Archiwum wyników III ligi 1994-95

Czas czytania: 2 m.
5
(1)

Grupa dolnośląska

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PKT ZW. REM. POR. BR+ BR-
1 Lechia Zielona Góra 34 53 22 9 3 74 31
2 Moto Jelcz Oława 34 53 24 5 5 80 28
3 Polonia Świdnica 34 42 16 10 8 48 39
4 Bielawianka Bielawa 34 41 12 17 5 53 29
5 Promień Żary 34 41 13 15 6 49 35
6 Karkonosze Jelenia Góra 34 40 16 8 10 66 37
7 KP Wałbrzych 34 38 15 8 11 41 36
8 Rokita Brzeg Dolny 34 35 15 5 14 47 45
9 Piast Nowa Ruda 34 34 11 12 11 49 42
10 Orzeł Ząbkowice Śląskie 34 32 10 12 12 56 51
11 Górnik Polkowice 34 30 11 8 15 31 54
12 Kryształ Stronie Śląskie 34 30 10 10 14 41 38
13 Rawia Rawicz 34 30 9 12 13 46 55
14 Kuźnia Jawor 34 30 10 10 14 42 49
15 Obra Kościan 34 29 9 11 14 29 40
16 Stal Chocianów 34 25 10 5 19 38 77
17 Piast Iłowa 34 19 5 9 20 33 68
18 Polonia Nowa Sól 34 10 2 6 26 21 90

Tabela domowa

LP KLUB MECZE PKT ZW. REM. POR. BR+ BR-
1 Lechia Zielona Góra 34 45 14 3 0 42 13
2 Moto Jelcz Oława 34 45 15 0 2 51 8
3 KP Wałbrzych 34 39 12 3 2 32 9
4 Rokita Brzeg Dolny 34 37 12 1 4 35 21
5 Karkonosze Jelenia Góra 34 36 10 6 1 39 10
6 Polonia Świdnica 34 34 10 4 3 22 11
7 Bielawianka Bielawa 34 32 8 8 1 38 11
8 Promień Żary 34 30 7 9 1 24 13
9 Kryształ Stronie Śląskie 34 30 8 6 3 28 13
10 Piast Nowa Ruda 34 29 8 5 4 34 20
11 Górnik Polkowice 34 28 8 4 5 19 14
12 Kuźnia Jawor 34 28 7 7 3 27 17
13 Orzeł Ząbkowice Śląskie 34 25 6 7 4 36 26
14 Stal Chocianów 34 25 7 4 6 21 27
15 Obra Kościan 34 24 6 6 5 18 15
16 Rawia Rawicz 34 22 6 4 7 27 24
17 Piast Iłowa 34 18 4 6 7 19 27
18 Polonia Nowa Sól 34 9 2 3 12 14 39

Tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PKT ZW. REM. POR. BR+ BR-
1 Moto Jelcz Oława 34 32 9 5 3 29 20
2 Lechia Zielona Góra 34 30 8 6 3 32 18
3 Polonia Świdnica 34 24 6 6 5 26 28
4 Promień Żary 34 24 6 6 5 25 22
5 Bielawianka Bielawa 34 21 4 9 4 15 18
6 Karkonosze Jelenia Góra 34 20 6 2 9 27 27
7 Orzeł Ząbkowice Śląskie 34 17 4 5 8 20 25
8 Rawia Rawicz 34 17 3 8 6 19 31
9 Piast Nowa Ruda 34 16 3 7 7 15 22
10 KP Wałbrzych 34 14 3 5 9 9 27
11 Obra Kościan 34 14 3 5 9 11 25
12 Rokita Brzeg Dolny 34 13 3 4 10 12 24
13 Górnik Polkowice 34 13 3 4 10 12 40
14 Kuźnia Jawor 34 12 3 3 11 15 32
15 Kryształ Stronie Śląskie 34 10 2 4 11 13 25
16 Stal Chocianów 34 10 3 1 13 17 50
17 Piast Iłowa 34 6 1 3 13 14 41
18 Polonia Nowa Sól 34 3 0 3 14 7 51

Tabela krzyżowa

KLUB Lechia Moto Jelcz Polonia Świdnica Bielawianka Promień Karkonosze KP Wałbrzych Rokita Piast Nowa Ruda Orzeł Górnik Kryształ Rawia Kuźnia Obra Stal Piast Iłowa Polonia Nowa Sól
Lechia Polmozbyt Zielona Góra xxx 3:1 3:1 3:1 2:1 2:0 1:0 2:1 2:0 1:0 3:0 3:1 2:2 0:0 1:1 3:1 4:2 7:1
Moto Jelcz Oława 2:1 xxx 3:0 3:0 2:0 2:0 3:0 0:1 3:2 5:1 5:0 1:0 7:0 5:0 5:0 2:3 2:0 1:0
Polonia Świdnica 1:1 1:2 xxx 2:2 2:4 3:0 1:0 0:0 1:0 0:1 1:0 2:0 0:0 1:0 1:0 1:0 2:0 3:1
Bielawianka Bielawa 0:0 0:0 3:3 xxx 1:1 1:1 0:0 2:0 0:0 1:1 1:2 2:1 4:0 1:0 5:1 11:1 2:0 4:0
Promień Żary 0:2 4:1 1:1 1:1 xxx 2:2 2:0 1:0 1:1 1:1 1:1 0:0 0:0 1:0 2:0 3:1 4:2 0:0
Karkonosze Jelenia Góra 2:2 0:0 3:0 1:1 1:1 xxx 6:0 0:1 3:0 2:1 3:0 3:0 1:1 1:0 2:0 4:1 0:0 7:2
KP Wałbrzych 1:0 1:0 0:1 1:1 5:0 1:0 xxx 1:0 1:2 6:1 1:0 2:1 1:1 0:0 3:2 2:0 3:0 3:0 wo
Rokita Brzeg Dolny 2:0 1:3 4:1 1:2 0:2 3:2 1:0 xxx 2:0 1:0 4:1 1:1 3:5 2:0 2:1 5:2 1:0 2:1
Piast Nowa Ruda 1:5 1:2 0:2 1:1 0:0 2:1 1:1 4:2 xxx 1:1 7:0 1:1 4:1 3:1 0:2 2:0 3:0 3:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:3 2:2 2:3 0:2 1:5 3:2 6:2 2:2 2:2 xxx 3:1 0:0 1:1 3:0 0:0 1:0 1:1 9:0
Górnik Polkowice 1:1 0:1 0:1 0:0 1:3 3:2 0:1 1:0 1:0 0:0 xxx 1:0 2:0 4:1 0:0 1:2 3:2 1:0
Kryształ Stronie Śląskie 2:2 1:1 2:1 0:1 2:1 0:1 3:0 4:1 1:1 1:0 0:0 xxx 1:1 2:1 0:1 4:0 1:1 4:0
Rawia Rawicz 2:4 2:3 3:3 0:1 0:1 0:1 0:1 1:1 0:0 2:1 3:1 2:4 xxx 4:1 0:0 1:0 6:2 1:0
Kuźnia Jawor 1:1 1:1 1:2 1:0 0:0 1:0 0:0 2:0 1:0 0:4 6:1 2:1 3:3 xxx 0:1 2:2 5:0 1:1
Obra Kościan 1:2 0:2 0:0 1:1 3:1 0:2 0:2 0:0 1:1 1:1 0:2 1:0 1:0 0:0 xxx 5:1 1:0 3:0
Stal Chocianów 1:4 1:2 1:1 1:1 1:1 1:6 1:0 2:1 1:3 0:3 wo 0:0 1:0 1:0 3:4 1:0 xxx 3:0 2:1
Piast Iłowa 1:3 1:4 2:2 2:0 1:1 1:3 0:0 0:1 1:1 2:1 2:2 0:1 0:1 2:5 3:2 1:0 xxx 0:0
Polonia Nowa Sól 0:1 1:4 0:4 0:0 0:3 2:4 2:2 2:1 1:2 1:3 0:1 3:2 0:3 wo 0:2 0:0 2:3 0:4 xxx

Mecze

KOLEJKA DATA GODZ GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45'
1 13-14.08.94 Promień Żary Moto Jelcz Oława 4:1 2:1
1 13-14.08.94 Polonia Nowa Sól Piast Nowa Ruda 1:2 0:0
1 13-14.08.94 Piast Iłowa Bielawianka Bielawa 2:0 1:0
1 13-14.08.94 Karkonosze Jelenia Góra Lechia Polmozbyt Zielona Góra 2:2 2:0
1 13-14.08.94 Rokita Brzeg Dolny KP Wałbrzych 1:0 1:0
1 13-14.08.94 Orzeł Ząbkowice Śląskie Kryształ Stronie Śląskie 0:0
1 13-14.08.94 Stal Chocianów Polonia Świdnica 1:1 1:0
1 13-14.08.94 Obra Kościan Kuźnia Jawor 0:0
1 13-14.08.94 Górnik Polkowice Rawia Rawicz 2:0 1:0
2 20-21.08.94 Rokita Brzeg Dolny Promień Żary 0:2 0:2
2 20-21.08.94 Rawia Rawicz Polonia Nowa Sól 1:0 0:0
2 20-21.08.94 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Piast Iłowa 4:2 3:0
2 20-21.08.94 Kuźnia Jawor Górnik Polkowice 6:1 3:1
2 20-21.08.94 Bielawianka Bielawa Obra Kościan 5:1 2:1
2 20-21.08.94 Polonia Świdnica Karkonosze Jelenia Góra 3:0 2:0
2 20-21.08.94 Kryształ Stronie Śląskie Stal Chocianów 4:0 2:0
2 20-21.08.94 Moto Jelcz Oława Orzeł Ząbkowice Śląskie 5:1 3:1
2 20-21.08.94 KP Wałbrzych Piast Nowa Ruda 1:2 0:2
3 24.08.94 Polonia Nowa Sól Kuźnia Jawor 0:2 0:0
3 24.08.94 Obra Kościan Lechia Polmozbyt Zielona Góra 1:2 1:1
3 24.08.94 Orzeł Ząbkowice Śląskie Rokita Brzeg Dolny 2:2 1:1
3 24.08.94 Stal Chocianów Moto Jelcz Oława 1:2 1:2
3 24.08.94 Karkonosze Jelenia Góra Kryształ Stronie Śląskie 3:0 3:0
3 24.08.94 Górnik Polkowice Bielawianka Bielawa 0:0
3 24.08.94 Piast Nowa Ruda Rawia Rawicz 4:1 1:1
3 24.08.94 Piast Iłowa Polonia Świdnica 2:2 1:2
3 24.08.94 Promień Żary KP Wałbrzych 2:0 2:0
4 27-28.08.94 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Górnik Polkowice 3:0 2:0
4 27-28.08.94 Promień Żary Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:1 0:0
4 27-28.08.94 Bielawianka Bielawa Polonia Nowa Sól 4:0 2:0
4 27-28.08.94 Kryształ Stronie Śląskie Piast Iłowa 1:1 0:0
4 27-28.08.94 KP Wałbrzych Rawia Rawicz 1:1 0:1
4 27-28.08.94 Kuźnia Jawor Piast Nowa Ruda 1:0 0:0
4 27-28.08.94 Polonia Świdnica Obra Kościan 1:0 0:0
4 27-28.08.94 Moto Jelcz Oława Karkonosze Jelenia Góra 2:0 1:0
4 27-28.08.94 Rokita Brzeg Dolny Stal Chocianów 5:2 1:0
5 03-04.09.94 Polonia Nowa Sól Lechia Polmozbyt Zielona Góra 0:1 0:1
5 03-04.09.94 Stal Chocianów Promień Żary 1:1 1:0
5 03-04.09.94 Karkonosze Jelenia Góra Rokita Brzeg Dolny 0:1 0:0
5 03-04.09.94 Orzeł Ząbkowice Śląskie KP Wałbrzych 6:2 3:2
5 03-04.09.94 Piast Nowa Ruda Bielawianka Bielawa 1:1 1:0
5 03-04.09.94 Piast Iłowa Moto Jelcz Oława 1:4 1:0
5 03-04.09.94 Górnik Polkowice Polonia Świdnica 0:1 0:0
5 03-04.09.94 Obra Kościan Kryształ Stronie Śląskie 1:0 0:0
5 03-04.09.94 Rawia Rawicz Kuźnia Jawor 4:1 3:1
6 07.09.94 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Piast Nowa Ruda 2:0 2:0
6 07.09.94 Promień Żary Karkonosze Jelenia Góra 2:2 0:0
6 07.09.94 Rokita Brzeg Dolny Piast Iłowa 1:0 0:0
6 07.09.94 Polonia Świdnica Polonia Nowa Sól 3:1 2:1
6 07.09.94 KP Wałbrzych Kuźnia Jawor 0:0
6 07.09.94 Bielawianka Bielawa Rawia Rawicz 4:0 1:0
6 07.09.94 Moto Jelcz Oława Obra Kościan 5:0 3:0
6 07.09.94 Orzeł Ząbkowice Śląskie Stal Chocianów 1:0 1:0
6 14.09.94 Kryształ Stronie Śląskie Górnik Polkowice 0:0
7 10-11.09.94 Piast Iłowa Promień Żary 1:1 0:1
7 10-11.09.94 Polonia Nowa Sól Kryształ Stronie Śląskie 3:2 2:1
7 10-11.09.94 Rawia Rawicz Lechia Polmozbyt Zielona Góra 2:4 0:2
7 10-11.09.94 Stal Chocianów KP Wałbrzych 1:0 0:0
7 10-11.09.94 Karkonosze Jelenia Góra Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:1 2:0
7 10-11.09.94 Obra Kościan Rokita Brzeg Dolny 0:0
7 10-11.09.94 Górnik Polkowice Moto Jelcz Oława 0:1 0:1
7 10-11.09.94 Piast Nowa Ruda Polonia Świdnica 0:2 0:0
7 10-11.09.94 Kuźnia Jawor Bielawianka Bielawa 1:0 0:0
8 17-18.09.94 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Kuźnia Jawor 0:0
8 17-18.09.94 Promień Żary Obra Kościan 2:0 2:0
8 17-18.09.94 Orzeł Ząbkowice Śląskie Piast Iłowa 1:1 1:0
8 17-18.09.94 KP Wałbrzych Bielawianka Bielawa 1:1 0:1
8 17-18.09.94 Moto Jelcz Oława Polonia Nowa Sól 1:0 1:0
8 17-18.09.94 Kryształ Stronie Śląskie Piast Nowa Ruda 1:1 0:0
8 17-18.09.94 Polonia Świdnica Rawia Rawicz 0:0
8 17-18.09.94 Rokita Brzeg Dolny Górnik Polkowice 4:1 2:0
8 17-18.09.94 Stal Chocianów Karkonosze Jelenia Góra 1:6 1:2
9 21.09.94 Polonia Nowa Sól Rokita Brzeg Dolny 2:1 2:1
9 21.09.94 Karkonosze Jelenia Góra KP Wałbrzych 6:0 2:0
9 21.09.94 Górnik Polkowice Promień Żary 1:3 0:1
9 21.09.94 Piast Iłowa Stal Chocianów 1:0 1:0
9 21.09.94 Piast Nowa Ruda Moto Jelcz Oława 1:2 0:1
9 21.09.94 Rawia Rawicz Kryształ Stronie Śląskie 2:4 0:1
9 21.09.94 Kuźnia Jawor Polonia Świdnica 1:2 1:2
9 21.09.94 Obra Kościan Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:1 0:0
9 21.09.94 Bielawianka Bielawa Lechia Polmozbyt Zielona Góra 0:0
10 24-25.09.94 KP Wałbrzych Lechia Polmozbyt Zielona Góra 1:0 1:0
10 24-25.09.94 Promień Żary Polonia Nowa Sól 0:0
10 24-25.09.94 Moto Jelcz Oława Rawia Rawicz 7:0 2:0
10 24-25.09.94 Rokita Brzeg Dolny Piast Nowa Ruda 2:0 0:0
10 24-25.09.94 Orzeł Ząbkowice Śląskie Górnik Polkowice 3:1 3:0
10 24-25.09.94 Karkonosze Jelenia Góra Piast Iłowa 0:0
10 24-25.09.94 Kryształ Stronie Śląskie Kuźnia Jawor 2:1 0:0
10 24-25.09.94 Stal Chocianów Obra Kościan 1:0 0:0
10 24-25.09.94 Polonia Świdnica Bielawianka Bielawa 2:2 1:2
11 01-02.10.94 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Polonia Świdnica 3:1 2:1
11 01-02.10.94 Kuźnia Jawor Moto Jelcz Oława 1:1 0:1
11 01-02.10.94 Obra Kościan Karkonosze Jelenia Góra 0:2 0:0
11 01-02.10.94 Rawia Rawicz Rokita Brzeg Dolny 1:1 0:1
11 01-02.10.94 Piast Iłowa KP Wałbrzych 0:0
11 01-02.10.94 Polonia Nowa Sól Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:3 0:1
11 01-02.10.94 Bielawianka Bielawa Kryształ Stronie Śląskie 2:1 1:0
11 01-02.10.94 Górnik Polkowice Stal Chocianów 1:2 0:1
11 01-02.10.94 Piast Nowa Ruda Promień Żary 0:0
12 08-09.10.94 Promień Żary Rawia Rawicz 0:0
12 08-09.10.94 Piast Iłowa Obra Kościan 3:2 2:0
12 08-09.10.94 Karkonosze Jelenia Góra Górnik Polkowice 3:0 0:0
12 08-09.10.94 KP Wałbrzych Polonia Świdnica 0:1 0:1
12 08-09.10.94 Stal Chocianów Polonia Nowa Sól 2:1 1:0
12 08-09.10.94 Kryształ Stronie Śląskie Lechia Polmozbyt Zielona Góra 2:2 0:1
12 08-09.10.94 Rokita Brzeg Dolny Kuźnia Jawor 2:0 0:0
12 08-09.10.94 Orzeł Ząbkowice Śląskie Piast Nowa Ruda 2:2 1:1
12 08-09.10.94 Moto Jelcz Oława Bielawianka Bielawa 3:0 1:0
13 15-16.10.94 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Moto Jelcz Oława 3:1 2:1
13 15-16.10.94 Kuźnia Jawor Promień Żary 0:0
13 15-16.10.94 Górnik Polkowice Piast Iłowa 3:2 1:1
13 15-16.10.94 Polonia Nowa Sól Karkonosze Jelenia Góra 2:4 0:4
13 15-16.10.94 Obra Kościan KP Wałbrzych 0:2 0:0
13 15-16.10.94 Piast Nowa Ruda Stal Chocianów 2:0 1:0
13 15-16.10.94 Rawia Rawicz Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:1 2:1
13 15-16.10.94 Bielawianka Bielawa Rokita Brzeg Dolny 2:0 1:0
13 15-16.10.94 Polonia Świdnica Kryształ Stronie Śląskie 2:0 1:0
14 22-23.10.94 Rokita Brzeg Dolny Lechia Polmozbyt Zielona Góra 2:0 1:0
14 22-23.10.94 KP Wałbrzych Kryształ Stronie Śląskie 2:1 1:0
14 22-23.10.94 Stal Chocianów Rawia Rawicz 1:0 0:0
14 22-23.10.94 Karkonosze Jelenia Góra Piast Nowa Ruda 3:0 3:0
14 22-23.10.94 Moto Jelcz Oława Polonia Świdnica 3:0 2:0
14 22-23.10.94 Promień Żary Bielawianka Bielawa 1:1 1:0
14 22-23.10.94 Piast Iłowa Polonia Nowa Sól 0:0
14 22-23.10.94 Orzeł Ząbkowice Śląskie Kuźnia Jawor 3:0 2:0
14 22-23.10.94 Obra Kościan Górnik Polkowice 0:2 0:1
15 29-30.10.94 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Promień Żary 2:1 1:1
15 29-30.10.94 Polonia Nowa Sól Obra Kościan 0:0
15 29-30.10.94 Piast Nowa Ruda Piast Iłowa 3:0 1:0
15 29-30.10.94 Górnik Polkowice KP Wałbrzych 0:1 0:1
15 29-30.10.94 Rawia Rawicz Karkonosze Jelenia Góra 0:1 0:0
15 29-30.10.94 Kuźnia Jawor Stal Chocianów 2:2 1:2
15 29-30.10.94 Bielawianka Bielawa Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:1 1:1
15 29-30.10.94 Polonia Świdnica Rokita Brzeg Dolny 0:0
15 29-30.10.94 Kryształ Stronie Śląskie Moto Jelcz Oława 1:1 0:0
16 05-06.11.94 Orzeł Ząbkowice Śląskie Lechia Polmozbyt Zielona Góra 0:3 0:1
16 05-06.11.94 Promień Żary Polonia Świdnica 1:1 1:0
16 05-06.11.94 Piast Iłowa Rawia Rawicz 0:1 0:0
16 05-06.11.94 Górnik Polkowice Polonia Nowa Sól 1:0 1:0
16 05-06.11.94 KP Wałbrzych Moto Jelcz Oława 1:0 0:0
16 05-06.11.94 Rokita Brzeg Dolny Kryształ Stronie Śląskie 1:1 0:1
16 05-06.11.94 Stal Chocianów Bielawianka Bielawa 1:1 1:1
16 05-06.11.94 Karkonosze Jelenia Góra Kuźnia Jawor 1:0 1:0
16 05-06.11.94 Obra Kościan Piast Nowa Ruda 1:1 1:0
17 12-13.11.94 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Stal Chocianów 3:1 2:0
17 12-13.11.94 Polonia Nowa Sól KP Wałbrzych 2:2 1:1
17 12-13.11.94 Kryształ Stronie Śląskie Promień Żary 2:1 2:0
17 12-13.11.94 Kuźnia Jawor Piast Iłowa 5:0 2:0
17 12-13.11.94 Piast Nowa Ruda Górnik Polkowice 7:0 3:0
17 12-13.11.94 Polonia Świdnica Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:1 0:1
17 12-13.11.94 Rawia Rawicz Obra Kościan 0:0
17 12-13.11.94 Moto Jelcz Oława Rokita Brzeg Dolny 0:1 0:1
17 12-13.11.94 Bielawianka Bielawa Karkonosze Jelenia Góra 1:1 0:0
18 11-12.03.95 Moto Jelcz Oława Promień Żary 2:0 0:0
18 11-12.03.95 Piast Nowa Ruda Polonia Nowa Sól 3:0 0:0
18 11-12.03.95 Bielawianka Bielawa Piast Iłowa 2:0 1:0
18 11-12.03.95 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Karkonosze Jelenia Góra 2:0 0:0
18 11-12.03.95 KP Wałbrzych Rokita Brzeg Dolny 1:0 0:0
18 11-12.03.95 Kryształ Stronie Śląskie Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:0 1:0
18 11-12.03.95 Polonia Świdnica Stal Chocianów 1:0 0:0
18 11-12.03.95 Kuźnia Jawor Obra Kościan 0:1 0:0
18 11-12.03.95 Rawia Rawicz Górnik Polkowice 3:1 2:1
19 18-19.03.95 Promień Żary Rokita Brzeg Dolny 1:0 0:0
19 18-19.03.95 Polonia Nowa Sól Rawia Rawicz 0:3 walkower
19 18-19.03.95 Piast Iłowa Lechia Polmozbyt Zielona Góra 1:3 1:1
19 18-19.03.95 Górnik Polkowice Kuźnia Jawor 4:1 2:0
19 18-19.03.95 Obra Kościan Bielawianka Bielawa 1:1 1:0
19 18-19.03.95 Karkonosze Jelenia Góra Polonia Świdnica 3:0 1:0
19 18-19.03.95 Stal Chocianów Kryształ Stronie Śląskie 1:0 1:0
19 18-19.03.95 Orzeł Ząbkowice Śląskie Moto Jelcz Oława 2:2 1:2
19 18-19.03.95 Piast Nowa Ruda KP Wałbrzych 1:1 0:1
20 25-26.03.95 Kuźnia Jawor Polonia Nowa Sól 1:1 0:1
20 25-26.03.95 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Obra Kościan 1:1 1:0
20 25-26.03.95 Rokita Brzeg Dolny Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:0 0:0
20 25-26.03.95 Moto Jelcz Oława Stal Chocianów 2:3 0:1
20 25-26.03.95 Kryształ Stronie Śląskie Karkonosze Jelenia Góra 0:1 0:1
20 25-26.03.95 Bielawianka Bielawa Górnik Polkowice 1:2 1:1
20 25-26.03.95 Rawia Rawicz Piast Nowa Ruda 0:0
20 25-26.03.95 Polonia Świdnica Piast Iłowa 2:0 0:0
20 25-26.03.95 KP Wałbrzych Promień Żary 5:0 2:0
21 01-02.04.95 Górnik Polkowice Lechia Polmozbyt Zielona Góra 1:1 1:0
21 01-02.04.95 Orzeł Ząbkowice Śląskie Promień Żary 1:5 0:1
21 01-02.04.95 Polonia Nowa Sól Bielawianka Bielawa 0:0
21 01-02.04.95 Piast Iłowa Kryształ Stronie Śląskie 0:1 0:1
21 01-02.04.95 Rawia Rawicz KP Wałbrzych 0:1 0:0
21 01-02.04.95 Piast Nowa Ruda Kuźnia Jawor 3:1 1:1
21 01-02.04.95 Obra Kościan Polonia Świdnica 0:0
21 01-02.04.95 Karkonosze Jelenia Góra Moto Jelcz Oława 0:0
21 01-02.04.95 Stal Chocianów Rokita Brzeg Dolny 2:1 2:0
22 08-09.04.95 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Polonia Nowa Sól 7:1 2:0
22 08-09.04.95 Promień Żary Stal Chocianów 3:1 1:0
22 08-09.04.95 Rokita Brzeg Dolny Karkonosze Jelenia Góra 3:2 3:1
22 08-09.04.95 KP Wałbrzych Orzeł Ząbkowice Śląskie 6:1 3:1
22 08-09.04.95 Bielawianka Bielawa Piast Nowa Ruda 0:0
22 08-09.04.95 Moto Jelcz Oława Piast Iłowa 2:0 2:0
22 08-09.04.95 Polonia Świdnica Górnik Polkowice 1:0 0:0
22 08-09.04.95 Kryształ Stronie Śląskie Obra Kościan 0:1 0:1
22 08-09.04.95 Kuźnia Jawor Rawia Rawicz 3:3 2:0
23 15.04.95 Piast Nowa Ruda Lechia Polmozbyt Zielona Góra 1:5 0:2
23 15-16.04.95 Karkonosze Jelenia Góra Promień Żary 1:1 1:0
23 15-16.04.95 Piast Iłowa Rokita Brzeg Dolny 0:1 0:0
23 15-16.04.95 Polonia Nowa Sól Polonia Świdnica 0:4 0:3
23 15-16.04.95 Kuźnia Jawor KP Wałbrzych 0:0
23 15-16.04.95 Rawia Rawicz Bielawianka Bielawa 0:1 0:1
23 15-16.04.95 Obra Kościan Moto Jelcz Oława 0:2 0:0
23 15-16.04.95 Stal Chocianów Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:3 walkower
23 15-16.04.95 Górnik Polkowice Kryształ Stronie Śląskie 1:0 0:0
24 22-23.04.95 Promień Żary Piast Iłowa 4:2 2:0
24 22-23.04.95 Kryształ Stronie Śląskie Polonia Nowa Sól 4:0 1:0
24 22-23.04.95 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Rawia Rawicz 2:2 2:0
24 22-23.04.95 KP Wałbrzych Stal Chocianów 2:0 1:0
24 22-23.04.95 Orzeł Ząbkowice Śląskie Karkonosze Jelenia Góra 3:2 1:0
24 22-23.04.95 Rokita Brzeg Dolny Obra Kościan 2:1 0:0
24 22-23.04.95 Moto Jelcz Oława Górnik Polkowice 5:0 3:0
24 22-23.04.95 Polonia Świdnica Piast Nowa Ruda 1:0 0:0
24 22-23.04.95 Bielawianka Bielawa Kuźnia Jawor 1:0 0:0
25 29-30.04.95 Kuźnia Jawor Lechia Polmozbyt Zielona Góra 1:1 1:1
25 29-30.04.95 Obra Kościan Promień Żary 3:1 1:0
25 29-30.04.95 Piast Iłowa Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:1 0:1
25 29-30.04.95 Bielawianka Bielawa KP Wałbrzych 0:0
25 29-30.04.95 Polonia Nowa Sól Moto Jelcz Oława 1:4 1:1
25 29-30.04.95 Piast Nowa Ruda Kryształ Stronie Śląskie 1:1 1:0
25 29-30.04.95 Rawia Rawicz Polonia Świdnica 3:3 0:2
25 29-30.04.95 Górnik Polkowice Rokita Brzeg Dolny 1:0 0:0
25 29-30.04.95 Karkonosze Jelenia Góra Stal Chocianów 4:1 2:0
26 02-03.05.95 Rokita Brzeg Dolny Polonia Nowa Sól 2:1 1:1
26 02-03.05.95 KP Wałbrzych Karkonosze Jelenia Góra 1:0 1:0
26 02-03.05.95 Promień Żary Górnik Polkowice 1:1 1:1
26 02-03.05.95 Stal Chocianów Piast Iłowa 3:0 1:0
26 02-03.05.95 Moto Jelcz Oława Piast Nowa Ruda 3:2 2:1
26 02-03.05.95 Kryształ Stronie Śląskie Rawia Rawicz 1:1 1:0
26 02-03.05.95 Polonia Świdnica Kuźnia Jawor 1:0 0:0
26 02-03.05.95 Orzeł Ząbkowice Śląskie Obra Kościan 0:0
26 02-03.05.95 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Bielawianka Bielawa 3:1 2:0
27 06-07.05.95 Lechia Polmozbyt Zielona Góra KP Wałbrzych 1:0 0:0
27 06-07.05.95 Polonia Nowa Sól Promień Żary 0:3 0:2
27 06-07.05.95 Rawia Rawicz Moto Jelcz Oława 2:3 2:3
27 06-07.05.95 Piast Nowa Ruda Rokita Brzeg Dolny 4:2 0:2
27 06-07.05.95 Górnik Polkowice Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:0
27 06-07.05.95 Piast Iłowa Karkonosze Jelenia Góra 1:3 0:2
27 06-07.05.95 Kuźnia Jawor Kryształ Stronie Śląskie 2:1 0:1
27 06-07.05.95 Obra Kościan Stal Chocianów 5:1 4:1
27 06-07.05.95 Bielawianka Bielawa Polonia Świdnica 3:3 1:0
28 13-14.05.95 Polonia Świdnica Lechia Polmozbyt Zielona Góra 1:1 1:1
28 13-14.05.95 Moto Jelcz Oława Kuźnia Jawor 5:0 2:0
28 13-14.05.95 Karkonosze Jelenia Góra Obra Kościan 2:0 1:0
28 13-14.05.95 Rokita Brzeg Dolny Rawia Rawicz 3:5 2:3
28 13-14.05.95 KP Wałbrzych Piast Iłowa 3:0 0:0
28 13-14.05.95 Orzeł Ząbkowice Śląskie Polonia Nowa Sól 9:0 2:0
28 13-14.05.95 Kryształ Stronie Śląskie Bielawianka Bielawa 0:1 0:0
28 13-14.05.95 Stal Chocianów Górnik Polkowice 0:0
28 13-14.05.95 Promień Żary Piast Nowa Ruda 1:1 0:0
29 20-21.05.95 Rawia Rawicz Promień Żary 0:1 0:1
29 20-21.05.95 Obra Kościan Piast Iłowa 1:0 1:0
29 20-21.05.95 Górnik Polkowice Karkonosze Jelenia Góra 3:2 0:0
29 20-21.05.95 Polonia Świdnica KP Wałbrzych 1:0 1:0
29 20-21.05.95 Polonia Nowa Sól Stal Chocianów 2:3 0:3
29 20-21.05.95 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Kryształ Stronie Śląskie 3:1 0:0
29 20-21.05.95 Kuźnia Jawor Rokita Brzeg Dolny 2:0 0:0
29 20-21.05.95 Piast Nowa Ruda Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:1 0:0
29 20-21.05.95 Bielawianka Bielawa Moto Jelcz Oława 0:0
30 27-28.05.95 Moto Jelcz Oława Lechia Polmozbyt Zielona Góra 2:1 1:1
30 27-28.05.95 Promień Żary Kuźnia Jawor 1:0 0:0
30 27-28.05.95 Piast Iłowa Górnik Polkowice 2:2 1:1
30 27-28.05.95 Karkonosze Jelenia Góra Polonia Nowa Sól 7:2 4:0
30 27-28.05.95 KP Wałbrzych Obra Kościan 3:2 1:2
30 27-28.05.95 Stal Chocianów Piast Nowa Ruda 1:3 0:1
30 27-28.05.95 Orzeł Ząbkowice Śląskie Rawia Rawicz 1:1 1:1
30 27-28.05.95 Rokita Brzeg Dolny Bielawianka Bielawa 1:2 0:2
30 27-28.05.95 Kryształ Stronie Śląskie Polonia Świdnica 2:1 0:0
31 03-04.06.95 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Rokita Brzeg Dolny 2:1 0:0
31 03-04.06.95 Kryształ Stronie Śląskie KP Wałbrzych 3:0 2:0
31 03-04.06.95 Rawia Rawicz Stal Chocianów 1:0 0:0
31 03-04.06.95 Piast Nowa Ruda Karkonosze Jelenia Góra 2:1 0:1
31 03-04.06.95 Polonia Świdnica Moto Jelcz Oława 1:2 1:0
31 03-04.06.95 Bielawianka Bielawa Promień Żary 1:1 1:1
31 03-04.06.95 Polonia Nowa Sól Piast Iłowa 0:4 0:1
31 24.05.95 Kuźnia Jawor Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:4 0:2
31 24.05.95 Górnik Polkowice Obra Kościan 0:0
32 10-11.06.95 Promień Żary Lechia Polmozbyt Zielona Góra 0:2 0:1
32 10-11.06.95 Obra Kościan Polonia Nowa Sól 3:0 0:0
32 10-11.06.95 Piast Iłowa Piast Nowa Ruda 1:1 1:0
32 10-11.06.95 KP Wałbrzych Górnik Polkowice 1:0 1:0
32 10-11.06.95 Karkonosze Jelenia Góra Rawia Rawicz 1:1 0:1
32 10-11.06.95 Stal Chocianów Kuźnia Jawor 3:4 3:3
32 10-11.06.95 Orzeł Ząbkowice Śląskie Bielawianka Bielawa 0:2 0:1
32 10-11.06.95 Rokita Brzeg Dolny Polonia Świdnica 4:1 1:0
32 10-11.06.95 Moto Jelcz Oława Kryształ Stronie Śląskie 1:0 1:0
33 15.06.95 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:0 1:0
33 15.06.95 Polonia Świdnica Promień Żary 2:4 0:2
33 15.06.95 Rawia Rawicz Piast Iłowa 6:2 2:1
33 15.06.95 Polonia Nowa Sól Górnik Polkowice 0:1 0:1
33 15.06.95 Moto Jelcz Oława KP Wałbrzych 3:0 1:0
33 15.06.95 Kryształ Stronie Śląskie Rokita Brzeg Dolny 4:1 2:0
33 15.06.95 Bielawianka Bielawa Stal Chocianów 11:1 6:1
33 15.06.95 Kuźnia Jawor Karkonosze Jelenia Góra 1:0 1:0
33 15.06.95 Piast Nowa Ruda Obra Kościan 0:2 0:1
34 18.06.95 Stal Chocianów Lechia Polmozbyt Zielona Góra 1:4 0:3
34 18.06.95 KP Wałbrzych Polonia Nowa Sól 3:0 walkower
34 18.06.95 Promień Żary Kryształ Stronie Śląskie 0:0
34 18.06.95 Piast Iłowa Kuźnia Jawor 2:5 0:3
34 18.06.95 Górnik Polkowice Piast Nowa Ruda 1:0 1:0
34 18.06.95 Orzeł Ząbkowice Śląskie Polonia Świdnica 2:3 1:0
34 18.06.95 Obra Kościan Rawia Rawicz 1:0 0:0
34 18.06.95 Rokita Brzeg Dolny Moto Jelcz Oława 1:3 0:0
34 18.06.95 Karkonosze Jelenia Góra Bielawianka Bielawa 1:1 1:1

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU

Jak bardzo podobał Ci się ten artykuł?

Średnia ocena 5 / 5. Licznik głosów 1

Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Bądź pierwszy!

Cieszymy się, że tekst Ci się spodobał

Sprawdź nasze social media - znajdziesz tam codzienną dawkę ciekawostek.

Przykro nam, że ten tekst Ci się nie spodobał

Chcemy, aby nasze teksty były możliwie najlepsze.

Napisz, co moglibyśmy poprawić.

spot_img
Bartłomiej Matulewicz
Bartłomiej Matulewicz
Od lat związany z publicystyką - kiedyś o Manchesterze United, dziś o historii futbolu. Anonimowy Korespondent. Strzelałem w Manchesterze, Mediolanie, Monako, Monachium, Marsylii, Liverpoolu, Londynie i wielu innych... fotki. Czasami złapiesz mnie na trybunach prasowych. Zawodowo zajmuję się doradztwem w marketingu wyszukiwarkowym.

Więcej tego autora

Najnowsze

Japońscy sportowcy w Białogardzie – historia olimpijskiego zgrupowania

Mało kto wie, że w mieście Białogard w województwie zachodniopomorskim, znanym do tej pory przede wszystkim jako miejsce urodzenia prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, przebywała ekipa...

„Ja, kibic” – recenzja

Pozycja „Ja, Kibic”, która pojawia się w Polsce ponownie nakładem SQN Polska to powrót do przeszłości – do lat 80, kiedy w Anglii kultura...

26.05.1989 – najważniejsza chwila w historii 🔴⚪ 🏆

Nick Hornby, zagorzały kibic Kanonierów, czekał aż 18 lat na zdobycie przez Arsenal mistrzostwa Anglii. Stało się to w sezonie 1988-89, w którym ekipa...