Archiwum wyników: III liga 1990/91 – grupa Śląska i Centralna

Przedstawiamy kolejną część cyklu “archiwum wyników”. Tym razem przyglądamy się wynikom III ligi grupie śląskiej i centralnej w sezonie 1990/91.

Tabela ogólna grupy śląskiej

LP ŚLĄSKA MECZE ZW. REM. POR. BR+ BR- PUNKTY
1 Górnik Pszów 30 17 8 5 54 25 42
2 Naprzód Rydułtowy 30 14 11 5 44 25 39
3 GKS Jastrzębie 30 15 9 6 34 21 39
4 CKS Czeladź 30 12 14 4 42 23 38
5 GKS Tychy 30 12 12 6 47 30 36
6 Metal Kluczbork 30 10 14 6 34 28 34
7 Carbo Gliwice 30 11 11 8 47 34 33
8 Górnik Siersza 30 10 12 8 51 41 32
9 Piast Gliwice 30 11 8 11 40 34 30
10 Odra Opole 30 10 10 10 37 42 30
11 Górnik MK Katowice 30 8 13 9 38 32 29
12 Concordia Knurów 30 9 10 11 30 42 28
13 AKS Chorzów 30 8 5 17 33 53 21
14 Ruch Radzionków 30 6 9 15 27 39 21
15 BKS Stal Bielsko-Biała 30 5 7 18 31 57 17
16 ROW Rybnik 30 4 3 23 22 85 11

Tabela domowa grupy śląskiej

LP ŚLĄSKA MECZE ZW. REM. POR. BR+ BR- PUNKTY
1 GÓRNIK PSZÓW 15 12 2 1 37 10 26
2 NAPRZÓD 15 11 4 0 30 8 26
3 GKS JASTRZĘBIE 15 9 5 1 21 7 23
4 CKS CZELADŹ 15 9 6 0 30 11 24
5 GKS TYCHY 15 6 7 2 24 16 19
6 METAL 15 4 9 2 14 10 17
7 CARBO 15 8 6 1 30 13 22
8 GÓRNIK SIERSZA 15 8 5 2 25 12 21
9 GÓRNIK MK 15 6 5 4 25 16 17
10 PIAST BUMAR 15 8 3 4 27 14 19
11 ODRA 15 5 6 4 18 17 16
12 CONCORDIA 15 6 4 5 17 16 16
13 AKS CHORZÓW 15 5 3 7 22 23 13
14 RUCH 15 4 7 4 14 13 15
15 BKS STAL 15 3 4 8 16 27 10
16 ROW RYBNIK 15 3 2 10 13 35 8

Tabela wyjazdowa grupy śląskiej

LP ŚLĄSKA MECZE ZW. REM. POR. BR+ BR- PUNKTY
1 GÓRNIK PSZÓW 15 5 6 4 17 15 16
2 NAPRZÓD 15 3 7 5 14 17 13
3 GKS JASTRZĘBIE 15 6 4 5 13 14 16
4 CKS CZELADŹ 15 3 8 4 12 12 14
5 GKS TYCHY 15 6 5 4 23 14 17
6 METAL 15 6 5 4 20 18 17
7 CARBO 15 3 5 7 17 21 11
8 GÓRNIK SIERSZA 15 2 7 6 26 29 11
9 GÓRNIK MK 15 2 8 5 13 16 12
10 PIAST BUMAR 15 3 5 7 13 20 11
11 ODRA 15 5 4 6 19 25 14
12 CONCORDIA 15 3 6 6 13 26 12
13 AKS CHORZÓW 15 3 2 10 11 30 8
14 RUCH 15 2 2 11 13 26 6
15 BKS STAL 15 2 3 10 15 30 7
16 ROW RYBNIK 15 1 1 13 9 50 3

Tabela krzyżowa grupy śląskiej

ŚLĄSKA GÓRNIK PSZÓW NAPRZÓD GKS JASTRZĘBIE CKS CZELADŹ GKS TYCHY METAL CARBO GÓRNIK SIERSZA GÓRNIK MK PIAST BUMAR ODRA CONCORDIA AKS CHORZÓW RUCH BKS STAL ROW RYBNIK
GÓRNIK PSZÓW XXX 2:1 3:0 3:0 0:0 3:1 4:0 4:3 1:0 0:1 2:0 2:2 6:0 2:1 2:0 3:1
NAPRZÓD 1:1 XXX 1:0 2:1 1:0 1:0 0:0 2:2 2:0 3:0 1:1 4:0 4:1 2:1 2:1 4:0
GKS JASTRZĘBIE 3:1 1:1 XXX 1:0 1:1 0:0 1:1 4:2 1:0 0:0 1:0 0:1 3:0 2:0 1:0 2:0
CKS CZELADŹ 3:0 0:0 2:0 XXX 1:1 1:1 2:1 1:1 2:1 1:1 4:1 1:1 3:1 2:0 3:1 4:1
GKS TYCHY 1:2 2:2 0:0 1:1 XXX 3:2 1:0 3:3 0:0 0:0 0:1 4:2 1:0 3:1 2:2 3:0
METAL 0:1 0:0 0:0 0:0 1:1 XXX 2:1 2:0 1:1 1:0 2:4 0:0 0:0 1:1 1:1 3:0
CARBO 0:0 1:0 1:1 0:0 1:2 4:1 XXX 2:2 2:2 2:1 4:1 1:0 3:1 0:0 4:1 5:1
GÓRNIK SIERSZA 3:1 1:1 2:0 1:1 2:1 1:2 1:0 XXX 0:0 3:1 0:0 0:0 0:1 4:2 3:1 4:1
GÓRNIK MK 0:0 4:2 0:1 1:1 1:2 0:1 2:2 1:1 XXX 2:1 2:1 0:0 1:0 0:3 wo 4:1 7:0
PIAST BUMAR 0:0 0:1 1:2 0:0 1:1 0:3 wo 1:0 4:2 0:3 XXX 4:0 6:0 1:0 3:0 1:0 5:2
ODRA 2:1 1:1 0:1 1:0 2:1 1:1 2:4 2:0 0:0 1:1 XXX 2:2 2:1 1:2 1:2 0:0
CONCORDIA 0:1 1:0 1:3 1:3 0:2 1:1 1:0 1:1 1:1 2:1 0:2 XXX 3:0 1:0 1:1 3:0
AKS CHORZÓW 2:2 0:0 0:2 0:1 3:1 1:2 0:2 1:3 1:4 2:0 2:2 0:2 XXX 1:0 4:2 5:0
RUCH 0:0 3:0 2:1 0:0 0:1 1:1 1:1 1:1 0:0 2:2 0:2 2:0 1:2 XXX 1:0 0:2
BKS STAL 0:3 0:2 1:1 0:0 0:2 1:2 2:2 0:5 4:0 0:1 2:2 1:2 1:3 2:1 XXX 2:1
ROW RYBNIK 0:4 1:3 0:1 1:4 0:7 0:2 1:3 1:0 1:1 1:3 1:2 3:1 1:1 2:1 0:2 XXX

Tabela ogólna grupy centralnej

LP ŚLĄSKA MECZE ZW. REM. POR. BR+ BR- PUNKTY
1 GKS Bełchatów 30 21 7 2 63 18 49
2 Boruta Zgierz 30 19 10 1 56 11 48
3 Wisła Płock 30 19 7 4 55 16 45
4 Terpol Sieradz 30 13 14 3 52 19 40
5 Włókniarz Pabianice 30 17 5 8 58 29 39
6 LKS Jankowy 30 12 7 11 44 39 31
7 Mazovia Rawa Mazowiecka 30 12 7 11 43 56 31
8 Górnik Konin 30 10 10 10 38 27 30
9 Pilica Tomaszów Mazowiecki 30 9 11 10 38 34 29
10 Victoria Ostrzeszów 30 12 4 14 38 39 28
11 Włókniarz Aleksandrów Łódzki 30 10 7 13 34 34 27
12 Mień Lipno 30 8 8 14 41 57 24
13 Orzeł-WAM Łódź 30 10 3 17 41 50 23
14 Pelikan Łowicz 30 7 5 18 33 61 19
15 Stal Kutno 30 5 2 23 18 73 12
16 Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 2 1 27 19 108 5

Tabela domowa grupy centralnej

LP ŚLĄSKA MECZE ZW. REM. POR. BR+ BR- PUNKTY
1 GKS BEŁCHATÓW 15 13 2 0 45 6 28
2 BORUTA 15 12 3 0 31 4 27
3 WISŁA 15 12 3 0 34 7 27
4 TERPOL 15 11 3 1 43 9 25
5 WŁÓKNIARZ PAB. 15 9 4 2 34 9 22
6 LKS JANKOWY 15 7 3 5 22 18 17
7 MAZOVIA 15 9 4 2 26 15 22
8 GÓRNIK 15 7 5 3 23 10 19
9 PILICA 15 6 7 2 27 13 19
10 VICTORIA 15 9 1 5 29 10 19
11 WŁÓKNIARZ ALEKS. 15 3 6 6 16 19 12
12 MIEŃ 15 5 4 6 24 21 14
13 ORZEŁ-WAM 15 5 3 7 23 24 13
14 PELIKAN 15 6 3 6 20 25 15
15 STAL 15 2 2 11 8 26 6
16 LECHIA 15 1 1 13 8 42 3

Tabela wyjazdowa grupy centralnej

LP ŚLĄSKA MECZE ZW. REM. POR. BR+ BR- PUNKTY
1 GKS BEŁCHATÓW 15 8 5 2 18 12 21
2 BORUTA 15 7 7 1 25 7 21
3 WISŁA 15 7 4 4 21 9 18
4 TERPOL 15 2 11 2 9 10 15
5 WŁÓKNIARZ PAB. 15 8 1 6 24 20 17
6 LKS JANKOWY 15 5 4 6 22 21 14
7 MAZOVIA 15 3 3 9 17 41 9
8 GÓRNIK 15 3 5 7 15 17 11
9 PILICA 15 3 4 8 11 21 10
10 VICTORIA 15 3 3 9 9 29 9
11 WŁÓKNIARZ ALEKS. 15 7 1 7 18 15 15
12 MIEŃ 15 3 4 8 17 36 10
13 ORZEŁ-WAM 15 5 0 10 18 26 10
14 PELIKAN 15 1 2 12 13 36 4
15 STAL 15 3 0 12 10 47 6
16 LECHIA 15 1 0 14 11 66 2

Tabela krzyżowa grupy centralnej

ŚLĄSKA GKS BEŁCHATÓW BORUTA WISŁA TERPOL WŁÓKNIARZ PAB. LKS JANKOWY MAZOVIA GÓRNIK PILICA VICTORIA WŁÓKNIARZ ALEKS. MIEŃ ORZEŁ-WAM PELIKAN STAL LECHIA
GKS BEŁCHATÓW XXX 1:0 1:1 0:0 3:1 1:0 1:0 1:0 3:0 1:0 2:1 4:1 3:1 6:1 7:0 11:0
BORUTA 0:0 XXX 1:0 0:0 3:0 2:1 8:0 1:0 1:0 4:0 0:0 3:1 1:0 2:1 2:1 3:0
WISŁA 1:1 0:0 XXX 2:0 1:0 6:1 1:0 1:1 2:0 2:0 3:0 4:1 2:0 2:0 3:1 4:2
TERPOL 0:1 0:0 1:1 XXX 1:0 2:1 4:0 1:1 4:1 3:0 1:0 5:1 4:2 1:0 7:0 9:1
WŁÓKNIARZ PAB. 2:4 1:1 1:0 0:0 XXX 2:0 5:0 1:1 0:0 5:0 0:1 4:0 3:1 3:1 4:0 3:0
LKS JANKOWY 0:3 0:3 0:3 1:1 1:1 XXX 3:1 1:0 2:0 0:0 1:2 1:3 1:0 3:0 3:0 wo 5:1
MAZOVIA 1:1 0:2 2:1 2:1 0:3 1:1 XXX 3:2 4:1 0:0 1:0 0:0 3:1 2:1 4:1 3:0
GÓRNIK 0:1 0:0 0:0 0:0 3:0 0:0 2:2 XXX 1:2 4:0 1:0 4:1 0:2 2:1 3:0 3:1
PILICA 3:0 1:1 0:0 1:1 0:1 1:1 2:3 2:2 XXX 0:0 2:1 0:0 2:1 6:2 4:0 3:0
VICTORIA 4:0 2:2 0:2 1:2 4:0 0:1 5:0 2:0 1:0 XXX 0:2 1:0 0:1 1:0 2:0 6:0
WŁÓKNIARZ ALEKS. 0:0 0:3 0:1 1:1 1:3 1:1 1:3 0:0 0:0 1:0 XXX 4:1 2:3 1:1 0:1 4:1
MIEŃ 0:0 0:0 0:2 0:0 1:3 1:3 2:1 0:1 2:2 2:4 1:0 XXX 4:2 6:1 0:1 5:1
ORZEŁ-WAM 0:3 1:2 0:2 1:1 1:4 1:2 3:1 3:0 0:3 2:0 1:3 2:2 XXX 0:0 4:1 4:0
PELIKAN 0:1 1:4 1:0 0:0 0:1 0:3 2:2 1:0 1:0 5:2 0:3 3:3 1:0 XXX 2:4 3:2
STAL 1:2 0:2 0:4 1:1 0:4 3:2 0:2 0:1 0:0 0:1 2:3 0:1 0:1 1:0 XXX 0:2
LECHIA 0:1 0:5 2:4 0:1 1:3 0:5 2:2 0:6 0:2 0:2 0:2 1:2 0:3 0:4 2:0 XXX

