Tabela wszech czasów mistrzostw świata w futsalu

Wubiegłym tygodniu zaprezentowaliśmy Wam statystyczne zestawienie mistrzostw europy w futsalu. Dziś kolejna część naszej serii o piłce halowej. W ramach niej przedstawiamy tabelę wszech czasów mistrzostw świata w futsalu.

KRAJSTARTYMECZEZRPBR+BR-PKT
BRAZYLIA860516340193159
HISZPANIA8564457241109137
WŁOCHY743273131519684
ARGENTYNA8482561713611681
ROSJA6402341322010873
PORTUGALIA53017491006455
IRAN7351661311811754
UKRAINA530145111048147
HOLANDIA4261259757141
USA52912413898640
PARAGWAJ62810513938835
BELGIA3201028575232
EGIPT62590169010127
CZECHY314518294216
KOLUMBIA211434272515
TAJLANDIA5185013458615
URUGWAJ313427303914
AUSTRALIA72141163411813
GWATEMALA413409398112
JAPONIA414329346311
KOSTARYKA413319326410
CHORWACJA1630318159
WĘGRY1622223178
AZERBEJDŻAN1521225187
SERBIA142111377
POLSKA1620415226
KAZACHSTAN2720523316
PANAMA2720520456
DANIA1311112104
KANADA13102773
HONGKONG13102773
KUWEJT131028133
WIETNAM141035183
KUBA5161015311143
WYSPY SALOMONA310109181203
UZBEKISTAN130125111
LIBIA2701610361
NIGERIA130037150
MEKSYK130034130
ZIMBABWE130033140
ALGIERIA130035170
MOZAMBIK130037220
MAROKO2600611290
MALEZJA130034240
ARABIA SAUDYJSKA130034270
TAJWAN130032290
CHINY310001015660

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE i INSTAGRAMIE 

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 129 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki