Archiwum wyników: III liga sezon 1990/91, grupy dolnośląska, wielkopolska północna oraz południowa

Przedstawiamy kolejną część naszego archiwum wyników. Znajdziesz w nim pełne dane z sezonu 1990/1991, w grupach: dolnośląskie, wielkopolskiej północnej, a także wielkopolskiej południowej. Dodatkowo grupa dolnośląska została wzbogacona o strzelców we wszystkich spotkaniach. Miłego przeglądania!

Tabela grupy dolnośląskiej:

ZESPÓŁ M R P BR+ BR- PKT
1 Chrobry Głogów 30 21 5 4 68 17 47
2 Ślęza Wrocław 30 18 9 3 69 21 45
3 Moto Jelcz Oława 30 18 8 4 53 15 44
4 Dozamet Nowa Sól 30 17 7 6 49 26 41
5 Piast Nowa Ruda 30 14 9 7 55 26 37
6 Bielawianka Bielawa 30 15 5 10 59 38 35
7 Lechia Zielona Góra 30 11 12 7 48 38 34
8 Lechia Dzierżoniów 30 12 8 10 45 29 32
9 Kuźnia Jawor 30 12 8 10 48 35 32
10 Pogoń Świebodzin 30 8 11 11 36 37 27
11 Pogoń Oleśnica 30 11 4 15 46 73 26
12 Górnik Polkowice 30 7 8 15 36 69 22
13 Piast Iłowa 30 6 9 15 38 46 21
14 Stal Chocianów 30 5 10 15 26 48 20
15 Granica Bogatynia 30 3 3 24 18 95 9
16 Victoria Świebodzice 30 2 4 24 14 95 8

Wyniki grupy dolnośląskiej:

KOL.  DATA GODZ GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' BRAMKI / UWAGI
1 18-19.08.90 Dozamet Nowa Sól Lechia Zielona Góra 0:3 0:3
1 18-19.08.90 Piast Iłowa Victoria Świebodzice 3:1 2:1 ? x3 – Zabielski 25
1 18-19.08.90 Pogoń Świebodzin Kuźnia Jawor 0:2 0:0 Ziemba 61, Sudelski 84
1 19.08.90 11.00 Lechia Dzierżoniów JZS Jelcz Oława 0:2 0:1 Błaszczyk 10, Tomasz Resel 73 (s)
1 19.08.90 11.00 Górnik Polkowice Granica Bogatynia 0:3 walkower walkower, w drużynie Górnika grał nieuprawniony zawodnik, na boisku 1:1 (0:1)
Koronkowski 68 (k) – Czesnakowski 7
1 19.08.90 17.00 Bielawianka Bielawa Piast Nowa Ruda 2:1 2:1 Wiechowski 13, Kubiak 25 – Tomziński 31
1 19.08.90 17.00 Pogoń Oleśnica Chrobry Głogów 2:1 2:1 Rusiecki 15, Słomian 26 – Czajkowski 29
1 19.08.90 17.00 Stal Chocianów Ślęza Wrocław 0:2 0:0 Michaliszyn 51, 75
2 25-26.08.90 JZS Jelcz Oława Lechia Zielona Góra 1:1 0:0 Jarosław Jankowski 83 – Czerniawski 52
2 25-26.08.90 Granica Bogatynia Dozamet Nowa Sól 1:4 1:1 Czesnakowski 44 – Sulżykiewicz 4, Szafel 57, 74, Towpik 87
2 25-26.08.90 Kuźnia Jawor Piast Iłowa 1:0 0:0 walkower, w drużynie Kuźni grał nieuprawniony zawodnik, na boisku 1:0 (0:0)
po uwzględnieniu protestu złożonego przez Kuźnię, PZPN przywrócił wynik z boiska
Norsesowicz 86 (k)
2 25-26.08.90 Ślęza Wrocław Pogoń Świebodzin 2:1 1:1 Michaliszyn 17 (k), Piotr Bodylski 90 – Puchacz 4
2 25-26.08.90 Lechia Dzierżoniów Bielawianka Bielawa 2:0 1:0 Stec 34, Sibik 89
2 25-26.08.90 Chrobry Głogów Stal Chocianów 5:0 2:0 Gałka 3 (k), 80, Żmijowski 21, Pyc 59, Sokołowski 89
2 25-26.08.90 Victoria Świebodzice Górnik Polkowice 1:3 0:1 Kujat 65 – R.Rudy 28, Koronkowski 68 (k), Masiczak 83
2 25-26.08.90 Piast Nowa Ruda Pogoń Oleśnica 3:0 3:0 Pasiut 8, Achrym 16, Marchewka 44
3 29.08.90 17.00 Lechia Zielona Góra Granica Bogatynia 5:0 2:0 Salamończyk, Kozaczyk, Gawlicki, Nerga, Czerniawski
3 29.08.90 17.00 Pogoń Świebodzin Chrobry Głogów 3:2 2:1 Wołowicz 22, Falkowski 35, Mierzwa 70 – Gałka 26, Królikowski 64
3 29.08.90 17.00 Dozamet Nowa Sól Victoria Świebodzice 1:1 1:0 Liszka 38 (k) – Janikowski 46
3 29.08.90 17.00 Bielawianka Bielawa JZS Jelcz Oława 0:1 0:0 Albert Zieliński 68
3 29.08.90 17.00 Stal Chocianów Piast Nowa Ruda 1:1 0:0 Wierrzbicki 67 – Achrym 60
3 29.08.90 17.00 Górnik Polkowice Kuźnia Jawor 1:3 0:2 Mikłasz 90 – Haczkiewicz 18, H.Łukasik 29, Bliskowski 80
3 29.08.90 17.30 Pogoń Oleśnica Lechia Dzierżoniów 1:1 0:0 Rusiecki 75 (k) – Stec 70 (k)
3 30.10.90 Piast Iłowa Ślęza Wrocław 0:0 w pierwotnym terminie przełożony z powodu meczu Ślęzy w Pucharze Polski
4 02.09.90 11.00 Victoria Świebodzice Lechia Zielona Góra 0:0
4 02.09.90 11.00 Kuźnia Jawor Dozamet Nowa Sól 4:2 4:2 Bliskowski 22 (k). Zięba 27, Nieć 32, Kleszcz 44 – Tomczak 6, 17
4 01.09.90 17.00 Chrobry Głogów Piast Iłowa 2:0 0:0 Gałka 48, Królikowski 75
4 01.09.90 15.00 Piast Nowa Ruda Pogoń Świebodzin 0:0
4 02.09.90 11.00 JZS Jelcz Oława Granica Bogatynia 5:0 4:0 Albert Zieliński x2, Moroz, Artur Waszak, Bogdan Polanowski
4 01.09.90 15.00 Ślęza Wrocław Górnik Polkowice 7:1 2:0 Heliński 7, 37, Adamczyk 49, 86, Michaliszyn 62, 83, Michalec 71 – Karmelita 84
4 02.09.90 11.00 Lechia Dzierżoniów Stal Chocianów 4:1 2:0 Zabadeusz 12, Sibik 22, Kwiecień 65, Czeladzki 86 – Kisielowski 60
4 02.09.90 17.00 Bielawianka Bielawa Pogoń Oleśnica 6:1 2:0 Pakosz 1, 53, Wiechowski 44, 73, Samek 51, Marek Sota 60 – Masternak 51
5 15-16.09.90 Lechia Zielona Góra Kuźnia Jawor 0:0
5 15-16.09.90 Pogoń Świebodzin Lechia Dzierżoniów 2:1 1:0 Brzeziński 8 (k), Puchacz 60 – Stec 75
5 15-16.09.90 Dozamet Nowa Sól Ślęza Wrocław 2:1 1:1
5 15-16.09.90 Piast Iłowa Piast Nowa Ruda 0:1 0:0 Gaweł 76 (s)
5 15-16.09.90 Granica Bogatynia Victoria Świebodzice 3:0 1:0 Panfil 36, D.Oliasz 87, Kuternoziński 89
5 15-16.09.90 Górnik Polkowice Chrobry Głogów 0:0
5 15-16.09.90 Stal Chocianów Bielawianka Bielawa 0:1 0:0 Marek Sota 61
5 15-16.09.90 Pogoń Oleśnica JZS Jelcz Oława 0:3 0:1 Albert Zieliński 44, 71, 88
6 20.09.90 16.00 Ślęza Wrocław Lechia Zielona Góra 2:0 2:0 Salomańczyk 25 (s), Heliński 40
6 20.09.90 16.30 Chrobry Głogów Dozamet Nowa Sól 3:0 1:0 Królikowski 31, 62, Sokołowski 77
6 20.09.90 16.00 Lechia Dzierżoniów Piast Iłowa 1:1 1:1 Stec 7 (k) – Soczewski 38 (s)
6 20.09.90 16.00 Bielawianka Bielawa Pogoń Świebodzin 3:1 0:0 Sota 52, Samek 75, Nosal 86 – Brzeziński 53
6 20.09.90 16.30 Kuźnia Jawor Granica Bogatynia 3:0 0:0 Norsesowicz 51, 81, Ziemba 87
6 20.09.90 16.00 Piast Nowa Ruda Górnik Polkowice 3:2 1:0 Marchewka 44, 63, Świerczyński 56 – Koronowski 84 (k), Malicki 88
6 20.09.90 16.30 JZS Jelcz Olawa Victoria Świebodzice 6:0 2:0 Albert Zieliński x2, Moroz, Dariusz Błaszczyk, Jarosław Jankowski, Dariusz Maksymowicz
6 20.09.90 16.30 Pogoń Oleśnica Stal Chocianów 4:5 2:4 Kucharek 14 (k), 20, Moś 67, Słomian 85 – Kisielewski 2, 41, 62, Wierzbicki 9, Szczepaniak 43
7 22-23.09.90 Granica Bogatynia Ślęza Wrocław 0:4 0:2 Dariusz Michaliszyn 30, 80, Michalec 38, Adamczyk 89
7 22-23.09.90 Stal Chocianów JZS Jelcz 0:1 0:0 Dariusz Błaszczyk 51
7 22-23.09.90 Górnik Polkowice Lechia Dzierżoniów 1:1 0:0 Zaraza 78 – Stec 81
7 22-23.09.90 Lechia Zielona Góra Chrobry Głogów 0:0
7 22-23.09.90 Victoria Świebodzice Kuźnia Jawor 0:5 0:2 Nieć 1, Łukasik 17, R.Szeliga 50, Ziemba 80, Sudelski 88
7 22-23.09.90 Pogoń Świebodzin Pogoń Oleśnica 2:0 1:0 Brzeziński 39, 75
7 22-23.09.90 Piast Iłowa Bielawianka Bielawa 1:3 0:2
7 22-23.09.90 Dozamet Nowa Sól Piast Nowa Ruda 1:3 0:3 Liszka 80 – Świerczyński 14, 19 (1k), Marchewka 16
8 29.09.90 15.00 Piast Nowa Ruda Lechia Zielona Góra 1:0 1:0 Achrem 36
8 30.09.90 11.00 Lechia Dzierżoniów Dozamet Nowa Sól 0:0
8 30.09.90 13.00 Pogoń Oleśnica Piast Iłowa 4:2 2:1 Słomian, Rusiecki, Kucharek, Honcel - ?, ?
8 30.09.90 15.00 Stal Chocianów Pogoń Świebodzin 0:0
8 30.09.90 11.00 JZS Jelcz Olawa Kuźnia Jawor 3:0 1:0 Watrak 44, Moroz 55, Waldemar Żelasko 83
8 30.09.90 11.00 Ślęza Wrocław Victoria Świebodzice 5:0 2:0 Michalec 23, Michaliszyn 27, 51, 88, 89
8 29.09.90 15.30 Chrobry Głogów Granica Bogatynia 6:0 5:0 Sokołowski 18, Bukowski 26 (k), Popek 28, Królikowski 32 (k), 42, Czajkowski 64
8 29.09.90 15.30 Bielawianka Bielawa Górnik Polkowice 8:1 5:1 Samek 20, 66, 70, Szydłowski 23, Wiechowski 31, 33, Działo 39 (k), Sota 89 – Jarosław Miklasz 40 (k)
9 06-07.10.90 Pogoń Świebodzin JZS Jelcz Oława 1:2 1:0 Cenin 43 – Waszak 78, Błaszczyk 83
9 06-07.10.90 Piast Iłowa Stal Chocianów 0:1 0:1 Kisielowski 34
9 06-07.10.90 Dozamet Nowa Sól Bielawianka Bielawa 2:0 0:0 Tarnawski 75, 81
9 06-07.10.90 Kuźnia Jawor Ślęza Wrocław 0:0
9 06-07.10.90 Górnik Polkowice Pogoń Oleśnica 0:2 0:1 Szczypkowski, Rusiecki
9 06-07.10.90 Granica Bogatynia Piast Nowa Ruda 0:1 0:0 Tomziński 65
9 06-07.10.90 Victoria Świebodzice Chrobry Głogów 0:3 0:0 Bukalski 68 (k), 72, Sokołowski 89
9 10.10.90 15.30 Lechia Zielona Góra Lechia Dzierżoniów 1:0 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
Kuczyk
10 14.10.90 Pogoń Świebodzin Piast Iłowa 1:2 0:2 Brzeziński 85 (k) – Góral 37, Klikuszowian 41
10 14.10.90 13.00 Pogoń Oleśnica Dozamet Nowa Sól 2:1 1:0 Rusiecki 16, Kucharek 57 – Tomczak 70
10 14.10.90 15.00 Bielawianka Bielawa Lechia Zielona Góra 2:2 1:2 Wiechowski 18, Sota 80 – Salamończyk 28, Nerga 44
10 14.10.90 11.00 JZS Jelcz Olawa Ślęza Wrocław 2:1 0:1 Moroz 55 (k), Maksymowicz 83 – Basiuk 5
10 14.10.90 14.00 Stal Chocianów Górnik Polkowice 0:0
10 13.10.90 15.00 Chrobry Głogów Kuźnia Jawor 1:0 0:0 Gałka 88
10 14.10.90 11.00 Lechia Dzierżoniów Granica Bogatynia 2:0 0:0 Paszkowski 55, Laskowski 65 (s)
10 17.10.90 Piast Nowa Ruda Victoria Świebodzice 11:0 6:0 w pierwotnym terminie przełożony
Marchewka x3 (2k), Tomziński x3, Leśniarek, Lubieniecki, Skrzyniosz, Świerczyński, Szymański
11 20-21.10.90 Lechia Zielona Góra Pogoń Oleśnica 3:1 1:0 Salamończyk 27, 63, Grajewski 75 – Kucharek 54 (k)
11 20-21.10.90 Dozamet Nowa Sól Stal Chocianów 2:0 0:0 Porębski 67, Tarnawski 75
11 20-21.10.90 Piast Iłowa JZS Jelcz Oława 2:2 1:0 Góral 23, 80 – Zieliński 65, 75
11 20.10.90 15.00 Górnik Polkowice Pogoń Świebodzin 1:1 1:1 Pisarski 37 – Cennik 12
11 21.10.90 11.00 Ślęza Wrocław Chrobry Głogów 4:2 3:1 Michaliszyn 4 (k), 15, Adamczyk 21, R.Rudy 72 – Gałka 45, 52
11 21.10.90 14.30 Granica Bogatynia Bielawianka Bielawa 0:0
11 21.10.90 12.00 Kuźnia Jawor Piast Nowa Ruda 1:3 1:1 Sudelski 25 – Lubiniecki 35, Tomziński 74, Kochanek 78
11 21.10.90 11.00 Victoria Świebodzice Lechia Dzierżoniów 1:0 1:0 Łabieński 35
JZS Jelcz Oława od 26 października 1990 roku zmienił nazwę na Moto Jelcz Oława
12 27-28.10.90 Piast Iłowa Górnik Polkowice 1:1 1:0 Goc 27 (k) – Masica 67
12 27-28.10.90 Pogoń Świebodzin Dozamet Nowa Sól 0:0
12 28.10.90 14.00 Stal Chocianów Lechia Zielona Góra 1:2 0:1 Kisielowski 83 - Pietruszko 32 (s), Gertych 77
12 27.10.90 11.00 Piast Nowa Ruda Ślęza Wrocław 0:0
12 28.10.90 11.00 Lechia Dzierżoniów Kuźnia Jawor 0:0
12 27.10.90 14.00 Pogoń Oleśnica Granica Bogatynia 3:1 3:0 Rusiecki 1, Słomian 15, 32 – Gąsiorowski 87
12 28.10.90 15.00 Bielawianka Bielawa Victoria Świebodzice 3:0 2:0 Nowicki 13, Wiechowski 35, Sota 69
12 27-28.10.90 Moto Jelcz Olawa Chrobry Głogów 3:0 1:0 Maksymowicz 11, Zieliński 48, 66
13 03.11.90 14.30 Lechia Zielona Góra Pogoń Świebodzin 1:1 0:1 Nerga 46 – Brzeziński 31
13 04.11.90 11.00 Dozamet Nowa Sól Piast Iłowa 1:1 0:1 Pawelczak 63 (k) – Klikuszowian 22
13 04.11.90 11.00 Granica Bogatynia Stal Chocianów 1:0 1:0 Małkiewicz 42
13 04.11.90 11.00 Victoria Świebodzice Pogoń Oleśnica 1:1 1:1 Matysek 34 – Kucharek 21 (k)
13 04.11.90 11.00 Ślęza Wrocław Lechia Dzierżoniów 3:1 1:0 Michalec 8, Heliński 51, Michaliszyn 61 (k) – Stec 73
13 04.11.90 11.00 Chrobry Głogów Piast Nowa Ruda 1:0 0:0 Sokołowski 74
13 03.11.90 14.00 Górnik Polkowice Moto Jelcz Olawa 1:0 1:0 Ryszard Rudy 44
13 04.11.90 12.00 Kuźnia Jawor Bielawianka Bielawa 2:2 0:0 Bliskowski 50 k, 53 – Kubiak 65, Buczyński 86
14 11.11.90 11.00 Pogoń Świebodzin Granica Bogatynia 4:0 2:0 Brzeziński 20, 34, Połeć 65, Puchacz 70
14 11.11.90 11.00 Piast Iłowa Lechia Zielona Góra 1:1 1:1 Goc 1 (k) – Nerga 34 (k)
14 10.11.90 13.00 Górnik Polkowice Dozamet Nowa Sól 1:4 0:2 Kobyłt 63 – Tarnowski 27, Michalak 32, Sławiński 66, Tomczak 76
14 11.11.90 11.00 Lechia Dzierżoniów Chrobry Głogów 0:1 0:1 Pietruszka 15 (k)
14 11.11.90 11.00 Moto Jelcz Oława Piast Nowa Ruda 0:0
14 11.11.90 13.00 Stal Chocianów Victoria Świebodzice 1:1 0:1 Chimiak 77 – Kujak 18
14 11.11.90 14.00 Bielawianka Bielawa Ślęza Wrocław 0:2 0:1 Michaliszyn 20, Basiuk 86
14 11.11.90 14.00 Pogoń Oleśnica Kuźnia Jawor 3:2 0:1 Kucharek 68, 87, Słomian 69 – Rzepa 44, Bliskowski 74
15 17.11.90 11.00 Lechia Zielona Góra Górnik Polkowice 4:0 1:0 Grajewski 22, 76 (k), Golik 49, Salamończyk 84
15 17.11.90 11.00 Granica Bogatynia Piast Iłowa 1:3 0:2 Kuternoziński 70 – Góral 28, 32, Klikuszowian 60
15 18.11.90 11.00 Dozamet Nowa Sól Moto Jelcz Olawa 1:0 1:0 Tarnawski 15
15 18.11.90 11.00 Victoria Świebodzice Pogoń Świebodzin 1:4 1:2 Zabielski 35 – Leśniak 12, Połeć 21, Puchacz 50, Brzeziński 56
15 17.11.90 14.00 Chrobry Głogów Bielawianka Bielawa 2:0 1:0 Popek 34, Sokołowski 67
15 18.11.90 12.00 Kuźnia Jawor Stal Chocianów 1:0 1:0 Bliskowski 9
15 18.11.90 11.00 Ślęza Wrocław Pogoń Oleśnica 2:0 0:0 Michaliszyn 86, 90 (k)
15 17.11.90 12.00 Piast Nowa Ruda Lechia Dzierżoniów 0:0
16 16-17.03.91 Lechia Zielona Góra Dozamet Nowa Sól 1:2 1:1 Kucyk 1 – Liska 33 (k), Michalak 89
16 16-17.03.91 Victoria Świebodzice Piast Iłowa 1:3 0:2 Matysek 55 – Klikuszowian 12, 40, Cimich 80
16 16-17.03.91 Kuźnia Jawor Pogoń Świebodzin 2:1 2:1 Norsesowicz 12(k), Nieć 44 – Brzeziński 27
16 16-17.03.91 Moto Jelcz Olawa Lechia Dzierżoniów 3:0 1:0 Maksymowicz, Baca, Tarka
16 16-17.03.91 Granica Bogatynia Górnik Polkowice 1:5 1:2 Panfil 20 – Koronkowski 26, Mikłasz 45, Pisarski 47, 48, Zaraza 83
16 16-17.03.91 Piast Nowa Ruda Bielawianka Bielawa 2:2 1:1 Tomziński 12, 76 – Wiechowski 38, Działo 49 (k)
16 16-17.03.91 Chrobry Głogów Pogoń Oleśnica 3:0 2:0 Czajkowski 31, Jasiński 39, 84
16 16-17.03.91 Ślęza Wrocław Stal Chocianów 1:1 1:1 Ryś 45 – Szczepaniak 11
17 23-24.03.91 Lechia Zielona Góra Moto Jelcz Olawa 1:0 1:0 Gawlicki 33
17 23-24.03.91 Dozamet Nowa Sól Granica Bogatynia 9:0 2:0 Tarnawski x4, Pawelczak x2, Tomczak x2, Michalak
17 23-24.03.91 Piast Iłowa Kuźnia Jawor 0:0
17 23-24.03.91 Pogoń Świebodzin Ślęza Wrocław 1:1 0:1 Połeć 69 – Rudy 41
17 23-24.03.91 Bielawianka Bielawa Lechia Dzierżoniów 1:0 0:0 Samek 66
17 23-24.03.91 Stal Chocianów Chrobry Głogów 0:3 0:1 Jasiński 7, 62, 82
17 23-24.03.91 Górnik Polkowice Victoria Świebodzice 2:1 2:0 Masiczak 17, Karmelita 27 – Czochora 58
17 23-24.03.91 Pogoń Oleśnica Piast Nowa Ruda 2:1 1:0 Rusiecki 41, Słomian 68 – Świerczyński 75
18 06-07.04.91 Granica Bogatynia Lechia Zielona Góra 2:2 0:1 Czesnakowski 71, 81 – Golik 41, 65
18 06-07.04.91 Chrobry Głogów Pogoń Świebodzin 1:0 0:0 Czajkowski 86 (k)
18 06-07.04.91 Victoria Świebodzice Dozamet Nowa Sól 0:3 walkower walkower, na boisku 0:2 (0:0) / Pawelczak 52, Liszka 70
18 06-07.04.91 Moto Jelcz Olawa Bielawianka Bielawa 3:1 1:1 Maksymowicz 2, Jankowski 80 (k), Baca 85 – Działo 10
18 06-07.04.91 Piast Nowa Ruda Stal Chocianów 3:1 0:0 Świerczyński 64, 69, Skrzyniarz 82 – Wiewiórka 83
18 06-07.04.91 Kuźnia Jawor Górnik Polkowice 2:0 0:0 Zięba 58, Haczkiewicz 72
18 06-07.04.91 Lechia Dzierżoniów Pogoń Oleśnica 6:1 3:0 Stec 6, 86, Sibik 13, 66, Błach 25 (s), Kostek 46 – Słomian 73
18 06-07.04.91 Ślęza Wrocław Piast Iłowa 1:0 0:0 Michalec 80
19 13.04.91 16.00 Lechia Zielona Góra Victoria Świebodzice 6:1 2:0 Gawlicki x2, Szewczyk, Salamończyk, Nerga, Grajewski – Gzara
19 14.04.91 11.00 Dozamet Nowa Sól Kuźnia Jawor 2:1 0:0 Pawelczak, Tarnawski – Szeliga
19 14.04.91 15.00 Piast Iłowa Chrobry Głogów 0:3 0:2 Przybyłowski, Czajkowski, Wanat
19 14.04.91 15.00 Pogoń Świebodzin Piast Nowa Ruda 0:0
19 14.04.91 11.00 Granica Bogatynia Moto Jelcz Olawa 0:3 0:2 Sak 35, Baca 43, Wasiak 47
19 13.04.91 11.00 Górnik Polkowice Ślęza Wrocław 2:3 1:2 Karmelita, Stępień – Michaliszyn, Heliński, Ryś
19 14.04.91 15.00 Stal Chocianów Lechia Dzierżoniów 0:2 0:1 Jędrowski 26, Kostek 61
19 14.04.91 15.00 Pogoń Oleśnica Bielawianka Bielawa 0:2 0:0 Szydłowski 54, Samek 67
20 18.04.91 16.00 Kuźnia Jawor Lechia Zielona Góra 2:2 2:1 Szeliga 11, Rzepa 13 – Grajewski 37, Nerga 90 (k)
20 18.04.91 16.00 Lechia Dzierżoniów Pogoń Świebodzin 2:0 2:0 Sibik 9, Refel 12
20 18.04.91 15.30 Ślęza Wrocław Dozamet Nowa Sól 0:1 0:0 Wawrów 75
20 18.04.91 16.00 Piast Nowa Ruda Piast Iłowa 3:1 1:0 Świerczyński 44, 47, Lubieniecki 86 – Lubuszkowian 90
20 18.04.91 16.00 Victoria Świebodzice Granica Bogatynia 1:0 1:0 Krzyżanowski 27
20 18.04.91 16.00 Chrobry Głogów Górnik Polkowice 4:0 1:0 Jasiński 13, 55, Wanat 73, Czajkowski 85 (k)
20 18.04.91 16.00 Bielawianka Bielawa Stal Chocianów 1:0 1:0 Szydłowski 26
20 18.04.91 17.00 Moto Jelcz Olawa Pogoń Oleśnica 0:0
21 21.04.91 11.00 Lechia Zielona Góra Ślęza Wrocław 0:0
21 21.04.91 11.00 Dozamet Nowa Sól Chrobry Głogów 1:1 1:0 Michaliszyn 44 – Jasiński 55
21 21.04.91 11.00 Piast Iłowa Lechia Dzierżoniów 1:4 0:1 Sycka 47 – Paszkiewicz 10, Kostek 50, Zabadeusz 65, Żuławik 70
21 21.04.91 15.00 Pogoń Świebodzin Bielawianka Bielawa 1:4 1:2 Brzeziński 29 – Kubiak 10, 30, Samek 75, 85
21 21.04.91 11.00 Granica Bogatynia Kuźnia Jawor 1:2 1:0 Cichocki 35 – Zięba 72, Wójcik 80
21 20.04.91 11.00 Górnik Polkowice Piast Nowa Ruda 1:0 0:0 Kobylt 75
21 21.04.91 15.00 Victoria Świebodzice Moto Jelcz Olawa 0:2 0:1 Bednarski 10, Listowski 60
21 21.04.91 15.00 Stal Chocianów Pogoń Oleśnica 1:1 1:0 Pold 30 – Słomian 65
22 27.04.91 16.00 Chrobry Głogów Lechia Zielona Góra 5:1 3:1 Bukowski 2, Jasiński 16, Przybyłowicz 30, Sokołowski 86, Wanat 88 – Czerniawski 7
22 28.04.91 11.00 Bielawianka Bielawa Piast Iłowa 1:1 1:1 Szydłowski 33 – Gaweł 23
22 27.04.91 16.00 Pogoń Oleśnica Pogoń Świebodzin 4:1 1:0 Kucharek x2 (1k), Rusiecki, Puzio – Brzeziński
22 27.04.91 16.00 Piast Nowa Ruda Dozamet Nowa Sól 0:2 0:1 Pawelczak 26, Szafer 68
22 27.04.91 15.30 Ślęza Wrocław Granica Bogatynia 3:0 0:0 Michalec x2 (1k), Lizak
22 28.04.91 12.00 Kuźnia Jawor Victoria Świebodzice 2:0 0:0 Norsesowicz 54, Wójcik 65
22 28.04.91 17.00 Moto Jelcz Olawa Stal Chocianów 2:0 2:0 Żelazko 20, Zieliński
22 01.05.91 12.00 Lechia Dzierżoniów Górnik Polkowice 6:1 1:0 w pierwotnym terminie przełożony
Kostek 3, 75, 89, Soczewski 53, Sibik 79, Stec 81 (k) – Pisarski 62 (k)
23 05.05.91 11.00 Lechia Zielona Góra Piast Nowa Ruda 0:2 0:2 Mazurkiewicz 14, Leśniarek 21
23 05.05.91 11.00 Dozamet Nowa Sól Lechia Dzierżoniów 0:1 0:1 Kostek 27
23 05.05.91 15.00 Piast Iłowa Pogoń Oleśnica 3:0 2:0 Grabowski 15, Siciński 30, Klikuszowian 62
23 05.05.91 16.00 Pogoń Świebodzin Stal Chocianów 3:3 1:1 Tarnawy 35, Brzeziński 70, 88 – Czerep 31, Pold 60, 80
23 05.05.91 12.00 Kuźnia Jawor Moto Jelcz Olawa 0:1 0:1 Górka 24
23 05.05.91 16.00 Victoria Świebodzice Ślęza Wrocław 0:6 0:2 Ryś 4, Fudali 36, Michaliszyn 50, 62, 64, Lizak 55
23 05.05.91 11.00 Granica Bogatynia Chrobry Głogów 0:6 0:3 Jerzy Machaj 7, 30, Czajkowski 12, Jasiński 62, Sokołowski 75, Małucki 83
23 04.05.91 11.00 Górnik Polkowice Bielawianka Bielawa 1:4 0:1 Karmelita 50 (k) – Pakosz 20, Nowicki 54, Wiechowski 72, Działo 90
24 08.05.91 17.00 Moto Jelcz Olawa Pogoń Świebodzin 0:0
24 08.05.91 16.30 Stal Chocianów Piast Iłowa 1:0 1:0 Pold 12
24 08.05.91 16.00 Bielawianka Bielawa Dozamet Nowa Sól 0:1 0:0 Szafer 76
24 08.05.91 16.00 Ślęza Wrocław Kuźnia Jawor 1:1 0:0 Michaliszyn 64 (k) – Norsesowicz 80
24 08.05.91 16.00 Pogoń Oleśnica Górnik Polkowice 4:1 1:1 Wojtasiak, Słomian, Rusiecki, Szczypkowski – Dymek
24 08.05.91 16.00 Piast Nowa Ruda Granica Bogatynia 8:0 2:0 Tomziński 17, Świerczyński 30, 59, Marchewka 64, Duraj 67, 76, Kowalkowski 75, Pawlak 89
24 08.05.91 16.00 Chrobry Głogów Victoria Świebodzice 3:0 2:0 Bukowski 11, Małucki 33, Czajkowski 82 (k)
24 08.05.91 16.00 Lechia Dzierżoniów Lechia Zielona Góra 2:1 2:0 Soczewski 31, Haraf 40 – Grajewski 52
25 12.05.91 15.00 Piast Iłowa Pogoń Świebodzin 1:1 0:1 Gaweł 77 – Buchert 15
25 12.05.91 11.00 Dozamet Nowa Sól Pogoń Oleśnica 2:0 2:0 Tarnawski 3, 12
25 11.05.91 16.00 Lechia Zielona Góra Bielawianka Bielawa 3:2 0:2 Nerga 60 (k), Kędziora 74, Gawlicki 87 – Wiechowski 4, Rozłowski 25
25 12.05.91 12.00 Ślęza Wrocław Moto Jelcz Olawa 1:1 1:1 Michalec 34 – Bodylski 40 (s)
25 11.05.91 16.00 Górnik Polkowice Stal Chocianów 1:1 1:1 Pisarski 3 – Pietruszko 45
25 12.05.91 12.00 Kuźnia Jawor Chrobry Głogów 1:2 1:0 Stobrawa 2 – Czajkowski 56, Jasiński 87
25 11.05.91 11.00 Granica Bogatynia Lechia Dzierżoniów 1:1 1:0 Nowak 17 – Majecki 60
25 12.05.91 16.00 Victoria Świebodzice Piast Nowa Ruda 1:3 0:2 Zabielski 61 – Tomziński 17, 47, Leśniarek 40
26 18.05.91 16.00 Pogoń Oleśnica Lechia Zielona Góra 1:2 0:0 Rusiecki – Błażejczyk, Gawlicki
26 19.05.91 16.30 Stal Chocianów Dozamet Nowa Sól 0:1 0:0 Wawrów 76
26 18.05.91 17.00 Moto Jelcz Olawa Piast Iłowa 2:1 1:1 Błaszczyk 19, Waszak 90 – Klikuszowian 30
26 18.05.91 16.00 Pogoń Świebodzin Górnik Polkowice 1:0 1:0 Buchert 30
26 18.05.91 16.30 Chrobry Głogów Ślęza Wrocław 0:0
26 19.05.91 15.00 Bielawianka Bielawa Granica Bogatynia 3:0 walkower walkower, w drużynie Granicy grał nieuprawniony zawodnik, na boisku 1:1 (1:1)
Wiechowski 35 – Zając 25
26 18.05.91 16.00 Piast Nowa Ruda Kuźnia Jawor 1:0 0:0 Świerczyński 64
26 19.05.91 11.00 Lechia Dzierżoniów Victoria Świebodzice 3:0 0:0 Kostek 57, 89, Sibik 87
27 25.05.91 16.00 Górnik Polkowice Piast Iłowa 2:1 1:1 Masiczak 41, Pisarski 67 – Chimiak 32
27 26.05.91 11.00 Dozamet Nowa Sól Pogoń Świebodzin 1:0 0:0 Tarnawski 87
27 25.05.91 17.00 Lechia Zielona Góra Stal Chocianów 2:2 1:0 Gawlicki 29, Madej 76 – Pold 75, Filipczak 82
27 25.05.91 16.00 Ślęza Wrocław Piast Iłowa 1:0 0:0 Michaliszyn 48
27 26.05.91 12.00 Kuźnia Jawor Lechia Dzierżoniów 1:3 0:2 Łukasik 87 – Połubiński 37, Kostek 39, Sibik 89
27 25.05.91 11.00 Granica Bogatynia Pogoń Oleśnica 1:2 0:0 Czesnakowski 85 – Michalec 75, Honcel 80
27 26.05.91 16.00 Victoria Świebodzice Bielawianka Bielawa 1:4 0:3 Rajnik 70 – Samek 19, Rostocki 21, Wiechowski 44, Działo 75
27 25.05.91 16.30 Chrobry Głogów Moto Jelcz Oława 2:0 1:0 Sokołowski 2, Jasiński 64
28 29.05.91 17.00 Pogoń Świebodzin Lechia Zielona Góra 0:0
28 29.05.91 16.00 Piast Iłowa Dozamet Nowa Sól 1:2 1:0
28 29.05.91 17.00 Stal Chocianów Granica Bogatynia 1:0 1:0
28 29.05.91 17.00 Pogoń Oleśnica Victoria Świebodzice 3:0 2:0 Wojtasiak 6, Słomian 20, Rogala 61
28 29.05.91 17.00 Lechia Dzierżoniów Ślęza Wrocław 1:2 1:1 Kostek 7 – Michaliszyn 24, Chyliński 62
28 29.05.91 17.00 Piast Nowa Ruda Chrobry Głogów 2:2 1:0
28 29.05.91 16.00 Moto Jelcz Olawa Górnik Polkowice 1:1 1:0 Pawlik 27 – Pisarski 75
28 29.05.91 17.00 Bielawianka Bielawa Kuźnia Jawor 3:2 2:1 ? x3 – Ziemba x2
29 01-02.06.91 Granica Bogatynia Pogoń Świebodzin 1:3 0:1 Zając 71 – Brzeziński 25, 62 (k), 77
29 01-02.06.91 Lechia Zielona Góra Piast Iłowa 3:2 1:0 Kędziora 21, Salamończyk 68, 70 – Gaweł 73 (k), Chryńczuk 89
29 01-02.06.91 Dozamet Nowa Sól Górnik Polkowice 1:1 0:1 Pawelczak 80 – Malicki 34
29 01-02.06.91 Chrobry Głogów Lechia Dzierżoniów 2:0 1:0 Sokołowski 2, Czaajkowski 77
29 01-02.06.91 Piast Nowa Ruda Moto Jelcz Oława 1:4 1:1 Tomziński 27 – Sak 10, 75, Zieliński 51, Błaszczyk 81
29 01-02.06.91 Victoria Świebodzice Stal Chocianów 1:3 0:1 Żyła 83 – Filipczak 29, Czerep 49, 88
29 01-02.06.91 Ślęza Wrocław Bielawianka Bielawa 3:1 1:0 Fudali 12, Basiuk 46, Lizak 50 – Wiechowski 82 (k)
29 22.05.91 Kuźnia Jawor Pogoń Oleśnica 6:1 3:0 mecz rozegrany awansem
Ziemba x2, R.Szeliga x2, H.Łukasik, Bliskowski - ?
30 09.06.91 17.00 Górnik Polkowice Lechia Zielona Góra 5:1 3:0 Karmelita 4, Przybyło 35, Stepień 44, 80, Jurak 86 – Kędziora 52
30 09.06.91 17.00 Piast Iłowa Granica Bogatynia 6:1 2:0 Góral 2, 57, 58, 69, Chimiak 45, Gaweł 80 (k) – Czesnakowski 89
30 09.06.91 17.00 Moto Jelcz Olawa Dozamet Nowa Sól 0:0
30 09.06.91 17.00 Pogoń Świebodzin Victoria Świebodzice 3:0 1:0 Buchert 30, Brzeziński 70 (k), 80
30 09.06.91 17.00 Bielawianka Bielawa Chrobry Głogów 0:2 0:0 Sokołowski 88, Przybyłowski 88
30 09.06.91 17.00 Stal Chocianów Kuźnia Jawor 2:2 2:2 Szczepaniak 20, Czerep 29 – Zięba 4, Norsesowicz 13
30 09.06.91 17.00 Pogoń Oleśnica Ślęza Wrocław 3:11 0:4 Kucharek x2, Słomian – Michalec x4 (2k), Basiuk x2, Lizak, Kucharczyk, Ryś, Różyło, samobójczy
30 09.06.91 17.00 Lechia Dzierżoniów Piast Nowa Ruda 1:1 1:0 Majecki 12 – Kobryńczuk 62

Tabela krzyżowa:

CHROBRY ŚLĘZA MOTO JELCZ DOZAMET PIAST NOWA RUDA BIELAWIANKA LECHIA ZIELONA GÓRA LECHIA DZIERŻONIÓW KUŹNIA POGOŃ ŚWIEBODZIN POGOŃ OLEŚNICA GÓRNIK PIAST IŁOWA STAL GRANICA VICTORIA D M Y J D
R P + - R P + -
CHROBRY XXX 0:0 2:0 3:0 1:0 2:0 5:1 2:0 1:0 1:0 3:0 4:0 2:0 5:0 6:0 3:0 14 1 0 40 1 7 4 4 28 16
ŚLĘZA 4:2 XXX 1:1 0:1 1:0 3:1 2:0 3:1 1:1 2:1 2:0 7:1 1:0 1:1 3:0 5:0 11 3 1 36 10 7 6 2 33 11
MOTO JELCZ 3:0 2:1 XXX 0:0 0:0 3:1 1:1 3:0 3:0 0:0 0:0 1:1 2:1 2:0 5:0 6:0 9 6 0 31 5 9 2 4 22 10
DOZAMET 1:1 2:1 1:0 XXX 1:3 2:0 0:3 0:1 2:1 1:0 2:0 1:1 1:1 2:0 9:0 1:1 8 4 3 26 13 9 3 3 22 13
PIAST NOWA RUDA 2:2 0:0 1:4 0:2 XXX 2:2 1:0 0:0 1:0 0:0 3:0 3:2 3:1 3:1 8:0 11:0 8 5 2 38 14 6 4 5 17 12
BIELAWIANKA 0:2 0:2 0:1 0:1 2:1 XXX 2:2 1:0 3:2 3:1 6:1 8:1 1:1 1:0 3:0 wo 3:0 9 2 4 33 15 6 3 6 26 23
LECHIA ZIELONA GÓRA 0:0 0:0 1:0 1:2 0:2 3:2 XXX 1:0 0:0 1:1 3:1 4:0 3:2 2:2 5:0 6:1 8 5 2 30 13 3 7 5 18 25
LECHIA DZIERŻONIÓW 0:1 1:2 0:2 0:0 1:1 2:0 2:1 XXX 0:0 2:0 6:1 6:1 1:1 4:1 2:0 3:0 8 4 3 30 11 4 4 7 15 18
KUŹNIA 1:2 0:0 0:1 4:2 1:3 2:2 2:2 1:3 XXX 2:1 6:1 2:0 1:0 1:0 3:0 2:0 8 3 4 28 17 4 5 6 20 18
POGOŃ ŚWIEBODZIN 3:2 1:1 1:2 0:0 0:0 1:4 0:0 2:1 0:2 XXX 2:0 1:0 1:2 3:3 4:0 3:0 6 5 4 22 17 2 6 7 14 20
POGOŃ OLEŚNICA 2:1 3:11 0:3 2:1 2:1 0:2 1:2 1:1 3:2 4:1 XXX 4:1 4:2 4:5 3:1 3:0 9 1 5 36 34 2 3 10 10 39
GÓRNIK 0:0 2:3 1:0 1:4 1:0 1:4 5:1 1:1 1:3 1:1 0:2 XXX 2:1 1:1 0:3 wo 2:1 5 4 6 19 25 2 4 9 17 44
PIAST IŁOWA 0:3 0:0 2:2 1:2 0:1 1:3 1:1 1:4 0:0 1:1 3:0 1:1 XXX 0:1 6:1 3:1 3 6 6 20 21 3 3 9 18 25
STAL 0:3 0:2 0:1 0:1 1:1 0:1 1:2 0:2 2:2 0:0 1:1 0:0 1:0 XXX 1:0 1:1 2 6 7 8 17 3 4 8 18 31
GRANICA 0:6 0:4 0:3 1:4 0:1 0:0 2:2 1:1 1:2 1:3 1:2 1:5 1:3 1:0 XXX 3:0 2 3 10 13 36 1 0 14 5 59
VICTORIA 0:3 0:6 0:2 0:3 wo 1:3 1:4 0:0 1:0 0:5 1:4 1:1 1:3 1:3 1:3 1:0 XXX 2 2 11 9 40 0 2 13 5 55

Tabela grupy wielkopolskiej-północ:

MECZE ZW. REM. POR. BR+ BR- PUNKTY
1 Chemik Police 26 17 7 2 82 14 41
2 Błękitni Stargard Szczeciński 26 16 6 4 49 25 38
3 Stoczniowiec Barlinek 26 14 6 6 42 29 34
4 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 26 12 6 8 37 27 30
5 Pogoń II Szczecin 26 10 10 6 40 36 30
6 Gwardia Koszalin 26 12 5 9 34 35 29
7 Darłovia Darłowo 26 9 9 8 47 39 27
8 Łucznik Strzelce Krajeńskie 26 10 4 12 39 45 24
9 Energetyk Gryfino 26 8 7 11 31 31 23
10 Flota Świnoujście 26 6 9 11 31 43 21
11 Arkonia Szczecin 26 7 6 13 30 38 20
12 Ina Goleniów 26 5 7 14 28 47 17
13 Odra Chojna 26 4 7 15 24 64 15
14 Mechanik Bobolice 26 4 7 15 19 60 15

Wyniki grupy wielkopolskiej-północ:

KOL.  DATA GODZ GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' UWAGI
1 18-19.08.90 Ina Goleniów Gwardia Koszalin 1:3 1:2
1 18-19.08.90 Odra Chojna Łucznik Strzelce Krajeńskie 5:2 1:1
1 18-19.08.90 Mechanik Bobolice Arkonia Szczecin 0:0
1 18-19.08.90 Darłovia Darłowo Stoczniowiec Barlinek 2:1 1:0
1 18-19.08.90 Chemik Police Błękitni Stargard Szczeciński 2:2 1:2
1 18-19.08.90 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Pogoń II Szczecin 2:2 1:1
1 18-19.08.90 Energetyk Gryfino Flota Świnoujście 1:1 1:0
2 25-26.08.90 Stoczniowiec Barlinek Chemik Police 3:2 2:0
2 25-26.08.90 Flota Świnoujście Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2:0 0:0
2 25-26.08.90 Łucznik Strzelce Krajeńskie Mechanik Bobolice 6:1 2:1
2 25-26.08.90 Błękitni Stargard Szczeciński Energetyk Gryfino 3:0 0:0
2 25-26.08.90 Arkonia Szczecin Darłovia Darłowo 1:3 0:2
2 25-26.08.90 Gwardia Koszalin Pogoń II Szczecin 0:4 0:1
2 25-26.08.90 Ina Goleniów Odra Chojna 0:1 0:1
3 01-02.09.90 Odra Chojna Gwardia Koszalin 2:2 0:0
3 01-02.09.90 Mechanik Bobolice Ina Goleniów 0:1 0:1
3 01-02.09.90 Darłovia Darłowo Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:1 0:1
3 01-02.09.90 Chemik Police Arkonia Szczecin 5:1 2:1
3 01-02.09.90 Energetyk Gryfino Stoczniowiec Barlinek 0:2 0:1
3 01-02.09.90 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Błękitni Stargard Szczeciński 0:1 0:1
3 01-02.09.90 Pogoń II Szczecin Flota Świnoujście 1:0 1:0
4 08-09.09.90 Gwardia Koszalin Flota Świnoujście 1:1 1:1
4 08-09.09.90 Błękitni Stargard Szczeciński Pogoń II Szczecin 1:3 0:1
4 08-09.09.90 Stoczniowiec Barlinek Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:0 1:0
4 08-09.09.90 Arkonia Szczecin Energetyk Gryfino 1:1 0:1
4 08-09.09.90 Łucznik Strzelce Krajeńskie Chemik Police 2:1 0:1
4 08-09.09.90 Ina Goleniów Darłovia Darłowo 4:0 2:0
4 08-09.09.90 Odra Chojna Mechanik Bobolice 1:0 1:0
5 15-16.09.90 Mechanik Bobolice Gwardia Koszalin 1:1 1:1
5 15-16.09.90 Darłovia Darłowo Odra Chojna 6:1 5:1
5 15-16.09.90 Chemik Police Ina Goleniów 3:0 3:0
5 15-16.09.90 Energetyk Gryfino Łucznik Strzelce Krajeńskie 3:1 1:1
5 15-16.09.90 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Arkonia Szczecin 2:1 1:1
5 15-16.09.90 Flota Świnoujście Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 1:0
5 15-16.09.90 Pogoń II Szczecin Stoczniowiec Barlinek 1:0 1:0
6 22-23.09.90 Gwardia Koszalin Błękitni Stargard Szczeciński 0:1 0:0
6 22-23.09.90 Stoczniowiec Barlinek Flota Świnoujście 1:1 0:1
6 22-23.09.90 Arkonia Szczecin Pogoń II Szczecin 0:3 0:1
6 22-23.09.90 Łucznik Strzelce Krajeńskie Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:0 1:0
6 22-23.09.90 Ina Goleniów Energetyk Gryfino 0:0
6 22-23.09.90 Odra Chojna Chemik Police 0:6 0:2
6 22-23.09.90 Mechanik Bobolice Darłovia Darłowo 1:2 0:1
7 29-30.09.90 Chemik Police Mechanik Bobolice 6:0 0:0
7 29-30.09.90 Energetyk Gryfino Odra Chojna 0:0
7 29-30.09.90 Pogoń II Szczecin Łucznik Strzelce Krajeńskie 4:1 2:0
7 29-30.09.90 Błękitni Stargard Szczeciński Stoczniowiec Barlinek 0:3 0:1
7 29-30.09.90 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Ina Goleniów 0:0
7 29-30.09.90 Flota Świnoujście Arkonia Szczecin 0:1 0:1
7 29-30.09.90 Darłovia Darłowo Gwardia Koszalin 7:0 5:0
8 06-07.10.90 Gwardia Koszalin Stoczniowiec Barlinek 0:1 0:1
8 06-07.10.90 Arkonia Szczecin Błękitni Stargard Szczeciński 0:1 0:0
8 06-07.10.90 Łucznik Strzelce Krajeńskie Flota Świnoujście 4:0 1:0
8 06-07.10.90 Ina Goleniów Pogoń II Szczecin 1:1 1:1
8 06-07.10.90 Odra Chojna Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:2 0:1
8 06-07.10.90 Mechanik Bobolice Energetyk Gryfino 2:1 2:0
8 06-07.10.90 Darłovia Darłowo Chemik Police 1:1 1:1
9 13-14.10.90 Chemik Police Gwardia Koszalin 4:0 3:0
9 13-14.10.90 Energetyk Gryfino Darłovia Darłowo 0:0
9 13-14.10.90 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Mechanik Bobolice 0:1 0:1
9 13-14.10.90 Pogoń II Szczecin Odra Chojna 0:0
9 13-14.10.90 Flota Świnoujście Ina Goleniów 3:0 0:0
9 13-14.10.90 Błękitni Stargard Szczeciński Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:0 0:0
9 13-14.10.90 Stoczniowiec Barlinek Arkonia Szczecin 2:0 1:0
10 20-21.10.90 Gwardia Koszalin Arkonia Szczecin 1:0 0:0
10 20-21.10.90 Łucznik Strzelce Krajeńskie Stoczniowiec Barlinek 1:3 1:1
10 20-21.10.90 Ina Goleniów Błękitni Stargard Szczeciński 0:4 0:2
10 20-21.10.90 Odra Chojna Flota Świnoujście 1:2 0:1
10 20-21.10.90 Mechanik Bobolice Pogoń II Szczecin 1:1 1:0
10 20-21.10.90 Darłovia Darłowo Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:3 0:2
10 20-21.10.90 Chemik Police Energetyk Gryfino 4:0 1:0
11 27-28.10.90 Energetyk Gryfino Gwardia Koszalin 0:1 0:1
11 27-28.10.90 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Chemik Police 1:1 0:0
11 27-28.10.90 Pogoń II Szczecin Darłovia Darłowo 2:2 0:0
11 27-28.10.90 Flota Świnoujście Mechanik Bobolice 4:1 2:0
11 27-28.10.90 Błękitni Stargard Szczeciński Odra Chojna 0:0
11 27-28.10.90 Stoczniowiec Barlinek Ina Goleniów 2:1 1:1
11 27-28.10.90 Arkonia Szczecin Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:1 1:0
12 03-04.11.90 Gwardia Koszalin Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:2 1:1
12 03-04.11.90 Ina Goleniów Arkonia Szczecin 1:1 1:0
12 03-04.11.90 Odra Chojna Stoczniowiec Barlinek 2:2 0:1
12 03-04.11.90 Mechanik Bobolice Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 1:0
12 03-04.11.90 Darłovia Darłowo Flota Świnoujście 1:1 1:1
12 03-04.11.90 Chemik Police Pogoń II Szczecin 1:1 1:0
12 03-04.11.90 Energetyk Gryfino Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:2 1:0
13 10-11.11.90 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Gwardia Koszalin 1:0 1:0
13 10-11.11.90 Pogoń II Szczecin Energetyk Gryfino 0:2 0:1
13 10-11.11.90 Flota Świnoujście Chemik Police 0:2 0:0
13 10-11.11.90 Błękitni Stargard Szczeciński Darłovia Darłowo 2:1 1:0
13 10-11.11.90 Stoczniowiec Barlinek Mechanik Bobolice 3:0 2:0
13 10-11.11.90 Arkonia Szczecin Odra Chojna 5:1 4:0
13 10-11.11.90 Łucznik Strzelce Krajeńskie Ina Goleniów 1:1 1:1
14 09-10.03.91 Gwardia Koszalin Ina Goleniów 4:0 2:0
14 09-10.03.91 Łucznik Strzelce Krajeńskie Odra Chojna 2:1 1:1
14 09-10.03.91 Arkonia Szczecin Mechanik Bobolice 2:0 2:0
14 09-10.03.91 Stoczniowiec Barlinek Darłovia Darłowo 1:4 0:1
14 09-10.03.91 Błękitni Stargard Szczeciński Chemik Police 0:0
14 09-10.03.91 Pogoń II Szczecin Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:0 0:0
14 09-10.03.91 Flota Świnoujście Energetyk Gryfino 2:0 1:0
15 16-17.03.91 Chemik Police Stoczniowiec Barlinek 1:0 0:0
15 16-17.03.91 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Flota Świnoujście 1:1 0:0
15 16-17.03.91 Mechanik Bobolice Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:1 0:1
15 16-17.03.91 Energetyk Gryfino Błękitni Stargard Szczeciński 2:2 1:1
15 16-17.03.91 Darłovia Darłowo Arkonia Szczecin 0:0
15 16-17.03.91 Pogoń II Szczecin Gwardia Koszalin 3:0 3:0
15 16-17.03.91 Odra Chojna Ina Goleniów 2:1 0:1
16 23-24.03.91 Gwardia Koszalin Odra Chojna 4:0 2:0
16 23-24.03.91 Ina Goleniów Mechanik Bobolice 5:0 3:0
16 23-24.03.91 Łucznik Strzelce Krajeńskie Darłovia Darłowo 4:0 3:0
16 23-24.03.91 Arkonia Szczecin Chemik Police 0:2 0:1
16 23-24.03.91 Stoczniowiec Barlinek Energetyk Gryfino 2:1 1:1
16 23-24.03.91 Błękitni Stargard Szczeciński Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 0:1
16 23-24.03.91 Flota Świnoujście Pogoń II Szczecin 1:1 0:1
17 30-31.03.91 Flota Świnoujście Gwardia Koszalin 0:1 0:0
17 30-31.03.91 Pogoń II Szczecin Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 0:1
17 30-31.03.91 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Stoczniowiec Barlinek 3:0 1:0
17 30-31.03.91 Energetyk Gryfino Arkonia Szczecin 2:0 1:0
17 30-31.03.91 Chemik Police Łucznik Strzelce Krajeńskie 4:0 1:0
17 30-31.03.91 Darłovia Darłowo Ina Goleniów 4:0 3:0
17 30-31.03.91 Mechanik Bobolice Odra Chojna 1:1 0:0
18 06-07.04.91 Gwardia Koszalin Mechanik Bobolice 3:0 1:0
18 06-07.04.91 Odra Chojna Darłovia Darłowo 1:3 0:2
18 06-07.04.91 Ina Goleniów Chemik Police 0:0
18 06-07.04.91 Łucznik Strzelce Krajeńskie Energetyk Gryfino 0:1 0:1
18 06-07.04.91 Stoczniowiec Barlinek Pogoń II Szczecin 1:1 0:1
18 06-07.04.91 Błękitni Stargard Szczeciński Flota Świnoujście 3:1 2:1
18 06-07.04.91 Arkonia Szczecin Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 0:0
19 13-14.04.91 Błękitni Stargard Szczeciński Gwardia Koszalin 2:1 1:1
19 13-14.04.91 Flota Świnoujście Stoczniowiec Barlinek 1:1 0:0
19 13-14.04.91 Pogoń II Szczecin Arkonia Szczecin 1:0 0:0
19 13-14.04.91 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Łucznik Strzelce Krajeńskie 4:0 3:0
19 13-14.04.91 Energetyk Gryfino Ina Goleniów 3:1 1:1
19 13-14.04.91 Chemik Police Odra Chojna 7:0 4:0
19 13-14.04.91 Darłovia Darłowo Mechanik Bobolice 0:0
20 20-21.04.91 Mechanik Bobolice Chemik Police 0:3 0:1
20 20-21.04.91 Odra Chojna Energetyk Gryfino 0:2 0:1
20 20-21.04.91 Łucznik Strzelce Krajeńskie Pogoń II Szczecin 2:0 1:0
20 20-21.04.91 Stoczniowiec Barlinek Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 1:0
20 20-21.04.91 Ina Goleniów Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 0:0
20 20-21.04.91 Arkonia Szczecin Flota Świnoujście 2:1 0:1
20 20-21.04.91 Gwardia Koszalin Darłovia Darłowo 2:1 1:1
21 27-28.04.91 Stoczniowiec Barlinek Gwardia Koszalin 2:1 2:0
21 27-28.04.91 Błękitni Stargard Szczeciński Arkonia Szczecin 4:1 1:0
21 27-28.04.91 Flota Świnoujście Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:2 2:0
21 27-28.04.91 Pogoń II Szczecin Ina Goleniów 6:1 1:0
21 27-28.04.91 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Odra Chojna 1:0 0:0
21 27-28.04.91 Energetyk Gryfino Mechanik Bobolice 5:0 1:0
21 27-28.04.91 Chemik Police Darłovia Darłowo 4:0 3:0
22 04-05.05.91 Gwardia Koszalin Chemik Police 1:1 1:0
22 04-05.05.91 Darłovia Darłowo Energetyk Gryfino 1:1 0:1
22 04-05.05.91 Mechanik Bobolice Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2:5 0:1
22 04-05.05.91 Odra Chojna Pogoń II Szczecin 1:1 0:0
22 04-05.05.91 Ina Goleniów Flota Świnoujście 4:1 3:0
22 04-05.05.91 Łucznik Strzelce Krajeńskie Błękitni Stargard Szczeciński 0:2 0:1
22 04-05.05.91 Arkonia Szczecin Stoczniowiec Barlinek 2:0 1:0
23 11-12.05.91 Arkonia Szczecin Gwardia Koszalin 1:2 0:1
23 11-12.05.91 Stoczniowiec Barlinek Łucznik Strzelce Krajeńskie 3:0 1:0
23 11-12.05.91 Błękitni Stargard Szczeciński Ina Goleniów 4:2 2:1
23 11-12.05.91 Flota Świnoujście Odra Chojna 2:0 0:0
23 11-12.05.91 Pogoń II Szczecin Mechanik Bobolice 2:2 2:2
23 11-12.05.91 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Darłovia Darłowo 4:1 1:1
23 11-12.05.91 Energetyk Gryfino Chemik Police 0:2 0:1
24 18-19.05.91 Gwardia Koszalin Energetyk Gryfino 2:0 1:0
24 18-19.05.91 Chemik Police Celuloza Kostrzyn nad Odrą 6:1 4:0
24 18-19.05.91 Darłovia Darłowo Pogoń II Szczecin 5:1 3:0
24 18-19.05.91 Mechanik Bobolice Flota Świnoujście 3:1 2:0
24 18-19.05.91 Odra Chojna Błękitni Stargard Szczeciński 1:3 0:0
24 18-19.05.91 Ina Goleniów Stoczniowiec Barlinek 1:1 0:0
24 18-19.05.91 Łucznik Strzelce Krajeńskie Arkonia Szczecin 2:1 1:1
25 25-26.05.91 Łucznik Strzelce Krajeńskie Gwardia Koszalin 0:1 0:0
25 25-26.05.91 Arkonia Szczecin Ina Goleniów 1:0 0:0
25 25-26.05.91 Stoczniowiec Barlinek Odra Chojna 3:1 0:1
25 25-26.05.91 Błękitni Stargard Szczeciński Mechanik Bobolice 4:0 2:0
25 25-26.05.91 Flota Świnoujście Darłovia Darłowo 1:1 0:0
25 25-26.05.91 Pogoń II Szczecin Chemik Police 0:6 0:2
25 25-26.05.91 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Energetyk Gryfino 2:0 1:0
26 01-02.06.91 Gwardia Koszalin Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:0 1:0
26 01-02.06.91 Energetyk Gryfino Pogoń II Szczecin 5:0 2:0
26 01-02.06.91 Chemik Police Flota Świnoujście 8:1 2:1
26 01-02.06.91 Darłovia Darłowo Błękitni Stargard Szczeciński 2:2 2:0
26 01-02.06.91 Mechanik Bobolice Stoczniowiec Barlinek 2:2 0:1
26 01-02.06.91 Odra Chojna Arkonia Szczecin 2:7 0:2
26 01-02.06.91 Ina Goleniów Łucznik Strzelce Krajeńskie 3:1 3:0

Tabela krzyżowa grupy wielkopolskiej-północ:

WIELKOPOLSKA PŁN. CHEMIK BŁĘKITNI STOCZNIOWIEC CELULOZA POGOŃ II GWARDIA DARŁOVIA ŁUCZNIK ENERGETYK FLOTA ARKONIA INA ODRA MECHANIK D M Y J D
R P + - R P + -
CHEMIK XXX 2:2 1:0 6:1 1:1 4:0 4:0 4:0 4:0 8:1 5:1 3:0 7:0 6:0 11 2 0 55 6 6 5 2 27 8
BŁĘKITNI 0:0 XXX 0:3 1:1 1:3 2:1 2:1 2:0 3:0 3:1 4:1 4:2 0:0 4:0 8 3 2 26 13 8 3 2 23 12
STOCZNIOWIEC 3:2 2:1 XXX 1:0 1:1 2:1 1:4 3:0 2:1 1:1 2:0 2:1 3:1 3:0 10 2 1 26 13 4 4 5 16 16
CELULOZA 1:1 0:1 3:0 XXX 2:2 1:0 4:1 4:0 2:0 1:1 2:1 0:0 1:0 0:1 7 4 2 21 8 5 2 6 16 19
POGOŃ II 0:6 1:2 1:0 1:0 XXX 3:0 2:2 4:1 0:2 1:0 1:0 6:1 0:0 2:2 7 3 3 22 16 3 7 3 19 21
GWARDIA 1:1 0:1 0:1 1:0 0:4 XXX 2:1 2:2 2:0 1:1 1:0 4:0 4:0 3:0 7 3 3 21 11 5 2 6 13 24
DARŁOVIA 1:1 2:2 2:1 0:3 5:1 7:0 XXX 0:1 1:1 1:1 0:0 4:0 6:1 0:0 5 6 2 29 12 4 3 6 18 27
ŁUCZNIK 2:1 0:2 1:3 3:0 2:0 0:1 4:0 XXX 0:1 4:0 2:1 1:1 2:1 6:1 8 1 4 27 12 2