Archiwum wyników 1990/91 – grupy: Dolnośląska, małopolskiej, Warszawsko-Mazurska

Przedstawiamy kolejną część cyklu “archiwum wyników”. Tym razem przyglądamy się wynikom III ligi grupom dolnośląskiej, małopolskiej i warszawsko-mazurskiej.

Tabela ogólna grupy dolnośląskiej

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Lechia Dzierżoniów 30 48 61 16 21 6 3
2 Dozamet Nowa Sól 30 48 59 16 19 10 1
3 Polonia Świdnica 30 39 47 30 17 5 8
4 Piast Nowa Ruda 30 36 45 25 14 8 8
5 Kuźnia Jawor 30 36 42 24 14 8 8
6 Piast Iłowa 30 35 29 27 15 5 10
7 Górnik Polkowice 30 31 27 31 13 5 12
8 Konfeks Legnica 30 28 35 42 10 8 12
9 Pogoń Oleśnica 30 28 32 39 10 8 12
10 Bielawianka Bielawa 30 27 42 40 10 7 13
11 Lechia Zielona Góra 30 27 28 33 8 11 11
12 Meblarz Nowe Miasteczko 30 24 35 44 10 4 16
13 Śląsk II Wrocław 30 23 27 36 8 7 15
14 BKS Bolesławiec 30 23 23 37 7 9 14
15 Czarni Żagań 30 15 32 68 5 5 20
16 Pogoń Świebodzin 30 12 22 78 4 4 22

Tabela domowa grupy dolnośląskiej

LP KLUB R P BR+ BR- PKT
1 LECHIA DZIERŻONIÓW 12 3 0 38 6 27
2 DOZAMET 12 3 0 41 8 27
3 POLONIA 12 2 1 31 8 26
4 PIAST NOWA RUDA 10 3 2 34 10 23
5 KUŹNIA 8 4 3 24 9 20
6 PIAST IŁOWA 11 3 1 22 6 25
7 GÓRNIK 9 3 3 17 7 21
8 KONFEKS 7 2 6 13 12 16
9 POGOŃ OLEŚNICA 8 4 3 24 12 20
10 BIELAWIANKA 6 4 5 22 15 16
11 LECHIA ZIELONA GÓRA 7 4 4 22 13 18
12 MEBLARZ 7 2 6 21 18 16
13 ŚLĄSK II 4 6 5 14 14 14
14 BKS BOLESŁAWIEC 4 7 4 11 9 15
15 CZARNI 4 2 9 23 31 10
16 POGOŃ ŚWIEBODZIN 3 3 9 17 34 9

Tabela wyjazdowa grupy dolnośląskiej

LP KLUB R P BR+ BR- PKT
1 LECHIA DZIERŻONIÓW 9 3 3 23 10 21
2 DOZAMET 7 7 1 18 8 21
3 POLONIA 5 3 7 16 22 13
4 PIAST NOWA RUDA 4 5 6 11 15 13
5 KUŹNIA 6 4 5 18 15 16
6 PIAST IŁOWA 4 2 9 7 21 10
7 GÓRNIK 4 2 9 10 24 10
8 KONFEKS 3 6 6 22 30 12
9 POGOŃ OLEŚNICA 2 4 9 8 27 8
10 BIELAWIANKA 4 3 8 20 25 11
11 LECHIA ZIELONA GÓRA 1 7 7 6 20 9
12 MEBLARZ 3 2 10 14 26 8
13 ŚLĄSK II 4 1 10 13 22 9
14 BKS BOLESŁAWIEC 3 2 10 12 28 8
15 CZARNI 1 3 11 9 37 5
16 POGOŃ ŚWIEBODZIN 1 1 13 5 44 3

Tabela krzyżowa grupy dolnośląskiej

KLUB LECHIA DZIERŻONIÓW DOZAMET POLONIA PIAST NOWA RUDA KUŹNIA PIAST IŁOWA GÓRNIK KONFEKS POGOŃ OLEŚNICA BIELAWIANKA LECHIA ZIELONA GÓRA MEBLARZ ŚLĄSK II BKS BOLESŁAWIEC CZARNI POGOŃ ŚWIEBODZIN
LECHIA DZIERŻONIÓW XXX 1:0 1:0 1:0 1:1 3:0 2:0 6:1 1:1 7:1 1:1 1:0 1:0 5:1 4:0 3:0
DOZAMET 1:1 XXX 2:0 4:0 0:0 1:0 3:0 6:2 0:0 1:0 4:0 2:1 3:1 4:1 5:1 5:1
POLONIA 1:0 0:0 XXX 3:0 3:1 1:0 0:1 2:1 1:0 1:0 3:1 1:1 3:0 3:2 2:1 7:0
PIAST NOWA RUDA 1:2 1:1 0:0 XXX 3:0 1:2 3:1 4:0 3:1 1:0 0:0 1:0 3:0 4:2 3:0 6:1
KUŹNIA 1:3 0:1 3:2 0:0 XXX 0:0 0:1 1:1 4:0 1:0 1:1 2:0 1:0 1:0 6:0 3:0
PIAST IŁOWA 2:0 0:0 1:1 0:0 1:0 XXX 0:1 2:1 1:0 2:1 1:0 4:1 3:1 1:0 3:0 1:0
GÓRNIK 0:1 0:1 2:0 2:1 0:2 1:0 XXX 0:0 2:0 1:1 2:1 1:0 2:0 0:0 1:0 3:0
KONFEKS 0:2 0:1 0:1 0:2 2:0 1:0 0:1 XXX 2:1 2:0 0:0 1:0 1:3 1:0 1:1 2:0
POGOŃ OLEŚNICA 1:1 1:1 2:1 0:1 2:0 2:0 5:2 1:1 XXX 0:2 0:1 2:0 0:0 2:1 3:1 3:0
BIELAWIANKA 0:1 1:1 4:1 1:0 0:3 wo 4:1 2:0 1:1 1:2 XXX 0:0 5:1 1:0 0:1 1:1 1:2
LECHIA ZIELONA GÓRA 1:3 0:1 2:1 0:0 0:0 2:0 2:0 2:2 1:1 1:2 XXX 0:1 2:1 3:0 3:0 wo 3:1
MEBLARZ 0:3 0:4 1:2 1:1 1:3 5:0 0:0 2:1 0:1 4:1 2:0 XXX 1:0 2:0 1:2 1:0
ŚLĄSK II 0:2 1:1 0:1 2:0 0:0 0:1 1:0 0:0 3:0 1:5 0:0 1:2 XXX 1:1 1:1 3:0
BKS BOLESŁAWIEC 0:0 2:2 1:1 0:1 0:1 0:0 1:0 0:1 2:0 1:1 0:0 2:0 0:1 XXX 2:1 0:0
CZARNI 2:1 1:2 1:2 0:0 1:3 0:2 2:2 2:4 5:0 1:5 3:0 wo 2:6 0:3 0:1 XXX 3:0 wo
POGOŃ ŚWIEBODZIN 0:3 0:2 2:3 1:5 1:4 0:1 3:1 1:6 1:1 1:1 3:1 1:1 1:3 1:2 1:0 XXX

Tabela ogólna grupy małopolskiej

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Karpaty Krosno 28 46 55 13 20 6 2
2 Unia Tarnów 28 41 75 30 19 3 6
3 Zelmer Rzeszów 28 38 46 26 17 4 7
4 Stal Sanok 28 33 49 31 15 3 10
5 Garbarnia Kraków 28 32 38 32 11 10 7
6 Wawel Kraków 28 28 33 33 11 6 11
7 JKS Jarosław 28 26 31 36 8 10 10
8 Czarni Jasło 28 26 28 33 8 10 10
9 Okocimski Brzesko 28 25 37 39 8 9 11
10 Czuwaj Przemyśl 28 25 27 36 9 7 12
11 Stal II Mielec 28 24 37 50 9 6 13
12 Izolator Boguchwała 28 24 32 51 9 6 13
13 Glinik Gorlice 28 23 32 44 8 7 13
14 Tarnovia Tarnów 28 18 18 44 2 14 12
15 Świt Krzeszowice 28 11 18 58 3 5 20
16 Igloopol Straszęcin 0 0 0 0 0 0 0

Tabela domowa grupy małopolskiej

LP KLUB R P BR+ BR- PKT
1 KARPATY 11 2 1 32 5 24
2 UNIA 12 0 2 49 12 24
3 ZELMER 11 2 1 23 5 24
4 STAL 10 1 3 28 15 21
5 GARBARNIA 7 4 3 21 13 18
6 WAWEL 8 3 3 19 13 19
7 JKS JAROSŁAW 5 4 5 15 14 14
8 CZARNI 6 6 2 21 12 18
9 OKOCIMSKI 5 5 4 25 18 15
10 CZUWAJ 5 5 4 15 14 15
11 STAL II 7 4 3 25 18 18
12 IZOLATOR 3 3 8 10 27 9
13 GLINIK 7 3 4 21 15 17
14 TARNOVIA 1 8 5 15 18 10
15 ŚWIT 2 3 9 9 29 7
16 IGLOOPOL 0

