Tabela wszech czasów Centralnej Ligi Juniorów

Centralna Liga Juniorów to format rozgrywek utworzony w sezonie 2013/14, przeznaczony dla grup młodzieżowych. CLJ zastąpiła Młodą Ekstralkasę i dzieli się na Ligę Juniorów Starszych i Ligę Juniorów Młodszych. Przedstawiamy wam tabelę wszech czasów Centralnej Ligi Juniorów Starszych.

 

[su

LPKLUBSEZONYMZRPBR+BR-PKT
1Legia Warszawa82351564237580236510
2Pogoń Szczecin82311433850569299467
3Lech Poznań82351383958589283453
4Zagłębie Lubin82211233662484289405
5Jagiellonia Białystok82211144661484298388
6Wisła Kraków82251124370410296379
7Cracovia82291085170454337375
8Korona Kielce82191074567405306366
9Śląsk Wrocław82211093775470339364
10Arka Gdynia82191064568418282363
11Górnik Zabrze7199924265350266318
12UKS SMS Łódź6161882152340198285
13Lechia Gdańsk7189774468302277275
14MKS Polonia Warszawa5144771948317175250
15Warta Poznań5142643048241182222
16Motor Lublin5150613554239208218
17Ruch Chorzów5136632548250192214
18GKS Bełchatów5144553356222219198
19Gwarek Zabrze5129492555243225172
20Bałtyk Koszalin4112462145196179159
21Stal Mielec4112432643184150155
22Falubaz (UKP) Zielona Góra5142393865149223155
23ŁKS Łódź5142421882165309144
24Miedź Legnica382331732122126116
25Stal Rzeszów4112292657138187113
26Progres Kraków2603381912086107
27Stomil Olsztyn38226173912314895
28Escola Varsovia Warszawa37727133712214494
29Zawisza Bydgoszcz38225154211514390
30Odra Opole38225124512116087
31KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3821925389011982
32Znicz Pruszków26024927767981
33FC Wrocław Academy2601914278710371
34Piast Gliwice2602011299211871
35Resovia260217328212270
36Wisła Puławy2521610266810758
37Salos Szczecin2601513326112058
38Olimpia Elbląg252146325312548
39TOP 54 Biała Podlaska2601210386414146
40Podbeskidzie Bielsko-Biała13013413393743
41ŁKS 1926 Łomża2521011315812741
42Pomologia Prószków252117345210240
43MOSP Białystok2521010324714340
44Chrobry Głogów13010911444639
45MKS Kluczbork252104385217734
46Hutnik Kraków37795637124432
47Widok Lublin122778393328
48Bałtyk Gdynia1227510283226
49Sandecja Nowy Sącz1227411274225
50Stal Stalowa Wola1227312374024
51AP Pogoń Szczecin1226511464423
52Gryf Słupsk1307221318223
53Polonia 1912 Leszno1226412305722
54Elana Toruń25247413517819
55Juvenia Starachowice1225314326018
56MKS Ełk1304620299218
57Wisła Płock1303819225917
58Broń Radom1225116306216
59Warta Gorzów Wielkopolski1303522249214
60Olimpia Grudziądz1303522229814
61Arka Nowa Sól13031261612310
62Lider Włocławek122301925949
63Polonia Słubice122221812928
64KS Stilon Gorzów Wielkopolski1302226201088
65Sokół Ostróda1222218221228
66Neptun Końskie1301326281386
67Górnik Łęczna1221219181075
68Promień Żary1221120111154
  • WLICZONO MECZE PLAY-OFF O TYTUŁ MISTRZA POLSKI
  • STAN NA KONIEC SEZONU 2020/21

MARIUSZ CHODAŁA

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, a także obserwacji na TWITTERZE i INSTAGRAMIE.