Tabela wszech czasów Ligi Mistrzów

Właśnie rozpoczyna się faza grupowa Ligi Mistrzów. Przez najbliższe miesiące będziemy świadkami wielkich emocji, zaskakujących rozstrzygnięć, dramatów i radości. Zanim jednak na dobre rozkręca się najpopularniejsze rozgrywki klubowej piłki nożnej, zachęcamy do zapoznania się z naszym zestawieniem statystycznym, które pokazuje, jak aktualnie wygląda tabela wszech czasów Ligi Mistrzów.

Tabela klubów

Tabela wszech czasów Ligi Mistrzów, którą dla Was przygotowaliśmy, to zestawienie obejmujące rozgrywki od fazy grupowej, do finału. W tabeli pominęliśmy fazę eliminacji. Zestawienie obejmujące również eliminacje znajdziecie pod tym adresem. Poniżej prezentujemy zestawienie klubowe:

LPKLUBSTARTYMZRPBR+BR-PKT
1REAL MADRYT252791655460586307549
2FC BARCELONA252651566346535265531
3BAYERN MONACHIUM242621515457527271507
4MANCHESTER UNITED232301215653388220419
5JUVENTUS FC212061045250324203364
6CHELSEA FC17176885038300162314
7FC PORTO24198864765268229305
8ARSENAL FC19177834153281205290
9AC MILAN17165744942231156271
10LIVERPOOL FC13132653433224128229
11PARIS SAINT-GERMAIN13121662233240138220
12BORUSSIA DORTMUND15132622743212161213
13OLYMPIQUE LYON16136583642214165210
14INTER MEDIOLAN14123553236171143197
15AFC AJAX16126503442170141184
16VALENCIA CF12112483232165119176
17 ATLÉTICO MADRYT1110148302313891174
18MANCHESTER CITY1089491624177107163
19OLYMPIAKOS SFP20128402266147218142
20SL BENFICA15106372544115140136
21AS ROMA11100362539133150133
22BAYER 04 LEVERKUSEN12101362342142165131
23SZACHTAR DONIECK15100352144138171126
24PSV EINDHOVEN16110332552108160124
25DYNAMO KIJÓW17116312857139176121
26GALATASARAY AŞ16116282959112197113
27AS MONACO978301632116113106
28FC SCHALKE 04866261525919793
29PANATHINAIKOS AO9742318337610487
30DEPORTIVO LA CORUÑA558231520747984
31SPARTAK MOSKWA12802218409914584
32SEVILLA FC648231114776480
33OLYMPIQUE MARSYLIA10732311398610280
34ROSENBORG BK11741918379512975
35SS LAZIO652191518796872
36CSKA MOSKWA12781818428213172
37FC BASEL 18938601913286810770
38TOTTENHAM HOTSPUR54520916816769
39SSC NAPOLI642181113685865
40CELTIC FC10661810386111664
41ZIENIT SANKT PETERSBURG854171225587663
42RANGERS FC1062122327639459
43RSC ANDERLECHT12781320456515059
44WERDER BREMA746161020698658
45SPARTA PRAGA756131528578654
46GIRONDINS BORDEAUX43415811374253
47SPORTING CLUBE DE PORTUGAL85014828608950
48BEŞIKTAŞ JK74413922438348
49CLUB BRUGGE KV848101424416944
50ACF FIORENTINA3261187393441
51RB LEIPZIG3241239373939
52FENERBAHÇE SK64011623427039
53FEYENOORD ROTTERDAM53691116385938
54IFK GÖTEBORG42610313303933
55LOKOMOTIW MOSKWA6449827396835
56FC KØBENHAVN4268711233031
57LOSC LILLE63861319304931
58VILLARREAL CF32861210233430
59FC NANTES222787272629
60VFL WOLFSBURG216916241928
61VFB STUTTGART3227510263426
62STEAUA BUKARESZT74241424306926
63ATALANTA BC217737283024
64LEEDS UNITED116655242123
65NEWCASTLE UNITED218729232923
66STURM GRAZ3247215205323
67AJ AUXERRE3207112163022
68DINAMO ZAGRZEB7425730299222
69BATE BORYSÓW5304719217319
70BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH3204610293718
71CFR 1907 CLUJ3185310202818
72BOAVISTA FC218468142518
73AEK ATENY53021216194918
74APOEL NIKOZJA4283916165118
75LEICESTER CITY110523111017
76FC SALZBURG318459303617
77MÁLAGA CF11044216916
78RC LENS212444161716
79VIKTORIA PILZNO3184311174415
801.FC KAISERSLAUTERN18413121213
81ATHLETIC BILBAO212345101213
82RUBIN KAZAŃ21226461112
83SC BRAGA212408122412
84LEGIA WARSZAWA214338143512
85GRASSHOPPER CLUB ZÜRICH212327111811
86KAA GENT18314101110
87HERTHA BSC BERLIN112246101810
88REAL SOCIEDAD21424892010
89AALBORG BK212246142610
90NK MARIBOR318171094110
91PARMA FC16231659
92CELTA VIGO182339119
93HAJDUK SPLIT182335109
94RCD MALLORCA16303499
95HAMBURGER SV21223716249
96UNIREA URZICENI16222888
97KRC GENK31808109458
98TRABZONSPOR AŞ16141357
99UDINESE CALCIO1621310127
100REAL BETIS BALOMPIÉ16213377
101MACCABI HAJFA21221912207
102SLAVIA PRAGA2121479267
103ŁUDOGOREC RAZGRAD21214711297
104CRVENA ZVEZDA BELGRAD2122198377
105ANORTHOSIS FAMAGUSTA16132886
106TWENTE ENSCHEDE161329116
107MFK PETRŽALKA16132596
108FERENCVÁROSI TC21213814366
109MALMÖ FF21220105366
110STANDARD LIÈGE16123795
111HAPOEL TEL AWIW161237105
112HJK HELSINKI161238125
113FK KRASNODAR161236115
114AUSTRIA WIEDEŃ161235105
115FK ROSTÓW161236125
116HELSINGBORGS IF161236145
117BLACKBURN ROVERS16114584
118WIDZEW ŁÓDŹ161146104
119AZ ALKMAAR16042484
120FC THUN16114494
121FK ASTANA160425114
122sC HEERENVEEN16114394
123BSC YOUNG BOYS BERNO161144124
124FC ZÜRICH161145144
125MACCABI TEL AWIW21211105284
126TSG 1899 HOFFENHEIM1603311143
127MOLDE FK161056143
128İSTANBUL BAŞAKŞEHIR161057183
129BRØNDBY IF161054183
130PARTIZAN BELGRAD2120395213
131MONTPELLIER HÉRAULT SC160246122
132WILLEM II TILBURG160247152
133FC MIDTJYLLAND160244132
134QARABAĞ AĞDAM160242142
135RAPID WIEDEŃ21202105272
136STADE RENNES160153111
137LIERSE SK160153121
138AIK SOLNA160154161
139BURSASPOR SK160152161
140FC NORDSJÆLLAND160154221
141OŢELUL GALAŢI160063110
142MFK KOŠICE160062130
143DEBRECENI VSC160065190
144MŠK ŽILINA160063190
145LEWSKI SOFIA160061170

Tabela federacji

Oprócz zestawienia klubowego zwracamy uwagę na tabelę federacji. O dominacji tzw. “Wielkiej Piątki” pisaliśmy w tym miejscu.

LPFEDERACJASTARTYMZRPBR+BR-PKT
1HISZPANIA95947485233229164910271688
2ANGLIA9289944521623815149571551
3WŁOCHY8274332819921610898591183
4NIEMCY8272733115524112069771148
5FRANCJA67546216122208791705770
6PORTUGALIA5138414586153469507521
7HOLANDIA412969480122339403362
8ROSJA422807066144296454276
9UKRAINA322166649101277347247
10GRECJA342326552115242371247
11TURCJA322185449115209389211
12BELGIA26164274691135296127
13SZKOCJA20128303365124210123
14SZWAJCARIA13902518479216093
15NORWEGIA128020184210114378
16CZECHY12861822468315676
17RUMUNIA12721119426111652
18AUSTRIA9601211376012647
19DANIA9561114314910947
20SZWECJA850136314510545
21CHORWACJA850710333410231
22CYPR53441218245924
23BIAŁORUŚ5304719217319
24POLSKA3204412204516
25IZRAEL5304422245816
26SŁOWENIA318171094110
27SERBIA4242418135810
28BUŁGARIA318141312467
29SŁOWACJA318131410416
30WĘGRY318131419556
31FINLANDIA161238125
32KAZACHSTAN160425114
33AZERBEJDŻAN160242142
STAN NA KONIEC SEZONU 2020/2021

MARIUSZ CHODAŁA