Tabela wszech czasów kobiecej Ligi Mistrzów

Piłka nożna w wykonaniu płci pięknej cieszy się coraz większą popularnością. Rosnące zainteresowanie kobiecym futbolem dotknęło również Polski za sprawą świetnych występów Medyka Konin. W tym zestawieniu przygotowaliśmy dla Was klasyfikację obejmującą kobiecą Ligę Mistrzów

Tabela klubów

KLUBKRAJSTARTYMECZEZWREMPORBR +BR -PKT
1OLYMPIQUE LYONFRA10795913728632190
21.FFC FRANKFURTGER107854101423366172
3UMEA IKSWE9674513920551148
4ARSENAL WFCENG127945122222294147
51.FFC TURBINE POCZDAMGER8614371123660136
6BRØNDBY IFDEN147033112613099110
7VfL WOLFSBURGGER541317312228100
8ROSSIJANKA KRASNOARMIEJSKRUS848277141416688
9FC ROSENGÅRDSWE74126411874082
10SV NEULENGBACHAUT12542562313313981
11BIIK KAZYGURT SZYMKENTKAZ11482532010110078
12APOLLON LIMASSOLCYP939245101343677
13ASD TORRES CALCIO FEMMINILEITA84125214997177
14FCR 2001 DUISBURGGER3282242872170
15FC ZÜRICH FRAUENSUI94121614927469
16GLASGOW CITY LFCSCO1047215211279068
17SFK 2000 SARAJEWOBIH154820523688065
18AC SPARTA PRAGACZE13481810201077064
19DBK FORTUNA HJØRRINGDEN94320419925864
20ZWIEZDA-2005 PERMRUS6321976703664
21PARIS SAINT-GERMAINFRA5321868622860
22CFF OLIMPIA CLUJ-NAPOCAROU7291739905954
23MONTPELLIER-HÉRAULT SCFRA3251654581953
24ASDCF BARDOLINOITA83516415787352
25GINTRA-UNIVERSITETAS SZAWLELTU1446157247312852
26ŽFK SPARTAK SUBOTICASRB72716381003351
27PAOK SALONIKIGRE123614616718748
28NSA SOFIABUL133815320618348
29ŽNK OSIJEKCRO14491453010316147
30ŻYTŁOBUD-1 CHARKÓWUKR926151101014446
31S.U. 1º de DEZEMBROPOR113314415725046
32FC BARCELONAESP5261358342644
33PARIS FC (FCF JUVISY)FRA4231346663243
34BOBRUJCZANKA BOBRUJSKBLR72813312555442
35EVERTON LFCENG3201325751741
36VALUR REYKJAVIKISL62613211855741
37AZS WROCŁAWPOL72713212685441
38MEDYK KONINPOL4181314632240
39ŽFK MASINAC-CLASSIC NIŠSRB92812214757438
40MTK-HUNGARIA FC BUDAPESZTHUN72611510484738
41LINKÖPINGS FCSWE3191144541337
42PK-35 VANTAAFIN62611411634437
43SK TRONDHEIMS/ØRNNOR3171124581635
44FC BAYERN MONACHIUMGER3151032631333
45ATHLETIC FEMENINO BILBAOESP5171034662833
46ŽNK POMURJE BOGOJINASVN6201109673833
47BREIÐABLIK KÓPAVOGURISL4211038544233
48TWENTE ENSCHEDENED52310211553232
49SV SAESTUM ZEISTNED3171025502732
50DJURGÅRDENS IF SZTOKHOLMSWE2161024331832
51RØA ILNOR522958473832
52KÍ KLAKSVÍKFRO175188355916832
53KONAK BELEDIYESI GSKTUR5191018453931
54SINT-TRUIDENSE VVBEL52210111414531
55FK MIŃSKBLR416925561629
56HJK HELSINKIFIN318927392029
57ENERGIJA WORONEŻRUS317764692227
58UNIA RACIBÓRZPOL517836432227
59CFF CLUJANA CLUJ-NAPOCAROU7247611484827
60UNIWERSITET WITEBSKBLR520839273227
61MACCABI HOLONISR7237511386226
62KOPPARBERGS / GÖTEBORG FCSWE212813261225
63LEHEND CZERNIHÓWUKR517818352525
641.FC FEMINA BUDAPESZTHUN6218112435425
65KOLBOTN ILNOR315807412824
66SK SLAVIA PRAGACZE518738262924
67ASA TEL AWIW UNIVERSITYISR6207310323624
68GÖMRÜKÇÜ BAKUAZE5208012556124
69RAYO VALLECANOESP313724271823
70ŽNK KRKA  NOVO MESTOSVN8287219368423
71LEVANTE UD FEMENINOESP312714531422
72BIRMINGHAM CITY LFCENG21071216822
73STANDARD FÉMINA LIÈGEBEL8196310433721
74TOULOUSE FCFRA21255224920
75HIBERNIAN LFC (EDYNBURG)SCO514626353420
76PÄRNU JK EST113562273013620
77STJARNAN WOMEN GARDABÆRISL412615381719
78FC LUZERN FRAUENSUI2961223619
79MANCHESTER CITY WFCENG1861112419
80AVALDSNES ILNOR28602311418
81TYRESÖ FFSWE1953122718
82SK SLOVAN BRATYSŁAWASVK412606342318
83AE AEGINAGRE312525253317
84FFC ZUCHWIL 05SUI39513331316
85TER LEEDE SASSENHEIMNED3951326916
86CARDIFF CITY LADIES FCWAL8245118285916
87LSK KVINNERNOR411515231716
88ZORKIJ KRASNOGORSKRUS310415132413
89ACF BRESCIA FEMMINILEITA312417113113
90CODRU ANENII NOIMDA412417204313
91GLENTORAN BELFAST UNITED LFCNIR7214116187813
92FERENCVÁROSI TCHUN2640220512
93RCD ESPANYOL FEMENINOESP1640219812
94PEAMOUNT UNITEDIRL28404211112
95CF BENFICAPOR2640215912
96RAHENY UNITEDIRL28404121412
97BRISTOL CITY WFCENG28323111911
98ŁADA TOGLIATTIRUS1631217610
99ATLÉTICO OURIENSEPOR2831471910
100VLLAZNIA SHKODËRALB41231883110
101STIMOLD-MIF (CODRU) KISZYNIÓWMDA153022889
102RYAZAN VDVRUS2730431129
103OB ODENSEDEN153022069
104FULHAM LFCENG153022299
105AFC AJAXNED133001119
106ZFK NAŠE TAKSI SKOPJEMKD1630313139
107HONKA ESPOOFIN3730413219
108NAFTOCHIMIK KAŁUSZUKR163037159
109KR REYKJAVIKISL3930615249
110FK SLOVAN DUSLO ŠAĽASVK41223712399
111KIF ÖREBROSWE14220918
112CSK VVS SAMARARUS15221838
113AZ ALKMAARNED3722315158
114STABÆK FKNOR382249128
115FK ŽIAR NAD HRONOMSVK2621332177
116FORONI VERONAITA132101407
117SS LAZIO CALCIO FEMMINILEITA132101137
118YOUNG BOYS BERNO FRAUENSUI152121277
119CHELSEA LFCENG26213687
120WEXFORD YOUTHS WFCIRL262138127
121FC BERNOSUI132011056
122SPORTING CLUBE DE PORTUGALPOR13201736
123HAPOEL IRONY NIR RAMAT HASHARON ISR13201516
124ASD FIAMMAMONZAITA13201416
125TEMIR ŻOŁYKAZ13201546
126FC UNITED JAKOBSTADFIN262048116
127SHANKILL UNITED PREDATORSNIR13201476
128UPC TAVAGNACCOITA242025106
129ESKILSTUNA UNITED DFFSWE14202496
130SK STURM GRAZAUT252038146
131ST.FRANCIS LFCIRL262049286
132SWANSEA CITY LFCWAL392076396
133CARDIFF METROPOLITAN LADIES FCWAL412201010496
134NARTA KISZYNIÓWMDA392077526
135SHELBOURNE LFCIRL13120315
136KILMARNOCK LFCSCO261236115
137ŻYTŁOBUD-2 CHARKÓWUKR131111024
138GALWAY UNITED WFCIRL13111224
139VIKTÓRIA FC SZOMBATHELYHUN251138134
140ADO DEN HAAGNED251135124
141ATAŞEHIR BELEDIYESPORTUR261148194
142FK UNION NOVÉ ZÁMKYSVK3911711324
143UNIVERSITY COLLEGE DUBLIN WFCIRL391177344
144ŽFK ŠḰIPONJAT HASANBEG SKOPJEMKD515111311924
145AMAZONES DRAMASGRE131021263
146ŽNK ŠKALE MILA VELENJESVN13102953
147AYR UNITED LFCSCO13030663
148GATÕES FCPOR131029103
149REGAL BUKARESZTROU13102363
150KVK TIENENBEL1310210143
151PVFA BRATYSŁAWASVK13102483
152LIVERPOOL LFCENG24103263
153FSK SANKT PÖLTEN/SPRATZERNAUT3603311163
154ŽFK NAPREDAK KRUŠEVACSRB131028133
155PARTIZÁN BARDEJOVSVK13102493
156ŽNK OLIMPIJA LUBLANASVN13102273
157GOL CZĘSTOCHOWAPOL131026133
158SHAMROCK ROVERS LADIES FCIRL131025123
159ATLÉTICO MADRYT FEMENINOESP141034113
160TRABZONSPORTUR131023113
161ASA 2013 TÂRGU MUREŞROU131023133
162ŽFK LOMBARDINI SKOPJEMKD131026193
163ŽNK DINAMO-MAKSIMIR ZAGRZEBCRO3910811293
164AO KAVALAGRE131022203
165ÅLAND UNITEDFIN251044233
166CSHVSM-KAIRAT AŁMATYKAZ361054353
167VC DAMES EENDRACHT AALSTBEL261055383
168LEVADIA TALLINNEST391087443
169RIGAS FUTBOLA SKOLALVA41210114603
170KF HAJVALIAKOS260243102
171FC SCHWERZENBACHSUI130216102
172ŽFK BREZNICA PLJEVLJAMNE260245312
173ŽFK EKONOMIST NIKŠIĆMNE41202108452
174CRUSADERS NEWTOWNABBEY STRIKERSNIR618021611902
175FK ZORKA MIŃSKBLR12011121
176MALMIN PS HELSINKIFIN13012361
177LP SUPER SPORT SOFIABUL130123101
178MACCABI KIRYAT GATISR130125151
179ARF CRIULENIMDA130120161
180GAZI ÜNIVERSITESISPOR TUR130123221
181ROMA CALFA PUHACENIMDA260153351
182HIBERNIANS FC (PAOLA)MLT390184461
183LINFIELD LADIES FCNIR13003280
184INNSBRUCKER ACAUT130032100
185FC BAIA ZUGDIDIGEO13003190
186BANGOR CITY GIRLSWAL130033150
187ZFK TIKVESANKAMKD130033160
188RUSLAN-93AZE130031140
189SC BETTEMBOURGLUX130030130
190USC LANDHAUS WIEDEŃAUT130031150
191MAYO FCIRL130031150
192FC GRAND HOTEL WARNABUL130030140
193MARTWE KUTAISIGEO130030140
194ŠKF ŽILINASVK130031160
195DUNDALK WFCIRL130031160
196TKSK VISA TALLINNEST250051160
197ÞÓR /KA AKUREYRIISL240044200
198SKONTO RYGALVA130032180
199ŽFK BOREC VELESMKD130030160
200ND ILIRIJASVN120020180
201MACCABI HAJFAISR130030180
202NEWRY CITY LADIESNIR130030180
203ŽFK BILJANINI IZVORI MKD130032210
204LEFKOTHEA LATSIONCYP130030200
205MOSTA FCMLT130030200
206ŽFK KOČANIMKD130031220
207HAPOEL TEL AWIWISR130030210
208VAMS IDALIOUCYP130031240
209ŽFK SC ISTATOVMKD130031240
210JEUNESSE JUNGLINSTERLUX130031260
211NORCZI DINAMOELI TBILISIGEO130031350
212DINAMO TBILISIGEO130032380
213METALURGS LIPAWALVA260061390
214COLLEGE SPORTS CLUBARM130030440
215NOROC NIMORENIMDA390092500
216ŽFK DRAGON 2014 SKOPJEMKD260061520
217PAOK LEDRA NIKOZJACYP260061590
218PROGRES NIEDERCORNLUX260060580
219GOLIADOR KISZYNIÓWMDA390090710
220AEK KOKKINOCHOVION FAMAGUSTACYP390093860
221KF ADA VELIPOJËALB3900931030
222FC BIRKIRKARAMLT515001541110

Tabela federacji

Oprócz zestawienia klubowego, zwracamy uwagę na tabelę federacji.

FEDERACJAKLUBYSTARTYMECZEZWREMPORBR +BR -PKT
1NIEMCY5292231603132741188511
2FRANCJA5241711113327496120366
3SZWECJA8261721092934440151356
4ANGLIA825140801941366165259
5ROSJA724125652436349169219
6DANIA324118561547242163183
7WŁOCHY72410153939222189168
8HISZPANIA61878421125203105137
9NORWEGIA62081411030209125133
10SZWAJCARIA61770361123176115119
11POLSKA4176535624180111111
12ISLANDIA5197232634196160102
13HOLANDIA617643182516296101
14BIAŁORUŚ417663092713910499
15SZKOCJA4187028123017414196
16SERBIA317582952418312092
17AUSTRIA519712793515519490
18CZECHY218662513281339988
19RUMUNIA416592692414412687
20KAZACHSTAN315572832611013987
21FINLANDIA617652673213012585
22UKRAINA41652273221538684
23WĘGRY417582472711911979
24PORTUGALIA51753245241109177
25CYPR516602453113922577
26GRECJA417542182511014671
27BOŚNIA I HERCEGOWINA1154820523688065
28SŁOWENIA517562023411415262
29BELGIA41650184289913458
30IZRAEL61755169308015357
31IRLANDIA101652165316914553
32LITWA11446157247312852
33CHORWACJA217581553811419050
34BUŁGARIA31544154256410749
35SŁOWACJA71648135309814444
36TURCJA493112316599139
37WYSPY OWCZE1175188355916832
38MOŁDAWIA7175393416027530
39WALIA4164891384716228
40AZERBEJDŻAN26238015567524
41ESTONIA3164972403819623
42IRLANDIA PÓŁNOCNA5164863393520121
43MACEDONIA9144551393827516
44ALBANIA272131171113410
45CZARNOGÓRA2618041413764
46ŁOTWA3721102071173
47KOSOWO1260243102
48ALBANIA3927012681771
49ARMENIA1130030440
50GRUZJA441200124960
51LUKSEMBURG341200121970
STAN NA 17.09.2017

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE , INSTAGRAMIE i YOUTUBE

Mariusz Chodała
O Mariusz Chodała 135 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki