Tabela wszech czasów: Klubowe Mistrzostwa Świata

Środa to już tradycyjny dzień na zajrzenie w pracę działu statystycznego. Przedstawiamy pełną tabelę wszech czasów Klubowych Mistrzostw Świata. Kto jest na czele? 

 

KLUBKRAJZRPBR+BR-PKT
1FC BarcelonaSPA70123321
2Sanfrecce Hiroszima FCJAP50212615
3Real MadrytSPA42015614
4SC Corinthians São PauloBRA4208214
5CF MonterreyMEX412161013
6Auckland City FCNZE32892011
7Vasco da Gama Rio de JaneiroBRA3107210
8Manchester UnitedENG31110710
9SC Internacional Porto AlegreBRA301759
10Raja CasablancaMAR30412149
11Al-Ahly Kair SCEGY30911229
12Inter MediolanITA200606
13Bayern MonachiumGER200506
14AC MilanITA200526
15São Paulo FCBRA200426
16Adelaide UnitedAUS201326
17Gamba OsakaJAP201556
18Deportivo SaprissaCOS201456
19Club America MeksykMEX203596
20Guangzhou EvergrandeCHN2047126
21TP MazembeDCO2057136
22CD NexacaMEX121655
23Kashiwa ReysolJAP121445
24Atlante FC CancúnMEX111544
25Urawa Red DiamondsJAP111544
26Al-Wahda Abu ZabiUAE111664
27FC Pohang SteelersKOR111444
28Étoile Sportive du SahelTUN111334
29Cruz Azul FC MeksykMEX111464
30CF PachucaMEX114694
31Al-Sadd SC DohaQAT111254
32Jeonbuk Hyundai Motors FCKOR101313
33Liverpool FCENG101313
34Chelsea FC LondynENG101323
35LDU QuitoECU101213
36Sepahan Isfahan FCIRN101443
37Club Estudiantes de La PlataARG101333
38Sydney FCAUS101223
39Al-Ittihad DżuddaARS102563
40Atlético Mineiro BRA101453
41CA Boca Juniors Buenos AiresARG101343
42CA San LorenzoARG101233
43Seongnam Ilhwa ChunmaKOR102683
44Santos FCBRA101353
45River Plate Buenos AiresARG101133
46Al-NassrARS102583
47Moghreb TétouanMAR010001
48ES SétifALG011231
49Western Sydney Wanderers FCAUS011351
50Espérance ST TunisTUN002350
51Al-Ahli DubajUAE001020
52Ulsan Hyundai FCKOR002360
53Waitakere UnitedNZE002250
54PRK Hekari UnitedPAP001030
55South Melbourne FCAUS003170

PRZEMYSŁAW FISIAK

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE , INSTAGRAMIE i YOUTUBE

Przemysław Fisiak
O Przemysław Fisiak 11 artykułów
Fan Widzewa i Włókniarza z rodowego Konstantynowa Łódzkiego. Z zawodu nauczyciel historii, z zamiłowania historyk i statystyk futbolu