Tabela wyjazdowa grupy małopolskiej

LP KLUB R P BR+ BR- PKT
1 KARPATY 9 4 1 23 8 22
2 UNIA 7 3 4 26 18 17
3 ZELMER 6 2 6 23 21 14
4 STAL 5 2 7 21 16 12
5 GARBARNIA 4 6 4 17 19 14
6 WAWEL 3 3 8 14 20 9
7 JKS JAROSŁAW 3 6 5 16 22 12
8 CZARNI 2 4 8 7 21 8
9 OKOCIMSKI 3 4 7 12 21 10
10 CZUWAJ 4 2 8 12 22 10
11 STAL II 2 2 10 12 32 6
12 IZOLATOR 6 3 5 22 24 15
13 GLINIK 1 4 9 11 29 6
14 TARNOVIA 1 6 7 3 26 8
15 ŚWIT 1 2 11 9 29 4
16 IGLOOPOL 0 0 0 0 0 0

Tabela krzyżowa grupy małopolskiej

KLUB KARPATY UNIA ZELMER STAL GARBARNIA WAWEL JKS JAROSŁAW CZARNI OKOCIMSKI CZUWAJ STAL II IZOLATOR GLINIK TARNOVIA ŚWIT IGLOOPOL
KARPATY XXX 0:1 1:0 1:1 2:1 0:0 3:1 2:0 1:0 2:0 5:1 4:0 3:0 4:0 4:0
UNIA 0:3 XXX 3:0 1:0 4:1 5:4 4:0 6:0 6:0 0:1 5:1 3:1 2:0 6:0 4:1 (6:0)
ZELMER 1:0 2:0 XXX 2:1 1:1 2:0 2:1 0:0 2:1 3:0 2:0 0:1 2:0 2:0 2:0 (3:0)
STAL 0:1 0:3 2:2 XXX 3:2 1:0 1:2 3:1 2:0 4:3 2:0 2:1 3:0 4:0 1:0
GARBARNIA 0:1 2:0 0:0 1:0 XXX 2:2 1:1 1:0 3:0 0:2 3:2 2:4 0:0 3:0 3:1
WAWEL 0:1 3:2 2:1 0:3 1:1 XXX 1:3 2:1 2:0 1:0 3:0 2:0 1:1 0:0 1:0 (3:0)
JKS JAROSŁAW 1:1 2:2 1:3 2:0 0:1 1:0 XXX 0:1 0:0 2:0 1:0 1:3 3:0 0:0 1:3 (4:0)
CZARNI 1:1 2:2 4:1 1:0 1:2 0:1 2:1 XXX 1:1 1:1 1:1 0:0 2:0 3:1 2:0
OKOCIMSKI 1:2 0:1 2:3 3:2 2:2 2:1 1:1 0:0 XXX 0:2 3:1 5:0 2:2 1:1 3:0 (0:0)
CZUWAJ 1:4 1:2 0:1 0:1 2:1 2:1 3:0 1:1 1:1 XXX 0:0 0:0 1:0 0:0 3:2 (0:0)
STAL II 1:3 2:1 2:1 4:2 1:1 1:0 1:1 0:0 1:4 4:1 XXX 2:3 4:1 0:0 2:0
IZOLATOR 0:3 1:5 0:5 0:5 1:2 1:0 1:1 2:0 0:0 0:1 1:3 XXX 2:0 0:1 1:1
GLINIK 1:1 3:3 1:0 0:3 0:0 1:2 0:2 1:0 2:0 3:0 3:0 2:4 XXX 3:0 1:0 (1:0)
TARNOVIA 0:1 0:1 2:3 1:1 1:1 2:2 0:0 1:2 0:1 1:1 2:0 1:1 3:3 XXX 1:1
ŚWIT 1:1 0:3 1:3 0:2 0:1 0:1 2:2 2:1 0:4 1:0 1:3 0:4 1:4 0:0 XXX
IGLOOPOL (0:2) (1:1) (0:5) (2:2) (2:2) (0:2) (1:2) (0:0) XXX

Tabela ogólna grupy warszawsko-mazurskiej

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Hutnik Warszawa 30 54 68 18 25 4 1
2 Polkolor Piaseczno 30 47 69 22 20 7 3
3 Bug Wyszków 30 45 53 21 19 7 4
4 Jeziorak Iława 30 39 46 28 17 5 8
5 Wigry Suwałki 30 32 47 31 12 8 10
6 Orlęta Reszel 30 31 50 43 10 11 9
7 Olimpia Zambrów 30 31 47 42 13 5 12
8 Narew Ostrołęka 30 31 30 43 12 7 11
9 Ursus Warszawa 30 30 34 33 8 14 8
10 MZKS Wasilków 30 28 41 35 9 10 11
11 ŁKS Łomża 30 28 27 31 7 14 9
12 Legia II Warszawa 30 24 35 42 8 8 14
13 Gwardia Szczytno 30 23 30 31 6 11 13
14 Mamry Giżycko 30 19 26 62 6 7 17
15 Mławianka Mława 30 9 20 69 1 7 22
16 Sokół Ostróda 30 9 29 101 3 3 24

Tabela domowa grupy warszawsko-mazurskiej

LP KLUB R P BR+ BR- PKT
1 HUTNIK 13 2 0 40 7 28
2 POLKOLOR 12 2 1 46 12 26
3 BUG 10 5 0 29 10 25
4 JEZIORAK 11 3 1 28 13 25
5 WIGRY 8 1 6 35 18 17
6 ORLĘTA 8 5 2 29 15 21
7 OLIMPIA 10 4 1 32 11 24
8 NAREW 7 4 4 15 12 18
9 URSUS 4 9 2 17 11 17
10 MZKS WASILKÓW 4 5 6 20 16 13
11 ŁKS ŁOMŻA 4 6 5 15 19 14
12 LEGIA II 5 4 6 19 20 14
13 GWARDIA 3 5 7 18 13 11
14 MAMRY 5 3 7 15 21 13
15 MŁAWIANKA 1 3 11 11 26 5
16 SOKÓŁ 2 3 10 18 41 7

Tabela wyjazdowa grupy warszawsko-mazurskiej

LP KLUB R P BR+ BR- PKT
1 HUTNIK 12 2 1 28 11 26
2 POLKOLOR 8 5 2 23 10 21
3 BUG 9 2 4 24 11 20
4 JEZIORAK 6 2 7 18 15 14
5 WIGRY 4 7 4 12 13 15
6 ORLĘTA 2 6 7 21 28 10
7 OLIMPIA 3 1 11 15 31 7
8 NAREW 5 3 7 15 31 13
9 URSUS 4 5 6 17 22 13
10 MZKS WASILKÓW 5 5 5 21 19 15
11 ŁKS ŁOMŻA 3 8 4 12 12 14
12 LEGIA II 3 4 8 16 22 10
13 GWARDIA 3 6 6 12 18 12
14 MAMRY 1 4 10 11 41 6
15 MŁAWIANKA 0 4 11 9 43 4
16 SOKÓŁ 1 0 14 11 60 2

Tabela krzyżowa grupy warszawsko-mazurskiej

KLUB HUTNIK POLKOLOR BUG JEZIORAK WIGRY ORLĘTA OLIMPIA NAREW URSUS MZKS WASILKÓW ŁKS ŁOMŻA LEGIA II GWARDIA MAMRY MŁAWIANKA SOKÓŁ
HUTNIK XXX 2:0 1:0 1:0 4:0 2:1 2:1 1:1 1:1 2:0 3:0 1:0 3:1 2:0 2:1 13:1
POLKOLOR 1:2 XXX 1:0 2:1 2:1 4:2 4:1 6:0 3:0 2:1 0:0 2:2 3:0 6:0 6:1 4:1
BUG 2:2 2:0 XXX 4:0 2:1 0:0 2:1 2:1 4:2 0:0 0:0 3:1 1:1 1:0 2:0 4:1
JEZIORAK 0:1 2:2 2:2 XXX 1:0 2:1 2:1 2:0 2:1 1:1 1:0 1:0 2:1 3:1 3:1 4:1
WIGRY 2:3 0:2 0:1 0:3 XXX 2:0 7:1 5:0 2:0 2:3 0:3 1:0 0:0 7:1 4:0 3:1
ORLĘTA 1:1 1:1 0:0 2:1 1:3 XXX 2:1 4:0 3:1 2:3 2:1 1:1 2:0 1:0 2:2 5:0
OLIMPIA 1:0 1:2 2:0 1:1 1:1 4:2 XXX 4:1 2:0 1:0 1:1 1:0 1:1 5:1 4:0 3:1
NAREW 1:2 0:1 0:2 2:1 0:0 1:1 2:1 XXX 0:2 1:0 2:0 1:1 1:0 1:1 2:0 1:0
URSUS 1:4 0:0 1:2 0:0 0:0 3:2 2:0 1:0 XXX 2:2 0:0 0:0 0:0 0:0 1:1 6:0
MZKS WASILKÓW 1:2 0:1 1:2 0:2 0:0 2:2 2:0 1:1 0:0 XXX 1:1 3:0 1:2 5:0 1:0 2:3
ŁKS ŁOMŻA 0:3 0:0 0:1 0:2 1:1 1:1 2:0 0:1 2:2 0:3 XXX 2:1 0:0 4:2 1:1 2:1
LEGIA II 0:1 1:2 2:1 2:1 0:2 1:1 1:2 0:1 1:1 2:2 1:3 XXX 2:1 3:1 1:1 2:0
GWARDIA 1:2 0:0 0:1 0:3 0:1 1:0 0:0 0:1 1:2 1:1 0:0 0:1 XXX 1:1 7:0 6:0
MAMRY 0:2 1:3 0:3 1:0 0:0 2:2 1:0 0:2 0:1 3:0 0:2 2:6 0:0 XXX 2:0 3:0 wo
MŁAWIANKA 0:1 0:3 0:1 0:1 1:1 2:3 1:4 2:3 1:1 0:2 1:1 0:1 1:2 0:1 XXX 2:1
SOKÓŁ 0:2 0:6 1:8 0:2 0:1 1:3 1:2 3:3 0:3 0:3 0:0 4:2 1:3 2:2 5:1 XXX

Lista meczów grupy dolnośląskiej

KOL.  DATA GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' UWAGI
1 17-18.08.91 Lechia Zielona Góra Śląsk II Wrocław 2:1 0:1
1 17-18.08.91 Meblarz Nowe Miasteczko Górnik Polkowice 0:0
1 17-18.08.91 Czarni Żagań Kuźnia Jawor 1:3 0:2
1 17-18.08.91 Polonia Świdnica Dozamet Nowa Sól 0:0
1 17-18.08.91 Pogoń Oleśnica Pogoń Świebodzin 3:0 1:0
1 17-18.08.91 Bielawianka Bielawa Piast Iłowa 4:1 3:0
1 17-18.08.91 BKS Bolesławiec Lechia Dzierżoniów 0:0
1 17-18.08.91 Konfeks Legnica Piast Nowa Ruda 0:2 0:1
2 24-25.08.91 Dozamet Nowa Sól Konfeks Legnica 6:2 3:1
2 24-25.08.91 Pogoń Świebodzin Meblarz Nowe Miasteczko 1:1 1:1
2 24-25.08.91 Lechia Dzierżoniów Piast Iłowa 3:0 0:0
2 24-25.08.91 Piast Nowa Ruda Czarni Żagań 3:0 2:0
2 24-25.08.91 Górnik Polkowice Lechia Zielona Góra 2:1 1:0
2 24-25.08.91 Śląsk II Wrocław Bielawianka Bielawa 1:5 0:3
2 24-25.08.91 BKS Bolesławiec Polonia Świdnica 1:1 1:0
2 24-25.08.91 Kuźnia Jawor Pogoń Oleśnica 4:0 3:0
3 31.08-01.09.91 Bielawianka Bielawa Górnik Polkowice 2:0 1:0
3 31.08-01.09.91 Konfeks Legnica BKS Bolesławiec 1:0 1:0
3 31.08-01.09.91 Piast Iłowa Śląsk II Wrocław 3:1 2:0
3 31.08-01.09.91 Meblarz Nowe Miasteczko Kuźnia Jawor 1:3 0:1
3 31.08-01.09.91 Lechia Zielona Góra Pogoń Świebodzin 3:1 1:1
3 31.08-01.09.91 Pogoń Oleśnica Piast Nowa Ruda 0:1 0:1
3 31.08-01.09.91 Polonia Świdnica Lechia Dzierżoniów 1:0 0:0
3 31.08-01.09.91 Czarni Żagań Dozamet Nowa Sól 1:2 0:2
4 07-08.09.91 Piast Nowa Ruda Meblarz Nowe Miasteczko 1:0 1:0
4 07-08.09.91 Dozamet Nowa Sól Pogoń Oleśnica 0:0
4 07-08.09.91 Pogoń Świebodzin Bielawianka Bielawa 1:1 1:0
4 07-08.09.91 Górnik Polkowice Piast Iłowa 1:0 1:0
4 07-08.09.91 Kuźnia Jawor Lechia Zielona Góra 1:1 0:1
4 07-08.09.91 BKS Bolesławiec Czarni Żagań 2:1 0:0
4 07-08.09.91 Polonia Świdnica Konfeks Legnica 2:1 1:1
4 07-08.09.91 Lechia Dzierżoniów Śląsk II Wrocław 1:0 0:0
5 14-15.09.91 Śląsk II Wrocław Górnik Polkowice 1:0 0:0
5 14-15.09.91 Bielawianka Bielawa Kuźnia Jawor 0:3 walkower walkower, w drużynie Bielawianki grał nieuprawniony zawodnik, na boisku 3:4 (1:3)
5 14-15.09.91 Pogoń Oleśnica BKS Bolesławiec 2:1 0:0
5 14-15.09.91 Konfeks Legnica Lechia Dzierżoniów 0:2 0:2
5 14-15.09.91 Czarni Żagań Polonia Świdnica 1:2 1:1
5 14-15.09.91 Meblarz Nowe Miasteczko Dozamet Nowa Sól 0:4 0:2
5 14-15.09.91 Piast Iłowa Pogoń Świebodzin 1:0 0:0
5 14-15.09.91 Lechia Zielona Góra Piast Nowa Ruda 0:0
6 21-22.09.91 Dozamet Nowa Sól Lechia Zielona Góra 4:0 1:0
6 21-22.09.91 Pogoń Świebodzin Śląsk II Wrocław 1:3 1:1
6 21-22.09.91 Kuźnia Jawor Piast Iłowa 0:0
6 21-22.09.91 Konfeks Legnica Czarni Żagań 1:1 0:0
6 21-22.09.91 BKS Bolesławiec Meblarz Nowe Miasteczko 2:0 0:0
6 21-22.09.91 Lechia Dzierżoniów Górnik Polkowice 2:0 1:0
6 21-22.09.91 Piast Nowa Ruda Bielawianka Bielawa 1:0 0:0
6 21-22.09.91 Polonia Świdnica Pogoń Oleśnica 1:0 0:0
7 26.09.91 Lechia Zielona Góra BKS Bolesławiec 3:0 1:0
7 26.09.91 Piast Iłowa Piast Nowa Ruda 0:0
7 26.09.91 Meblarz Nowe Miasteczko Polonia Świdnica 1:2 0:1
7 26.09.91 Czarni Żagań Lechia Dzierżoniów 2:1 1:0
7 26.09.91 Bielawianka Bielawa Dozamet Nowa Sól 1:1 1:1
7 26.09.91 Górnik Polkowice Pogoń Świebodzin 3:0 1:0
7 26.09.91 Pogoń Oleśnica Konfeks Legnica 1:1 1:0
7 26.09.91 Śląsk II Wrocław Kuźnia Jawor 0:0
8 29.09.91 Dozamet Nowa Sól Piast Iłowa 1:0 1:0
8 29.09.91 Lechia Dzierżoniów Pogoń Świebodzin 3:0 0:0
8 29.09.91 Konfeks Legnica Meblarz Nowe Miasteczko 1:0 1:0
8 29.09.91 Czarni Żagań Pogoń Oleśnica 5:0 1:0
8 29.09.91 Polonia Świdnica Lechia Zielona Góra 3:1 2:0
8 29.09.91 BKS Bolesławiec Bielawianka Bielawa 1:1 1:1
8 29.09.91 Kuźnia Jawor Górnik Polkowice 0:1 0:1
8 29.09.91 Piast Nowa Ruda Śląsk II Wrocław 3:0 1:0
9 05-06.10.91 Lechia Zielona Góra Konfeks Legnica 2:2 1:0
9 05-06.10.91 Pogoń Świebodzin Kuźnia Jawor 1:4 0:1
9 05-06.10.91 Piast Iłowa BKS Bolesławiec 1:0 0:0
9 05-06.10.91 Meblarz Nowe Miasteczko Czarni Żagań 1:2 0:0
9 05-06.10.91 Śląsk II Wrocław Dozamet Nowa Sól 1:1 1:1
9 05-06.10.91 Górnik Polkowice Piast Nowa Ruda 2:1 1:0
9 05-06.10.91 Bielawianka Bielawa Polonia Świdnica 4:1 2:0
9 05-06.10.91 Pogoń Oleśnica Lechia Dzierżoniów 1:1 1:0
10 12-13.10.91 Piast Nowa Ruda Pogoń Świebodzin 6:1 3:0
10 12-13.10.91 Konfeks Legnica Bielawianka Bielawa 2:0 1:0
10 12-13.10.91 Lechia Dzierżoniów Kuźnia Jawor 1:1 0:1
10 12-13.10.91 Pogoń Oleśnica Meblarz Nowe Miasteczko 2:0 1:0
10 12-13.10.91 BKS Bolesławiec Śląsk II Wrocław 0:1 0:1
10 12-13.10.91 Polonia Świdnica Piast Iłowa 1:0 0:0
10 12-13.10.91 Czarni Żagań Lechia Zielona Góra 3:0 walkower walkower, w drużynie Lechii grał nieuprawniony zawodnik, na boisku 1:1 (1:1)
10 12-13.10.91 Dozamet Nowa Sól Górnik Polkowice 3:0 1:0
11 19-20.10.91 Lechia Zielona Góra Pogoń Oleśnica 1:1 1:1
11 19-20.10.91 Pogoń Świebodzin Dozamet Nowa Sól 0:2 0:0
11 19-20.10.91 Piast Iłowa Konfeks Legnica 2:1 2:1
11 19-20.10.91 Meblarz Nowe Miasteczko Lechia Dzierżoniów 0:3 0:2
11 19-20.10.91 Górnik Polkowice BKS Bolesławiec 0:0
11 19-20.10.91 Kuźnia Jawor Piast Nowa Ruda 0:0
11 19-20.10.91 Śląsk II Wrocław Polonia Świdnica 0:1 0:0
11 19-20.10.91 Bielawianka Bielawa Czarni Żagań 1:1 1:1
12 26-27.10.91 Meblarz Nowe Miasteczko Lechia Zielona Góra 2:0 0:0
12 26-27.10.91 Czarni Żagań Piast Iłowa 0:2 0:2
12 26-27.10.91 Dozamet Nowa Sól Kuźnia Jawor 0:0
12 26-27.10.91 BKS Bolesławiec Pogoń Świebodzin 0:0
12 26-27.10.91 Polonia Świdnica Górnik Polkowice 0:1 0:0
12 26-27.10.91 Pogoń Oleśnica Bielawianka Bielawa 0:2 0:1
12 26-27.10.91 Konfeks Legnica Śląsk II Wrocław 1:3 0:2
12 26-27.10.91 Lechia Dzierżoniów Piast Nowa Ruda 1:0 0:0
13 02-03.11.91 Lechia Zielona Góra Lechia Dzierżoniów 1:3 1:1
13 02-03.11.91 Piast Iłowa Pogoń Oleśnica 1:0 1:0
13 02-03.11.91 Piast Nowa Ruda Dozamet Nowa Sól 1:1 1:0
13 02-03.11.91 Śląsk II Wrocław Czarni Żagań 1:1 0:0
13 02-03.11.91 Bielawianka Bielawa Meblarz Nowe Miasteczko 5:1 3:0
13 02-03.11.91 Pogoń Świebodzin Polonia Świdnica 2:3 1:1
13 02-03.11.91 Kuźnia Jawor BKS Bolesławiec 1:0 1:0
13 02-03.11.91 Górnik Polkowice Konfeks Legnica 0:0
14 09-10.11.91 Lechia Zielona Góra Bielawianka Bielawa 1:2 0:1
14 09-10.11.91 Czarni Żagań Górnik Polkowice 2:2 1:1
14 09-10.11.91 Meblarz Nowe Miasteczko Piast Iłowa 5:0 1:0
14 09-10.11.91 Lechia Dzierżoniów Dozamet Nowa Sól 1:0 1:0
14 09-10.11.91 Konfeks Legnica Pogoń Świebodzin 2:0 1:0
14 09-10.11.91 Pogoń Oleśnica Śląsk II Wrocław 0:0
14 09-10.11.91 BKS Bolesławiec Piast Nowa Ruda 0:1 0:0
14 09-10.11.91 Polonia Świdnica Kuźnia Jawor 3:1 0:1
15 16-17.11.91 Piast Nowa Ruda Polonia Świdnica 0:0
15 16-17.11.91 Bielawianka Bielawa Lechia Dzierżoniów 0:1 0:0
15 16-17.11.91 Górnik Polkowice Pogoń Oleśnica 2:0 0:0
15 16-17.11.91 Kuźnia Jawor Konfeks Legnica 1:1 1:1
15 16-17.11.91 Śląsk II Wrocław Meblarz Nowe Miasteczko 1:2 0:0
15 16-17.11.91 Dozamet Nowa Sól BKS Bolesławiec 4:1 2:0
15 16-17.11.91 Piast Iłowa Lechia Zielona Góra 1:0 0:0
15 16-17.11.91 Pogoń Świebodzin Czarni Żagań 1:0 1:0
16 14-15.03.92 Śląsk II Wrocław Lechia Zielona Góra 0:0
16 14-15.03.92 Górnik Polkowice Meblarz Nowe Miasteczko 1:0 1:0
16 14-15.03.92 Kuźnia Jawor Czarni Żagań 6:0 3:0
16 14-15.03.92 Dozamet Nowa Sól Polonia Świdnica 2:0 0:0
16 14-15.03.92 Pogoń Świebodzin Pogoń Oleśnica 1:1 1:0
16 14-15.03.92 Piast Iłowa Bielawianka Bielawa 2:1 0:0
16 14-15.03.92 Lechia Dzierżoniów BKS Bolesławiec 5:1 0:0
16 14-15.03.92 Piast Nowa Ruda Konfeks Legnica 4:0 3:0
17 21-22.03.92 Konfeks Legnica Dozamet Nowa Sól 0:1 0:0
17 21-22.03.92 Meblarz Nowe Miasteczko Pogoń Świebodzin 1:0 1:0
17 21-22.03.92 Piast Iłowa Lechia Dzierżoniów 2:0 1:0
17 21-22.03.92 Czarni Żagań Piast Nowa Ruda 0:0
17 21-22.03.92 Lechia Zielona Góra Górnik Polkowice 2:0 1:0
17 21-22.03.92 Bielawianka Bielawa Śląsk II Wrocław 1:0 0:0
17 21-22.03.92 Polonia Świdnica BKS Bolesławiec 3:2 1:1
17 21-22.03.92 Pogoń Oleśnica Kuźnia Jawor 2:0 1:0
18 28-29.03.92 Pogoń Świebodzin Lechia Zielona Góra 3:1 1:1
18 28-29.03.92 Lechia Dzierżoniów Polonia Świdnica 1:0 0:0
18 28-29.03.92 BKS Bolesławiec Konfeks Legnica 0:1 0:1
18 28-29.03.92 Dozamet Nowa Sól Czarni Żagań 5:1 3:0
18 28-29.03.92 Piast Nowa Ruda Pogoń Oleśnica 3:1 0:0
18 28-29.03.92 Kuźnia Jawor Meblarz Nowe Miasteczko 2:0 2:0
18 28-29.03.92 Górnik Polkowice Bielawianka Bielawa 1:1 0:1
18 28-29.03.92 Śląsk II Wrocław Piast Iłowa 0:1 0:1
19 04-05.04.92 Meblarz Nowe Miasteczko Piast Nowa Ruda 1:1 0:0
19 04-05.04.92 Pogoń Oleśnica Dozamet Nowa Sól 1:1 0:0
19 04-05.04.92 Bielawianka Bielawa Pogoń Świebodzin 1:2 0:2
19 04-05.04.92 Piast Iłowa Górnik Polkowice 0:1 0:0
19 04-05.04.92 Lechia Zielona Góra Kuźnia Jawor 0:0
19 04-05.04.92 Czarni Żagań BKS Bolesławiec 0:1 0:0
19 04-05.04.92 Konfeks Legnica Polonia Świdnica 0:1 0:0
19 04-05.04.92 Śląsk II Wrocław Lechia Dzierżoniów 0:2 0:0
20 11-12.04.92 Górnik Polkowice Śląsk II Wrocław 2:0 2:0
20 11-12.04.92 Kuźnia Jawor Bielawianka Bielawa 1:0 1:0
20 11-12.04.92 BKS Bolesławiec Pogoń Oleśnica 2:0 1:0
20 11-12.04.92 Lechia Dzierżoniów Konfeks Legnica 6:1 2:0
20 11-12.04.92 Polonia Świdnica Czarni Żagań 2:1 0:0
20 11-12.04.92 Dozamet Nowa Sól Meblarz Nowe Miasteczko 2:1 1:0
20 11-12.04.92 Pogoń Świebodzin Piast Iłowa 0:1 0:1
20 11-12.04.92 Piast Nowa Ruda Lechia Zielona Góra 0:0
21 25-26.04.92 Lechia Zielona Góra Dozamet Nowa Sól 0:1 0:0
21 25-26.04.92 Śląsk II Wrocław Pogoń Świebodzin 3:0 0:0
21 25-26.04.92 Piast Iłowa Kuźnia Jawor 1:0 0:0
21 25-26.04.92 Czarni Żagań Konfeks Legnica 2:4 1:4
21 25-26.04.92 Meblarz Nowe Miasteczko BKS Bolesławiec 2:0 2:0
21 25-26.04.92 Górnik Polkowice Lechia Dzierżoniów 0:1 0:1
21 25-26.04.92 Bielawianka Bielawa Piast Nowa Ruda 1:0 0:0
21 25-26.04.92 Pogoń Oleśnica Polonia Świdnica 2:1 1:1
22 02-03.05.92 BKS Bolesławiec Lechia Zielona Góra 0:0
22 02-03.05.92 Piast Nowa Ruda Piast Iłowa 1:2 0:0
22 02-03.05.92 Polonia Świdnica Meblarz Nowe Miasteczko 1:1 0:0
22 02-03.05.92 Lechia Dzierżoniów Czarni Żagań 4:0 3:0
22 02-03.05.92 Dozamet Nowa Sól Bielawianka Bielawa 1:0 0:0
22 02-03.05.92 Pogoń Świebodzin Górnik Polkowice 3:1 1:0
22 02-03.05.92 Konfeks Legnica Pogoń Oleśnica 2:1 2:0
22 02-03.05.92 Kuźnia Jawor Śląsk II Wrocław 1:0 0:0
23 09-10.05.92 Piast Iłowa Dozamet Nowa Sól 0:0
23 09-10.05.92 Pogoń Świebodzin Lechia Dzierżoniów 0:3 0:1
23 09-10.05.92 Meblarz Nowe Miasteczko Konfeks Legnica 2:1 0:1
23 09-10.05.92 Pogoń Oleśnica Czarni Żagań 3:1 0:0
23 09-10.05.92 Lechia Zielona Góra Polonia Świdnica 2:1 0:0
23 09-10.05.92 Bielawianka Bielawa BKS Bolesławiec 0:1 0:1
23 09-10.05.92 Górnik Polkowice Kuźnia Jawor 0:2 0:1
23 09-10.05.92 Śląsk II Wrocław Piast Nowa Ruda 2:0 1:0
24 16-17.05.92 Konfeks Legnica Lechia Zielona Góra 0:0
24 16-17.05.92 Kuźnia Jawor Pogoń Świebodzin 3:0 2:0
24 16-17.05.92 BKS Bolesławiec Piast Iłowa 0:0
24 16-17.05.92 Czarni Żagań Meblarz Nowe Miasteczko 2:6 0:3
24 16-17.05.92 Dozamet Nowa Sól Śląsk II Wrocław 3:1 1:1
24 16-17.05.92 Piast Nowa Ruda Górnik Polkowice 3:1 1:0
24 16-17.05.92 Polonia Świdnica Bielawianka Bielawa 1:0 1:0
24 16-17.05.92 Lechia Dzierżoniów Pogoń Oleśnica 1:1 0:0
25 23-24.05.92 Pogoń Świebodzin Piast Nowa Ruda 1:5 0:2
25 23-24.05.92 Bielawianka Bielawa Konfeks Legnica 1:1 0:1
25 23-24.05.92 Kuźnia Jawor Lechia Dzierżoniów 1:3 1:1
25 23-24.05.92 Meblarz Nowe Miasteczko Pogoń Oleśnica 0:1 0:0
25 23-24.05.92 Śląsk II Wrocław BKS Bolesławiec 1:1 1:0
25 23-24.05.92 Piast Iłowa Polonia Świdnica 1:1 1:0
25 23-24.05.92 Lechia Zielona Góra Czarni Żagań 3:0 walkower walkower, w drużynie Czarnych grał nieuprawniony zawodnik, na boisku 2:0 (1:0)
25 23-24.05.92 Górnik Polkowice Dozamet Nowa Sól 0:1 0:0
26 30-31.05.92 Pogoń Oleśnica Lechia Zielona Góra 0:1 0:0
26 30-31.05.92 Dozamet Nowa Sól Pogoń Świebodzin 5:1 1:1
26 30-31.05.92 Konfeks Legnica Piast Iłowa 1:0 0:0
26 30-31.05.92 Lechia Dzierżoniów Meblarz Nowe Miasteczko 1:0 1:0
26 03.06.92 BKS Bolesławiec Górnik Polkowice 1:0 1:0 w pierwotnym terminie przełożony
26 30-31.05.92 Piast Nowa Ruda Kuźnia Jawor 3:0 3:0
26 30-31.05.92 Polonia Świdnica Śląsk II Wrocław 3:0 1:0
26 30-31.05.92 Czarni Żagań Bielawianka Bielawa 1:5 0:2
27 06-07.06.92 Lechia Zielona Góra Meblarz Nowe Miasteczko 0:1 0:0
27 06-07.06.92 Piast Iłowa Czarni Żagań 3:0 1:0
27 06-07.06.92 Kuźnia Jawor Dozamet Nowa Sól 0:1 0:1
27 06-07.06.92 Pogoń Świebodzin BKS Bolesławiec 1:2 0:1
27 06-07.06.92 Górnik Polkowice Polonia Świdnica 2:0 0:0
27 10.06.92 Bielawianka Bielawa Pogoń Oleśnica 1:2 0:2 w pierwotnym terminie przełożony
27 06-07.06.92 Śląsk II Wrocław Konfeks Legnica 0:0
27 06-07.06.92 Piast Nowa Ruda Lechia Dzierżoniów 1:2 0:0
28 13-14.06.92 Lechia Dzierżoniów Lechia Zielona Góra 1:1 1:1
28 13-14.06.92 Pogoń Oleśnica Piast Iłowa 2:0 1:0
28 13-14.06.92 Dozamet Nowa Sól Piast Nowa Ruda 4:0 1:0
28 13-14.06.92 Czarni Żagań Śląsk II Wrocław 0:3 0:3
28 13-14.06.92 Meblarz Nowe Miasteczko Bielawianka Bielawa 4:1 2:0
28 13-14.06.92 Polonia Świdnica Pogoń Świebodzin 7:0 4:0
28 13-14.06.92 BKS Bolesławiec Kuźnia Jawor 0:1 0:1
28 13-14.06.92 Konfeks Legnica Górnik Polkowice 0:1 0:0
29 17.06.91 Bielawianka Bielawa Lechia Zielona Góra 0:0
29 17.06.91 Górnik Polkowice Czarni Żagań 1:0 0:0
29 17.06.91 Piast Iłowa Meblarz Nowe Miasteczko 4:1 1:1
29 17.06.91 Dozamet Nowa Sól Lechia Dzierżoniów 1:1 0:0
29 17.06.91 Pogoń Świebodzin Konfeks Legnica 1:6 0:0
29 17.06.91 Śląsk II Wrocław Pogoń Oleśnica 3:0 2:0
29 17.06.91 Piast Nowa Ruda BKS Bolesławiec 4:2 0:0
29 17.06.91 Kuźnia Jawor Polonia Świdnica 3:2 1:0
30 20-21.06.91 Lechia Zielona Góra Piast Iłowa 2:0 1:0
30 20-21.06.91 Lechia Dzierżoniów Bielawianka Bielawa 7:1 5:0
30 20-21.06.91 Meblarz Nowe Miasteczko Śląsk II Wrocław 1:0 0:0
30 20-21.06.91 BKS Bolesławiec Dozamet Nowa Sól 2:2 1:1
30 20-21.06.91 Czarni Żagań Pogoń Świebodzin 3:0 walkower walkower, na boisku 3:2 (3:1)
30 20-21.06.91 Konfeks Legnica Kuźnia Jawor 2:0 0:0
30 20-21.06.91 Pogoń Oleśnica Górnik Polkowice 5:2 0:1
30 20-21.06.91 Polonia Świdnica Piast Nowa Ruda 3:0 2:0

Lista meczów grupy małopolskiej

[su

KOL.  DATA GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' UWAGI
1 10-11.08.91 Czuwaj Przemyśl Karpaty Krosno 1:4 0:2
1 10-11.08.91 Zelmer Rzeszów Stal Sanok 2:1 1:0
1 10-11.08.91 Izolator Boguchwała Unia Tarnów 1:5 0:4
1 10-11.08.91 JKS Jarosław Czarni Jasło 0:1 0:0
1 10-11.08.91 Igloopol Straszęcin Stal II Mielec 2:2 0:2
1 10-11.08.91 Tarnovia Tarnów Wawel Kraków 2:2 1:1
1 10-11.08.91 Garbarnia Kraków Glinik Gorlice 0:0
1 10-11.08.91 Okocimski Brzesko Świt Krzeszowice 3:0 0:0
2 17-18.08.91 Karpaty Krosno Garbarnia Kraków 2:1 1:0
2 17-18.08.91 Czarni Jasło Izolator Boguchwała 0:0
2 17-18.08.91 Stal II Mielec Tarnovia Tarnów 0:0
2 17-18.08.91 Unia Tarnów Czuwaj Przemyśl 0:1 0:0
2 17-18.08.91 Wawel Kraków JKS Jarosław 1:3 0:0
2 17-18.08.91 Glinik Gorlice Zelmer Rzeszów 1:0 1:0
2 17-18.08.91 Świt Krzeszowice Stal Sanok 0:2 0:0
2 17-18.08.91 Okocimski Brzesko Igloopol Straszęcin 0:0
3 24-25.08.91 Zelmer Rzeszów Karpaty Krosno 1:0 0:0
3 24-25.08.91 Stal Sanok Glinik Gorlice 3:0 2:0
3 24-25.08.91 Czuwaj Przemyśl Czarni Jasło 1:1 1:1
3 24-25.08.91 JKS Jarosław Stal II Mielec 1:0 0:0
3 24-25.08.91 Izolator Boguchwała Wawel Kraków 1:0 0:0
3 24-25.08.91 Garbarnia Kraków Unia Tarnów 2:0 1:0
3 24-25.08.91 Tarnovia Tarnów Okocimski Brzesko 0:1 0:0
3 24-25.08.91 Igloopol Straszęcin Świt Krzeszowice 0:0
4 31.08-01.09.91 Karpaty Krosno Stal Sanok 1:1 0:0
4 31.08-01.09.91 Stal II Mielec Izolator Boguchwała 2:3 2:2
4 31.08-01.09.91 Czarni Jasło Garbarnia Kraków 1:2 0:1
4 31.08-01.09.91 Świt Krzeszowice Glinik Gorlice 1:4 0:3
4 31.08-01.09.91 Unia Tarnów Zelmer Rzeszów 3:0 1:0
4 31.08-01.09.91 Okocimski Brzesko JKS Jarosław 1:1 1:0
4 31.08-01.09.91 Wawel Kraków Czuwaj Przemyśl 1:0 0:0
4 31.08-01.09.91 Igloopol Straszęcin Tarnovia Tarnów 1:2 1:2
5 07-08.09.91 Zelmer Rzeszów Czarni Jasło 0:0
5 07-08.09.91 Stal Sanok Unia Tarnów 0:3 0:1
5 07-08.09.91 Izolator Boguchwała Okocimski Brzesko 0:0
5 07-08.09.91 Czuwaj Przemyśl Stal II Mielec 0:0
5 07-08.09.91 JKS Jarosław Igloopol Straszęcin 4:0 2:0
5 07-08.09.91 Glinik Gorlice Karpaty Krosno 1:1 0:0
5 07-08.09.91 Tarnovia Tarnów Świt Krzeszowice 1:1 1:0
5 07-08.09.91 Garbarnia Kraków Wawel Kraków 2:2 1:1
6 14-15.09.91 Czarni Jasło Stal Sanok 1:0 1:0
6 14-15.09.91 Stal II Mielec Garbarnia Kraków 1:1 0:0
6 14-15.09.91 Wawel Kraków Zelmer Rzeszów 2:1 1:1
6 14-15.09.91 Okocimski Brzesko Czuwaj Przemyśl 0:2 0:1
6 14-15.09.91 Świt Krzeszowice Karpaty Krosno 1:1 0:1
6 14-15.09.91 Igloopol Straszęcin Izolator Boguchwała 0:2 0:0
6 14-15.09.91 Tarnovia Tarnów JKS Jarosław 0:0
6 14-15.09.91 Unia Tarnów Glinik Gorlice 2:0 1:0
7 21-22.09.91 Karpaty Krosno Unia Tarnów 0:1 0:1
7 21-22.09.91 Stal Sanok Wawel Kraków 1:0 0:0
7 21-22.09.91 Czuwaj Przemyśl Igloopol Straszęcin 0:0
7 21-22.09.91 Zelmer Rzeszów Stal II Mielec 2:0 1:0
7 21-22.09.91 JKS Jarosław Świt Krzeszowice 1:3 1:1
7 21-22.09.91 Izolator Boguchwała Tarnovia Tarnów 0:1 0:0
7 21-22.09.91 Garbarnia Kraków Okocimski Brzesko 3:0 1:0
7 21-22.09.91 Glinik Gorlice Czarni Jasło 1:0 0:0
8 28-29.09.91 Stal II Mielec Stal Sanok 4:2 3:0
8 28-29.09.91 JKS Jarosław Izolator Boguchwała 1:3 0:1
8 28-29.09.91 Czarni Jasło Karpaty Krosno 1:1 1:1
8 28-29.09.91 Tarnovia Tarnów Czuwaj Przemyśl 1:1 1:0
8 28-29.09.91 Okocimski Brzesko Zelmer Rzeszów 2:3 1:2
8 28-29.09.91 Świt Krzeszowice Unia Tarnów 0:3 0:1
8 28-29.09.91 Wawel Kraków Glinik Gorlice 1:1 1:1
8 28-29.09.91 Igloopol Straszęcin Garbarnia Kraków 0:5 0:2
9 05-06.10.91 Unia Tarnów Czarni Jasło 6:0 1:0
9 05-06.10.91 Garbarnia Kraków Tarnovia Tarnów 3:0 1:0
9 05-06.10.91 Glinik Gorlice Stal II Mielec 3:0 1:0
9 05-06.10.91 Stal Sanok Okocimski Brzesko 2:0 0:0
9 05-06.10.91 Karpaty Krosno Wawel Kraków 0:0
9 05-06.10.91 Zelmer Rzeszów Igloopol Straszęcin 3:0 2:0
9 05-06.10.91 Izolator Boguchwała Świt Krzeszowice 1:1 1:0
9 05-06.10.91 Czuwaj Przemyśl JKS Jarosław 3:0 1:0
10 12-13.10.91 Wawel Kraków Unia Tarnów 3:2 2:1
10 12-13.10.91 Igloopol Straszęcin Stal Sanok 1:1 1:0
10 12-13.10.91 Izolator Boguchwała Czuwaj Przemyśl 0:1 0:1
10 12-13.10.91 Tarnovia Tarnów Zelmer Rzeszów 2:3 1:2
10 12-13.10.91 Stal II Mielec Karpaty Krosno 1:3 1:2
10 12-13.10.91 Okocimski Brzesko Glinik Gorlice 2:2 1:2
10 12-13.10.91 JKS Jarosław Garbarnia Kraków 0:1 0:0
10 16.10.91 Świt Krzeszowice Czarni Jasło 2:1 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
11 19-20.10.91 Unia Tarnów Stal II Mielec 5:1 3:0
11 19-20.10.91 Garbarnia Kraków Izolator Boguchwała 2:4 1:0
11 19-20.10.91 Czarni Jasło Wawel Kraków 0:1 0:1
11 19-20.10.91 Czuwaj Przemyśl Świt Krzeszowice 3:2 2:0
11 19-20.10.91 Stal Sanok Tarnovia Tarnów 4:0 1:0
11 19-20.10.91 Karpaty Krosno Okocimski Brzesko 1:0 0:0
11 19-20.10.91 Zelmer Rzeszów JKS Jarosław 2:1 1:1
11 19-20.10.91 Glinik Gorlice Igloopol Straszęcin 1:0 0:0
12 26-27.10.91 Czuwaj Przemyśl Garbarnia Kraków 2:1 2:1
12 26-27.10.91 Izolator Boguchwała Zelmer Rzeszów 0:5 0:2
12 26-27.10.91 Igloopol Straszęcin Karpaty Krosno 0:2 0:0
12 26-27.10.91 Świt Krzeszowice Wawel Kraków 0:1 0:1
12 26-27.10.91 Okocimski Brzesko Unia Tarnów 0:1 0:0
12 26-27.10.91 Stal II Mielec Czarni Jasło 0:0
12 26-27.10.91 Tarnovia Tarnów Glinik Gorlice 3:3 1:1
12 26-27.10.91 JKS Jarosław Stal Sanok 2:0 2:0
13 02-03.11.91 Glinik Gorlice JKS Jarosław 0:2 0:1
13 02-03.11.91 Garbarnia Kraków Świt Krzeszowice 3:1 1:0
13 02-03.11.91 Wawel Kraków Stal II Mielec 3:0 0:0
13 02-03.11.91 Unia Tarnów Igloopol Straszęcin 6:0 4:0
13 02-03.11.91 Karpaty Krosno Tarnovia Tarnów 4:0 3:0
13 02-03.11.91 Stal Sanok Izolator Boguchwała 2:1 0:1
13 02-03.11.91 Zelmer Rzeszów Czuwaj Przemyśl 3:0 1:0
13 02-03.11.91 Czarni Jasło Okocimski Brzesko 1:1 1:0
14 09-10.11.91 Świt Krzeszowice Stal II Mielec 1:3 1:1
14 09-10.11.91 Garbarnia Kraków Zelmer Rzeszów 0:0
14 09-10.11.91 Igloopol Straszęcin Czarni Jasło 2:2 1:1
14 09-10.11.91 Okocimski Brzesko Wawel Kraków 2:1 1:1
14 09-10.11.91 Tarnovia Tarnów Unia Tarnów 0:1 0:1
14 09-10.11.91 JKS Jarosław Karpaty Krosno 1:1 0:1
14 09-10.11.91 Izolator Boguchwała Glinik Gorlice 2:0 0:0
14 09-10.11.91 Czuwaj Przemyśl Stal Sanok 0:1 0:0
15 16-17.11.91 Wawel Kraków Igloopol Straszęcin 3:0 0:0
15 16-17.11.91 Unia Tarnów JKS Jarosław 4:0 0:0
15 16-17.11.91 Karpaty Krosno Izolator Boguchwała 4:0 1:0
15 16-17.11.91 Zelmer Rzeszów Świt Krzeszowice 2:0 1:0
15 16-17.11.91 Czarni Jasło Tarnovia Tarnów 3:1 2:0
15 16-17.11.91 Stal II Mielec Okocimski Brzesko 1:4 1:2
15 16-17.11.91 Glinik Gorlice Czuwaj Przemyśl 3:0 2:0
15 16-17.11.91 Stal Sanok Garbarnia Kraków 3:2 2:1
16 21-22.03.92 Karpaty Krosno Czuwaj Przemyśl 2:0 0:0
16 21-22.03.92 Stal Sanok Zelmer Rzeszów 2:2 1:0
16 21-22.03.92 Unia Tarnów Izolator Boguchwała 3:1 3:0
16 21-22.03.92 Czarni Jasło JKS Jarosław 2:1 1:0
16 21-22.03.92 Stal II Mielec Igloopol Straszęcin pauza
16 21-22.03.92 Wawel Kraków Tarnovia Tarnów 0:0
16 21-22.03.92 Glinik Gorlice Garbarnia Kraków 0:0
16 21-22.03.92 Świt Krzeszowice Okocimski Brzesko 0:4 0:1
17 28-29.03.92 Garbarnia Kraków Karpaty Krosno 0:1 0:1
17 28-29.03.92 Izolator Boguchwała Czarni Jasło 2:0 0:0
17 28-29.03.92 Tarnovia Tarnów Stal II Mielec 2:0 1:0
17 28-29.03.92 Czuwaj Przemyśl Unia Tarnów 1:2 0:1
17 28-29.03.92 JKS Jarosław Wawel Kraków 1:0 1:0
17 28-29.03.92 Zelmer Rzeszów Glinik Gorlice 2:0 1:0
17 28-29.03.92 Stal Sanok Świt Krzeszowice 1:0 0:0
17 28-29.03.92 Okocimski Brzesko pauza
18 04-05.04.92 Karpaty Krosno Zelmer Rzeszów 1:0 0:0
18 04-05.04.92 Glinik Gorlice Stal Sanok 0:3 0:2
18 04-05.04.92 Czarni Jasło Czuwaj Przemyśl 1:1 1:0
18 04-05.04.92 Stal II Mielec JKS Jarosław 1:1 1:0
18 04-05.04.92 Wawel Kraków Izolator Boguchwała 2:0 0:0
18 04-05.04.92 Unia Tarnów Garbarnia Kraków 4:1 1:1
18 04-05.04.92 Okocimski Brzesko Tarnovia Tarnów 1:1 1:0
18 04-05.04.92 Świt Krzeszowice pauza
19 11-12.04.92 Stal Sanok Karpaty Krosno 0:1 0:1
19 11-12.04.92 Izolator Boguchwała Stal II Mielec 1:3 1:1
19 11-12.04.92 Garbarnia Kraków Czarni Jasło 1:0 1:0
19 11-12.04.92 Glinik Gorlice Świt Krzeszowice 1:0 1:0
19 11-12.04.92 Zelmer Rzeszów Unia Tarnów 2:0 1:0
19 11-12.04.92 JKS Jarosław Okocimski Brzesko 0:0
19 11-12.04.92 Czuwaj Przemyśl Wawel Kraków 2:1 0:0
19 Tarnovia Tarnów pauza
20 18-19.04.92 Czarni Jasło Zelmer Rzeszów 4:1 0:1
20 18-19.04.92 Unia Tarnów Stal Sanok 1:0 1:0
20 18-19.04.92 Okocimski Brzesko Izolator Boguchwała 5:0 3:0
20 18-19.04.92 Stal II Mielec Czuwaj Przemyśl 4:1 1:0
20 JKS Jarosław pauza
20 18-19.04.92 Karpaty Krosno Glinik Gorlice 3:0 3:0
20 18-19.04.92 Świt Krzeszowice Tarnovia Tarnów 0:0
20 18-19.04.92 Wawel Kraków Garbarnia Kraków 1:1 0:0
21 25-26.04.92 Stal Sanok Czarni Jasło 3:1 3:0
21 25-26.04.92 Garbarnia Kraków Stal II Mielec 3:2 3:1
21 25-26.04.92 Zelmer Rzeszów Wawel Kraków 2:0 2:0
21 25-26.04.92 Czuwaj Przemyśl Okocimski Brzesko 1:1 0:1
21 25-26.04.92 Karpaty Krosno Świt Krzeszowice 4:0 3:0
21 25-26.04.92 Izolator Boguchwała pauza
21 25-26.04.92 JKS Jarosław Tarnovia Tarnów 0:0
21 25-26.04.92 Glinik Gorlice Unia Tarnów 3:3 1:2
22 02-03.05.92 Unia Tarnów Karpaty Krosno 0:3 0:0
22 02-03.05.92 Wawel Kraków Stal Sanok 0:3 0:0
22 Czuwaj Przemyśl pauza
22 02-03.05.92 Stal II Mielec Zelmer Rzeszów 2:1 1:1
22 02-03.05.92 Świt Krzeszowice JKS Jarosław 2:2 1:2
22 02-03.05.92 Tarnovia Tarnów Izolator Boguchwała 1:1 0:1
22 02-03.05.92 Okocimski Brzesko Garbarnia Kraków 2:2 0:1
22 02-03.05.92 Czarni Jasło Glinik Gorlice 2:0 2:0
23 09-10.05.92 Stal Sanok Stal II Mielec 2:0 0:0
23 09-10.05.92 Izolator Boguchwała JKS Jarosław 1:1 0:0
23 09-10.05.92 Karpaty Krosno Czarni Jasło 2:0 0:0
23 09-10.05.92 Czuwaj Przemyśl Tarnovia Tarnów 0:0
23 09-10.05.92 Zelmer Rzeszów Okocimski Brzesko 2:1 0:0
23 09-10.05.92 Unia Tarnów Świt Krzeszowice 4:1 2:1
23 09-10.05.92 Glinik Gorlice Wawel Kraków 1:2 1:1
23 Garbarnia Kraków pauza
24 16-17.05.92 Czarni Jasło Unia Tarnów 2:2 1:1
24 16-17.05.92 Tarnovia Tarnów Garbarnia Kraków 1:1 0:1
24 16-17.05.92 Stal II Mielec Glinik Gorlice 4:1 1:0
24 16-17.05.92 Okocimski Brzesko Stal Sanok 3:2 0:0
24 16-17.05.92 Wawel Kraków Karpaty Krosno 0:1 0:0
24 16-17.05.92 Zelmer Rzeszów pauza
24 16-17.05.92 Świt Krzeszowice Izolator Boguchwała 0:4 0:1
24 16-17.05.92 JKS Jarosław Czuwaj Przemyśl 2:0 1:0
25 23-24.05.92 Unia Tarnów Wawel Kraków 5:4 2:0
25 23-24.05.92 Stal Sanok pauza
25 23-24.05.92 Czuwaj Przemyśl Izolator Boguchwała 0:0
25 23-24.05.92 Zelmer Rzeszów Tarnovia Tarnów 2:0 1:0
25 23-24.05.92 Karpaty Krosno Stal II Mielec 5:1 0:0
25 23-24.05.92 Glinik Gorlice Okocimski Brzesko 2:0 1:0
25 23-24.05.92 Garbarnia Kraków JKS Jarosław 1:1 1:0
25 23-24.05.92 Czarni Jasło Świt Krzeszowice 2:0 1:0
26 30-31.05.92 Stal II Mielec Unia Tarnów 2:1 1:1
26 30-31.05.92 Izolator Boguchwała Garbarnia Kraków 1:2 1:1
26 30-31.05.92 Wawel Kraków Czarni Jasło 2:1 1:0
26 30-31.05.92 Świt Krzeszowice Czuwaj Przemyśl 1:0 0:0
26 30-31.05.92 Tarnovia Tarnów Stal Sanok 1:1 1:1
26 30-31.05.92 Okocimski Brzesko Karpaty Krosno 1:2 1:2
26 30-31.05.92 JKS Jarosław Zelmer Rzeszów 1:3 0:1
26 30-31.05.92 Glinik Gorlice pauza
27 06-07.06.92 Garbarnia Kraków Czuwaj Przemyśl 0:2 0:2
27 06-07.06.92 Zelmer Rzeszów Izolator Boguchwała 0:1 0:1
27 Karpaty Krosno pauza
27 06-07.06.92 Wawel Kraków Świt Krzeszowice 1:0 0:0
27 06-07.06.92 Unia Tarnów Okocimski Brzesko 6:0 2:0
27 06-07.06.92 Czarni Jasło Stal II Mielec 1:1 0:1
27 06-07.06.92 Glinik Gorlice Tarnovia Tarnów 3:0 2:0
27 06-07.06.92 Stal Sanok JKS Jarosław 1:2 1:1
28 10.06.92 JKS Jarosław Glinik Gorlice 3:0 1:0
28 10.06.92 Świt Krzeszowice Garbarnia Kraków 0:1 0:0
28 10.06.92 Stal II Mielec Wawel Kraków 1:0 0:0
28 10.06.92 Unia Tarnów pauza
28 10.06.92 Tarnovia Tarnów Karpaty Krosno 0:1 0:0
28 10.06.92 Izolator Boguchwała Stal Sanok 0:5 0:1
28 10.06.92 Czuwaj Przemyśl Zelmer Rzeszów 0:1 0:0
28 10.06.92 Okocimski Brzesko Czarni Jasło 0:0
29 13-14.06.92 Stal II Mielec Świt Krzeszowice 2:0 0:0
29 13-14.06.92 Zelmer Rzeszów Garbarnia Kraków 1:1 1:1
29 13-14.06.92 Czarni Jasło pauza
29 13-14.06.92 Wawel Kraków Okocimski Brzesko 2:0 0:0
29 13-14.06.92 Unia Tarnów Tarnovia Tarnów 6:0 1:0
29 13-14.06.92 Karpaty Krosno JKS Jarosław 3:1 0:0
29 13-14.06.92 Glinik Gorlice Izolator Boguchwała 2:4 2:1
29 13-14.06.92 Stal Sanok Czuwaj Przemyśl 4:3 2:1
30 20-21.06.92 Garbarnia Kraków Stal Sanok 1:0 1:0
30 20-21.06.92 Izolator Boguchwała Karpaty Krosno 0:3 0:2
30 20-21.06.92 Czuwaj Przemyśl Glinik Gorlice 1:0 0:0
30 20-21.06.92 Świt Krzeszowice Zelmer Rzeszów 1:3 1:1
30 20-21.06.92 JKS Jarosław Unia Tarnów 2:2 0:1
30 20-21.06.92 Okocimski Brzesko Stal II Mielec 3:1 0:0
30 20-21.06.92 Tarnovia Tarnów Czarni Jasło 1:2 0:2
30 Wawel Kraków pauza

Lista meczów grupy warszawsko-mazurskiej

KOL.  DATA GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' UWAGI
1 17-18.08.91 Legia II Warszawa Hutnik Warszawa 0:1 0:0
1 17-18.08.91 Wigry Suwałki Bug Wyszków 0:1 0:1
1 17-18.08.91 Mławianka Mława Jeziorak Iława 0:1 0:0
1 17-18.08.91 Sokół Ostróda Olimpia Zambrów 1:2 1:2
1 17-18.08.91 Mamry Giżycko Gwardia Szczytno 0:0
1 17-18.08.91 MZKS Wasilków Narew Ostrołęka 1:1 0:0
1 17-18.08.91 ŁKS Łomża Polkolor Piaseczno 0:0
1 17-18.08.91 Ursus Warszawa Orlęta Reszel 3:2 2:1
2 24-25.08.91 Hutnik Warszawa Orlęta Reszel 2:1 1:0
2 24-25.08.91 Polkolor Piaseczno Ursus Warszawa 3:0 0:0
2 24-25.08.91 Narew Ostrołęka ŁKS Łomża 2:0 0:0
2 24-25.08.91 Gwardia Szczytno MZKS Wasilków 1:1 0:0
2 24-25.08.91 Olimpia Zambrów Mamry Giżycko 5:1 1:1
2 24-25.08.91 Jeziorak Iława Sokół Ostróda 4:1 3:0
2 24-25.08.91 Bug Wyszków Mławianka Mława 2:0 1:0
2 24-25.08.91 Legia II Warszawa Wigry Suwałki 0:2 0:0
3 31.08-01.09.91 Wigry Suwałki Hutnik Warszawa 2:3 1:2
3 31.08-01.09.91 Mławianka Mława Legia II Warszawa 0:1 0:0
3 31.08-01.09.91 Sokół Ostróda Bug Wyszków 1:8 0:6
3 31.08-01.09.91 Mamry Giżycko Jeziorak Iława 1:0 0:0
3 31.08-01.09.91 MZKS Wasilków Olimpia Zambrów 2:0 1:0
3 31.08-01.09.91 ŁKS Łomża Gwardia Szczytno 0:0
3 31.08-01.09.91 Ursus Warszawa Narew Ostrołęka 1:0 1:0
3 31.08-01.09.91 Orlęta Reszel Polkolor Piaseczno 1:1 0:1
4 07-08.09.91 Hutnik Warszawa Polkolor Piaseczno 2:0 1:0
4 07-08.09.91 Narew Ostrołęka Orlęta Reszel 1:1 0:1
4 07-08.09.91 Gwardia Szczytno Ursus Warszawa 1:2 1:2
4 07-08.09.91 Olimpia Zambrów ŁKS Łomża 1:1 0:0
4 07-08.09.91 Jeziorak Iława MZKS Wasilków 1:1 0:1
4 07-08.09.91 Bug Wyszków Mamry Giżycko 1:0 1:0
4 07-08.09.91 Legia II Warszawa Sokół Ostróda 2:0 0:0
4 07-08.09.91 Wigry Suwałki Mławianka Mława 4:0 0:0
5 14-15.09.91 Mławianka Mława Hutnik Warszawa 0:1 0:0
5 14-15.09.91 Sokół Ostróda Wigry Suwałki 0:1 0:0
5 14-15.09.91 MZKS Wasilków Bug Wyszków 1:2 0:2
5 14-15.09.91 Ursus Warszawa Olimpia Zambrów 2:0 2:0
5 14-15.09.91 Orlęta Reszel Gwardia Szczytno 2:0 0:0
5 14-15.09.91 Polkolor Piaseczno Narew Ostrołęka 6:0 2:0
5 14-15.09.91 Mamry Giżycko Legia II Warszawa 2:6 0:1
5 14-15.09.91 ŁKS Łomża Jeziorak Iława 0:2 0:1
6 21-22.09.91 Hutnik Warszawa Narew Ostrołęka 1:1 1:0
6 21-22.09.91 Gwardia Szczytno Polkolor Piaseczno 0:0
6 21-22.09.91 Olimpia Zambrów Orlęta Reszel 4:2 2:0
6 21-22.09.91 Jeziorak Iława Ursus Warszawa 2:1 1:0
6 21-22.09.91 Bug Wyszków ŁKS Łomża 0:0
6 21-22.09.91 Legia II Warszawa MZKS Wasilków 2:2 0:1
6 21-22.09.91 Wigry Suwałki Mamry Giżycko 7:1 3:0
6 21-22.09.91 Mławianka Mława Sokół Ostróda 2:1 1:0
7 28-29.09.91 Sokół Ostróda Hutnik Warszawa 0:2 0:2
7 28-29.09.91 Mamry Giżycko Mławianka Mława 2:0 1:0
7 28-29.09.91 MZKS Wasilków Wigry Suwałki 0:0
7 28-29.09.91 Ursus Warszawa Bug Wyszków 1:2 1:1
7 28-29.09.91 Orlęta Reszel Jeziorak Iława 2:1 0:1
7 28-29.09.91 Polkolor Piaseczno Olimpia Zambrów 4:1 3:0