Lista meczów grupy śląskiej

KOLEJKA DATA GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' UWAGI
1 18-19.08.90 Mazovia Rawa Mazowiecka Wisła Płock 2:1 2:0
1 18-19.08.90 Orzeł-WAM Łódź Lechia Tomaszów Maz. 4:0 3:0
1 18-19.08.90 LKS Jankowy Włókniarz Pabianice 1:1 1:0
1 18-19.08.90 Pelikan Łowicz Włókniarz Aleksandrów Ł. 0:3 0:1
1 18-19.08.90 Terpol Sieradz GKS Bełchatów 0:1 0:0
1 18-19.08.90 Pilica Tomaszów Maz. Górnik Konin 2:2 0:2
1 18-19.08.90 Mień Lipno Boruta Zgierz 0:0
1 18-19.08.90 Victoria Ostrzeszów Stal Kutno 2:0 0:0
2 25-26.08.90 Włókniarz Aleksandrów Ł. Mień Lipno 4:1 0:1
2 25-26.08.90 GKS Bełchatów Orzeł-WAM Łódź 3:1 2:0
2 25-26.08.90 Stal Kutno Mazovia Rawa Mazowiecka 0:2 0:1
2 25-26.08.90 Włókniarz Pabianice Boruta Zgierz 1:1 0:0
2 25-26.08.90 Wisła Płock Pilica Tomaszów Maz. 2:0 2:0
2 25-26.08.90 Górnik Konin Pelikan Łowicz 2:1 2:0
2 25-26.08.90 LKS Jankowy Terpol Sieradz 1:1 1:0
2 25-26.08.90 Lechia Tomaszów Maz. Victoria Ostrzeszów 0:2 0:1
3 01-02.09.90 Boruta Zgierz Włókniarz Aleksandrów Ł. 0:0
3 01-02.09.90 Orzeł-WAM Łódź LKS Jankowy 1:2 0:1
3 01-02.09.90 Terpol Sieradz Włókniarz Pabianice 1:0 0:0
3 01-02.09.90 Victoria Ostrzeszów GKS Bełchatów 4:0 2:0
3 01-02.09.90 Mazovia Rawa Mazowiecka Lechia Tomaszów Maz. 3:0 2:0
3 01-02.09.90 Mień Lipno Górnik Konin 0:1 0:0
3 01-02.09.90 Pelikan Łowicz Wisła Płock 1:0 1:0
3 01-02.09.90 Pilica Tomaszów Maz. Stal Kutno 4:0 1:0
4 08-09.09.90 Terpol Sieradz Orzeł-WAM Łódź 4:2 1:2
4 08-09.09.90 Górnik Konin Boruta Zgierz 0:0
4 18.09.90 Włókniarz Pabianice Włókniarz Aleksandrów Ł. 0:1 0:0 mecz z 07.09.90 przerwany po I połowie z powodu burzy (1:1) i powtórzony 18.09.90
4 08-09.09.90 GKS Bełchatów Mazovia Rawa Mazowiecka 1:0 0:0
4 08-09.09.90 Wisła Płock Mień Lipno 4:1 0:1
4 08-09.09.90 Stal Kutno Pelikan Łowicz 1:0 0:0
4 08-09.09.90 Lechia Tomaszów Maz. Pilica Tomaszów Maz. 0:2 0:0
4 08-09.09.90 LKS Jankowy Victoria Ostrzeszów 0:0
5 11.09.90 Orzeł-WAM Łódź Włókniarz Pabianice 1:4 0:2
5 11.09.90 Pilica Tomaszów Maz. GKS Bełchatów 3:0 0:0
5 11.09.90 Włókniarz Aleksandrów Ł. Górnik Konin 0:0
5 11.09.90 Pelikan Łowicz Lechia Tomaszów Maz. 3:2 1:1
5 11.09.90 Mień Lipno Stal Kutno 0:1 0:1
5 11.09.90 Victoria Ostrzeszów Terpol Sieradz 1:2 0:0
5 11.09.90 Boruta Zgierz Wisła Płock 1:0 0:0
5 11.09.90 Mazovia Rawa Mazowiecka LKS Jankowy 1:1 0:0
6 15-16.09.90 Stal Kutno Boruta Zgierz 0:2 0:1
6 15-16.09.90 Wisła Płock Włókniarz Aleksandrów Ł. 3:0 2:0
6 15-16.09.90 GKS Bełchatów Pelikan Łowicz 6:1 1:0
6 15-16.09.90 LKS Jankowy Pilica Tomaszów Maz. 2:0
6 15-16.09.90 Terpol Sieradz Mazovia Rawa Mazowiecka 4:0 2:0
6 15-16.09.90 Lechia Tomaszów Maz. Mień Lipno 1:2 0:1
6 15.09.90 Włókniarz Pabianice Górnik Konin 1:1 1:0
6 15-16.09.90 Orzeł-WAM Łódź Victoria Ostrzeszów 2:0 0:0
7 22-23.09.90 Victoria Ostrzeszów Włókniarz Pabianice 4:0 2:0
7 22-23.09.90 Mazovia Rawa Mazowiecka Orzeł-WAM Łódź 3:1 0:1
7 23.09.90 Włókniarz Aleksandrów Ł. Stal Kutno 0:1 0:1
7 22-23.09.90 Mień Lipno GKS Bełchatów 0:0
7 23.09.90 Pelikan Łowicz LKS Jankowy 0:3 0:1
7 22.09.90 Boruta Zgierz Lechia Tomaszów Maz. 3:0 0:0
7 22-23.09.90 Pilica Tomaszów Maz. Terpol Sieradz 1:1 1:0
7 22-23.09.90 Górnik Konin Wisła Płock 0:0
8 29-30.09.90 Lechia Tomaszów Maz. Włókniarz Aleksandrów Ł. 0:2 0:2
8 29-30.09.90 GKS Bełchatów Boruta Zgierz 1:0 0:0
8 29-30.09.90 Stal Kutno Górnik Konin 0:1 0:0
8 29-30.09.90 Victoria Ostrzeszów Mazovia Rawa Mazowiecka 5:0 0:0
8 29-30.09.90 LKS Jankowy Mień Lipno 1:3 1:0
8 29.09.90 Terpol Sieradz Pelikan Łowicz 1:0 0:0
8 29.09.90 Włókniarz Pabianice Wisła Płock 1:0 1:0
8 29.09.90 Orzeł-WAM Łódź Pilica Tomaszów Maz. 0:3 0:2
9 06-07.10.90 Mazovia Rawa Mazowiecka Włókniarz Pabianice 0:3 0:2
9 07.10.91 Pelikan Łowicz Orzeł-WAM Łódź 1:0 0:0
9 17.10.90 Włókniarz Aleksandrów Ł. GKS Bełchatów 0:0 w pierwotnym terminie 07.10.90, 15.00, mecz przełożony z powodu wypadku autokaru gości
9 06-07.10.90 Górnik Konin Lechia Tomaszów Maz. 3:1 2:0
9 06-07.10.90 Boruta Zgierz LKS Jankowy 2:1 2:0
9 06-07.10.90 Wisła Płock Stal Kutno 3:1 0:0
9 06-07.10.90 Mień Lipno Terpol Sieradz 0:0
9 06-07.10.90 Pilica Tomaszów Maz. Victoria Ostrzeszów 0:0
10 13-14.10.90 Terpol Sieradz Boruta Zgierz 0:0
10 13-14.10.90 LKS Jankowy Włókniarz Aleksandrów Ł. 1:2 1:1
10 13-14.10.90 GKS Bełchatów Górnik Konin 1:0 1:0
10 13.10.90 Orzeł-WAM Łódź Mień Lipno 2:2 1:1
10 14.10.90 Victoria Ostrzeszów Pelikan Łowicz 1:0 0:0
10 13-14.10.90 Mazovia Rawa Mazowiecka Pilica Tomaszów Maz. 4:1 3:1
10 13.10.90 Włókniarz Pabianice Stal Kutno 4:0 1:0
10 13-14.10.90 Lechia Tomaszów Maz. Wisła Płock 2:4 0:2
11 20-21.10.90 Boruta Zgierz Orzeł-WAM Łódź 1:0 0:0
11 20-21.10.90 Pilica Tomaszów Maz. Włókniarz Pabianice 0:1 0:0
11 20-21.10.90 Pelikan Łowicz Mazovia Rawa Mazowiecka 2:2 1:2
11 20-21.10.90 Włókniarz Aleksandrów Ł. Terpol Sieradz 1:1 1:0
11 20-21.10.90 Mień Lipno Victoria Ostrzeszów 2:4 2:0
11 20-21.10.90 Wisła Płock GKS Bełchatów 1:1 1:1
11 20-21.10.90 Stal Kutno Lechia Tomaszów Maz. 0:2 0:1
11 20-21.10.90 Górnik Konin LKS Jankowy 0:0
12 27.10.90 Orzeł-WAM Łódź Włókniarz Aleksandrów Ł. 1:3 0:1
12 27.10.90 Włókniarz Pabianice Lechia Tomaszów Maz. 3:0 1:0
12 27.10.90 Pilica Tomaszów Maz. Pelikan Łowicz 6:2 3:0
12 27-28.10.90 GKS Bełchatów Stal Kutno 7:0 2:0
12 27-28.10.90 LKS Jankowy Wisła Płock 0:3 0:1
12 27-28.10.90 Mazovia Rawa Mazowiecka Mień Lipno 0:0
12 27-28.10.90 Terpol Sieradz Górnik Konin 1:1 0:1
12 27-28.10.90 Victoria Ostrzeszów Boruta Zgierz 2:2 1:0
13 03-04.11.90 Górnik Konin Orzeł-WAM Łódź 0:2 0:1
13 04.11.90 Pelikan Łowicz Włókniarz Pabianice 0:1 0:0
13 03-04.11.90 Lechia Tomaszów Maz. GKS Bełchatów 0:1 0:0
13 03-04.11.90 Stal Kutno LKS Jankowy 3:2 2:1
13 03-04.11.90 Mień Lipno Pilica Tomaszów Maz. 2:2 0:0
13 03-04.11.90 Wisła Płock Terpol Sieradz 2:0 0:0
13 03-04.11.90 Boruta Zgierz Mazovia Rawa Mazowiecka 8:0 3:0
13 03-04.11.90 Włókniarz Aleksandrów Ł. Victoria Ostrzeszów 1:0 0:0
14 10-11.11.90 Pilica Tomaszów Maz. Boruta Zgierz 1:1 1:0
14 10-11.11.90 Mazovia Rawa Mazowiecka Włókniarz Aleksandrów Ł. 1:0 1:0
14 11.11.90 Włókniarz Pabianice GKS Bełchatów 2:4 1:1
14 10-11.11.90 LKS Jankowy Lechia Tomaszów Maz. 5:1 1:0
14 10-11.11.90 Victoria Ostrzeszów Górnik Konin 2:0 0:0
14 11.11.90 Pelikan Łowicz Mień Lipno 3:3 2:1
14 10-11.11.90 Terpol Sieradz Stal Kutno 7:0 4:0
14 10.11.90 Orzeł-WAM Łódź Wisła Płock 0:2 0:2
15 17-18.11.90 Stal Kutno Orzeł-WAM Łódź 0:1 0:0
15 17-18.11.90 Mień Lipno Włókniarz Pabianice 1:3 0:1
15 17-18.11.90 GKS Bełchatów LKS Jankowy 1:0 1:0
15 17.11.90 Boruta Zgierz Pelikan Łowicz 2:1 0:1
15 18.11.90 Włókniarz Aleksandrów Ł. Pilica Tomaszów Maz. 0:0
15 17-18.11.90 Lechia Tomaszów Maz. Terpol Sieradz 0:1 0:1
15 17-18.11.90 Górnik Konin Mazovia Rawa Mazowiecka 2:2 1:0
15 17-18.11.90 Wisła Płock Victoria Ostrzeszów 2:0 1:0
16 17.03.91 Włókniarz Pabianice LKS Jankowy 2:0 1:0
16 17.03.91 Boruta Zgierz Mień Lipno 3:1 1:0
16 17.03.91 Włókniarz Aleksandrów Ł. Pelikan Łowicz 1:1 1:1
16 16-17.03.91 Wisła Płock Mazovia Rawa Mazowiecka 1:0 0:0
16 16-17.03.91 Lechia Tomaszów Maz. Orzeł-WAM Łódź 0:3 0:0
16 16-17.03.91 GKS Bełchatów Terpol Sieradz 0:0
16 16-17.03.91 Górnik Konin Pilica Tomaszów Maz. 1:2 0:0
16 16-17.03.91 Stal Kutno Victoria Ostrzeszów 0:1 0:1
17 23-24.03.91 Mień Lipno Włókniarz Aleksandrów Ł. 1:0 1:0
17 23-24.03.91 Orzeł-WAM Łódź GKS Bełchatów 0:3 0:1
17 23-24.03.91 Mazovia Rawa Mazowiecka Stal Kutno 4:1 3:0
17 23-24.03.91 Boruta Zgierz Włókniarz Pabianice 3:0 2:0
17 23-24.03.91 Pilica Tomaszów Maz. Wisła Płock 0:0
17 24.03.91 Pelikan Łowicz Górnik Konin 1:0 1:0
17 23-24.03.91 Terpol Sieradz LKS Jankowy 2:1 1:0
17 23-24.03.91 Victoria Ostrzeszów Lechia Tomaszów Maz. 6:0 3:0
18 30.03.91 Włókniarz Pabianice Terpol Sieradz 0:0
18 30.03.91 Włókniarz Aleksandrów Ł. Boruta Zgierz 0:3 0:3
18 30-31.03.91 LKS Jankowy Orzeł-WAM Łódź 1:0 1:0
18 30-31.03.91 Lechia Tomaszów Maz. Mazovia Rawa Mazowiecka 2:2 0:1
18 30-31.03.91 Górnik Konin Mień Lipno 4:1 1:0
18 30-31.03.91 Wisła Płock Pelikan Łowicz 2:0 1:0
18 30-31.03.91 Stal Kutno Pilica Tomaszów Maz. 0:0
18 30-31.03.91 GKS Bełchatów Victoria Ostrzeszów 1:0 1:0
19 07.04.91 Orzeł-WAM Łódź Terpol Sieradz 1:1 0:1
19 07.04.91 Boruta Zgierz Górnik Konin 1:0 0:0
19 06-07.04.91 Włókniarz Aleksandrów Ł. Włókniarz Pabianice 1:3 1:1
19 06-07.04.91 Mazovia Rawa Mazowiecka GKS Bełchatów 1:1 0:0
19 06-07.04.91 Mień Lipno Wisła Płock 0:2 0:1
19 06-07.04.91 Pelikan Łowicz Stal Kutno 2:4 0:1
19 06-07.04.91 Pilica Tomaszów Maz. Lechia Tomaszów Maz. 3:0 2:0
19 06-07.04.91 Victoria Ostrzeszów LKS Jankowy 0:1 0:0
20 13-14.04.91 Włókniarz Pabianice Orzeł-WAM Łódź 3:1 2:0
20 13-14.04.91 GKS Bełchatów Pilica Tomaszów Maz. 3:0 2:0
20 13-14.04.91 Górnik Konin Włókniarz Aleksandrów Ł. 1:0 0:0
20 13-14.04.91 Lechia Tomaszów Maz. Pelikan Łowicz 0:4 0:2
20 13-14.04.91 Stal Kutno Mień Lipno 0:1 0:1
20 13-14.04.91 Terpol Sieradz Victoria Ostrzeszów 3:0 1:0
20 13-14.04.91 Wisła Płock Boruta Zgierz 0:0
20 13-14.04.91 LKS Jankowy Mazovia Rawa Mazowiecka 3:1 2:0
