Najlepsze i najgorsze drużyny w Polsce

Czas czytania: < 1 m.

W tym artykule postanowiliśmy sprawdzić, które polskie drużyny grały najskuteczniejszą oraz najmniej skuteczną piłkę. Przejrzeliśmy tabele wszystkich klas rozgrywkowych w Polsce i przygotowaliśmy tabele obejmującą drużyny, które wygrały i przegrały wszystkie swoje mecze. Ranking obejmuje rundę jesienną sezonu 2022/23.

Najlepsze drużyny w Polsce

drużyna liga, grupa mecze zw. rem. por. br+ br- br+/-
Błękitni Kościelec klasa A, grupa: Legnica II 15 15 0 0 100 18 +82
KTS Weszło Warszawa V liga, grupa: mazowiecka I 14 14 0 0 84 5 +79
Wiwa Goszcz klasa A, grupa: Wrocław III 15 15 0 0 95 21 +74
Wisełka Siennów klasa A, grupa: Przeworsk 13 13 0 0 79 8 +71
Remor Recz klasa A, grupa: zachodniopomorska VI 13 13 0 0 77 7 +70
Orzeł Lubawka klasa B, grupa: Jelenia Góra I 10 10 0 0 77 9 +68
Błękitni Pustków Wilczkowski klasa B, grupa: Wrocław VI 11 11 0 0 82 16 +66
Nielba II Wągrowiec klasa B, grupa: wielkopolska III 11 11 0 0 71 6 +65
Ruch Stanowice klasa A, grupa: Rybnik 15 15 0 0 83 19 +64
AP KP Gdynia klasa B, grupa: Gdańsk I 13 13 0 0 70 11 +59
LZS Bogacica klasa okręgowa, grupa: opolska I 15 15 0 0 67 9 +58
LZS Grudzice (Opole) klasa B, grupa: Opole V 10 10 0 0 65 7 +58
ŁAF Łódź klasa B, grupa: Łódź I 8 8 0 0 66 9 +57
MUKS CWZS Bydgoszcz klasa B, grupa: Bydgoszcz III 10 10 0 0 55 1 +54
CKS II Czeladź klasa B, grupa: Sosnowiec 11 11 0 0 62 10 +52
Odra Chojna klasa okręgowa, grupa: zachodniopomorska I 14 14 0 0 62 10 +52
Mławianka II Mława klasa B, grupa: Ciechanów 9 9 0 0 56 7 +49
Błękitni Ropczyce klasa okręgowa, grupa: Dębica 15 15 0 0 66 18 +48
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie klasa okręgowa, grupa: Kraków III 12 12 0 0 59 13 +46
Prochowiczanka II Prochowice klasa B, grupa: Legnica IV 12 12 0 0 52 7 +45
Polonia 1912 II Leszno klasa B, grupa: wielkopolska IX 9 9 0 0 49 6 +43
Tęcza Kraśnik klasa B, grupa: Lublin I 8 8 0 0 46 3 +43
Zryw II Wygoda klasa B, grupa: Skierniewice I 7 7 0 0 52 11 +41
Płomień Makowice klasa B, grupa: Wałbrzych III 9 9 0 0 48 7 +41
Sparta Wożuczyn klasa B, grupa: Zamość II 7 7 0 0 43 5 +38
Odra II Nietków klasa B, grupa: Zielona Góra 8 8 0 0 45 9 +36
Dozamet II Nowa Sól klasa B, grupa: Nowa Sól 7 7 0 0 42 6 +36
Łokietek II Brześć Kujawski klasa B, grupa: Włocławek 7 7 0 0 43 9 +34
Laktoza Łyszkowice klasa A, grupa: Skierniewice II 9 9 0 0 35 6 +29
Skra 1921 Warszawa klasa B, grupa: Warszawa III 11 11 0 0 44 16 +28
Orkan Rzerzęczyce klasa B, grupa: Częstochowa I 8 8 0 0 27 8 +19

Najgorsze drużyny w Polsce

drużyna liga, grupa mecze zw. rem. por. br+ br- br+/-
Pogoń Miękinia klasa okręgowa, grupa: Wrocław 15 0 0 15 5 188 -183
Wóldom Wólka Domaszewska klasa A, grupa: Biała Podlaska II 11 0 0 11 2 139 -137
LZS Śliwice klasa B, grupa: Opole IX 10 0 0 10 9 141 -132
LZS Świerkle klasa B, grupa: Opole V 10 0 0 10 3 114 -111
LZS Zbytowa klasa A, grupa: Wrocław III 15 0 0 15 10 109 -99
Zryw Radonia klasa A, grupa: Zabrze 15 0 0 15 3 101 -98
Hetman Sieradz klasa B, grupa: Sieradz I 13 0 0 13 8 100 -92
Grom Ostrowo klasa B, grupa: Bydgoszcz IV 11 0 0 11 14 106 -92
Drzewiarz Krosino klasa B, grupa: zachodniopomorska VI 7 0 0 7 1 90 -89
LKS Wzdów klasa B, grupa: Krosno II 13 0 0 13 6 95 -89
Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec klasa B, grupa: Jelenia Góra IV 11 0 0 11 12 94 -82
Płomień Myślino klasa okręgowa, grupa: zachodniopomorska I 14 0 0 13 13 93 -80
WKS Pilchowice klasa A, grupa Jelenia Góra II 15 0 0 15 18 98 -80
LKS Biała (k.Rzeszowa) klasa B, grupa Rzeszów I 11 0 0 11 7 79 -72
Start Warlubie klasa okręgowa, grupa: kujawsko-pomorska I 15 0 0 15 13 83 -70
KS Wola Baranowska klasa B, grupa: Stalowa Wola I 13 0 0 13 5 73 -68
Wyzwolenie Chorzów klasa B, grupa Katowice 8 0 0 8 1 66 -65
UKS Ruch Chorzów klasa A, grupa: Katowice 13 0 0 13 3 66 -63
Mieszko Ruszowice klasa B, grupa: Legnica I 12 0 0 12 13 76 -63
Iskra Gorzów Wielkopolski klasa A, grupa: Gorzów Wielkopolski I 12 0 0 12 17 79 -62
KS Biała (k.Tarnowa) klasa B, grupa: Tarnów IV 12 0 0 12 3 64 -61
KS Wysoka (k.Gorzowa Wielkopolskiego) klasa B, grupa: Gorzów Wielkopolski I 9 0 0 9 6 66 -60
Wisła Maciejowice klasa A, grupa: Warszawa II 13 0 0 13 4 63 -59
Sokół Strzelino klasa B, grupa: Gdańsk I 12 0 0 12 8 67 -59
Sokół II Ełganowo klasa B, grupa: Gdańsk II 13 0 0 12 10 69 -59
IKS Inowłódz klasa okręgowa, grupa: Piotrków Trybunalski 15 0 0 15 10 68 -58
LZS Wrońsko klasa B, grupa: Sieradz II 11 0 0 11 13 69 -56
Wisła Długie Pole klasa A, grupa: Gdańsk II 13 0 0 13 13 69 -56
Łazowianka Łazy (k.Jarosławia) klasa B, grupa: Jarosław 11 0 0 11 5 60 -55
Wel Bratian klasa B, grupa: warmińsko-mazurska III 11 0 0 11 8 63 -55
KS Kamienna Wola klasa B, grupa: Kielce I 10 0 0 10 7 61 -54
Wicher II Sadowne klasa B, grupa: Siedlce 9 0 0 9 9 63 -54
Vigor Trzęsówka klasa B, grupa: Rzeszów VII-Kolbuszowa 9 0 0 9 9 62 -53
Kujawy Kozy klasa B, grupa: Bydgoszcz V 10 0 0 10 13 69 -53
Pisia Zygry klasa A, grupa: Łódź III 11 0 0 11 4 56 -52
Las Zalesie klasa B, grupa: Rzeszów IV-Łańcut 11 0 0 11 8 60 -52
LKS Wójtowa klasa A, grupa: Nowy Sącz-Gorlice 12 0 0 12 6 57 -51
ZKS Zelgniewo klasa B, grupa: wielkopolska I 11 0 0 11 4 54 -50
LZS Niwnica-Konradowa klasa B, grupa: Opole VIII 10 0 0 10 7 54 -47
LKS Wiśniowa klasa B, grupa: Wałbrzych I 10 0 0 10 8 54 -46
AP Olimpia Grudziądz klasa B, grupa: Toruń II 9 0 0 9 4 50 -46
Wiśnia Trzciana klasa B, grupa: Rzeszów V-Mielec 9 0 0 9 14 59 -45
Iskra Zaręby Kościelne klasa B, grupa: Ostrołęka 6 0 0 6 1 45 -44
Walawianka Walawa klasa B, grupa: Przemyśl 11 0 0 11 9 53 -44
Potok Karpniki klasa B, grupa: Jelenia Góra II 10 0 0 10 14 55 -41
Błękitni Zalesie klasa B, grupa: Lubaczów 10 0 0 10 6 46 -40
LZS Karszew klasa B, grupa: wielkopolska VI 10 0 0 10 15 55 -40
Ruch Machnów Nowy klasa B, grupa: Zamość II 7 0 0 7 6 45 -39
Ogniwo Babinek klasa okręgowa, grupa: zachodniopomorska II 14 0 0 14 13 52 -39
Iskra Głuchowo klasa A, grupa: Gorzów Wielkopolski II (Słubice) 13 0 0 13 16 55 -39
Iskra Niedźwiedzice klasa B, grupa: Legnica II 13 0 0 13 10 47 -37
GKS Przyborów (k.Brzeska) klasa B, grupa: Tarnów II (Brzesko) 9 0 0 9 11 47 -36
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna klasa B, grupa: Ciechanów 9 0 0 9 11 47 -36
GKS II Żukowo klasa B, grupa: Gdańsk III 10 0 0 10 13 46 -33
LKS Kocierz klasa B, grupa: Żywiec 8 0 0 8 7 38 -31
Zgoda Chodecz klasa B, grupa: Włocławek 7 0 0 7 8 34 -26
Start II Brzezie klasa C, grupa: Wieliczka 6 0 0 6 8 33 -25
Unia II Żabików klasa B, grupa: Biała Podlaska 8 0 0 8 11 35 -24
Sokół Kuleszewo klasa B, grupa: Słupsk I 8 0 0 8 10 32 -22
Błękitni/Sparta Kotlin klasa B, grupa: wielkopolska X 11 0 0 11 10 30 -20
Mariusz Chodała
Mariusz Chodała
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki

Więcej tego autora

Powiązane

Advertismentspot_img

Najnowsze

Tabela klubów z najsilniejszych lig w Europie

W tym miejscu znajdziesz tabele zbiorcze porównujące wyniki drużyn z ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej i niemieckiej. W ramach porównania sprawdzamy wyniki osiągnięte we...

Derby County – historia Baranów

Derby County to jeden z najstarszych klubów piłkarskich w Anglii i tym samym posiada on niezwykle bogatą historię. Popularne "Barany" były zarówno mistrzem kraju, ale też przychodziło im grać w 3 lidze. W tym artykule opisujemy ich słodko-gorzką historię.

Gheorghe Hagi – Generał złotego pokolenia

Złote pokolenie rumuńskiej piłki nosi wiele imion - jednym z najważniejszych jest Gheorghe Hagi. Zapraszamy do poznania jego historii.