Archiwum wyników: III liga lubelsko-kielecka, sezon 1990/91

Przedstawiamy kolejną część cyklu “archiwum wyników”. Tym razem przyglądamy się wynikom III ligi lubelsko-kieleckiej w sezonie 1990/91.

Tabela ogólna:

KLUB MECZE ZW. REM. POR. BR+ BR- PUNKTY
Avia Świdnik 30 20 8 2 72 18 48
Błękitni Kielce 30 19 9 2 54 20 47
Radomiak Radom 30 15 11 4 57 22 41
Stal Gorzyce 30 16 8 6 39 14 40
Wisła Puławy 30 16 7 7 57 38 39
Hetman Zamość 30 15 7 8 47 34 37
Broń Radom 30 12 7 11 37 27 31
Górnik Łęczna 30 8 13 9 25 28 29
Lublinianka Lublin 30 9 9 12 39 30 27
AZS AWF Biała Podlaska 30 8 9 13 33 42 25
Orlęta Łuków 30 10 5 15 38 74 25
Granat Skarżysko-Kamienna 30 7 10 13 26 37 24
Bucovia Bukowa 30 8 7 15 29 45 23
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 8 6 16 31 52 22
Gwardia Chełm 30 5 4 21 19 57 14
Stadion Kielce 30 2 4 23 19 84 8

Mecze domowe

KLUB MECZE ZW. REM. POR. BR+ BR- PUNKTY
AVIA 15 11 4 0 42 7 26
BŁĘKITNI 15 10 5 0 36 11 25
RADOMIAK 15 9 5 1 33 10 23
STAL 15 11 1 3 29 7 23
WISŁA 15 10 3 2 32 17 23
HETMAN 15 10 5 0 32 7 25
BROŃ 15 9 2 4 24 9 20
GÓRNIK 15 7 4 4 17 13 18
LUBLINIANKA 15 7 4 4 23 10 18
AZS AWF 15 5 4 6 18 18 14
ORLĘTA 15 7 4 4 21 18 18
GRANAT 15 5 6 4 17 12 16
BUCOVIA 15 6 4 5 24 23 16
KSZO 15 3 4 8 14 28 10
GWARDIA 15 5 3 7 14 17 13
STADION 15 1 4 10 9 30 6

Mecze wyjazdowe

KLUB MECZE ZW. REM. POR. BR+ BR- PUNKTY
AVIA 15 9 4 2 30 11 22
BŁĘKITNI 15 9 4 2 18 9 22
RADOMIAK 15 6 6 3 24 12 18
STAL 15 5 7 3 10 7 17
WISŁA 15 6 4 5 25 21 16
HETMAN 15 5 2 8 15 27 12
KSZO 15 5 2 8 17 24 12
BROŃ 15 3 5 7 13 18 11
GÓRNIK 15 1 9 5 8 15 11
AZS AWF 15 3 5 7 15 24 11
LUBLINIANKA 15 2 5 8 16 20 9
GRANAT 15 2 4 9 9 25 8
ORLĘTA 15 3 1 11 17 56 7
BUCOVIA 15 2 3 10 5 22 7
STADION 15 1 0 13 10 54 2
GWARDIA 15 0 1 14 5 40 1

Tabela krzyżowa

KLUB AVIA BŁĘKITNI RADOMIAK STAL WISŁA HETMAN BROŃ GÓRNIK LUBLINIANKA AZS AWF ORLĘTA GRANAT BUCOVIA KSZO GWARDIA STADION
AVIA XXX 1:1 0:0 1:1 3:1 4:1 1:1 2:0 1:0 3:0 5:1 3:0 4:0 2:0 6:0 6:1
BŁĘKITNI 1:0 XXX 2:2 1:0 0:0 3:0 3:1 1:0 1:1 3:3 10:2 4:0 2:1 0:0 2:0 3:1
RADOMIAK 1:1 0:1 XXX 2:0 4:2 1:0 0:0 1:1 2:2 1:1 5:0 3:1 2:0 3:0 4:1 4:0
STAL 0:1 1:0 1:0 XXX 4:0 1:2 2:1 0:0 2:1 2:0 3:0 4:0 1:0 0:1 3:0 wo 5:1
WISŁA 1:1 1:1 0:4 1:0 XXX 8:1 3:2 2:0 2:1 2:1 3:0 1:1 3:1 2:4 1:0 2:0
HETMAN 2:1 1:1 0:0 0:0 0:0 XXX 2:1 0:0 3:0 3:1 5:1 1:0 3:0 3:0 6:2 3:0 wo
BROŃ 1:2 2:0 0:1 0:1 0:0 1:0 XXX 2:0 1:0 1:2 7:1 1:0 2:0 1:1 2:0 3:1
GÓRNIK 0:4 0:1 0:0 1:1 1:1 2:0 0:0 XXX 0:2 2:0 1:0 1:4 3:0 3:0 1:0 2:0
LUBLINIANKA 0:2 0:0 2:1 0:0 0:2 1:2 1:0 0:0 XXX 2:0 3:2 2:0 0:0 0:1 4:0 8:0
AZS AWF 0:2 1:2 2:2 0:1 1:4 2:1 1:0 2:2 1:1 XXX 1:2 0:1 0:0 2:0 2:0 3:0
ORLĘTA 1:1 1:2 1:1 0:0 1:2 1:4 1:2 0:0 2:1 3:2 XXX 2:0 1:0 2:1 1:0 4:2
GRANAT 2:3 0:1 1:0 0:1 4:1 0:1 1:1 1:1 0:0 0:0 1:1 XXX 0:0 3:2 2:0 2:0
BUCOVIA 0:2 0:3 2:4 0:2 1:4 1:1 2:0 0:0 3:1 1:1 3:2 1:1 XXX 1:0 4:1 5:1
KSZO 0:7 0:1 0:4 0:2 0:5 1:1 1:1 1:2 2:1 1:1 6:0 1:0 0:1 XXX 0:0 1:2
GWARDIA 1:2 1:2 1:2 0:0 2:1 1:0 0:1 1:0 0:0 0:2 1:2 1:1 1:0 1:3 XXX 3:1
STADION 1:1 0:2 0:3 wo 1:1 0:2 0:1 0:2 2:2 0:5 0:1 2:3 0:0 0:2 1:4 2:1 XXX

Lista meczów

KOLEJKA DATA GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' UWAGI
1 18-19.08.90 Bucovia Bukowa Błękitni Kielce 0:3 0:1
1 18-19.08.90 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Radomiak Radom 0:4 0:2
1 18-19.08.90 Broń Radom Granat Skarżysko-Kamienna 1:0 0:0
1 18-19.08.90 AZS AWF Biała Podlaska Stadion Kielce 3:0 2:0
1 18-19.08.90 Stal Gorzyce Hetman Zamość 1:2 0:1
1 18-19.08.90 Orlęta Łuków Wisła Puławy 1:2 1:2
1 18-19.08.90 Avia Świdnik Lublinianka Lublin 1:0 1:0
1 18-19.08.90 Górnik Łęczna Gwardia Chełm 1:0 0:0
2 25-26.08.90 Błękitni Kielce Stadion Kielce 3:1 3:0
2 25-26.08.90 Granat Skarżysko-Kamienna AZS AWF Biała Podlaska 0:0 0:0
2 25-26.08.90 Gwardia Chełm Broń Radom 0:1 0:0
2 25-26.08.90 Lublinianka Lublin Górnik Łęczna 0:0 0:0
2 25-26.08.90 Wisła Puławy Avia Świdnik 1:1 1:0
2 25-26.08.90 Hetman Zamość Orlęta Łuków 5:1 0:0
2 25-26.08.90 Radomiak Radom Stal Gorzyce 2:0 1:0
2 25-26.08.90 Bucovia Bukowa KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 0:0
3 01-02.09.90 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Błękitni Kielce 0:1 0:0
3 01-02.09.90 Stal Gorzyce Bucovia Bukowa 1:0 1:0
3 01-02.09.90 Orlęta Łuków Radomiak Radom 1:1 0:1
3 01-02.09.90 Avia Świdnik Hetman Zamość 4:1 3:0
3 01-02.09.90 Górnik Łęczna Wisła Puławy 1:1 1:1
3 01-02.09.90 Broń Radom Lublinianka Lublin 1:0 0:0
3 01-02.09.90 AZS AWF Biała Podlaska Gwardia Chełm 2:0 1:0
3 01-02.09.90 Stadion Kielce Granat Skarżysko-Kamienna 0:0 0:0
4 08-09.09.90 Błękitni Kielce Granat Skarżysko-Kamienna 4:0 2:0
4 08-09.09.90 Gwardia Chełm Stadion Kielce 3:1 1:0
4 08-09.09.90 Lublinianka Lublin AZS AWF Biała Podlaska 2:0 1:0
4 08-09.09.90 Wisła Puławy Broń Radom 3:2 0:0
4 08-09.09.90 Hetman Zamość Górnik Łęczna 0:0 0:0
4 08-09.09.90 Radomiak Radom Avia Świdnik 1:1 0:0
4 08-09.09.90 Bucovia Bukowa Orlęta Łuków 3:2 1:2
4 08-09.09.90 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Stal Gorzyce 0:2 0:0
5 15-16.09.90 Stal Gorzyce Błękitni Kielce 1:0 0:0
5 15-16.09.90 Orlęta Łuków KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1 0:1
5 15-16.09.90 Avia Świdnik Bucovia Bukowa 4:0 1:0
5 15-16.09.90 Górnik Łęczna Radomiak Radom 0:0 0:0
5 15-16.09.90 Broń Radom Hetman Zamość 1:0 1:0
5 15-16.09.90 Stadion Kielce Lublinianka Lublin 0:5 0:2
5 15-16.09.90 Granat Skarżysko-Kamienna Gwardia Chełm 2:0 0:0
5 15-16.09.90 AZS AWF Biała Podlaska Wisła Puławy 1:4 0:2
6 22-23.09.90 Radomiak Radom Broń Radom 0:0 0:0
6 22-23.09.90 Błękitni Kielce Gwardia Chełm 2:0 2:0
6 22-23.09.90 Hetman Zamość AZS AWF Biała Podlaska 3:1 1:0
6 22-23.09.90 Stal Gorzyce Orlęta Łuków 3:0 1:0
6 22-23.09.90 Wisła Puławy Stadion Kielce 2:0 0:0
6 22-23.09.90 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Avia Świdnik 0:7 0:5
6 22-23.09.90 Bucovia Bukowa Górnik Łęczna 0:0 0:0
6 22-23.09.90 Lublinianka Lublin Granat Skarżysko-Kamienna 2:0 0:0
7 29-30.09.90 Orlęta Łuków Błękitni Kielce 1:2 1:1
7 29-30.09.90 Górnik Łęczna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 1:0
7 29-30.09.90 Broń Radom Bucovia Bukowa 2:0 1:0
7 29-30.09.90 AZS AWF Biała Podlaska Radomiak Radom 2:2 0:1
7 29-30.09.90 Stadion Kielce Hetman Zamość 0:1 0:0
7 29-30.09.90 Granat Skarżysko-Kamienna Wisła Puławy 4:1 1:0
7 29-30.09.90 Avia Świdnik Stal Gorzyce 1:1 1:0
7 29-30.09.90 Gwardia Chełm Lublinianka Lublin 0:0 0:0
8 06-07.10.90 Błękitni Kielce Lublinianka Lublin 1:1 0:1
8 06-07.10.90 Wisła Puławy Gwardia Chełm 1:0 0:0
8 06-07.10.90 Hetman Zamość Granat Skarżysko-Kamienna 1:0 0:0
8 06-07.10.90 Radomiak Radom Stadion Kielce 4:0 1:0
8 06-07.10.90 Bucovia Bukowa AZS AWF Biała Podlaska 1:1 1:0
8 06-07.10.90 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Broń Radom 1:1 1:1
8 06-07.10.90 Stal Gorzyce Górnik Łęczna 0:0 0:0
8 06-07.10.90 Orlęta Łuków Avia Świdnik 1:1 0:0
9 13-14.10.90 Avia Świdnik Błękitni Kielce 1:1 0:0
9 13-14.10.90 Broń Radom Stal Gorzyce 0:1 0:0
9 13-14.10.90 AZS AWF Biała Podlaska KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 1:0
9 13-14.10.90 Stadion Kielce Bucovia Bukowa 0:2 0:2
9 13-14.10.90 Granat Skarżysko-Kamienna Radomiak Radom 1:0 1:0
9 13-14.10.90 Górnik Łęczna Orlęta Łuków 1:0 0:0
9 13-14.10.90 Gwardia Chełm Hetman Zamość 1:0 1:0
9 13-14.10.90 Lublinianka Lublin Wisła Puławy 0:2 0:1
10 20-21.10.90 Błękitni Kielce Wisła Puławy 0:0 0:0
10 20-21.10.90 Hetman Zamość Lublinianka Lublin 3:0 1:0
10 20-21.10.90 Radomiak Radom Gwardia Chełm 4:1 1:1
10 20-21.10.90 Bucovia Bukowa Granat Skarżysko-Kamienna 1:1 0:0
10 20-21.10.90 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Stadion Kielce 1:2 1:0
10 20-21.10.90 Stal Gorzyce AZS AWF Biała Podlaska 2:0 1:0
10 20-21.10.90 Orlęta Łuków Broń Radom 1:2 0:1
10 20-21.10.90 Avia Świdnik Górnik Łęczna 2:0 0:0
11 27-28.10.90 Górnik Łęczna Błękitni Kielce 0:1 0:0
11 27-28.10.90 Broń Radom Avia Świdnik 1:2 0:1
11 27-28.10.90 AZS AWF Biała Podlaska Orlęta Łuków 1:2 0:0
11 27-28.10.90 Stadion Kielce Stal Gorzyce 1:1 0:0
11 27-28.10.90 Gwardia Chełm Bucovia Bukowa 1:0 0:0
11 27-28.10.90 Lublinianka Lublin Radomiak Radom 2:1 1:0
11 27-28.10.90 Wisła Puławy Hetman Zamość 8:1 3:0
11 07.11.90 Granat Skarżysko-Kamienna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 2:2 w pierwotnym terminie przełożony
12 03-04.11.90 Błękitni Kielce Hetman Zamość 3:0 0:0
12 03-04.11.90 Radomiak Radom Wisła Puławy 4:2 1:1
12 03-04.11.90 Bucovia Bukowa Lublinianka Lublin 3:1 0:0
12 03-04.11.90 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Gwardia Chełm 0:0 0:0
12 03-04.11.90 Stal Gorzyce Granat Skarżysko-Kamienna 4:0 2:0
12 03-04.11.90 Orlęta Łuków Stadion Kielce 4:2 3:2
12 03-04.11.90 Avia Świdnik AZS AWF Biała Podlaska 3:0 0:0
12 03-04.11.90 Górnik Łęczna Broń Radom 0:0 0:0
13 10-11.11.90 Broń Radom Błękitni Kielce 2:0 2:0
13 10-11.11.90 AZS AWF Biała Podlaska Górnik Łęczna 2:2 1:2
13 10-11.11.90 Hetman Zamość Radomiak Radom 0:0 0:0
13 10-11.11.90 Stadion Kielce Avia Świdnik 1:1 1:0
13 10-11.11.90 Granat Skarżysko-Kamienna Orlęta Łuków 1:1 0:1
13 10-11.11.90 Gwardia Chełm Stal Gorzyce 0:0 0:0
13 10-11.11.90 Lublinianka Lublin KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:1 0:1
13 10-11.11.90 Wisła Puławy Bucovia Bukowa 3:1 0:1
14 17-18.11.90 Błękitni Kielce Radomiak Radom 2:2 1:1
14 17-18.11.90 Bucovia Bukowa Hetman Zamość 1:1 1:0
14 17-18.11.90 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Wisła Puławy 0:5 0:0
14 17-18.11.90 Stal Gorzyce Lublinianka Lublin 2:1 1:1
14 17-18.11.90 Orlęta Łuków Gwardia Chełm 1:0 0:0
14 17-18.11.90 Górnik Łęczna Stadion Kielce 2:0 1:0
14 17-18.11.90 Avia Świdnik Granat Skarżysko-Kamienna 3:0 2:0
14 17-18.11.90 Broń Radom AZS AWF Biała Podlaska 1:2 1:1
15 24-25.11.90 AZS AWF Biała Podlaska Błękitni Kielce 1:2 0:1
15 24-25.11.90 Stadion Kielce Broń Radom 0:2 0:1
15 24-25.11.90 Granat Skarżysko-Kamienna Górnik Łęczna 1:1 0:1
15 24-25.11.90 Gwardia Chełm Avia Świdnik 1:2 0:1
15 24-25.11.90 Lublinianka Lublin Orlęta Łuków 3:2 3:1
15 24-25.11.90 Wisła Puławy Stal Gorzyce 1:0 1:0
15 24-25.11.90 Hetman Zamość KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 1:0
15 24-25.11.90 Radomiak Radom Bucovia Bukowa 2:0 2:0
16 16-17.03.91 Błękitni Kielce Bucovia Bukowa 2:1 1:1
16 16-17.03.91 Radomiak Radom KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 1:0
16 16-17.03.91 Granat Skarżysko-Kamienna Broń Radom 1:1 0:1
16 16-17.03.91 Stadion Kielce AZS AWF Biała Podlaska 0:1 0:0
16 16-17.03.91 Hetman Zamość Stal Gorzyce 0:0 0:0
16 16-17.03.91 Wisła Puławy Orlęta Łuków 3:0 2:0
16 16-17.03.91 Lublinianka Lublin Avia Świdnik 0:2 0:1
16 16-17.03.91 Gwardia Chełm Górnik Łęczna 1:0 0:0
17 23-24.03.91 Stadion Kielce Błękitni Kielce 0:2 0:0
17 23-24.03.91 AZS AWF Biała Podlaska Granat Skarżysko-Kamienna 0:1 0:1
17 10.04.91 Broń Radom Gwardia Chełm 2:0 1:0 W pierwotnym terminie przełożony, goście nie przyjechali na mecz
17 23-24.03.91 Górnik Łęczna Lublinianka Lublin 0:2 0:1
17 23-24.03.91 Avia Świdnik Wisła Puławy 3:1 2:1
17 23-24.03.91 Orlęta Łuków Hetman Zamość 1:4 0:1
17 23-24.03.91 Stal Gorzyce Radomiak Radom 1:0 0:0
17 23-24.03.91 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Bucovia Bukowa 0:1 0:0
18 30-31.03.91 Błękitni Kielce KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:0 0:0
18 30-31.03.91 Bucovia Bukowa Stal Gorzyce 0:2 0:0
18 30-31.03.91 Radomiak Radom Orlęta Łuków 5:0 4:0
18 30-31.03.91 Hetman Zamość Avia Świdnik 2:1 1:1
18 30-31.03.91 Wisła Puławy Górnik Łęczna 2:0 2:0
18 30-31.03.91 Lublinianka Lublin Broń Radom 1:0 0:0
18 30-31.03.91 Gwardia Chełm AZS AWF Biała Podlaska 0:2 0:1
18 30-31.03.91 Granat Skarżysko-Kamienna Stadion Kielce 2:0 1:0
19 06-07.04.91 Granat Skarżysko-Kamienna Błękitni Kielce 0:1 0:1
19 06-07.04.91 Stadion Kielce Gwardia Chełm 2:1 0:0
19 06-07.04.91 AZS AWF Biała Podlaska Lublinianka Lublin 1:1 1:1
19 06-07.04.91 Broń Radom Wisła Puławy 0:0 0:0
19 06-07.04.91 Górnik Łęczna Hetman Zamość 2:0 1:0
19 06-07.04.91 Avia Świdnik Radomiak Radom 0:0 0:0
19 06-07.04.91 Orlęta Łuków Bucovia Bukowa 1:0 0:0
19 06-07.04.91 Stal Gorzyce KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:1 0:0
20 13-14.04.91 Błękitni Kielce Stal Gorzyce 1:0 1:0
20 13-14.04.91 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Orlęta Łuków 6:0 1:0
20 13-14.04.91 Bucovia Bukowa Avia Świdnik 0:2 0:0
20 13-14.04.91 Radomiak Radom Górnik Łęczna 1:1 1:0
20 13-14.04.91 Hetman Zamość Broń Radom 2:1 1:1
20 24.04.91 Lublinianka Lublin Stadion Kielce 8:0 4:0 W pierwotnym terminie nie odbył się z powodu awarii autokaru gości
20 13-14.04.91 Gwardia Chełm Granat Skarżysko-Kamienna 1:1 0:1
20 13-14.04.91 Wisła Puławy AZS AWF Biała Podlaska 2:1 0:1
21 20-21.04.91 Gwardia Chełm Błękitni Kielce 1:2 1:1
21 20-21.04.91 Granat Skarżysko-Kamienna Lublinianka Lublin 0:0 0:0
21 20-21.04.91 Stadion Kielce Wisła Puławy 0:2 0:1
21 20-21.04.91 AZS AWF Biała Podlaska Hetman Zamość 2:1 1:1
21 20-21.04.91 Broń Radom Radomiak Radom 0:1 0:0
21 20-21.04.91 Górnik Łęczna Bucovia Bukowa 3:0 1:0
21 20-21.04.91 Avia Świdnik KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 0:0
21 20-21.04.91 Orlęta Łuków Stal Gorzyce 0:0 0:0
22 27-28.04.91 Błękitni Kielce Orlęta Łuków 10:2 3:2
22 27-28.04.91 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Górnik Łęczna 1:2 0:2
22 27-28.04.91 Bucovia Bukowa Broń Radom 2:0 1:0
22 27-28.04.91 Radomiak Radom AZS AWF Biała Podlaska 1:1 1:0
22 27-28.04.91 Hetman Zamość Stadion Kielce 3:0 walkower nie odbył się, goście nie przyjechali na mecz
22 27-28.04.91 Wisła Puławy Granat Skarżysko-Kamienna 1:1 1:0
22 27-28.04.91 Stal Gorzyce Avia Świdnik 0:1 0:1
22 27-28.04.91 Lublinianka Lublin Gwardia Chełm 4:0 2:0
23 01.05.91 Lublinianka Lublin Błękitni Kielce 0:0 0:0
23 01.05.91 Gwardia Chełm Wisła Puławy 2:1 2:1
23 01.05.91 Granat Skarżysko-Kamienna Hetman Zamość 0:1 0:1
23 01.05.91 Stadion Kielce Radomiak Radom 0:3 walkower walkower w drużynie Stadionu grał nieuprawniony zawodnik, na boisku 1:1 (0:1)
23 01.05.91 AZS AWF Biała Podlaska Bucovia Bukowa 0:0 0:0
23 01.05.91 Broń Radom KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 1:0
23 01.05.91 Górnik Łęczna Stal Gorzyce 1:1 0:1
23 01.05.91 Avia Świdnik Orlęta Łuków 5:1 2:0
24 04-05.05.91 Błękitni Kielce Avia Świdnik 1:0 1:0
24 04-05.05.91 Stal Gorzyce Broń Radom 2:1 0:1
24 04-05.05.91 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski AZS AWF Biała Podlaska 1:1 1:1
24 04-05.05.91 Bucovia Bukowa Stadion Kielce 5:1 2:1
24 04-05.05.91 Radomiak Radom Granat Skarżysko-Kamienna 3:1 1:0
24 04-05.05.91 Orlęta Łuków Górnik Łęczna 0:0 0:0
24 04-05.05.91 Hetman Zamość Gwardia Chełm 6:2 4:1
24 04-05.05.91 Wisła Puławy Lublinianka Lublin 2:1 1:1
25 11-12.05.91 Wisła Puławy Błękitni Kielce 1:1 1:0
25 11-12.05.91 Lublinianka Lublin Hetman Zamość 1:2 0:0
25 11-12.05.91 Gwardia Chełm Radomiak Radom 1:2 0:2
25 11-12.05.91 Granat Skarżysko-Kamienna Bucovia Bukowa 0:0 0:0
25 11-12.05.91 Stadion Kielce KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:4 0:3
25 11-12.05.91 AZS AWF Biała Podlaska Stal Gorzyce 0:1 0:0
25 11-12.05.91 Broń Radom Orlęta Łuków 7:1 3:0
25 11-12.05.91 Górnik Łęczna Avia Świdnik 0:4 0:2
26 18-19.05.91 Błękitni Kielce Górnik Łęczna 1:0 1:0
26 18-19.05.91 Avia Świdnik Broń Radom 1:1 0:1
26 18-19.05.91 Orlęta Łuków AZS AWF Biała Podlaska 3:2 2:0
26 18-19.05.91 Stal Gorzyce Stadion Kielce 5:1 3:0
26 18-19.05.91 Bucovia Bukowa Gwardia Chełm 4:1 1:0
26 18-19.05.91 Radomiak Radom Lublinianka Lublin 2:2 2:0
26 18-19.05.91 Hetman Zamość Wisła Puławy 0:0 0:0
26 18-19.05.91 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Granat Skarżysko-Kamienna 1:0 1:0
27 25-26.05.91 Hetman Zamość Błękitni Kielce 1:1 1:0
27 25-26.05.91 Wisła Puławy Radomiak Radom 0:4 0:2
27 25-26.05.91 Lublinianka Lublin Bucovia Bukowa 0:0 0:0
27 25-26.05.91 Gwardia Chełm KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:3 0:1
27 25-26.05.91 Granat Skarżysko-Kamienna Stal Gorzyce 0:1 0:0
27 25-26.05.91 Stadion Kielce Orlęta Łuków 2:3 1:2
27 25-26.05.91 AZS AWF Biała Podlaska Avia Świdnik 0:2 0:0
27 25-26.05.91 Broń Radom Górnik Łęczna 2:0 1:0
28 05.06.91 Błękitni Kielce Broń Radom 3:1 2:1 w pierwotnym terminie przełożony
28 01-02.06.91 Górnik Łęczna AZS AWF Biała Podlaska 2:0 0:0
28 01-02.06.91 Radomiak Radom Hetman Zamość 1:0 0:0
28 01-02.06.91 Avia Świdnik Stadion Kielce 6:1 1:0
28 01-02.06.91 Orlęta Łuków Granat Skarżysko-Kamienna 2:0 2:0
28 01-02.06.91 Stal Gorzyce Gwardia Chełm 3:0 walkower nie odbył się
28 01-02.06.91 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Lublinianka Lublin 2:1 0:1
28 01-02.06.91 Bucovia Bukowa Wisła Puławy 1:4 1:2
29 08-09.06.91 Radomiak Radom Błękitni Kielce 0:1 0:0
29 08-09.06.91 Hetman Zamość Bucovia Bukowa 3:0 0:0
29 08-09.06.91 Wisła Puławy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:4 2:3
29 08-09.06.91 Lublinianka Lublin Stal Gorzyce 0:0 0:0
29 08-09.06.91 Gwardia Chełm Orlęta Łuków 1:2 0:0
29 08-09.06.91 Stadion Kielce Górnik Łęczna 2:2 1:2
29 08-09.06.91 Granat Skarżysko-Kamienna Avia Świdnik 2:3 1:1
29 08-09.06.91 AZS AWF Biała Podlaska Broń Radom 1:0 0:0
30 15-16.06.91 Błękitni Kielce AZS AWF Biała Podlaska 3:3 1:1
30 15-16.06.91 Broń Radom Stadion Kielce 3:1 0:0
30 15-16.06.91 Górnik Łęczna Granat Skarżysko-Kamienna 1:4 0:3
30 15-16.06.91 Avia Świdnik Gwardia Chełm 6:0 0:0
30 15-16.06.91 Orlęta Łuków Lublinianka Lublin 2:1 1:1
30 15-16.06.91 Stal Gorzyce Wisła Puławy 4:0 3:0
30 15-16.06.91 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Hetman Zamość 1:1 1:0
30 15-16.06.91 Bucovia Bukowa Radomiak Radom 2:4 1:2
O Mariusz Chodała 231 artykułów
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki