Tabela wszech czasów: Puchar Holandii

Zdjęcie główne: theworldgame.sbs.com.au

Dzisiejszą tabelą wszech czasów kończymy pewien cykl. Od przyszłego tygodnia wracamy z aktualnymi danym za poprzedni sezon w rozgrywkach ligowych. A teraz proponujemy zestawienie dotyczące Pucharu Holandii.

DrużynaZwycięstwaWRPBr+Br-Pkt
1AFC AJAX181271635486178397
2PSV EINDHOVEN91121837424184354
3FEYENOORD ROTTERDAM12971635314149307
4AZ ALKMAAR4841138303154263
5TWENTE ENSCHEDE3741437303155236
6RODA KERKRADE270938220137219
7FC GRONINGEN166840228161206
8SPARTA ROTTERDAM3621736237154203
9NEC NIJMEGEN063942189150198
10FC UTRECHT361936236145192
11NAC BREDA1581139220167185
12ADO DEN HAAG2561340248171181
13PEC ZWOLLE1531439211173173
14SC HEERENVEEN151937198141162
15EXCELSIOR ROTTERDAM049640178148153
16FORTUNA SITTARD047837164128149
17VITESSE ARNHEM0431243174148141
18HERACLES ALMELO044838181153140
19WILLEM II TILBURG2421136171126137
20FC DEN BOSCH0421131156113137
21FC VOLENDAM0411136150137134
22HFC HAARLEM2381932165135133
23FC DORDRECHT042539155150131
24GO AHEAD EAGLES0341038163149112
25DE GRAAFSCHAP034637134140108
26FC WAGENINGEN232101911894106
27RKC WAALWIJK033626132108105
28SC TELSTAR032934111132105
29HELMOND SPORT0291533134145102
30VVV VENLO129103714014197

Stan na koniec 2015/16

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE , INSTAGRAMIE i YOUTUBE

 

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 134 artykuły
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki