Kluby dla reprezentacji

reprezentacja polski 1992

Oto wyjątkowe zastawienie opisujące reprezentację polski przez pryzmat klubów, które współtworzyły jej sukcesy w kolejnych latach. Przeanalizowaliśmy historię występów i zestawiliśmy reprezentantów z klubami, w których aktualnie występowali. W efekcie otrzymaliśmy listę klubów, które najczęściej oddawały swoich piłkarzy do gry z orłem na piersi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami na temat reprezentacji, które znajdziesz pod tym adresem.

Klasyfikacja jest podzielona na lata i kluby. W tabeli znajdziesz zawodników, którzy występowali łącznie w meczach reprezentacji w danym roku.

Rok KLUB SUMA MECZÓW SUMA GOLI IMIĘ I NAZWISKO – MECZE/GOLE
1921 CRACOVIA 7 0 Stanisław Cikowski – 1/0, Ludwik Gintel – 1/0, Józef Kałuża – 1/0, Stanisław Mielech – 1/0, Leon Sperling – 1/0 Zdzisław Styczeń – 1/0, Tadeusz Synowiec – 1/0
1921 WARTA POZNAŃ 1 0 Marian Einbacher – 1/0
1921 POGOŃ LWÓW 1 0 Wacław Kuchar – 1/0
1921 POLONIA WARSZAWA 2 0 Jan Loth – 1/0, Artur Marczewski – 1/0
1922 CRACOVIA 25 2 Stanisław Cikowski – 4/0, Stefan Fryc – 3/0, Ludwik Gintel – 3/0, Józef Kałuża – 3/2, Adam Kogut – 1/0, Stanisław Mielech – 1/0, Stefan Popiel – 1/0, Andrzej Przeworski – 1/0, Leon Sperling – 4/0, Zdzisław Styczeń – 1/0, Tadeusz Synowiec – 3/0
1922 POGOŃ LWÓW 5 2 Wacław Kuchar – 3/0, Józef Garbień – 2/2,
1922 WARTA POZNAŃ 5 0 Marian Spoida – 2/0, Zbigniew Niziński – 1/0, Władysław Prymka – 1/0, Wawrzyniec Staliński – 1/0
1922 JUTRZENKA KRAKÓW 3 1 Józef Klotz – 2/1, Zygmunt Krumholz – 1/0
1922 WISŁA KRAKÓW 3 0 Henryk Reyman – 1/0, Stefan Śliwa – 1/0, Mieczysław Wiśniewski – 1/0
1922 KORONA WARSZAWA 1 0 Jerzy Bułanow – 1/0
1922 OLSZA KRAKÓW 1 1 Leopold Duźniak – 1/1
1922 POLONIA WARSZAWA 1 0 Jan Loth – 1/0
1923 CRACOVIA 18 1 Stanisław Cikowski – 3/0, Stefan Fryc – 3/0, Ludwik Gintel – 3/0,Tadeusz Synowiec – 3/0, Leon Sperling – 2/0, Józef Kałuża – 1/1, Stefan Popiel – 1/0, Zdzisław Styczeń – 1/0, , Mieczysław Zimowski – 1/0
1923 POGOŃ LWÓW 14 2 Mieczysław Batsch – 4/1, Wacław Kuchar – 3/1, Józef Garbień – 2/0, , Władysław Olearczyk – 2/0, Józef Słonecki – 2/0 Ludwik Schneider – 1/0,
1923 WISŁA KRAKÓW 9 2 , Mieczysław Wiśniewski – 3/0, Władysław Kowalski – 2/2, Stefan Śliwa – 2/0, Kazimierz Kaczor – 1/0, Henryk Reyman – 1/0
1923 CZARNI LWÓW 6 1 Juliusz Miller – 4/1, Witold Gieras – 2/0,
1923 WARTA POZNAŃ 6 5 Marian Spoida – 3/0, Wawrzyniec Staliński – 3/5
1923 ŁKS ŁÓDŹ 1 0 Wawrzyniec Cyl – 1/0
1923 POLONIA WARSZAWA 1 0 Jan Loth – 1/0
1924 WISŁA KRAKÓW 24 4 Henryk Reyman – 5/2, Józef Adamek – 4/0, Marian Markiewicz – 3/0, Mieczysław Balcer – 2/1, Władysław Kowalski – 2/0, Zdzisław Styczeń – 2/0, Mieczysław Wiśniewski – 2/0, Władysław Krupa – 1/0, Stanisław Czulak – 1/1, Kazimierz Kaczor – 1/0, Marian Kiliński – 1/0
1924 POGOŃ LWÓW 10 1 Wacław Kuchar – 5/0, Mieczysław Batsch – 2/1, Józef Garbień – 2/0, Karol Hanke – 2/0, , Władysław Olearczyk – 1/0
1924 CRACOVIA 9 1 Stefan Fryc – 2/0, Leon Sperling – 2/0, Zygmunt Chruściński – 1/1, Stanisław Cikowski – 1/0, Ludwik Gintel – 1/0, Józef Kałuża – 1/0, Tadeusz Synowiec – 1/0
1924 ŁKS ŁÓDŹ 8 0 Władysław Karasiak – 3/0, Wawrzyniec Cyl – 2/0, Karol Hanke – 1/0, , Zygmunt Otto – 1/0, Antoni Śledź – 1/0
1924 WARTA POZNAŃ 7 0 Marian Spoida – 5/0, Wawrzyniec Staliński – 2/0
1924 1.FC KATOWICE 4 0 Emil Görlitz – 4/0
1924 CZARNI LWÓW 2 0 Juliusz Miller – 2/0
1924 POLONIA WARSZAWA 2 0 Jan Loth – 2/0
1924 LEGIA WARSZAWA 1 0 Antoni Amirowicz – 1/0
1924 WARSZAWIANKA 1 0 Stefan Domański – 1/0
1925 POGOŃ LWÓW 21 1 Karol Hanke – 5/0, Emil Görlitz – 4/0, Józef Słonecki – 4/0, Wacław Kuchar – 3/1, Józef Garbień – 1/0, Władysław Olearczyk – 1/0, , Mieczysław Batsch – 1/0, Bronisław Fichtel – 1/0, Ludwik Szabakiewicz – 1/0
1925 CRACOVIA 20 3 Ludwik Gintel – 4/0, Józef Kałuża – 4/1, Leon Sperling – 4/2 Zygmunt Chruściński – 3/0, Józef Ciszewski – 2/0, Tadeusz Zastawniak – 2/0, Antoni Malczyk – 1/0
1925 WARTA POZNAŃ 5 1 Wawrzyniec Staliński – 3/1, Marian Spoida – 2/0
1925 WISŁA KRAKÓW 5 1 Józef Adamek – 2/1, Witold Gieras – 1/0, Kazimierz Kaczor – 1/0, Aleksander Pychowski – 1/0
1925 POLONIA WARSZAWA 3 0 Mieczysław Czajkowski – 2/0, Aleksander Tupalski – 1/0
1925 WAWEL KRAKÓW 2 0 Kazimierz Seichter – 2/0
1925 CZARNI LWÓW 1 0 Filip Kmiciński – 1/0
1926 CRACOVIA 16 2 Tadeusz Zastawniak – 4/0 , Józef Kałuża – 4/2, Zygmunt Chruściński – 3/0 Józef Kubiński – 2/0, Leon Sperling – 2/0, Mieczysław Szumiec – 1/0
1926 POGOŃ LWÓW 14 6 Wacław Kuchar – 5/0, Mieczysław Batsch – 4/6, Franciszek Giebartowski – 3/0, Józef Garbień – 1/0, Aleksander Pychowski – 1/0
1926 WISŁA KRAKÓW 6 4 Mieczysław Balcer – 3/3, Józef Adamek – 2/1, ,Bronisław Fichtel – 1/0
1926 WKS ŁÓDŹ 5 0 Władysław Karasiak – 5/0
1926 WARTA POZNAŃ 4 4 Wawrzyniec Staliński – 2/4, Michał Flieger – 1/0, Marian Spoida – 1/0,
1926 WARSZAWIANKA 4 0 Stefan Domański – 3/0, Symplicjusz Zwierzewski – 1/0
1926 HASMONEA LWÓW 3 3 Izydor Redler – 1/0, Ludwik Schneider – 1/0, Zygmunt Steuermann – 1/3
1926 KLUB TURYSTÓW ŁÓDŹ 3 0 Aleksander Kahane – 2/0, Teodor Wieliszek – 1/0
1926 LEGIA WARSZAWA 3 0 Józef Ciszewski – 3/0
1926 ŁTSG ŁÓDŹ 3 0 August Milde – 3/0
1926 POLONIA WARSZAWA 3 1 Aleksander Tupalski – 2/1, Stefan Loth – 1/0,
1926 PKS KATOWICE 3 0 Stefan Kisieliński – 3/0
1926 ŁKS ŁÓDŹ 2 0 Bolesław Cichecki – 1/0, Jan Durka – 1/0
1926 CZARNI LWÓW 1 0 Jan Drapała – 1/0
1926 DIANA KATOWICE 1 0 Paweł Lubina – 1/0
1926 RUCH WIELKIE HAJDUKI 1 0 Józef Sobota – 1/0
1927 CRACOVIA 7 2 Edward Bill – 1/0, Aleksander Kahane – 1/0, Józef Kałuża – 1/1, Stanisław Ptak – 1/0, Stanisław Wójcik – 1/1, Franciszek Zastawniak – 1/0, Tadeusz Zastawniak – 1/0
1927 POGOŃ KATOWICE 3 1 Edward Konietzny – 1/0, Paweł Lubina – 1/0, Karol Pazurek – 1/1
1927 PKS KATOWICE 1 0 Stefan Kisieliński – 1/0
1927 WAWEL KRAKÓW 1 0 Kazimierz Seichter – 1/0
1928 POGOŃ LWÓW 6 3 Wacław Kuchar – 3/3, Stanisław Deutschman – 1/0, Karol Hanke – 1/0, Ludwik Szabakiewicz – 1/0
1928 WARTA POZNAŃ 6 1 Wawrzyniec Staliński – 2/1, Władysław Przybysz – 1/0, Witold Przykucki – 1/0, Marian Spoida – 1/0, Jan Wojciechowski – 1/0
1928 POLONIA WARSZAWA 5 0 Stefan Kisieliński – 2/0, Jerzy Bułanow – 1/0, Włodzimierz Krygier – 1/0, Bronisław Seichter – 1/0
1928 WISŁA KRAKÓW 5 2 Jan Kotlarczyk – 3/0, Mieczysław Balcer – 1/0, Henryk Reyman – 1/2
1928 CRACOVIA 4 0 Józef Kałuża – 1/0, Józef Kubiński – 1/0, Franciszek Zastawniak – 1/0, Tadeusz Zastawniak – 1/0
1928 KLUB TURYSTÓW ŁÓDŹ 3 0 Władysław Karasiak – 3/0
1928 LEGIA WARSZAWA 2 0 Janusz Nawrot – 1/0, Witold Wypijewski – 1/0
1928 WARSZAWIANKA 2 0 Stefan Domański – 1/0, Jan Luxenburg – 1/0
1928 1.FC KATOWICE 1 0 Karol Kossok – 1/0
1928 HASMONEA LWÓW 1 1 Zygmunt Steuermann – 1/1
1928 ŁKS ŁÓDŹ 1 0 Antoni Gałecki – 1/0
1928 POGOŃ KATOWICE 1 0 Karol Pazurek – 1/0
1929 LEGIA WARSZWA 5 6 Józef Ciszewski – 2/2, Henryk Martyna – 1/0, Janusz Nawrot – 1/4, Marian Schaller – 1/0
1929 WISŁA KRAKÓW 4 1 Józef Adamek – 1/0, Mieczysław Balcer – 1/1, Józef Kotlarczyk – 1/0, Maksymilian Koźmin – 1/0
1929 POLONIA WARSZAWA 4 1 Jerzy Bułanow – 1/0, Leonard Malik – 1/1, Bronisław Seichter – 1/0, Władysław Szczepaniak – 1/0
1929 CRACOVIA 3 0 Zygmunt Chruściński – 1/0, Aleksander Mysiak – 1/0, Leon Sperling – 1/0
1929 GARBARNIA KRAKÓW 3 1 Tadeusz Konkiewicz – 1/0, Karol Pazurek – 1/0, Józef Smoczek – 1/1
1929 WARTA POZNAŃ 2 0 Marian Fontowicz – 1/0, Jan Wojciechowski – 1/0
1929 ŁKS ŁÓDŹ 1 0 Antoni Gałecki – 1/0
1931 WISŁA KRAKÓW 16 6 Józef Kotlarczyk – 5/0, Jan Kotlarczyk – 4/0, Mieczysław Balcer – 2/3, Walerian Kisieliński – 1/2, Maksymilian Koźmin – 1/0, Bronisław Makowski – 1/0, Henryk Reyman – 1/1, Emil Skrynkowicz – 1/0
1931 LEGIA WARSZAWA 14 4 Henryk Martyna – 4/1, Janusz Nawrot – 4/1, Józef Ciszewski – 2/0, Witold Wypijewski – 2/2, Franciszek Cebulak – 1/0, Marian Schaller – 1/0
1931 POLONIA WARSZAWA 9 0 Jerzy Bułanow – 5/0, Władysław Szczepaniak – 4/0
1931 GARBARNIA KRAKÓW 7 0 Karol Pazurek – 2/0, Otto Riesner – 2/0, Gustaw Bator – 1/0, Józef Smoczek – 1/0, Franciszek Wilczkiewicz – 1/0
1931 POGOŃ LWÓW 5 2 Karol Kossok – 3/2, Spirydon Albański – 2/0,
1931 WARTA POZNAŃ 4 2 Marian Fontowicz – 3/0, Adam Knioła – 1/2
1931 CRACOVIA 2 0 Aleksander Mysiak – 2/0
1931 RUCH WIELKIE HAJDUKI 2 0 Jan Badura – 1/0, Teodor Peterek – 1/0
1931 WARSZAWIANKA 1 0 Symplicjusz Zwierzewski – 1/0
1932 LEGIA WARSZAWA 9 6 Henryk Martyna – 3/0, Janusz Nawrot – 3/6, Franciszek Cebulak – 1/0, Marian Schaller – 1/0. Witold Wypijewski – 1/0
1932 CRACOVIA 8 1 Aleksander Mysiak – 3/0. Józef Ciszewski – 2/1, Zygmunt Chruściński – 1/0, Stefan Lasota – 1/0, Stanisław Malczyk – 1/0
1932 GARBARNIA KRAKÓW 7 1 Karol Pazurek – 3/0, Gustaw Bator – 2/1, Otto Riesner – 1/0, Franciszek Wilczkiewicz – 1/0
1932 WISŁA KRAKÓW 6 0 Józef Kotlarczyk – 3/0, Jan Kotlarczyk – 2/0 , Jerzy Otfinowski – 1/0
1932 POGOŃ LWÓW 4 1 Spirydon Albański – 2/0, Michał Matyas – 2/1
1932 POLONIA WARSZAWA 4 0 Jerzy Bułanow – 3/0, Władysław Szczepaniak – 1/0
1932 WARTA POZNAŃ 3 1 Marian Fontowicz – 1/0, Leon Radojewski – 1/1, Fryderyk Scherfke – 1/0
1932 ŁKS ŁÓDŹ 2 0 Antoni Gałecki – 1/0, Roman Jańczyk – 1/0
1932 RUCH WIELKIE HAJDUKI 2 1 Ewald Urban – 1/1, Gerard Wodarz – 1/0
1932 bez klubu 1 1 Karol Kossok – 1/1
1932 WARSZAWIANKA 1 0 Symplicjusz Zwierzewski – 1/0
1933 POGOŃ LWÓW 9 1 Spirydon Albański – 4/0, Michał Matyas – 3/0, Edmund Majowski – 2/1
1933 WISŁA KRAKÓW 9 0 Jan Kotlarczyk – 4/0, Józef Kotlarczyk – 4/0, Artur Woźniak – 1/0
1933 LEGIA WARSZAWA 7 3 Janusz Nawrot – 4/2, Henryk Martyna – 3/1
1933 RUCH WIELKIE HAJDUKI 7 0 Gerard Wodarz – 3/0, Ewald Urban – 2/0, Karol Dziwisz – 1/0, Edmund Giemsa – 1/0,
1933 POLONIA WARSZAWA 5 0 Jerzy Bułanow – 4/0, Władysław Szczepaniak – 1/0
1933 CRACOVIA 5 0 Aleksander Mysiak – 3/0, Józef Ciszewski – 1/0, Jan Pająk – 1/0
1933 GARBARNIA KRAKÓW 4 0 Karol Pazurek – 4/0
1933 ŁKS ŁÓDŹ 2 1 Władysław Król – 2/1
1934 RUCH WIELKIE HAJDUKI 17 8 Ernest Wilimowski – 5/3, Gerard Wodarz – 5/3, Teodor Peterek – 3/1, Ewald Urban – 3/1, Karol Dziwisz – 1/0
1934 LEGIA WARSZAWA 14 6 Henryk Martyna – 5/2, Janusz Nawrot – 5/3, Antoni Keller – 1/0, Ryszard Łysakowski – 1/1, Marian Schaller – 1/0, Witold Wypijewski – 1/0
1934 CRACOVIA 9 0 Aleksander Mysiak – 4/0, Józef Ciszewski – 2/0, Franciszek Cebulak – 1/0, Jan Pająk – 1/0, Józef Żiżka – 1/0
1934 WISŁA KRAKÓW 9 0 Jan Kotlarczyk – 4/0, Józef Kotlarczyk – 4/0, Mieczysław Balcer – 1/0
1934 POLONIA WARSZAWA 8 0 Jerzy Bułanow – 5/0, Władysław Szczepaniak – 3/0
1934 POGOŃ LWÓW 7 0 Spirydon Albański – 2/0, Edmund Majowski – 2/0, Michał Matyas – 2/0, Adolf Zimmer – 1/0
1934 GARBARNIA KRAKÓW 4 2 Karol Pazurek – 2/2, Konstanty Haliszka – 1/0, Otto Riesner – 1/0
1934 ŁKS ŁÓDŹ 3 0 Henryk Frymarkiewicz – 1/0, Antoni Gałecki – 1/0, Władysław Karasiak – 1/0, Władysław Król – 1/0
1934 WARTA POZNAŃ 2 0 Marian Fontowicz – 2/0
1934 WARSZAWIANKA 1 0 Stefan Domański – 1/0
1935 POGOŃ LWÓW 12 5 Spirydon Albański – 4/0, Michał Matyas – 4/4, Jan Wasiwicz – 3/0, Antoni Komendo-Borowski – 1/1
1935 CRACOVIA 10 1 Walerian Kisieliński – 4/0, Stefan Doniec – 3/0, Stanisław Malczyk – 2/1, Wilhelm Góra – 1/0,
1935 WISŁA KRAKÓW 10 0 Józef Kotlarczyk – 5/0, Jan Kotlarczyk – 3/0, Artur Woźniak – 2/0
1935 NAPRZÓD LIPINY 8 0 Erwin Michalski – 4/0, Ryszard Piec – 4/0
1935 LEGIA WARSZAWA 7 0 Henryk Martyna – 4/0, Antoni Keller – 1/0, , Janusz Nawrot – 1/0, Henryk Przeździecki – 1/0
1935 GARBARNIA KRAKÓW 6 1 Konstanty Haliszka – 2/0, Karol Pazurek – 2/1, Otto Riesner – 2/0
1935 DĄB KATOWICE 4 0 Ewald (Edward) Dytko – 4/0
1935 RUCH WIELKIE HAJDUKI 4 1 Edmund Giemsa – 2/0, Teodor Peterek – 1/1, Gerard Wodarz – 1/0
1935 WARSZAWIANKA 4 1 Józef Smoczek – 2/1, Adam Knioła – 1/0, Zenon Sroczyński – 1/0
1935 WARTA POZNAŃ 4 0 Fryderyk Scherfke – 3/0, Marian Fontowicz – 1/0
1935 ŁKS ŁÓDŹ 2 0 Stefan Fliegel – 1/0, Antoni Piasecki – 1/0
1935 POLONIA WARSZAWA 2 0 Jerzy Bułanow – 2/0
1936 POGOŃ LWÓW 11 1 Spirydon Albański – 4/0, Michał Matyas – 4/1, Jan Wasiewicz – 3/0
1936 RUCH WIELKIE HAJDUKI 10 6 Gerard Wodarz – 5/3, Teodor Peterek – 2/3, Jan Badura – 1/0, Eryk Tatuś – 1/0, Ernest Wilimowski – 1/0,
1936 ŁKS ŁÓDŹ 6 0 Antoni Gałecki – 4/0, Stanisław Andrzejewski – 1/0, , Edward Miller – 1/0
1936 POLONIA WARSZAWA 6 0 Władysław Szczepaniak – 5/0, Walerian Kisieliński – 1/0,
1936 DĄB KATOWICE 5 0 Ewald (Edward) Dytko – 5/0
1936 LEGIA WARSZAWA 5 0 Franciszek Cebulak – 2/0, Henryk Martyna – 3/0
1936 ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 5 2 Hubert Gad – 5/2
1936 WARTA POZNAŃ 5 1 Fryderyk Scherfke – 4/0, Hieronim Schwartz – 1/1
1936 WISŁA KRAKÓW 5 0 Józef Kotlarczyk – 4/0, Edward Madejski – 1/0
1936 NAPRZÓD LIPINY 4 1 Ryszard Piec – 4/1
1936 CRACOVIA 3 0 Wilhelm Góra – 2/0, Józef Żiżka – 1/0
1936 AKS CHORZÓW 2 1 Leonard Piątek – 1/0, Jerzy Wostal – 1/1
1936 WARSZAWIANKA 2 0 Juliusz Joksch – 1/0, Lucjan Rudnicki – 1/0
1936 GARBARNIA KRAKÓW 1 0 Jan Lesiak – 1/0
1937 RUCH WIELKIE HAJDUKI 12 4 Edmund Giemsa – 4/0, Ernest Wilimowski – 4/3, Gerard Wodarz – 3/1, Teodor Peterek – 1/0,
1937 WISŁA KRAKÓW 9 0 Józef Kotlarczyk – 4/0, Edward Madejski – 2/0, Bolesław Habowski – 1/0, Antoni Łyko – 1/0, , Artur Woźniak – 1/0
1937 AKS CHORZÓW 7 5 Leonard Piątek – 4/4, Jerzy Wostal – 2/1, Franciszek Pytel – 1/0,
1937 POLONIA WARSZAWA 7 0 Władysław Szczepaniak – 4/0, Erwin Nyc – 2/0, Walerian Kisieliński – 1/0,
1937 NAPRZÓD LIPINY 6 2 Ryszard Piec – 4/1, Jerzy Piec – 2/1,
1937 POGOŃ LWÓW 6 1 Jan Wasiewicz – 4/0, Michał Matyas – 2/1
1937 CRACOVIA 5 3 Wilhelm Góra – 2/0, Władysław Pawłowski – 2/0, Józef Korbas – 1/3,
1937 WARTA POZNAŃ 5 0 Kajetan Kryszkiewicz – 2/0,VEdmund Twórz – 2/0, Fryderyk Scherfke – 1/0,
1937 ŁKS ŁÓDŹ 3 1 Antoni Gałecki – 2/0, Władysław Król – 1/1
1937 BRYGADA CZĘSTOCHOWA 2 0 Adolf Krzyk – 2/0
1937 DĄB KATOWICE 2 0 Ewald (Edward) Dytko – 2/0
1937 HCP POZNAŃ 1 0 Antoni Böttcher – 1/0
1937 ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 1 0 Hubert Gad – 1/0
1937 ŚMIGŁY WILNO 1 0 Longin Korwin-Pawłowski – 1/0
1938 RUCH WIELKIE HAJDUKI 18 13 Ernest Wilimowski – 8/10, Gerard Wodarz – 8/2, Edmund Giemsa – 1/0, Teodor Peterek – 1/1
1938 AKS CHORZÓW 15 6 Leonard Piątek – 8/5, Jerzy Wostal – 5/1, Roman Mrugała – 2/0
1938 POLONIA WARSZAWA 14 0 Władysław Szczepaniak – 8/0, Erwin Nyc – 6/0
1938 NAPRZÓD LIPINY 10 1 Ryszard Piec – 8/1, Jerzy Piec – 2/0,
1938 CRACOVIA 9 1 Wilhelm Góra – 8/0, Józef Korbas – 1/1
1938 ŁKS ŁÓDŹ 8 0 Antoni Gałecki – 8/0
1938 bez klubu 8 0 Edward Madejski – 8/0
1938 DĄB KATOWICE 7 0 Ewald (Edward) Dytko – 7/0
1938 WARTA POZNAŃ 7 1 Fryderyk Scherfke – 3/1, Piotr Danielak – 1/0, Czesław Gendera – 1/0,, Franciszek Sobkowiak – 1/0, Edmund Twórz – 1/0
1938 WISŁA KRAKÓW 3 1 Bolesław Habowski – 1/1, Antoni Łyko – 1/0, Artur Woźniak – 1/0
1938 POGOŃ LWÓW 2 1 Stefan Sumara – 1/0, Jan Wasiewicz – 1/1
1939 POLONIA WARSZAWA 8 0 Władysław Szczepaniak – 4/0, Erwin Nyc – 3/0, Henryk Jaźnicki – 1/0,
1939 RUCH WIELKIE HAJDUKI (CHORZÓW) 8 5 Ernest Wilimowski – 4/5, Gerard Wodarz – 2/0, Edmund Giemsa – 1/0, Henryk Mikunda – 1/0
1939 AKS CHORZÓW 7 3 Leonard Piątek – 4/2,Jerzy Wostal – 2/1, Alfred Pochopień – 1/0,
1939 BRYGADA CZĘSTOCHOWA 4 0 Adolf Krzyk – 4/0
1939 CRACOVIA 4 0 Wilhelm Góra – 3/0, Edward Jabłoński – 1/0
1939 DĄB KATOWICE 4 0 Ewald (Edward) Dytko – 4/0
1939 ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 3 0 Ewald (Edward) Cebula – 2/0, Zygmunt Kulawik – 1/0
1939 WARTA POZNAŃ 3 0 Edmund Twórz – 3/0
1939 FABLOK CHRZANÓW 1 0 Paweł Cyganek – 1/0
1939 NAPRZÓD LIPINY 1 0 Ryszard Piec – 1/0
1939 POGOŃ LWÓW 1 0 Michał Matyas – 1/0
1939 WARSZAWIANKA 1 0 Stanisław Baran – 1/0
1947 AKS CHORZÓW 17 2 Maksymilian Barański – 5/0, Henryk Gajdzik – 5/0, Henryk Spodzieja – 5/2, Jerzy Piec – 2/0
1947 WISŁA KRAKÓW 17 2 Mieczysław Gracz – 7/2, Stanisław Flanek – 6/0, Jerzy Jurowicz – 2/0, Michał Filek – 1/0, Władysław Giergiel – 1/0,
1947 ŁKS ŁÓDŹ 13 2 Tadeusz Hogendorf – 5/2, Jan Włodarczyk – 5/0, Stanisław Baran – 3/0
1947 CRACOVIA 10 1 Tadeusz Parpan – 7/0, Edward Jabłoński – 2/1, Marian Jabłoński – 1/0
1947 RUCH CHORZÓW 9 7 Gerard Cieślik – 7/7, Walter Brom – 2/0
1947 POLONIA WARSZAWA 6 0 Władysław Szczepaniak – 3/0, Tadeusz Świcarz – 2/0, Edward Brzozowski – 1/0
1947 LEGIA WARSZAWA 5 0 Mieczysław Szczurek – 3/0, Henryk Skromny – 2/0
1947 POGOŃ KATOWICE 3 0 Antoni Janik – 3/0
1947 TARNOVIA TARNÓW 3 0 Antoni Barwiński – 3/0
1947 POLONIA BYTOM 2 0 Zygmunt Kulawik – 2/0
1947 WARTA POZNAŃ 2 0 Stanisław Kaźmierczak – 1/0, Bolesław Smólski – 1/0
1947 RADOMIAK RADOM 1 0 Marian Czachor – 1/0
1948 LEGIA WARSZAWA 15 0 Tadeusz Waśko – 7/0, Henryk Skromny – 3/0, Zdzisław Mordarski – 2/0, Kazimierz Górski – 1/0, , Józef Oprych – 1/0, Mieczysław Szczurek – 1/0
1948 RUCH CHORZÓW 14 3 Gerard Cieślik – 7/3, Jan Przecherka – 4/0, Henryk Alszer – 1/0, Ewald (Edward) Cebula – 1/0, Eugeniusz Kubicki – 1/0,
1948 AKS CHORZÓW 13 1 Henryk Janduda – 6/0, Norbert Gajdzik – 5/0, Henryk Spodzieja – 2/1
1948 CRACOVIA 13 1 Tadeusz Parpan – 7/1, Henryk Bobula – 5/0, Marian Jabłoński – 1/0
1948 WISŁA KRAKÓW 11 2 Mieczysław Gracz – 7/1, Józef Kohut – 4/1
1948 TARNOVIA TARNÓW 7 0 Antoni Barwiński – 7/0
1948 POGOŃ KATOWICE 5 0 Antoni Janik – 4/0, Wacław Sąsiadek – 1/0
1948 LECH POZNAŃ 3 0 Edmund Białas – 2/0, Mieczysław Tarka – 1/0
1948 ŁKS ŁÓDŹ 2 0 Stanisław Baran – 1/0, Jan Włodarczyk – 1/0
1949 CRACOVIA 15 0 Władysław Gędłek – 6/0, Tadeusz Parpan – 5/0, Henryk Rybicki – 3/0, Marian Jabłoński – 1/0
1949 WISŁA KRAKÓW 13 4 Józef Mamoń – 4/2, Mieczysław Gracz – 3/0, Józef Kohut – 3/2, Jerzy Jurowicz – 2/0, Stanisław Flanek – 1/0
1949 RUCH CHORZÓW 12 4 Czesław Suszczyk – 6/0, Gerard Cieślik – 4/3, Henryk Alszer – 2/1
1949 POLONIA WARSZAWA 9 0 Edward Brzozowski – 3/0, Tadeusz Świcarz – 3/0, Henryk Borucz – 2/0, Zygmunt Ochmański – 1/0
1949 ŁKS ŁÓDŹ 6 0 Stanisław Baran – 2/0, Rudolf Patkoló – 2/0, Tadeusz Hogendorf – 1/0, Marian Łącz – 1/0,
1949 AKS CHORZÓW 5 0 Henryk Spodzieja – 2/0, Teodor Wieczorek – 2/0, Henryk Janduda – 1/0
1949 TARNOVIA TARNÓW 4 0 Antoni Barwiński – 4/0
1949 LEGIA WARSZAWA 3 0 Zdzisław Mordarski – 3/0
1949 LECH POZNAŃ 1 0 Mieczysław Tarka – 1/0
1949 LECHIA GDAŃSK 1 1 Alfred Kokot – 1/1
1949 POLONIA BYTOM 1 0 Jan Wiśniewski – 1/0
1949 SZOMBIERKI BYTOM 1 0 Jerzy Krasówka – 1/0
1950 WISŁA KRAKÓW 16 2 Mieczysław Gracz – 5/1, Jerzy Jurowicz – 4/0, Józef Kohut – 3/0, Zdzisław Mordarski – 2/1. Stanisław Flanek – 1/0, Mieczysław Szczurek – 1/0
1950 RUCH CHORZÓW 12 5 Gerard Cieślik – 5/5, Czesław Suszczyk – 5/0, Henryk Alszer – 1/0, Oskar Brajter – 1/0
1950 AKS CHORZÓW 7 0 Teodor Wieczorek – 5/0, Henryk Janduda – 2/0
1950 CRACOVIA 7 0 Władysław Gędłek – 5/0, Tadeusz Glimas – 1/0, Tadeusz Parpan – 1/0
1950 POLONIA WARSZAWA 6 0 Marian Łącz – 2/0, Henryk Borucz – 2/0, Edward Brzozowski – 1/0,Edmund Zientara – 1/0
1950 LECH POZNAŃ 4 0 Teodor Anioła – 2/0, Zygfryd Słoma – 2/0
1950 POLONIA BYTOM 3 0 Jan Wiśniewski – 2/0, Kazimierz Trampisz – 1/0
1950 TARNOVIA TARNÓW 3 0 Antoni Barwiński – 3/0
1950 GARBARNIA KRAKÓW 2 0 Henryk Bożek – 2/0
1950 LEGIA WARSZAWA 2 0 Wacław Sąsiadek – 1/0, Henryk Skromny – 1/0
1950 ŁKS ŁÓDŹ 2 0 Stanisław Baran – 2/0
1950 GÓRNIK RADLIN 1 0 Ignacy Dybała – 1/0
1951 CRACOVIA 3 0 Władysław Gędłek – 1/0, Tadeusz Glimas – 1/0, Kazimierz Kaszuba – 1/0
1951 POLONIA WARSZAWA 3 0 Henryk Borucz – 1/0, Edward Brzozowski – 1/0, Zdzisław Wesołowski – 1/0
1951 RUCH CHORZÓW 2 0 Gerard Cieślik – 1/0, Czesław Suszczyk – 1/0
1951 AKS CHORZÓW 1 0 Teodor Wieczorek – 1/0
1951 LECH POZNAŃ 1 0 Teodor Anioła – 1/0
1951 LEGIA WARSZAWA 1 0 Oskar Brajter – 1/0
1951 ŁKS ŁÓDŹ 1 0 Henryk Szymborski – 1/0
1951 POLONIA BYTOM 1 0 Jan Wiśniewski – 1/0
1952 RUCH CHORZÓW 23 1 Henryk Alszer – 5/1, Edward Szymkowiak – 5/0, Henryk Bartyła – 3/0, Gerard Cieślik – 4/0, Czesław Suszczyk – 3/0, Edward (Ewald) Cebula – 2/0, Franciszek Tim – 1/0
1952 POLONIA BYTOM 11 2 Jan Wiśniewski – 5/1 ,Kazimierz Trampisz – 4/1, Klaus Jerominek – 1/0, Henryk Skromny – 1/0
1952 SZOMBIERKI BYTOM 10 0 Hubert Banisz – 5/0, Paweł Sobek – 3/0, Jerzy Krasówka – 2/0,
1952 LEGIA WARSZAWA 10 0 Zdzisław Bieniek – 3/0, Oskar Brajter – 2/0, Roman Korynt – 2/0, Tomasz Stefaniszyn – 2/0, Edward Jankowski – 1/0,
1952 WISŁA KRAKÓW 9 1 Józef Mamoń – 5/0, Zdzisław Mordarski – 2/1, Zbigniew Jaskowski – 1/0, Rudolf Patkoló – 1/0
1952 CRACOVIA 8 0 Władysław Gędłek – 5/0, Tadeusz Glimas – 2/0, Czesław Rajtar – 1/0
1952 LECH POZNAŃ 2 2 Teodor Anioła – 2/2
1952 WAWEL KRAKÓW 2 0 Kazimierz Kaszuba – 1/0, Marceli Strzykalski – 1/0
1952 AKS CHORZÓW 1 0 Teodor Wieczorek – 1/0
1953 LEGIA WARSZAWA 8 0 Zdzisław Bieniek – 3/0, Edward Szymkowiak – 3/0, Józef Wieczorek – 2/0
1953 RUCH CHORZÓW 8 0 Henryk Alszer – 3/0, Henryk Bartyła – 3/0, Gerard Cieślik – 2/0
1953 SZOMBIERKI BYTOM 5 1 Jerzy Krasówka – 2/0, Paweł Sobek – 2/1, Hubert Banisz – 1/0
1953 WAWEL KRAKÓW 4 0 Roman Durniok – 3/0, Edmund Kowal – 1/0
1953 CRACOVIA 2 0 Władysław Gędłek – 2/0
1953 LECHIA GDAŃSK 2 0 Robert Gronowski – 1/0, Roman Korynt – 1/0
1953 POLONIA BYTOM 2 0 Jan Kauder – 1/0, Kazimierz Trampisz – 1/0
1953 WISŁA KRAKÓW 2 1 Józef Kohut – 1/1, Zdzisław Mordarski – 1/0
1953 AKS CHORZÓW 1 0 Teodor Wieczorek – 1/0
1953 GÓRNIK RADLIN 1 1 Ewald Wiśniowski – 1/1
1953 LECH POZNAŃ 1 0 Teodor Anioła – 1/0
1953 ŁKS ŁÓDŹ 1 0 Jan Kłaczek – 1/0
1954 LEGIA WARSZAWA 5 0 Lucjan Brychczy – 2/0, Robert Grzywocz – 2/0, Jerzy Orłowski – 1/0
1954 POLONIA BYTOM 5 2 Helmut Cichoń – 2/0, Kazimierz Trampisz – 2/2, Wacław Sąsiadek – 1/0,
1954 RUCH CHORZÓW 5 1 Gerard Cieślik – 2/1, Czesław Suszczyk – 2/0, Ryszard Wyrobek – 1/0
1954 ŁKS ŁÓDŹ 3 0 Leszek Jezierski – 1/0, Józef Kokot – 1/0, Józef Walczak – 1/0
1954 CRACOVIA 2 0 Kazimierz Kaszuba – 1/0, Wiesław Pajor – 1/0
1954 WISŁA KRAKÓW 2 0 Zdzisław Mordarski – 2/0
1954 AKS CHORZÓW 1 0 Roman Durniok – 1/0
1954 GARBARNIA KRAKÓW 1 0 Zdzisław Bieniek – 1/0
1954 GWARDIA WARSZAWA 1 0 Tomasz Stefaniszyn – 1/0
1954 LECH POZNAŃ 1 0 Teodor Anioła – 1/0
1954 LECHIA GDAŃSK 1 0 Roman Korynt – 1/0
1955 LEGIA WARSZAWA 14 2 Lucjan Brychczy – 3/1, Edward Szymkowiak – 3/0, Henryk Kempny – 2/1, Horst Mahseli – 2/0, Jerzy Woźniak – 2/0, Edmund Kowal – 1/0, Ernest Pol – 1/0
1955 RUCH CHORZÓW 8 3 Gerard Cieślik – 3/3, Czesław Suszczyk – 3/0, Henryk Alszer – 1/0, Henryk Bartyła – 1/0
1955 GWARDIA WARSZAWA 8 1 Krzysztof Baszkiewicz – 3/0, Edmund Zientara – 3/0, Stanisław Hachorek – 2/1
1955 LECHIA GDAŃSK 3 0 Roman Korynt – 3/0
1955 POLONIA BYTOM 3 0 Helmut Cichoń – 2/0, Kazimierz Trampisz – 1/0
1955 ŁKS ŁÓDŹ 1 0 Leszek Jezierski – 1/0
1956 LEGIA WARSZAWA 54 12 Jerzy Woźniak – 7/0, Edmund Zientara – 7/0, Lucjan Brychczy – 6/1, Henryk Kempny – 6/4, Ernest Pol – 6/6, Marceli Strzykalski – 6/0, Edward Szymkowiak – 6/0, Edmund Kowal – 4/1, Horst Mahseli – 4/0, Czesław Ciupa – 2/0
1956 LECHIA GDAŃSK 7 0 Roman Korynt – 7/0
1956 RUCH CHORZÓW 6 0 Czesław Suszczyk – 3/0, Gerard Cieślik – 2/0, Ryszard Wyrobek – 1/0
1956 ŁKS ŁÓDŹ 5 0 Henryk Szymborski – 3/0, Leszek Jezierski – 2/0
1956 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5 0 Czesław Uznański – 3/0, Marian Masłoń – 2/0
1956 GÓRNIK ZABRZE 3 0 Józef Machnik – 2/0, Henryk Czech – 1/0
1956 GWARDIA WARSZAWA 3 1 Krzysztof Baszkiewicz – 3/1
1956 GARBARNIA KRAKÓW 1 0 Antoni Konopelski – 1/0
1956 SZOMBIERKI BYTOM 1 0 Helmut Nowak – 1/0
1956 WISŁA KRAKÓW 1 0 Marian Machowski – 1/0
1956 ZAWISZA BYDGOSZCZ 1 0 Józef Walczak – 1/0
1957 LEGIA WARSZAWA 32 3 Jerzy Woźniak – 7/0, Edmund Zientara – 6/0, Henryk Kempny – 6/0, Lucjan Brychczy – 5/3, Henryk Grzybowski – 4/0, Horst Mahseli – 2/0, Czesław Ciupa – 1/0, Marceli Strzykalski – 1/0
1957 GÓRNIK ZABRZE 20 4 Edward Jankowski – 6/4, Stefan Florenski – 4/0, Ginter Gawlik – 4/1, Roman Lentner – 3/0, Ernest Pol – 2/0, Edmund Kowal – 1/0
1957 GWARDIA WARSZAWA 7 0 Krzysztof Baszkiewicz – 4/0, Jan Gawroński – 1/0, Bolesław Lewandowski – 1/0, Tomasz Stefaniszyn – 1/0, Zbigniew Szarzyński – 1/0
1957 LECHIA GDAŃSK 7 0 Roman Korynt – 6/0, Henryk Gronowski – 1/0
1957 POLONIA BYTOM 5 0 Edward Szymkowiak – 5/0
1957 ŁKS ŁÓDŹ 4 0 Wiesław Jańczyk – 1/0, Władysław Soporek – 1/0, Henryk Szczepański – 1/0, Henryk Szymborski – 1/0
1957 RUCH CHORZÓW 4 2 Gerard Cieślik – 3/2, Czesław Suszczyk – 1/0
1957 SZOMBIERKI BYTOM 1 0 Helmut Nowak – 1/0
1958 LEGIA WARSZAWA 17 1 Jerzy Woźniak – 6/0, Edmund Zientara – 6/1, Lucjan Brychczy – 2/0, Horst Mahseli – 1/0, Marian Nowara – 2/0
1958 GÓRNIK ZABRZE 16 3 Stefan Florenski – 5/0, Roman Lentner – 4/1, Ginter Gawlik – 3/0, Edward Jankowski – 2/0, Edmund Kowal – 1/0, Ernest Pol – 1/2
1958 POLONIA BYTOM 9 1 Edward Szymkowiak – 6/0, Henryk Kempny – 2/1, Kazimierz Trampisz – 1/0
1958 ŁKS ŁÓDŹ 7 0 Henryk Szczepański – 3/0, Leszek Jezierski – 2/0, Władysław Soporek – 1/0, Henryk Szymborski – 1/0
1958 LECHIA GDAŃSK 6 0 Roman Korynt – 6/0
1958 RUCH CHORZÓW 6 3 Gerard Cieślik – 5/3, Czesław Suszczyk – 1/0
1958 POLONIA BYDGOSZCZ 4 0 Marian Norkowski – 4/0
1958 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4 0 Witold Majewski – 4/0
1958 GWARDIA WARSZAWA 3 0 Krzysztof Baszkiewicz – 1/0, Jan Gawroński – 1/0, Stanisław Hachorek – 1/0
1958 ODRA OPOLE 1 0 Engelbert Jarek – 1/0
1959 GWARDIA WARSZAWA 25 10 Stanisław Hachorek – 8/4, Krzysztof Baszkiewicz – 7/2, Tomasz Stefaniszyn – 5/0, Zbigniew Szarzyński – 4/3, Jan Gawroński – 1/1
1959 LEGIA WARSZAWA 19 1 Edmund Zientara – 7/0, Marceli Strzykalski – 5/0, Lucjan Brychczy – 3/1, Jerzy Woźniak – 3/0, Henryk Grzybowski – 1/0
1959 GÓRNIK ZABRZE 9 8 Ernest Pol – 8/8, Stefan Florenski – 1/0
1959 POLONIA BYTOM 9 2 Jan Liberda – 5/2, Edward Szymkowiak – 3/0, Bogusław Widawski – 1/0
1959 LECHIA GDAŃSK 8 0 Roman Korynt – 8/0
1959 ŁKS ŁÓDŹ 7 0 Henryk Szczepański – 7/0
1959 WISŁA KRAKÓW 7 1 Fryderyk Monica – 5/0, Adam Michel – 1/0, Andrzej Sykta – 1/1
1959 RUCH CHORZÓW 4 0 Eugeniusz Faber – 2/0, Antoni Nieroba – 2/0
1959 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2 0 Witold Majewski – 2/0
1960 LEGIA WARSZAWA 30 2 Lucjan Brychczy – 7/1, Edmund Zientara – 7/0, Henryk Grzybowski – 5/0, Zygmunt Gadecki – 4/1, Marceli Strzykalski – 3/0, Stanisław Fołtyn – 2/0, Jerzy Woźniak – 2/0
1960 GÓRNIK ZABRZE 12 9 Ernest Pol – 7/8, Roman Lentner – 3/1, Jan Kowalski – 2/0
1960 GWARDIA WARSZAWA 10 4 Stanisław Hachorek – 5/3, Tomasz Stefaniszyn – 3/0, Krzysztof Baszkiewicz – 2/1
1960 POLONIA BYTOM 8 0 Edward Szymkowiak – 4/0, Ryszard Grzegorczyk – 2/0, Jan Liberda – 2/0
1960 WISŁA KRAKÓW 8 0 Fryderyk Monica – 4/0, Władysław Kawula – 2/0, Adam Michel – 2/0
1960 ŁKS ŁÓDŹ 6 0 Henryk Szczepański – 6/0
1960 RUCH CHORZÓW 5 1 Hubert Pala – 3/0, Eugeniusz Faber – 2/1
1960 POLONIA BYDGOSZCZ 2 1 Marian Norkowski – 2/1
1960 LECHIA GDAŃSK 1 0 Zygmunt Gadecki – 1/0
1960 ODRA OPOLE 1 0 Bernard Blaut – 1/0
1961 GÓRNIK ZABRZE 27 7 Roman Lentner – 6/1, , Stanisław Oślizło – 6/0, Ernest Pol – 5/6, Jan Kowalski – 4/0, Erwin Wilczek – 4/0, Edward Jankowski – 1/0, Jerzy Musiałek – 1/0
1961 LEGIA WARSZAWA 16 1 Lucjan Brychczy – 6/1, Jerzy Woźniak – 5/0, Edmund Zientara – 3/0, Stanisław Fołtyn – 1/0, Marceli Strzykalski – 1/0
1961 ODRA OPOLE 9 2 Henryk Szczepański – 6/0, Norbert Gajda – 2/2, Engelbert Jarek – 1/0
1961 POLONIA BYTOM 9 0 Edward Szymkowiak – 5/0, Ryszard Grzegorczyk – 2/0, Jan Liberda – 2/0
1961 RUCH CHORZÓW 4 1 Kazimierz Polok – 2/0, Eugeniusz Faber – 1/0, Jan Schmidt – 1/1
1961 ŁKS ŁÓDŹ 2 0 Piotr Suski – 2/0
1961 WISŁA KRAKÓW 1 0 Władysław Kawula – 1/0
1962 GÓRNIK ZABRZE 33 6 Roman Lentner – 8/3, Stanisław Oślizło – 8/0, Erwin Wilczek – 5/2, Jan Kowalski – 4/0, Ernest Pol – 4/1, Hubert Kostka – 2/0, Jerzy Musiałek – 2/0,
1962 POLONIA BYTOM 17 0 Ryszard Grzegorczyk – 6/0, Edward Szymkowiak – 6/0, Jan Liberda – 3/0, Jerzy Jóźwiak – 1/0, Joachim Pierzyna – 1/0
1962 ODRA OPOLE 16 1 Henryk Szczepański – 8/0, Norbert Gajda – 5/0 ,Konrad Kornek – 2/0, Engelbert Jarek – 1/1
1962 LEGIA WARSZAWA 14 3 Lucjan Brychczy – 8/3, Jerzy Woźniak – 3/0, Henryk Apostel – 1/0, Bernard Blaut – 1/0, , Jacek Gmoch – 1/0
1962 RUCH CHORZÓW 13 1 Eugeniusz Faber – 8/1, Antoni Nieroba – 5/0
1962 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 7 0 Józef Gałeczka – 4/0, Włodzimierz Śpiewak – 2/0, Witold Majewski – 1/0
1962 WISŁA KRAKÓW 6 0 Ryszard Budka – 2/0, Władysław Kawula – 2/0, Fryderyk Monica – 1/0, Andrzej Sykta – 1/0
1962 ARKONIA SZCZECIN 1 0 Władysław Gzel – 1/0
1962 ŁKS ŁÓDŹ 1 0 Piotr Suski – 1/0
1962 POGOŃ SZCZECIN 1 0 Marian Kielec – 1/0
1963 GÓRNIK ZABRZE 18 4 Jerzy Musiałek – 6/1, Stanisław Oślizło – 5/0, Włodzimierz Lubański – 3/1, Zygfryd Szołtysik – 3/2, Waldemar Słomiany – 1/0
1963 RUCH CHORZÓW 17 5 Eugeniusz Faber – 6/5, Antoni Nieroba – 5/0, Kazimierz Polok – 3/0, Roman Kasprzyk – 2/0, Henryk Pietrek – 1/0
1963 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15 6 Józef Gałeczka – 6/4, Roman Bazan – 5/2, Włodzimierz Śpiewak – 3/0, Witold Szyguła – 1/0
1963 LEGIA WARSZAWA 12 5 Bernard Blaut – 6/1, Lucjan Brychczy – 6/4
1963 ODRA OPOLE 6 0 Konrad Kornek – 5/0, Henryk Szczepański – 1/0
1963 WISŁA KRAKÓW 3 0 Fryderyk Monica – 3/0
1963 ŁKS ŁÓDŹ 3 0 Piotr Suski – 3/0
1963 SZOMBIERKI BYTOM 1 0 Jerzy Wilim – 1/0
1964 GÓRNIK ZABRZE 18 8 Stanisław Oślizło – 5/0, Włodzimierz Lubański – 4/2, Ernest Pol – 4/5, Roman Lentner – 2/0, Zygfryd Szołtysik – 2/1, Jerzy Musiałek – 1/0
1964 POLONIA BYTOM 16 3 Jan Banaś – 4/1, Ryszard Grzegorczyk – 4/0, Jan Liberda – 3/2, Edward Szymkowiak – 3/0, Paweł Orzechowski – 2/0
1964 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 8 0 Roman Bazan – 5/0, Włodzimierz Śpiewak – 3/0
1964 ODRA OPOLE 7 0 Henryk Szczepański – 5/0, Konrad Kornek – 2/0
1964 RUCH CHORZÓW 6 1 Eugeniusz Faber – 4/1, Alojzy Łysko – 1/0, Antoni Nieroba – 1/0
1964 LEGIA WARSZAWA 5 0 Lucjan Brychczy – 4/0, Stanisław Fołtyn – 1/0
1964 ARKONIA SZCZECIN 1 0 Władysław Gzel – 1/0
1964 SZOMBIERKI BYTOM 1 1 Jerzy Wilim – 1/1
1965 GÓRNIK ZABRZE 26 9 Stanisław Oślizło – 8/0, Ernest Pol – 8/3, Roman Lentner – 4/1, Zygfryd Szołtysik – 4/0, Włodzimierz Lubański – 2/5
1965 POLONIA BYTOM 25 0 Jan Liberda – 8/0, Ryszard Grzegorczyk – 5/0, Edward Szymkowiak – 4/0, Zygmunt Anczok – 3/0, Jan Banaś – 5/0
1965 LEGIA WARSZAWA 10 0 Jacek Gmoch – 8/0, Lucjan Brychczy – 1/0, Janusz Żmijewski – 1/0
1965 ODRA OPOLE 10 0 Henryk Szczepański – 8/0, Konrad Kornek – 2/0,
1965 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6 0 Roman Bazan – 5/0, Andrzej Jarosik – 1/0
1965 RUCH CHORZÓW 4 0 Antoni Nieroba – 3/0, Eugeniusz Faber – 1/0
1965 ŁKS ŁÓDŹ 3 3 Jerzy Sadek – 3/3
1965 CRACOVIA 2 0 Janusz Kowalik – 2/0
1965 GWARDIA WARSZAWA 1 0 Zbigniew Szarzyński – 1/0
1965 SZOMBIERKI BYTOM 1 0 Jerzy Wilim – 1/0
1965 WISŁA KRAKÓW 1 0 Henryk Stroniarz – 1/0
1965 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 1 0 Marian Szeja – 1/0
1966 POLONIA BYTOM 33 6 Jan Liberda – 10/4, Zygmunt Anczok – 9/0, Jan Banaś – 5/0, Ryszard Grzegorczyk – 4/2, Walter Winkler – 3/0, Paweł Orzechowski – 2/0
1966 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27 4 Roman Strzałkowski – 11/1, Józef Gałeczka – 8/1, Andrzej Jarosik – 4/2, Roman Bazan – 3/0,, Zbigniew Myga – 1/0
1966 GÓRNIK ZABRZE 24 2 Stanisław Oślizło – 8/1, Włodzimierz Lubański – 6/1, Jan Gomola – 4/0, Roman Lentner – 2/0, Jerzy Musiałek – 2/0, Zygfryd Szołtysik – 2/0
1966 ŁKS ŁÓDŹ 18 2 Piotr Suski – 9/0, Jerzy Sadek – 8/2, Stefan Szefer – 1/0
1966 LEGIA WARSZAWA 13 0 Jacek Gmoch – 8/0, Bernaed Blaut – 5/0
1966 ODRA OPOLE 8 0 Henryk Brejza – 7/0, Konrad Kornek – 1/0
1966 CRACOVIA 5 0 Janusz Kowalik – 4/0, Andrzej Rewilak – 1/0
1966 GKS KATOWICE 5 0 Zygmunt Schmidt – 5/0
1966 SZOMBIERKI BYTOM 5 0 Jan Wilim – 3/0, Jerzy Wilim – 2/0
1966 RUCH CHORZÓW 4 0 Eugeniusz Faber – 4/0
1966 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 4 0 Marian Szeja – 4/0
1966 STAL RZESZÓW 3 0 Stanisław Majcher – 3/0
1966 GWARDIA WARSZAWA 2 0 Joachim Marx – 1/0, Krystian Michallik – 1/0
1966 ŚLĄSK WROCŁAW 2 0 Klaus Masseli – 1/0, Hubert Skowronek – 1/0
1967 GÓRNIK ZABRZE 22 4 Włodzimierz Lubański – 7/3, Stanisław Oślizło – 6/0, Zygfryd Szołtysik – 5/1,Hubert Kostka – 3/0, Jerzy Musiałek – 1/0
1967 LEGIA WARSZAWA 15 5 Jacek Gmoch – 7/0, Lucjan Brychczy – 3/2, Robert Gadocha – 3/0, , Janusz Żmijewski – 2/3
1967 ŁKS ŁÓDŹ 11 0 Paweł Kowalski – 4/0, Piotr Suski – 4/0, Jerzy Sadek – 1/0, , Stefan Szefer – 2/0
1967 POLONIA BYTOM 8 0 Zygmunt Anczok – 5/0, Jan Liberda – 2/0, Piotr Brol – 1/0
1967 RUCH CHORZÓW 7 0 Eugeniusz Faber – 3/0, Antoni Piechniczek – 2/0, Józef Gomoluch – 1/0, Antoni Nieroba – 1/0
1967 GKS KATOWICE 6 0 Zygmunt Schmidt – 6/0
1967 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5 0 Andrzej Jarosik – 3/0, Roman Strzałkowski – 2/0
1967 ODRA OPOLE 4 0 Konrad Kornek – 3/0, Henryk Brejza – 1/0
1967 CRACOVIA 1 0 Krzysztof Hausner – 1/0
1967 STAL RZESZÓW 1 0 Jan Domarski – 1/0
1968 GÓRNIK ZABRZE 30 6 Hubert Kostka – 7/0, Włodzimierz Lubański – 6/6, Stanisław Oślizło – 6/0, Henryk Latocha – 3/0 , Zygfryd Szołtysik – 3/0, Erwin Wilczek – 3/0, Stefan Florenski – 1/0, Jsn Gomola – 1/0
1968 LEGIA WARSZAWA 30 8 Janusz Żmijewski – 8/4, Robert Gadocha – 7/3, Bernard Blaut – 5/1, Kazimierz Deyna – 5/0, Jacek Gmoch – 5/0
1968 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 10 4 Andrzej Jarosik – 6/4, Roman Bazan – 3/0, Jan Leszczyński – 1/0
1968 RUCH CHORZÓW 9 4 Bronisław Bula – 3/1, Eugeniusz Faber – 3/3, Zygmunt Maszczyk – 2/0, Jan Rudnow – 1/0
1968 ŁKS ŁÓDŹ 6 1 Jerzy Sadek – 5/1, Bolesław Szadkowski – 1/0
1968 POLONIA BYTOM 6 0 Walter Winkler – 5/0, Zygmunt Anczok – 1/0
1968 WISŁA KRAKÓW 3 0 Adam Musiał – 3/0
1968 GKS KATOWICE 1 0 Jan Wraży – 1/0
1968 GWARDIA WARSZAWA 1 0 Krystian Michallik – 1/0
1968 ODRA OPOLE 1 0 Henryk Brejza – 1/0
1968 POGOŃ SZCZECIN 1 0 Waldemar Forbrycht – 1/0
1969 GÓRNIK ZABRZE 31 10 Włodzimierz Lubański – 8/10, Hubert Kostka – 6/0, Zygfryd Szołtysik – 6/0, Henryk Latocha – 4/0, Erwin Wilczek – 4/0, Stanisław Oślizło – 2/0, Jan Gomola – 1/0
1969 LEGIA WARSZAWA 23 8 Kazimierz Deyna – 8/7, Bernard Blaut – 6/0, Janusz Żmijewski – 4/0, Lucjan Brychczy – 2/1, Robert Gadocha – 2/0, Władysław Stachurski – 1/0,
1969 POLONIA BYTOM 15 0 Zygmunt Anczok – 8/0, Walter Winkler – 6/0, Piotr Brol – 1/0
1969 RUCH CHORZÓW 8 3 Joachim Marx – 3/2, Bronisław Bula – 2/1, Eugeniusz Faber – 2/0, Antoni Piechniczek – 1/0
1969 ŁKS ŁÓDŹ 6 0 Bolesław Szadkowski – 6/0
1969 GKS KATOWICE 4 0 Zygmunt Schmidt – 2/0, Jan Wraży – 2/0
1969 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4 4 Andrzej Jarosik – 3/4, Roman Strzałkowski – 1/0
1969 SZOMBIERKI BYTOM 3 3 Jerzy Wilim – 3/3
1969 STAL RZESZÓW 2 0 Marian Kozerski – 2/0
1969 WISŁA KRAKÓW 1 0 Adam Musiał – 1/0
1969 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 1 0 Joachim Stachuła – 1/0
1970 GÓRNIK ZABRZE 30 8 Zygfryd Szołtysik – 8/4, Włodzimierz Lubański – 7/2, Hubert Kostka – 4/0, Jan Banaś – 3/2, Jerzy Gorgoń – 2/0, Stanisław Oślizło – 2/0, Władysław Szaryński – 2/0, Henryk Latocha – 1/0, Alfred Olek – 1/0
1970 LEGIA WARSZAWA 30 5 Bernard Blaut – 8/1, Władysław Stachurski – 7/1, Kazimierz Deyna – 5/2, Robert Gadocha – 5/1, Lesław Ćmikiewicz – 2/0, Władysław Grotyński – 2/0, Zygfryd Blaut – 1/0,
1970 RUCH CHORZÓW 19 3 Bronisław Bula – 8/0, Joachim Marx – 5/3, Jerzy Wyrobek – 5/0, Piotr Czaja – 1/0
1970 POLONIA BYTOM 15 0 Zygmunt Anczok – 7/0, Walter Winkler – 7/0, Paweł Janik – 1/0,
1970 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11 1 Andrzej Jarosik – 5/1, Roman Strzałkowski – 4/0, Witold Szyguła – 2/0
1970 STAL RZESZÓW 6 2 Marian Kozerski – 5/2, Jan Domarski – 1/0
1970 WISŁA KRAKÓW 6 0 Antoni Szymanowski – 4/0, Adam Musiał – 2/0
1970 ŚLĄSK WROCŁAW 3 0 Lesław Ćmikiewicz – 3/0
1970 GKS KATOWICE 1 0 Piotr Czaja – 1/0
1970 GWARDIA WARSZAWA 1 0 Bohdan Masztaler – 1/0
1970 POGOŃ SZCZECIN 1 0 Ryszard Mańko – 1/0
1971 GÓRNIK ZABRZE 26 7 Zygfryd Szołtysik – 6/1,Włodzimierz Lubański – 5/4, Jan Banaś – 4/2, Jerzy Gorgoń – 4/0, Zygmunt Anczok – 3/0, Jan Wraży – 2/0, Jan Gomola – 1/0, Stanisław Oślizło – 1/0
1971 LEGIA WARSZAWA 18 1 Kazimierz Deyna – 5/1, Bernard Blaut – 4/0, Lesław Ćmikiewicz – 2/0, Robert Gadocha – 2/0, Władysław Grotyński – 2/0, Jan Tomaszewski – 1/0, Antoni Trzaskowski – 1/0, Andrzej Zygmunt – 1/0
1971 RUCH CHORZÓW 10 1 Bronisław Bula – 4/1, Jerzy Wyrobek – 3/0, Joachim Marx – 2/0, Zygmunt Maszczyk – 1/0,
1971 POLONIA BYTOM 4 0 Zygmunt Anczok – 2/0, Walter Winkler – 2/0
1971 STAL RZESZÓW 3 0 Marian Ostafiński – 2/0, Marian Kozerski – 1/0
1971 WISŁA KRAKÓW 3 0 Adam Musiał – 3/0
1971 GWARDIA WARSZAWA 2 0 Antoni Szymanowski – 2/0
1971 STAL MIELEC 2 0 Grzegorz Lato – 2/0
1971 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2 0 Andrzej Jarosik – 2/0
1971 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 2 0 Marian Szeja – 2/0
1971 ŁKS ŁÓDŹ 1 0 Jerzy Sadek – 1/0
1971 ODRA OPOLE 1 0 Antoni Kot – 1/0
1972 GÓRNIK ZABRZE 47 8 Hubert Kostka – 10/0, Jerzy Gorgoń – 9/2, Włodzimierz Lubański – 9/3, Zygmunt Anczok – 8/0, Zygfryd Szołtysik – 7/1, Jan Wraży – 2/0, Jan Banaś – 2/2
1972 LEGIA WARSZAWA 29 13 Kazimierz Deyna – 10/9, Robert Gadocha – 10/4, Lesław Ćmikiewicz – 8/0, Tadeusz Nowak – 1/0
1972 RUCH CHORZÓW 16 1 Zygmunt Maszczyk – 8/0, Joachim Marx – 5/1, Marian Ostafiński – 3/0
1972 WISŁA KRAKÓW 13 1 Antoni Szymanowski – 7/0, Kazimierz Kmiecik – 2/1, Adam Musiał – 2/0, Tadeusz Polak – 2/0
1972 GWARDIA WARSZAWA 10 0 Jerzy Kraska – 8/0, Ryszard Szymczak – 2/0
1972 ODRA OPOLE 5 0 Zbigniew Gut – 5/0
1972 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 2 0 Stanisław Paździor – 1/0, Marian Szeja – 1/0
1972 LECH POZNAŃ 1 0 Włodzimierz Wojciechowski – 1/0
1972 STAL MIELEC 1 0 Grzegorz Lato – 1/0
1972 STAL RZESZÓW 1 0 Marian Ostafiński – 1/0
1972 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1 0 Andrzej Jarosik – 1/0
1973 LEGIA WARSZAWA 43 6 Robert Gadocha – 15/5, Lesław Ćmikiewicz – 14/0, Kazimierz Deyna – 14/1
1973 STAL MIELEC 36 7 Henryk Kasperczak – 15/2, Jan Domarski – 10/2, Grzegorz Lato – 6/3. Krzysztof Rześny – 5/0
1973 GÓRNIK ZABRZE 34 11 Jerzy Gorgoń – 13/3, Jan Banaś – 8/0, Włodzimierz Lubański – 5/7, Andrzej Szarmach – 5/1, Zygmunt Anczok – 2/0, Henryk Wieczorek – 1/0
1973 ŁKS ŁÓDŹ 32 0 Mirosław Bulzacki – 14/0, Jan Tomaszewski – 13/0, Andrzej Drozdowski – 5/0,
1973 WISŁA KRAKÓW 32 2 Adam Musiał – 13/0, Antoni Szymanowski – 12/0, Kazimierz Kmiecik – 6/2, Zdzisław Kapka – 1/0,
1973 GWARDIA WARSZAWA 8 1 Jerzy Kraska – 5/0, Bohdan Masztaler – 2/1, Władysław Żmuda – 1/0
1973 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 7 0 Marian Szeja – 7/0
1973 POGOŃ SZCZECIN 6 1 Zenon Kasztelan – 6/1
1973 ODRA OPOLE 3 0 Zbigniew Gut – 3/0
1973 LECH POZNAŃ 2 0 Włodzimierz Wojciechowski – 2/0
1973 ROW RYBNIK 2 0 Henryk Wieczorek – 2/0
1973 RUCH CHORZÓW 2 0 Zygmunt Maszczyk – 2/0
1973 ŚLĄSK WROCŁAW 2 0 Zygmunt Kalinowski – 2/0
1974 WISŁA KRAKÓW 39 1 Antoni Szymanowski – 12/0, Adam Musiał – 10/0, Zdzisław Kapka – 6/0, Kazimierz Kmiecik – 5/0, Marek Kusto – 5/1, Henryk Maculewicz – 1/0
1974 LEGIA WARSZAWA 37 6 Robert Gadocha – 14/2, Kazimierz Deyna – 12/4, Lesław Ćmikiewicz – 10/0, Piotr Mowlik – 1/0
1974 STAL MIELEC 32 12 Grzegorz Lato – 14/11, Henryk Kasperczak – 11/1, Jan Domarski – 5/0, Witold Karaś – 2/0
1974 GÓRNIK ZABRZE 30 11 Andrzej Szarmach – 13/10, Jerzy Gorgoń – 11/1, Henryk Wieczorek – 4/0 Andrzej Fischer – 2/0,
1974 RUCH CHORZÓW 26 0 Zygmunt Maszczyk – 12/0, Jerzy Wyrobek – 4/0, Bronisław Bula – 2/0, Piotr Drzewiecki – 3/0, Józef Kopicera – 2/0, Romuald Chojnacki – 1/0, Marian Ostafiński – 1/0, Joachim Marx – 1/0
1974 ŁKS ŁÓDŹ 22 1 Jan Tomaszewski – 12/0, Mirosław Bulzacki – 5/0, Jerzy Kasalik – 3/1, Andrzej Drozdowski – 2/0
1974 GWARDIA WARSZAWA 10 0 Władysław Żmuda – 9/0, Andrzej Sikorski I – 1/0
1974 ŚLĄSK WROCŁAW 7 0 Józef Kwiatkowski – 3/0, Zygmunt Garłowski – 2/0, Zygmunt Kalinowski – 2/0
1974 ROW RYBNIK 6 0 Stanisław Sobczyński – 6/0
1974 LECH POZNAŃ 5 2 Roman Jakóbczak – 3/2, Jan Karwecki – 1/0, Ryszard Szpakowski – 1/0
1974 ODRA OPOLE 3 0 Zbigniew Gut – 3/0
1974 SZOMBIERKI BYTOM 3 0 Roman Ogaza – 2/0, Jan Białas – 1/0,
1974 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2 0 Witold Kasperski – 1/0, Wojciech Rudy – 1/0
1974 POGOŃ SZCZECIN 1 0 Henryk Wawrowski – 1/0
1974 POLONIA BYTOM 1 0 Romuald Chojnacki – 1/0
1975 RUCH CHORZÓW 26 7 Bronisław Bula – 7/2, Zygmunt Maszczyk – 7/0, Joachim Marx – 6/4, Marian Ostafiński – 4/0, Jerzy Wyrobek – 2/1
1975 STAL MIELEC 19 9 Grzegorz Lato – 10/8, Henryk Kasperczak – 9/1
1975 GÓRNIK ZABRZE 15 8 Andrzej Szarmach – 10/8, Jerzy Gorgoń – 5/0
1975 LEGIA WARSZAWA 15 6 Kazimierz Deyna – 8/6, Lesław Ćmikiewicz – 6/0, Piotr Mowlik – 1/0
1975 ŁKS ŁÓDŹ 14 0 Jan Tomaszewski – 9/0, Mirosław Bulzacki – 4/0, Ryszard Polak – 1/0
1975 ŚLĄSK WROCŁAW 13 1 Władysław Żmuda – 9/0, Józef Kwiatkowski – 4/1
1975 WISŁA KRAKÓW 13 1 Antoni Szymanowski – 10/0, Kazimierz Kmiecik – 3/1
1975 POGOŃ SZCZECIN 10 0 Henryk Wawrowski – 10/0
1975 LECH POZNAŃ 5 0 Jan Karwecki – 4/0, Roman Jakóbczak – 1/0
1975 FC NANTES 4 1 Robert Gadocha – 4/1
1975 GWARDIA WARSZAWA 1 0 Władysław Żmuda – 1/0
1975 LECHIA GDAŃSK 1 0 Zdzisław Puszkarz – 1/0
1976 STAL MIELEC 23 6 Grzegorz Lato – 10/5, Henryk Kasperczak – 7/0, Zygmunt Kukla – 2/0, Andrzej Szarmach – 2/1, Zbigniew Hnatio – 1/0, Krzysztof Rześny – 1/0
1976 WISŁA KRAKÓW 22 2 Kazimierz Kmiecik – 8/1, Antoni Szymanowski – 8/1, Henryk Maculewicz – 3/0, Marek Kusto – 2/0, Zbigniew Płaszewski – 1/0
1976 LEGIA WARSZAWA 16 3 Kazimierz Deyna – 8/3, Lesław Ćmikiewicz – 6/0, Piotr Mowlik – 2/0
1976 GÓRNIK ZABRZE 13 4 Andrzej Szarmach – 7/4, Jerzy Gorgoń – 5/0, Henryk Wieczorek – 1/0
1976 ŚLĄSK WROCŁAW 13 0 Władysław Żmuda – 9/0, Tadeusz Pawłowski – 2/0, Zygmunt Garłowski – 1/0, Janusz Sybis – 1/0,
1976 POGOŃ SZCZECIN 11 0 Henryk Wawrowski – 9/0, Czesław Boguszewicz – 2/0
1976 WIDZEW ŁÓDŹ 11 2 Zbigniew Boniek – 6/2, Paweł Janas – 3/0, Stanisław Burzyński – 2/0
1976 ŁKS ŁÓDŹ 9 1 Jan Tomaszewski – 7/0, Stanisław Terlecki – 2/1
1976 RUCH CHORZÓW 8 0 Jan Benigier – 4/0, Zygmunt Maszczyk – 4/0
1976 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6 0 Wojciech Rudy – 5/0, Włodzimierz Mazur – 1/0
1976 GKS TYCHY 5 0 Roman Ogaza – 3/0, Lechosław Olsza – 2/0
1976 ODRA OPOLE 2 0 Bohdan Masztaler – 2/0
1976 ARKA GDYNIA 1 0 Janusz Kupcewicz – 1/0
1976 KSC LOKEREN 1 0 Włodzimierz Lubański – 1/0
1976 LECH POZNAŃ 1 0 Roman Jakóbczak – 1/0
1977 STAL MIELEC 33 8 Grzegorz Lato – 12/5, Henryk Kasperczak – 11/1, Andrzej Szarmach – 8/2, Zygmunt Kukla – 2/0
1977 ŁKS ŁÓDŹ 32 2 Jan Tomaszewski – 12/0, Marek Dziuba – 8/0, Stanisław Terlecki – 8/1, Bohdan Masztaler – 3/1, Jan Sobol – 1/0,
1977 WISŁA KRAKÓW 23 3 Henryk Maculewicz – 9/0, Adam Nawałka – 8/1, Zdzisław Kraków – 3/1, Kazimierz Kmiecik – 2/1, Antoni Szymanowski – 2/0, Zbigniew Płaszewski – 1/0
1977 LEGIA WARSZAWA 16 5 Kazimierz Deyna – 12/4, Marek Kusto – 2/1, Krzysztof Sobieski – 2/0, Tadeusz Nowak – 1/0,
1977 WIDZEW ŁÓDŹ 15 1 Zbigniew Boniek – 11/1, Paweł Janas – 4/0
1977 ŚLĄSK WROCŁAW 14 0 Władysław Żmuda – 11/0, Jan Erlich – 2/0, Tadeusz Pawłowski – 1/0
1977 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 12 1 Wojciech Rudy – 8/0, Włodzimierz Mazur – 4/1
1977 ODRA OPOLE 9 0 Bohdan Masztaler – 8/0, Wojciech Tyc – 1/0
1977 ARKA GDYNIA 4 0 Czesław Boguszewicz – 3/0, Janusz Kupcewicz – 1/0
1977 GÓRNIK ZABRZE 4 0 Henryk Wieczorek – 4/0
1977 POGOŃ SZCZECIN 4 0 Henryk Wawrowski – 4/0
1977 KSC LOKEREN 3 2 Włodzimierz Lubański – 3/2
1977 RUCH CHORZÓW 2 0 Tadeusz Jakubczyk – 1/0, Jerzy Wyrobek – 1/0
1977 GKS TYCHY 1 0 Jerzy Ludyga – 1/0
1977 LECH POZNAŃ 1 0 Mirosław Okoński – 1/0
1978 STAL MIELEC 38 8 Grzegorz Lato – 13/5, Andrzej Szarmach – 9/3, Henryk Kasperczak – 8/0, Zygmunt Kukla – 7/0, Włodzimierz Ciołek – 1/0
1978 WISŁA KRAKÓW 31 0 Henryk Maculewicz – 10/0, Antoni Szymanowski – 10/0, Adam Nawałka – 9/0, Andrzej Iwan – 2/0,
1978 LEGIA WARSZAWA 19 5 Kazimierz Deyna – 10/4, Marek Kusto – 5/1, Lesław Ćmikiewicz – 3/0, Paweł Janas – 1/0,
1978 ŁKS ŁÓDŹ 14 0 Jan Tomaszewski – 7/0, Bohdan Masztaler – 4/0, Stanisław Terlecki – 3/0
1978 WIDZEW ŁÓDŹ 14 5 Zbigniew Boniek – 12/5, Tadeusz Błachno – 2/0
1978 ŚLĄSK WROCŁAW 12 1 Władysław Żmuda – 12/1
1978 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11 1 Wojciech Rudy – 5/0, Włodzimierz Mazur – 4/1, Jerzy Dworczyk – 1/0, Zdzisław Kostrzewa – 1/0
1978 KSC LOKEREN 8 1 Włodzimierz Lubański – 8/1
1978 GÓRNIK ZABRZE 7 0 Jerzy Gorgoń – 6/0, Stanisław Gzil – 1/0
1978 GWARDIA WARSZAWA 6 0 Antoni Szymanowski – 4/0, Bohdan Masztaler – 2/0
1978 LECH POZNAŃ 4 0 Mirosław Justek – 3/0, Józef Szewczyk – 1/0
1978 ODRA OPOLE 4 0 Zbigniew Kwaśniewski – 2/0, Roman Wójcicki – 2/0
1978 ZAWISZA BYDGOSZCZ 4 1 Stefan Majewski – 4/1
1978 SZOMBIERKI BYTOM 3 1 Roman Ogaza – 2/1, Rudolf Wojtowicz – 1/0
1978 ARKA GDYNIA 2 0 Janusz Kupcewicz – 2/0
1978 POGOŃ SZCZECIN 1 0 Henryk Wawrowski – 1/0
1978 RUCH CHORZÓW 1 0 Tadeusz Małnowicz – 1/0
1979 WISŁA KRAKÓW 22 1 Adam Nawałka – 8/0, Leszek Lipka – 4/0, Kazimierz Kmiecik – 3/1, Michał Wróbel – 3/0, Zbigniew Płaszewski – 2/0. Zdzisław Kapka – 1/0, Henryk Szymanowski – 1/0,
1979 LEGIA WARSZAWA 20 1 Paweł Janas – 10/1, Stefan Majewski – 6/0, Lesław Ćmikiewicz – 3/0, Janusz Baran – 1/0
1979 STAL MIELEC 19 3 Grzegorz Lato – 10/3, Zygmunt Kukla – 9/0
1979 ŁKS ŁÓDŹ 18 4 Marek Dziuba – 10/0, Stanisław Terlecki – 7/4 Jan Sobol – 1/0
1979 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15 2 Wojciech Rudy – 9/1, Włodzimierz Mazur – 6/1
1979 ŚLĄSK WROCŁAW 14 1 Janusz Sybis – 6/0, Władysław Żmuda – 4/0, Roman Faber – 2/1, Tadeusz Pawłowski – 2/0
1979 WIDZEW ŁÓDŹ 10 3 Zbigniew Boniek – 10/3
1979 GWARDIA WARSZAWA 8 0 Antoni Szymanowski – 8/0
1979 SZOMBIERKI BYTOM 7 4 Roman Ogaza – 7/4
1979 GÓRNIK ZABRZE 5 2 Henryk Wieczorek – 5/2
1979 ODRA OPOLE 3 0 Roman Wójcicki – 2/0, Józef Młynarczyk – 1/0
1979 ARKA GDYNIA 1 0 Tomasz Korynt – 1/0
1979 LECH POZNAŃ 1 0 Piotr Mowlik – 1/0
1980 WISŁA KRAKÓW 56 11 Leszek Lipka – 16/1, Andrzej Iwan – 9/9, Adam Nawałka – 9/0, Marek Motyka – 8/0, Piotr Skrobowski – 8/0, Kazimierz Kmiecik – 5/1, Zbigniew Płaszewski – 1/0,
1980 LEGIA WARSZAWA 36 0 Paweł Janas – 16/0, Henryk Miłoszewicz – 9/0,Edward Załężny – 4/0, Stefan Majewski – 3/0, Krzysztof Adamczyk 2/0, Ryszard Milewski – 1/0, Mirosław Okoński – 1/0,
1980 ŁKS ŁÓDŹ 27 2 Marek Dziuba – 18/1, Stanisław Terlecki – 9/1
1980 STAL MIELEC 23 7 Włodzimierz Ciołek – 10/2, Grzegorz Lato – 10/4, Andrzej Szarmach – 3/1
1980 LECH POZNAŃ 21 0 Piotr Mowlik – 13/0, Hieronim Barczak – 8/0
1980 WIDZEW ŁÓDŹ 18 3 Władysław Żmuda – 9/0, Zbigniew Boniek – 5/2, Włodzimierz Smolarek – 3/1, Józef Młynarczyk – 1/0
1980 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 18 0 Wojciech Rudy – 10/0, Włodzimierz Mazur – 5/0, Zbigniew Mikołajów – 3/0
1980 GÓRNIK ZABRZE 12 1 Andrzej Pałasz – 11/1, Waldemar Matysik – 1/0
1980 ŚLĄSK WROCŁAW 12 2 Janusz Sybis – 11/2, Zdzisław Kostrzewa – 1/0
1980 ODRA OPOLE 11 0 Roman Wójcicki – 7/0, Józef Młynarczyk – 4/0,
1980 SZOMBIERKI BYTOM 4 0 Roman Ogaza – 4/0
1980 GWARDIA WARSZAWA 3 0 Antoni Szymanowski – 3/0
1980 ARKA GDYNIA 2 1 Janusz Kupcewicz – 2/1
1980 KSC LOKEREN 2 1 Grzegorz Lato – 1/0, Włodzimierz Lubański – 1/1
1980 RUCH CHORZÓW 2 0 Andrzej Buncol – 2/0
1980 BAŁTYK GDYNIA 1 0 Adam Walczak – 1/0
1980 ZAWISZA BYDGOSZCZ 1 0 Andrzej Milczarski – 1/0
1981 LEGIA WARSZAWA 27 2 Mirosław Okoński – 7/1, Paweł Janas – 6/0, Jacek Kazimierski – 4/0, Stefan Majewski – 4/1, Ryszard Milewski – 2/0, Witold Sikorski – 2/0, Marek Kusto – 1/0, Krzysztof Adamczyk – 1/0,
1981 WIDZEW ŁÓDŹ 27 7 Włodzimierz Smolarek – 9/4, Władysław Żmuda – 7/0, Zbigniew Boniek – 6/3, Józef Młynarczyk – 4/0, Mirosław Tłokiński – 1/0
1981 WISŁA KRAKÓW 26 1 Andrzej Iwan – 8/1, Jan Jałocha – 8/0, Piotr Skrobowski – 6/0, Zdzisław Kapka – 3/0, Leszek Lipka – 1/0,
1981 GÓRNIK ZABRZE 16 1 Waldemar Matysik – 9/0, Tadeusz Dolny – 4/0, Andrzej Pałasz – 3/1
1981 STAL MIELEC 15 4 Kazimierz Buda – 5/2, Krzysztof Frankowski – 4/0, Henryk Janikowski – 3/2, Janusz Stawarz – 2/0, Włodzimierz Ciołek – 1/0,
1981 ŁKS ŁÓDŹ 12 0 Marek Dziuba – 8/0, Marek Chojnacki – 4/0,
1981 RUCH CHORZÓW 11 4 Andrzej Buncol – 7/3, Krzysztof Kajrys – 3/1, Krystian Walot – 1/0
1981 ZAWISZA BYDGOSZCZ 8 1 Jarosław Nowicki – 4/1, Marek Ostrowski – 4/0
1981 BAŁTYK GDYNIA 7 2 Piotr Rzepka – 4/1, Adam Walczak – 3/1
1981 ŚLĄSK WROCŁAW 7 1 Mirosław Pękala – 4/1,Zdzisław Kostrzewa – 1/0, Paweł Król – 1/0, Roman Wójcicki – 1/0
1981 GWARDIA WARSZAWA 5 3 Krzysztof Baran – 4/2, Dariusz Dziekanowski – 1/1
1981 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5 0 Roman Geszlecht – 4/0, Wojciech Rudy – 1/0
1981 ARKA GDYNIA 4 0 Janusz Kupcewicz – 4/0
1981 KSC LOKEREN 3 0 Grzegorz Lato – 3/0
1981 LECH POZNAŃ 3 0 Piotr Mowlik – 3/0
1981 SZOMBIERKI BYTOM 3 1 Roman Ogaza – 3/1
1981 AJ AUXERRE 2 1 Andrzej Szarmach – 2/1
1981 BEERSCHOT ANTWERP 1 0 Jan Tomaszewski – 1/0
1981 HÉRCULES ALICANTE 1 0 Jan Tomaszewski – 1/0
1981 ODRA OPOLE 1 0 Józef Adamiec – 1/0
1982 LEGIA WARSZAWA 33 3 Andrzej Buncol – 10/2, Stefan Majewski – 10/1, Paweł Janas – 7/0, Jacek Kazimierski – 3/0, Marek Kusto – 3/0,
1982 WIDZEW ŁÓDŹ 30 6 Włodzimierz Smolarek – 8/2, Józef Młynarczyk – 7/0, Władysław Żmuda – 7/0, Zbigniew Boniek – 6/4, Roman Wójcicki – 2/0
1982 GÓRNIK ZABRZE 10 0 Waldemar Matysik – 6/0, Tadeusz Dolny – 2/0, Andrzej Pałasz – 2/0
1982 WISŁA KRAKÓW 8 1 Jan Jałocha – 6/1, Andrzej Iwan – 2/0,
1982 KSC LOKEREN 7 1 Grzegorz Lato – 7/1
1982 STAL MIELEC 7 1 Włodzimierz Ciołek – 6/1, Dariusz Kubicki – 1/0
1982 ŁKS ŁÓDŹ 6 0 Marek Dziuba – 6/0
1982 AJ AUXERRE 5 1 Paweł Janas – 3/0, Andrzej Szarmach – 2/1
1982 ARKA GDYNIA 5 1 Janusz Kupcewicz – 5/1
1982 LECH POZNAŃ 4 3 Janusz Kupcewicz – 2/3, Józef Adamiec – 1/0, Mirosław Okoński – 1/0
1982 GWARDIA WARSZAWA 3 1 Dariusz Dziekanowski – 3/1
1982 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3 0 Włodzimierz Mazur – 3/0
1982 JUVENTUS FC 2 0 Zbigniew Boniek – 2/0
1982 ŚLĄSK WROCŁAW 2 1 Paweł Król – 1/1, Roman Wójcicki – 1/0
1983 WIDZEW ŁÓDŹ 22 1 Józef Młynarczyk – 6/0, Roman Wójcicki – 6/0, Włodzimierz Smolarek – 5/1, Dariusz Dziekanowski – 2/0, Jerzy Wijas – 2/0, Mirosław Tłokiński – 1/0
1983 LEGIA WARSZAWA 13 1 Stefan Majewski – 6/1, Andrzej Buncol – 5/0, Kazimierz Buda – 2/0,
1983 LECH POZNAŃ 7 1 Janusz Kupcewicz – 3/0, Mirosław Okoński – 3/1, Krzysztof Pawlak – 1/0
1983 ŚLĄSK WROCŁAW 7 0 Paweł Król – 3/0,Waldemar Prusik – 3/0, Mirosław Pękala – 1/0,
1983 WISŁA KRAKÓW 7 1 Jan Jałocha – 4/0, Andrzej Iwan – 3/1
1983 POGOŃ SZCZECIN 6 0 Adam Kensy – 3/0, Krzysztof Urbanowicz – 2/0, Marek Ostrowski – 1/0
1983 STAL MIELEC 4 0 Kazimierz Buda – 2/0, Włodzimierz Ciołek – 2/0
1983 JUVENTUS FC 3 1 Zbigniew Boniek – 3/1
1983 AJ AUXERRE 2 0 Paweł Janas – 2/0
1983 GÓRNIK ZABRZE 2 0 Andrzej Pałasz – 2/0
1983 GÓRNIK WAŁBRZYCH 2 1 Włodzimierz Ciołek – 2/1
1983 GWARDIA WARSZAWA 2 1 Dariusz Dziekanowski – 2/1
1983 GKS KATOWICE 1 0 Jerzy Wijas – 1/0
1983 RUCH CHORZÓW 1 0 Mirosław Bąk – 1/0
1983 ŁKS ŁÓDŹ 1 0 Marek Dziuba – 1/0
1984 WIDZEW ŁÓDŹ 45 9 Włodzimierz Smolarek – 11/2, Roman Wójcicki – 11/1, Dariusz Dziekanowski – 9/6, Józef Młynarczyk – 7/0, Jerzy Wijas – 5/0, Marek Dziuba – 2/0
1984 LEGIA WARSZAWA 33 1 Andrzej Buncol – 10/1, Jacek Kazimierski – 6/0, Dariusz Kubicki – 6/0,Dariusz Wdowczyk – 5/0, Jan Karaś – 4/0, Stefan Majewski – 1/0, Kazimierz Buda – 1/0,
1984 LECH POZNAŃ 30 2 Mirosław Okoński – 10/0, Krzysztof Pawlak – 8/1, Józef Adamiec – 7/1, Czesław Jakołcewicz – 5/0
1984 GÓRNIK ZABRZE 16 2 Waldemar Matysik – 9/0, Andrzej Pałasz – 5/2, Ryszard Komornicki – 2/0
1984 WISŁA KRAKÓW 8 0 Jan Jałocha – 6/0, Andrzej Iwan – 1/0, Piotr Skrobowski – 1/0
1984 POGOŃ SZCZECIN 7 0 Marek Ostrowski – 5/0, Krzysztof Urbanowicz – 2/0
1984 JUVENTUS FC 6 1 Zbigniew Boniek – 6/1
1984 GÓRNIK WAŁBRZYCH 6 0 Włodzimierz Ciołek – 6/0
1984 COSMOS NOWY JORK 5 0 Władysław Żmuda – 5/0
1984 ŚLĄSK WROCŁAW 5 1 Ryszard Tarasiewicz – 3/1, Waldemar Prusik – 2/0,
1984 RUCH CHORZÓW 2 0 Krzysztof Warzycha – 2/0
1984 AJ AUXERRE 1 0 Paweł Janas – 1/0
1984 CD ATLANTE 1 0 Grzegorz Lato – 1/0
1984 GKS KATOWICE 1 0 Jan Furtok – 1/0
1984 HELLAS VERONA 1 0 Władysław Żmuda – 1/0
1984 KSK BEVEREN 1 0 Marek Kusto – 1/0
1984 US CREMONESE 1 0 Władysław Żmuda – 1/0
1985 GÓRNIK ZABRZE 51 3 Waldemar Matysik – 14/0, Ryszard Komornicki – 11/0, Andrzej Pałasz – 11/3, Eugeniusz Cebrat – 6/0, Jan Urban – 3/0, Józef Wandzik – 2/0, Andrzej Zgutczyński – 2/0, Józef Dankowski – 1/0, Andrzej Iwan – 1/0,
1985 WIDZEW ŁÓDŹ 41 3 Roman Wójcicki – 14/0, Włodzimierz Smolarek – 10/1, Dariusz Dziekanowski – 9/2, Kazimierz Przybyś – 7/0, Jerzy Wijas – 1/0
1985 LEGIA WARSZAWA 30 1 Andrzej Buncol – 12/0, Dariusz Wdowczyk – 6/0, Dariusz Dziekanowski – 4/1, Jacek Kazimierski – 3/0, Dariusz Kubicki – 3/0, Zbigniew Kaczmarek – 1/0, Jan Karaś – 1/0,
1985 LECH POZNAŃ 22 0 Krzysztof Pawlak – 11/0 ,Mirosław Okoński – 5/0, Jarosław Araszkiewicz – 3/0, Damian Łukasik – 3/0
1985 POGOŃ SZCZECIN 15 1 Marek Ostrowski – 14/1, Kazimierz Sokołowski – 1/0
1985 ŚLĄSK WROCŁAW 14 2 Waldemar Prusik – 7/2, Ryszard Tarasiewicz – 7/0
1985 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 7 0 Jan Urban – 7/0
1985 SC BASTIA 6 0 Józef Młynarczyk – 6/0
1985 GKS KATOWICE 4 1 Jan Furtok – 3/1, Marek Biegun – 1/0
1985 US CREMONESE 4 1 Władysław Żmuda – 4/1
1985 WISŁA KRAKÓW 4 0 Jan Jałocha – 4/0
1985 JUVENTUS FC 3 2 Zbigniew Boniek – 3/2
1985 AS ROMA 2 0 Zbigniew Boniek – 2/0
1985 GÓRNIK WAŁBRZYCH 2 0 Włodzimierz Ciołek – 1/0, Tadeusz Dolny – 1/0
1985 RUCH CHORZÓW 1 0 Waldemar Waleszczyk – 1/0
1986 LEGIA WARSZAWA 34 3 Dariusz Dziekanowski – 10/2, Jan Karaś – 8/1, Andrzej Buncol – 5/0, Jacek Kazimierski – 4/0, Dariusz Kubicki – 3/0, Dariusz Wdowczyk – 3/0, Andrzej Sikorski II – 1/0,
1986 GÓRNIK ZABRZE 28 0 Jan Urban – 11/0, Waldemar Matysik – 8/0, Ryszard Komornicki – 4/0, Andrzej Zgutczyński – 3/0, Józef Wandzik – 2/0,
1986 WIDZEW ŁÓDŹ 22 1 Roman Wójcicki – 7/0,Kazimierz Przybyś – 6/0, Włodzimierz Smolarek – 6/1, Henryk Bolesta – 1/0, Tadeusz Świątek – 1/0, Wiesław Wraga – 1/0
1986 ŚLĄSK WROCŁAW 17 1 Ryszard Tarasiewicz – 7/1, Paweł Król – 4/0, Waldemar Prusik – 4/0, Andrzej Rudy – 2/0
1986 POGOŃ SZCZECIN 14 0 Marek Ostrowski – 10/0, Marek Leśniak – 3/0 ,Kazimierz Sokołowski – 1/0
1986 AS ROMA 7 0 Zbigniew Boniek – 7/0
1986 LECH POZNAŃ 7 0 Krzysztof Pawlak – 7/0
1986 1.FC KAISERSLAUTERN 6 0 Stefan Majewski – 6/0
1986 FC PORTO 6 0 Józef Młynarczyk – 6/0
1986 ŁKS ŁÓDŹ 5 2 Krzysztof Baran – 4/2, Juliusz Kruszankin – 1/0
1986 GKS KATOWICE 4 1 Jan Furtok – 3/0, Marek Koniarek – 1/1
1986 EINTRACHT FRANKFURT 2 0 Włodzimierz Smolarek – 2/0
1986 US CREMONESE 1 0 Władysław Żmuda – 1/0
1987 ŚLĄSK WROCŁAW 39 8 Paweł Król – 11/2, Waldemar Prusik – 10/2, Ryszard Tarasiewicz – 9/2, Andrzej Rudy – 4/1,Dariusz Marciniak – 3/1, Modest Boguszewski – 2/0
1987 GÓRNIK ZABRZE 32 2 Jan Urban – 10/2, Józef Wandzik – 8/0, Waldemar Matysik – 4/0, Andrzej Iwan – 3/0, Józef Dankowski – 2/0, Jacek Grembocki – 2/0, Krzysztof Baran – 1/0, Marek Kostrzewa – 1/0, Robert Warzycha – 1/0
1987 LEGIA WARSZAWA 18 1 Dariusz Dziekanowski – 6/1, Dariusz Wdowczyk – 6/0, Jacek Kazimierski – 3/0, Jan Karaś – 2/0, Dariusz Kubicki – 1/0,
1987 POGOŃ SZCZECIN 12 5 Marek Leśniak – 7/5, Marek Ostrowski – 3/0, Marek Szczech – 2/0
1987 LECH POZNAŃ 11 0 Jarosław Araszkiewicz – 4/0, Krzysztof Pawlak – 4/0, Czesław Jakołcewicz – 3/0
1987 GKS KATOWICE 8 2 Jan Furtok – 4/2, Jerzy Wijas – 3/0, Marek Koniarek – 1/0
1987 WIDZEW ŁÓDŹ 8 0 Wiesław Cisek – 4/0, Leszek Iwanicki – 2/0, Kazimierz Przybyś – 2/0
1987 RUCH CHORZÓW 6 0 Krzysztof Warzycha – 4/0, Janusz Jojko – 1/0, Mieczysław Szewczyk – 1/0
1987 ŁKS ŁÓDŹ 5 0 Ryszard Robakiewicz – 2/0, Witold Wenclewski – 2/0, Krzysztof Baran – 1/0
1987 FC HOMBURG 4 1 Roman Wójcicki – 4/1
1987 EINTRACHT FRANKFURT 3 1 Włodzimierz Smolarek – 3/1
1987 LECHIA GDAŃSK 3 0 Marek Ługowski – 2/0, Mirosław Pękala – 1/0
1987 ZAGŁĘBIE LUBIN 2 0 Adam Zejer – 2/0
1987 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 1 0 Jacek Bayer – 1/0
1987 HAMBURGER SV 1 0 Mirosław Okoński – 1/0
1988 GÓRNIK ZABRZE 28 1 Jan Urban – 10/0, Józef Wandzik – 7/0, Robert Warzycha – 6/1,Ryszard Komornicki – 3/0, Ryszard Cyroń – 2/0,
1988 ŚLĄSK WROCŁAW 22 3 Ryszard Tarasiewicz – 9/1, Waldemar Prusik – 7/1, Paweł Król – 2/0, Dariusz Marciniak – 2/0, , Andrzej Rudy – 2/1
1988 LEGIA WARSZAWA 21 3 Dariusz Wdowczyk – 8/0, Dariusz Kubicki – 7/1, Dariusz Dziekanowski – 3/2, Zbigniew Kaczmarek – 2/0, Jan Karaś – 1/0,
1988 ŁKS ŁÓDŹ 17 0 Jacek Ziober – 7/0, Witold Bendkowski – 5/0, Witold Wenclewski – 3/0, Jarosław Bako – 1/0, Ryszard Robakiewicz – 1/0,
1988 LECH POZNAŃ 13 0 Damian Łukasik – 10/0,Ryszard Jankowski – 2/0, Jarosław Araszkiewicz – 1/0,
1988 GKS KATOWICE 9 5 Jan Furtok – 6/3, Andrzej Rudy – 3/2
1988 WIDZEW ŁÓDŹ 8 2 Wiesław Cisek – 8/2
1988 GWARDIA WARSZAWA 7 3 Roman Kosecki – 7/3
1988 RUCH CHORZÓW 6 1 Krzysztof Warzycha – 6/1
1988 FC HOMBURG 3 0 Roman Wójcicki – 3/0
1988 AJ AUXERRE 2 0 Waldemar Matysik – 2/0
1988 FEYENOORD ROTTERDAM 2 0 Włodzimierz Smolarek – 2/0
1988 AS ROMA 1 0 Zbigniew Boniek – 1/0
1988 BAŁTYK GDYNIA 1 0 Grzegorz Stencel – 1/0
1988 POLONIA BYTOM 1 0 Piotr Brzoza – 1/0
1989 LEGIA WARSZAWA 43 4 Roman Kosecki – 13/2, Dariusz Wdowczyk – 13/2, Zbigniew Kaczmarek – 10/0, Krzysztof Budka – 3/0, Dariusz Dziekanowski – 3/0, Dariusz Kubicki – 3/0, Juliusz Kruszankin – 1/0
1989 GÓRNIK ZABRZE 24 3 Jan Urban – 8/2, Robert Warzycha – 6/1, Józef Wandzik – 5/0, Piotr Rzepka – 3/0, Piotr Jegor – 2/0,
1989 ŚLĄSK WROCŁAW 19 2 Waldemar Prusik – 8/0,Ryszard Tarasiewicz – 7/2, Roman Szewczyk – 3/0, Janusz Góra – 1/0
1989 ŁKS ŁÓDŹ 18 2 Jacek Ziober – 8/2, Piotr Soczyński – 6/0, Jarosław Bako – 4/0
1989 RUCH CHORZÓW 18 3 Krzysztof Warzycha – 13/3, Krystian Szuster – 3/0, Dariusz Fornalak – 2/0
1989 GKS KATOWICE 10 0 Jerzy Wijas – 5/0, Janusz Nawrocki – 4/0, Mirosław Kubisztal – 1/0
1989 LECH POZNAŃ 7 0 Damian Łukasik – 6/0, Jarosław Araszkiewicz – 1/0
1989 STAL MIELEC 7 0 Piotr Czachowski – 6/0, Maciej Śliwowski – 1/0
1989 ZAGŁĘBIE LUBIN 6 0 Jarosław Bako – 5/0, Marek Godlewski – 1/0
1989 HAMBURGER SV 5 2 Jan Furtok – 5/2
1989 CELTIC FC 4 1 Dariusz Dziekanowski – 4/1
1989 NEUCHÂTEL XAMAX 4 1 Ryszard Tarasiewicz – 4/1
1989 OLIMPIA POZNAŃ 3 0 Piotr Soczyński – 3/0
1989 AJ AUXERRE 2 0 Waldemar Matysik – 2/0
1989 FC HOMBURG 2 0 Roman Wójcicki – 2/0
1989 BAYER 04 LEVERKUSEN 1 0 Marek Leśniak – 1/0
1990 LEGIA WARSZAWA 45 5 Roman Kosecki – 14/4, Dariusz Kubicki – 14/0, Zbigniew Kaczmarek – 10/0, Leszek Pisz – 6/1, Piotr Czachowski – 1/0,
1990 GKS KATOWICE 26 1 Janusz Nawrocki – 13/0, Roman Szewczyk – 10/1, Jacek Duchowski – 1/0, Dariusz Grzesik – 1/0, Andrzej Lesiak – 1/0
1990 GÓRNIK ZABRZE 24 3 Robert Warzycha – 15/3, Józef Wandzik – 8/0, Piotr Jegor – 1/0
1990 STAL MIELEC 20 0 Piotr Czachowski – 14/0, Maciej Śliwowski – 4/0, Adam Fedoruk – 2/0
1990 CELTIC FC 13 2 Dariusz Dziekanowski – 7/2, Dariusz Wdowczyk – 6/0
1990 ZAGŁĘBIE LUBIN 13 0 Jarosław Bako – 10/0, Marek Godlewski – 2/0, Adam Zejer – 1/0
1990 PANATHINAIKOS AO 12 0 Józef Wandzik – 6/0, Krzysztof Warzycha – 6/0
1990 LECH POZNAŃ 11 0 Damian Łukasik – 8/0, Czesław Jakołcewicz – 1/0, Kazimierz Moskal – 1/0, Kazimierz Sidorczuk – 1/0
1990 ŁKS ŁÓDŹ 11 4 Jacek Ziober – 10/4, Tomasz Cebula – 1/0
1990 OLIMPIA POZNAŃ 10 1 Piotr Soczyński – 10/1
1990 AJ AUXERRE 5 0 Zbigniew Kaczmarek – 5/0
1990 MONTPELLIER HSC 5 1 Jacek Ziober – 5/1
1990 ŚLĄSK WROCŁAW 5 0 Janusz Góra – 5/0
1990 AS NANCY-LORRAINE 4 0 Ryszard Tarasiewicz – 4/0
1990 ZAWISZA BYDGOSZCZ 4 1 Piotr Nowak – 4/1
1990 ALEMANNIA AACHEN 3 0 Waldemar Prusik – 3/0
1990 HAMBURGER SV 3 0 Jan Furtok – 3/0
1990 KRC MECHELEN 3 0 Waldemar Prusik – 3/0
1990 NEUCHÂTEL XAMAX 2 0 Ryszard Tarasiewicz – 2/0
1990 CA OSASUNA 1 0 Jan Urban – 1/0
1990 FENERBAHCE SK 1 0 Czesław Jakołcewicz – 1/0
1990 GALATASARAY SK 1 1 Roman Kosecki – 1/1
1990 WISŁA KRAKÓW 1 0 Kazimierz Moskal – 1/0
1991 LECH POZNAŃ 24 2 Dariusz Skrzypczak – 6/0, Marek Rzepka – 5/1, Kazimierz Sidorczuk – 4/0, Michał Gębura – 3/0, Mirosław Trzeciak – 3/1, Jerzy Podbrożny – 2/0, Kazimierz Moskal – 1/0
1991 GKS KATOWICE 19 2 Andrzej Lesiak – 9/1, Roman Szewczyk – 5/1, Janusz Nawrocki – 3/0, Krzysztof Maciejewski – 2/0
1991 ZAGŁĘBIE LUBIN 14 1 Piotr Czachowski – 7/1, Jarosław Bako – 2/0, Maciej Śliwowski – 2/0, Adam Zejer – 2/0, Romuald Kujawa – 1/0
1991 LEGIA WARSZAWA 11 0 Dariusz Kubicki – 6/0, Piotr Czachowski – 4/0, Wojciech Kowalczyk – 3/1, Maciej Szczęsny – 1/0
1991 GÓRNIK ZABRZE 10 1 Jacek Grembocki – 2/0, Piotr Jegor – 2/0, Ryszard Kraus – 2/0, Tomasz Wałdoch – 2/0, Robert Warzycha – 2/1
1991 FENERBAHCE SK 9 0 Czesław Jakołcewicz – 5/0, Piotr Soczyński – 4/0
1991 GALATASARAY SK 9 1 Roman Kosecki – 9/1
1991 PANATHINAIKOS AO 9 0 Józef Wandzik – 6/0, Krzysztof Warzycha – 3/0
1991 CA OSASUNA 7 3 Jan Urban – 7/3
1991 OLIMPIA POZNAŃ 7 0 Piotr Soczyński – 6/0, Grzegorz Mielcarski – 1/0
1991 AS NANCY-LORRAINE 6 1 Ryszard Tarasiewicz – 6/1
1991 HAMBURGER SV 6 1 Jan Furtok – 6/1
1991 MONTPELLIER HSC 6 1 Jacek Ziober – 6/1
1991 ŚLĄSK WROCŁAW 6 0 Janusz Góra – 3/0, Adam Matysek – 3/0
1991 CELTIC FC 5 0 Dariusz Wdowczyk – 5/0
1991 EVERTON FC 5 0 Robert Warzycha – 5/0
1991 ŁKS ŁÓDŹ 5 0 Tomasz Cebula – 3/0, Juliusz Kruszankin – 2/0
1991 STAL MIELEC 5 0 Adam Fedoruk – 5/0
1991 WISŁA KRAKÓW 5 1 Zdzisław Janik – 3/1, Jacek Bobrowicz – 1/0, Tomasz Dziubiński – 1/0
1991 HUTNIK KRAKÓW 4 0 Kazimierz Węgrzyn – 4/0
1991 BEŞIKTAŞ JK 3 0 Jarosław Bako – 3/0
1991 MOTOR LUBLIN 3 0 Leszek Pisz – 3/0
1991 VfB MÖDLING 3 0 Janusz Nawrocki – 3/0
1991 AJ AUXERRE 2 0 Zbigniew Kaczmarek – 2/0
1991 ASTON VILLA 2 0 Dariusz Kubicki – 2/0
1991 KRC MECHELEN 2 0 Waldemar Prusik – 2/0
1991 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2 0 Ryszard Czerwiec – 2/0
1992 LECH POZNAŃ 21 0 Marek Rzepka – 7/0, Jerzy Brzęczek – 6/0, Jarosław Araszkiewicz – 3/0, Jerzy Podbrożny – 2/0, Andrzej Juskowiak – 1/0, Kazimierz Sidorczuk – 1/0, Dariusz Skrzypczak – 1/0
1992 GÓRNIK ZABRZE 15 1 Tomasz Wałdoch – 6/1, Piotr Jegor – 5/0, Ryszard Kraus – 2/0, Ryszard Staniek – 2/0
1992 GKS KATOWICE 12 1 Roman Szewczyk – 7/1, Andrzej Lesiak – 2/0, Piotr Świerczewski – 2/0, Dariusz Grzesik – 1/0
1992 LEGIA WARSZAWA 9 2 Wojciech Kowalczyk – 7/2, Arkadiusz Gmur – 1/0, Marek Jóźwiak – 1/0
1992 STAL MIELEC 8 0 Piotr Czachowski – 1/0, Adam Fedoruk – 6/0, Maciej Śliwowski – 1/0
1992 EVERTON FC 7 0 Robert Warzycha – 7/0
1992 WIDZEW ŁÓDŹ 7 0 Tomasz Łapiński – 4/0, Ryszard Czerwiec – 3/0
1992 BEŞIKTAŞ JK 6 0 Jarosław Bako – 6/0
1992 HUTNIK KRAKÓW 6 0 Kazimierz Węgrzyn – 6/0
1992 PANATHINAIKOS AO 6 2 Józef Wandzik – 3/0, Krzysztof Warzycha – 3/2
1992 ŁKS ŁÓDŹ 5 0 Tomasz Cebula – 4/0, Juliusz Kruszankin – 1/0
1992 ŚLĄSK WROCŁAW 5 0 Adam Matysek – 3/0, Janusz Góra – 2/0
1992 UDINESE CALCIO 5 1 Piotr Czachowski – 3/0, Marek Koźmiński – 2/1
1992 OLIMPIA POZNAŃ 4 1 Grzegorz Mielcarski – 3/1, Jerzy Brzęczek – 1/0
1992 WISŁA KRAKÓW 4 0 Marcin Jałocha – 4/0
1992 ZAGŁĘBIE LUBIN 4 0 Piotr Czachowski – 3/0, Jarosław Góra – 1/0
1992 GALATASARAY SK 4 4 Roman Kosecki – 4/4
1992 MONTPELLIER HSC 3 0 Jacek Ziober – 3/0
1992 POGOŃ SZCZECIN 3 0 Dariusz Adamczuk – 3/0
1992 WACKER INNSBRUCK 1915 3 0 Andrzej Lesiak – 3/0
1992 SIARKA TARNOBRZEG 3 0 Andrzej Kobylański – 3/0
1992 CA OSASUNA 2 0 Roman Kosecki – 2/0
1992 IGLOOPOL DĘBICA 2 0 Aleksander Kłak – 2/0
1992 MOTOR LUBLIN 2 0 Leszek Pisz – 2/0
1992 SPORTING CP 2 0 Andrzej Juskowiak – 2/0
1992 CELTIC FC 1 0 Dariusz Wdowczyk – 1/0
1992 FC UTRECHT 1 0 Włodzimierz Smolarek – 1/0
1992 FENERBAHCE SK 1 0 Piotr Soczyński – 1/0
1992 MIEDŹ LEGNICA 1 0 Jarosław Gierejkiewicz – 1/0
1992 RUCH CHORZÓW 1 1 Dariusz Gęsior – 1/1
1992 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1 0 Ryszard Czerwiec – 1/0
1992 ZAWISZA BYDGOSZCZ 1 0 Mirosław Rzepa – 1/0
1993 LECH POZNAŃ 20 1 Jerzy Brzęczek – 8/1, Jacek Bąk – 6/0, Jarosław Bako – 3/0, Marek Rzepka – 3/0
1993 GKS KATOWICE 18 1 Piotr Świerczewski – 7/1, Roman Szewczyk – 6/0,Kazimierz Węgrzyn – 2/0, Dariusz Grzesik – 1/0, Adam Ledwoń – 1/0, Krzysztof Maciejewski – 1/0
1993 GÓRNIK ZABRZE 18 0 Tomasz Wałdoch – 9/0, Ryszard Staniek – 5/0, Jerzy Brzęczek – 3/0, Piotr Jegor – 1/0
1993 LEGIA WARSZAWA 17 1 Marcin Jałocha – 6/0, Wojciech Kowalczyk – 4/1, Juliusz Kruszankin – 2/0, Radosław Michalski – 2/0, Leszek Pisz – 2/0, Maciej Śliwowski – 1/0
1993 UDINESE CALCIO 12 0 Marek Koźmiński – 7/0, Piotr Czachowski – 4/0, Dariusz Adamczuk – 1/0
1993 CA OSASUNA 9 0 Roman Kosecki – 4/0, Jacek Ziober – 4/0, Ryszard Staniek – 1/0
1993 SG WATTENSCHEID 09 7 5 Marek Leśniak – 7/5
1993 OLIMPIA POZNAŃ 6 0 Aleksander Kłak – 4/0, Grzegorz Mielcarski – 2/0
1993 1. FC KÖLN 5 0 Andrzej Kobylański – 3/0, Andrzej Rudy – 2/0
1993 EVERTON FC 5 1 Robert Warzycha – 5/1
1993 DUNDEE FC 5 0 Dariusz Adamczuk – 3/0, Piotr Czachowski – 2/0
1993 RUCH CHORZÓW 5 0 Dariusz Gęsior – 4/0,Jacek Bednarz – 1/0
1993 ŚLĄSK WROCŁAW 5 0 Adam Matysek – 5/0
1993 HAMBURGER SV 4 1 Jan Furtok – 4/1
1993 AS SAINT-ÉTIENNE 3 0 Piotr Świerczewski – 3/0
1993 ATLETICO MADRYT 3 0 Roman Kosecki – 3/0
1993 EINTRACHT FRANKFURT 3 1 Dariusz Adamczuk – 2/1, Jan Furtok – 1/0
1993 ŁKS ŁÓDŹ 3 0 Tomasz Cebula – 3/0
1993 MONTPELLIER HSC 3 0 Jacek Ziober – 3/0
1993 PANATHINAIKOS AO 3 1 Krzysztof Warzycha – 3/1
1993 WIDZEW ŁÓDŹ 3 0 Ryszard Czerwiec – 3/0
1993 WISŁA KRAKÓW 3 0 Grzegorz Lewandowski – 2/0, Marcin Jałocha – 1/0
1993 FORTUNA KÖLN 2 0 Adam Matysek – 2/0
1993 SPORTING CP 2 0 Andrzej Juskowiak – 2/0
1993 WACKER INNSBRUCK 1915 2 0 Andrzej Lesiak – 2/0
1993 BEŞIKTAŞ JK 1 0 Jarosław Bako – 1/0
1993 CLUB BRUGGE KV 1 0 Tomasz Dziubiński – 1/0
1993 FC SOCHAUX-MONTBÉLIARD 1 0 Roman Szewczyk – 1/0
1993 HUTNIK KRAKÓW 1 0 Kazimierz Węgrzyn – 1/0
1993 IGLOOPOL DĘBICA 1 0 Aleksander Kłak – 1/0
1993 POGOŃ SZCZECIN 1 0 Waldemar Jaskulski – 1/0
1993 STAL MIELEC 1 0 Adam Fedoruk – 1/0
1993 TIROL INNSBRUCK 1 0 Andrzej Lesiak – 1/0
1994 GÓRNIK ZABRZE 22 2 Jerzy Brzęczek – 5/1, Piotr Jegor – 5/0, Henryk Bałuszyński – 4/1, Tomasz Wałdoch – 3/0 , Jacek Grembocki – 3/0, Arkadiusz Kubik – 2/0
1994 LEGIA WARSZAWA 21 2 Marcin Jałocha – 7/1, Wojciech Kowalczyk – 6/0, Adam Fedoruk – 4/1, Jerzt Podbrożny – 1/0, Krzysztof Ratajczyk – 1/0, Zbigniew Robakiewicz – 1/0, Maciej Szczęsny – 1/0
1994 WIDZEW ŁÓDŹ 18 0 Tomasz Łapiński – 9/0, Ryszard Czerwiec – 7/0, Andrzej Woźniak – 2/0
1994 POGOŃ SZCZECIN 13 1 Waldemar Jaskulski – 9/1, Dariusz Szubert – 3/0, Maciej Stolarczyk – 1/0
1994 LECH POZNAŃ 11 2 Jacek Bąk – 6/1, Kazimierz Moskal – 3/1, Jacek Dembiński – 1/0, Paweł Wojtala – 1/0
1994 ŁKS ŁÓDŹ 10 1 Andrzej Woźniak – 5/0, Tomasz Wieszczycki – 3/1, Tomasz Cebula – 1/0, Jacek Płuciennik – 1/0
1994 RUCH CHORZÓW 10 0 Dariusz Gęsior – 8/0, Roman Dąbrowski – 2/0
1994 ATLETICO MADRYT 5 2 Roman Kosecki – 5/2
1994 FC SOCHAUX-MONTBÉLIARD 5 0 Roman Szewczyk – 5/0
1994 PANATHINAIKOS AO 5 0 Józef Wandzik – 3/0, Krzysztof Warzycha – 2/0
1994 GKS KATOWICE 4 0 Krzysztof Maciejewski – 2/0, Janusz Jojko – 1/0, Marek Świerczewski – 1/0
1994 SPORTING CP 4 2 Andrzej Juskowiak -4/2
1994 STOMIL OLSZTYN 4 0 Sylwester Czereszewski – 3/0, Tomasz Sokołowski – 1/0
1994 VfL BOCHUM 4 1 Tomasz Wałdoch – 3/0, Henryk Bałuszyński – 1/1
1994 AS SAINT-ÉTIENNE 3 0 Piotr Świerczewski – 3/0
1994 UDINESE CALCIO 3 0 Marek Koźmiński – 3/0
1994 1. FC KÖLN 2 0 Andrzej Rudy – 2/0
1994 OLIMPIA POZNAŃ 2 0 Grzegorz Mielcarski – 2/0
1994 SG WATTENSCHEID 09 2 0 Marek Leśniak – 2/0
1994 1.FC KAISERSLAUTERN 1 0 Piotr Nowak – 1/0
1994 CA OSASUNA 1 0 Ryszard Staniek – 1/0
1994 CD LOGROÑÉS 1 0 Grzegorz Lewandowski – 1/0
1994 SOKÓŁ PNIEWY 1 0 Tomasz Rząsa – 1/0
1995 VfL BOCHUM 13 1 Tomasz Wałdoch – 9/1, Henryk Bałuszyński– 4/0
1995 WIDZEW ŁÓDŹ 13 0 Andrzej Woźniak – 5/0, Tomasz Łapiński – 4/0, Ryszard Czerwiec – 3/0, Rafał Siadaczka – 1/0
1995 LEGIA WARSZAWA 11 0 Jacek Zieliński – 5/0, Jacek Bednarz – 2/0,Maciej Szczęsny – 2/0, Jerzy Podbrożny – 1/0, Tomasz Wieszczycki – 1/0
1995 HUTNIK KRAKÓW 8 0 Krzysztof Bukalski – 8/0
1995 STOMIL OLSZTYN 8 1 Sylwester Czereszewski – 6/1, Tomasz Sokołowski – 2/0
1995 ŁKS ŁÓDŹ 6 2 Tomasz Wieszczycki – 5/2. Tomasz Lenart – 1/0
1995 UDINESE CALCIO 6 0 Marek Koźmiński – 6/0
1995 TSV 1860 MONACHIUM 6 2 Piotr Nowak – 6/2
1995 AS SAINT-ÉTIENNE 5 0 Piotr Świerczewski – 5/0
1995 GKS KATOWICE 5 0 Marek Świerczewski – 5/0
1995 LECH POZNAŃ 5 0 Paweł Wojtala – 3/0, Jacek Dembiński – 2/0
1995 FEYENOORD ROTTERDAM 3 0 Tomasz Iwan – 3/0
1995 SPORTING CP 5 5 Andrzej Juskowiak – 5/5
1995 ATLETICO MADRYT 4 2 Roman Kosecki – 4/2
1995 REAL BETIS 4 1 Wojciech Kowalczyk – 4/1
1995 FC NANTES 3 0 Roman Kosecki – 3/0
1995 OLYMPIAKOS SFP 3 2 Andrzej Juskowiak – 3/2
1995 PANATHINAIKOS AO 3 0 Józef Wandzik – 2/0, Krzysztof Warzycha – 1/0
1995 SC BASTIA 3 0 Piotr Świerczewski – 3/0
1995 FC PORTO 2 0 Grzegorz Mielcarski – 2/0
1995 GÓRNIK ZABRZE 1 0 Marcin Kuźba – 1/0
1995 ZAGŁĘBIE LUBIN 1 0 Sławomir Majak – 1/0
1996 LEGIA WARSZAWA 30 1 Jacek Zieliński – 7/0, Marek Jóźwiak – 3/0,Radosław Michalski – 3/0, Ryszard Staniek – 3/0, Jacek Bednarz – 2/0, Cezary Kucharski – 2/0, Krzysztof Ratajczyk – 2/0, Grzegorz Szamotulski – 2/0, Maciej Szczęsny – 2/0, Grzegorz Lewandowski – 1/0, Marcin Mięciel – 1/1, Leszek Pisz – 1/0, Tomasz Wieszczycki – 1/0,
1996 WIDZEW ŁÓDŹ 27 1 Marek Citko – 5/1, Ryszard Czerwiec – 4/0, Waldemar Jaskulski – 3/0, Radosław Michalski – 3/0, Paweł Wojtala – 3/0, Andrzej Woźniak – 3/0, Zbigniew Wyciszkiewicz – 3/0, Tomasz Łapiński – 2/0, Maciej Szczęsny – 1/0,
1996 RUCH CHORZÓW 9 0 Dariusz Gęsior – 6/0, Mariusz Śrutwa – 3/0
1996 VfL BOCHUM 7 2 Henryk Bałuszyński – 4/2, Tomasz Wałdoch – 3/0
1996 GKS KATOWICE 6 0 Kazimierz Węgrzyn – 4/0, Adam Ledwoń – 2/0
1996 FEYENOORD ROTTERDAM 4 0 Tomasz Iwan – 2/0, Marek Saganowski – 2/0
1996 GÓRNIK ZABRZE 4 0 Tomasz Hajto – 4/0
1996 PANATHINAIKOS AO 4 2 Krzysztof Warzycha – 4/2
1996 TSV 1860 MONACHIUM 4 0 Piotr Nowak – 4/0
1996 EA GUINGAMP 3 0 Marek Jóźwiak – 3/0
1996 ŁKS ŁÓDŹ 3 0 Marek Saganowski – 2/0, Tomasz Lenart – 1/0,
1996 OLYMPIAKOS SFP 3 0 Andrzej Juskowiak – 3/0
1996 STOMIL OLSZTYN 3 0 Sylwester Czereszewski – 2/0, Rafał Kaczmarczyk – 1/0
1996 GKS BEŁCHATÓW 2 0 Jacek Berensztajn – 1/0, Dariusz Rzeźniczek – 1/0
1996 LECH POZNAŃ 2 0 Paweł Wojtala – 2/0
1996 REAL BETIS 2 1 Wojciech Kowalczyk – 2/1
1996 TIROL INNSBRUCK 2 0 Jerzy Brzęczek – 2/0
1996 FC PORTO 1 0 Andrzej Woźniak – 1/0
1996 HUTNIK KRAKÓW 1 0 Krzysztof Bukalski – 1/0
1996 RAKÓW CZĘSTOCHOWA 1 0 Paweł Skrzypek – 1/0
1996 RAPID WIEDEŃ 1 0 Krzysztof Ratajczyk – 1/0
1996 SM CAEN 1 0 Grzegorz Lewandowski – 1/0
1996 WISŁA KRAKÓW 1 0 Grzegorz Kaliciak – 1/0
1997 LEGIA WARSZAWA 39 4 Paweł Skrzypek – 9/0, Cezary Kucharski – 8/2, Tomasz Sokołowski – 8/1, Jacek Zieliński – 7/1, Grzegorz Szamotulski – 6/0, Sylwester Czereszewski – 1/0
1997 WIDZEW ŁÓDŹ 28 1 Sławomir Majak – 7/0, Marek Citko – 5/1, Tomasz Łapiński – 4/0, Radosław Michalski – 4/0, Jacek Dembiński – 3/0, Dariusz Gęsior – 1/0, Daniel Bogusz – 1/0, Arkadiusz Onyszko – 1/0, Mirosław Szymkowiak – 1/0, Marcin Zając – 1/0
1997 GKS KATOWICE 16 1 Adam Ledwoń – 12/1, Sławomir Wojciechowski – 4/0
1997 ZAGŁĘBIE LUBIN 10 3 Radosław Kałużny – 10/3
1997 VfL BOCHUM 8 0 Tomasz Wałdoch – 6/0, Henryk Bałuszyński – 2/0
1997 SC BASTIA 7 0 Piotr Świerczewski – 7/0
1997 GÓRNIK ZABRZE 6 0 Tomasz Hajto – 6/0
1997 KRC GENK 6 2 Krzysztof Bukalski – 6/2
1997 ODRA WODZISŁAW ŚL. 6 1 Piotr Jegor – 4/1, Sławomir Paluch – 2/0
1997 REAL BETIS 6 1 Wojciech Kowalczyk – 6/1
1997 BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH 5 3 Andrzej Juskowiak – 5/3
1997 EA GUINGAMP 5 0 Marek Jóźwiak – 5/0
1997 LECH POZNAŃ 5 1 Waldemar Kryger – 4/1, Arkadiusz Onyszko – 1/0
1997 FC PORTO 4 0 Andrzej Woźniak – 4/0
1997 GKS BEŁCHATÓW 4 0 Mariusz Kukiełka – 2/0, Jacek Berensztajn – 1/0, Dariusz Rzeźniczek – 1/0
1997 HAMBURGER SV 4 0 Paweł Wojtala – 3/0,Jacek Dembiński – 1/0
1997 HANSA ROSTOCK 4 0 Sławomir Majak – 4/0
1997 PSV EINDHOVEN 4 0 Tomasz Iwan – 4/0
1997 ROYAL ANTWERP 4 0 Aleksander Kłak – 4/0
1997 STOMIL OLSZTYN 4 0 Jacek Płuciennik – 3/0, Rafał Kaczmarczyk – 1/0
1997 TIROL INNSBRUCK 4 0 Jerzy Brzęczek – 4/0
1997 TSV 1860 MONACHIUM 4 0 Piotr Nowak – 4/0
1997 BRESCIA CALCIO 3 0 Marek Koźmiński – 3/0
1997 PANATHINAIKOS AO 3 0 Krzysztof Warzycha – 3/0
1997 SPORTING GIJÓN 3 1 Cezary Kucharski – 3/1
1997 HUTNIK KRAKÓW 2 0 Waldemar Adamczyk – 2/0
1997 ŁKS ŁÓDŹ 2 1 Mirosław Trzeciak – 2/1
1997 OLYMPIQUE LYON 2 0 Jacek Bąk – 2/0
1997 ATLÉTICO PARANAENSE 1 1 Krzysztof Nowak – 1/1
1997 KARLSRUHER SC 1 0 Radosław Gilewicz – 1/0
1997 RAPID WIEDEŃ 1 1 Krzysztof Ratajczyk – 1/1
1997 VfB STUTTGART 1 0 Radosław Gilewicz – 1/0
1998 LEGIA WARSZAWA 20 3 Jacek Zieliński – 8/0, Sylwester Czereszewski – 7/3, Bartosz Karwan – 1/0, Cezary Kucharski – 1/0, Maciej Murawski – 1/0, Tomasz Sokołowski – 1/0, Grzegorz Szamotulski – 1/0
1998 WIDZEW ŁÓDŹ 19 1 Rafał Siadaczka – 5/1, Tomasz Łapiński – 5/0, Radosław Michalski – 4/0, Mirosław Szymkowiak – 2/0, Marcin Zając – 2/0, Dariusz Gęsior – 1/0
1998 WISŁA KRAKÓW 11 0 Radosław Kałużny – 3/0, Tomasz Kulawik – 2/0, Krzysztof Bukalski – 2/0, Ryszard Czerwiec – 1/0, Grzegorz Kaliciak – 1/0, Kazimierz Węgrzyn – 1/0, Bogdan Zając – 1/0
1998 ŁKS ŁÓDŹ 10 1 Tomasz Kłos – 3/0, Marek Saganowski – 3/0, Mirosław Trzeciak – 2/1, Bogusław Wyparło – 2/0
1998 SC BASTIA 8 0 Piotr Świerczewski – 8/0
1998 LASK LINZ 7 1 Jerzy Brzęczek – 7/1
1998 MSV DUISBURG 7 2 Tomasz Hajto – 7/2
1998 PSV EINDHOVEN 7 2 Tomasz Iwan – 7/2
1998 RAPID WIEDEŃ 6 1 Krzysztof Ratajczyk – 6/1
1998 BAYER 04 LEVERKUSEN 5 0 Adam Ledwoń – 3/0, Adam Matysek – 2/0
1998 VfL BOCHUM 5 0 Tomasz Wałdoch – 5/0
1998 AJ AUXERRE 4 0 Tomasz Kłos – 3/0, Marcin Kuźba – 1/0
1998 CA OSASUNA 4 3 Mirosław Trzeciak – 4/3
1998 FC GÜTERSLOH 4 0 Adam Matysek – 4/0
1998 HANSA ROSTOCK 4 0 Sławomir Majak – 4/0
1998 OLYMPIQUE LYON 4 0 Jacek Bąk – 4/0
1998 STURM GRAZ 4 0 Kazimierz Sidorczuk – 4/0
1998 BRESCIA CALCIO 3 0 Marek Koźmiński – 3/0
1998 HAMBURGER SV 3 0 Jacek Dembiński – 3/0
1998 UD LAS PALMAS 3 3 Wojciech Kowalczyk – 3/3
1998 VfL WOLFSBURG 3 1 Andrzej Juskowiak – 2/1, Waldemar Kryger – 1/0
1998 BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH 2 0 Andrzej Juskowiak – 2/0
1998 EA GUINGAMP 2 0 Marek Jóźwiak – 2/0
1998 LECH POZNAŃ 2 1 Piotr Reiss – 1/1, Maciej Żurawski – 1/0
1998 POLONIA WARSZAWA 2 0 Arkadiusz Bąk – 1/0, Grzegorz Wędzyński – 1/0
1998 RUCH CHORZÓW 2 0 Mariusz Śrutwa – 2/0
1998 AFC AJAX 1 0 Andrzej Rudy – 1/0
1998 ALUMINIUM KONIN 1 0 Andrzej Jaskot – 1/0
1998 ATLÉTICO PARANAENSE 1 0 Krzysztof Nowak – 1/0
1998 GKS BEŁCHATÓW 1 0 Jacek Krzynówek – 1/0
1998 FEYENOORD ROTTERDAM 1 0 Jerzy Dudek – 1/0
1998 MOGI MIRIM EC 1 0 Mariusz Piekarski – 1/0
1999 WIDZEW ŁÓDŹ 27 2 Radosław Michalski – 10/0, Tomasz Łapiński – 8/0, Artur Wichniarek – 7/2, Dariusz Gęsior – 1/0, Maciej Terlecki – 1/0
1999 LEGIA WARSZAWA 13 0 Jacek Zieliński – 9/0,Sylwester Czereszewski – 4/0
1999 VfL WOLFSBURG 13 0 Krzysztof Nowak – 8/0, Andrzej Juskowiak – 5/0
1999 AUSTRIA WIEDEŃ 11 1 Rafał Siadaczka – 11/1
1999 CA OSASUNA 11 2 Mirosław Trzeciak – 11/2
1999 FEYENOORD ROTTERDAM 10 2 Jerzy Dudek – 1/0, Tomasz Iwan – 9/2
1999 MSV DUISBURG 10 2 Tomasz Hajto – 10/2
1999 AJ AUXERRE 9 1 Tomasz Kłos – 9/1
1999 BAYER 04 LEVERKUSEN 9 0 Adam Matysek – 9/0
1999 WISŁA KRAKÓW 9 0 Ryszard Czerwiec – 3/0, Tomasz Frankowski – 2/0, Kazimierz Węgrzyn – 2/0, Grzegorz Kaliciak – 1/0, Radosław Kałużny – 1/0
1999 MACCABI HAJFA 6 1 Jerzy Brzęczek – 6/1
1999 OLYMPIQUE LYON 6 0 Jacek Bąk – 6/0
1999 HANSA ROSTOCK 5 0 Sławomir Majak – 5/0
1999 VfL BOCHUM 5 0 Tomasz Wałdoch – 5/0
1999 LECH POZNAŃ 4 0 Maciej Żurawski – 3/0, Krzysztof Piskuła – 1/0
1999 STURM GRAZ 4