Archiwum wyników #1 Klasa Okręgowa Kraków 1984/85

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe zestawienie statystyczne, którego przedmiotem są rozgrywki okręgowe Krakowa w latach 84/85. Przeczesaliśmy biblioteki i archiwa, aby stworzyć najdokładniejszą bazę meczów i wyników. Znajdziecie tutaj tabelę oraz listę spotkań.

Tabela ogólna

MIEJSCE KLUB MECZE PUNKTY ZW. REM. POR. BR+ BR-
1 Wawel Kraków 26 49 23 3 0 72 8
2 Hutnik II Kraków 26 35 15 5 6 48 20
3 Clepardia Kraków 26 33 13 7 6 31 22
4 Gościbia Sułkowice 26 32 14 4 8 59 30
5 Świt Krzeszowice 26 28 11 6 9 47 30
6 Prokocim Kraków 26 27 9 9 8 33 31
7 Orzeł Piaski Wielkie 26 27 11 5 10 32 34
8 Tramwaj Kraków 26 24 7 10 9 28 41
9 Wisła II Kraków 26 24 9 6 11 38 30
10 Kabel Kraków 26 21 8 5 13 37 36
11 Cracovia II 26 21 8 5 13 19 47
12 Wanda Kraków 26 17 4 9 13 21 54
13 Grzegórzecki Kraków 26 16 5 6 15 17 53
14 Piłkarz Podłęże 26 10 2 5 19 21 67

Tabela meczów u siebie

MIEJSCE KLUB MECZE PUNKTY ZW. REM. POR. BR+ BR-
1 Wawel Kraków 13 26 13 0 0 45 2
2 Gościbia Sułkowice 13 22 10 2 1 42 11
3 Świt Krzeszowice 13 20 8 4 1 32 7
4 Orzeł Piaski Wielkie 13 20 8 4 1 24 11
5 Clepardia Kraków 13 20 8 4 1 14 6
6 Hutnik II Kraków 13 18 8 2 3 24 9
7 Tramwaj Kraków 13 18 6 6 1 21 12
8 Cracovia II 13 17 8 1 4 16 14
9 Wisła II Kraków 13 15 6 3 4 26 11
10 Prokocim Kraków 13 15 6 3 4 20 17
11 Kabel Kraków 13 11 4 3 6 24 20
12 Grzegórzecki Kraków 13 11 4 3 6 11 15
13 Wanda Kraków 13 10 3 4 6 11 20
14 Piłkarz Podłęże 13 6 2 4 7 10 28

Tabela meczów na wyjeździe

MIEJSCE KLUB MECZE PUNKTY ZW. REM. POR. BR+ BR-
1 Wawel Kraków 13 23 10 3 0 27 6
2 Hutnik II Kraków 13 17 7 3 3 24 11
3 Clepardia Kraków 13 13 5 3 5 17 16
4 Prokocim Kraków 13 12 3 6 4 13 14
5 Gościbia Sułkowice 13 10 4 2 7 17 19
6 Kabel Kraków 13 10 4 2 7 13 16
7 Wisła II Kraków 13 9 3 3 7 12 19
8 Świt Krzeszowice 13 8 3 2 8 15 23
9 Orzeł Piaski Wielkie 13 7 3 1 9 8 23
10 Wanda Kraków 13 7 1 5 7 10 34
11 Tramwaj Kraków 13 6 1 4 8 7 29
12 Grzegórzecki Kraków 13 5 1 3 9 6 38
13 Cracovia II 13 4 0 4 9 3 33
14 Piłkarz Podłęże 13 1 0 1 12 11 39

Tabela krzyżowa

WAWEL HUTNIK II CLEPARDIA GOŚCIBIA ŚWIT PROKOCIM ORZEŁ TRAMWAJ WISŁA II KABEL CRACOVIA II WANDA GRZEGÓRZECKI PIŁKARZ
WAWEL XXX 3:0 3:1 2:0 3:0 4:0 3:0 3:0 5:0 2:0 3:0 5:0 3:0 6:1
HUTNIK II 0:1 XXX 0:0 3:1 1:1 2:0 4:0 2:0 2:0 0:2 2:0 3:4 1:0 4:0
CLEPARDIA 0:3 1:0 XXX 2:0 2:1 0:0 1:0 0:0 1:1 1:0 0:0 2:0 1:0 3:1
GOŚCIBIA 1:2 2:1 3:1 XXX 4:0 2:0 3:1 2:2 2:2 3:1 3:0 8:1 6:0 3:0
ŚWIT 1:3 1:1 1:0 1:0 XXX 1:1 1:0 8:0 1:1 0:0 3:0 2:1 9:0 3:0
PROKOCIM 0:3 1:4 4:1 1:3 2:5 XXX 1:0 4:0 1:0 4:0 0:0 0:0 2:1 0:0
ORZEŁ 1:1 2:2 1:2 2:0 2:1 1:1 XXX 1:0 1:0 1:1 1:0 7:2 2:1 2:0
TRAMWAJ 1:4 0:0 2:0 1:0 1:1 2:2 3:0 XXX 2:1 1:0 1:1 1:1 4:0 2:2
WISŁA II 0:1 1:2 0:2 0:1 2:1 0:0 4:1 1:1 XXX 1:0 9:0 4:0 1:1 3:1
KABEL 0:3 0:2 0:2 2:2 2:1 1:2 1:1 1:2 1:3 XXX 5:0 0:0 7:0 4:2
CRACOVIA II 0:1 0:3 0:1 2:0 1:0 0:4 1:0 1:0 2:1 2:1 XXX 1:0 1:1 5:2
WANDA 0:3 0:3 0:0 1:6 1:2 0:0 0:1 3:0 wo 1:0 1:2 2:2 XXX 0:0 2:1
GRZEGÓRZECKI 0:0 0:1 2:2 0:2 1:2 1:0 0:2 1:0 0:2 0:2 3:0 wo 1:1 XXX 2:1
PIŁKARZ 2:2 0:5 0:5 2:2 1:0 0:3 1:2 2:2 0:1 0:4 1:0 0:0 1:2 XXX

Wyniki:

Kolejka 1 – 18-19.08.1984

  • Gościbia Sułkowice 3:1 (0:0) Clepardia Kraków Strzelcy: Stokłosa x2, Malina – Michalak
  • Grzegórzecki Kraków 0:1 (0:1) Hutnik II Kraków Strzelcy: Krawczyk
  • Orzeł Piaski Wielkie 1:0 (0:0) Cracovia II Strzelcy: E.Jelonek
  • Piłkarz Podłęże 2:2 (2:0) Tramwaj Kraków Strzelcy: F.Mitoń, Lewiński – Chmura, Kozioł
  • Świt Krzeszowice 0:0 (0:0) Kabel Kraków Strzelcy:
  • Wanda Kraków 0:0 (0:0) Prokocim Kraków Strzelcy:
  • Wawel Kraków 5:0 (2:0) Wisła II Kraków Strzelcy: Mirosław Świętek, Mieczysław Setkowicz, Ireneusz Salamon, Mirosław Bukalak, Ryszard Biernacik

Kolejka 2 – 25-26.08.84

  • Kabel Kraków 0:2 (0:2) Hutnik II Kraków Strzelcy: Kruszec x2
  • Tramwaj Kraków 1:1 (1:1) Wanda Kraków Strzelcy: Dudek – Węgrzyn
  • Clepardia Kraków 3:1 (2:0) Piłkarz Podłęże Strzelcy: Uniwersał x2, Gruca – Lewiński
  • Prokocim Kraków 1:0 (1:0) Orzeł Piaski Wielkie Strzelcy: Bielawski
  • Wisła II Kraków 0:1 (0:0) Gościbia Sułkowice Strzelcy: Stokłosa
  • Cracovia II 1:1 (0:0) Grzegórzecki Kraków Strzelcy: Wiewiór – Celewicz
  • Świt Krzeszowice 1:3 (0:1) Wawel Kraków Strzelcy: Gibek – Mirosław Świętek x3

Kolejka 3 – 29.08.84

  • Wawel Kraków 2:0 (1:0) Kabel Kraków Strzelcy: Ireneusz Salamon, Ryszard Biernacik
  • Gościbia Sułkowice 4:0 (2:0) Świt Krzeszowice Strzelcy: Stokłosa x2, Godzik x2
  • Piłkarz Podłęże 0:1 (0:1) Wisła II Kraków Strzelcy: Kadula
  • Wanda Kraków 0:0 (0:0) Clepardia Kraków Strzelcy:
  • Orzeł Piaski Wielkie 1:0 (0:0) Tramwaj Kraków Strzelcy: A.Chachłowski
  • Grzegórzecki Kraków 1:0 (0:0) Prokocim Kraków Strzelcy: Kostorz
  • Hutnik II Kraków 2:0 (1:0) Cracovia II Strzelcy: Rączka, Loch

Kolejka 4 – 01-02.09.84

  • Clepardia Kraków 1:0 (0:0) Orzeł Piaski Wielkie Strzelcy: Pawlik
  • Kabel Kraków 5:0 (1:0) Cracovia II Strzelcy: Obajtek x2, Malarz, Suder, Rybałtowski
  • Prokocim Kraków 1:4 (0:2) Hutnik II Kraków Strzelcy: Bielawski – Krawczyk, Gładysz, Brożyna, Pastuszak
  • Świt Krzeszowice 3:0 (2:0) Piłkarz Podłęże Strzelcy: Ficek x2, Korbiel
  • Tramwaj Kraków 4:0 (0:0) Grzegórzecki Kraków Strzelcy: Kozioł x2, Mazurek, Mrówczyk
  • Wawel Kraków 2:0 (2:0) Gościbia Sułkowice Strzelcy: Mirosław Świętek x2
  • Wisła II Kraków 4:0 (4:0) Wanda Kraków Strzelcy: Świerczewski x2, Szymanowski x2

Kolejka 5 – 08-09.09.84

  • Cracovia II 0:4 (0:2) Prokocim Kraków Strzelcy: Przeniosło x2, Kopyciński, Kot
  • Gościbia Sułkowice 3:1 (2:0) Kabel Kraków Strzelcy: Malina x2, Stokłosa – Skowronek
  • Grzegórzecki Kraków 2:2 (0:1) Clepardia Kraków Strzelcy: Celewicz, Kostrz – Nurkowski, Pawlik
  • Hutnik II Kraków 2:0 (2:0) Tramwaj Kraków Strzelcy: Rączka, Kruszec
  • Orzeł Piaski Wielkie 1:0 (1:0) Wisła II Kraków Strzelcy: A.Chachlowski
  • Piłkarz Podłęże 2:2 (2:1) Wawel Kraków Strzelcy: Mitoń x2 – Ireneusz Salamon, Marek Cendrowicz
  • Wanda Kraków 1:2 (1:2) Świt Krzeszowice Strzelcy: Pluwak – Bogacz, Ficek

Kolejka 6 – 15-16.09.84 + 03.10.84

  • Clepardia Kraków 1:0 (0:0) Hutnik II Kraków Strzelcy: Sippelius
  • Kabel Kraków 1:2 (0:0) Prokocim Kraków Strzelcy: Malarz – Kot, Nęcek
  • Tramwaj Kraków 1:1 (1:0) Cracovia II Strzelcy: W.Kozioł – Wrześniak
  • Świt Krzeszowice 1:0 (0:0) Orzeł Piaski Wielkie Strzelcy: Gibek
  • Wawel Kraków 5:0 (2:0) Wanda Kraków Strzelcy: Ireneusz Salamon x2, Mirosław Świętek x2, Mirosław Bukalak
  • Wisła II Kraków 1:1 (1:0) Grzegórzecki Kraków Strzelcy: Bujak – Pawlik
  • Gościbia Sułkowice 3:0 (2:0) Piłkarz Podłęże Strzelcy: w pierwotnym terminie przełożony

Kolejka 7 – 22-23.09.84

  • Cracovia II 0:1 (0:0) Clepardia Kraków Strzelcy: Sippelius
  • Grzegórzecki Kraków 1:2 (1:1) Świt Krzeszowice Strzelcy: Kostrz – Ficek, Bała
  • Orzeł Piaski Wielkie 1:1 (1:1) Wawel Kraków Strzelcy: E.Jelonek – Ryszard Biernacik
  • Piłkarz Podłęże 0:4 (0:2) Kabel Kraków Strzelcy: Obajtek x2, Malarz, Zdebski
  • Prokocim Kraków 4:0 (0:0) Tramwaj Kraków Strzelcy: Przeniosło x2, Nęcek, Włodarz
  • Wanda Kraków 1:6 (0:4) Gościbia Sułkowice Strzelcy: Chmielnicki – Stokłosa x3, Malina, Godzik, samobójczy
  • Hutnik II Kraków 2:0 (2:0) Wisła II Kraków Strzelcy: Migdał, Jóźwik

Kolejka 8 – 29-30.09.84

  • Clepardia Kraków 0:0 (0:0) Prokocim Kraków Strzelcy:
  • Gościbia Sułkowice 3:1 (2:1) Orzeł Piaski Wielkie Strzelcy: Stokłosa, Godzik, Frosztęga – Jelonek
  • Kabel Kraków 1:2 (0:2) Tramwaj Kraków Strzelcy: Obajtek – Mrówczyk, Kozioł
  • Piłkarz Podłęże 0:0 (0:0) Wanda Kraków Strzelcy:
  • Świt Krzeszowice 1:1 (0:1) Hutnik II Kraków Strzelcy: Pudełko – Krawczyk
  • Wawel Kraków 3:0 (1:0) Grzegórzecki Kraków Strzelcy: Mirosław Bukalak, Marek Cendrowicz, Mieczysław Setkowicz
  • Wisła II Kraków 9:0 (3:0) Cracovia II Strzelcy: Starościak x3, Kołek x2, Gorgoń, Giszka, Witek, Klaja

Kolejka 9 – 06-07.10.84

  • Cracovia II 1:0 (0:0) Świt Krzeszowice Strzelcy: Szostak
  • Grzegórzecki Kraków 0:2 (0:1) Gościbia Sułkowice Strzelcy: Malina x2
  • Hutnik II Kraków 0:1 (0:0) Wawel Kraków Strzelcy: Mirosław Świętek
  • Orzeł Piaski Wielkie 2:0 (2:0) Piłkarz Podłęże Strzelcy: Jelonek, Wolak
  • Prokocim Kraków 1:0 (0:0) Wisła II Kraków Strzelcy: Przeniosło
  • Tramwaj Kraków 2:0 (2:0) Clepardia Kraków Strzelcy: Wald, Kozioł
  • Wanda Kraków 1:2 (1:0) Kabel Kraków Strzelcy: Pluwak – Malarz, Obajtek

Kolejka 10 – 13-14.10.84

  • Gościbia Sułkowice 2:1 (0:1) Hutnik II Kraków Strzelcy: Stokłosa, Godzik – Migdał
  • Kabel Kraków 0:2 (0:1) Clepardia Kraków Strzelcy: Bury, Michalak
  • Piłkarz Podłęże 1:2 (1:0) Grzegórzecki Kraków Strzelcy: Lewiński – Wójcik, Celewicz
  • Świt Krzeszowice 1:1 (1:0) Prokocim Kraków Strzelcy: Ficek – Heretyk
  • Wanda Kraków 0:1 (0:0) Orzeł Piaski Wielkie Strzelcy: Jelonek
  • Wawel Kraków 3:0 (1:0) Cracovia II Strzelcy: Mieczysław Setkowicz x2, Mirosław Świętek
  • Wisła II Kraków 1:1 (0:0) Tramwaj Kraków Strzelcy: Klaja – Kozioł

Kolejka 11 – 20-21.10.84

  • Clepardia Kraków 1:1 (0:1) Wisła II Kraków Strzelcy: Nurkowski – Klaja
  • Cracovia II 2:0 (0:0) Gościbia Sułkowice Strzelcy: Koroza, Knapik
  • Grzegórzecki Kraków 1:1 (0:0) Wanda Kraków Strzelcy: Kostrz – Piwowarczyk
  • Hutnik II Kraków 4:0 (1:0) Piłkarz Podłęże Strzelcy: Kruszec x3, Bolek
  • Orzeł Piaski Wielkie 1:1 (0:1) Kabel Kraków Strzelcy: Chachlowski – Suder
  • Prokocim Kraków 0:3 (0:2) Wawel Kraków Strzelcy: Mirosław Świętek, Ryszard Biernacik, Mirosław Bukalak
  • Tramwaj Kraków 1:1 (0:0) Świt Krzeszowice Strzelcy: Dudek – Bała

Kolejka 12 – 27-28.10.84

  • Gościbia Sułkowice 2:0 (0:0) Prokocim Kraków Strzelcy: Malina, Stokłosa
  • Orzeł Piaski Wielkie 2:1 (1:0) Grzegórzecki Kraków Strzelcy: A.Chachlowski, Jelonek – Ślęczka
  • Piłkarz Podłęże 1:0 (0:0) Cracovia II Strzelcy: T.Lewiński
  • Kabel Kraków 1:3 (0:2) Wisła II Kraków Strzelcy: Obajtek – Kołek x2, H.Szymanowski
  • Świt Krzeszowice 1:0 (0:0) Clepardia Kraków Strzelcy: Bała
  • Wanda Kraków 0:3 (0:1) Hutnik II Kraków Strzelcy: Migdał x2, Krawczyk
  • Wawel Kraków 3:0 (0:0) Tramwaj Kraków Strzelcy: Ireneusz Salamon, Zdzisław Janik, Mieczysław Setkowicz

Kolejka 13 – 03-04.11.84

  • Clepardia Kraków 0:3 (0:1) Wawel Kraków Strzelcy: Mieczysław Setkowicz, Mirosław Bukalak, Ireneusz Salamon
  • Cracovia II 1:0 (1:0) Wanda Kraków Strzelcy: Skalski
  • Grzegórzecki Kraków 0:2 (0:0) Kabel Kraków Strzelcy: Jaglarz, Obajtek
  • Hutnik II Kraków 4:0 (2:0) Orzeł Piaski Wielkie Strzelcy: Migdał x2, Bolek, Krawczyk
  • Prokocim Kraków 0:0 (0:0) Piłkarz Podłęże Strzelcy:
  • Tramwaj Kraków 1:0 (0:0) Gościbia Sułkowice Strzelcy: Szafraniec
  • Wisła II Kraków 2:1 (0:0) Świt Krzeszowice Strzelcy: H.Szymanowski, Gorgoń – Bała

Kolejka 14 – 04.04.85 + 06.04.85

  • Clepardia Kraków 2:0 (0:0) Gościbia Sułkowice Strzelcy: Gruca, Uniwersał
  • Hutnik II Kraków 1:0 (1:0) Grzegórzecki Kraków Strzelcy: Rączka
  • Cracovia II 1:0 (0:0) Orzeł Piaski Wielkie Strzelcy: Bzukała
  • Tramwaj Kraków 2:2 (1:1) Piłkarz Podłęże Strzelcy: Piszczek, Kuć – Kozela, Mitoń
  • Kabel Kraków 2:1 (1:1) Świt Krzeszowice Strzelcy: Malarz, Kopijka – Bała (k)
  • Prokocim Kraków 0:0 (0:0) Wanda Kraków Strzelcy:
  • Wisła II Kraków 0:1 (0:0) Wawel Kraków Strzelcy: Ryszard Biernacik

Kolejka 15 – 13-14.04.85

  • Hutnik II Kraków 0:2 (0:1) Kabel Kraków Strzelcy: Suder x2
  • Wanda Kraków 3:0 (walkower) Tramwaj Kraków Strzelcy: Walkower, na boisku 0:1 (0:1) /Chmura
  • Piłkarz Podłęże 0:5 (0:2) Clepardia Kraków Strzelcy: Uniwersał x3, Gruca, Sippelius
  • Orzeł Piaski Wielkie 1:1 (1:1) Prokocim Kraków Strzelcy: Jeziorek – Cebulek
  • Gościbia Sułkowice 2:2 (1:1) Wisła II Kraków Strzelcy: Godzik, Stokłosa – Starościak x2
  • Grzegórzecki Kraków 3:0 (walkower) Cracovia II Strzelcy: Walkower, na boisku 0:3 (0:2) /Bzukała, Nęcek, Okrutniak
  • Wawel Kraków 3:0 (1:0) Świt Krzeszowice Strzelcy: Mieczysław Setkowicz, Ryszard Biernacik, Mirosław Świętek

Kolejka 16 – 20-21.04.85

  • Kabel Kraków 0:3 (0:2) Wawel Kraków Strzelcy: Mieczysław Setkowicz, Ryszard Biernacik, Marek Jaśkiewicz
  • Świt Krzeszowice 1:0 (1:0) Gościbia Sułkowice Strzelcy: Ficek
  • Wisła II Kraków 3:1 (1:0) Piłkarz Podłęże Strzelcy: Starościak, Skrobowski, Kołek – Lewiński
  • Clepardia Kraków 2:0 (1:0) Wanda Kraków Strzelcy: Sippelius, Pawlik
  • Tramwaj Kraków 3:0 (1:0) Orzeł Piaski Wielkie Strzelcy: Kuć, Chmura, Uchacz
  • Prokocim Kraków 2:1 (0:1) Grzegórzecki Kraków Strzelcy: Drabik, Cebulak – Pytel
  • Cracovia II 0:3 (0:0) Hutnik II Kraków Strzelcy: Słoński x2, Migdał

Kolejka 17 – 27-28.04.85

  • Orzeł Piaski Wielkie 1:2 (0:0) Clepardia Kraków Strzelcy: E.Jelonek – Uniwersał, Pawlik
  • Cracovia II 2:1 (1:0) Kabel Kraków Strzelcy: Wiewiór, Szostak – Kopijka
  • Hutnik II Kraków 2:0 (0:0) Prokocim Kraków Strzelcy: Rączka, Słowakiewicz
  • Piłkarz Podłęże 1:0 (1:0) Świt Krzeszowice Strzelcy: T.Lewiński
  • Grzegórzecki Kraków 1:0 (0:0) Tramwaj Kraków Strzelcy: Wójcik
  • Gościbia Sułkowice 1:2 (1:1) Wawel Kraków Strzelcy: Stokłosa – Mirosław Świętek x2
  • Wanda Kraków 1:0 (1:0) Wisła II Kraków Strzelcy: Długosz

Kolejka 18 – 04-05.05.85

  • Prokocim Kraków 0:0 (0:0) Cracovia II Strzelcy:
  • Kabel Kraków 2:2 (0:1) Gościbia Sułkowice Strzelcy: Zdebski, Suder – Lewiński x2
  • Clepardia Kraków 1:0 (0:0) Grzegórzecki Kraków Strzelcy: Pawlik
  • Tramwaj Kraków 0:0 (0:0) Hutnik II Kraków Strzelcy:
  • Wisła II Kraków 4:1 (2:0) Orzeł Piaski Wielkie Strzelcy: Szopa x3, Targosz – Jelonek
  • Wawel Kraków 6:1 (2:0) Piłkarz Podłęże Strzelcy: Ryszard Biernacik x2, Mieczysław Setkowicz, Zdzisław Janik, Mirosław Świętek, Dariusz Panek – Kozela
  • Świt Krzeszowice 2:1 (0:1) Wanda Kraków Strzelcy: Marchewka x2 – Długosz

Kolejka 19 – 11-12.05.85

  • Hutnik II Kraków 0:0 (0:0) Clepardia Kraków Strzelcy:
  • Prokocim Kraków 4:0 (1:0) Kabel Kraków Strzelcy: Jeleń x3, Muszyński
  • Cracovia II 1:0 (0:0) Tramwaj Kraków Strzelcy: Szostak
  • Orzeł Piaski Wielkie 2:1 (0:0) Świt Krzeszowice Strzelcy: W.Jelonek, E.Jelonek – Korbiel
  • Wanda Kraków 0:3 (0:1) Wawel Kraków Strzelcy: Waldemar Jóźwik x2, Mieczysław Setkowicz
  • Grzegórzecki Kraków 0:2 (0:1) Wisła II Kraków Strzelcy: H.Szymanowski x2
  • Piłkarz Podłęże 2:2 (1:2) Gościbia Sułkowice Strzelcy: Kozela, Lewiński (k) – Stokłosa, Frosztęga

Kolejka 20 – 18-19.05.85

  • Clepardia Kraków 0:0 (0:0) Cracovia II Strzelcy:
  • Świt Krzeszowice 9:0 (2:0) Grzegórzecki Kraków Strzelcy: Ficek x3, Marchewka x2, Bała, Bogacz, Zimoląg, Korbiel
  • Wawel Kraków 3:0 (2:0) Orzeł Piaski Wielkie Strzelcy: Mieczysław Setkowicz x2, Ryszard Biernacik
  • Kabel Kraków 4:2 (3:1) Piłkarz Podłęże Strzelcy: Suder x2, Malarz, Ślusarczyk – Lewiński, Kozela
  • Tramwaj Kraków 2:2 (2:2) Prokocim Kraków Strzelcy: Kozieł, Kuć – Jeleń, Muszyński
  • Gościbia Sułkowice 8:1 (3:1) Wanda Kraków Strzelcy: Stokłosa x4, Frosztęga x2, Garpień, Piątek – Dworak
  • Wisła II Kraków 1:2 (0:0) Hutnik II Kraków Strzelcy: Skrobowski – Słoński, Migdał

Kolejka 21 – 25-26.05.85

  • Prokocim Kraków 4:1 (2:0) Clepardia Kraków Strzelcy: Rozwadowski, Szura, Muszyński, Cebulak – Michalak
  • Orzeł Piaski Wielkie 2:0 (0:0) Gościbia Sułkowice Strzelcy: Chachlowski, E.Jelonek
  • Tramwaj Kraków 1:0 (1:0) Kabel Kraków Strzelcy: Chmura
  • Wanda Kraków 2:1 (0:0) Piłkarz Podłęże Strzelcy: Dworak, Pituła – Ruciński
  • Hutnik II Kraków 1:1 (1:1) Świt Krzeszowice Strzelcy: Migdał – Ficek
  • Grzegórzecki Kraków 0:0 (0:0) Wawel Kraków Strzelcy:
  • Cracovia II 2:1 (1:1) Wisła II Kraków Strzelcy: Wiewiór, Knapik – Szopa

Kolejka 22 – 01-02.06.85

  • Świt Krzeszowice 3:0 (0:0) Cracovia II Strzelcy: Marchewka, Kmieć, Kardas
  • Gościbia Sułkowice 6:0 (4:0) Grzegórzecki Kraków Strzelcy: Stokłosa x2, Godzik x2, Piątek, Frosztęga
  • Wawel Kraków 3:0 (2:0) Hutnik II Kraków Strzelcy: Dariusz Panek, Zdzisław Janik, Ireneusz Salamon
  • Piłkarz Podłęże 1:2 (1:1) Orzeł Piaski Wielkie Strzelcy: Ptasznik – Chachlowski, Janas
  • Wisła II Kraków 0:0 (0:0) Prokocim Kraków Strzelcy:
  • Clepardia Kraków 0:0 (0:0) Tramwaj Kraków Strzelcy:
  • Kabel Kraków 0:0 (0:0) Wanda Kraków Strzelcy:

Kolejka 23 – 05-06.06.85

  • Hutnik II Kraków 3:1 (2:0) Gościbia Sułkowice Strzelcy: Migdał x2, Pawlikowski – Stokłosa
  • Clepardia Kraków 1:0 (1:0) Kabel Kraków Strzelcy: samobójczy
  • Grzegórzecki Kraków 2:1 (1:1) Piłkarz Podłęże Strzelcy: Celewicz x2 – Lewiński
  • Prokocim Kraków 2:5 (0:3) Świt Krzeszowice Strzelcy: Muszyński, Jeleń – Marchewka x2, Bała, Ficek, Kmieć
  • Orzeł Piaski Wielkie 7:2 (3:1) Wanda Kraków Strzelcy: E.Jelonek x4, Chachlowski, Mazgaj – Krawczyk, Szczypczyk
  • Cracovia II 0:1 (0:0) Wawel Kraków Strzelcy: Mirosław Świętek
  • Tramwaj Kraków 2:1 (0:1) Wisła II Kraków Strzelcy: Liszka x2 – Bożek

Kolejka 24 – 08-09.06.85

  • Wisła II Kraków 0:2 (0:1) Clepardia Kraków Strzelcy: Michalak x2
  • Gościbia Sułkowice 3:0 (1:0) Cracovia II Strzelcy: Stokłosa x3
  • Wanda Kraków 0:0 (0:0) Grzegórzecki Kraków Strzelcy:
  • Piłkarz Podłęże 0:5 (0:2) Hutnik II Kraków Strzelcy: Słoński x2, Pawlikowski, G.Orzeł, M.Orzeł
  • Kabel Kraków 1:1 (1:0) Orzeł Piaski Wielkie Strzelcy: Obajtek – Chachlowski
  • Wawel Kraków 4:0 (2:0) Prokocim Kraków Strzelcy: Mirosław Świętek x2, Ireneusz Salamon, Tuszer
  • Świt Krzeszowice 8:0 (5:0) Tramwaj Kraków Strzelcy: Korbiel x3, Kmieć, Marchewka, Bogacz, Bała, Ficek

Kolejka 25 – 15-16.06.85

  • Prokocim Kraków 1:3 (1:2) Gościbia Sułkowice Strzelcy: Surdyka – Fliśnik x2, Stokłosa
  • Grzegórzecki Kraków 0:2 (0:0) Orzeł Piaski Wielkie Strzelcy: Dużyk, Chachlowski
  • Cracovia II 5:2 (1:1) Piłkarz Podłęże Strzelcy: Bzukała x3, Daniel, Knapik – Lewiński, Mitoń
  • Wisła II Kraków 1:0 (0:0) Kabel Kraków Strzelcy: Iwan
  • Clepardia Kraków 2:1 (1:0) Świt Krzeszowice Strzelcy: Uniwersał, Kalamus – Ficek
  • Hutnik II Kraków 3:4 (0:0) Wanda Kraków Strzelcy: Gładysz, Pastuszak, Orzeł – Zieliński x2, Mardyła, Dworak
  • Tramwaj Kraków 1:4 (1:3) Wawel Kraków Strzelcy: Kuć – Mirosław Świętek x3, Dariusz Panek

Kolejka 26 – 22-23.06.85

  • Wawel Kraków 3:1 (2:0) Clepardia Kraków Strzelcy: Mirosław Świętek x2, Ryszard Biernacik – Uniwersał
  • Wanda Kraków 2:2 (0:0) Cracovia II Strzelcy: Długosz, Zieliński – Wiewiór, Bzukała
  • Kabel Kraków 7:0 (3:0) Grzegórzecki Kraków Strzelcy: Suder x2, Wierzbicki x2, Malarz, Brożek, Czaplak
  • Orzeł Piaski Wielkie 2:2 (0:0) Hutnik II Kraków Strzelcy: E.Jelonek x2 – Słoński, Pawlikowski
  • Piłkarz Podłęże 0:3 (0:1) Prokocim Kraków Strzelcy: Drabik x2, Adamczyk
  • Gościbia Sułkowice 2:2 (1:1) Tramwaj Kraków Strzelcy: Frosztęga, Piątek – Uchacz, Kuć
  • Świt Krzeszowice 1:1 (0:0) Wisła II Kraków Strzelcy: Pudełko – Groeger
#wspieramretro
O Mariusz Chodała 215 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki