Kluby w II (dawnej III) lidze wg. liczby rozegranych sezonów 1953-2022

Czas czytania: < 1 m.
klub poprzednie nazwy liczba sezonów sezony
WIGRY Suwałki 39 1956, 1971/72, 1976/77-95/96, 1997/98-2002/03, 2005/06-13/14, 2020/21-21/22
WARTA Poznań Stal 35 1953-1955, 1966/67-69/70, 1971/72-72/73, 1976/77, 1979/80-90/91, 1996/97, 1998/99-2006/07, 2013/14, 2016/17-17/18
OLIMPIA Elbląg Polonia, Polonia Olimpia 33+1 wycof. 1967/68-72/73, 1977/78-80/81, 1984/85, 1988/89-90/91,1992/93-96/97 (wycofanie po jesieni, wyniki anulowane), 2002/03-03/04, 2006/07-07/08, 2009/10-10/11, 2012/13-13/14, 2016/17-22/23
SANDECJA Nowy Sącz Kolejarz 32 1953-1955, 1967/68, 1976/77-80/81, 1982/83-85/86, 1987/88-90/91,1992/93-94/95, 1997/98-2008/09
STAL Rzeszów 31 1953-1956, 1977/78-79/80, 1982/83-83/84, 1985/86-86/87, 1994/95-97/98, 1999/2000-2000/01, 2002/03-07/08, 2009/10-13/14, 2019/20-21/22
GARBARNIA Kraków 30 1972/73, 1976/77-94/95, 1996/97-97/98, 2011/12-13/14, 2017/18, 2019/20-22/23
ZNICZ Pruszków Kolejarz 30 1953-1956, 1966/67-71/72, 1986/87, 2000/01-06/07, 2010/11-15/16, 2017/18-22/23
BŁĘKITNI Stargard 30 1966/67, 1977/78, 1979/89-80/81, 1982/83-97/98, 2000/01, 2002/03, 2013/14-20/21
RAKÓW Częstochowa 29 1966/67-72/73, 1976/77-77/78, 1980/81,1984/85-89/90, 2000/01, 2005/06-16/17
LUBLINIANKA Lublin OWKS 28 1953, 1955-1956, 1967/68, 1969/70-72/73, 1976/77-81/82, 1983/84, 1986/87-93/94, 1996/97-2000/01
ELANA Toruń TKP 28 1971/72, 1978/79-79/80, 1982/83-84/85, 1986/87-92/93, 1994/95-95/96, 1999/2000, 2002/03, 2004/05-12/13, 2018/19-19/20
GKS Jastrzębie Górnik 27 1972/73, 1976/77-78/79, 1980/81-84/85, 1990/91-2001/02, 2004/05-06/07, 2009/10, 2017/18, 2022/23
FLOTA Świnoujście 27 1976/77-79/80, 1981/82, 1983/84, 1985/86, 1987/88-2005/06, 2007/08
LECHIA Zielona Góra Lech/Zryw 27 1979/80-91/92, 1993/94-94/95, 1999/2000-2010/11
KARPATY Krosno Włókniarz 26 1953-1956, 1966/67-69/70, 1971/72, 1976/77-87/88, 1989/90-91/92, 1995/96, 1998/99
METAL Kluczbork 26 1966/67-72/73, 1976/77-94/95
WISŁOKA Dębica 25 1967/68-71/72, 1979/80-86/87, 1988/89-90/91, 1995/96-2001/02, 2006/07-07/08
CHROBRY Głogów 25 1976/77-80/81, 1982/83-83/84, 1987/88-90/91, 1992/93, 1997/98-2001/02, 2003/04-2007/08, 2011/12-13/14
UNIA Tarnów 25 1955, 1966/67, 1970/71-72/73, 1977/78-79/80, 1981/82-84/85, 1986/87-93/94, 1999/2000-2002/03, 2012/13
SIARKA Tarnobrzeg 25 1972/73, 1979/80-88/89, 1997/98-98/99, 2000/01-03/04, 2012/13-18/19, 2022/23
GWARDIA Koszalin Granit 24 1955, 1969/70-72/73, 1979/80, 1981/82-85/86, 1987/88, 1990/91-92/93, 1994/95-98/99, 2001/02-03/04, 2017/18
DOZAMET Nowa Sól Stal, Polonia, Arka 24 1955-1956, 1967/68, 1976/77, 1978/79-84/85, 1987/88-94/95, 1998/99, 2004/05-07/08
GRANAT Skarżysko-Kamienna Stal 24 1953-1956, 1968/69, 1976/77-79/80, 1982/83-83/84, 1985/86-97/98
PELIKAN Łowicz 23 1990/91-2006/07, 2008/09-13/14
STOMIL Olsztyn OKS, OKS OZOS, OKS 1945 23 1970/71, 1972/73, 1976/77-87/88, 1989/90-90/91, 2004/05, 2007/08-11/12, 2022/23
RADOMIAK Radom Włókniarz 23 1953-1956, 1969/70, 1972/73, 1976/77, 1989/90-92/93, 1995/96, 2000/01-01/02, 2003/04, 2006/07-07/08, 2012/13-13/14, 2015/16-18/19
WISŁA Puławy 23 1968/69-69/70, 1971/72-72/73, 1977/78, 1982/83-91/92, 2011/12-15/16, 2017/18, 2021/22-22/23
RESOVIA Ogniwo 23 1953-1954, 1956, 1966/67-72/73, 1976/77, 1994/95-96/97, 2000/01, 2003/04, 2007/08, 2009/10-2012/13, 2018/19-19/20
OKĘCIE Warszawa Stal Okęcie 23 1953-1956, 1966/67, 1979/80, 1983/84-86/87, 1992/93-2004/05
URSUS Warszawa RKS Ursus 23 1968/69-72/73, 1977/78, 1981/82-84/85, 1986/87-98/99
CHEMIK Bydgoszcz 22 1976/77-78/79, 1980/81, 1983/84-90/91, 1993/94-2000/01, 2004/05-05/06
STOCZNIOWIEC Gdańsk Stal, Polonia 22 1953-1954, 1966/67-72/73, 1982/83-86/87, 1988/89-94/95, 1996/97
MIEDŹ Legnica 22 1977/78-80/81, 1982/83, 1985/86-88/89, 1998/99-2005/06, 2007/08-11/12
STAL Stalowa Wola 22 1954-1956, 1966/67, 1968/69, 1970/71-72/73, 2001/02, 2003/04-05/06, 2010/11-19/20
WISŁA Tczew 22 1971/72-72/73, 1976/77-77/78, 1979/80-96/97
POLONIA Warszawa Kolejarz 22 1955-1956, 1966/67-72/73, 1976/77, 1979/80-81/82, 1983/84, 1985/86-90/91, 2016/17, 2022/23
HETMAN Zamość Unia 22 1955, 1970/71-71/72, 1977/78-78/79, 1982/83-91/92, 2003/04-09/10
POLONIA Bydgoszcz 22+1 wycof. 1967/68-71/72,1977/78-91/92, 2001/02-03/04 (wycofanie po jesieni,wyniki anulowane)
CKS Czeladź MCKS 21 1971/72-72/73, 1976/77-79/80, 1985/86-1999/2000
GOPLANIA Inowrocław 21 1972/73, 1976/77-77/78, 1979/80, 1985/86-2001/02
WAWEL Kraków 21 1966/67-70/71, 1977/78-79/80, 1981/82-82/83, 1985/86-86/87, 1988/89-95/96, 1999/2000
WŁÓKNIARZ Pabianice 21 1953-1956, 1966/67, 1968/69-70/71, 1972/73, 1976/77-78/79,1980/81-81/82, 1988/89-92/93, 1994/95-95/96
AKS NIWKA Sosnowiec Górnik 21 1953, 1955-1956, 1970/71, 1976/77-83/84, 1985/86-87/88, 1992/93-97/98
POGOŃ Barlinek Sparta, Stoczniowiec 20 1956, 1968/69-69/70, 1976/77-79/80, 1981/82-93/94
MAZUR Ełk 20 1955-1956, 1967/68, 1969/70, 1972/73, 1976/77-86/87, 1988/89-90/91, 1993/94
CONCORDIA Knurów Górnik 20 1953-1956, 1976/77-79/80, 1989/90-98/99, 2000/01-01/02
OSTROVIA Ostrów Wlkp. 20 1956, 1976/77-80/81, 1982/83-89/90, 1991/92-95/96, 2013/14
BROŃ Radom Stal 20 1954-1956, 1966/67-72/73, 1976/77-78/79, 1984/85, 1989/90-94/95
GRYF Słupsk 20 1968/69, 1971/72, 1976/77-80/81, 1983/84-91/92, 1993/94-96/97
POGOŃ Siedlce 20 1976/77, 1978/79, 1984/85-86/87, 1988/89, 1991/92-96/97, 2011/12-13/14, 2018/19-22/23
GLINIK Gorlice Górnik Glinik, Górnik 19 1955-1956, 1976/77-87/88, 1990/91-92/93, 1996/97-97/98
KOTWICA Kołobrzeg 19 1976/77, 1994/95-97/98, 1999/00-2008/09, 2014/15-16/17, 2022/23
MOTOR Lublin Stal FSC, LKP 19 1953, 1956, 1966/67-67/68, 1972/73, 1996/97-97/98, 2002/03-06/07, 2010/11-13/14, 2020/21-22/23
ORZEŁ Łódź 19 1968/69-69/70, 1971/72, 1976/77-77/78, 1981/82-88/89, 1990/91-95/96
MŁAWIANKA Mława MKS 19 1978/79-79/80, 1982/83, 1984/85-88/89, 1990/91-91/92, 1994/95-95/96, 1998/99-2003/04, 2005/06
STAL Sanok 19 1976/77, 1978/79-79/80, 1981/82-82/83, 1984/85, 1986/87, 1988/89, 1990/91-92/93, 1994/95-97/98, 1999/2000-2000/01, 2005/06-06/07
LEGIA II Warszawa 19 1966/67-69/70, 1984/85, 1987/88-88/89, 1991/92-97/98, 1999/2000-2001/02, 2004/05-05/06
KKS 1925 Kalisz Włókniarz, Wistil 19+1 wycof 1977/78-79/80, 1981/82-86/87, 1991/92-93/94, 1995/96-97/98 (wycofanie po 9 kolejce, wyniki anulowane), 2000/01-01/02, 2020/21-22/23
ROZWÓJ Katowice 18 1979/80, 1996/97, 1998/99-2007/08, 2012/13-14/15, 2016/17-18/19
MK GÓRNIK Katowice 18 1985/86-97/98, 1999/00-2003/04
GÓRNIK Konin Zagłębie, Aluminium 18 1967/68-69/70, 1971/72-72/73, 1978/79, 1981/82-85/86, 1987/88-91/92, 1993/94, 2001/02
KSZO 1929 Ostrowiec Św. 18 1967/68-69/70, 1971/72-72/73, 1977/78-79/80, 1983/84-84/85, 1990/91-1994/95, 2007/08-08/09, 2011/12 (wycofanie po 23 kolejce, wyniki pozostawione)
CZUWAJ Przemyśl Kolejarz 18 1953-1956, 1978/79-79/80, 1982/83-85/86, 1987/88, 1991/92-96/97, 1998/99
ARKONIA Szczecin Gwardia 18 1953-1956, 1966/67-67/68, 1970/71-72/73, 1978/79-79/80, 1981/82, 1983/84-85/86, 1988/89, 1990/91-91/92
TARNOVIA Tarnów 18 1956, 1972/73, 1976/77-78/79, 1982/83-85/86, 1987/88-88/89, 1991/92-97/98
HUTNIK Warszawa 18 1976/77-82/83, 1984/85-85/86, 1987/88-89/90, 1991/92, 1996/97-97/98, 2000/01-02/03
LUBUSZANIN Drezdenko 17 1982/83, 1984/85-88/89, 1990/91-97/98, 1999/2000-2001/02
CRACOVIA 17 1971/72, 1976/77-77/78, 1985/86-90/91, 1992/93-94/95, 1998/99-2002/03
BŁĘKITNI Kielce Gwardia 17 1956, 1966/67-68/69, 1970/71, 1976/77-77/78, 1979/80, 1986/87, 1988/89-90/91, 1995/96-1999/2000
KORONA Kielce KKP Korona 17 1976/77-81/82, 1987/88-89/90, 1993/94-96/97, 2000/01-03/04
CELULOZA Kostrzyn nad Odrą 17 1978/79-81/82, 1984/85-96/97
ŁKS 1926 Łomża Start 17 1966/67, 1977/78-79/80, 1982/83-84/85, 1988/89, 1991/92-92/93, 1994/95-97/98, 2004/05-05/06, 2008/09
ODRA Opole Odra/Unia 17 1984/85, 1986/87, 1988/89-96/97, 2002/03-05/06, 2013/14, 2016/17
LECH II Poznań 17 1978/79, 1983/84-84/85, 1990/91-93/94, 1995/96-97/98, 2004/05-06/07, 2019/20-22/23
CONCORDIA Piotrków Tryb. Unia 17 1953-1956, 1967/68, 1969/70-71/72, 1977/78, 1981/82-83/84, 1992/93. 2006/07-09/10
CHEMIK Police Pomerania, KP 17 1982/83, 1985/86-87/88, 1989/90-90/91, 1993/94-94/95, 1998/99-2002/03, 2005/06-08/09
AVIA Świdnik Stal 17 1956, 1966/67-72/73, 1980/81, 1983/84, 1985/86, 1989/90-90/91, 1999/2000, 2005/06-07/08
UNIA Skierniewice 17 1979/80-80/81, 1982/83-87/88, 1998/99-2006/07
GKS Tychy 17 1971/72-72/73, 1983/84-91/92, 1994/95, 2008/09-2011/12, 2015/16
GRYF Wejherowo 17 1992/93-97/98, 2000/01-03/04, 2012/13-13/14, 2015/16-19/20
PROMIEŃ Żary Spójnia 17 1953-1954, 1966/67-68/69, 1970/71, 1972/73, 1976/77, 1994/95-97/98, 1999/00, 2002/03-05/06
BKS Stal Bielsko-Biała BKS 16 1970/71-72/73, 1978/79-80/81, 1983/84-88/89, 1990/91-91/92, 1994/95, 1996/97
AKS Chorzów Kościuszko, Konstal 16 1969/70-72/73, 1976/77-77/78, 1981/82-88/89, 1990/91-91/92
BAŁTYK Gdynia 16 1956, 1966/67-72/73, 1990/91, 1996/97-97/98, 1999/00-2000/01, 2009/10-11/12
STAL Kraśnik 16 1966/67-72/73, 1976/77, 1979/80, 1985/86-88/89, 1991/92, 1994/95, 2001/02
PIAST Nowa Ruda Górnik 16 1955-1956, 1968/69-70/71, 1976/77, 1984/85-85/86, 1989/90-96/97
POGOŃ Oleśnica 16 1983/84-88/89, 1990/91-93/94, 1995/96-96/97, 1998/99-2001/02
POLONIA Przemyśl Budowlani 16 1953-1956, 1993/94-2004/05
GÓRNIK Polkowice KS 16 1988/89, 1990/91-95/96, 1997/98-1999/2000, 2009/10, 2012/13-13/14, 2019/20-20/21, 2022/23
LECHIA Tomaszów Mazowiecki Spójnia, Sparta 16 1953-1956, 1972/73, 1978/79-80/81, 1983/84-90/91
AZS AWF Warszawa AZS 16 1955-1956, 1967/68-68/69, 1976/77-86/87, 1993/94
ŚLĘZA Wrocław Ogniwo, Sparta 16 1953,1955-1956, 1966/67-68/69, 1979/80, 1981/82-83/84, 1989/90-90/91, 1996/97-97/98, 2008/09 (po fuzji z Gawinem Królewska Wola), 2009/10
BORUTA Zgierz MKP 16 1976/77-80/81, 1984/85-87/88, 1989/90-90/91, 1993/94-97/98
ARKA Gdynia Kolejarz, MZKS 15 1954-1956, 1968/69, 1984/85, 1987/88, 1989/90-91/92, 1995/96-2000/01
MIESZKO Gniezno 15 1976/77-82/83, 1988/89, 1990/91-91/92, 2003/04-07/08
HUTNIK Kraków Stal Huta im.Lenina 15 1953-1956, 1978/79, 2000/01, 2002/03-07/08, 2020/21-22/23
START Łódź 15 1956, 1969/70, 1972/73, 1976/77, 1978/79-79/80, 1982/83-83/84, 1986/87-87/88, 1995/96-1999/2000
WISŁA Płock 15 1970/71, 1972/73, 1976/77-79/80, 1982/83, 1984/85-85/86, 1987/88-90/91, 2010/11, 2012/13
RUCH Radzionków Górnik 15 1953-1956,1989/90-95/96, 2003/04-05/06, 2009/10
URANIA Ruda Śląska 15 1966/67-68/69, 1977/78-80/81, 1982/83-85/86, 1988/89, 1993/94-95/96
GRUNWALD Ruda Śląska 15 1968/69-72/73, 1978/79-79/80, 1984/85-87/88, 1997/98, 2000/01-02/03
POGOŃ Świebodzin 15 1985/86, 1988/89, 1990/91-91/92, 1995/96-2002/03, 2005/06-07/08
KRYSZTAŁ Stronie Śląskie 15 1977/78, 1979/80, 1981/82-87/88, 1992/93-97/98
PAFAWAG Wrocław Stal 15 1953-1956, 1976/77, 1978/79-87/88
GÓRNIK Wojkowice 15 1966/67-67/68, 1969/70-72/73, 1976/77-77/78, 1983/84-85/86, 1994/95-97/98
WŁÓKNIARZ Białystok 14 1966/67-72/73,1976/77- 78/79, 1981/82, 1983/84, 1985/86, 1993/94
BIELAWIANKA Bielawa Bielawianka Błękitni 14 1976/77-78/79, 1982/83-83/84, 1990/91-97/98, 2001/02
AZS AWF Biała Podlaska AZS 14 1976/77-79/80, 1982/83,1984/85-86/87, 1990/91-95/96
CHOJNICZANKA Chojnice 14 1955-1956, 1977/78-78/79, 1984/85-85/86, 1992/93, 1994/95, 2001/02, 2010/11-12/13, 2020/21-21/22
JEZIORAK Iława 14 1985/86, 1988/89-94/95, 2000/01, 2005/06, 2008/09-11/12
CALISIA Kalisz Gwardia, Start 14 1953-1956, 1966/67-67/68, 1969/70-72/73, 1982/83, 2011/12-13/14
GÓRNIK Łęczna 14 1984/85-87/88, 1989/90-95/96, 2007/08, 2018/19-19/20
MOTO JELCZ Oława MKS 14 1971/72-72/73, 1981/82-82/83, 1986/87-87/88, 1990/91, 1992/93-97/98, 2012/13
ZELMER Rzeszów 14 1982/83-93/94, 1996/97-97/98
STAR Starachowice Stal 14 1953-1956, 1966/67-69/70, 1981/82, 1984/85-86/87, 1988/89, 2001/02
MKS Szczytno Podchorążak, Gwardia 14 1976/77-80/81, 1982/83-86/87, 1988/89-91/92
WDA Świecie 14 1976/77-77/78, 1982/83-86/87, 1988/89-91/92, 1993/94-95/96
TUR Turek MZKS, Włókniarz 14 1966/67-68/69, 1976/77, 1982/83, 2002/03-06/07, 2009/10-12/13
BRDA Bydgoszcz Kolejarz 13 1953-56, 1979/80, 1987/88-88/89, 1990/91-92/93, 1995/96-97/98
CARBO Gliwice 13 1984/85-91/92, 1995/96-97/98, 2002/03-03/04
GEDANIA Gdańsk Kolejarz 13 1953-1956, 1977/78-80/81, 1983/84-84/85, 1987/88, 1994/95-95/96
VICTORIA 1918 Jaworzno GKS 13 1968/69-72/73, 1976/77-78/79, 1982/83, 1985/86, 1993/94, 1996/97-97/98
LEGIONOVIA Legionowo 13 1995/96-97/98, 2001/02-04/05, 2013/14-17/18, 2019/20
WARMIA Olsztyn Kolejarz 13 1953-1956, 1967/68, 1969/70-70/71, 1979/80, 1992/93-96/97
NAREW Ostrołęka 13 1976/77-78/79, 1981/82-82/83, 1985/86-87/88, 1990/91-94/95
UNIA Oświęcim 13 1953-1954, 1956, 1966/67-67/68, 1969/70-70/71, 1976/77, 1978/79, 1983/84, 1991/92-93/94
PIOTRCOVIA Piotrków Trybunalski 13 1976/77-78/79, 1991/92-97/98, 1999/2000-2001/02
GWARDIA Warszawa 13 1992/93-2004/05
WKS Wieluń Start, Cosma, WKS Marko 13 1984/85, 1986/87-88/89, 1991/92, 1993/94-2000/01
BUG Wyszków 13 1983/84-84/85, 1986/87-92/93, 1994/95-97/98
POGOŃ Zduńska Wola Włókniarz 13 1956, 1976/77-79/80, 1982/83-83/84, 1988/89, 1994/95-97/98, 2003/04
STAL Nowa Dęba 13+1 wycof. 1976/77-83/84, 1985/86-88/89, 1994/95-95/96 (wycofanie po rundzie jesiennej, wyniki anulowane)
KUJAWIAK Włocławek Sparta 13+1 wycof. 1955-1956, 1969/70-71/72, 1982/83, 1986/87, 1992/93-93/94, 1995/96-97/98 (wycofanie po 3 kolejce, wyniki anulowane),2003/04,2007/08
IZOLATOR Boguchwała 12 1983/84-88/89, 1991/92-92/93, 1994/95-97/98
PIAST Gliwice Stal,Bumar-Piast 12 1953-1956, 1966/67-67/68, 1969/70, 1989/90-91/92, 2001/02-02/03
STAL Gorzyce Tłoki, Tłoki-Stal 12 1990/91-99/00, 2004/05-05/06
WALKA Makoszowy (Zabrze) 12 1972/73, 1977/78-79/80, 1983/84-85/86, 2003/04-07/08
OBRA 1912 Kościan 12 1978/79, 1994/95, 1996/97-2005/06
KASZUBIA Kościerzyna 12 1995/96-2001/02, 2003/04-07/08
POLONIA Słubice 12 1996/97-1999/2000, 2003/04-10/11
ODRA Wodzisław Śląski Górnik, GKS 12 1966/67-72/73, 1976/77, 1978/79-81/82
MOSiR SPARTA Zabrze MGKS Mikulczyce 12 1967/68-71/72, 1977/78-80/81, 1982/83-84/85
HETMAN Białystok Gwardia 12+1 wycof. 1953-55, 1978/79, 1980/81 (wycofanie po 22 kolejce, wyniki utrzymane), 1984/85-86/87 ,1989/90 (wycofanie po jesieni, wyniki anulowane), 1995/96-97/98, 2001/02
GKS Bełchatów 11 1982/83-86/87, 1989/90-90/91, 2016/17-18/19, 2021/22
KUŹNIA Jawor 11 1981/82, 1983/84, 1986/87-94/95
MG MZKS Kozienice MKS 11 1995/96-97/98, 1999/2000-2006/07
MIEŃ Lipno Budowlani 11 1983/84, 1990/91-91/92, 1993/94-2000/01
POGOŃ Leżajsk 11 1992/93-1999/2000, 2001/02, 2004/05-05/06
ŚWIT Nowy Dwór Mazowiecki Nowakowski 11 1992/93-94/95, 1998/99, 2006/07-07/08, 2009/10-13/14
LECHIA Piechowice 11 1976/77-86/87
ORLĘTA Reszel 11 1984/85-87/88, 1990/91-95/96, 1997/98
ZAGŁĘBIE Sosnowiec 11 1998/99-1999/2000, 2002/03-03/04, 2008/09-14/15
POLONIA Świdnica Stal 11 1954-1956, 1966/67, 1991/92-97/98
POMORZANIN Toruń Kolejarz 11 1953-1956, 1967/68-68/69, 1977/78, 1979/80-80/81, 1984/85, 1992/93
PILICA Tomaszów Mazowiecki 11 1979/80, 1985/86, 1987/88-95/96
GÓRNIK Wieliczka 11 1998/99-2008/09
KS STILON Gorzów Wlkp. Unia, GKP 11+1 wycof. 1954, 1966/67, 1968/69, 1976/77 (po rozegraniu 5 kolejek karna degredacja), 1977/78, 1985/86, 1997/98-2000/01, 2006/07-07/08
OKOCIMSKI KS Brzesko 10 1991/92-92/93, 2006/07-11/12, 2014/15-15/16
SKRA Częstochowa Ogniwo 10 1953-1956, 1983/84, 1986/87, 2018/19-20/21
ENERGETYK Gryfino 10 1984/85-87/88, 1990/91-94/95, 1998/99
LKS Jankowy 10 1990/91-1999/2000
JKS 1909 Jarosław Spójnia 10 1953-1956, 1977/78-78/79, 1991/92-93/94, 1997/98
CHEMIK Kędzierzyn-Koźle Unia 10 1953-1956, 1976/77, 1978/79, 1984/85-85/86, 1987/88, 1991/92
POGOŃ Lębork Kolejarz 10 1955, 1979/80, 1992/93-1999/2000
ORLĘTA Łuków 10 1985/86, 1990/91-98/99
DALIN Myślenice 10 1984/85, 1987/88, 1993/94-2000/01
SOKÓŁ Ostróda Kolejarz 10 1955, 1982/83-85/86, 1987/88-88/89, 1991/92, 2020/21-21/22
KS Piaseczno Kolejarz, Ruch, Elektronik, Polkolor 10 1955-1956, 1985/86, 1988/89-93/94, 1996/97
AMICA II Wronki 10 1996/97-2005/06
OLIMPIA Zambrów ZKS 10 1982/83, 1990/91-92/93, 1994/95, 1996/97-97/98, 2013/14, 2015/16-16/17
STAL Szczecin Stal Stocznia, Stal Telgom, Odra 10+1 1956, 1972/73, 1976/77-78/79, 1986/87, 1988/89, 1995/96-97/98, 2000/01 (wycofanie po 3 kolejce po 3 walkowerach, wyniki anulowane)
BESKID Andrychów Włókniarz 9 1953-56, 1977/78-79/80, 1986/87, 1988/89
ORZEŁ Biały Wałcz 9 1987/88-88/89, 1990/91-96/97
LECHIA Gdańsk 9 1967/68-71/72, 1982/83, 1995/96, 1997/98, 2004/05
UNIA Janikowo 9 2000/01-05/06, 2007/08-09/10
CZARNI Jasło MZKS 9 1976/77-77/78, 1979/80, 1982/83, 1984/85, 1990/91-93/94
KARKONOSZE Jelenia Góra MZKS, Progres, Kembud 9 1976/77-79/80, 1982/83, 1994/95-96/97, 1999/00
CZARNI Żagań 9 1984/85-85/86, 1991/92, 2000/01-01/02, 2008/09-11/12
KKS Kluczbork Kolejarz 9 1953, 1955-1956, 1976/77, 1983/84-84/85, 1986/87-88/89
POLONIA Leszno Kolejarz 9 1954, 1956, 1976/77-77/78, 1981/82-84/85, 1987/88
STAL II Mielec 9 1979/80, 1982/83-84/85, 1987/88-88/89, 1990/91-92/93
POGOŃ Prudnik Włókniarz 9 1953-1956, 1967/68-70/71, 1978/79
GÓRNIK Pszów 9 1987/88, 1989/90-90/91, 1993/94-98/99
ROW Rybnik 9 1966/67, 1983/84-90/91
UNIA Racibórz 9 1954-1956, 1971/72-72/73, 1976/77-79/80
CZARNI Słupsk 9 1976/77-80/81, 1982/83-83/84, 1985/86, 1987/88
POGOŃ II Szczecin 9 1969/70, 1978/79-79/80, 1990/91-91/92, 1993/94-95/96, 2004/05
POLONEZ Warszawa Stal FSO 9 1978/79, 1980/81-87/88
ŚLĄSK II Wrocław 9 1977/78, 1982/83-83/84, 1985/86-86/87, 1991/92, 2020/21-22/23
ORZEŁ Wierzbica 9 1977/78-80/81, 1982/83-85/86, 1987/88
WŁÓKNIARZ Łódź 9+1 wycof. 1966/67-68/69, 1970/71-72/73, 1976/77-79/80 (wycofanie po jesieni wyniki anulowane)
JAGIELLONIA Białystok 8 1978/79-79/80, 1981/82-82/83, 1996/97-97/98, 2000/01, 2002/03
ŁADA 1945 Biłgoraj 8 1988/89, 1995/96-97/98, 2000/01-02/03, 2007/08
PORTOWIEC Gdańsk MRKS 8 1970/71, 1976/77-78/79, 1980/81, 1982/83-83/84, 1985/86
JAROTA Jarocin 8 2006/07-13/14
KABEL Kraków Stal Kabel 8 1955-1956, 1992/93-97/98
WISŁA II Kraków 8 1966/67, 1982/83, 1993/94, 1997/98, 2003/04-06/07
GÓRNIK 09 Mysłowice 8 1956, 1980/81-84/85, 1987/88-88/89
MAŁAPANEW Ozimek Stal 8 1955, 1972/73, 1980/81-83/84, 1988/89-89/90
POLNA Przemyśl 8 1976/77-79/80, 1981/82-83/84, 1985/86
STAL Poniatowa 8 1972/73, 1976/77-77/78, 1983/84-85/86, 1987/88, 2008/09
GÓRNIK Radlin 8 1966/67-72/73, 1988/89
RYMER Rybnik Rymer, MKS Niedobczyce 8 1991/92-98/99
DARZBÓR Szczecinek Spójnia-Darzbór 8 1954-1956, 1966/67-67/68, 1970/71, 1976/77, 1993/94
WIERZYCA Starogard Gdański 8 1984/85, 1988/89, 1990/91-94/95, 1997/98
GÓRNIK Siersza (Trzebinia) 8 1968/69, 1988/89, 1990/91-95/96
VICTORIA Wałbrzych 8 1966/67, 1978/79, 1983/84-88/89
RUCH Wysokie Mazowieckie 8 2003/04-10/11
ORZEŁ Ząbkowice Śląskie 8 1955-1956, 1992/93, 1994/95-97/98, 2007/08
GÓRNIK Wałbrzych 8+1 wycof. 1970/71, 1992/93 (wycofanie po jesieni, wyniki anulowane), 1999/00-2000/01, 2010/11-14/15
ZASTAL Zielona Góra Stal 8+1 wycof. 1953-1954 (wycofanie po 18 kolejkach, wyniki anulowane), 1956, 1969/70, 1971/72-72/73, 1976/77-78/79
PIAST Iłowa 8+1 wycof. 1982/83-83/84, 1987/88 (po 5 kolejkach karnie zdegradowany, wyniki anulowane), 1990/91-94/95, 1996/97
