Archiwum wyników III ligi 1994-95

Czas czytania: 2 m.
5
(1)

Grupa warszawsko-mazurska

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PKT ZW. REM. POR. BR+ BR-
1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 49 19 11 0 68 16
2 Jeziorak Iława 30 49 24 1 5 80 17
3 Legia II Warszawa 30 36 12 12 6 48 25
4 Okęcie Warszawa 30 33 13 7 10 24 25
5 Marcovia Marki 30 31 10 11 9 40 40
6 Bug Wyszków 30 30 8 14 8 26 34
7 Ursus Warszawa 30 29 10 9 11 46 45
8 Orlęta Reszel 30 29 10 9 11 26 37
9 Gwardia Warszawa 30 29 11 7 12 43 40
10 Mławianka Mława 30 29 10 9 11 32 36
11 KP Wasilków 30 26 5 16 9 27 38
12 Wigry Suwałki 30 25 7 11 12 26 35
13 ŁKS Łomża 30 24 6 12 12 31 40
14 Warmia Olsztyn 30 23 6 11 13 23 40
15 Narew Ostrołęka 30 20 5 10 15 25 56
16 Olimpia Zambrów 30 18 7 4 19 26 67

Tabela domowa

LP KLUB MECZE PKT ZW. REM. POR. BR+ BR-
1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 49 19 11 0 68 16
2 Jeziorak Iława 30 49 24 1 5 80 17
3 Legia II Warszawa 30 36 12 12 6 48 25
4 Okęcie Warszawa 30 33 13 7 10 24 25
5 Marcovia Marki 30 31 10 11 9 40 40
6 Bug Wyszków 30 30 8 14 8 26 34
7 Ursus Warszawa 30 29 10 9 11 46 45
8 Orlęta Reszel 30 29 10 9 11 26 37
9 Gwardia Warszawa 30 29 11 7 12 43 40
10 Mławianka Mława 30 29 10 9 11 32 36
11 KP Wasilków 30 26 5 16 9 27 38
12 Wigry Suwałki 30 25 7 11 12 26 35
13 ŁKS Łomża 30 24 6 12 12 31 40
14 Warmia Olsztyn 30 23 6 11 13 23 40
15 Narew Ostrołęka 30 20 5 10 15 25 56
16 Olimpia Zambrów 30 18 7 4 19 26 67

Tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PKT ZW. REM. POR. BR+ BR-
1 Jeziorak Iława 30 33 11 0 4 30 10
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 29 7 8 0 29 8
3 Okęcie Warszawa 30 21 6 3 6 16 18
4 Legia II Warszawa 30 18 4 6 5 17 16
5 Ursus Warszawa 30 14 3 5 7 20 25
6 Bug Wyszków 30 13 2 7 6 13 24
7 Mławianka Mława 30 13 3 4 8 12 29
8 Marcovia Marki 30 12 2 6 7 12 25
9 Gwardia Warszawa 30 12 3 3 9 13 23
10 Orlęta Reszel 30 11 2 5 8 8 23
11 KP Wasilków 30 11 1 8 6 8 20
12 ŁKS Łomża 30 11 2 5 8 12 26
13 Wigry Suwałki 30 9 1 6 8 8 19
14 Narew Ostrołęka 30 8 1 5 9 10 34
15 Warmia Olsztyn 30 6 0 6 9 8 27
16 Olimpia Zambrów 30 6 2 0 13 7 41

Tabela krzyżowa

KLUB Świt Jeziorak Legia II Okęcie Marcovia Bug Ursus Orlęta Gwardia Mławianka KP Wasilków Wigry ŁKS Łomża Warmia Narew Olimpia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki xxx 1:0 1:1 3:1 4:1 1:1 3:0 1:0 1:0 6:2 1:1 2:1 3:0 1:0 4:0 7:0
Jeziorak Iława 0:0 xxx 3:1 2:0 6:1 4:0 3:0 4:0 3:0 1:2 3:0 3:1 4:0 4:1 4:0 6:1
Legia II Warszawa 1:1 2:1 xxx 0:1 2:2 4:0 1:0 2:0 3:1 1:1 2:0 0:0 2:2 0:0 7:0 4:0
Okęcie Warszawa 1:1 0:2 1:0 xxx 0:2 0:1 1:0 1:0 1:0 1:0 0:0 1:0 1:0 0:0 0:0 0:1
Marcovia Marki 1:3 1:3 1:1 0:0 xxx 2:1 1:1 3:0 2:1 0:0 2:1 2:0 2:2 3:0 3:1 5:1
Bug Wyszków 1:4 1:0 0:0 2:1 0:0 xxx 2:0 0:0 0:1 1:0 0:0 1:1 1:1 1:1 2:1 1:0
Ursus Warszawa 0:3 1:5 2:3 0:3 4:0 1:1 xxx 2:0 1:1 3:1 0:0 2:0 4:1 4:2 0:0 2:0
Orlęta Reszel 0:3 0:2 1:1 0:0 0:0 3:2 2:0 xxx 2:1 0:0 2:1 1:0 1:2 2:0 3:2 1:0
Gwardia Warszawa 1:1 2:0 2:1 1:2 2:1 0:0 3:3 1:2 xxx 6:1 0:1 2:1 3:1 3:1 2:2 2:0
Mławianka Mława 1:1 0:1 0:0 3:0 0:0 1:0 1:3 0:0 3:0 xxx 4:0 0:0 1:0 4:0 0:1 2:1
KP Wasilków 0:0 0:2 1:0 2:0 2:2 2:2 1:1 2:3 1:1 0:1 xxx 3:3 2:2 1:1 1:0 1:0
Wigry Suwałki 0:0 0:2 0:2 0:2 2:1 0:0 1:3 3:1 2:2 2:1 0:0 xxx 1:0 1:1 2:1 4:0
ŁKS Łomża 1:1 0:1 3:2 0:1 0:0 1:1 1:1 2:0 1:3 5:0 3:1 0:0 xxx 0:0 1:1 1:2
Warmia Olsztyn 1:2 1:4 0:1 1:0 1:0 3:1 2:1 0:0 1:0 1:1 1:1 0:1 0:0 xxx 1:1 2:0
Narew Ostrołęka 0:3 1:4 0:0 1:1 2:0 2:3 1:5 1:1 1:2 0:1 0:0 0:0 1:0 2:1 xxx 3:1
Olimpia Zambrów 0:6 0:3 1:4 3:4 0:2 0:0 2:2 1:1 1:0 2:1 2:2 2:0 0:1 1:0 4:0 xxx

Mecze

KOLEJKA DATA GODZ GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45'
1 13-14.08.94 Bug Wyszków Ursus Warszawa 2:0 1:0
1 13-14.08.94 Olimpia Zambrów Warmia Olsztyn 1:0 1:0
1 13-14.08.94 ŁKS Łomża Narew Ostrołęka 1:1 1:1
1 13-14.08.94 Marcovia Marki Jeziorak Iława 1:3 0:1
1 13-14.08.94 Mławianka Mława KP Wasilków 4:0 2:0
1 13-14.08.94 Wigry Suwałki Świt Nowy Dwór Maz. 0:0
1 13-14.08.94 Orlęta Reszel Gwardia Warszawa 2:1 1:1
1 13-14.08.94 Okęcie Warszawa Legia II Warszawa 1:0 1:0
2 21.08.94 Warmia Olsztyn ŁKS Łomża 0:0
2 21.08.94 Świt Nowy Dwór Maz. Orlęta Reszel 1:0 0:0
2 21.08.94 Gwardia Warszawa Okęcie Warszawa 1:2 0:1
2 21.08.94 KP Wasilków Wigry Suwałki 3:3 3:1
2 21.08.94 Bug Wyszków Olimpia Zambrów 1:0 0:0
2 21.08.94 Jeziorak Iława Mławianka Mława 1:2 0:1
2 21.08.94 Ursus Warszawa Legia II Warszawa 2:3 0:1
2 21.08.94 Narew Ostrołęka Marcovia Marki 2:0 2:0
3 27-28.08.94 Wigry Suwałki Jeziorak Iława 0:2 0:2
3 27-28.08.94 Olimpia Zambrów Ursus Warszawa 2:2 1:0
3 27-28.08.94 ŁKS Łomża Bug Wyszków 1:1 1:0
3 27-28.08.94 Mławianka Mława Narew Ostrołęka 0:1 0:0
3 27-28.08.94 Okęcie Warszawa Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 1:0
3 27-28.08.94 Legia II Warszawa Gwardia Warszawa 3:1 1:0
3 27-28.08.94 Marcovia Marki Warmia Olsztyn 3:0 2:0
3 27-28.08.94 Orlęta Reszel KP Wasilków 2:1 0:1
4 31.08.94 Ursus Warszawa Gwardia Warszawa 1:1 1:0
4 31.08.94 Świt Nowy Dwór Maz. Legia II Warszawa 1:1 0:0
4 31.08.94 KP Wasilków Okęcie Warszawa 2:0 0:0
4 31.08.94 Narew Ostrołęka Wigry Suwałki 0:0
4 31.08.94 Bug Wyszków Marcovia Marki 0:0
4 31.08.94 Olimpia Zambrów ŁKS Łomża 0:1 0:0
4 31.08.94 Warmia Olsztyn Mławianka Mława 1:1 0:0
4 31.08.94 Jeziorak Iława Orlęta Reszel 4:0 1:0
5 03-04.09.94 ŁKS Łomża Ursus Warszawa 1:1 0:0
5 03-04.09.94 Marcovia Marki Olimpia Zambrów 5:1 2:0
5 03-04.09.94 Legia II Warszawa KP Wasilków 2:0 2:0
5 03-04.09.94 Gwardia Warszawa Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 0:0
5 03-04.09.94 Okęcie Warszawa Jeziorak Iława 0:2 0:1
5 03-04.09.94 Orlęta Reszel Narew Ostrołęka 3:2 2:1
5 03-04.09.94 Wigry Suwałki Warmia Olsztyn 1:1 0:1
5 03-04.09.94 Mławianka Mława Bug Wyszków 1:0 0:0
6 10-11.09.94 Ursus Warszawa Świt Nowy Dwór Maz. 0:3 0:2
6 10-11.09.94 Jeziorak Iława Legia II Warszawa 3:1 2:0
6 10-11.09.94 KP Wasilków Gwardia Warszawa 1:1 1:0
6 10-11.09.94 Bug Wyszków Wigry Suwałki 1:1 0:0
6 10-11.09.94 Olimpia Zambrów Mławianka Mława 2:1 1:0
6 10-11.09.94 Narew Ostrołęka Okęcie Warszawa 1:1 1:0
6 10-11.09.94 ŁKS Łomża Marcovia Marki 0:0
6 10-11.09.94 Warmia Olsztyn Orlęta Reszel 0:0
7 17-18.09.94 Orlęta Reszel Bug Wyszków 3:2 1:0
7 17-18.09.94 Okęcie Warszawa Warmia Olsztyn 0:0
7 17-18.09.94 Wigry Suwałki Olimpia Zambrów 4:0 1:0
7 17-18.09.94 Mławianka Mława ŁKS Łomża 1:0 1:0
7 17-18.09.94 Świt Nowy Dwór Maz. KP Wasilków 1:1 0:0
7 17-18.09.94 Gwardia Warszawa Jeziorak Iława 2:0 1:0
7 17-18.09.94 Marcovia Marki Ursus Warszawa 1:1 0:0
7 17-18.09.94 Legia II Warszawa Narew Ostrołęka 7:0 4:0
8 24-25.09.94 Bug Wyszków Okęcie Warszawa 2:1 1:1
8 24-25.09.94 Ursus Warszawa KP Wasilków 0:0
8 24-25.09.94 Narew Ostrołęka Gwardia Warszawa 1:2 0:1
8 24-25.09.94 Olimpia Zambrów Orlęta Reszel 1:1 1:1
8 24-25.09.94 Warmia Olsztyn Legia II Warszawa 0:1 0:1
8 24-25.09.94 Jeziorak Iława Świt Nowy Dwór Maz. 0:0
8 24-25.09.94 ŁKS Łomża Wigry Suwałki 0:0
8 24-25.09.94 Marcovia Marki Mławianka Mława 0:0
9 01-02.10.94 KP Wasilków Jeziorak Iława 0:2 0:1
9 01-02.10.94 Orlęta Reszel ŁKS Łomża 1:2 1:1
9 01-02.10.94 Okęcie Warszawa Olimpia Zambrów 0:1 0:1
9 01-02.10.94 Wigry Suwałki Marcovia Marki 2:1 0:0
9 01-02.10.94 Świt Nowy Dwór Maz. Narew Ostrołęka 4:0 2:0
9 01-02.10.94 Mławianka Mława Ursus Warszawa 1:3 0:1
9 01-02.10.94 Gwardia Warszawa Warmia Olsztyn 3:1 0:1
9 01-02.10.94 Legia II Warszawa Bug Wyszków 4:0 1:0
10 08-09.10.94 Ursus Warszawa Jeziorak Iława 1:5 0:4
10 08-09.10.94 Narew Ostrołęka KP Wasilków 0:0
10 08-09.10.94 Warmia Olsztyn Świt Nowy Dwór Maz. 1:2 0:0
10 08-09.10.94 Bug Wyszków Gwardia Warszawa 0:1 0:1
10 08-09.10.94 Olimpia Zambrów Legia II Warszawa 1:4 1:2
10 08-09.10.94 ŁKS Łomża Okęcie Warszawa 0:1 0:0
10 08-09.10.94 Marcovia Marki Orlęta Reszel 3:0 2:0
10 08-09.10.94 Mławianka Mława Wigry Suwałki 0:0
11 15-16.10.94 Wigry Suwałki Ursus Warszawa 1:3 0:1
11 15-16.10.94 Orlęta Reszel Mławianka Mława 0:0
11 15-16.10.94 Okęcie Warszawa Marcovia Marki 0:2 0:1
11 15-16.10.94 Legia II Warszawa ŁKS Łomża 2:2 2:1
11 15-16.10.94 Gwardia Warszawa Olimpia Zambrów 2:0 1:0
11 15-16.10.94 Świt Nowy Dwór Maz. Bug Wyszków 1:1 1:1
11 15-16.10.94 KP Wasilków Warmia Olsztyn 1:1 0:0
11 15-16.10.94 Jeziorak Iława Narew Ostrołęka 4:0 3:0
12 22-23.10.94 Ursus Warszawa Narew Ostrołęka 0:0
12 22-23.10.94 Marcovia Marki Legia II Warszawa 1:1 0:0
12 22-23.10.94 Bug Wyszków KP Wasilków 0:0
12 22-23.10.94 Mławianka Mława Okęcie Warszawa 3:0 1:0
12 22-23.10.94 Wigry Suwałki Orlęta Reszel 3:1 0:1
12 22-23.10.94 Olimpia Zambrów Świt Nowy Dwór Maz. 0:6 0:3
12 22-23.10.94 ŁKS Łomża Gwardia Warszawa 1:3 1:2
12 22-23.10.94 Warmia Olsztyn Jeziorak Iława 1:4 1:2
13 29-30.10.94 Gwardia Warszawa Marcovia Marki 2:1 2:1
13 29-30.10.94 KP Wasilków Olimpia Zambrów 1:0 0:0
13 29-30.10.94 Orlęta Reszel Ursus Warszawa 2:0 1:0
13 29-30.10.94 Świt Nowy Dwór Maz. ŁKS Łomża 3:0 1:0
13 29-30.10.94 Okęcie Warszawa Wigry Suwałki 1:0 0:0
13 29-30.10.94 Narew Ostrołęka Warmia Olsztyn 2:1 0:0
13 29-30.10.94 Legia II Warszawa Mławianka Mława 1:1 0:1
13 29-30.10.94 Jeziorak Iława Bug Wyszków 4:0 1:0
14 05-06.11.94 Ursus Warszawa Warmia Olsztyn 4:2 3:1
14 05-06.11.94 Bug Wyszków Narew Ostrołęka 2:1 1:1
14 05-06.11.94 Wigry Suwałki Legia II Warszawa 0:2 0:1
14 05-06.11.94 Mławianka Mława Gwardia Warszawa 3:0 1:0
14 05-06.11.94 Olimpia Zambrów Jeziorak Iława 0:3 0:1
14 05-06.11.94 ŁKS Łomża KP Wasilków 3:1 2:0
14 05-06.11.94 Marcovia Marki Świt Nowy Dwór Maz. 1:3 0:2
14 05-06.11.94 Orlęta Reszel Okęcie Warszawa 0:0
15 12-13.11.94 Okęcie Warszawa Ursus Warszawa 1:0 1:0
15 12-13.11.94 Narew Ostrołęka Olimpia Zambrów 3:1 1:1
15 12-13.11.94 Legia II Warszawa Orlęta Reszel 2:0 0:0
15 12-13.11.94 KP Wasilków Marcovia Marki 2:2 1:0
15 12-13.11.94 Świt Nowy Dwór Maz. Mławianka Mława 6:2 4:2
15 12-13.11.94 Gwardia Warszawa Wigry Suwałki 2:1 1:1
15 12-13.11.94 Jeziorak Iława ŁKS Łomża 4:0 3:0
15 12-13.11.94 Warmia Olsztyn Bug Wyszków 3:1 1:0
16 18-19.03.95 Ursus Warszawa Bug Wyszków 1:1 0:0
