Tabela wszech czasów: Puchar Miast Targowych i spadkobiercy

Dzisiejsza tabela wszech czasów przedstawia rozgrywki nazywane przez statystyków jako EC3. Chodzi tutaj oczywiście o Ligę Europy i jej protoplastów, czyli Puchar UEFA i Puchar Miast Targowych. Która drużyna jest najlepsza? Sprawdźcie! 

 

KLUBTROFEAZRPBR+BR-PKT
1INTER MEDIOLAN31034857339197357
2JUVENTUS FC31023133307138337
3VALENCIA CF3904542324202315
4SPORTING CP0854255290205297
5CLUB BRUGGE0804060305231280
6LIVERPOOL FC3783830232109272
7TOTTENHAM HOTSPUR2783525276118269
8RSC ANDERLECHT1783242275176266
9AS ROMA1792843260154265
10FC BARCELONA3753439290160259
11PSV EINDHOVEN1713339239145246
12VFB STUTTGART0703240254157242
13HAMBURGER SV0742040232146242
14ATLETICO MADRYT2721837212136234
15AJAX AMSTERDAM1702341242131233
16GIRONDINS BORDEAUX0682747204171231
17ATHLETIC BILBAO0682648220181230
181.FC KÖLN0701940253148229
19FC SEVILLA5662827203108226
20SL BENFICA0632833196135217
21CRVENA ZVEZDA BELGRAD0603152225191211
22BORUSSIA M'GLADBACH2582117212106195
23SS LAZIO0553028177122195
24SSC NAPOLI1543333174127195
25SPARTAK MOSKWA0582131176132195
26FEYENOORD ROTTERDAM2552741193153192
27DINAMO ZAGRZEB1523356215182189
28NEWCASTLE UNITED155231816081188
29AZ ALKMAAR0522828191131184
30FERENCVAROSI TC1542140194136183

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE , INSTAGRAMIE i YOUTUBE

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 129 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki