyjazd) 0-0 48 minut, żółta kartka
22.12 Liga APOEL (dom) 1-1 90 minut, gol
Kamil Bielikow II Pégia 2014 12.10 Puchar (1 runda) Nea Salamis (wyjazd) 1-3 dogr. 120 minut
15.10 Liga Ermís Aradíppou (wyjazd) 3-1 90 minut
05.11 Liga Omonia 29is Maiou (dom) 1-1 90 minut
12.11 Liga Anagennisi Derinia (wyjazd) 2-1 90 minut
26.11 Liga Olimpias Limpion (dom) 1-0 90 minut
03.12 Liga Alki Oroklini (wyjazd) 0-0 90 minut
10.12 Liga MEAP Nisou (dom) 1-0 90 minut
17.12 Liga Omonia Aradippou (wyjazd) 2-0 90 minut, żółta kartka
22.12 Liga Agia Napa (dom) 2-1 90 minut
Kacper Chorążka II Ermís Aradíppou 10.09 Liga Agia Napa (dom) 0-3 90 minut
17.09 Liga PO Xylotymbou (wyjazd) 3-2 90 minut
01.10 Liga AEZ Zakaki (dom) 2-1 90 minut, żółta kartka
06.10 Puchar (1 runda) AEL Limassol (wyjazd) 0-1 90 minut
09.10 Liga Othéllos Athiénou (wyjazd) 0-1 90 minut
15.10 Liga Pégia 2014 (dom) 1-3 90 minut
21.10 Liga Echnikos Achnas (wyjazd) 2-1 90 minut, żółta kartka
29.10 Liga PAEE Kerynias (dom) 1-1 90 minut
05.11 Liga Achyronas Onisilos (dom) 0-1 90 minut
12.11 Liga Digenis Ipsona (wyjazd) 1-2 90 minut
27.11 Liga Omonia 29is Maiou (dom) 1-1 90 minut
03.12 Liga Anagennisi Derinia (dom) 0-0 90 minut, czyste konto
10.12 Liga Olimpias Limpion (dom) 1-0 90 minut, czyste konto
17.12 Liga Alki Oroklini (wyjazd) 3-1 90 minut
22.12 Liga MEAP Nisou (dom) 0-1 90 minut
Mikołaj Napora II Alkí Oróklini 11.09 Liga Omonia 29is Maiou (wyjazd) 0-3 36 minut
18.09 Liga Anagennisi Derinia (dom) 0-5 37 minut
Mateusz Taudul II Othéllos Athiénou 10.09 Liga PAEE Kerynias (dom) 1-0 90 minut, czyste konto
17.09 Liga Pégia 2014 (dom) 0-1 90 minut
30.09 Liga Echnikos Achnas (wyjazd) 3-2 90 minut
09.10 Liga Ermís Aradíppou (dom) 1-0 90 minut, czyste konto
16.10 Liga Achyronas Onisilos (wyjazd) 1-2 90 minut, żółta kartka
23.10 Liga Digenis Ipsona (dom) 1-2 90 minut
30.10 Liga Omonia 29is Maiou (wyjazd) 0-2 90 minut
04.11 Liga Anagennisi Derinia (dom) 2-0 90 minut, czyste konto
13.11 Liga Olimpias Limpion (wyjazd) 2-0 90 minut, czyste konto
26.11 Liga Alki Oroklini (dom) 1-0 90 minut, czyste konto
03.12 Liga MEAP Nisou (wyjazd) 3-1 90 minut
10.12 Liga Omonia Aradippou (dom) 2-0 90 minut, czyste konto
17.12 Liga Agia Napa (wyjazd) 2-1 90 minut
22.12 Liga PO Xylotymbou (dom) 3-1 90 minut

Polscy piłkarze w Czechach w sezonie 2022/23

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Bartosz Pikul II Slezský FC Opawa 31.07 Liga Varnsdorf (wyjazd) 1-3 90 minut, żółta kartka
05.08 Liga Dukla Praga (dom) 3-0 67 minut, gol
14.08 Liga Sigma Ołomuniec B (wyjazd) 0-1 82 minuty
19.08 Liga Vyskov (dom) 0-1 79 minut
23.08 Puchar (1 runda) Jiskra Rymarov (wyjazd) 9-0 45 minut
27.08 Liga Vlasim (wyjazd) 1-0 90 minut
Kacper Zych II MFK Karviná 31.08 Liga Taborsko (dom) 0-1 18 minut
18.10 Puchar (1/16) Sobeslav (wyjazd) 2-0 45 minut

Polscy piłkarze w Danii w sezonie 2022/23

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Kamil Grabara FC København 17.07 Liga Horsens (dom) 0-1 90 minut
24.07 Liga Aalborg (wyjazd) 3-1 7 minut
02.10 Liga Aarhus (dom) 1-0 ławka rezerwowych
05.10 Liga Mistrzów (faza grupowa) Manchester City (wyjazd) 0-5 90 minut
08.10 Liga Nordsjaelland (dom) 1-1 90 minut
11.10 Liga Mistrzów (faza grupowa) Manchester City (dom) 0-0 90 minut, czyste konto i obroniony rzut karny
16.10 Liga Brondby (wyjazd) 1-1 90 minut
19.10 Puchar (1/16) Hobro (wyjazd) 2-1 ławka rezerwowych
22.10 Liga Midtjylland (dom) 1-1 90 minut
25.10 Liga Mistrzów (faza grupowa) Sevilla (wyjazd) 0-3 90 minut
29.10 Liga Randers (wyjazd) 2-0 90 minut, czyste konto i żółta kartka
02.11 Liga Mistrzów (faza grupowa) Dortmund (dom) 1-1 90 minut
06.11 Liga Lyngby (dom) 3-0 90 minut, czyste konto
09.11 Puchar (1/8) Thisted (wyjazd) 3-1 dogr. 120 minut
13.11 Liga Aarhus (wyjazd) 2-0 90 minut, czyste konto
Dawid Kurminowski Århus GF 17.07 Liga Brondby (wyjazd) 0-1 ławka rezerwowych
24.07 Liga Viborg (dom) 3-1 ławka rezerwowych
31.07 Liga Randers (dom) 0-0 1 minuta
07.08 Liga Odense (wyjazd) 2-1 2 minuty
15.08 Liga Lyngby (dom) 1-0 1 minuta
26.08 Liga Horsens (wyjazd) 1-2 6 minut
01.09 transfer do Zagłębia Lubin

Polscy piłkarze w Finlandii w sezonie 2022/23

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Rafał Wolsztyński Seinäjoen JK 29.01 Puchar Ligi (1/8) Oulu (dom) 2-2 ławka rezerwowych
09.02 Puchar Ligi (1/8) KuPS (wyjazd) 2-0 4 minuty, gol
23.02 Puchar Ligi (1/8) Vaasan (dom) 4-1 32 minuty, gol
05.03 Puchar Ligi (1/4) HIFK (dom) 1-0 16 minut
14.03 Puchar Ligi (1/2) Honka (dom) 0-0 (po dogrywce, karne 3-4) 57 minut, w serii jedenastek niewykorzystany rzut karny
02.04 Liga HIFK (dom) 2-1 34 minuty, gol
08.04 Liga HJK Helsinki (dom) 0-1 54 minuty
15.04 Liga KuPS (wyjazd) 0-2 17 minut
25.04 Liga Honka (wyjazd) 1-5 29 minut
29.04 Liga Ilves (wyjazd) 1-3 11 minut
17.05 Liga Haka (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
01.07 transfer do Chrobrego Głogów

Polscy piłkarze we Francji w sezonie 2022/23

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Adam Buksa Lens 09.09 Liga Troyes (dom) 1-0 19 minut
18.09 Liga Nantes (wyjazd) 0-0 26 minut
02.10 Liga Lyon (dom) 1-0 4 minuty
09.10 Liga Lille (wyjazd) 0-1 14 minut
22.10 Liga Marsylia (wyjazd) 1-0 ławka rezerwowych
Marcin Bułka Nice 07.08 Liga Toulouse (wyjazd) 1-1 90 minut
18.08 Liga Konferencji (4r el.) Maccabi Tel Awiw (wyjazd) 0-1 ławka rezerwowych
21.08 Liga Clermont (wyjazd) 0-1 ławka rezerwowych
25.08 Liga Konferencji (4r el.) Maccabi Tel Awiw (dom) 2-0 ławka rezerwowych
28.08 Liga Marsylia (dom) 0-3 ławka rezerwowych
31.08 Liga Lille (wyjazd) 2-1 ławka rezerwowych
04.09 Liga Monaco (dom) 0-1 ławka rezerwowych
08.09 Liga Konferencji (faza grup.) 1. FC Köln (dom) 1-1 90 minut
11.09 Liga AC Ajaccio (wyjazd) 1-0 ławka rezerwowych
15.09 Liga Konferencji (faza grup.) Partizan (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
18.09 Liga Angers (dom) 0-1 90 minut
01.10 Liga PSG (wyjazd) 1-2 ławka rezerwowych
06.10 Liga Konferencji (faza grup.) Slovacko (wyjazd) 1-0 90 minut, czyste konto i żółta kartka
09.10 Liga Troyes (dom) 3-2 ławka rezerwowych
23.10 Liga Nantes (dom) 1-1 ławka rezerwowych
27.10 Liga Konferencji (faza grup.) Partizan (dom) 2-1 90 minut
Karol Fila Strasbourg 01.10 Liga Rennes (dom) 1-3 28 minut
09.10 Liga Angers (wyjazd) 3-2 ławka rezerwowych
13.11 Liga Lorient (dom) 1-1 19 minut
Przemysław Frankowski Lens 07.08 Liga Brest (dom) 3-2 75 minut, asysta
14.08 Liga AC Ajaccio (wyjazd) 0-0 75 minut
20.08 Liga Monaco (wyjazd) 4-1 80 minut
27.08 Liga Rennes (dom) 2-1 86 minut
31.08 Liga Lorient (dom) 5-2 13 minut
04.09 Liga Reims (wyjazd) 1-1 61 minut
09.09 Liga Troyes (dom) 1-0 75 minut, asysta
18.09 Liga Nantes (wyjazd) 0-0 80 minut
02.10 Liga Lyon (dom) 1-0 13 minut
09.10 Liga Lille (wyjazd) 0-1 30 minut, żółta kartka
15.10 Liga Montpellier (dom) 1-0 58 minut
22.10 Liga Marsylia (wyjazd) 1-0 90 minut
28.10 Liga Toulouse (dom) 3-0 90 minut
05.11 Liga Angers (wyjazd) 2-1 90 minut
12.11 Liga Clermont (dom) 2-1 90 minut
29.12 Liga Nice (wyjazd) 0-0 90 minut
Mateusz Lis ES Troyes 09.09 Liga Lens (wyjazd) 0-1 ławka rezerwowych
18.09 Liga Clermont (wyjazd) 3-1 ławka rezerwowych
02.10 Liga Reims (dom) 2-2 ławka rezerwowych
09.10 Liga Nice (wyjazd) 2-3 ławka rezerwowych
16.10 Liga AC Ajaccio (dom) 1-1 90 minut, obroniony rzut karny
23.10 Liga Lorient (dom) 2-2 90 minut, żółta kartka
29.10 Liga PSG (wyjazd) 3-4 ławka rezerwowych
04.11 Liga Auxerre (dom) 1-1 ławka rezerwowych
13.11 Liga Brest (wyjazd) 1-2 90 minut
28.12 Liga Nantes (dom) 0-0 90 minut, czyste konto
Arkadiusz Milik Olympique Marsylia 07.08 Liga Reims (dom) 4-1 61 minut
14.08 Liga Brest (wyjazd) 1-1 68 minut, żółta kartka
20.08 Liga Nantes (dom) 2-1 ławka rezerwowych
26.08 wypożyczenie do Juventusu
Łukasz Poręba Lens 07.08 Liga Brest (dom) 3-2 ławka rezerwowych
14.08 Liga AC Ajaccio (wyjazd) 0-0 ławka rezerwowych
20.08 Liga Monaco (wyjazd) 4-1 ławka rezerwowych
27.08 Liga Rennes (dom) 2-1 ławka rezerwowych
31.08 Liga Lorient (dom) 5-2 87 minut, asysta
04.09 Liga Reims (wyjazd) 1-1 70 minut
09.09 Liga Troyes (dom) 1-0 45 minut, żółta kartka
18.09 Liga Nantes (wyjazd) 0-0 ławka rezerwowych
02.10 Liga Lyon (dom) 1-0 ławka rezerwowych
09.10 Liga Lille (wyjazd) 0-1 ławka rezerwowych
15.10 Liga Montpellier (dom) 1-0 1 minuta
22.10 Liga Marsylia (wyjazd) 1-0 ławka rezerwowych
28.10 Liga Toulouse (dom) 3-0 ławka rezerwowych
05.11 Liga Angers (wyjazd) 2-1 ławka rezerwowych
12.11 Liga Clermont (dom) 2-1 ławka rezerwowych
29.12 Liga Nice (wyjazd) 0-0 ławka rezerwowych
Mateusz Wieteska Clermont 06.08 Liga PSG (dom) 0-5 90 minut
14.08 Liga Reims (wyjazd) 4-2 90 minut
21.08 Liga Nice (dom) 1-0 90 minut
28.08 Liga Lorient (wyjazd) 1-2 90 minut
31.08 Liga Marsylia (wyjazd) 0-1 90 minut
04.09 Liga Toulouse (dom) 2-0 90 minut, żółta kartka
11.09 Liga Strasbourg (wyjazd) 0-0 90 minut
18.09 Liga Troyes (dom) 1-3 90 minut
02.10 Liga AC Ajaccio (wyjazd) 3-1 90 minut, asysta
09.10 Liga Auxerre (dom) 2-1 90 minut
16.10 Liga Monaco (wyjazd) 1-1 90 minut
23.10 Liga Brest (dom) 1-3 90 minut, żółta kartka
30.10 Liga Nantes (wyjazd) 1-1 90 minut
06.11 Liga Montpellier (dom) 1-1 90 minut
12.11 Liga Lens (wyjazd) 1-2 90 minut
28.12 Liga Lille (dom) 0-2 90 minut
Rafał Strączek II Bordeaux 30.07 Liga Valenciennes (dom) 0-0 ławka rezerwowych
06.08 Liga Rodez (wyjazd) 3-0 ławka rezerwowych
13.08 Liga Niort (dom) 1-0 ławka rezerwowych
22.08 Liga Grenoble (wyjazd) 0-0 ławka rezerwowych
27.08 Liga Guingamp (dom) 0-1 ławka rezerwowych
30.08 Liga Quevilly Rouen (dom) 4-0 ławka rezerwowych
03.09 Liga Paris FC (wyjazd) 3-1 ławka rezerwowych
10.09 Liga St.Etienne (wyjazd) 0-2 ławka rezerwowych
17.09 Liga Dijon (dom) 2-1 ławka rezerwowych
03.10 Liga Laval (wyjazd) 2-1 ławka rezerwowych
08.10 Liga Metz (dom) 2-0 ławka rezerwowych
17.10 Liga Bastia (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
22.10 Liga Annecy (dom) 1-0 ławka rezerwowych
29.10 Puchar (1/128) Stade Bordelais (wyjazd) 3-0 90 minut, czyste konto
05.11 Liga Nimes (wyjazd) 0-1 ławka rezerwowych
12.11 Liga Pau FC (dom) 1-1 ławka rezerwowych
26.12 Liga Le Havre (wyjazd) 0-1 ławka rezerwowych
30.12 Liga Sochaux (dom) 2-1 ławka rezerwowych

Polscy piłkarze na Gibraltarze w sezonie 2022/23

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Hugo Bartkowiak Lynx FC 08.10 Liga FC College 1975 (dom) 1-0 5 minut
30.10 Liga Europa FC (wyjazd) 1-2 7 minut
Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Hugo Bartkowiak Lynx FC 08.10 Liga FC College 1975 (dom) 1-0 5 minut
30.10 Liga Europa FC (wyjazd) 1-2 7 minut
Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Hugo Bartkowiak Lynx FC 08.10 Liga FC College 1975 (dom) 1-0 5 minut
30.10 Liga Europa FC (wyjazd) 1-2 7 minut

Polscy piłkarze w Grecji w sezonie 2022/23

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Tymoteusz Puchacz Panathinaikos w klubie od 1 stycznia 2023
Damian Szymański AEK Ateny 20.08 Liga Lamia (wyjazd) 3-0 90 minut, żółta kartka
27.08 Liga Volos (dom) 0-1 90 minut
04.09 Liga Giannina (dom) 2-0 70 minut, żółta kartka
11.09 Liga Panathinaikos (wyjazd) 1-2 56 minut
17.09 Liga Panetolikos (wyjazd) 2-0 90 minut
03.10 Liga Ionikos (dom) 4-1 90 minut
09.10 Liga Aris (wyjazd) 2-0 90 minut, gol
16.10 Liga Atromitos (dom) 1-0 62 minut
20.10 Puchar (1/16) Giannina (dom) 2-0 ławka rezerwowych
24.10 Liga Levadiakos (wyjazd) 2-0 90 minut
30.10 Liga PAOK (dom) 2-0 90 minut
06.11 Liga Asteras (wyjazd) 1-1 79 minut, żółta kartka
15.12 Puchar (1/8) Kifisias (wyjazd) 2-0 25 minut
21.12 Liga Lamia (dom) 3-0 61 minut, asysta
28.12 Liga Volos (wyjazd) 4-0 90 minut
Grzegorz Sandomierski APO Levadiakós 01.10 Liga Lamia (wyjazd) 0-1 ławka rezerwowych
09.10 Liga PAOK (dom) 1-1 ławka rezerwowych
19.10 Puchar (1/16) AEL Larissa (wyjazd) 2-1 ławka rezerwowych
06.11 Liga Panetolikos (wyjazd) 0-0 ławka rezerwowych
09.11 Liga Olympiakos (dom) 0-1 ławka rezerwowych
Sebastian Chruściel II Iraklís 28.09 Puchar (3 runda) Niki Volou (dom) 0-0 po dogr, karne 4-5 120 minut
06.11 Liga Almopos (dom) 1-1 90 minut
19.11 Liga Panserraikos (wyjazd) 2-0 90 minut
25.11 Liga Panathinaikos B (dom) 2-3 45 minut
03.12 Liga Makedonikos (wyjazd) 0-2 90 minut
09.12 Liga Veria (dom) 1-1 90 minut, żółta kartka
18.12 Liga Larisa (wyjazd) 2-0 90 minut, gol
22.12 Liga Apollon Pontou (dom) 2-0 90 minut
Daniel Łukaszczyk II Kalamáta poza składem

Polscy piłkarze w Hiszpanii w sezonie 2022/23

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Robert Lewandowski Barcelona 13.08 Liga Vallecano (dom) 0-0 90 minut
21.08 Liga Real Sociedad (wyjazd) 4-1 90 minut, 2 gole
28.08 Liga Valladoid (dom) 4-0 90 minut, 2 gole
03.09 Liga Sevilla (wyjazd) 3-0 73 minuty, gol
07.09 Liga Mistrzów (faza grupowa) Viktoria Pilzno (dom) 5-1 90 minut, 3 gole
10.09 Liga Cadiz (wyjazd) 4-0 34 minuty, gol i 2 asysty
13.09 Liga Mistrzów (faza grupowa) Bayern (wyjazd) 0-2 90 minut
17.09 Liga Elche (dom) 3-0 71 minut, 2 gole
01.10 Liga Mallorca (wyjazd) 1-0 90 minut, gol
04.10 Liga Mistrzów (faza grupowa) Inter (wyjazd) 0-1 90 minut
09.10 Liga Celta Vigo (dom) 1-0 90 minut
12.10 Liga Mistrzów (faza grupowa) Inter (dom) 3-3 90 minut, 2 gole
16.10 Liga Real Madryt (wyjazd) 1-3 90 minut, asysta
20.10 Liga Villarreal (dom) 3-0 74 minuty, 2 gole
23.10 Liga Ath.Bilbao (dom) 4-0 62 minuty, gol i asysta
26.10 Liga Mistrzów (faza grupowa) Bayern (dom) 0-3 81 minut
29.10 Liga Valencia (wyjazd) 1-0 90 minut, gol
05.11 Liga Almeria (dom) 2-0 90 minut, niewykorzystany rzut karny
08.11 Liga Osasuna (wyjazd) 2-1 30 minut, czerwona kartka (dwie żółte)
31.12 Liga Espanyol (dom) 1-1 90 minut
Mateusz Bogusz II UD Ibiza 02.10 Liga Lugo (dom) 3-2 11 minut
08.10 Liga Las Palmas (wyjazd) 0-0 27 minut
13.10 Liga Eibar (dom) 1-2 24 minuty, czerwona kartka
22.10 Liga Levante (dom) 1-2 14 minut
29.10 Liga Burgos CF (wyjazd) 0-2 9 minut
01.11 Liga Leganes (dom) 0-2 45 minut
06.11 Liga Mirandes (dom) 1-1 68 minut
12.11 Puchar (1/64) Palencia CA (wyjazd) 2-0 dogr. 54 minuty
20.11 Liga Villarreal B (wyjazd) 0-1 6 minut
28.11 Liga Andorra (dom) 0-1 25 minut
03.12 Liga Saragossa (wyjazd) 1-2 ławka rezerwowych
08.12 Liga Racing Santander (dom) 1-0 32 minuty
11.12 Liga Malaga (dom) 1-1 86 minut
18.12 Liga Albacete (wyjazd) 0-4 67 minut
21.12 Puchar (1/32) Ceuta (wyjazd) 2-3 27 minut
Piotr Parzyszek II CD Leganés 18.09 Liga Burgos CF (dom) 0-0 30 minut
24.09 Liga Huesca (wyjazd) 0-1 90 minut, żółta kartka
02.10 Liga Albacete (dom) 1-2 90 minut
09.10 Liga Cartagena (wyjazd) 2-1 9 minut
12.10 Liga Malaga (dom) 1-0 3 minuty
16.10 Liga Levante (wyjazd) 1-2 ławka rezerwowych
23.10 Liga Tenerife (dom) 2-1 ławka rezerwowych
29.10 Liga Racing Santander (dom) 0-0 1 minuta
01.11 Liga UD Ibiza (wyjazd) 2-0 ławka rezerwowych
05.11 Liga Ponferradina (dom) 2-1 ławka rezerwowych
12.11 Puchar (1/64) Gernika (wyjazd) 0-0 dogr, karne 5-6 77 minut
19.11 Liga Gijon (wyjazd) 2-2 ławka rezerwowych
27.11 Liga Granada (dom) 1-0 ławka rezerwowych
03.12 Liga Villarreal B (wyjazd) 0-0 ławka rezerwowych
06.12 Liga Mirandes (dom) 2-2 ławka rezerwowych
10.12 Liga Andorra (wyjazd) 1-1 ławka rezerwowych
19.12 Liga Saragossa (dom) 2-1 ławka rezerwowych

Polscy piłkarze w Holandii w sezonie 2022/23

Piłkarz Liga Klub Data Typ Przeciwnik, wynik Uwagi
Bartosz Białek Vitesse 04.09 Liga Groningen (wyjazd) 1-0 90 minut
11.09 Liga Utrecht (wyjazd) 0-1 90 minut
17.09 Liga Volendam (dom) 1-1 84 minuty, gol i żółta kartka
01.10 Liga Twente (wyjazd) 0-3 80 minut
09.10 Liga Sittard (dom) 1-2 90 minut, gol
15.10 Liga Cambuur (wyjazd) 3-0 74 minuty
19.10 Puchar (1/32 finału) Kozakken Boys (wyjazd) 2-2 po dogr, karne 4-5 120 minut, gol
22.10 Liga FC Emmen (dom) 2-1 86 minut
Paweł Bochniewicz Heerenveen 05.08 Liga Sparta Rotterdam (dom) 0-0 90 minut
13.08 Liga Feyenoord (wyjazd) 0-0 90 minut
20.08 Liga Vitesse (wyjazd) 4-0 90 minut
27.08 Liga Fortuna Sittard (dom) 2-1 90 minut
04.09 Liga Nijmegen (dom) 0-0 90 minut
10.09 Liga