16 18-19.03.95 Warmia Olsztyn Olimpia Zambrów 2:0 1:0
16 18-19.03.95 Narew Ostrołęka ŁKS Łomża 1:0 1:0
16 18-19.03.95 Jeziorak Iława Marcovia Marki 6:1 2:0
16 18-19.03.95 KP Wasilków Mławianka Mława 0:1 0:0
16 18-19.03.95 Świt Nowy Dwór Maz. Wigry Suwałki 2:1 1:0
16 18-19.03.95 Gwardia Warszawa Orlęta Reszel 1:2 0:1
16 18-19.03.95 Legia II Warszawa Okęcie Warszawa 0:1 0:1
17 25-26.03.95 ŁKS Łomża Warmia Olsztyn 0:0
17 25-26.03.95 Orlęta Reszel Świt Nowy Dwór Maz. 0:3 0:2
17 25-26.03.95 Okęcie Warszawa Gwardia Warszawa 1:0 1:0
17 25-26.03.95 Wigry Suwałki KP Wasilków 0:0
17 25-26.03.95 Olimpia Zambrów Bug Wyszków 0:0
17 25-26.03.95 Mławianka Mława Jeziorak Iława 0:1 0:0
17 25-26.03.95 Legia II Warszawa Ursus Warszawa 1:0 1:0
17 25-26.03.95 Marcovia Marki Narew Ostrołęka 3:1 2:0
18 01-02.04.95 Jeziorak Iława Wigry Suwałki 3:1 1:1
18 01-02.04.95 Ursus Warszawa Olimpia Zambrów 2:0 1:0
18 01-02.04.95 Bug Wyszków ŁKS Łomża 1:1 1:1
18 01-02.04.95 Narew Ostrołęka Mławianka Mława 0:1 0:1
18 01-02.04.95 Świt Nowy Dwór Maz. Okęcie Warszawa 3:1 1:0
18 01-02.04.95 Gwardia Warszawa Legia II Warszawa 2:1 2:1
18 01-02.04.95 Warmia Olsztyn Marcovia Marki 1:0 0:0
18 01-02.04.95 KP Wasilków Orlęta Reszel 2:3 1:1
19 08-09.04.95 Gwardia Warszawa Ursus Warszawa 3:3 1:2
19 10.05.95 Legia II Warszawa Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 0:1
19 08-09.04.95 Okęcie Warszawa KP Wasilków 0:0
19 08-09.04.95 Wigry Suwałki Narew Ostrołęka 2:1 1:0
19 08-09.04.95 Marcovia Marki Bug Wyszków 2:1 1:0
19 08-09.04.95 ŁKS Łomża Olimpia Zambrów 1:2 1:1
19 10.05.95 Mławianka Mława Warmia Olsztyn 4:0 1:0
19 08-09.04.95 Orlęta Reszel Jeziorak Iława 0:2 0:1
20 15-16.04.95 Ursus Warszawa ŁKS Łomża 4:1 1:0
20 15-16.04.95 Olimpia Zambrów Marcovia Marki 0:2 0:1
20 15-16.04.95 KP Wasilków Legia II Warszawa 1:0 0:0
20 15-16.04.95 Świt Nowy Dwór Maz. Gwardia Warszawa 1:0 0:0
20 15-16.04.95 Jeziorak Iława Okęcie Warszawa 2:0 0:0
20 15-16.04.95 Narew Ostrołęka Orlęta Reszel 1:1 1:0
20 15-16.04.95 Warmia Olsztyn Wigry Suwałki 0:1 0:0
20 15-16.04.95 Bug Wyszków Mławianka Mława 1:0 0:0
21 22-23.04.95 Świt Nowy Dwór Maz. Ursus Warszawa 3:0 1:0
21 22-23.04.95 Legia II Warszawa Jeziorak Iława 2:1 0:1
21 22-23.04.95 Gwardia Warszawa KP Wasilków 0:1 0:0
21 22-23.04.95 Wigry Suwałki Bug Wyszków 0:0
21 22-23.04.95 Mławianka Mława Olimpia Zambrów 2:1 1:1
21 22-23.04.95 Okęcie Warszawa Narew Ostrołęka 0:0
21 22-23.04.95 Marcovia Marki ŁKS Łomża 2:2 2:1
21 25.04.95 Orlęta Reszel Warmia Olsztyn 2:0 1:0
22 29-30.04.95 Bug Wyszków Orlęta Reszel 0:0
22 29-30.04.95 Warmia Olsztyn Okęcie Warszawa 1:0 0:0
22 29-30.04.95 Olimpia Zambrów Wigry Suwałki 2:0 2:0
22 29-30.04.95 ŁKS Łomża Mławianka Mława 5:0 1:0
22 29-30.04.95 KP Wasilków Świt Nowy Dwór Maz. 0:0
22 29-30.04.95 Jeziorak Iława Gwardia Warszawa 3:0 1:0
22 29-30.04.95 Ursus Warszawa Marcovia Marki 4:0 1:0
22 29-30.04.95 Narew Ostrołęka Legia II Warszawa 0:0
23 02-03.05.95 Okęcie Warszawa Bug Wyszków 0:1 0:1
23 02-03.05.95 KP Wasilków Ursus Warszawa 1:1 0:1
23 02-03.05.95 Gwardia Warszawa Narew Ostrołęka 2:2 2:2
23 02-03.05.95 Orlęta Reszel Olimpia Zambrów 1:0 1:0
23 02-03.05.95 Legia II Warszawa Warmia Olsztyn 0:0
23 02-03.05.95 Świt Nowy Dwór Maz. Jeziorak Iława 1:0 1:0
23 02-03.05.95 Wigry Suwałki ŁKS Łomża 1:0 1:0
23 02-03.05.95 Mławianka Mława Marcovia Marki 0:0
24 06-07.05.95 Jeziorak Iława KP Wasilków 3:0 1:0
24 06-07.05.95 ŁKS Łomża Orlęta Reszel 2:0 1:0
24 06-07.05.95 Olimpia Zambrów Okęcie Warszawa 3:4 2:2
24 06-07.05.95 Marcovia Marki Wigry Suwałki 2:0 0:0
24 06-07.05.95 Narew Ostrołęka Świt Nowy Dwór Maz. 0:3 0:2
24 06-07.05.95 Ursus Warszawa Mławianka Mława 3:1 1:0
24 06-07.05.95 Warmia Olsztyn Gwardia Warszawa 1:0 0:0
24 06-07.05.95 Bug Wyszków Legia II Warszawa 0:0
25 13-14.05.95 Jeziorak Iława Ursus Warszawa 3:0 1:0
25 13-14.05.95 KP Wasilków Narew Ostrołęka 1:0 0:0
25 13-14.05.95 Świt Nowy Dwór Maz. Warmia Olsztyn 1:0 1:0
25 13-14.05.95 Gwardia Warszawa Bug Wyszków 0:0
25 13-14.05.95 Legia II Warszawa Olimpia Zambrów 4:0 1:0
25 13-14.05.95 Okęcie Warszawa ŁKS Łomża 1:0 1:0
25 13-14.05.95 Orlęta Reszel Marcovia Marki 0:0
25 13-14.05.95 Wigry Suwałki Mławianka Mława 2:1 2:1
26 20-21.05.95 Ursus Warszawa Wigry Suwałki 2:0 1:0
26 20-21.05.95 Mławianka Mława Orlęta Reszel 0:0
26 20-21.05.95 Marcovia Marki Okęcie Warszawa 0:0
26 20-21.05.95 ŁKS Łomża Legia II Warszawa 3:2 2:1
26 20-21.05.95 Olimpia Zambrów Gwardia Warszawa 1:0 1:0
26 20-21.05.95 Bug Wyszków Świt Nowy Dwór Maz. 1:4 1:2
26 20-21.05.95 Warmia Olsztyn KP Wasilków 1:1 0:1
26 20-21.05.95 Narew Ostrołęka Jeziorak Iława 1:4 0:1
27 27-28.05.95 Narew Ostrołęka Ursus Warszawa 1:5 0:0
27 27-28.05.95 Legia II Warszawa Marcovia Marki 2:2 1:1
27 27-28.05.95 KP Wasilków Bug Wyszków 2:2 2:1
27 27-28.05.95 Okęcie Warszawa Mławianka Mława 1:0 1:0
27 27-28.05.95 Orlęta Reszel Wigry Suwałki 1:0 1:0
27 27-28.05.95 Świt Nowy Dwór Maz. Olimpia Zambrów 7:0 2:0
27 27-28.05.95 Gwardia Warszawa ŁKS Łomża 3:1 2:1
27 27-28.05.95 Jeziorak Iława Warmia Olsztyn 4:1 2:1
28 03-04.06.95 Marcovia Marki Gwardia Warszawa 2:1 0:1
28 03-04.06.95 Olimpia Zambrów KP Wasilków 2:2 0:2
28 03-04.06.95 Ursus Warszawa Orlęta Reszel 2:0 1:0
28 03-04.06.95 ŁKS Łomża Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 0:0
28 03-04.06.95 Wigry Suwałki Okęcie Warszawa 0:2 0:2
28 03-04.06.95 Warmia Olsztyn Narew Ostrołęka 1:1 1:1
28 03-04.06.95 Mławianka Mława Legia II Warszawa 0:0
28 03-04.06.95 Bug Wyszków Jeziorak Iława 1:0 0:0
29 10-11.06.95 Warmia Olsztyn Ursus Warszawa 2:1 2:1
29 10-11.06.95 Narew Ostrołęka Bug Wyszków 2:3 1:0
29 10-11.06.95 Legia II Warszawa Wigry Suwałki 0:0
29 10-11.06.95 Gwardia Warszawa Mławianka Mława 6:1 2:1
29 10-11.06.95 Jeziorak Iława Olimpia Zambrów 6:1 3:1
29 10-11.06.95 KP Wasilków ŁKS Łomża 2:2 2:1
29 10-11.06.95 Świt Nowy Dwór Maz. Marcovia Marki 4:1 1:0
29 10-11.06.95 Okęcie Warszawa Orlęta Reszel 1:0 0:0
30 17-18.06.95 Ursus Warszawa Okęcie Warszawa 0:3 0:1
30 17-18.06.95 Olimpia Zambrów Narew Ostrołęka 4:0 3:0
30 17-18.06.95 Orlęta Reszel Legia II Warszawa 1:1 0:1
30 17-18.06.95 Marcovia Marki KP Wasilków 2:1 1:1
30 17-18.06.95 Mławianka Mława Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 0:1
30 17-18.06.95 Wigry Suwałki Gwardia Warszawa 2:2 1:1
30 17-18.06.95 ŁKS Łomża Jeziorak Iława 0:1 0:1
30 17-18.06.95 Bug Wyszków Warmia Olsztyn 1:1 0:0

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU

To nie koniec tekstu! Przejdź na następną stronę i czytaj dalej…

Jak bardzo podobał Ci się ten artykuł?

Średnia ocena 5 / 5. Licznik głosów 1

Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Bądź pierwszy!

Cieszymy się, że tekst Ci się spodobał

Sprawdź nasze social media - znajdziesz tam codzienną dawkę ciekawostek.

Przykro nam, że ten tekst Ci się nie spodobał

Chcemy, aby nasze teksty były możliwie najlepsze.

Napisz, co moglibyśmy poprawić.

spot_img
Bartłomiej Matulewicz
Bartłomiej Matulewicz
Od lat związany z publicystyką - kiedyś o Manchesterze United, dziś o historii futbolu. Anonimowy Korespondent. Strzelałem w Manchesterze, Mediolanie, Monako, Monachium, Marsylii, Liverpoolu, Londynie i wielu innych... fotki. Czasami złapiesz mnie na trybunach prasowych. Zawodowo zajmuję się doradztwem w marketingu wyszukiwarkowym.

Więcej tego autora

Najnowsze

Japońscy sportowcy w Białogardzie – historia olimpijskiego zgrupowania

Mało kto wie, że w mieście Białogard w województwie zachodniopomorskim, znanym do tej pory przede wszystkim jako miejsce urodzenia prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, przebywała ekipa...

„Ja, kibic” – recenzja

Pozycja „Ja, Kibic”, która pojawia się w Polsce ponownie nakładem SQN Polska to powrót do przeszłości – do lat 80, kiedy w Anglii kultura...

26.05.1989 – najważniejsza chwila w historii 🔴⚪ 🏆

Nick Hornby, zagorzały kibic Kanonierów, czekał aż 18 lat na zdobycie przez Arsenal mistrzostwa Anglii. Stało się to w sezonie 1988-89, w którym ekipa...