WŁÓKNIARZ Aleksandrów Łódzki 7 1987/88 – 93/94
POLONIA Bytom 7 2001/02-04/05, 2013/14, 2015/16-16/17
ZATOKA Braniewo 7 1983/84, 1986/87, 1996/97-2000/01
STAL Brzeg 7 1970/71-72/73, 1976/77-79/80
WYZWOLENIE Chorzów 7 1966/67-72/73
CHEŁMIANKA Chełm 7 1976/77-77/78, 1982/83-83/84, 1986/87-88/89
POLONIA Chodzież 7 1991/92-97/98
LECHIA Dzierżoniów 7 1986/87, 1988/89, 1990/91-91/92, 1995/96-97/98
FLOTA Gdynia 7 1953, 1966/67-70/71, 1972/73
INA Goleniów Kolejarz 7 1953, 1955, 1990/91-91/92, 1993/94-95/96
OLIMPIA Grudziądz Sparta 7 1956, 1995/96, 1997/98, 2009/10-10/11, 2018/19, 2020/21
MKS Kluczbork 7 2007/08-08/09, 2011/12-14/15, 2017/18
POLONIA Piła 7 1977/78-82/83, 1992/93
ROW 1964 Rybnik Energetyk ROW 7 2011/12-12/13, 2014/15-18/19
TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 7 1976/77, 1978/79, 1991/92, 1993/94, 1997/98, 1999/00, 2003/04
JANTAR Ustka Korab 7 1983/84, 1986/87-88/89, 1991/92-92/93, 1997/98
POLAR Wrocław 7 1984/85, 1986/87, 1988/89, 1997/98-98/99, 2004/05-05/06
ZĄBKOVIA Ząbki Dolcan 7 1995/96, 1997/98-1999/2000, 2001/02, 2005/06, 2007/08
BUCOVIA Bukowa 7+1 wycof. 1990/91-97/98 (wycofanie po jesieni wyniki anulowane)
BKS Bydgoszcz Budowlani 6 1966/67-67/68, 1970/71, 1976/77, 1978/79-79/80
ZAWISZA Bydgoszcz 6 1982/83-83/84, 2000/01,2008/09-10/11
BYTOVIA Bytów 6 1994/95, 2011/12-13/14, 2019/20-20/21
SPARTA Brodnica 6 1994/95, 1998/99-2002/03
STAL Chocianów 6 1984/85, 1987/88-88/89, 1990/91, 1992/93, 1994/95
DĄB Dębno 6 1967/68, 1970/71, 1976/77, 1979/80, 1992/93-93/94
MAZOWSZE Grójec 6 2002/03-07/08
STAL Głowno 6 2002/03-07/08
WARMIA Grajewo 6 1976/77, 2002/03-04/05, 2006/07-07/08
GÓRNIK Jaworzno 6 1966/67-71/72
RODŁO Kwidzyn 6 1992/93-93/94, 1995/96, 1997/98, 2006/07-07/08
ASTRA Krotoszyn 6 1996/97-2001/02
MKS Kańczuga Kamax 6 1992/93-97/98
Luboński KS Sparta 6 1956, 1993/94-97/98
WIDZEW Łódź Włókniarz-Widzew 6 1953-1954, 1970/71-71/72, 2018/19-19/20
STAL Mielec 6 1955, 1967/68-68/69, 2013/14-15/16
PUSZCZA Niepołomice 6 2010/11-12/13, 2014/15-16/17
GWARDIA Olsztyn 6 1953-1954, 1956, 1966/67, 1968/69, 1971/72
OLIMPIA Poznań Gwardia 6 1953-1956, 1971/72-72/73
POLONIA Poznań Stal-Pomet 6 1956, 1966/67, 1968/69-69/70, 1972/73, 1976/77-77/78
RAWIA Rawicz MZKS 6 1993/94-98/99
MAZOVIA Rawa Mazowiecka 6 1987/88, 1990/91-94/95
WIELIM Szczecinek 6 1976/77-77/78, 1982/83, 1984/85-86/87
GÓRNIK Świętochłowice GKS 6 1956, 1968/69-72/73
SPARTA Szamotuły 6 1976/77-78/79, 1985/86, 1987/88-88/89
POGOŃ Staszów 6 1978/79, 2000/01-04/05
LUBUSZANIN Trzcianka 6 1985/86-87/88, 1990/91-92/93
ŚNIARDWY Orzysz 6+1 wycof. 1976/77, 1979/80, 1981/82-83/84, 1987/88-88/89 (wycofanie po jesieni, wyniki anulowane)
WŁOCŁAVIA Włocławek Stal, Włocławianka, Wisła 6+1 wycof. 1982/83-83/84, 1985/86, 1991/92-92/93, 1995/96-96/97 (wycofała się po rundzie jesiennej, wyniki anulowane,fuzja z Jagiellonią Tuszyn)
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Ogniwo,Sparta,BBTS 5 1954-1956, 1979/80, 1992/93
BZURA Chodaków (Sochaczew) Unia 5 1953-1956, 1984/85
GRANICA Chełm 5 1992/93-96/97
DARŁOVIA Darłowo MZKS 5 1988/89, 1990/91-92/93, 1997/98
WARTA Gorzów Wlkp. Kolejarz 5 1953-1954, 1956, 1990/91-91/92
STOMIL Grudziądz Ruch 5 1976/77, 1988/89, 1991/92-93/94
CUIAVIA Inowrocław Unia 5 1953-1954, 1978/79-79/80, 1990/91
PROKOCIM Kraków Kolejarz Prokocim 5 1954-1956, 1976/77, 1979/80
OTMĘT Krapkowice Włókniarz Otmęt 5 1956, 1966/67-69/70
UNIA Krapkowice 5 1991/92-92/93, 1994/95-96/97
STAL Kutno 5 1977/78, 1982/83, 1988/89-90/91
ŚWIT Krzeszowice 5 1990/91-91/92, 1995/96-96/97,2001/02
ZAGŁĘBIE Lubin 5 1976/77-77/78, 1979/80-81/82
ŁTS Łabędy (Gliwice) 5 1978/79-82/83
MZKS Nysa 5 1967/68-69/70, 1971/72-72/73
GRUNWALD Poznań 5 1976/77-78/79, 1982/83, 1984/85
POMEZANIA Malbork 5 1991/92-93/94, 1997/98, 1999/2000
UNIA Nowa Sarzyna 5 1983/84-84/85, 1986/87-87/88, 1996/97
STOCZNIOWIEC Płock 5 1986/87-88/89, 1991/92-92/93
MOTOR Praszka 5 1978/79, 1984/85-86/87, 1988/89
PROSZOWIANKA Proszowice 5 1999/2000-2003/04
CZARNI Radom 5 1976/77, 1978/79-79/80, 1985/86, 1988/89
NAPRZÓD Rydułtowy 5 1986/87-90/91
POGOŃ Szczecin Kolejarz 5 1953-1956, 2008/09
VICTORIA Świebodzice Stal 5 1953-1955, 1989/90-90/91
WARTA Sieradz 5 1979/80, 1985/86, 1992/93-94/95
ŁUCZNIK Strzelce Krajeńskie 5 1985/86-86/87, 1988/89, 1990/91-91/92
KOLEJARZ Stróże 5 2005/06-09/10
POLONIA II Warszawa 5 1998/99-2002/03
ŚLĄSK Wrocław OWKS,CWKS 5 1953, 1955-1956, 2003/04-04/05
SHR Wojcieszyce 5 1983/84, 1986/87-89/90
KS Wasilków KP,MZKS 5 1991/92-95/96
NIELBA Wągrowiec 5 2007/08-11/12
KOSZARAWA Żywiec Stal 5 1953-1956, 2007/08
ŻYRARDOWIANKA Żyrardów 5 1971/72, 1976/77, 1978/79, 1982/83, 1985/86
SOKÓŁ 1946 Sokółka 5+1 wycof. 1970/71, 1982/83-84/85, 2010/11-11/12 (wycofanie po 16 kolejce,anulowane wyniki)
ANDALUZJA Brzozowice-Kamień Górnik 4 1953-54, 1991/92-92/93
BKS Bolesławiec 4 1970/71-71/72, 1991/92, 1997/98
PODLASIE Biała Podlaska AZS Podlasie 4 1986/87, 1996/97-98/99
KP Brzeg Dolny Rokita 4 1994/95-97/98
KS Chełmek Włókniarz 4 1953-1956
LEGIA Chełmża 4 1993/94-96/97
ODRA Chojna 4 1986/87, 1990/91-91/92, 2004/05
ZDRÓJ Ciechocinek 4 1984/85, 2005/06-07/08
IGLOOPOL Dębica 4 1980/81, 1982/83, 1993/94-94/95
WYBRZEŻE Gdańsk Gwardia 4 1953-1956
STELLA Gniezno Spójnia, Sparta 4 1953-1956
POMOWIEC Gronowo Elbląskie 4 1976/77-78/79, 1982/83
KANIA Gostyń 4 1983/84, 1995/96, 2005/06-06/07
SKALNIK Gracze 4 2002/03, 2005/06-07/08
PODLESIANKA Katowice 4 1953-1956
BIEŻANOWIANKA Kraków Sparta, Spójnia 4 1953-1956
DĄBSKI Kraków Spójnja KZPS, Sparta Dąbski 4 1953-1956
KS BOREK (Kraków) Unia Borek 4 1953-1955, 1976/77
PROSNA Kalisz Sparta 4 1955-1956, 1983/84-84/85
MKS Kutno 4 1994/95-97/98
WŁÓKNIARZ Kietrz 4 1997/98-98/99, 2002/03-03/04
MKS Lędziny Górnik 4 1994/95-97/98
LEWART Lubartów 4 2000/01-02/03, 2004/05
KOLEJARZ Łódź 4 1953-1956
ORZEŁ Międzyrzecz 4 1966/67-67/68, 1990/91-91/92
WIERNA Małogoszcz 4 2004/05-07/08
POLONIA Nowy Tomyśl 4 1993/94-95/96, 2010/11
STAL Niewiadów 4 1977/78-80/81
DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie Finishparkiet 4 2003/04-04/05, 2006/07-07/08 (wycofała się jesieni,wyniki pozostawione)
FADOM Nowogród Bobrzański 4 1982/83-84/85, 1986/87
BUDOWLANI Poznań 4 1953-1956
OLIMPIA II Poznań 4 1986/87, 1990/91-91/92, 1994/95
CHEMIK Pustków 4 1976/77-78/79, 1983/84
WALTER Rzeszów Gwardia 4 1954-1956, 1969/70
CZARNI Radomsko 4 1966/67-69/70
LECH Rypin 4 1976/77, 1978/79, 1997/98, 2012/13
ŚWIT Skolwin (Szczecin) 4 1976/77-79/80
BESKID Skoczów 4 1982/83-84/85, 1997/98
KARPATY Siepraw 4 1994/95-97/98
POLONIA Środa Wielkopolska 4 1993/94-96/97
UNIA Swarzędz 4 1992/93-93/94, 1996/97-97/98
WARTA Śrem 4 1993/94-95/96, 1998/99
UNIA Tczew 4 1969/70, 2002/03-04/05
METAL Tarnów Stal 4 1955-1956, 1976/77, 1978/79
WARSZAWIANKA Warszawa 4 1956, 1966/67-68/69
HURAGAN Wołomin Kolejarz 4 1953-1956
PKS ODRA Wrocław 4 1972/73, 1976/77-78/79
LOTNIK Wrocław 4 1968/69-71/72
GÓRAL Żywiec 4 1985/86, 1987/88, 1992/93-93/94
RUCH Zdzieszowice Unia 4 2010/11-13/14
IGLOOPOL II Dębica 4+1 wycof. 1986/87-90/91 (wycofanie po jesieni, wyniki anulowane)
SOKÓŁ Aleksandrów Łódzki 3 2007/08-09/10
JAGIELLONIA II Białystok 3 1990/91,1992/93,1995/96
CHEMIK/ZAWISZA Bydgoszcz 3 2001/02-03/04
MRKS Czechowice-Dziedzice Stal, Walcownia 3 1953-1955
CHOJNOWIANKA Chojnów Włókniarz, Garbarnia 3 1953-1955
VICTORIA Częstochowa 3 1977/78, 1979/80, 1982/83
RAKÓW II Częstochowa 3 1995/96-97/98
FABLOK Chrzanów Stal 3 1954, 1971/72, 1997/98
ORLĘTA Dęblin 3 1988/89, 1996/97-97/98
NAPRZÓD Janów Górnik Szopienice 3 1954-1956
POLONIA Jastrowie 3 1994/95-95/96, 1997/98
GKS Katowice 3 2006/07, 2019/20-20/21
POLONIA Kępno Kolejarz 3 1954-1956
STADION Kielce 3 1987/88, 1989/90-90/91
MAZUR Karczew 3 1969/70, 1996/97-97/98
KOTWICA Kórnik 3 1990/91-92/93
CARTUSIA Kartuzy 3 2005/06-07/08
GAWIN Królewska Wola Zenit 3 2005/06-07/08
WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki 3 1998/99-2000/01
VICTORIA Koronowo 3 2006/07-08/09
ŁUŻYCE Lubań Spójnia, Sparta 3 1953-1955
KONFEKS Legnica 3 1991/92-93/94 (wycofanie po 24 kolejce, wyniki utrzymane)
LIMANOVIA Limanowa 3 1984/85, 2013/14-14/15
POGOŃ Łapy 3 1986/87-88/89
JAGIELLONKA Nieszawa 3 1993/94-95/96
LKS Niedźwiedź 3 2000/01-02/03
ODRA II Opole Varta/Odra 3 1968/69, 1999/2000-2000/01
CERAMIKA Opoczno Opocznianka 3 1986/87, 1994/95-95/96
ALIT Ożarów 3 1996/97-98/99
START Otwock 3 2008/09-10/11
LECH Poznań 3 1966/67, 1969/70-70/71
OLIMPIA Piekary Śląskie 3 1995/96-97/98
PROCH Pionki Unia, Pronit 3 1955, 1979/80, 1993/94
WISŁA II Płock Petrochemia, Orlen 3 1983/84, 1992/93, 2000/01
TS 1946 NIDA Pińczów 3 1997/98, 2002/03, 2008/09
MKS Przasnysz ZWAR 3 1979/80, 1982/83-83/84
KS Paradyż Ceramika 3 2004/05-06/07
SLAVIA Ruda Śląska 3 1956, 1967/68, 1971/72
POGOŃ Nowy Bytom (Ruda Śląska) Stal 3 1954-1956
RAFAKO Racibórz Stal 3 1969/70-70/71, 1976/77
SIEMIANOWICZANKA Siemianowice Śl. Stal 3 1954-1956
TERPOL Sieradz 3 1990/91-92/93
CZARNI Szczecin 3 1966/67, 1971/72-72/73
STAL PZO Warszawa 3 1954-1956
UNIA Wąbrzeźno 3 1966/67, 1987/88, 1990/91
PRZEBÓJ Wolbrom 3 2007/08-09/10
HETMAN Włoszczowa 3 1995/96-97/98
PODLASIE Sokołów Podlaski MKS 3+1 wycof. 1992/93, 1994/95,1995/96 (wycofanie po jesieni, wyniki anulowane), 1996/97
GWARDIA Chełm WKS 3+1 wycof. 1954 (wycofana po 2 kolejce, wyniki anulowane), 1955, 1987/88, 1990/91
ZAWISZA II Bydgoszcz 2 1966/67, 1991/92
PODBESKIDZIE Bielsko-Biała BBTS Komorowice 2 2000/01-01/02
VICTORIA Bartoszyce 2 1967/68, 1996/97
BOLESŁAW Bukowno 2 1970/71, 1976/77
GRANICA Bogatynia 2 1989/90-90/91
AKS Busko-Zdrój 2 2005/06-06/07
KONSTAL Chorzów 2 1953-1954
RUCH Chorzów 2 2018/19, 2021/22
PIAST Człuchów Budowlani 2 1953, 1996/97
LZS Chróścice 2 1953-1954
GÓRNIK Czerwionka 2 1979/80, 1986/87
HEKO Czermno 2 2003/04-04/05
DRAWA Drawsko Pomorskie 2 1956, 1977/78
TOR Dobrzeń Wielki 2 2004/05, 2006/07
CONCORDIA Elbląg 2 2012/13-13/14
SPARTA Gliwice 2 1955-1956
LECHIA II Gdańsk 2 1993/94-94/95
ARKA II Gdynia 2 1978/79-79/80
BAŁTYK II Gdynia 2 1991/92-92/93
POLONIA Głubczyce 2 1982/83, 1985/86
MAMRY Giżycko Stal 2 1983/84, 1991/92
WILGA Garwolin 2 1987/88, 1997/98
LKS Gomunice Stasiak 2 1996/97 (po rundzie jesiennej fuzja Cefolu Wojciechów ze Stasiakiem), 2001/02
NADWIŚLAN Góra 2 2014/15-15/16
STOLEM Gniewino 2 1996/97-97/98
SZCZAKOWIANKA Jaworzno 2 2000/01, 2006/07
NAPRZÓD Jędrzejów 2 1978/79, 2007/08
VICTORIA Jarocin 2 1976/77-77/78
STAL Jezierzyce Vipera Stal 2 1991/92, 1995/96
SPARTA Katowice Spójnja 2 1953-1954
UNIA Kraków 2 1953-1954
WANDA Kraków Budowlani 2 1955-1956
BAŁTYK Koszalin 2 1972/73, 1978/79
GRANICA Kętrzyn 2 1999/2000-2000/01
AGROKOMPLEKS Kętrzyn 2 1977/78, 1979/80
GÓRNIK Kłodawa 2 1996/97-97/98
KOLBUSZOWIANKA Kolbuszowa 2 1995/96, 1997/98
NAPRZÓD Lipiny (Świętochłowice) Stal 2 1953-1954
BUDOWLANI Lublin 2 1953, 1979/80
ZAGŁĘBIE II Lubin 2 2006/07, 2022/23
WIDZEW II Łódź 2 1992/93-93/94
ŁKS II Łódź 2 1966/67, 1977/78
KS Myszków Krisbut, MKS 2 1993/94, 2002/03
HURAGAN Morąg 2 1983/84, 1984/85
MARCOVIA Marki 2 1994/95-95/96
START Nowy Sącz 2 1983/84, 1985/86
PODHALE Nowy Targ Spójnia 2 1953, 1977/78
CZARNI Nakło nad Notecią Stal 2 1953, 1997/98
STAL Nysa 2 1977/78, 1979/80
START Namysłów Varta/Start 2 1993/94-94/95
GWARDIA Opole 2 1953-1954
VICTORIA Ostrzeszów 2 1990/91-91/92
BŁĘKITNI Orneta 2 1994/95, 1998/99
ADMIRA Poznań Admira-Teletra 2 1977/78, 1979/80
PTC Pabianice 2 1955-1956
ZJEDNOCZENI Przytoczna 2 1990/91-91/92
KASZTELAN Papowo Biskupie 2 1996/97-97/98
NADWARNIANKA Pułtusk 2 2006/07-07/08
RADOMIAK II Radom 2 1983/84, 1984/85
WEŁNA Rogoźno 2 1979/80, 1982/83
ORLĘTA Radzyń Podlaski 2 2006/07-07/08
GWARDIA Słupsk 2 1953-1954
HUTNIK Szczecin 2 1992/93, 1996/97
STAL II Stalowa Wola 2 1982/83, 1985/86
WŁÓKNIARZ Starogard Gdański 2 1968/69, 1976/77
VICTORIA Sianów Tur/Victoria 2 1967/68, 1992/93
SKAWINKA Skawina 2 1978/79, 2002/03
MEPROZET Stare Kurowo 2 1990/91-91/92
RADUNIA Stężyca 2 2021/22-22/23
HUTNIK Trzebinia 2 1966/67-67/68
FARMACJA Tarchomin (Warszawa) 2 1976/77-77/78
REGA Trzebiatów 2 2006/07-07/08
SIARKA II Tarnobrzeg 2 1991/92-92/93
SKRA Warszawa Budowlani 2 1953-1954
MARYMONT Warszawa Spójnia 2 1954, 1976/77
OLIMPIA Warszawa 2 1996/97-97/98
INKOPAX Wrocław 2 2000/01-01/02
KP Wałbrzych 2 1994/95-95/96
GÓRNIK Wesoła 2 1969/70-70/71
VICTORIA Września Zjednoczeni 2 1990/91-91/92
AMICA Wronki 2 1993/94, 2006/07
MOSiR STAL Zabrze 2 1954-1955
WARTA Zawiercie 2 1999/00-2000/01
WŁÓKNIARZ Zgierz 2 1955-1956
GÓRNIK Złotoryja 2 1992/93-93/94
KMITA Zabierzów 2 2004/05-05/06
KS Żórawina Wedan 2 1996/97-97/98
TURÓW Zgorzelec 2 1966/67-67/68
RKS Radomsko 2+1 wycof. 1993/94-94/95, 2005/06 (wycofanie po 8 kolejkach, anulowane wyniki)
STAL BOBREK Bytom Karb 1 1953
POLONIA/SZOMBIERKI II Bytom 1 1997/98
SARMACJA Będzin 1 1977/78
JURAND Bemowo Piskie 1 1966/67
BŁONIANKA Błonie RKS 1 1977/78
MECHANIK Bobolice 1 1990/91
GKS II Bełchatów 1 1999/00
ŁYSICA Bodzentyn 1 1993/94
LKS Białaczów Ceramika-Kopaniny 1 1997/98
TĘCZA Biskupiec 1 1997/98
CHORZOWIANKA Chorzów 1 1976/77
GWKS Częstochowa 1 1953
SKRA Czarna Białostocka 1 1968/69
PIAST Choszczno Grunwald 1 1976/77
NOTEĆ Czarnków 1 1976/77
CUKROWNIK Chybie 1 1984/85
MKS Ciechanów Mazovia 1 1987/88
LECH Czaplinek 1 1991/92
PIAST Czerwieńsk 1 1997/98
SWORNICA Czarnowąsy 1 2003/04
START Chorzów 1 1956
CZARNI Dęblin 1 1997/98
POWIŚLE Dzierzgoń 1 1993/94
DKS Dobre Miasto Warfama 1 1978/79
COMINDEX Damnica 1 1990/91
PASJONAT Dankowice 1 1996/97
SPARTAKUS Daleszyce 1 1998/99
KS Ełk 1 1953
AZS Gdańsk 1 1956
LECHIA/POLONIA Gdańsk 1 2001/02
LECHIA/POLONIA II Gdańsk 1 1998/99
SPARTA Gdynia 1 1955
ORKAN Gdynia 1 1987/88
KS STILON II Gorzów Wlkp. 1 1991/92
LZS Grapice 1 1956
DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp. 1 1995/96
DYSKOBOLIA II Grodzisk Wlkp. Grom/Groclin 1 1997/98
ROMINTA Gołdap 1 1982/83
POGOŃ Grodzisk Mazowiecki 1 2021/22
GÓRNIK 20 Katowice 1 1953
KOLEJARZ 24 Katowice 1 1956
BAILDON Katowice 1 1956
LZS CZYŻYNY Kraków 1 1955
BRONOWICZANKA Kraków Start OZC 1 1955
DĘBNICKI Kraków Sparta Dębniki 1 1956
CLEPARDIA Kraków 1 1986/87
CRACOVIA II 1 1983/84
LIGNOMAT-POLONIA Kępno 1 2000/01 (w przerwie zimowej połączenie Lignomatu Jankowy i Polonii Kępno)
NYSA Kłodzko 1 1956
OLIMPIA Kamienna Góra Włókniarz 1 1956
KORONA II Kielce 1 2006/07
SPARTA Kazimierza Wielka 1 1956
LZS Karlino 1 1955
UNIA Kunice (Żary) 1 2007/08
NEPTUN Końskie 1 1979/80
GÓRNIK II Konin Aluminium 1 1999/00
START Krasnystaw 1 1983/84
ORZEŁ Kolno 1 2007/08
HEJNAŁ Kęty 1 1992/93
ODRA Koźle Sparta 1 1956
KALWARIANKA Kalwaria Zebrzydowska 1 1995/96
KS BYSTRZYCA Kąty Wrocławskie Motobi 1 2004/05
OGNIWO Lublin 2 1953-1954
POLONIA Lidzbark Warmiński 1 2001/02
BUDOWLANI Lubsko 1 1979/80
POWIŚLANKA Lipsko 1 1986/87
GWARDIA Łódź 1 1953
ZPW 9 MAJA Łódź 1 1955
SPOŁEM Łódź Sparta 1 1955
ŁKS Łódź 1 2017/18
ChKS Łódź 1 1979/80
UKS SMS Łódź 1 2007/08
STAL Łańcut Czuwaj 1 1993/94
GÓRNIK Łęczyca 1 2005/06
ŚWIATOWID Łobez 1 1991/92
SILESIA Miechowice (Bytom) Górnik 1 1955
AKS Mikołów Stal 1 1956
JEDWABNIK Milanówek Włókniarz 1 1956
KS 1920 Mosina Sparta 1 1956
OSADNIK Myślibórz 1 1956
FALA Międzyzdroje Leśnik 1 1997/98
POLONIA Nysa Ogniwo 1 1953
KS Nysa 1 1966/67
PIAST II Nowa Ruda 1 1987/88
GLKS Nadarzyn 1 2010/11
MKS Nowe Miasteczko Meblarz 1 1991/92
PILICA Nowe Miasto nad Pilicą 1 1992/93
VARTA/ODRA Namysłów 1 1998/99
BRUK-BET TERMALICA Nieciecza LKS 1 2009/10
KS Olsztyn 1 1953
WARMIA/STOMIL II Olsztyn 1 1998/99
STAL Ostrów Wielkopolski 1 1976/77
OLIMPIA Olsztynek 1 1993/94
BZURA Ozorków 1 1988/89
CZARNI Otmuchów 1 1993/94
OGNIWO Poznań 1 1953
PRZEMYSŁAW Poznań 1 1970/71
POLONIA Piekary Śląskie 1 1956
POLAM Piła 1 1990/91
POGOŃ Połczyn Zdrój 1 1996/97
TĘCZA 34 Płońsk Hortex 1 1977/78
ZJEDNOCZENI Pudliszki 1 1982/83
NOTECIANKA Pakość 1 1986/87
HURAGAN Pobiedziska 1 2000/01
PROCHOWICZANKA Prochowice 1 1997/98
WIERZYCA Pelplin 1 2007/08
ZAGŁĘBIE Piechcin 1 1996/97
GWKS Rzeszów KS 1 1953
BIESZCZADY Rzeszów 1 1966/67
STAL II Rzeszów 1 1988/89
KOLEJARZ Rawicz 1 1956
BŁĘKITNI Raciąż 1 1976/77
GÓRNIK Sosnowiec 1 1966/67
ORLICZ Suchedniów LZS 1 1953
LECHIA Szczecinek 1 1966/67
MOTOR Siemianowice Śląskie 1 1956
WISŁA Sandomierz 1 1992/93
GÓRNIK Słupiec 1 1969/70
LECHIA Sędziszów Małopolski 1 1977/78
WIDOK Skierniewice 1 1996/97
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1 2001/02
ORKAN Sochaczew 1 1994/95
POGOŃ Świerzawa 1 1995/96
POGOŃ Słupca 1 1997/98
STRZELINIANKA Strzelin 1 1995/96
SZYDŁOWIANKA Szydłowiec 1 1998/99
GRYF Toruń 1 1968/69
UNIA II Tarnów 1 1995/96
BŁĘKITNI Tarnów 1 1979/80
KS Tymbark Harnaś 1 1994/95
WIELICZANKA Wieliczka Kolejarz 1 1953
ŚWIT Warszawa Ogniwo 1 1954
GWARDIA II Warszawa 1 1982/83
ŚLĘZA II Wrocław 1 1987/88
GWARDIA Wrocław 1 1967/68
POLONIA Wrocław 1 1993/94
PARASOL/ŚLĄSK II Wrocław 1 1996/97
WAWEL Wirek (Ruda Śląska) Górnik 1 1955
ZAGŁĘBIE Wałbrzych 1 1986/87
GÓRNIK II Wałbrzych 1 1985/86
CZARNI Witnica 1 1997/98
MARKO Walichnowy 1 1997/98
GÓRNIK Zabrze 1 1953
GÓRNIK II Zabrze 1 1992/93
CZARNI Żywiec Unia 1 1956
GWARDIA Zielona Góra 1 1955
UKP Zielona Góra 1 2013/14
TECHNIK Zamość KS 1 1953
HETMAN II Zamość 1 1996/97
SĘP Żelechów 1 1982/83
NYSA Zgorzelec 1 2002/03
WKRA Żuromin 1 1997/98
ZJEDNOCZENI Żarów 1 1993/94
ZADRZEW Zawadówka 1 1994/95
MOSiR ŻURAW Gdańsk 1+1 wycof. 1986/87, 1987/88 (po 2 kolejce połączył się z Gedanią Gdańsk, wyniki anulowane)), Gedania zajęła jego miejsce w lidze
SPÓŁDZIELCA Morszków 1+1 wycof. 1993/94,1994/95 (wycofanie po jesieni, wyniki anulowane)
SOKÓŁ Pniewy 1+1 wycof. 1991/92, 1996/97 (po rozegraniu 10 kolejek decyzją Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN został zdegradowany do IV ligi, wyniki anulowano)
ORZEŁ/JAGIELLONIA Tuszyn 1+1 wycof. 1996/97, 1997/98 (wycofanie po 9 kolejce, wyniki anulowane)
WKP Włocławek Jagiellonka/Włocłavia, Kujawy 1+1 wycof. 1996/97, 1998/99 (wycofanie po 6 kolejce, wyniki anulowane)
ZORZA Dobrzany 1 wycof, 2003/04 (wycofana po jesieni, wyniki anulowane)
STAL Rybnik 1 wycof, 1953 (wycofanie po 23 kolejce, wyniki anulowane)
IGLOOPOL Straszęcin 1 wycof, 1991/92 (wycofanie po jesieni, wyniki anulowane)
SMS SPORT CONTACT Wrocław 0 1997/98 (wyniki zespołu nie wliczały się do tabeli)
Mariusz Chodała
Mariusz Chodała
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki

Więcej tego autora

Powiązane

Advertismentspot_img

Najnowsze

„Czerwona kartka” – recenzja

Recenzja książki o ciemnych stronach światowego futbolu. Ken Bensinger w "Czerwonej kartce" opisuje przestępcze mechanizmy, które są szeroko obecne w świecie piłki nożnej.

Historia Mundiali: Niemcy 2006

Każdy turniej o piłkarskie mistrzostwo świata jest wyjątkowy. Nie ma mundialu, który nie niósłby ze sobą ciekawych historii. Niektóre mistrzostwa stoją na wyższym poziomie,...

Historia starć Polski z Arabią Saudyjską

Trzy mecze, trzy wygrane — takim bilansem legitymizuje się reprezentacja Polski w starciach z Iranem, Wyspami Owczymi, Kostaryką oraz Arabią Saudyjską. Biało-Czerwoni na Mundialu...