21 20.04.91 Boruta Zgierz Stal Kutno 2:1 2:0
21 20.04.91 Włókniarz Aleksandrów Ł. Wisła Płock 0:1 0:0
21 20-21.04.91 Pelikan Łowicz GKS Bełchatów 0:1 0:0
21 20-21.04.91 Pilica Tomaszów Maz. LKS Jankowy 1:1 0:0
21 20-21.04.91 Mazovia Rawa Mazowiecka Terpol Sieradz 2:1 1:0
21 20-21.04.91 Mień Lipno Lechia Tomaszów Maz. 5:1 2:0
21 20-21.04.91 Górnik Konin Włókniarz Pabianice 3:0
21 20-21.04.91 Victoria Ostrzeszów Orzeł-WAM Łódź 0:1 0:0
22 27.04.91 Włókniarz Pabianice Victoria Ostrzeszów 5:0 1:0
22 28.04.91 Orzeł-WAM Łódź Mazovia Rawa Mazowiecka 3:1 0:1
22 27-28.04.91 Stal Kutno Włókniarz Aleksandrów Ł. 2:3 0:1
22 27-28.04.91 GKS Bełchatów Mień Lipno 4:1 0:1
22 27-28.04.91 LKS Jankowy Pelikan Łowicz 3:0 1:0
22 27-28.04.91 Lechia Tomaszów Maz. Boruta Zgierz 0:5 0:3
22 27-28.04.91 Terpol Sieradz Pilica Tomaszów Maz. 4:1 1:1
22 27-28.04.91 Wisła Płock Górnik Konin 1:1 1:0
23 05.05.91 Włókniarz Aleksandrów Ł. Lechia Tomaszów Maz. 4:1 2:1
23 05.05.91 Boruta Zgierz GKS Bełchatów 0:0
23 04-05.05.91 Górnik Konin Stal Kutno 3:0 2:0
23 04-05.05.91 Mazovia Rawa Mazowiecka Victoria Ostrzeszów 0:0
23 04-05.05.91 Mień Lipno LKS Jankowy 1:3 1:0
23 04-05.05.91 Pelikan Łowicz Terpol Sieradz 0:0
23 04-05.05.91 Wisła Płock Włókniarz Pabianice 1:0 1:0
23 08.05.91 Pilica Tomaszów Maz. Orzeł-WAM Łódź 2:1 0:1
24 11.05.91 Włókniarz Pabianice Mazovia Rawa Mazowiecka 5:0 3:0
24 12.05.91 Orzeł-WAM Łódź Pelikan Łowicz 0:0
24 11-12.05.91 GKS Bełchatów Włókniarz Aleksandrów Ł. 2:1 1:1
24 11-12.05.91 Lechia Tomaszów Maz. Górnik Konin 0:6 0:2
24 11-12.05.91 LKS Jankowy Boruta Zgierz 0:3 0:2
24 11-12.05.91 Stal Kutno Wisła Płock 0:4 0:1
24 11-12.05.91 Terpol Sieradz Mień Lipno 5:1 2:0
24 11-12.05.91 Victoria Ostrzeszów Pilica Tomaszów Maz. 1:0 0:0
25 18.05.91 Boruta Zgierz Terpol Sieradz 0:0
25 18.05.91 Włókniarz Aleksandrów Ł. LKS Jankowy 1:1 0:0
25 18-19.05.91 Górnik Konin GKS Bełchatów 0:1 0:1
25 18-19.05.91 Mień Lipno Orzeł-WAM Łódź 4:2 3:0
25 18-19.05.91 Pelikan Łowicz Victoria Ostrzeszów 5:2 3:1
25 18-19.05.91 Pilica Tomaszów Maz. Mazovia Rawa Mazowiecka 2:3 1:1
25 18-19.05.91 Stal Kutno Włókniarz Pabianice 0:4 0:1
25 18-19.05.91 Wisła Płock Lechia Tomaszów Maz. 4:2 4:0
26 25.05.91 Orzeł-WAM Łódź Boruta Zgierz 1:2 0:1
26 25.05.91 Włókniarz Pabianice Pilica Tomaszów Maz. 0:0
26 25-26.05.91 Mazovia Rawa Mazowiecka Pelikan Łowicz 2:1 0:0
26 25-26.05.91 Terpol Sieradz Włókniarz Aleksandrów Ł. 1:0 0:0
26 25-26.05.91 Victoria Ostrzeszów Mień Lipno 1:0 1:0
26 25-26.05.91 GKS Bełchatów Wisła Płock 1:1 0:0
26 25-26.05.91 Lechia Tomaszów Maz. Stal Kutno 2:0 1:0
26 25-26.05.91 LKS Jankowy Górnik Konin 1:0 1:0
27 29.05.91 Boruta Zgierz Victoria Ostrzeszów 4:0 1:0
27 29.05.91 Górnik Konin Terpol Sieradz 0:0
27 29.05.91 Lechia Tomaszów Maz. Włókniarz Pabianice 1:3 0:1
27 29.05.91 Mień Lipno Mazovia Rawa Mazowiecka 2:1 1:0
27 29.05.91 Pelikan Łowicz Pilica Tomaszów Maz. 1:0 1:0
27 29.05.91 Stal Kutno GKS Bełchatów 1:2 1:1
27 29.05.91 Wisła Płock LKS Jankowy 6:1 2:1
27 29.05.91 Włókniarz Aleksandrów Ł. Orzeł-WAM Łódź 2:3 1:2
28 02.06.91 Orzeł-WAM Łódź Górnik Konin 3:0 1:0
28 02.06.91 Włókniarz Pabianice Pelikan Łowicz 3:1 1:0
28 01-02.06.91 GKS Bełchatów Lechia Tomaszów Maz. 11:0 4:0
28 01-02.06.91 LKS Jankowy Stal Kutno 3:0 walkower walkower, goście nie dojechali na mecz (kłopoty finansowe)
28 01-02.06.91 Pilica Tomaszów Maz. Mień Lipno 0:0
28 01-02.06.91 Terpol Sieradz Wisła Płock 1:1 1:1
28 01-02.06.91 Mazovia Rawa Mazowiecka Boruta Zgierz 0:2 0:1
28 01-02.06.91 Victoria Ostrzeszów Włókniarz Aleksandrów Ł. 0:2 0:1
29 08.06.91 Boruta Zgierz Pilica Tomaszów Maz. 1:0 0:0
29 08.06.91 Włókniarz Aleksandrów Ł. Mazovia Rawa Mazowiecka 1:3 1:0
29 08.06.91 GKS Bełchatów Włókniarz Pabianice 3:1 3:1
29 08-09.06.91 Lechia Tomaszów Maz. LKS Jankowy 0:5 0:1
29 08-09.06.91 Górnik Konin Victoria Ostrzeszów 4:0 2:0
29 08-09.06.91 Mień Lipno Pelikan Łowicz 6:1 2:1
29 08-09.06.91 Stal Kutno Terpol Sieradz 1:1 1:0
29 15.05.91 Wisła Płock Orzeł-WAM Łódź 2:0 1:0 mecz rozegrany awansem
30 15.06.91 Orzeł-WAM Łódź Stal Kutno 4:1 1:1
30 15.06.91 Włókniarz Pabianice Mień Lipno 4:0 4:0
30 15.06.91 LKS Jankowy GKS Bełchatów 0:3 0:2
30 15.06.91 Pelikan Łowicz Boruta Zgierz 1:4 1:1
30 15.06.91 Pilica Tomaszów Maz. Włókniarz Aleksandrów Ł. 2:1 2:0
30 15.06.91 Terpol Sieradz Lechia Tomaszów Maz. 9:1 4:0
30 05.06.91 Mazovia Rawa Mazowiecka Górnik Konin 3:2 1:0 mecz rozegrany awansem
30 15.06.91 Victoria Ostrzeszów Wisła Płock 0:2 0:1

Lista meczów grupy centralnej

KOLEJKA DATA GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' UWAGI
1 04-05.08.92 AKS Chorzów Odra Opole 2:2 1:1
1 04-05.08.92 BKS Stal Bielsko-Biała ROW Rybnik 2:1 1:1
1 04-05.08.92 Naprzód Rydułtowy Carbo Gliwice 0:0
1 04-05.08.92 Górnik MK Katowice GKS Tychy 1:2 0:2
1 04-05.08.92 Górnik Pszów Ruch Radzionków 2:1 1:1
1 04-05.08.92 Górnik Knurów GKS Jastrzębie 1:3 0:0
1 04-05.08.92 Górnik Siersza MCKS Czeladź 1:1 1:0
1 04-05.08.92 Bumar Gliwice Metal Kluczbork 0:3 walkower walkower, w drużynie Bumaru grał nieuprawniony zawodnik, na boisku 3:0 (2:0)
2 11-12.08.90 ROW Rybnik Górnik Knurów 3:1 2:1
2 11-12.08.90 GKS Tychy Górnik Pszów 1:2 1:1
2 11-12.08.90 GKS Jastrzębie Naprzód Rydułtowy 1:1 1:1
2 11-12.08.90 MCKS Czeladź Bumar Gliwice 1:1 1:1
2 11-12.08.90 Ruch Radzionków BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 1:0
2 11-12.08.90 Carbo Gliwice Górnik Siersza 2:2 2:0
2 11-12.08.90 Odra Opole Górnik MK Katowice 0:0
2 11-12.08.90 Metal Kluczbork AKS Chorzów 0:0
3 15.08.90 Górnik Pszów Odra Opole 2:0 0:0 Szewczyk, Kubica
3 15.08.90 AKS Chorzów MCKS Czeladź 0:1 0:0
3 15.08.90 BKS Stal Bielsko-Biała GKS Tychy 0:2 0:1
3 15.08.90 Górnik Siersza GKS Jastrzębie 2:0 1:0
3 15.08.90 Bumar Gliwice Carbo Gliwice 1:0 1:0
3 15.08.90 Ruch Radzionków ROW Rybnik 0:2 0:1
3 15.08.90 Górnik MK Katowice Metal Kluczbork 0:1 0:1
3 15.08.90 Naprzód Rydułtowy Górnik Knurów 4:0 1:0
4 18-19.08.90 Górnik Knurów Górnik Siersza 1:1 0:0
4 18-19.08.90 Odra Opole BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 0:0
4 18-19.08.90 ROW Rybnik Naprzód Rydułtowy 1:3 1:2
4 18-19.08.90 Carbo Gliwice AKS Chorzów 3:1 3:0
4 18-19.08.90 GKS Tychy Ruch Radzionków 3:1 3:0
4 18-19.08.90 GKS Jastrzębie Bumar Gliwice 0:0
4 18-19.08.90 MCKS Czeladź Górnik MK Katowice 2:1 1:0
4 18-19.08.90 Metal Kluczbork Górnik Pszów 0:1 0:0
5 25-26.08.90 AKS Chorzów GKS Jastrzębie 0:2 0:2
5 25-26.08.90 BKS Stal Bielsko-Biała Metal Kluczbork 1:2 1:1
5 25-26.08.90 Górnik MK Katowice Carbo Gliwice 2:2 1:1
5 25-26.08.90 Górnik Pszów MCKS Czeladź 3:0 2:0
5 25-26.08.90 Bumar Gliwice Górnik Knurów 6:0 1:0
5 25-26.08.90 GKS Tychy ROW Rybnik 3:0 0:0
5 25-26.08.90 Ruch Radzionków Odra Opole 0:2 0:1
5 25-26.08.90 Górnik Siersza Naprzód Rydułtowy 1:1 0:1
6 01-02.09.90 Naprzód Rydułtowy Bumar Gliwice 3:0 2:0
6 01-02.09.90 Górnik Knurów AKS Chorzów 3:0 1:0
6 01-02.09.90 Odra Opole GKS Tychy 2:1 0:0
6 01-02.09.90 ROW Rybnik Górnik Siersza 1:0 1:0
6 01-02.09.90 Carbo Gliwice Górnik Pszów 0:0
6 01-02.09.90 GKS Jastrzębie Górnik MK Katowice 1:0 1:0
6 01-02.09.90 MCKS Czeladź BKS Stal Bielsko-Biała 3:1 0:1
6 01-02.09.90 Metal Kluczbork Ruch Radzionków 1:1 0:0
7 15-16.09.90 AKS Chorzów Naprzód Rydułtowy 0:0
7 15-16.09.90 BKS Stal Bielsko-Biała Carbo Gliwice 2:2 2:1
7 15-16.09.90 Górnik MK Katowice Górnik Knurów 0:0
7 15-16.09.90 Górnik Pszów GKS Jastrzębie 3:0 0:0
7 15-16.09.90 Bumar Gliwice Górnik Siersza 4:2 0:0
7 15-16.09.90 Odra Opole ROW Rybnik 0:0
7 15-16.09.90 GKS Tychy Metal Kluczbork 3:2 1:1
7 15-16.09.90 Ruch Radzionków MCKS Czeladź 0:0
8 22-23.09.90 Naprzód Rydułtowy Górnik MK Katowice 2:0 0:0
8 22-23.09.90 Górnik Knurów Górnik Pszów 0:1 0:0
8 22-23.09.90 Górnik Siersza AKS Chorzów 0:1 0:0
8 22-23.09.90 ROW Rybnik Bumar Gliwice 1:3 1:1
8 22-23.09.90 Carbo Gliwice Ruch Radzionków 0:0
8 22-23.09.90 GKS Jastrzębie BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 1:0
8 22-23.09.90 MCKS Czeladź GKS Tychy 1:1 0:1
8 22-23.09.90 Metal Kluczbork Odra Opole 2:4 1:2
9 29-30.09.90 AKS Chorzów Bumar Gliwice 2:0 0:0
9 29-30.09.90 BKS Stal Bielsko-Biała Górnik Knurów 1:2 0:1
9 29-30.09.90 Górnik MK Katowice Górnik Siersza 1:1 0:1
9 29-30.09.90 Górnik Pszów Naprzód Rydułtowy 2:1 1:0
9 29-30.09.90 Odra Opole MCKS Czeladź 1:0 1:0
9 29-30.09.90 GKS Tychy Carbo Gliwice 1:0 0:0
9 29-30.09.90 Ruch Radzionków GKS Jastrzębie 2:1 2:0
9 29-30.09.90 Metal Kluczbork ROW Rybnik 3:0 2:0
10 06-07.10.90 Naprzód Rydułtowy BKS Stal Bielsko-Biała 2:1 0:0
10 06-07.10.90 Górnik Knurów Ruch Radzionków 1:0 1:0
10 06-07.10.90 Bumar Gliwice Górnik MK Katowice 0:3 0:2
10 06-07.10.90 ROW Rybnik AKS Chorzów 1:1 1:1
10 06-07.10.90 Carbo Gliwice Odra Opole 4:1 3:0
10 06-07.10.90 GKS Jastrzębie GKS Tychy 1:1 1:0
10 06-07.10.90 MCKS Czeladź Metal Kluczbork 1:1 0:0
10 06-07.10.90 Górnik Siersza Górnik Pszów 3:1 1:0
11 13-14.10.90 BKS Stal Bielsko-Biała Górnik Siersza 0:5 0:3
11 13-14.10.90 Górnik MK Katowice AKS Chorzów 1:0 0:0
11 13-14.10.90 Górnik Pszów Bumar Gliwice 0:1 0:0
11 13-14.10.90 Odra Opole GKS Jastrzębie 0:1 0:1
11 13-14.10.90 GKS Tychy Górnik Knurów 4:2 2:0
11 13-14.10.90 Ruch Radzionków Naprzód Rydułtowy 3:0 0:0
11 13-14.10.90 MCKS Czeladź ROW Rybnik 4:1 2:1
11 13-14.10.90 Metal Kluczbork Carbo Gliwice 2:1 1:0
12 20-21.10.90 AKS Chorzów Górnik Pszów 2:2 1:2
12 20-21.10.90 Naprzód Rydułtowy GKS Tychy 1:0 0:0
12 20-21.10.90 Górnik Knurów Odra Opole 0:2 0:0
12 20-21.10.90 Górnik Siersza Ruch Radzionków 4:2 0:0
12 20-21.10.90 Bumar Gliwice BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 0:0
12 20-21.10.90 ROW Rybnik Górnik MK Katowice 1:1 1:0
12 20-21.10.90 Carbo Gliwice MCKS Czeladź 0:0
12 20-21.10.90 GKS Jastrzębie Metal Kluczbork 0:0
13 27-28.10.90 BKS Stal Bielsko-Biała Górnik Pszów 0:3 0:1
13 27-28.10.90 Odra Opole Bumar Gliwice 1:1 0:0
13 27-28.10.90 ROW Rybnik GKS Jastrzębie 0:1 0:1
13 27-28.10.90 Carbo Gliwice Górnik Knurów 1:0 0:0
13 27-28.10.90 GKS Tychy AKS Chorzów 1:0 0:0
13 27-28.10.90 Ruch Radzionków Górnik MK Katowice 0:0
13 27-28.10.90 MCKS Czeladź Naprzód Rydułtowy 0:0
13 27-28.10.90 Metal Kluczbork Górnik Siersza 2:0 2:0
14 03-04.11.90 AKS Chorzów Ruch Radzionków 1:0 0:0
14 03-04.11.90 Naprzód Rydułtowy Metal Kluczbork 1:0 1:0
14 03-04.11.90 Górnik MK Katowice BKS Stal Bielsko-Biała 4:1 1:1
14 03-04.11.90 Górnik Pszów ROW Rybnik 3:1 3:1
14 03-04.11.90 Górnik Knurów MCKS Czeladź 1:3 1:2
14 03-04.11.90 Górnik Siersza Odra Opole 0:0
14 03-04.11.90 Bumar Gliwice GKS Tychy 1:1 0:1
14 03-04.11.90 GKS Jastrzębie Carbo Gliwice 1:1 1:0
15 10-11.11.90 BKS Stal Bielsko-Biała AKS Chorzów 1:3 0:2
15 10-11.11.90 Górnik Pszów Górnik MK Katowice 1:0 1:0
15 10-11.11.90 Odra Opole Naprzód Rydułtowy 1:1 0:0
15 10-11.11.90 ROW Rybnik Carbo Gliwice 1:3 0:1
15 10-11.11.90 GKS Tychy Górnik Siersza 3:3 1:2
15 10-11.11.90 Ruch Radzionków Bumar Gliwice 2:2 0:2
15 10-11.11.90 MCKS Czeladź GKS Jastrzębie 2:0 0:0
15 10-11.11.90 Metal Kluczbork Górnik Knurów 0:0
16 23-24.03.91 Odra Opole AKS Chorzów 2:1 2:0
16 23-24.03.91 ROW Rybnik BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 0:1
16 23-24.03.91 Carbo Gliwice Naprzód Rydułtowy 1:0 1:0
16 23-24.03.91 GKS Tychy Górnik MK Katowice 0:0
16 23-24.03.91 Ruch Radzionków Górnik Pszów 0:0
16 23-24.03.91 GKS Jastrzębie Concordia Knurów 0:1 0:1
16 23-24.03.91 CKS Czeladź Górnik Siersza 1:1 1:0
16 23-24.03.91 Metal Kluczbork Piast Bumar Gliwice 1:0 1:0
17 30-31.03.91 Concordia Knurów ROW Rybnik 3:0 1:0
17 30-31.03.91 Górnik Pszów GKS Tychy 0:0
17 30-31.03.91 Naprzód Rydułtowy GKS Jastrzębie 1:0 0:0
17 30-31.03.91 Piast Bumar Gliwice CKS Czeladź 0:0
17 30-31.03.91 BKS Stal Bielsko-Biała Ruch Radzionków 2:1 1:1
17 30-31.03.91 Górnik Siersza Carbo Gliwice 1:0 0:0
17 30-31.03.91 Górnik MK Katowice Odra Opole 2:1 1:0
17 30-31.03.91 AKS Chorzów Metal Kluczbork 1:2 1:1
18 06-07.04.91 Odra Opole Górnik Pszów 2:1 1:0
18 06-07.04.91 CKS Czeladź AKS Chorzów 3:1 1:0
18 06-07.04.91 GKS Tychy BKS Stal Bielsko-Biała 2:2 2:1
18 06-07.04.91 GKS Jastrzębie Górnik Siersza 4:2 2:1
18 06-07.04.91 Carbo Gliwice Piast Bumar Gliwice 2:1 1:0
18 06-07.04.91 ROW Rybnik Ruch Radzionków 2:1 1:0
18 06-07.04.91 Metal Kluczbork Górnik MK Katowice 1:1 0:0
18 06-07.04.91 Concordia Knurów Naprzód Rydułtowy 1:0 1:0
19 13-14.04.91 Górnik Siersza Concordia Knurów 0:0
19 13-14.04.91 BKS Stal Bielsko-Biała Odra Opole 2:2 0:1
19 13-14.04.91 Naprzód Rydułtowy ROW Rybnik 4:0 0:0
19 13-14.04.91 AKS Chorzów Carbo Gliwice 0:2 0:0
19 13-14.04.91 Ruch Radzionków GKS Tychy 0:1 0:0
19 13-14.04.91 Piast Bumar Gliwice GKS Jastrzębie 1:2 0:2
19 13-14.04.91 Górnik MK Katowice CKS Czeladź 1:1 0:0
19 13-14.04.91 Górnik Pszów Metal Kluczbork 3:1 2:0
20 20-21.04.91 GKS Jastrzębie AKS Chorzów 3:0 2:0
20 20-21.04.91 Metal Kluczbork BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 1:1
20 20-21.04.91 Carbo Gliwice Górnik MK Katowice 2:2 1:1
20 20-21.04.91 CKS Czeladź Górnik Pszów 3:0 1:0
20 20-21.04.91 Concordia Knurów Piast Bumar Gliwice 2:1 1:1
20 20-21.04.91 ROW Rybnik GKS Tychy 0:7 0:1
20 20-21.04.91 Odra Opole Ruch Radzionków 1:2 1:1
20 20-21.04.91 Naprzód Rydułtowy Górnik Siersza 2:2 1:1
21 27-28.04.91 Piast Bumar Gliwice Naprzód Rydułtowy 0:1 0:0
21 27-28.04.91 AKS Chorzów Concordia Knurów 0:2 0:1
21 27-28.04.91 GKS Tychy Odra Opole 0:1 0:0
21 27-28.04.91 Górnik Siersza ROW Rybnik 4:1 2:0
21 27-28.04.91 Górnik Pszów Carbo Gliwice 4:0 0:0
21 27-28.04.91 Górnik MK Katowice GKS Jastrzębie 0:1 0:0
21 27-28.04.91 BKS Stal Bielsko-Biała CKS Czeladź 0:0
21 27-28.04.91 Ruch Radzionków Metal Kluczbork 1:1 0:1
22 01.05.91 Naprzód Rydułtowy AKS Chorzów 4:1 3:1
22 01.05.91 Carbo Gliwice BKS Stal Bielsko-Biała 4:1 2:1
22 01.05.91 Concordia Knurów Górnik MK Katowice 1:1 0:1
22 01.05.91 GKS Jastrzębie Górnik Pszów 3:1 1:1
22 01.05.91 Górnik Siersza Piast Bumar Gliwice 3:1 2:0
22 01.05.91 ROW Rybnik Odra Opole 1:2 1:0
22 01.05.91 Metal Kluczbork GKS Tychy 1:1 1:0
22 01.05.91 CKS Czeladź Ruch Radzionków 2:0 2:0
23 04-05.05.91 GKS Tychy CKS Czeladź 1:1 1:0
23 04-05.05.91 Górnik Pszów Concordia Knurów 2:2 0:1
23 04-05.05.91 Górnik MK Katowice Naprzód Rydułtowy 4:2 3:0
23 04-05.05.91 AKS Chorzów Górnik Siersza 1:3 1:2
23 04-05.05.91 Piast Bumar Gliwice ROW Rybnik 5:2 3:1
23 04-05.05.91 Ruch Radzionków Carbo Gliwice 1:1 0:1
23 04-05.05.91 BKS Stal Bielsko-Biała GKS Jastrzębie 1:1 0:1
23 04-05.05.91 Odra Opole Metal Kluczbork 1:1 0:1
24 11-12.05.91 Piast Bumar Gliwice AKS Chorzów 1:0 1:0
24 11-12.05.91 Concordia Knurów BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 1:0
24 11-12.05.91 Górnik Siersza Górnik MK Katowice 0:0
24 11-12.05.91 Naprzód Rydułtowy Górnik Pszów 1:1 0:0
24 11-12.05.91 CKS Czeladź Odra Opole 4:1 2:0
24 11-12.05.91 Carbo Gliwice GKS Tychy 1:2 1:0
24 11-12.05.91 GKS Jastrzębie Ruch Radzionków 2:0 1:0
24 11-12.05.91 ROW Rybnik Metal Kluczbork 0:2 0:1
25 18-19.05.91 BKS Stal Bielsko-Biała Naprzód Rydułtowy 0:2 0:1
25 18-19.05.91 Ruch Radzionków Concordia Knurów 2:0 1:0
25 18-19.05.91 Górnik MK Katowice Piast Bumar Gliwice 2:1 1:1
25 18-19.05.91 AKS Chorzów ROW Rybnik 5:0 3:0
25 18-19.05.91 Odra Opole Carbo Gliwice 2:4 0:2
25 18-19.05.91 GKS Tychy GKS Jastrzębie 0:0
25 18-19.05.91 Metal Kluczbork CKS Czeladź 0:0
25 18-19.05.91 Górnik Pszów Górnik Siersza 4:3 3:2
26 25-26.05.91 Górnik Siersza BKS Stal Bielsko-Biała 3:1 3:0
26 25-26.05.91 AKS Chorzów Górnik MK Katowice 1:4 0:2
26 25-26.05.91 Piast Bumar Gliwice Górnik Pszów 0:0
26 25-26.05.91 GKS Jastrzębie Odra Opole 1:0 1:0
26 25-26.05.91 Concordia Knurów GKS Tychy 0:2 0:0
26 25-26.05.91 Naprzód Rydułtowy Ruch Radzionków 2:1 1:0
26 25-26.05.91 ROW Rybnik CKS Czeladź 1:4 0:2
26 25-26.05.91 Carbo Gliwice Metal Kluczbork 4:1 2:0
27 29.05.91 Górnik Pszów AKS Chorzów 6:0 5:0
27 29.05.91 GKS Tychy Naprzód Rydułtowy 2:2 0:0
27 29.05.91 Odra Opole Concordia Knurów 2:2 0:0
27 29.05.91 Ruch Radzionków Górnik Siersza 1:1 0:0
27 29.05.91 BKS Stal Bielsko-Biała Piast Bumar Gliwice 0:1 0:1
27 29.05.91 Górnik MK Katowice ROW Rybnik 7:0 2:0
27 29.05.91 CKS Czeladź Carbo Gliwice 2:1 1:1
27 29.05.91 Metal Kluczbork GKS Jastrzębie 0:0
28 01-02.06.91 Górnik Pszów BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 1:0
28 01-02.06.91 Piast Bumar Gliwice Odra Opole 4:0 0:0
28 01-02.06.91 GKS Jastrzębie ROW Rybnik 2:0 1:0
28 01-02.06.91 Concordia Knurów Carbo Gliwice 1:0 1:0
28 01-02.06.91 AKS Chorzów GKS Tychy 3:1 1:1
28 01-02.06.91 Górnik MK Katowice Ruch Radzionków 0:3 walkower walkower, na boisku 3:1 (1:0)
28 01-02.06.91 Naprzód Rydułtowy CKS Czeladź 2:1 1:1
28 01-02.06.91 Górnik Siersza Metal Kluczbork 1:2 1:0
29 08-09.06.91 Ruch Radzionków AKS Chorzów 1:2 0:1
29 08-09.06.91 Metal Kluczbork Naprzód Rydułtowy 0:0
29 08-09.06.91 BKS Stal Bielsko-Biała Górnik MK Katowice 4:0 1:0
29 08-09.06.91 ROW Rybnik Górnik Pszów 0:4 0:1
29 08-09.06.91 CKS Czeladź Concordia Knurów 1:1 1:0
29 08-09.06.91 Odra Opole Górnik Siersza 2:0 1:0
29 08-09.06.91 GKS Tychy Piast Bumar Gliwice 0:0
29 08-09.06.91 Carbo Gliwice GKS Jastrzębie 1:1 1:0
30 15-16.06.91 AKS Chorzów BKS Stal Bielsko-Biała 4:2 1:0
30 15-16.06.91 Górnik MK Katowice Górnik Pszów 0:0
30 15-16.06.91 Naprzód Rydułtowy Odra Opole 1:1 0:0
30 15-16.06.91 Carbo Gliwice ROW Rybnik 5:1 4:1
30 15-16.06.91 Górnik Siersza GKS Tychy 2:1 1:1
30 15-16.06.91 Piast Bumar Gliwice Ruch Radzionków 3:0 0:0
30 15-16.06.91 GKS Jastrzębie CKS Czeladź 1:0 1:0
30 15-16.06.91 Concordia Knurów Metal Kluczbork 1:1 1:0
O Mariusz Chodała 224 artykuły
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki