Tabela wszech czasów: Liga Młodzieżowa UEFA

Jak co środę przedstawiamy Wam kolejną tabelę wszech czasów. Dziś na tapet bierzemy rozgrywki Ligi Młodzieżowej UEFA. Przedstawiamy Wam stan na koniec zeszłego sezonu.

LPKLUBKRAJSTARTYMZRPBR+BR-PKT
1FC BARCELONAESP97345131515479148
2CHELSEA FCENG7634212917164138
3REAL MADRYTESP7624171416493130
4AFC AJAXNED96335141414471119
5SL BENFICAPOR76034151114368117
6ATLETICO MADRYTESP7553361611972105
7FC PORTOPOR7522912111005999
8PARIS SAINT-GERMAINFRA8592814171138898
9MANCHESTER CITYENG9632613241229391
10LIVERPOOL FCENG64524516996577
11JUVENTUS FCITA85321824828671
12BAYERN MONACHIUMGER744201014786470
13FC SALZBURGAUT4302037853863
14TOTTENHAM HOTSPURENG643171214796563
15INTER MEDIOLANITA53618810674962
16CSKA MOSKWARUS74818723767261
17RSC ANDERLECHTBEL742151314665758
18SPORTING CLUBE DE PORTUGALPOR53617712716558
19AS ROMAITA53617613705457
20ARSENAL FCENG538151013624855
21BORUSSIA DORTMUNDGER74515921708554
22OLYMPIQUE LYONFRA43116510634553
23FC MIDTJYLLANDDEN4251564462851
24DYNAMO KIJÓWUKR5271485523450
25OLYMPIAKOS SFPGRE639111315395546
26MANCHESTER UNITEDENG4271368494145
27SZACHTAR DONIECKUKR641101417628244
28DINAMO ZAGRZEBCRO42911108363743
29AS MONACOFRA42913412505643
30PSV EINDHOVENNED53312615505042
31FC BASELSUI63411815546341
32ASTON VILLA FCENG2171115361934
33FC SCHALKE 04GER42410311433633
34CELTIC FCSCO6359521537032
35BAYER 04 LEVERKUSENGER5309417446331
36OLYMPIQUE MARSYLIAFRA321939273930
37GALATASARAY SKTUR5309318407330
38ROSENBORG BK TRONDHEIMNOR319928282629
39SEVILLA FCESP320857273329
40CLUB BRUGGE KVBEL319847313028
41SSC NAPOLIITA5316718417925
42VALENCIA CFESP320569293221
43ZIENIT SANKT PETERSBURGRUS4256316345621
44FC KØBENHAVNDEN214554262720
45PAÓK SALONIKIGRE313544131419
46VIITORUL CONSTANTAROU414536211818
47LEGIA WARSZAWAPOL314536222418
48VfL WOLFSBURGGER318459273717
49ATHLETIC BILBAOESP212516211916
50BEŞIKTAŞ JKTUR316448193316
51DERBY COUNTYENG1650119915
52MONTPELLIER-HÉRAULT SCFRA1650115615
53AC SPARTA PRAGACZE28503231515
54TSG 1899 HOFFENHEIMGER19432191515
55HERTHA BSC BERLINGER1650111715
56ŁOKOMOTIW MOSKWARUS213436161915
57ATALANTA BCITA1742113814
58SPARTAK MOSKWARUS211344191613
59IF ELFSBORG BORÅSSWE31141681713
60CRVENA ZVEZDA BELGRADSRB214347142713
61MOLDE FKNOR4193412206013
62REAL SARAGOSSAESP1540115412
631.FK PŘÍBRAMCZE163309412
64FEYENOORD ROTTERDAMNED18332161512
65BORUSSIA MÖNCHENGLADBACHGER212336202512
66ALTINORDU FKTUR29324191511
67AUSTRIA WIEDEŃAUT17322131011
68STADE RENNESFRA163216311
69LOSC LILLEFRA173228911
70SHERIFF TYRASPOLMDA3932491311
71MIDDLESBROUGH FCENG1631217910
72REAL SOCIEDADESP1731310810
73FK ASTANAKAZ312318114410
74FK KRASNODARRUS152302039
75FC ZÜRICHSUI143011159
76MÁLAGA CFESP143011069
77PUSKÁS AKADÉMIA FCHUN262311189
78MACCABI HAJFAISR272321069
79BSC YOUNG BOYS BERNOSUI2823317209
80NK ŽELJEZNIČAR SARAJEWOBIH272328129
81NK DOMŽALESVN382337119
82RB LEIPZIGGER21223715229
83SLAVIA PRAGACZE163039169
84APOEL NIKOZJACYP520231512719
85DYNAMO MOSKWARUS14220818
86SIGMA OŁOMUNIECCZE152211088
87RANGERS FCSCO152219108
88KRC GENKBEL16222568
89AC MILANITA1622211158
90SOGNDAL ILNOR14211757
91FK ČUKARIČKI BELGRADSRB14211647
92FC NITRASVK15212767
93ZIMBRU KISZYNIÓWMDA26213897
94BRODARAC BELGRADSRB27142687
96KAJRAT AŁMATYKAZ2621311217
97ÍA AKRANESISL142021876
98LOKOMOTIVA ZAGRZEBCRO14130536
99SABURTALO TBILISIGEO26132796
100SZACHTIOR SOLIGORSKBLR262048136
101ESBJERG fBDEN142025126
102MACCABI TEL AWIWISR21013610206
103MALMÖ FFSWE21213812286
104FENERBAHÇE SKTUR21213811286
105TORINO FCITA14121575
106BUDAPESTI HONVÉD SEHUN141214115
107QƏBƏLƏ FKAZE381256155
108HŠK ZRINJSKI MOSTARBHC261234135
109STEAUA BUKARESZTROU161235155
110FK MIŃSKBLR3812510225
111VIKTORIA PILZNOCZE21212913365
112ŁUDOGOREC RAZGRADBUL31612137535
113SERVETTE GENEWASUI14112784
114FK RAD BELGRADSRB14112124
115CORK CITYIRL14112244
116VILLARREAL CFESP12101443
117MACCABI PETACH TIKWAISR14103443
118UNIVERSITY COLLEGE DUBLINIRL12101333
119STADE DE REIMSFRA12101563
120STJARNAN GARÐABÆRISL12101123
121ANŻY MACHACZKAŁARUS12101353
122SLOVAN BRATYSŁAWASVK14103253
123LEICESTER CITYENG161059143
124FK LIEPĀJALVA241034113
125HJK HELSINKIFIN360333103
126KAA GENTBEL161052183
127QARABAĞ AĞDAMAZE161053193
128BATE BORYSÓWBLR2120393233
129NK MARIBORSVN31410139463
130ADMIRA WACKER MÖDLINGAUT12020112
131HAMILTON ACADEMICALSCO14022582
132ŠKENDIJA 79 TETOVOMKD240223122
133ILLÉS AKADÉMIA SZOMBATHELYHUN12011341
134SUTJESKA NIKŠIĆMNE12011231
135BURSASPOR KULÜBÜTUR12011121
136FC HONKAFIN12011241
137DINAMO BUKARESZTROU12011241
138AIK SOLNASWE12011131
139MTK BUDAPESZTHUN12011131
140BOHEMIAN FCIRL24013361
141RƏVAN BAKUAZE12011041
142LEWSKI SOFIABUL12011161
143SK BRANN BERGENNOR12011161
144FK SENICASVK240133101
145BREIÐABLIK KÓPAVOGURISL240131101
146KÄPYLÄN PALLOFIN12002240
147KR REYKJAVIKISL12002130
148SHKËNDIJA TIRANAALB12002130
149LITEKS ŁOWECZBUL12002250
150LECH POZNAŃPOL12002250
151AEL LIMASSOLCYP12002140
152KORONA KIELCEPOL12002150
153SEPTEMWRI SOFIABUL12002160
154GIRONDINS BORDEAUXFRA12002050
155F91 DUDELANGELUX12002170
156MŠK ŽILINASVK12002170
157FK AKTIOBIEKAZ12002060
158HAMMARBY IFSWE12002060
159DINAMO TBILISIGEO12002180
160VARDAR SKOPJEMCA12002080
161FK MLADOST PODGORICAMON12002090
162VLLAZNIA SHKODËRALB240044140
163LEVADIA TALLINEST120021160
164FK ROSTÓWRUS160063210
165AÉK ATENYGRE160062260
Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Tabela

Autor: Mariusz Chodała

miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki

Zobacz wszystkie wpisy autorstwa: Mariusz Chodała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *