Tabela wszech czasów: Liga Mistrzów

Jest środa. Prezentujemy zatem tabelę wszech czasów rozgrywek Ligi Mistrzów. Na którym miejscu jest Twój ulubiony klub? 

KLUBZRPBR+BR-PKT
1Real Madryt1334448467237443
2FC Barcelona1265238433213430
3Bayern Monachium1144849388219390
4Manchester United1095443350194381
5Arsenal FC793951261189276
6AC Milan744942231156271
7Chelsea FC744232249130264
8Juventus FC734440242161263
9FC Porto684153209184245
10Olympique Lyon512635182132179
11Inter Mediolan502629148118176
12Valencia CF43282714698157
13Borussia Dortmund441927138102151
14Liverpool FC40262212982146
15Ajax Amsterdam392835129115145
16Olympiakos Pireus382052133181134
17Paris Saint-Germain39152012883132
18PSV Eindhoven33214498136120
19Bayer Leverkusen321837127148114
20Benfica3021298790111
21Dynamo Kijów282550124157109
22Galatasaray272651106175107
23AS Roma26233098116101
24Atletico Madryt2719128749100
25Szachtar Donieck26133510611991
26Panathinaikos2318337610487
27Deportivo La Coruna231520747984
28AS Monaco241119866383
29Schalke 04231322838382
30Spartak Moskwa2115389013278

Stan na koniec sezonu 2015/16

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE , INSTAGRAMIE i YOUTUBE

 

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 136 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki