Tabela wszech czasów: Liga Mistrzów Futsalu

Przywykliście już, że nasz dział statystyczny zabiera Was w przeróżne futbolowe podróże? Mamy nadzieję, że tak! Tym razem chcielibyśmy przedstawić Wam tabelę wszech czasów Ligi Mistrzów Futsalu.

Są to rozgrywki, które powstały w 2001 roku, a jak sama nazwa wskazuje, rywalizują w niej najlepsze europejskie drużyny klubowe. Pierwszym zwycięzcą był wówczas hiszpański Playas de Castellón FS. Obecnie jesteśmy po rozegraniu pierwszej rundy, w której Rekord Bielsko – Biała wyeliminował walijskie Swansea.

Zajrzyjcie do naszej tabeli wszech czasów, pamiętając, że jest ona aktualna na koniec sezonu 2019/2020.

KRAJ STARTY MECZE R BR+ BR- PKT
Interviú Boomerang Madryt ESP 12 76 65 2 9 395 112 197
Kajrat Ałmaty KAZ 16 81 53 7 21 320 195 166
Sporting Clube de Portugal POR 11 69 48 8 13 293 148 152
SL e Benfica POR 10 62 42 11 9 301 121 137
Dinamo Moskwa RUS 11 62 43 7 12 315 132 136
FK Era-Pack Chrudim CZE 14 75 40 6 29 259 199 126
Action 21 Charleroi BEL 10 62 38 8 16 350 166 122
FC Barcelona ESP 7 45 37 4 4 223 58 115
Araz Naxçıvan AZE 14 67 35 10 22 259 197 115
KMF Ekonomac Kragujevac SRB 11 60 31 6 23 188 190 99
Győri ETO FC HUN 7 47 25 5 17 193 156 80
Iberia 2000 Tbilisi GEO 14 56 21 10 25 178 217 73
Slov-Matic FOFO Bratysława SVK 10 54 20 8 26 159 155 68
Murcia FS ESP 7 31 21 4 6 156 64 67
Luparense Calcio a 5 ITA 6 35 20 7 8 136 73 67
Nikars Ryga LVA 11 51 21 3 27 154 220 66
Szachtar Donieck UKR 5 31 19 2 10 158 72 59
Playas de Castellón FS ESP 3 21 18 3 0 151 35 57
MNK Nacional Zagrzeb CRO 6 33 17 2 14 121 76 53
KMF Železarec Skopje MKD 8 36 17 2 17 144 138 53
MNK Split 1700 CRO 7 35 16 2 17 95 138 50
Gazprom-Jugra Jugorsk RUS 3 19 15 2 2 93 33 47
FP Halle-Gooik BEL 5 29 15 1 13 112 83 46
Rekord Bielsko-Biała POL 4 24 14 1 9 105 50 43
KMN SVEA Lesna Litija SVN 8 32 13 3 16 119 119 42
Sporting Club de Paris FRA 4 20 13 2 5 129 71 41
WIZ-Sinara Jekaterynburg RUS 4 18 12 2 2 67 29 38
KMF Marbo Belgrad SRB 4 21 11 2 8 73 53 35
CIP Deva ROU 5 24 11 2 11 81 88 35
Łokomotyw Charków UKR 3 18 11 1 6 57 42 34
Club Futsal Eindhoven NED 5 24 11 1 12 107 93 34
Dorożnik Mińsk BLR 5 21 11 1 9 86 82 34
ASD Pescara Calcio a 5 ITA 2 17 11 1 5 79 35 34
SFA Athína 90 GRE 14 49 10 4 35 115 234 34
Helvécia Futsal do Brasil ENG 6 18 11 0 7 79 58 33
AS Omónia Nikozja CYP 5 24 10 3 11 95 90 33
KMN Dobovec SVN 3 18 11 0 7 56 52 33
Hamburg Panthers GER 4 24 10 3 11 76 117 33
City'us Târgu Mureș ROU 6 30 10 3 17 106 148 33
Grand Pro-Koktejłs Warna BUL 5 26 10 2 14 75 85 32
Ilves FS FIN 8 30 9 5 16 82 120 32
Baku United FC ENG 3 17 10 1 6 70 34 31
Leo Erywań ARM 3 14 10 1 3 62 36 31
Stolica Mińsk BLR 3 18 10 1 7 79 63 31
Clearex Chorzów POL 5 22 9 4 9 65 68 31
Lidsielmasz Lida BLR 4 20 10 0 10 49 59 30
Vegakameratene NOR 4 21 8 4 9 49 54 28
AS Città di Montesilvano Calcio a 5 ITA 2 11 8 3 0 41 12 27
APÓEL Nikozja CYP 4 18 8 3 7 74 77 27
Luxol St.Andrews FC MLT 3 15 8 2 5 63 52 26
Tajm Lwów UKR 2 12 8 1 3 52 24 25
ZVV Hovocubo 1966 NED 3 15 8 1 6 59 45 25
Futsal Minerva SUI 4 15 8 1 6 63 57 25
FC Mostar SG Staklorad BHC 3 18 8 1 9 74 71 25
Kremlin-Bicêtre United FRA 4 21 8 1 12 76 92 25
Dina Moskwa RUS 2 14 8 0 6 46 42 24
EID Futsal IRL 4 15 7 2 6 61 55 23
WitEn Orsza BLR 3 15 7 2 6 45 48 23
KMF Leotar Trebinje BHC 3 14 7 1 6 70 50 22
Jærgersborg Futsal DEN 5 14 7 1 6 56 43 22
Prato Calcio a 5 ITA 2 12 7 1 4 55 42 22
MNK Novo Vrijeme Makarska CRO 2 12 7 1 4 35 36 22
Nautara Kowno LTU 6 22 7 1 14 67 113 22
Marca Futsal ITA 2 11 6 3 2 34 20 21
Enerhija Lwów UKR 3 15 7 0 8 59 50 21
Tornado Kiszyniów MDA 3 12 7 0 5 48 52 21
Skövde AIK SWE 4 17 7 0 10 62 95 21
SK Tirana ALB 8 26 6 3 17 88 144 21
Golden Futsal Team Espoo FIN 3 12 6 2 4 50 42 20
Stella Rossa Wiedeń AUT 5 15 6 2 7 58 60 20
KMF Municipium Casino Pljevlja MON 2 12 6 2 4 34 40 20
Sievi Futsal FIN 3 12 6 1 5 61 40 19
Arzignano Grifo Calcio a 5 ITA 2 9 6 1 2 41 21 19
1.FC Allstars Wiener Neustadt AUT 4 12 6 1 5 58 50 19
Prodeksim Chersoń UKR 3 15 6 1 8 44 41 19
MFK Warna BUL 4 12 6 1 5 51 49 19
Vytis Kowno LTU 3 15 6 1 8 48 47 19
AGBU-Ararat Nikozja CYP 7 27 5 4 18 62 161 19
MNK Orlić Sarajewo BHC 2 9 6 0 3 53 31 18
KPRF Moskwa RUS 1 6 6 0 0 28 11 18
KMF Škupi 1927 Skopje MKD 2 9 6 0 3 45 33 18
IFK Uddevalla Futsal SWE 3 12 6 0 6 39 38 18
Hapoel Irony Riszon Le Syjon ISR 2 14 5 3 6 46 50 18
Georgians Tbilisi GEO 3 11 6 0 5 32 38 18
FC Marlène Heerhugowaard NED 3 12 6 0 6 34 42 18
InterKrAZ Kijów UKR 2 8 5 2 1 49 16 17
CSÖ Montage Budapeszt HUN 3 11 5 1 5 53 40 16
Göteborg Futsal Club SWE 3 11 5 1 5 28 43 16
MNK Centar Sarajewo BHC 2 11 5 0 6 62 47 15
SSD Acqua e Sapone Calcio a 5 ITA 1 6 5 0 1 33 10 15
Liburn Gjakovë KVX 2 9 4 3 2 44 34 15
FC Maribor SVN 2 12 5 0 7 44 37 15
FC Feniks Gilogoc KVX 2 12 5 0 7 44 37 15
KMN Puntar Kneža Tolmin SVN 2 11 4 3 4 34 29 15
ZVV 't Knooppunt NED 1 9 5 0 4 30 37 15
Inkaras Kowno LTU 5 15 5 0 10 39 64 15
Politechnik Erywań ARM 3 12 5 0 7 41 81 15
Tal Grig Erywań ARM 2 9 4 2 3 42 25 14
AS Odorheiu Secuiesc ROU 3 14 4 2 8 50 51 14
ASA Tel Awiw ISR 3 9 4 2 3 26 31 14
Maccabi Nahalat Itzhak Tel Awiw ISR 4 11 4 2 5 29 41 14
AS Roma ITA 1 6 4 1 1 42 10 13
Dinamo Kiszyniów MDA 3 8 4 1 3 41 28 13
Norilski Nikiel Moskwa RUS 1 6 4 1 1 29 16 13
MFK Tiumień RUS 1 6 4 1 1 21 10 13
FK Csíkszereda ROU 1 6 4 1 1 26 16 13
Pesaro Calcio a 5 ITA 1 6 4 1 1 24 14 13
SSV Jahn Regensburg GER 1 6 4 1 1 22 12 13
KMN Gorica SVN 1 9 4 1 4 29 23 13
Valletta FC MLT 2 9 4 1 4 33 33 13
Roubaix Futsal FRA 4 15 4 1 10 54 77 13
Flamurtari Vlorë ALB 5 15 4 1 10 38 127 13
FC Encamp Dicoansa AND 12 34 4 1 29 79 209 13
Futsal Topsport Antwerpen BEL 2 9 3 3 3 52 28 12
TSU Tbilisi GEO 1 6 4 0 2 37 22 12
APS Parnassós Strovólou CYP 2 6 3 3 0 33 19 12
TSV Weilimdorf 1948 GER 1 6 4 0 2 31 20 12
Zarea Bălți MDA 2 6 4 0 2 37 26 12
AC Sparta Praga CZE 1 6 4 0 2 23 14 12
Tułpar Karaganda KAZ 2 9 3 3 3 29 29 12
Akademia FC Pniewy POL 2 9 4 0 5 23 23 12
BGA Futsal DEN 3 8 4 0 4 29 30 12
KMF Titograd Podgorica MNE 3 8 4 0 4 24 27 12
MNK Zrinjski-Karaka Mostar BHC 3 9 4 0 5 28 32 12
Kampuksen Dynamo FIN 2 9 4 0 5 21 26 12
İstanbul Üniversitesi SK TUR 5 15 4 0 11 61 90 12
FC Anži Tallinn EST 6 17 3 3 11 49 88 12
Toulon Élite Futsal FRA 1 6 3 2 1 33 19 11
KMF Tango Istočno Sarajewo BHC 1 8 3 2 3 35 32 11
A&M Châtelineau BEL 2 9 3 2 4 29 28 11
ŠK Program Dubnica nad Váhom SVK 3 8 3 1 4 41 25 10
CS Informatica Timișoara ROU 1 5 3 1 1 22 6 10
VfL 05 Hohenstein-Ernstthal GER 1 6 3 1 2 24 14 10
CD Shop Mozart Danilovgrad SRB 3 8 3 1 4 35 34 10
KMF Skopje MKD 3 9 3 1 5 33 32 10
Urahan Iwano-Frankowsk UKR 1 6 3 1 2 22 21 10
FK Nafta Możejki LTU 2 9 3 1 5 25 30 10
MFC Turan Air Baku AZE 3 8 3 1 4 21 26 10
FC Blok/Carillon Boys Beverwijk NED 1 5 3 0 2 26 9 9
FC White Bear Londyn ENG 2 5 3 0 2 19 11 9
Real Rieti Calcio a 5 ITA 1 6 3 0 3 23 16 9
Toligma Kiszyniów MDA 1 6 3 0 3 24 22 9
HMNK Gospić CRO 1 6 2 3 1 18 14 9
SD Croatia Berlin GER 2 6 3 0 3 27 28 9
Gazi Üniversitesi TUR 2 6 3 0 3 20 22 9
Nadin Sofia BUL 1 5 3 0 2 20 25 9
Raba Ryga LVA 2 6 3 0 3 14 19 9
Camelot Kiszyniów MDA 2 9 3 0 6 27 33 9
Cigi Caga Jistebnik CZE 2 8 3 0 5 15 25 9
Mapid Mińsk BLR 3 8 3 0 5 21 29 9
Gödöllöi FK HUN 2 9 3 0 6 23 36 9
ZVV West Stars Den Haag NED 2 8 3 0 5 19 53 9
Mezei-Vill FC Berettyóújfalu HUN 5 18 3 0 15 23 78 9
Lewski Sofia-Zapad BUL 2 6 2 2 2 20 13 8
Geneva Komball Futsal Team SUI 1 6 2 2 2 28 26 8
Sjarmtrollan IL NOR 2 6 2 2 2 15 19 8
MNK Potpićan 98 CRO 1 6 2 2 2 14 21 8
ASE Doúka GRE 3 9 2 2 5 24 33 8
Cristal Noir MB Morlanwelz BEL 1 6 2 2 2 11 24 8
Lynx FC GIB 5 14 2 2 10 40 79 8
KFUM Futsal Oslo NOR 1 3 2 1 0 15 7 7
Viimsi FC Smsraha EST 1 3 2 1 0 15 8 7
P.A. Nova Gliwice POL 2 6 2 1 3 26 26 7
MPK Tatiszwili Tbilisi GEO 1 5 2 1 2 17 17 7
KMF Niš SRB 1 5 2 1 2 15 16 7
Progress Kiszyniów MDA 2 4 2 1 1 11 12 7
FC Adana Erywań ARM 1 6 2 1 3 22 33 7
Classic Kiszyniów MDA 2 6 2 1 3 14 27 7
Erebuni Erywań ARM 2 9 2 1 6 18 47 7
ZC Excess Futsal MLT 4 10 2 1 7 28 62 7
Kauguri Jūrmala LVA 1 3 2 0 1 19 5 6
Arnavutköy Belediyespor TUR 1 3 2 0 1 23 10 6
Gatta Zduńska Wola POL 1 3 2 0 1 22 13 6
ASV Lebo Amsterdam NED 1 3 2 0 1 18 9 6
KMF Veles MKD 1 3 2 0 1 19 11 6
ŠK Slovan Bratysława SVK 1 3 2 0 1 16 8 6
Granvalira FC Encamp AND 1 3 2 0 1 15 7 6
Oxford City Lions ENG 1 3 2 0 1 13 5 6
Anorthosis Famagusta CYP 1 3 2 0 1 18 11 6
KMF Bajo Pivljanin Plužine MNE 1 3 2 0 1 17 10 6
Baustal Kraków POL 1 3 2 0 1 14 7 6
LDZ Cargo/DFA Daugavpils LVA 1 3 2 0 1 14 7 6
KMF Military Futsal Team Podgorica MNE 1 3 2 0 1 14 8 6
FK Aktobie KAZ 1 3 2 0 1 12 6 6
Issy Futsal FRA 1 3 2 0 1 9 3 6
1.FC Graz AUT 1 3 2 0 1 14 10 6
KMF Jedinstvo Bijelo Polje MNE 1 3 2 0 1 16 13 6
Sport Italia Futsal DEN 1 3 2 0 1 14 11 6
Mimel Lučenec SVK 1 3 2 0 1 11 8 6
Baltija Poniewież LTU 1 3 2 0 1 11 9 6
MNK Alumnus Zagrzeb CRO 1 5 2 0 3 21 20 6
AFC Bodu Bukareszt ROU 1 3 2 0 1 14 13 6
AR Freixieiro POR 1 3 2 0 1 8 7 6
København Futsal DEN 2 5 2 0 3 23 27 6
Sandefjord Futsal NOR 2 6 1 3 2 12 16 6
Lexmax Stăuceni MDA 2 4 2 0 2 8 12 6
Víkingur Ólafsvík ISL 2 5 2 0 3 22 28 6
Sporting Fingal IRL 1 5 2 0 3 19 25 6
KMN Oplast Kobarid SVN 2 6 2 0 4 14 20 6
SC Braga/AAUM POR 1 6 2 0 4 14 24 6
ASA Ben Gurion ISR 4 9 2 0 7 28 39 6
MNK Kaskada Gračanica BHC 3 10 2 0 8 47 60 6
Racing FC Union Luxembourg Futsal LUX 2 6 2 0 4 25 38 6
Dinamo Tirana ALB 1 6 2 0 4 17 30 6
Sibiriak Nowosybirsk RUS 1 6 2 0 4 9 22 6
Uni Futsal Team Bulle SUI 3 8 2 0 6 19 44 6
Blue Magic Dublin IRL 3 9 1 3 5 17 48 6
FC AMMK Baku AZE 1 3 1 2 0 13 11 5
Futsal Mad Max  FIN 1 3 1 2 0 11 9 5
UFC Münster GER 2 5 1 2 2 10 23 5
Cardiff University FC WAL 4 12 1 2 9 20 57 5
Perth Saltires SCO 5 15 1 2 12 24 98 5
MNK Orkan VK Zagrzeb CRO 1 3 1 1 1 11 7 4
Groud IL NOR 1 3 1 1 1 12 11 4
TüFAD Ankara TUR 1 3 1 1 1 11 11 4
Varna City Warna BUL 2 5 1 1 3 14 15 4
RCS Košice SVK 1 3 1 1 1 8 9 4
ŠK Across Pinerola Bratysława SVK 2 6 1 1 4 24 27 4
Colorspectrum Aramis Budapeszt HUN 1 3 1 1 1 10 13 4
MAG Warna BUL 1 4 1 1 2 16 22 4
Bugroff Ryga LVA 1 3 1 1 1 10 16 4
ASUE Erywań ARM 2 5 1 1 3 15 25 4
FC Seefeld Zürich SUI 2 6 1 1 4 16 29 4
Hibernians FC MLT 2 6 1 1 4 15 30 4
FT Kemi-Tornio FIN 2 5 1 1 3 9 29 4
ErreGi Travel Perugia ITA 1 2 1 0 1 11 4 3
Hurtap Łęczyca POL 1 3 1 0 2 15 10 3
MNK Croatia 97 Appenzell SUI 1 3 1 0 2 17 13 3
Varpex RFC Csömör HUN 1 2 1 0 1 8 6 3
FC Ibra SWE 1 3 1 0 2 13 12 3
KMF Čelik Nikšić MNE 1 3 1 0 2 12 11 3
Lokomotyvas Radviliškis LTU 1 3 1 0 2 12 12 3
Spartak Moskwa RUS 1 2 1 0 1 9 9 3
FK Agama Podgorica MNE 1 2 1 0 1 5 5 3
FC Kolubara Lazarevac SRB 1 3 1 0 2 10 11 3
SC Kaiserebersdorf Srbija 08 Wiedeń AUT 1 3 1 0 2 8 9 3
KMF Elita Tetovo MKD 1 2 1 0 1 6 7 3
FC Mladost Sofia BUL 1 3 1 0 2 15 17 3
KMF Partizan Sarajewo BHC 1 3 1 0 2 9 11 3
Shamrock Rovers IRL 1 3 1 0 2 9 11 3
Nidaros Futsal NOR 1 3 1 0 2 8 10 3
Wisła Krakbet Kraków POL 1 2 1 0 1 5 7 3
The Peace Team Beer Szewa ISR 1 3 1 0 2 8 11 3
Kagsi Hrazdan ARM 1 2 1 0 1 5 8 3
Pramen Havlíčkův Brod CZE 1 3 1 0 2 16 20 3
Simurg Mińsk BLR 1 3 1 0 2 7 11 3
Futsal Panthers Köln GER 1 3 1 0 2 10 16 3
St Patrick's Athletic FC IRL 1 3 1 0 2 8 14 3
1.SC Incar Nitra SVK 1 3 1 0 2 7 14 3
Reading Escolla FC ENG 1 3 1 0 2 10 18 3
Żigitter Astana KAZ 1 3 1 0 2 9 18 3
FC Cosmos Tallinn EST 2 6 1 0 5 14 26 3
FCK De Hommel Berlicum NED 3 8 1 0 7 18 31 3
ALSS Munsbach Futsal LUX 1 3 1 0 2 11 25 3
Alfa-Parf Skopje MKD 3 5 1 0 4 11 27 3
Narva United FC EST 1 3 1 0 2 8 24 3
Ajat Rudnyj KAZ 1 6 1 0 5 13 30 3
Montenegro Stars Budva MON 1 5 1 0 4 12 30 3
Keflavik ISL 1 3 1 0 2 20 39 3
Araks Erywań ARM 1 3 1 0 2 9 28 3
FC Santa Coloma AND 2 6 1 0 5 5 64 3
Tre Fiori FC SMA 2 6 0 2 4 7 28 2
Fair City Santos FC SCO 5 15 0 2 13 38 123 2
RCD Fidell Futsal SUI 1 2 0 1 1 9 10 1
AÉK Ateny GRE 1 3 0 1 2 10 12 1
White Eagles FC MLT 1 3 0 1 2 11 14 1
FK Oma Ryga LVA 1 3 0 1 2 10 16 1
USC Eugendorf AUT 1 3 0 1 2 3 9 1
Garges Djibson ASC FRA 1 3 0 1 2 9 16 1
Albertslund IF DEN 1 3 0 1 2 7 14 1
Transylvania FC IRL 1 3 0 1 2 6 14 1
FC Madriu AND 2 6 0 1 5 7 17 1
Alibi Ałmaty KAZ 1 3 0 1 2 6 18 1
Gibraltar Scorpions FC GIB 1 3 0 1 2 11 24 1
FC Differdange 03 LUX 2 6 0 1 5 16 31 1
Malmö City FC SWE 1 3 0 1 2 5 21 1
Szahumjan Erywań ARM 2 6 0 1 5 11 42 1
Ipswich Wolves FC ENG 1 2 0 0 2 10 14 0
Edro Vlorë ALB 1 3 0 0 3 6 13 0
SK Augur Tallinn EST 1 2 0 0 2 1 8 0
Fjölnir Reykjavík ISL 1 3 0 0 3 9 17 0
Bekentas Wilno LTU 1 3 0 0 3 5 13 0
Nejzbach Vysoké Mýto CZE 1 3 0 0 3 1 9 0
AFM Futsal Maniacs SUI 1 3 0 0 3 11 20 0
Sheffield Hallam FC ENG 1 2 0 0 2 10 19 0
GIP Beton MTO Zagorje SVN 1 3 0 0 3 5 14 0
Osmanlıspor FK TUR 1 2 0 0 2 4 14 0
FC Diamant Linz AUT 1 3 0 0 3 7 18 0
Hvöt Blönduós ISL 1 3 0 0 3 6 17 0
Memfis Tiraspol MDA 1 3 0 0 3 4 15 0
Mobulu Futsal Uni Berno SUI 1 2 0 0 2 4 15 0
TMT Futsal Club SCO 1 3 0 0 3 4 16 0
Víðir Garði ISL 1 3 0 0 3 11 24 0
MFC Hajk Erywań ARM 1 3 0 0 3 10 23 0
Sparta Belfast NIR 1 3 0 0 3 9 22 0
MFK Vetadžoka Prilep MKD 1 2 0 0 2 3 16 0
Doncaster College DEAF FC ENG 1 3 0 0 3 8 22 0
Nafi Stuttgart GER 1 3 0 0 3 6 20 0
FC Fiorentino SMA 1 3 0 0 3 2 16 0
PFK Olimp Ryga LVA 1 3 0 0 3 1 15 0
Cardiff City FC WAL 1 3 0 0 3 1 15 0
Tranmere Victoria FC ENG 1 2 0 0 2 2 17 0
Scandals Futsal MLT 1 3 0 0 3 5 21 0
FC Betoon Tallin EST 1 2 0 0 2 1 17 0
Ali Dema Tirana ALB 2 5 0 0 5 4 21 0
JK Sillamäe Kalev EST 1 3 0 0 3 7 24 0
Policijas FK Ryga LVA 1 2 0 0 2 3 20 0
Cork City FC IRL 1 3 0 0 3 5 23 0
Falcao FC SWE 1 3 0 0 3 8 20 0
FSC Schwaz AUT 1 3 0 0 3 10 26 0
Futsamba Naas FC IRL 1 3 0 0 3 5 22 0
Fırat Üniversitesi TUR 1 3 0 0 3 7 25 0
SS Murata SMA 1 3 0 0 3 4 24 0
Jeepers FC MLT 1 2 0 0 2 5 26 0
FV Eppelborn GER 1 3 0 0 3 4 25 0
New Saints FC WAL 1 3 0 0 3 11 35 0
Vimmerby IF SWE 1 3 0 0 3 9 40 0
KMF VIP Sofia BUL 1 3 0 0 3 5 38 0
Vængir Júpíters ISL 2 6 0 0 6 11 46 0
Belfast United NIR 2 6 0 0 6 20 60 0
Wattcell Futsal Club SCO 2 6 0 0 6 17 58 0
Wrexham Futsal Club WAL 3 8 0 0 8 13 59 0
FS Cap del Carrer AND 2 6 0 0 6 3 49 0
Olimpic Tirana ALB 1 3 0 0 3 10 76 0

MARIUSZ CHODAŁA

Autor: Mariusz Chodała

miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki