Archiwum wyników III ligi 1991-92

Czas czytania: < 1 m.

Grupa pomorska

REKLAMA 2
Archiwum wyników III ligi 1991-92 3

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Arka Gdynia 30 49 57 10 20 9 1
2 Pomezania Malbork 30 41 47 26 14 13 3
3 Elana Toruń 30 40 56 25 15 10 5
4 Goplania Inowrocław 30 40 51 30 15 10 5
5 Wisła Tczew 30 38 42 28 15 8 7
6 Stoczniowiec Gdańsk 30 34 52 40 14 6 10
7 Zawisza II Bydgoszcz 30 34 43 41 11 12 7
8 Wierzyca Starogard Gdański 30 31 44 34 12 7 11
9 Stomil Grudziądz 30 31 32 26 12 7 11
10 Bałtyk II Gdynia 30 28 42 43 11 6 13
11 Jantar Ustka 30 28 38 40 11 6 13
12 Brda Bydgoszcz 30 25 35 47 9 7 14
13 Gryf Słupsk 30 23 40 51 9 5 16
14 Wda Świecie nad Wisłą 30 19 26 44 8 3 19
15 Polonia Bydgoszcz 30 12 15 55 3 6 21
16 Vipera/ZREMB Jezierzyce 30 7 23 103 2 3 25

Tabela domowa

LP KLUB MECZE PUNKTY ZW R BR+ BR-
1 ARKA 15 26 11 4 0 33 4
2 POMEZANIA 15 24 10 4 1 25 10
3 ELANA 15 21 8 5 2 32 10
4 GOPLANIA 15 24 10 4 1 32 11
5 WISŁA 15 24 10 4 1 24 10
6 STOCZNIOWIEC 15 22 9 4 2 33 14
7 ZAWISZA II 15 23 9 5 1 27 13
8 WIERZYCA 15 17 6 5 4 23 12
9 STOMIL 15 21 8 5 2 24 9
10 BAŁTYK II 15 17 7 3 5 21 19
11 JANTAR 15 16 7 2 6 24 19
12 BRDA 15 17 7 3 5 19 14
13 GRYF 15 15 6 3 6 25 18
14 WDA 15 12 5 2 8 17 17
15 POLONIA 15 8 2 4 9 10 30
16 VIPERA/ZREMB 15 4 1 2 12 17 47

Tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PUNKTY ZW R BR+ BR-
1 ARKA 15 23 9 5 1 24 6
2 POMEZANIA 15 17 4 9 2 22 16
3 ELANA 15 19 7 5 3 24 15
4 GOPLANIA 15 16 5 6 4 19 19
5 WISŁA 15 14 5 4 6 18 18
6 STOCZNIOWIEC 15 12 5 2 8 19 26
7 ZAWISZA II 15 11 2 7 6 16 28
8 WIERZYCA 15 14 6 2 7 21 22
9 STOMIL 15 10 4 2 9 8 17
10 BAŁTYK II 15 11 4 3 8 21 24
11 JANTAR 15 12 4 4 7 14 21
12 BRDA 15 8 2 4 9 16 33
13 GRYF 15 8 3 2 10 15 33
14 WDA 15 7 3 1 11 9 27
15 POLONIA 15 4 1 2 12 5 25
16 VIPERA/ZREMB 15 3 1 1 13 6 56

Tabela krzyżowa

POMORSKA ARKA POMEZANIA ELANA GOPLANIA WISŁA STOCZNIOWIEC ZAWISZA II WIERZYCA STOMIL BAŁTYK II JANTAR BRDA GRYF WDA POLONIA VIPERA/ZREMB
ARKA XXX 1:1 0:0 1:1 1:0 2:0 0:0 2:0 1:0 2:1 2:0 4:0 3:0 7:0 3:1 4:0
POMEZANIA 0:3 XXX 3:2 0:0 2:1 1:0 1:1 2:1 1:0 1:0 1:1 3:1 4:0 1:0 0:0 5:0
ELANA 1:1 1:1 XXX 1:2 2:0 4:1 0:0 0:2 3:0 wo 2:2 0:0 5:1 4:0 2:0 3:0 4:0
GOPLANIA 0:0 2:1 2:2 XXX 0:2 4:1 1:1 3:2 2:0 1:0 3:1 1:0 3:1 2:0 0:0 8:0
WISŁA 1:1 0:0 2:2 2:1 XXX 2:1 1:1 1:0 2:1 2:0 1:0 2:0 1:2 2:1 1:0 4:0
STOCZNIOWIEC 1:1 1:1 2:1 3:1 1:1 XXX 7:0 1:1 2:0 2:0 1:3 1:3 2:1 2:0 1:0 6:1
ZAWISZA II 3:2 1:1 0:3 2:2 3:0 1:0 XXX 3:0 1:0 3:3 2:0 0:0 1:1 3:1 1:0 3:0 wo
WIERZYCA 0:2 1:1 1:2 1:0 0:0 1:2 0:0 XXX 0:1 1:0 0:0 1:1 5:0 3:1 3:2 6:0
STOMIL 0:1 2:2 0:0 0:0 3:0 1:2 3:1 1:0 XXX 3:1 3:0 3:0 1:1 0:0 1:0 3:1
BAŁTYK II 0:3 1:1 0:2 1:2 1:4 3:3 2:1 2:0 0:0 XXX 1:2 2:0 2:0 1:0 2:0 3:1
JANTAR 0:1 2:3 1:1 0:1 1:2 1:0 3:1 1:2 1:0 2:2 XXX 3:2 2:4 1:0 3:0 3:0
BRDA 0:1 0:1 1:2 1:1 1:1 1:1 2:1 0:1 2:1 2:1 1:0 XXX 2:1 0:2 3:0 3:0
GRYF 0:1 2:0 2:0 5:2 1:2 1:2 1:1 2:2 0:1 0:1 1:2 2:2 XXX 3:1 2:0 3:1
WDA 0:1 1:2 0:1 1:2 1:1 0:1 3:2 1:2 1:1 1:2 3:1 2:0 1:0 XXX 2:0 0:1
POLONIA 0:0 0:6 0:2 0:3 1:0 0:4 2:3 0:2 1:2 0:2 1:1 2:2 2:0 0:2 XXX 1:1
VIPERA/ZREMB 0:6 1:1 1:4 1:1 0:4 4:1 2:3 3:6 0:1 2:6 1:3 2:4 0:4 0:1 0:2 XXX

Dołącz do naszej grupy na Facebooku

Mecze

KOLEJKA DATA GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' BRAMKI / UWAGI
1 10-11.08.91 Stomil Grudziądz Arka Gdynia 0:1 0:0
1 10-11.08.91 Wda Świecie Stoczniowiec Gdańsk 0:1 0:0
1 10-11.08.91 Pomezania Malbork Zawisza II Bydgoszcz 1:1 0:1
1 10-11.08.91 Wierzyca Starogard Gd. Wisła Tczew 0:0
1 10-11.08.91 Brda Bydgoszcz Bałtyk II Gdynia 2:1 1:0
1 10-11.08.91 Jantar Ustka Gryf Słupsk 2:4 1:1
1 10-11.08.91 Vipera Jezierzyce Elana Toruń 1:4 1:3
1 10-11.08.91 Goplania Inowrocław Polonia Bydgoszcz 0:0
2 17-18.08.91 Wisła Tczew Arka Gdynia 1:1 1:0
2 17-18.08.91 Stoczniowiec Gdańsk Pomezania Malbork 1:1 0:0
2 17-18.08.91 Bałtyk II Gdynia Vipera Jezierzyce 3:1 2:1
2 17-18.08.91 Wierzyca Starogard Gd. Brda Bydgoszcz 1:1 0:0
2 17-18.08.91 Zawisza II Bydgoszcz Stomil Grudziądz 1:0 0:0
2 17-18.08.91 Polonia Bydgoszcz Wda Świecie 0:2 0:1
2 17-18.08.91 Gryf Słupsk Goplania Inowrocław 5:2 2:2
2 17-18.08.91 Elana Toruń Jantar Ustka 0:0
3 24-25.08.91 Arka Gdynia Zawisza II Bydgoszcz 0:0
3 24-25.08.91 Pomezania Malbork Polonia Bydgoszcz 0:0
3 24-25.08.91 Brda Bydgoszcz Wisła Tczew 1:1 1:1
3 24-25.08.91 Jantar Ustka Bałtyk II Gdynia 2:2 0:2
3 24-25.08.91 Stomil Grudziądz Stoczniowiec Gdańsk 1:2 0:0
3 24-25.08.91 Vipera Jezierzyce Wierzyca Starogard Gd. 3:6 2:6
3 24-25.08.91 Goplania Inowrocław Elana Toruń 2:2 1:1
3 24-25.08.91 Wda Świecie Gryf Słupsk 1:0 1:0
4 31.08-01.09.91 Stoczniowiec Gdańsk Arka Gdynia 1:1 1:1
4 31.08-01.09.91 Wierzyca Starogard Gd. Jantar Ustka 0:0
4 31.08-01.09.91 Bałtyk II Gdynia Goplania Inowrocław 1:2 0:2
4 31.08-01.09.91 Wisła Tczew Zawisza II Bydgoszcz 1:1 0:0
4 31.08-01.09.91 Gryf Słupsk Pomezania Malbork 2:0 1:0
4 31.08-01.09.91 Polonia Bydgoszcz Stomil Grudziądz 1:2 0:0
4 31.08-01.09.91 Elana Toruń Wda Świecie 2:0 0:0
4 31.08-01.09.91 Brda Bydgoszcz Vipera Jezierzyce 3:0 2:0
5 07-08.09.91 Arka Gdynia Polonia Bydgoszcz 3:1 2:0
5 07-08.09.91 Pomezania Malbork Elana Toruń 3:2 2:1
5 07-08.09.91 Goplania Inowrocław Wierzyca Starogard Gd. 3:2 3:0
5 07-08.09.91 Wda Świecie Bałtyk II Gdynia 1:2 0:2
5 07-08.09.91 Vipera Jezierzyce Wisła Tczew 0:4 0:1
5 07-08.09.91 Zawisza II Bydgoszcz Stoczniowiec Gdańsk 1:0 1:0
5 07-08.09.91 Jantar Ustka Brda Bydgoszcz 3:2 1:1
5 07-08.09.91 Stomil Grudziądz Gryf Słupsk 1:1 1:0
6 11.09.91 Bałtyk II Gdynia Pomezania Malbork 1:1 0:0
6 11.09.91 Wisła Tczew Stoczniowiec Gdańsk 2:1 1:1
6 11.09.91 Wierzyca Starogard Gd. Wda Świecie 3:1 1:0
6 11.09.91 Gryf Słupsk Arka Gdynia 0:1 0:1
6 11.09.91 Polonia Bydgoszcz Zawisza II Bydgoszcz 2:3 2:1
6 11.09.91 Elana Toruń Stomil Grudziądz 3:0 walkower walkower, na boisku 1:0 (1:0)
6 11.09.91 Brda Bydgoszcz Goplania Inowrocław 1:1 1:1
6 11.09.91 Vipera Jezierzyce Jantar Ustka 1:3 0:0
7 14-15.09.91 Arka Gdynia Elana Toruń 0:0
7 14-15.09.91 Pomezania Malbork Wierzyca Starogard Gd. 2:1 0:0
7 14-15.09.91 Stoczniowiec Gdańsk Polonia Bydgoszcz 1:0 0:0
7 14-15.09.91 Jantar Ustka Wisła Tczew 1:2 1:1
7 14-15.09.91 Stomil Grudziądz Bałtyk II Gdynia 3:1 2:1
7 14-15.09.91 Goplania Inowrocław Vipera Jezierzyce 8:0 2:0
7 14-15.09.91 Wda Świecie Brda Bydgoszcz 2:0 1:0
7 14-15.09.91 Zawisza II Bydgoszcz Gryf Słupsk 1:1 1:1
8 21-22.09.91 Bałtyk II Gdynia Arka Gdynia 0:3 0:0
8 21-22.09.91 Wierzyca Starogard Gd. Stomil Grudziądz 0:1 0:0
8 21-22.09.91 Wisła Tczew Polonia Bydgoszcz 1:0 0:0
8 21-22.09.91 Gryf Słupsk Stoczniowiec Gdańsk 1:2 1:2
8 21-22.09.91 Brda Bydgoszcz Pomezania Malbork 0:1 0:0
8 21-22.09.91 Elana Toruń Zawisza II Bydgoszcz 0:0
8 21-22.09.91 Vipera Jezierzyce Wda Świecie 0:1 0:0
8 21-22.09.91 Jantar Ustka Goplania Inowrocław 0:1 0:0
9 28-29.09.91 Arka Gdynia Wierzyca Starogard Gd. 2:0 1:0
9 28-29.09.91 Stoczniowiec Gdańsk Elana Toruń 2:1 0:0
9 28-29.09.91 Pomezania Malbork Vipera Jezierzyce 5:0 2:0
9 28-29.09.91 Zawisza II Bydgoszcz Bałtyk II Gdynia 3:3 2:0
9 28-29.09.91 Goplania Inowrocław Wisła Tczew 0:2 0:1
9 28-29.09.91 Wda Świecie Jantar Ustka 3:1 1:0
9 28-29.09.91 Stomil Grudziądz Brda Bydgoszcz 3:0 2:0
9 28-29.09.91 Polonia Bydgoszcz Gryf Słupsk 2:0 1:0
10 05-06.10.91 Bałtyk II Gdynia Stoczniowiec Gdańsk 3:3 1:1
10 05-06.10.91 Wierzyca Starogard Gd. Zawisza II Bydgoszcz 0:0
10 05-06.10.91 Wisła Tczew Gryf Słupsk 1:2 0:1
10 05-06.10.91 Brda Bydgoszcz Arka Gdynia 0:1 0:0
10 05-06.10.91 Jantar Ustka Pomezania Malbork 2:3 0:1
10 05-06.10.91 Elana Toruń Polonia Bydgoszcz 3:0 1:0
10 05-06.10.91 Vipera Jezierzyce Stomil Grudziądz 0:1 0:0
10 05-06.10.91 Goplania Inowrocław Wda Świecie 2:0 1:0
11 12-13.10.91 Arka Gdynia Vipera Jezierzyce 4:0 1:0
11 12-13.10.91 Stoczniowiec Gdańsk Wierzyca Starogard Gd. 1:1 0:0
11 12-13.10.91 Pomezania Malbork Goplania Inowrocław 0:0
11 12-13.10.91 Wda Świecie Wisła Tczew 1:1 0:1
11 12-13.10.91 Polonia Bydgoszcz Bałtyk II Gdynia 0:2 0:1
11 12-13.10.91 Stomil Grudziądz Jantar Ustka 3:0 0:0
11 12-13.10.91 Zawisza II Bydgoszcz Brda Bydgoszcz 0:0
11 12-13.10.91 Gryf Słupsk Elana Toruń 2:0 0:0
12 19-20.10.91 Wisła Tczew Elana Toruń 2:2 1:1
12 19-20.10.91 Bałtyk II Gdynia Gryf Słupsk 2:0 2:0
12 19-20.10.91 Wierzyca Starogard Gd. Polonia Bydgoszcz 3:2 1:0
12 19-20.10.91 Jantar Ustka Arka Gdynia 0:1 0:1
12 19-20.10.91 Brda Bydgoszcz Stoczniowiec Gdańsk 1:1 1:1
12 19-20.10.91 Wda Świecie Pomezania Malbork 1:2 0:1
12 19-20.10.91 Vipera Jezierzyce Zawisza II Bydgoszcz 2:3 1:2
12 19-20.10.91 Goplania Inowrocław Stomil Grudziądz 2:0 0:0
13 26-27.10.91 Arka Gdynia Goplania Inowrocław 1:1 0:0
13 26-27.10.91 Stoczniowiec Gdańsk Vipera Jezierzyce 6:1 4:1
13 26-27.10.91
13 26-27.10.91 Pomezania Malbork Wisła Tczew 2:1 2:0
13 26-27.10.91 Elana Toruń Bałtyk II Gdynia 2:2 1:0
13 26-27.10.91 Gryf Słupsk Wierzyca Starogard Gd. 2:2 2:1
13 26-27.10.91 Stomil Grudziądz Wda Świecie 0:0
13 26-27.10.91 Zawisza II Bydgoszcz Jantar Ustka 2:0 0:0
13 26-27.10.91 Polonia Bydgoszcz Brda Bydgoszcz 2:2 1:0
14 02-03.11.91 Wisła Tczew Bałtyk II Gdynia 2:0 0:0
14 02-03.11.91 Wierzyca Starogard Gd. Elana Toruń 1:2 1:1
14 02-03.11.91 Pomezania Malbork Stomil Grudziądz 1:0 0:0
14 02-03.11.91 Wda Świecie Arka Gdynia 0:1 0:1
14 02-03.11.91 Jantar Ustka Stoczniowiec Gdańsk 1:0 0:0
14 02-03.11.91 Brda Bydgoszcz Gryf Słupsk 2:1 1:1
14 02-03.11.91 Goplania Inowrocław Zawisza II Bydgoszcz 1:1 0:0
14 02-03.11.91 Vipera Jezierzyce Polonia Bydgoszcz 0:2 0:1
15 09-10.11.91 Stoczniowiec Gdańsk Goplania Inowrocław 3:1 1:1
15 09-10.11.91 Arka Gdynia Pomezania Malbork 1:1 1:0
15 09-10.11.91 Bałtyk II Gdynia Wierzyca Starogard Gd. 2:0 0:0
15 09-10.11.91 Stomil Grudziądz Wisła Tczew 3:0 0:0
15 09-10.11.91 Polonia Bydgoszcz Jantar Ustka 1:1 1:0
15 09-10.11.91 Gryf Słupsk Vipera Jezierzyce 3:1 2:0
15 09-10.11.91 Elana Toruń Brda Bydgoszcz 5:1 3:0
15 09-10.11.91 Zawisza II Bydgoszcz Wda Świecie 3:1 3:1
16 14-15.03.92 Arka Gdynia Stomil Grudziądz 1:0 0:0
16 14-15.03.92 Stoczniowiec Gdańsk Wda Świecie 2:0 2:0
16 14-15.03.92 Zawisza II Bydgoszcz Pomezania Malbork 1:1 1:0
16 14-15.03.92 Wisła Tczew Wierzyca Starogard Gd. 1:0 0:0
16 14-15.03.92 Bałtyk II Gdynia Brda Bydgoszcz 2:0 0:0
16 14-15.03.92 Gryf Słupsk Jantar Ustka 1:2 0:0
16 14-15.03.92 Elana Toruń Vipera Jezierzyce 4:0 3:0
16 14-15.03.92 Polonia Bydgoszcz Goplania Inowrocław 0:3 0:1
17 21-22.03.92 Arka Gdynia Wisła Tczew 1:0 0:0
17 21-22.03.92 Pomezania Malbork Stoczniowiec Gdańsk 1:0 0:0
17 21-22.03.92 Vipera Jezierzyce Bałtyk II Gdynia 2:6 1:1
17 21-22.03.92 Brda Bydgoszcz Wierzyca Starogard Gd. 0:1 0:0
17 21-22.03.92 Stomil Grudziądz Zawisza II Bydgoszcz 3:1 2:0
17 21-22.03.92 Wda Świecie Polonia Bydgoszcz 2:0 1:0
17 21-22.03.92 Goplania Inowrocław Gryf Słupsk 3:1 0:0
17 21-22.03.92 Jantar Ustka Elana Toruń 1:1 1:1
18 28-29.03.92 Zawisza II Bydgoszcz Arka Gdynia 3:2 0:1
18 28-29.03.92 Polonia Bydgoszcz Pomezania Malbork 0:6 0:3
18 28-29.03.92 Wisła Tczew Brda Bydgoszcz 2:0 0:0
18 28-29.03.92 Bałtyk II Gdynia Jantar Ustka 1:2 1:1
18 28-29.03.92 Stoczniowiec Gdańsk Stomil Grudziądz 2:0 0:0
18 28-29.03.92 Wierzyca Starogard Gd. Vipera Jezierzyce 6:0 1:0
18 28-29.03.92 Elana Toruń Goplania Inowrocław 1:2 1:0
18 28-29.03.92 Gryf Słupsk Wda Świecie 3:1 1:0
19 04-05.04.92 Arka Gdynia Stoczniowiec Gdańsk 2:0 1:0
19 04-05.04.92 Jantar Ustka Wierzyca Starogard Gd. 1:2 1:0
19 04-05.04.92 Goplania Inowrocław Bałtyk II Gdynia 1:0 0:0
19 04-05.04.92 Zawisza II Bydgoszcz Wisła Tczew 3:0 1:0
19 04-05.04.92 Pomezania Malbork Gryf Słupsk 4:0 3:0
19 04-05.04.92 Stomil Grudziądz Polonia Bydgoszcz 1:0 0:0
19 04-05.04.92 Wda Świecie Elana Toruń 0:1 0:1
19 04-05.04.92 Vipera Jezierzyce Brda Bydgoszcz 2:4 1:2
20 11-12.04.92 Polonia Bydgoszcz Arka Gdynia 0:0
20 11-12.04.92 Elana Toruń Pomezania Malbork 1:1 1:1
20 11-12.04.92 Wierzyca Starogard Gd. Goplania Inowrocław 1:0 1:0
20 11-12.04.92 Bałtyk II Gdynia Wda Świecie 1:0 0:0
20 11-12.04.92 Wisła Tczew Vipera Jezierzyce 4:0 1:0
20 11-12.04.92 Stoczniowiec Gdańsk Zawisza II Bydgoszcz 7:0 4:0
20 11-12.04.92 Brda Bydgoszcz Jantar Ustka 1:0 0:0
20 11-12.04.92 Gryf Słupsk Stomil Grudziądz 0:1 0:0
21 18-19.04.92 Pomezania Malbork Bałtyk II Gdynia 1:0 0:0
21 18-19.04.92 Stoczniowiec Gdańsk Wisła Tczew 1:1 0:1
21 18-19.04.92 Wda Świecie Wierzyca Starogard Gd. 1:2 0:2
21 18-19.04.92 Arka Gdynia Gryf Słupsk 3:0 1:0
21 18-19.04.92 Zawisza II Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz 1:0 0:0
21 18-19.04.92 Stomil Grudziądz Elana Toruń 0:0
21 18-19.04.92 Goplania Inowrocław Brda Bydgoszcz 1:0 1:0
21 18-19.04.92 Jantar Ustka Vipera Jezierzyce 3:0 1:0
22 25-26.04.92 Elana Toruń Arka Gdynia 1:1 1:1
22 25-26.04.92 Wierzyca Starogard Gd. Pomezania Malbork 1:1 0:0
22 25-26.04.92 Polonia Bydgoszcz Stoczniowiec Gdańsk 0:4 0:2
22 25-26.04.92 Wisła Tczew Jantar Ustka 1:0 0:0
22 25-26.04.92 Bałtyk II Gdynia Stomil Grudziądz 0:0
22 25-26.04.92 Vipera Jezierzyce Goplania Inowrocław 1:1 0:0
22 25-26.04.92 Brda Bydgoszcz Wda Świecie 0:2 0:0
22 25-26.04.92 Gryf Słupsk Zawisza II Bydgoszcz 1:1 0:0
23 02-03.05.92 Arka Gdynia Bałtyk II Gdynia 2:1 0:0
23 02-03.05.92 Stomil Grudziądz Wierzyca Starogard Gd. 1:0 0:0
23 02-03.05.92 Polonia Bydgoszcz Wisła Tczew 1:0 0:0
23 02-03.05.92 Stoczniowiec Gdańsk Gryf Słupsk 2:1 0:1
23 02-03.05.92 Pomezania Malbork Brda Bydgoszcz 3:1 1:1
23 02-03.05.92 Zawisza II Bydgoszcz Elana Toruń 0:3 0:0
23 02-03.05.92 Wda Świecie Vipera Jezierzyce 0:1 0:1
23 02-03.05.92 Goplania Inowrocław Jantar Ustka 3:1 1:0
24 09-10.05.92 Wierzyca Starogard Gd. Arka Gdynia 0:2 0:0
24 09-10.05.92 Elana Toruń Stoczniowiec Gdańsk 4:1 3:1
24 09-10.05.92 Vipera Jezierzyce Pomezania Malbork 1:1 1:0
24 09-10.05.92 Bałtyk II Gdynia Zawisza II Bydgoszcz 2:1 1:1
24 09-10.05.92 Wisła Tczew Goplania Inowrocław 2:1 1:0
24 09-10.05.92 Jantar Ustka Wda Świecie 1:0 1:0
24 09-10.05.92 Brda Bydgoszcz Stomil Grudziądz 2:1 0:1
24 09-10.05.92 Gryf Słupsk Polonia Bydgoszcz 2:0 1:0
25 16-17.05.92 Stoczniowiec Gdańsk Bałtyk II Gdynia 2:0 0:0
25 16-17.05.92 Zawisza II Bydgoszcz Wierzyca Starogard Gd. 3:0 1:0
25 16-17.05.92 Gryf Słupsk Wisła Tczew 1:2 0:1
25 16-17.05.92 Arka Gdynia Brda Bydgoszcz 4:0 1:0
25 16-17.05.92 Pomezania Malbork Jantar Ustka 1:1 0:0
25 16-17.05.92 Polonia Bydgoszcz Elana Toruń 0:2 0:1
25 16-17.05.92 Stomil Grudziądz Vipera Jezierzyce 3:1 1:0
25 16-17.05.92 Wda Świecie Goplania Inowrocław 1:2 1:2
26 23-24.05.92 Vipera Jezierzyce Arka Gdynia 0:6 0:2
26 23-24.05.92 Wierzyca Starogard Gd. Stoczniowiec Gdańsk 1:2 0:2
26 23-24.05.92 Goplania Inowrocław Pomezania Malbork 2:1 1:0
26 23-24.05.92 Wisła Tczew Wda Świecie 2:1 2:0
26 23-24.05.92 Bałtyk II Gdynia Polonia Bydgoszcz 2:0 1:0
26 23-24.05.92 Jantar Ustka Stomil Grudziądz 1:0 0:0
26 23-24.05.92 Brda Bydgoszcz Zawisza II Bydgoszcz 2:1 1:0
26 23-24.05.92 Elana Toruń Gryf Słupsk 4:0 1:0
27 30-31.05.92 Elana Toruń Wisła Tczew 2:0 1:0
27 30-31.05.92 Gryf Słupsk Bałtyk II Gdynia 0:1 0:1
27 30-31.05.92 Polonia Bydgoszcz Wierzyca Starogard Gd. 0:2 0:1
27 30-31.05.92 Arka Gdynia Jantar Ustka 2:0 0:0
27 30-31.05.92 Stoczniowiec Gdańsk Brda Bydgoszcz 1:3 0:1
27 30-31.05.92 Pomezania Malbork Wda Świecie 1:0 1:0
27 30-31.05.92 Zawisza II Bydgoszcz Vipera Jezierzyce 3:0 walkower
27 30-31.05.92 Stomil Grudziądz Goplania Inowrocław 0:0
28 06-07.06.92 Goplania Inowrocław Arka Gdynia 0:0
28 06-07.06.92 Vipera Jezierzyce Stoczniowiec Gdańsk 4:1 1:1
28 06-07.06.92 Wisła Tczew Pomezania Malbork 0:0
28 06-07.06.92 Bałtyk II Gdynia Elana Toruń 0:2 0:1
28 06-07.06.92 Wierzyca Starogard Gd. Gryf Słupsk 5:0 1:0
28 06-07.06.92 Wda Świecie Stomil Grudziądz 1:1 1:0
28 06-07.06.92 Jantar Ustka Zawisza II Bydgoszcz 3:1 2:0
28 06-07.06.92 Brda Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz 3:0 0:0
29 13-14.06.92 Bałtyk II Gdynia Wisła Tczew 1:4 1:1
29 13-14.06.92 Elana Toruń Wierzyca Starogard Gd. 0:2 0:0
29 13-14.06.92 Stomil Grudziądz Pomezania Malbork 2:2 2:1
29 13-14.06.92 Arka Gdynia Wda Świecie 7:0 5:0
29 13-14.06.92 Stoczniowiec Gdańsk Jantar Ustka 1:3 0:2
29 13-14.06.92 Gryf Słupsk Brda Bydgoszcz 2:2 2:1
29 13-14.06.92 Zawisza II Bydgoszcz Goplania Inowrocław 2:2 0:1
29 13-14.06.92 Polonia Bydgoszcz Vipera Jezierzyce 1:1 0:0
30 20-21.06.92 Goplania Inowrocław Stoczniowiec Gdańsk 4:1 2:0
30 20-21.06.92 Pomezania Malbork Arka Gdynia 0:3 0:1
30 20-21.06.92 Wierzyca Starogard Gd. Bałtyk II Gdynia 1:0 1:0
30 20-21.06.92 Wisła Tczew Stomil Grudziądz 2:1 1:1
30 20-21.06.92 Jantar Ustka Polonia Bydgoszcz 3:0 walkower walkower, pozostawiono wynik z boiska 3:0 (0:0)
30 20-21.06.92 Vipera Jezierzyce Gryf Słupsk 0:4 0:1
30 20-21.06.92 Brda Bydgoszcz Elana Toruń 1:2 0:1
30 20-21.06.92 Wda Świecie Zawisza II Bydgoszcz 3:2 2:0
REKLAMA 2
Archiwum wyników III ligi 1991-92 4
Mariusz Chodała
Mariusz Chodała
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki

Więcej tego autora

Powiązane

Advertismentspot_img

Najnowsze

„Czerwona kartka” – recenzja

Recenzja książki o ciemnych stronach światowego futbolu. Ken Bensinger w "Czerwonej kartce" opisuje przestępcze mechanizmy, które są szeroko obecne w świecie piłki nożnej.

Historia Mundiali: Niemcy 2006

Każdy turniej o piłkarskie mistrzostwo świata jest wyjątkowy. Nie ma mundialu, który nie niósłby ze sobą ciekawych historii. Niektóre mistrzostwa stoją na wyższym poziomie,...

Historia starć Polski z Arabią Saudyjską

Trzy mecze, trzy wygrane — takim bilansem legitymizuje się reprezentacja Polski w starciach z Iranem, Wyspami Owczymi, Kostaryką oraz Arabią Saudyjską. Biało-Czerwoni na Mundialu...