Archiwum wyników III ligi 1991-92

W tym artykule przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe zestawienie statystyczne przedstawiające archiwum wyników w sezonie 1991/92. Statystyka obejmuje trzeci poziom rozgrywek.

Grupa śląska – tabela ogólna

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 GKS Tychy 34 47 56 25 20 7 7
2 Ruch Radzionków 34 46 63 29 18 10 6
3 CKS Czeladź 34 45 42 18 17 11 6
4 Górnik MK Katowice 34 43 47 27 18 7 9
5 Odra Opole 34 38 52 45 14 10 10
6 Concordia Knurów 34 37 44 34 15 7 12
7 Andaluzja Brzozowice 34 37 41 31 15 7 12
8 Górnik Siersza 34 36 47 32 13 10 11
9 Unia Oświęcim 34 36 46 44 14 8 12
10 Rymer Niedobczyce 34 35 49 42 15 5 14
11 GKS Jastrzębie 34 35 39 41 12 11 11
12 Metal Kluczbork 34 34 45 43 13 8 13
13 Unia Krapkowice 34 32 46 46 12 8 14
14 Carbo Gliwice 34 31 51 51 12 7 15
15 Chemik Kędzierzyn-Koźle 34 27 28 44 8 11 15
16 BKS Stal Bielsko-Biała 34 26 37 49 9 8 17
17 Piast Gliwice 34 15 17 79 5 5 24
18 AKS Chorzów 34 12 19 89 3 6 25

Grupa centralna – tabela ogólna

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Górnik Konin 32 51 77 19 23 5 4
2 Terpol Sieradz 32 50 67 24 21 8 3
3 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 32 38 51 40 15 8 9
4 Pelikan Łowicz 32 36 68 45 16 4 12
5 Orzeł-WAM Łódź 32 36 46 41 14 8 10
6 Mazovia Rawa Mazowiecka 32 36 33 31 13 10 9
7 LKS Jankowy 32 35 52 34 14 7 11
8 Wistil Kalisz 32 34 35 38 12 10 10
9 Włocłavia Włocławek 32 34 33 36 13 8 11
10 Stoczniowiec Płock 32 29 35 38 10 9 13
11 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 32 29 39 44 10 9 13
12 Pilica Tomaszów Mazowiecki 32 27 36 48 10 7 15
13 Włókniarz Pabianice 32 26 32 39 7 12 13
14 Włókniarz Aleksandrów Łódzki 32 26 36 51 10 6 16
15 Mień Lipno 32 22 39 67 7 8 17
16 WKS Wieluń 32 19 36 73 7 5 20
17 Victoria Ostrzeszów 32 16 25 72 6 4 22

Grupa śląska – tabela domowa

LP KLUB MECZE PUNKTY ZW R P BR+ BR-
1 GKS TYCHY 17 32 15 2 0 38 9
2 RUCH 17 28 13 2 2 39 10
3 CKS CZELADŹ 17 27 10 7 0 26 7
4 GÓRNIK MK 17 25 11 3 3 32 14
5 ODRA 17 25 10 5 2 31 15
6 CONCORDIA 17 25 11 3 3 24 11
7 ANDALUZJA 17 26 12 2 3 30 9
8 GÓRNIK SIERSZA 17 24 9 6 2 27 10
9 UNIA OŚWIĘCIM 17 27 12 3 2 29 14
10 RYMER 17 26 12 2 3 29 13
11 GKS JASTRZĘBIE 17 19 6 7 4 23 25
12 METAL 17 22 9 4 4 24 15
13 UNIA KRAPKOWICE 17 24 9 6 2 29 17
14 CARBO 17 18 7 4 6 30 30
15 CHEMIK 17 17 6 5 6 15 17
16 BKS STAL 17 17 7 3 5 22 21
17 PIAST 17 10 3 4 10 7 34
18 AKS CHORZÓW 17 7 1 5 11 8 35

Grupa śląska – tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PUNKTY ZW R P BR+ BR-
1 GKS TYCHY 17 15 5 5 7 18 16
2 RUCH 17 18 5 8 4 24 19
3 CKS CZELADŹ 17 18 7 4 6 16 11
4 GÓRNIK MK 17 18 7 4 6 15 13
5 ODRA 17 13 4 5 8 21 30
6 CONCORDIA 17 12 4 4 9 20 23
7 ANDALUZJA 17 11 3 5 9 11 22
8 GÓRNIK SIERSZA 17 12 4 4 9 20 22
9 UNIA OŚWIĘCIM 17 9 2 5 10 17 30
10 RYMER 17 9 3 3 11 20 29
11 GKS JASTRZĘBIE 17 16 6 4 7 16 16
12 METAL 17 12 4 4 9 21 28
13 UNIA KRAPKOWICE 17 8 3 2 12 17 29
14 CARBO 17 13 5 3 9 21 21
15 CHEMIK 17 10 2 6 9 13 27
16 BKS STAL 17 9 2 5 10 15 28
17 PIAST 17 5 2 1 14 10 45
18 AKS CHORZÓW 17 5 2 1 14 11 54

Grupa centralna – tabela domowa

LP KLUB MECZE PUNKTY ZW R P BR+ BR-
1 GÓRNIK 16 29 13 3 0 42 3
2 TERPOL 16 28 13 2 1 43 11
3 OSTROVIA 16 27 12 3 1 33 13
4 PELIKAN 16 21 10 1 5 43 18
5 ORZEŁ-WAM 16 22 9 4 3 24 12
6 MAZOVIA 16 22 8 6 2 19 9
7 LKS JANKOWY 16 23 10 3 3 35 11
8 WISTIL 16 22 10 2 4 25 18
9 WŁOCŁAVIA 16 24 10 4 2 23 12
10 STOCZNIOWIEC 16 17 5 7 4 21 18
11 PIOTRCOVIA 16 20 8 4 4 25 15
12 PILICA 16 20 8 4 4 26 19
13 WŁÓKNIARZ PAB. 16 15 4 7 5 17 15
14 WŁÓKNIARZ AL.  16 18 7 4 5 24 25
15 MIEŃ 16 18 6 6 4 21 19
16 WKS WIELUŃ 16 12 5 2 9 23 33
17 VICTORIA 16 12 5 2 9 18 27

Grupa centralna – tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PUNKTY ZW R P BR+ BR-
1 GÓRNIK 16 22 10 2 4 35 16
2 TERPOL 16 22 8 6 2 24 13
3 OSTROVIA 16 11 3 5 8 18 27
4 PELIKAN 16 15 6 3 7 25 27
5 ORZEŁ-WAM 16 14 5 4 7 22 29
6 MAZOVIA 16 14 5 4 7 14 22
7 LKS JANKOWY 16 12 4 4 8 17 23
8 WISTIL 16 12 2 8 6 10 20
9 WŁOCŁAVIA 16 10 3 4 9 10 24
10 STOCZNIOWIEC 16 12 5 2 9 14 20
11 PIOTRCOVIA 16 9 2 5 9 14 29
12 PILICA 16 7 2 3 11 10 29
13 WŁÓKNIARZ PAB. 16 11 3 5 8 15 24
14 WŁÓKNIARZ AL.  16 8 3 2 11 12 26
15 MIEŃ 16 4 1 2 13 18 48
16 WKS WIELUŃ 16 7 2 3 11 13 40
17 VICTORIA 16 4 1 2 13 7 45

Grupa śląska – tabela krzyżowa

KLUB GKS TYCHY RUCH CKS CZELADŹ GÓRNIK MK ODRA CONCORDIA ANDALUZJA GÓRNIK SIERSZA UNIA OŚWIĘCIM RYMER GKS JASTRZĘBIE METAL UNIA KRAPKOWICE CARBO CHEMIK BKS STAL PIAST AKS CHORZÓW
GKS TYCHY XXX 2:1 2:1 1:0 6:1 2:1 0:0 2:0 4:0 1:0 1:0 1:0 2:0 3:2 1:1 3:0 3:0 wo 4:2
RUCH 2:1 XXX 2:1 2:0 2:1 0:1 0:1 3:1 2:1 5:1 1:0 5:1 4:0 1:1 1:0 0:0 3:0 wo 6:0
CKS CZELADŹ 1:0 1:1 XXX 0:0 1:0 1:0 0:0 1:1 1:1 2:1 0:0 3:0 2:1 1:0 4:0 2:2 3:0 wo 3:0
GÓRNIK MK 0:0 0:2 0:1 XXX 2:1 2:0 3:0 1:1 1:0 1:1 1:2 2:1 3:0 wo 2:1 3:2 4:1 3:1 4:0
ODRA 2:0 0:0 1:0 3:4 XXX 2:2 2:1 2:0 3:1 3:1 1:0 2:1 1:4 0:0 1:1 2:0 0:0 6:0
CONCORDIA 2:1 1:1 0:3 0:0 1:1 XXX 0:1 1:2 2:1 1:0 2:0 2:0 1:0 1:0 1:0 2:1 3:0 wo 4:0
ANDALUZJA 2:0 2:2 2:0 0:1 1:1 4:1 XXX 3:0 1:2 3:1 1:0 2:0 1:0 0:1 1:0 3:0 3:0 wo 1:0
GÓRNIK SIERSZA 1:0 0:0 0:2 1:0 1:1 0:1 0:0 XXX 1:1 3:1 2:0 3:0 2:0 3:2 5:0 1:1 3:0 wo 1:1
UNIA OŚWIĘCIM 1:4 1:2 1:0 1:0 5:1 2:1 1:0 0:0 XXX 2:0 2:1 2:2 2:1 1:0 1:1 2:1 3:0 wo 2:0
RYMER 1:3 1:0 0:0 2:0 3:0 2:1 3:0 1:0 2:1 XXX 1:2 0:2 2:1 1:1 2:1 2:1 3:0 3:0
GKS JASTRZĘBIE 1:1 1:1 2:0 2:2 0:0 0:1 2:0 0:5 1:0 1:5 XXX 2:2 1:4 2:1 0:0 1:1 4:2 3:0
METAL 0:0 0:0 0:1 0:1 4:2 1:0 2:1 2:0 4:3 0:0 0:0 XXX 2:0 2:1 0:1 1:3 2:1 4:1
UNIA KRAPKOWICE 0:0 4:3 0:0 1:0 0:0 4:2 4:2 0:3 wo 1:1 2:1 1:1 0:0 XXX 1:2 2:1 1:0 3:1 5:0
CARBO 1:1 3:2 0:3 0:0 1:4 1:0 2:2 1:0 1:2 1:3 2:3 1:5 2:2 XXX 4:1 2:1 3:0 wo 5:1
CHEMIK 1:3 0:1 1:1 0:2 0:1 0:0 1:1 1:0 1:1 1:0 0:0 2:1 2:0 1:3 XXX 1:0 1:2 2:1
BKS STAL 1:0 2:3 0:1 0:1 2:1 1:1 0:2 4:3 3:1 1:0 1:2 1:1 1:0 1:3 0:0 XXX 3:0 wo 1:2
PIAST 0:2 1:1 0:0 0:3 wo 0:3 wo 1:1 1:0 0:4 2:1 0:3 wo 0:3 wo 0:3 wo 0:3 wo 1:0 0:3 wo 1:1 XXX 0:3 wo
AKS CHORZÓW 0:2 0:4 0:2 0:1 1:3 0:7 1:0 0:0 0:0 2:2 0:2 0:2 1:1 0:3 1:1 0:2 2:3 XXX

Grupa centralna – tabela krzyżowa

KLUB GÓRNIK TERPOL OSTROVIA PELIKAN ORZEŁ-WAM MAZOVIA LKS JANKOWY WISTIL WŁOCŁAVIA STOCZNIOWIEC PIOTRCOVIA PILICA WŁÓKNIARZ PAB. WŁÓKNIARZ AL.  MIEŃ WKS WIELUŃ VICTORIA
GÓRNIK XXX 1:0 4:0 5:0 4:0 1:1 2:0 0:0 4:0 1:0 0:0 2:0 1:0 4:0 4:2 3:0 6:0
TERPOL 2:1 XXX 4:1 1:0 1:0 2:1 3:1 3:0 0:0 1:0 2:1 3:0 1:1 4:1 8:1 1:2 7:1
OSTROVIA 0:0 3:2 XXX 3:1 1:1 2:0 2:2 4:0 1:0 1:2 2:0 1:0 3:2 2:1 3:1 2:1 3:0
PELIKAN 3:4 0:1 2:0 XXX 3:2 5:2 1:0 3:0 3:1 3:1 1:2 0:1 2:2 0:1 9:1 5:0 3:0
ORZEŁ-WAM 2:0 1:2 0:0 1:1 XXX 1:2 1:0 1:0 2:1 3:0 3:2 3:1 3:0 0:1 2:1 0:0 1:1
MAZOVIA 0:2 0:0 0:2 2:0 2:2 XXX 1:0 0:0 1:0 1:1 3:0 1:1 0:0 1:0 3:1 3:0 1:0
LKS JANKOWY 1:2 2:2 2:2 4:0 3:0 5:0 XXX 1:0 4:1 0:0 1:0 3:0 1:0 0:1 1:0 6:1 1:2
WISTIL 0:3 0:2 1:0 1:0 3:1 0:1 2:1 XXX 3:0 2:1 0:0 3:2 0:1 2:1 4:2 2:2 2:1
WŁOCŁAVIA 1:5 1:2 0:0 2:0 2:1 1:0 0:0 0:0 XXX 1:0 3:1 3:0 1:1 2:1 2:0 2:1 2:0
STOCZNIOWIEC 1:7 1:2 2:1 0:2 0:0 0:0 2:3 1:1 0:0 XXX 1:1 1:0 3:1 0:0 0:0 6:0 3:0 wo
PIOTRCOVIA 2:1 0:1 5:1 1:2 3:0 1:1 0:0 0:0 2:0 0:2 XXX 3:2 2:0 1:0 1:3 4:2 0:0
PILICA 0:2 0:2 0:3 2:2 0:1 1:1 2:1 1:1 0:0 3:1 4:0 XXX 2:1 2:0 4:3 3:0 2:1
WŁÓKNIARZ PAB. 1:1 1:1 1:0 0:1 1:2 0:1 1:2 1:1 1:2 1:0 2:2 1:1 XXX 2:1 0:0 0:0 4:0
WŁÓKNIARZ AL.  2:1 2:2 2:1 3:3 1:4 2:1 1:2 1:0 0:0 0:3 1:3 0:0 2:0 XXX 2:1 0:4 5:0
MIEŃ 1:2 0:0 1:1 0:5 2:2 0:1 1:1 2:2 0:3 2:0 2:0 3:0 2:2 1:0 XXX 1:0 3:0
WKS WIELUŃ 0:3 0:4 1:1 1:4 2:3 0:2 2:0 1:3 3:0 1:2 4:2 0:1 1:3 3:3 2:1 XXX 2:1
VICTORIA 0:1 1:1 2:5 1:4 1:3 1:0 2:4 1:2 0:2 0:1 0:0 2:1 0:1 2:1 3:1 2:0 XXX

Grupa śląska – mecze

KOLEJKA DATA GODZ GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' BRAMKI / UWAGI
1 03-04.08.92 Piast Gliwice Carbo Gliwice 1:0 1:0 Bojda 12
1 03-04.08.92 GKS Tychy Concordia Knurów 2:1 2:1 Krzysztof Sitko 25, Widuch 32 – Jarosławski 34
1 03-04.08.92 CKS Czeladź AKS Chorzów 3:0 0:0 Horbacz 62, Chmiel 68, Kubica 82
1 03-04.08.92 Andaluzja Brzozowice Ruch Radzionków 2:2 1:2 Cichoń 11, Dyszy 72 – Janoszka 32, Andrzej Potempa 38
1 03-04.08.92 Rymer Niedobczyce Odra Opole 3:0 2:0 Majchrzak 4, Szczepan 45, Podeszwa 67
1 03-04.08.92 BKS Stal Bielsko-Biała Górnik MK Katowice 0:1 0:1 Homysz 40
1 03-04.08.92 Unia Oświęcim Górnik Siersza 0:0 0:0
1 03-04.08.92 Unia Krapkowice Metal Kluczbork 0:0 0:0
1 03-04.08.92 Chemik Kędzierzyn-Koźle GKS Jastrzębie 0:0 0:0
2 10-11.08.92 GKS Jastrzębie Piast Gliwice 4:2 0:0 Roman Gładkij 74, 86, Sobala 90+4 (k), 90+8 (k) – Żmuda 61, Filosek 87
2 10-11.08.92 Carbo Gliwice CKS Czeladź 0:3 0:1 Chmiel 45, Skrzypiec 85 (k), 90 (k)
2 10-11.08.92 Odra Opole Andaluzja Brzozowice 2:1 1:1 Wyciszkiewicz 3, Job 88 (k) – Dyszy 26
2 10-11.08.92 AKS Chorzów BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 0:0 Łatko 60 (k), Kucharski 64
2 10-11.08.92 Ruch Radzionków Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:0 0:0 Janoszka 50 (k)
2 10-11.08.92 Metal Kluczbork GKS Tychy 0:0 0:0
2 10-11.08.92 Górnik MK Katowice Unia Oświęcim 1:0 1:0 Tworuszka 22
2 10-11.08.92 Górnik Siersza Unia Krapkowice 2:0 2:0 Mieczysław Szczurek 16, Gacek 28
2 10-11.08.92 Concordia Knurów Rymer Niedobczyce 1:0 0:0 Skorupa 83
3 14.08.91 GKS Tychy Górnik Siersza 2:0 2:0 Gilewicz 12, Zieziula 23
3 14.08.91 Unia Krapkowice Górnik MK Katowice 1:0 0:0 Żymańczyk 69
3 14.08.91 Chemik Kędzierzyn-Koźle Odra Opole 0:1 0:0 Urbaniak 86
3 14.08.91 Andaluzja Brzozowice Concordia Knurów 4:1 1:1 Moj 34, 82, Cichoń 55, 77 – Siwiec 12
3 14.08.91 Rymer Niedobczyce Metal Kluczbork 0:2 0:1 Pacholak 4, Kowalczykowski 90
3 14.08.91 Piast Gliwice Ruch Radzionków 1:1 0:1 Bohdan Cygar 77 – Dariusz Dwojak 44
3 14.08.91 Carbo Gliwice GKS Jastrzębie 2:3 1:2 Borys 22, Królak 69 (k) – Bartosiewicz 26, Ostroga 34, Roman Gładkij 62
3 14.08.91 Unia Oświęcim AKS Chorzów 2:0 1:0 Adam Szlachta 22, Bochenek 87
3 14.08.91 CKS Czeladź BKS Stal Bielsko-Biała 2:2 0:0 Horbacz 62, A.Nikodem 83 – Kucharski 67, 69
4 17-18.08.91 Górnik MK Katowice GKS Tychy 0:0 0:0
4 17-18.08.91 Ruch Radzionków Carbo Gliwice 1:1 0:0 Dariusz Dwojak 80 – Czekański 86
4 17-18.08.91 Concordia Knurów Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:0 0:0 Wosiak 74
4 17-18.08.91 BKS Stal Bielsko-Biała Unia Oświęcim 3:1 2:1 Łatka 13, 69, Garbacz 39 – Wójcik 33
4 17-18.08.91 GKS Jastrzębie CKS Czeladź 2:0 2:0 Chmiel 34 (s), Szwarga 44
4 17-18.08.91 Odra Opole Piast Gliwice 0:0 0:0
4 17-18.08.91 Metal Kluczbork Andaluzja Brzozowice 2:1 0:0 Piatecki 64, Pacholak 78 – Dyszy 80
4 17-18.08.91 Górnik Siersza Rymer Niedobczyce 3:1 1:0 Gacki 44, 87, Mieczysław Szczurek 67 - ?
4 17-18.08.91 AKS Chorzów Unia Krapkowice 1:1 1:0 Barczyk 16 – Żymańczyk 90
5 24-25.08.91 GKS Jastrzębie Ruch Radzionków 1:1 0:0 Roman Gładkij 66 – Przytuła 88 (s)
5 24-25.08.91 GKS Tychy AKS Chorzów 4:2 0:2 Pietrzak 60 (s), Mirosław Rus 63, 68, Krzysztof Sitko 82 – Gawron 22, Klimas 31
5 24-25.08.91 Unia Krapkowice BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 0:0 Włoszczyński 46
5 24-25.08.91 Piast Gliwice Concordia Knurów 1:1 0:1 Bojda 82 – Polak 42
5 24-25.08.91 Carbo Gliwice Odra Opole 1:4 0:0 Borys 54 – Wójcik 46, Job 59, Bryłka 67, Podolski 70
5 24-25.08.91 CKS Czeladź Unia Oświęcim 1:1 0:0 Cieciura 73 – Adam Szlachta 55
5 24-25.08.91 Rymer Niedobczyce Górnik MK Katowice 2:0 0:0 Kost 76, Szczepan 87
5 24-25.08.91 Andaluzja Brzozowice Górnik Siersza 3:0 3:0 Moj 27, 35 (k), Trzeciak 31 (s)
5 24-25.08.91 Chemik Kędzierzyn-Koźle Metal Kluczbork 2:1 1:0 Orłowski 45, Sulima 90 – Bogusz 61 (k)
6 31.08-01.09.91 Ruch Radzionków CKS Czeladź 2:1 2:1 Dariusz Dwojak x2 – Kubica
6 31.08-01.09.91 BKS Stal Bielsko-Biała GKS Tychy 1:0 0:0 Kukla
6 31.08-01.09.91 Górnik MK Katowice Andaluzja Brzozowice 3:0 2:0 Tworuszka, Jajeśniak, Boguszewski
6 31.08-01.09.91 Unia Oświęcim Unia Krapkowice 2:1 1:1 Sereś (k), Bochenek – Maczuga
6 31.08-01.09.91 Concordia Knurów Carbo Gliwice 1:0 0:0 Polok
6 31.08-01.09.91 Górnik Siersza Chemik Kędzierzyn-Koźle 5:0 2:0 Mieczysław Szczurek x4, Kijak
6 31.08-01.09.91 Metal Kluczbork Piast Gliwice 2:1 1:0
6 31.08-01.09.91 Odra Opole GKS Jastrzębie 1:0 1:0 Wyciszkiewicz
6 31.08-01.09.91 AKS Chorzów Rymer Niedobczyce 2:2 1:1 Gawron, Knast – Szczepan, Żurawski
7 07-08.09.91 GKS Tychy Unia Oświęcim 4:0 1:0 Krzysztof Sitko 45, Gilewski 56, 67, Szczepanek 78
7 07-08.09.91 GKS Jastrzębie Concordia Knurów 0:1 0:0 Polak 52
7 07-08.09.91 Andaluzja Brzozowice AKS Chorzów 1:0 1:0 Kurek 40
7 07-08.09.91 Rymer Niedobczyce BKS Stal Bielsko-Biała 2:1 0:0 Szczepan 60, 85 – Kucharski 77
7 07-08.09.91 Carbo Gliwice Metal Kluczbork 1:5 0:0 Pniewski 67 – Płaskowski 70, Kowalczykowski 71, 88, Maciuszek 81, Okaj 86
7 07-08.09.91 Piast Gliwice Górnik Siersza 0:4 0:1 Firek 32, Gacek 76, Mieczysław Szczurek 83, 89
7 07-08.09.91 Ruch Radzionków Odra Opole 2:1 0:1 Janoszka 56, Dramski 82 – Podolski 16
7 07-08.09.91 CKS Czeladź Unia Krapkowice 2:1 1:0 Kubica 18, Skrzypiec 55 (k) – Grześkowiak 56 (k)
7 07-08.09.91 Chemik Kędzierzyn-Koźle Górnik MK Katowice 0:2 0:0 Boguszewski 65, Mitwerandu 89
8 11.09.91 Metal Kluczbork GKS Jastrzębie 0:0 0:0
8 11.09.91 Odra Opole CKS Czeladź 1:0 1:0 Wyciszkiewicz 13
8 11.09.91 Górnik MK Katowice Piast Gliwice 3:1 0:0 Tworuszka 59, 87, Jajeśniak 62 – Bojda 83
8 11.09.91 AKS Chorzów Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1 0:1 Mruczek 86 – Sierpiński 10 (k)
8 11.09.91 Górnik Siersza Carbo Gliwice 3:2 1:1 Mieczysław Szczurek 32, Piórkowski 52, Harwes 72 – Czekański 41, Juskiewicz 70
8 11.09.91 Unia Krapkowice GKS Tychy 0:0 0:0
8 11.09.91 Unia Oświęcim Rymer Niedobczyce 2:0 2:0 Janicki 31, Seda 42 (k)
8 11.09.91 Concordia Knurów Ruch Radzionków 1:1 1:0 Kołtko 40 – Janoszka 56
8 11.09.91 BKS Stal Bielsko-Biała Andaluzja Brzozowice 0:2 0:1 Kurek 5, Przybyłka
9 14-15.09.91 GKS Tychy CKS Czeladź 2:1 1:1 Pieniążek 3, Szczepanek 86 – Szczepanek 30 (s)
9 14-15.09.91 Górnik MK Katowice Carbo Gliwice 2:1 2:0 Jajeśniak (k), Mitwerandu – Borys
9 14-15.09.91 AKS Chorzów Piast Gliwice 2:3 0:1 Polewka 54, Barczyk 63 – Żmuda 38, Sporek 53, Filosek 84
9 14-15.09.91 Górnik Siersza GKS Jastrzębie 2:0 1:0 Paweł Piórkowski 2, Wacław Funek 90
9 14-15.09.91 Concordia Knurów Odra Opole 1:1 1:1 Brzozowski 19 – Gadżała 41
9 14-15.09.91 Unia Krapkowice Rymer Niedobczyce 2:1 1:1 Włoszczyński 18, Maczuga 86 – Kopidoł 43
9 14-15.09.91 Metal Kluczbork Ruch Radzionków 0:0 0:0
9 14-15.09.91 Unia Oświęcim Andaluzja Brzozowice 1:0 0:0 Bochenek 69
9 14-15.09.91 BKS Stal Bielsko-Biała Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:0 0:0
10 21-22.09.91 Ruch Radzionków Górnik Siersza 3:1 2:1 Firek 36 (s), Janoszka 40, Dramski 64 – Mieczysław Szczurek 25
10 21-22.09.91 GKS Jastrzębie Górnik MK Katowice 2:2 0:2 Bartosiewicz 76, Szwarga 85 – Jajeśniak 8, 39
10 21-22.09.91 Chemik Kędzierzyn-Koźle Unia Oświęcim 1:1 0:0 Orłowski 82 – Bochenek 74
10 21-22.09.91 Andaluzja Brzozowice Unia Krapkowice 1:0 1:0 Cichoń 4
10 21-22.09.91 Rymer Niedobczyce GKS Tychy 1:3 1:2 Kopidoł 4 – Widuch 7, Krzysztof Sitko 22, 72
10 21-22.09.91 Carbo Gliwice AKS Chorzów 5:1 3:0 Borys 6, 16, Juskowiak 23, Czekański 53, 86 – Pietrzak 50
10 21-22.09.91 Piast Gliwice BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 1:0 Wiśniewski 1 – Młocek 55
10 21-22.09.91 Odra Opole Metal Kluczbork 2:1 1:0 Urbaniak 40, Podolski 78 – Grabowiecki 79
10 21-22.09.91 CKS Czeladź Concordia Knurów 1:0 1:0 Szopa 25
11 28-29.09.91 Andaluzja Brzozowice GKS Tychy 2:0 0:0 Dyszy 73, Moj 83
11 28-29.09.91 Ruch Radzionków Górnik MK Katowice 2:0 0:0 Rak 80, Maj 89
11 28-29.09.91 CKS Czeladź Rymer Niedobczyce 2:1 0:0 Skrzypiec 70, Cieciura 81 – Podeszwa 87
11 28-29.09.91 GKS Jastrzębie AKS Chorzów 3:0 0:0 Roman Gładkij 59 (k), Myśliwiec 77, 85
11 28-29.09.91 Concordia Knurów Metal Kluczbork 2:0 2:0 Kołtko 15, Brzozowski 20
11 28-29.09.91 Carbo Gliwice BKS Stal Bielsko-Biała 2:1 0:0 Juskowiak 63, 78 – Kucharski 72
11 28-29.09.91 Odra Opole Górnik Siersza 2:0 1:0 Gadżała 15, Nawrot 76 (k)
11 28-29.09.91 Piast Gliwice Unia Oświęcim 2:1 1:0 Cygnar 45, 85 – Kaczmarczyk 52
11 28-29.09.91 Chemik Kędzierzyn-Koźle Unia Krapkowice 2:0 2:0 Sulima 14, Orłowski 17
12 05-06.10.91 Górnik MK Katowice Odra Opole 2:1 0:0 Piekarski 64, Młocek 88 (k) – Urbaniak 61
12 05-06.10.91 GKS Tychy Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1 0:1 Krzysztof Sitko 73 – Sierpiński 23 (k)
12 05-06.10.91 Rymer Niedobczyce Andaluzja Brzozowice 3:0 2:0 Szczepan, Podeszwa, Żyradzki
12 05-06.10.91 Metal Kluczbork CKS Czeladź 0:1 0:1 Mizgała 13
12 05-06.10.91 Górnik Siersza Concordia Knurów 0:1 0:1 Brzozowski 3
12 05-06.10.91 AKS Chorzów Ruch Radzionków 0:4 0:1 Rak 25, 59, Dramski 49, Janoszka 72
12 05-06.10.91 Unia Oświęcim Carbo Gliwice 1:0 1:0 Bochenek 29
12 05-06.10.91 BKS Stal Bielsko-Biała GKS Jastrzębie 1:2 0:0 Łatka 74 – Roman Gładkij 47, 60
12 05-06.10.91 Unia Krapkowice Piast Gliwice 3:1 2:0 Żymańczyk 27, 31, Maczuga 62 – Filosek 64
13 12-13.10.91 CKS Czeladź Andaluzja Brzozowice 0:0 0:0
13 12-13.10.91 Chemik Kędzierzyn-Koźle Rymer Niedobczyce 1:0 1:0 Stobrawa 40
13 12-13.10.91 GKS Jastrzębie Unia Oświęcim 1:0 0:0 Miller 85
13 12-13.10.91 Metal Kluczbork Górnik Siersza 2:0 0:0 Pacholak 75, ?
13 12-13.10.91 Concordia Knurów Górnik MK Katowice 0:0 0:0
13 12-13.10.91 Piast Gliwice GKS Tychy 0:2 0:1 Kołodziejczyk 40, Mirosław Rus 67
13 12-13.10.91 Ruch Radzionków BKS Stal Bielsko-Biała 0:0 0:0
13 12-13.10.91 Odra Opole AKS Chorzów 6:0 2:0 Urbaniak 21, 68, Nawrot 31 (k), Podolski 55, Reterski 57, Wyciszkiewicz 59
13 12-13.10.91 Carbo Gliwice Unia Krapkowice 2:2 2:0 Królak 5 (k), 19 (k) – Żymańczyk 59, 65
14 19-20.10.91 Unia Oświęcim Ruch Radzionków 1:2 0:1 Adam Szlachta 85 – Janoszka 24 (k), Bujoczek 83
14 19-20.10.91 GKS Tychy Carbo Gliwice 3:2 1:0 Bizacki 25, 77, 84 – Juskowiak 81, Czekański 83
14 19-20.10.91 Górnik MK Katowice Metal Kluczbork 2:1 0:1 Młocek 71, Mitwerandu 79 – Płaczkowski 20
14 19-20.10.91 AKS Chorzów Concordia Knurów 0:7 0:4 Kwitek 15, Polarek 31, Skolarus 37, Brzozowski 38, 57, Kołtko 66, Brosz 78
14 19-20.10.91 CKS Czeladź Górnik Siersza 1:1 1:0 Chmiel 15 – Gacek 59
14 19-20.10.91 BKS Stal Bielsko-Biała Odra Opole 2:1 1:1 Garbacz 20, Gacki 79 – Reterski 44
14 19-20.10.91 Andaluzja Brzozowice Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:0 1:0 Moj 36
14 19-20.10.91 Rymer Niedobczyce Piast Gliwice 3:0 1:0 Kost 28, Jurkiewicz 59, Bugdoł 86
14 19-20.10.91 Unia Krapkowice GKS Jastrzębie 1:1 1:1 Włoszczyński 30 – Roman Gładkij 43
15 26-27.10.91 GKS Jastrzębie GKS Tychy 1:1 0:0 Roman Gładkij 61 – Wawryniuk 89
15 26-27.10.91 Górnik Siersza Górnik MK Katowice 1:0 0:0 Mieczysław Szczurek 75
15 26-27.10.91 Concordia Knurów BKS Stal Bielsko-Biała 2:1 0:0 Brzozowski 48, Skolarus 61 – Kukla 85
15 26-27.10.91 Piast Gliwice Andaluzja Brzozowice 1:0 0:0 Bojda 73
15 26-27.10.91 Chemik Kędzierzyn-Koźle CKS Czeladź 1:1 1:1 Pakuła 37 – Kubica 36
15 26-27.10.91 Ruch Radzionków Unia Krapkowice 4:0 2:0 Janoszka 27, 60, 73, Dramski 32
15 26-27.10.91 Odra Opole Unia Oświęcim 3:1 0:1 Wyciszkiewicz 60, Gadżała 62, Nawrot 71 (k) – Chowaniec 30
15 26-27.10.91 Carbo Gliwice Rymer Niedobczyce 1:3 1:1 Czekański 4 – Żyradzki 6, Jurkiewicz 50, Kost 86
15 26-27.10.91 Metal Kluczbork AKS Chorzów 4:1 3:0 Bogusz 18, Kowalczykowski 29, Grabowiecki 32, Płaczkowski 75 – Chrapka 77
16 02-03.11.91 GKS Tychy Ruch Radzionków 2:1 1:1 Krzysztof Sitko 13 (k), Mirosław Rus 51 – Dariusz Dwojak 4
16 02-03.11.91 AKS Chorzów Górnik Siersza 0:0 0:0
16 02-03.11.91 BKS Stal Bielsko-Biała Metal Kluczbork 1:1 1:0 Gacki 45 – Kowalczykowski 75
16 02-03.11.91 Unia Oświęcim Concordia Knurów 2:1 1:1 Adam Szlachta 19 (k), 57 (k) – Kołtko 41
16 02-03.11.91 Unia Krapkowice Odra Opole 0:0 0:0
16 02-03.11.91 Chemik Kędzierzyn-Koźle Piast Gliwice 1:2 1:1 Sierpiński 42 (k) – Żmuda 44, Sporek 60
16 02-03.11.91 Andaluzja Brzozowice Carbo Gliwice 0:1 0:1 Tlałka 2
16 02-03.11.91 Rymer Niedobczyce GKS Jastrzębie 1:2 0:0 Jurkiewicz 64 – Szwarga 65, Marek Tekiela 73
16 02-03.11.91 CKS Czeladź Górnik MK Katowice 0:0 0:0
17 09-10.11.91 Ruch Radzionków Rymer Niedobczyce 5:1 3:0 Rak 7, Janoszka 23, 33, 67, Gruszka 69 – Kopidoł 46
17 09-10.11.91 Piast Gliwice CKS Czeladź 0:0 0:0
17 09-10.11.91 Carbo Gliwice Chemik Kędzierzyn-Koźle 4:1 2:0 Królak 17, Juśkowiak 23, Kałuża 59, Pniewski 70 – Cierpiński 85 (k)
17 09-10.11.91 Concordia Knurów Unia Krapkowice 1:0 1:0 Brzozowski 34
17 09-10.11.91 Górnik Siersza BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 1:1 Gacek 23 – Kucharski 32
17 09-10.11.91 Górnik MK Katowice AKS Chorzów 4:0 1:0 Jabłoński 20, Mitwerandu 59, Tworuszka 62, 65
17 09-10.11.91 Odra Opole GKS Tychy 2:0 1:0 Mioduszewski 13, Gadżała 71
17 09-10.11.91 Metal Kluczbork Unia Oświęcim 4:3 1:0 Kowalczykowski 31, Maciuszek 46, Okaj 54, Janik 71 -
17 09-10.11.91 GKS Jastrzębie Andaluzja Brzozowice 2:0 0:0 Wala 58, Bartosiewicz 64
18 Carbo Gliwice Piast Gliwice 3:0 walkower Piast wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
18 21-22.03.92 Concordia Knurów GKS Tychy 2:1 1:1 Ignatow 32, Skorupa 76 – Bizacki 10
18 24.03.92 15.30 AKS Chorzów CKS Czeladź 0:2 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
18 21-22.03.92 Ruch Radzionków Andaluzja Brzozowice 0:1 0:1 Jacek Skuta 4
18 21-22.03.92 Odra Opole Rymer Niedobczyce 3:1 1:0 Gadżała 4, Wyciszkiewicz 59, Wójcik 67 – Bugdoł 84
18 21-22.03.92 Górnik MK Katowice BKS Stal Bielsko-Biała 4:1 1:0 Bartosik 21, Mitwerandu 48, Piekarski 52, Pałka 74 – Wróbel 71
18 21-22.03.92 Górnik Siersza Unia Oświęcim 1:1 0:0 Wdowik 49 – Bochenek 88
18 21-22.03.92 Metal Kluczbork Unia Krapkowice 2:0 2:0 Kowalczykowski 29, Szczubiał 36 (k)
18 21-22.03.92 GKS Jastrzębie Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:0 0:0
19 Piast Gliwice GKS Jastrzębie 0:3 walkower Piast wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
19 28-29.03.92 CKS Czeladź Carbo Gliwice 1:0 1:0 Dariusz Bugajski 12
19 28-29.03.92 Andaluzja Brzozowice Odra Opole 1:1 0:1 Paweł Stępniewski 81 (k) – Piotr Nawrot 45 (k)
19 28-29.03.92 BKS Stal Bielsko-Biała AKS Chorzów 1:2 0:1 Kucharski 50 – Pajonk 41, Zając 59
19 28-29.03.92 Chemik Kędzierzyn-Koźle Ruch Radzionków 0:1 0:1 Maj 34
19 28-29.03.92 GKS Tychy Metal Kluczbork 1:0 0:0 Bizacki 69
19 28-29.03.92 Unia Oświęcim Górnik MK Katowice 1:0 1:0 Bochenek 26
19 28-29.03.92 Unia Krapkowice Górnik Siersza 0:3 walkower Grześkowiak 63, Żymańczyk 87
19 28-29.03.92 Rymer Niedobczyce Concordia Knurów 2:1 1:0 Szczepan 45, Podeszwa 48 – Brzozowski 55
20 01.04.92 Górnik Siersza GKS Tychy 1:0 1:0 Piórkowski 5
20 01.04.92 Górnik MK Katowice Unia Krapkowice 3:0 walkower goście spóźnili się na mecz tłumacząc się … powolną jazdą kierowcy autokaru
20 01.04.92 Odra Opole Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1 0:1 Andrzej Gadżała 82 – Strobrawa 41
20 01.04.92 Concordia Knurów Andaluzja Brzozowice 0:1 0:1 Moj 27
20 01.04.92 Metal Kluczbork Rymer Niedobczyce 0:0 0:0
20 01.04.92 Ruch Radzionków Piast Gliwice 3:0 walkower Piast wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
20 01.04.92 GKS Jastrzębie Carbo Gliwice 2:1 1:1 Wilczyński 31, Jaromin 90 – Pniewski 39
20 01.04.92 AKS Chorzów Unia Oświęcim 0:0 0:0
20 01.04.92 BKS Stal Bielsko-Biała CKS Czeladź 0:1 0:0 Mizgała 72
21 04-05.04.92 GKS Tychy Górnik MK Katowice 1:0 1:0 Radosław Gilewicz 21
21 04-05.04.92 Carbo Gliwice Ruch Radzionków 3:2 2:2 Czekański 11, Kałuża 27 (k), Żmuda 84 – Janoszka 5, 17
21 04-05.04.92 Chemik Kędzierzyn-Koźle Concordia Knurów 0:0 0:0
21 04-05.04.92 Unia Oświęcim BKS Stal Bielsko-Biała 2:1 1:1 Janicki 25, Szlachta 70 (k) – Wróbel 23
21 04-05.04.92 CKS Czeladź GKS Jastrzębie 0:0 0:0
21 04-05.04.92 Piast Gliwice Odra Opole 0:3 walkower Piast wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
21 04-05.04.92 Andaluzja Brzozowice Metal Kluczbork 2:0 1:0 Cichoń 18, 80
21 04-05.04.92 Rymer Niedobczyce Górnik Siersza 1:0 0:0 Podeszwa
21 04-05.04.92 Unia Krapkowice AKS Chorzów 5:0 1:0 Maczuga 12, 76 (k), 87, Żymańczyk 54, 64
22 11-12.04.92 Ruch Radzionków GKS Jastrzębie 1:0 0:0 Janusz Miller 75 (s)
22 11-12.04.92 AKS Chorzów GKS Tychy 0:2 0:1 Pieniążek 4, Radosław Gilewicz 79 (k)
22 11-12.04.92 BKS Stal Bielsko-Biała Unia Krapkowice 1:0 0:0 Rozkoszny 73
22 11-12.04.92 Concordia Knurów Piast Gliwice 3:0 walkower Piast wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
22 11-12.04.92 Odra Opole Carbo Gliwice 0:0 0:0
22 11-12.04.92 Unia Oświęcim CKS Czeladź 1:0 0:0 Kamiński 81
22 11-12.04.92 Górnik MK Katowice Rymer Niedobczyce 1:1 0:1 Obłój 50 (k) – Podeszwa 18
22 11-12.04.92 Górnik Siersza Andaluzja Brzozowice 0:0 0:0
22 11-12.04.92 Metal Kluczbork Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:1 0:1 Orłowski 44
23 18-19.04.92 CKS Czeladź Ruch Radzionków 1:1 1:1 Skrzypiec 35 – Maj 8
23 18-19.04.92 GKS Tychy BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 0:0 Bizacki 56, Sitko 64, Gilewicz 66 (k)
23 18-19.04.92 Andaluzja Brzozowice Górnik MK Katowice 0:1 0:0 Boguszewski 82
23 18-19.04.92 Unia Krapkowice Unia Oświęcim 1:1 1:0 Maczuga 33 (k) – Giennadij Kaminskij 72
23 18-19.04.92 Carbo Gliwice Concordia Knurów 1:0 1:0 Gałuszka 14
23 18-19.04.92 Chemik Kędzierzyn-Koźle Górnik Siersza 1:0 0:0 Kaliciak 75
23 18-19.04.92 Piast Gliwice Metal Kluczbork 0:3 walkower Piast wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
23 18-19.04.92 GKS Jastrzębie Odra Opole 0:0 0:0
23 18-19.04.92 Rymer Niedobczyce AKS Chorzów 3:0 2:0 Podeszwa 11, 17, Szczepan 72
24 25-26.04.92 Unia Oświęcim GKS Tychy 1:4 1:3 Giennadij Kaminskij 14 – Krzysztof Sitko 14, Mirosław Widuch 19,
24 25-26.04.92 Concordia Knurów GKS Jastrzębie 2:0 2:0 Kołtko 3, W.Pindur 16
24 25-26.04.92 AKS Chorzów Andaluzja Brzozowice 1:0 1:0 Bielecki 15
24 25-26.04.92 BKS Stal Bielsko-Biała Rymer Niedobczyce 1:0 1:0 Łatka 24 (k)
24 25-26.04.92 Metal Kluczbork Carbo Gliwice 2:1 1:0 Bogusz 43, Maciuszek 55 – Kałuża 57 (k)
24 25-26.04.92 Górnik Siersza Piast Gliwice 3:0 walkower Piast wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
24 25-26.04.92 Odra Opole Ruch Radzionków 0:0 0:0
24 25-26.04.92 Unia Krapkowice CKS Czeladź 0:0 0:0
24 25-26.04.92 Górnik MK Katowice Chemik Kędzierzyn-Koźle 3:2 1:0 Bartosik 18, Boguszewski 77, Obłój 82 (k) – Mirowski 49, Pakuła 54
25 02-03.05.92 GKS Jastrzębie Metal Kluczbork 2:2 1:0 Szwarga 37, Kosiba 49 – Kowalczykowski 50, Pacholak 64
25 02-03.05.92 CKS Czeladź Odra Opole 1:0 0:0 Skrzypiec 90+2,
25 02-03.05.92 Piast Gliwice Górnik MK Katowice 0:3 walkower Piast wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
25 02-03.05.92 Chemik Kędzierzyn-Koźle AKS Chorzów 2:1 1:0 Kaliciak 1, Czerner 69 – Ochman 81
25 02-03.05.92 Carbo Gliwice Górnik Siersza 1:0 0:0 Juśkowiak 80
25 02-03.05.92 GKS Tychy Unia Krapkowice 2:0 2:0 Radosław Gilewicz 4, Mirosław Widuch 19
25 02-03.05.92 Rymer Niedobczyce Unia Oświęcim 2:1 0:1 Szczepan 48 (k), Bugdoł 86 – Giennadij Kaminskij 3
25 02-03.05.92 Ruch Radzionków Concordia Knurów 0:1 0:0 Kołtko 78
25 02-03.05.92 Andaluzja Brzozowice BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 2:0 Kurek 12, Lonka 15, Moj 77
26 06.05.92 CKS Czeladź GKS Tychy 1:0 0:0 Mariusz Mizgała 50
26 06.05.92 Carbo Gliwice Górnik MK Katowice 0:0 0:0
26 06.05.92 Piast Gliwice AKS Chorzów 0:3 walkower Piast wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
26 06.05.92 GKS Jastrzębie Górnik Siersza 0:5 0:2 Harwes 15, Wdowik 19, Piórkowski 50, Starniowski 54, 88
26 06.05.92 Odra Opole Concordia Knurów 2:2 0:0 Gadżała 79, Podolski 82 – Brzozowski 57, Kołtko 71
26 06.05.92 Rymer Niedobczyce Unia Krapkowice 2:1 1:1 Hadasik 22 (s), Bugdoł 90 – Włoszczyński 37
26 06.05.92 Ruch Radzionków Metal Kluczbork 5:1 2:1 Janoszka 22, 88, Maj 37, 48, Rak 67 – Maj 32 (s)
26 06.05.92 Andaluzja Brzozowice Unia Oświęcim 1:2 1:0 Dyszy 44 – Szlachta 50, 79
26 06.05.92 Chemik Kędzierzyn-Koźle BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 1:0 Sulima 8
27 09-10.05.92 Górnik Siersza Ruch Radzionków 0:0 0:0
27 09-10.05.92 Górnik MK Katowice GKS Jastrzębie 1:2 0:1 Młocek 57 – Rogowski 28, Tekiela 86
27 09-10.05.92 Unia Oświęcim Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1 0:1 Szlachta 86 (k) – Stobrawa 26
27 09-10.05.92 Unia Krapkowice Andaluzja Brzozowice 4:2 1:1 Tuliński 28, 62, Włoszczyński 79, Lisicki 90 – Moj 7, 82,
27 09-10.05.92 GKS Tychy Rymer Niedobczyce 1:0 0:0 Piszczek 77
27 09-10.05.92 AKS Chorzów Carbo Gliwice 0:3 0:1 Czekański 23, Żmuda 62, Gałuszka 71
27 09-10.05.92 BKS Stal Bielsko-Biała Piast Gliwice 3:0 walkower Piast wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
27 09-10.05.92 Metal Kluczbork Odra Opole 4:2 1:1 Maciuszek 40, Piatecki 61, Kowalczykowski 74, Pacholak 87 -
27 09-10.05.92 Concordia Knurów CKS Czeladź 0:3 0:1 Skrzypek 40, Kiszel 59, Mizgała 90
28 16-17.05.92 GKS Tychy Andaluzja Brzozowice 0:0 0:0
28 16-17.05.92 Górnik MK Katowice Ruch Radzionków 0:2 0:2 Maj 24, Dwojak 35
28 16-17.05.92 Rymer Niedobczyce CKS Czeladź 0:0 0:0
28 16-17.05.92 AKS Chorzów GKS Jastrzębie 0:2 0:2 Roman Gładkij 10, Szwarga 31
28 16-17.05.92 Metal Kluczbork Concordia Knurów 1:0 1:0 Pacholak 29
28 16-17.05.92 BKS Stal Bielsko-Biała Carbo Gliwice 1:3 1:1 Gacki 29 – Żmuda 28, 89, Cempel 66
28 16-17.05.92 Górnik Siersza Odra Opole 1:1 1:1 Tochmal 39 – Wyciszkiewicz 24
28 16-17.05.92 Unia Oświęcim Piast Gliwice 3:0 walkower Piast wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
28 16-17.05.92 Unia Krapkowice Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:1 2:0 Żymańczyk 7, Maczuga 15 – Mikoluk 51
29 23-24.05.92 Odra Opole Górnik MK Katowice 3:4 2:2 Podolski 33, Kucharski 37, Wójcik 61 – Tworuszka 25, 43, 73, Piekarski 48
29 23-24.05.92 Chemik Kędzierzyn-Koźle GKS Tychy 1:3 1:1 Biniecki 32 – Kołodziejczyk 30, Rus 81, Sitko 84
29 23-24.05.92 Andaluzja Brzozowice Rymer Niedobczyce 3:1 0:0 Lonka 73, Dyszy 85, Moj 90 – Herda 47
29 23-24.05.92 CKS Czeladź Metal Kluczbork 3:0 0:0 Jarosław Skrzypiec 75, 89, Stys 80
29 23-24.05.92 Concordia Knurów Górnik Siersza 1:2 1:1 Polak 44 – Stochmal 8, Gacek 56
29 23-24.05.92 Ruch Radzionków AKS Chorzów 6:0 4:0 Janoszka 5, 7, 44 (k), 77, Dramski 26, Bujoczek 56
29 23-24.05.92 Carbo Gliwice Unia Oświęcim 1:2 0:0 Kałuża 85 – Czekański 69 (s), Chowaniec 62?
29 23-24.05.92 GKS Jastrzębie BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 0:0 Kosiba 47 – Wróbel 90
29 23-24.05.92 Piast Gliwice Unia Krapkowice 0:3 walkower Piast wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
30 30-31.05.92 Andaluzja Brzozowice CKS Czeladź 2:0 1:0 Skuta 6, Cichoń 75
30 03.06.92 Rymer Niedobczyce Chemik Kędzierzyn-Koźle 2:1 1:1 w pierwotnym terminie przełożony
30 30-31.05.92 Unia Oświęcim GKS Jastrzębie 2:1 2:0 Bochenek 5, Sereś 43 – Jaromin 55
30 30-31.05.92 Górnik Siersza Metal Kluczbork 3:0 1:0 Opach 42, Stochmal 70, 78
30 30-31.05.92 Górnik MK Katowice Concordia Knurów 2:0 2:0 Robert Piekarski 13, 20
30 GKS Tychy Piast Gliwice 3:0 walkower Piast wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
30 30-31.05.92 BKS Stal Bielsko-Biała Ruch Radzionków 2:3 1:2 Łatka 14 (k), 46 (k) – Janoszka 28, 87, Klukowski 45
30 30-31.05.92 AKS Chorzów Odra Opole 1:3 1:0 Gawron 7 – Nawrot 49, Reterski 74, Mioduszewski 88 (k)
30 30-31.05.92 Unia Krapkowice Carbo Gliwice 1:2 0:1 Tuliński 46 – Juśkiewicz 45, 65
31 06-07.06.92 Ruch Radzionków Unia Oświęcim 2:1 0:1 Janoszka 67, Bujoczek 69 – Kamiński 11
31 06-07.06.92 Carbo Gliwice GKS Tychy 1:1 1:1 Kałuża 24 (k) – Bizacki 44
31 06-07.06.92 Metal Kluczbork Górnik MK Katowice 0:1 0:0 Piekarski 60
31 06-07.06.92 Concordia Knurów AKS Chorzów 4:0 1:0 Kołtko 44, Wosiak 50, Skorupa 54, Skolarus 75
31 06-07.06.92 Górnik Siersza CKS Czeladź 0:2 0:0 Mizgała 62, Kiszel 89
31 06-07.06.92 Odra Opole BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 0:0 Wyciszkiewicz 55, Wójcik 78
31 06-07.06.92 Chemik Kędzierzyn-Koźle Andaluzja Brzozowice 1:1 0:0 Stobrawa 82 – Lonka 70
31 Piast Gliwice Rymer Niedobczyce 0:3 walkower Piast wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
31 06-07.06.92 GKS Jastrzębie Unia Krapkowice 1:4 0:2 Myśliwiec 75 – Żymańczyk 25, 26, 57, 67
32 13-14.06.92 GKS Tychy GKS Jastrzębie 1:0 0:0 Krzysztof Sitko 71
32 13-14.06.92 Górnik MK Katowice Górnik Siersza 1:1 1:1 Firek 2 (s) – Piórkowski 8
32 13-14.06.92 BKS Stal Bielsko-Biała Concordia Knurów 1:1 1:0 Kucharski 22 – Dziemis 79
32 Andaluzja Brzozowice Piast Gliwice 3:0 walkower Piast wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
32 13-14.06.92 CKS Czeladź Chemik Kędzierzyn-Koźle 4:0 0:0 Skrzypiec 55, 78, Stych 82, Nikodem 90
32 13-14.06.92 Unia Krapkowice Ruch Radzionków 4:3 1:2 Żymańczyk 10, 75, 81, Szachniewicz 50 – Janoszka 15, 32, Maj 74
32 13-14.06.92 Unia Oświęcim Odra Opole 5:1 1:1 Bochenek 15, 79, 82, Szlachta 70, Janik 80 – Wyciszkiewicz 17
32 13-14.06.92 Rymer Niedobczyce Carbo Gliwice 1:1 1:0 Herda 4 – Kałuża 50 (k)
32 13-14.06.92 AKS Chorzów Metal Kluczbork 0:2 0:2 Kowalczykowski 20, 39
33 17.06.92 Ruch Radzionków GKS Tychy 2:1 0:0 Dwojak 81, Janoszka 89 – Ziaziula 81
33 17.06.92 Górnik Siersza AKS Chorzów 1:1 0:0
33 17.06.92 Metal Kluczbork BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 0:1
33 17.06.92 Concordia Knurów Unia Oświęcim 2:1 1:1
33 17.06.92 Odra Opole Unia Krapkowice 1:4 0:2
33 Piast Gliwice Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:3 walkower Piast wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
33 17.06.92 Carbo Gliwice Andaluzja Brzozowice 2:2 1:0
33 17.06.92 GKS Jastrzębie Rymer Niedobczyce 1:5 1:3
33 17.06.92 Górnik MK Katowice CKS Czeladź 0:1 0:0
34 20-21.06.92 Rymer Niedobczyce Ruch Radzionków 1:0 1:0 Podeszwa 42
34 20-21.06.92 CKS Czeladź Piast Gliwice 3:0 walkower Piast wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
34 20-21.06.92 Chemik Kędzierzyn-Koźle Carbo Gliwice 1:3 1:1 Tracz 29 – Żmuda 13, 63, Czekański 67
34 20-21.06.92 Unia Krapkowice Concordia Knurów 4:2 2:0 Włoszczyński 4, Tuliński 37, Żymańczyk 47, Grześkowiak 78 – Dzienis 75, Szczepanik 89
34 20-21.06.92 BKS Stal Bielsko-Biała Górnik Siersza 4:3 3:0 Kuchararski 15, Rozkoszny 34, Matejko 38, Gacki 63 -
34 20-21.06.92 AKS Chorzów Górnik MK Katowice 0:1 0:0 Wencel 79
34 20-21.06.92 GKS Tychy Odra Opole 6:1 2:1 Bizacki 23, Gilewicz 32, 81, Zieziula 52, Kołodziejczyk 83, Oprządek 85 – Podolski 7
34 20-21.06.92 Unia Oświęcim Metal Kluczbork 2:2 1:1 Bochenek 40, Kamiński 66 – Maciuszek 45, Okaj 80
34 20-21.06.92 Andaluzja Brzozowice GKS Jastrzębie 1:0 0:0 Kurek 60

Grupa centralna – mecze

KOLEJKA DATA GODZ GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' BRAMKI / UWAGI
1 10-11.08.91 Orzeł Łódź Górnik Konin 2:0 1:0
1 10-11.08.91 Pelikan Łowicz Włókniarz Pabianice 2:2 1:1
1 10-11.08.91 Pilica Tomaszów Maz. Mazovia Rawa Mazowiecka 1:1 1:0
1 10-11.08.91 Piotrcovia Piotrków Tryb. Włókniarz Aleksandrów Ł. 1:0 1:0
1 10-11.08.91 Stoczniowiec Płock Ostrovia Ostrów Wlkp. 2:1 1:0
1 10-11.08.91 Victoria Ostrzeszów Terpol Sieradz 1:1 0:0
1 10-11.08.91 Wistil Kalisz LKS Jankowy 2:1 1:1
1 10-11.08.91 Włocłavia Włocławek Mień Lipno 2:0 2:0
2 15.08.91 Włókniarz Pabianice Orzeł Łódź 1:2 0:1
2 15.08.91 Mień Lipno Stoczniowiec Płock 2:0 0:0
2 15.08.91 Górnik Konin Włocłavia Włocławek 4:0 0:0
2 15.08.91 Mazovia Rawa Mazowiecka Pelikan Łowicz 2:0 0:0
2 15.08.91 Ostrovia Ostrów Wlkp. Wistil Kalisz 4:0 1:0
2 15.08.91 Piotrcovia Piotrków Tryb. Pilica Tomaszów Maz. 3:2 1:2
2 15.08.91 Włókniarz Aleksandrów Ł. Terpol Sieradz 2:2 0:1
2 15.08.91 LKS Jankowy Victoria Ostrzeszów 1:2 1:1
3 18.08.91 11.00 Orzeł Łódź Mazovia Rawa Mazowiecka 1:2 0:0
3 18.08.91 11.15 Pelikan Łowicz Piotrcovia Piotrków Tryb. 1:2 0:0
3 18.08.91 11.00 Pilica Tomaszów Maz. Włókniarz Aleksandrów Ł. 2:0 2:0
3 18.08.91 11.00 Stoczniowiec Płock Górnik Konin 1:7 0:3
3 18.08.91 16.00 Terpol Sieradz LKS Jankowy 3:1 2:0
3 18.08.91 17.00 Victoria Ostrzeszów Ostrovia Ostrów Wlkp. 2:5 0:2
3 18.08.91 11.00 Wistil Kalisz Mień Lipno 4:2 3:0
3 18.08.91 17.00 Włocłavia Włocławek Włókniarz Pabianice 1:1 0:0
4 24-25.08.91 Górnik Konin Wistil Kalisz 0:0 0:0
4 24-25.08.91 Mazovia Rawa Mazowiecka Włocłavia Włocławek 1:0 0:0
4 24-25.08.91 Mień Lipno Victoria Ostrzeszów 3:0 1:0
4 24-25.08.91 Ostrovia Ostrów Wlkp. Terpol Sieradz 3:2 0:2
4 24-25.08.91 Pilica Tomaszów Maz. Pelikan Łowicz 2:2 1:0
4 24-25.08.91 Piotrcovia Piotrków Tryb. Orzeł Łódź 3:0 1:0
4 24-25.08.91 Włókniarz Pabianice Stoczniowiec Płock 1:0 0:0
4 11-12.09.91 Włókniarz Aleksandrów Ł. LKS Jankowy 1:2 0:1 w pierwotnym terminie przełożony
5 31.08-01.09.91 Orzeł Łódź Pilica Tomaszów Maz. 3:1 3:0 do rozgrywek dołączono po uwzględnieniu protestu WKS Wieluń
5 31.08-01.09.91 Włocłavia Włocławek Piotrcovia Piotrków Tryb. 3:1 2:0
5 31.08-01.09.91 Stoczniowiec Płock WKS Wieluń 6:0 2:0
5 31.08-01.09.91 Wistil Kalisz Włókniarz Aleksandrów Ł. 2:1 0:1
5 31.08-01.09.91 Victoria Ostrzeszów Mazovia Rawa Mazowiecka 1:0 1:0
5 31.08-01.09.91 Terpol Sieradz Włókniarz Pabianice 1:1 1:0
5 31.08-01.09.91 LKS Jankowy Górnik Konin 1:2 0:1
5 31.08-01.09.91 Ostrovia Ostrów Wlkp. Mień Lipno 3:1 2:0
5 31.08-01.09.91 Pelikan Łowicz pauzuje pauzuje
6 04.09.91 Górnik Konin Ostrovia Ostrów Wlkp. 4:0 2:0
6 04.09.91 Włókniarz Pabianice LKS Jankowy 1:2 0:1
6 04.09.91 Mazovia Rawa Mazowiecka Terpol Sieradz 0:0 0:0
6 04.09.91 Włókniarz Aleksandrów Ł. Victoria Ostrzeszów 5:0 2:0
6 04.09.91 WKS Wieluń Wistil Kalisz 1:3 0:2
6 04.09.91 Piotrcovia Piotrków Tryb. Stoczniowiec Płock 0:2 0:1
6 04.09.91 Pilica Tomaszów Maz. Włocłavia Włocławek 0:0 0:0
6 04.09.91 Pelikan Łowicz Orzeł Łódź 3:2 1:1
6 Mień Lipno pauzuje pauzuje
7 07-08.09.91 Włocłavia Włocławek Pelikan Łowicz 2:0 1:0
7 07-08.09.91 Stoczniowiec Płock Pilica Tomaszów Maz. 1:0 0:0
7 07-08.09.91 Wistil Kalisz Piotrcovia Piotrków Tryb. 0:0 0:0
7 07-08.09.91 Victoria Ostrzeszów WKS Wieluń 2:0 0:0
7 07-08.09.91 LKS Jankowy Mazovia Rawa Mazowiecka 5:0 2:0
7 07-08.09.91 Ostrovia Ostrów Wlkp. Włókniarz Pabianice 3:2 1:2
7 07-08.09.91 Mień Lipno Górnik Konin 1:2 1:1
7 11.09.91 Włókniarz Aleksandrów Ł. Orzeł Łódź 1:4 1:2 w pierwotnym terminie przełożony,
7 Terpol Sieradz pauzuje pauzuje
8 15.09.91 11.00 Orzeł Łódź Włocłavia Włocławek 2:1 0:1
8 15.09.91 11.00 Włókniarz Pabianice Mień Lipno 0:0 0:0
8 14-15.09.91 Mazovia Rawa Mazowiecka Ostrovia Ostrów Wlkp. 0:2 0:1
8 14-15.09.91 WKS Wieluń Terpol Sieradz 0:4 0:1
8 14-15.09.91 Piotrcovia Piotrków Tryb. Victoria Ostrzeszów 0:0 0:0
8 14-15.09.91 Pilica Tomaszów Maz. Wistil Kalisz 1:1 0:0
8 15.09.91 Pelikan Łowicz Stoczniowiec Płock 3:1 1:0
9 21-22.09.91 Stoczniowiec Płock Orzeł Łódź 0:0 0:0
9 21-22.09.91 Wistil Kalisz Pelikan Łowicz 1:0 0:0
9 21-22.09.91 Victoria Ostrzeszów Pilica Tomaszów Maz. 2:1 1:0
9 21-22.09.91 Terpol Sieradz Piotrcovia Piotrków Tryb. 2:1 1:0
9 21-22.09.91 LKS Jankowy WKS Wieluń 6:1 4:0
9 21-22.09.91 Ostrovia Ostrów Wlkp. Włókniarz Aleksandrów Ł. 2:1 0:0
9 21-22.09.91 Mień Lipno Mazovia Rawa Mazowiecka 0:1 0:0
9 21-22.09.91 Górnik Konin Włókniarz Pabianice 1:0 0:0
9 Włocłavia Włocławek pauzuje pauzuje
ZAL. 25.09.91 Pilica Tomaszów Maz. WKS Wieluń 3:0 1:0
10 28.09.91 11.00 Orzeł Łódź Wistil Kalisz 1:0 1:0
10 28.09.91 15.30 Włókniarz Aleksandrów Ł. Mień Lipno 2:1 2:1
10 28-29.09.91 Mazovia Rawa Mazowiecka Górnik Konin 0:2 0:0
10 28-29.09.91 WKS Wieluń Ostrovia Ostrów Wlkp. 1:1 0:0
10 28-29.09.91 Pilica Tomaszów Maz. Terpol Sieradz 0:2 0:1
10 28-29.09.91 Pelikan Łowicz Victoria Ostrzeszów 3:0 2:0
10 28-29.09.91 Włocłavia Włocławek Stoczniowiec Płock 1:0 0:0
10 28-29.09.91 Piotrcovia Piotrków Tryb. LKS Jankowy 0:0 0:0
10 Włókniarz Pabianice pauzuje pauzuje
11 05-06.10.91 Wistil Kalisz Włocłavia Włocławek 3:0 1:0
11 05-06.10.91 Victoria Ostrzeszów Orzeł Łódź 1:3 0:1
11 05.10.91 Terpol Sieradz Pelikan Łowicz 1:0 1:0
11 05-06.10.91 LKS Jankowy Pilica Tomaszów Maz. 3:0 0:0
11 05-06.10.91 Ostrovia Ostrów Wlkp. Piotrcovia Piotrków Tryb. 2:0 0:0
11 05-06.10.91 Mień Lipno WKS Wieluń 1:0 0:0
11 05-06.10.91 Górnik Konin Włókniarz Aleksandrów Ł. 4:0 0:0
11 05-06.10.91 Włókniarz Pabianice Mazovia Rawa Mazowiecka 0:1 0:1
11 Stoczniowiec Płock pauzuje pauzuje
ZAL. 09.10.91 WKS Wieluń Piotrcovia Piotrków Tryb. 4:2 1:0
12 13.10.91 11.00 Orzeł Łódź Terpol Sieradz 1:2 1:1
12 13.10.91 14.00 Włókniarz Aleksandrów Ł. Włókniarz Pabianice 2:0 1:0
12 12-13.10.91 Pilica Tomaszów Maz. Ostrovia Ostrów Wlkp. 0:3 0:1
12 12-13.10.91 Stoczniowiec Płock Wistil Kalisz 1:1 1:1
12 13.10.91 Pelikan Łowicz LKS Jankowy 1:0 0:0
12 12-13.10.91 Włocłavia Włocławek Victoria Ostrzeszów 2:0 1:0
12 12-13.10.91 Piotrcovia Piotrków Tryb. Mień Lipno 1:3 0:3
12 12-13.10.91 WKS Wieluń Górnik Konin 0:3 0:3
12 Mazovia Rawa Mazowiecka pauzuje pauzuje
13 19-20.10.91 Victoria Ostrzeszów Stoczniowiec Płock 0:1 0:0
13 19-20.10.91 Terpol Sieradz Włocłavia Włocławek 0:0 0:0
13 19-20.10.91 LKS Jankowy Orzeł Łódź 3:0 1:0
13 19-20.10.91 Ostrovia Ostrów Wlkp. Pelikan Łowicz 3:1 3:0
13 19-20.10.91 Mień Lipno Pilica Tomaszów Maz. 3:0 1:0
13 19-20.10.91 Górnik Konin Piotrcovia Piotrków Tryb. 0:0 0:0
13 19.10.91 11.00 Włókniarz Pabianice WKS Wieluń 0:0 0:0
13 19-20.10.91 Mazovia Rawa Mazowiecka Włókniarz Aleksandrów Ł. 1:0 0:0
13 Wistil Kalisz pauzuje pauzuje
14 26.10.91 11.00 Orzeł Łódź Ostrovia Ostrów Wlkp. 0:0 0:0
14 26.10.91 11.00 WKS Wieluń Mazovia Rawa Mazowiecka 0:2 0:1
14 26.10.91 11.00 Piotrcovia Piotrków Tryb. Włókniarz Pabianice 2:0 1:0
14 26.10.91 11.00 Stoczniowiec Płock Terpol Sieradz 1:2 0:1
14 26.10.91 11.00 Wistil Kalisz Victoria Ostrzeszów 2:1 2:0
14 26.10.91 14.00 Pilica Tomaszów Maz. Górnik Konin 0:2 0:1
14 26.10.91 14.00 Włocłavia Włocławek LKS Jankowy 0:0 0:0
14 26.10.91 14.30 Pelikan Łowicz Mień Lipno 9:1 3:1
14 Włókniarz Aleksandrów Ł. pauzuje pauzuje
15 02.11.91 11.00 Włókniarz Pabianice Pilica Tomaszów Maz. 1:1 1:0
15 03.11.91 13.00 Włókniarz Aleksandrów Ł. WKS Wieluń 0:4 0:1
15 02-03.11.91 Terpol Sieradz Wistil Kalisz 3:0 0:0
15 02-03.11.91 LKS Jankowy Stoczniowiec Płock 0:0 0:0
15 02-03.11.91 Ostrovia Ostrów Wlkp. Włocłavia Włocławek 1:0 0:0
15 02-03.11.91 Mień Lipno Orzeł Łódź 2:2 1:0
15 02.11.91 Górnik Konin Pelikan Łowicz 5:0 0:0
15 02-03.11.91 Mazovia Rawa Mazowiecka Piotrcovia Piotrków Tryb. 3:0 3:0
15 Victoria Ostrzeszów pauzuje pauzuje
16 09.11.91 11.00 Górnik Konin Terpol Sieradz 1:0 0:0
16 09.11.91 11.00 Włókniarz Pabianice Victoria Ostrzeszów 4:0 2:0
16 09.11.91 11.00 Mazovia Rawa Mazowiecka Wistil Kalisz 0:0 0:0
16 09.11.91 11.00 WKS Wieluń Włocłavia Włocławek 3:0 1:0
16 09.11.91 Mień Lipno LKS Jankowy 1:1 1:0
16 10.11.91 13.00 Włókniarz Aleksandrów Ł. Stoczniowiec Płock 0:3 0:2
17 17.11.91 11.00 Orzeł Łódź WKS Wieluń 0:0 0:0
17 17.11.91 11.00 Włocłavia Włocławek Włókniarz Aleksandrów Ł. 2:1 0:0
17 17.11.91 11.00 Stoczniowiec Płock Mazovia Rawa Mazowiecka 0:0 0:0
17 17.11.91 11.00 Wistil Kalisz Włókniarz Pabianice 0:1 0:1
17 17.11.91 11.00 Victoria Ostrzeszów Górnik Konin 0:1 0:1
17 17.11.91 Terpol Sieradz Mień Lipno 8:1 2:1
17 17.11.91 14.00 LKS Jankowy Ostrovia Ostrów Wlkp. 2:2 1:1
ZAL. 07 lub 11.03.91 WKS Wieluń Pelikan Łowicz 1:4 0:1
18 14.03.92 11.00 Włókniarz Pabianice Włocłavia Włocławek 1:2 0:1
18 14.03.92 16.00 Włókniarz Aleksandrów Ł. Pelikan Łowicz 3:3 1:2
18 14.03.92 15.00 Ostrovia Ostrów Wlkp. Victoria Ostrzeszów 3:0 1:0
18 14.03.92 15.00 Górnik Konin Stoczniowiec Płock 1:0 0:0
18 14.03.92 12.00 Mień Lipno Wistil Kalisz 2:2 0:1
18 15.03.92 15.00 WKS Wieluń Pilica Tomaszów Maz. 0:1 0:0
18 15.03.92 15.00 LKS Jankowy Terpol Sieradz 2:2 1:1
18 14-15.03.92 Mazovia Rawa Mazowiecka Orzeł Łódź 2:2 1:1
19 22.03.92 11.00 Terpol Sieradz Ostrovia Ostrów Wlkp. 4:1 0:1
19 21.03.92 11.00 Orzeł Łódź Włókniarz Aleksandrów Ł. 0:1 0:0
19 21-22.03.92 Pilica Tomaszów Maz. Piotrcovia Piotrków Tryb. 4:0 1:0
19 21-22.03.92 Włocłavia Włocławek Mazovia Rawa Mazowiecka 1:0 1:0
19 21-22.03.92 Stoczniowiec Płock Włókniarz Pabianice 3:1 1:0
19 22.03.92 Pelikan Łowicz WKS Wieluń 5:0 3:0
19 21-22.03.92 Victoria Ostrzeszów Mień Lipno 3:1 1:0
19 21-22.03.92 Wistil Kalisz Górnik Konin 0:3 0:2
19 LKS Jankowy pauzuje pauzuje
20 28.03.92 12.00 Włókniarz Pabianice Wistil Kalisz 1:1 1:1
20 28.03.92 16.00 Włókniarz Aleksandrów Ł. Włocłavia Włocławek 0:0 0:0
20 28-29.03.92 Górnik Konin Victoria Ostrzeszów 6:0 2:0
20 28-29.03.92 Mień Lipno Terpol Sieradz 0:0 0:0
20 28-29.03.92 Mazovia Rawa Mazowiecka Stoczniowiec Płock 1:1 1:1
20 28.03.92 Piotrcovia Piotrków Tryb. Pelikan Łowicz 1:2 1:2
20 28-29.03.92 Ostrovia Ostrów Wlkp. LKS Jankowy 2:2 1:0
20 28-29.03.92 WKS Wieluń Orzeł Łódź 2:3 1:1
20 Pilica Tomaszów Maz. pauzuje pauzuje
21 04.04.92 14.00 Orzeł Łódź Piotrcovia Piotrków Tryb. 3:2 1:0
21 04-05.04.92 Terpol Sieradz Górnik Konin 2:1 2:0
21 04-05.04.92 Victoria Ostrzeszów Włókniarz Pabianice 0:1 0:0
21 04-05.04.92 LKS Jankowy Mień Lipno 1:0 0:0
21 04-05.04.92 Stoczniowiec Płock Włókniarz Aleksandrów Ł. 0:0 0:0
21 04-05.04.92 Włocłavia Włocławek WKS Wieluń 2:1 2:0
21 04-05.04.92 Wistil Kalisz Mazovia Rawa Mazowiecka 0:1 0:0
21 05.04.92 Pelikan Łowicz Pilica Tomaszów Maz. 0:1 0:1
21 04-05.04.92 Ostrovia Ostrów Wlkp. pauzuje pauzuje
22 11.04.92 11.00 Włókniarz Pabianice Terpol Sieradz 1:1 0:1
22 11.04.92 16.00 Włókniarz Aleksandrów Ł. Wistil Kalisz 1:0 1:0
22 11-12.04.92 Pilica Tomaszów Maz. Orzeł Łódź 0:1 0:0
22 11-12.04.92 WKS Wieluń Stoczniowiec Płock 1:2 1:2
22 11-12.04.92 Mazovia Rawa Mazowiecka Victoria Ostrzeszów 1:0 1:0
22 11-12.04.92 Górnik Konin LKS Jankowy 2:0 1:0
22 11-12.04.92 Mień Lipno Ostrovia Ostrów Wlkp. 1:1 0:0
22 11-12.04.92 Piotrcovia Piotrków Tryb. Włocłavia Włocławek 2:0 1:0
22 Pelikan Łowicz pauzuje pauzuje
23 18-19.04.92 Ostrovia Ostrów Wlkp. Górnik Konin 0:0 0:0
23 18-19.04.92 LKS Jankowy Włókniarz Pabianice 1:0 1:0
23 18-19.04.92 Victoria Ostrzeszów Włókniarz Aleksandrów Ł. 2:1 1:0
23 18-19.04.92 Wistil Kalisz WKS Wieluń 2:2 2:1
23 18-19.04.92 Stoczniowiec Płock Piotrcovia Piotrków Tryb. 1:1 1:0
23 18-19.04.92 Włocłavia Włocławek Pilica Tomaszów Maz. 3:0 2:0
23 18-19.04.92 Orzeł Łódź Pelikan Łowicz 1:1 0:0
23 18-19.04.92 Terpol Sieradz Mazovia Rawa Mazowiecka 2:1 1:1
23 18-19.04.92 Mień Lipno pauzuje pauzuje
24 25.04.92 Pelikan Łowicz Włocłavia Włocławek 3:1 2:0
24 25.04.92 15.00 Pilica Tomaszów Maz. Stoczniowiec Płock 3:1 2:1
24 25.04.92 16.00 Piotrcovia Piotrków Tryb. Wistil Kalisz 0:0 0:0
24 26.04.92 16.30 WKS Wieluń Victoria Ostrzeszów 2:1 1:0
24 25-26.04.92 Mazovia Rawa Mazowiecka LKS Jankowy 1:0 0:0
24 26.04.92 11.15 Włókniarz Pabianice Ostrovia Ostrów Wlkp. 1:0 1:0
24 25-26.04.92 Górnik Konin Mień Lipno 4:2 3:1
24 25.04.92 15.30 Terpol Sieradz Włókniarz Aleksandrów Ł. 4:1 2:0
24 Orzeł Łódź pauzuje pauzuje
25 02-03.05.92 Włocłavia Włocławek Orzeł Łódź 2:1 1:1
25 02-03.05.92 Mień Lipno Włókniarz Pabianice 2:2 1:1
25 02-03.05.92 Ostrovia Ostrów Wlkp. Mazovia Rawa Mazowiecka 2:0 1:0
25 02-03.05.92 Terpol Sieradz WKS Wieluń 1:2 1:1
25 02-03.05.92 Victoria Ostrzeszów Piotrcovia Piotrków Tryb. 0:0 0:0
25 02-03.05.92 Wistil Kalisz Pilica Tomaszów Maz. 3:2 2:1
25 02-03.05.92 Stoczniowiec Płock Pelikan Łowicz 0:2 0:1
25 02-03.05.92 LKS Jankowy Włókniarz Aleksandrów Ł. 0:1 0:1
25 Górnik Konin pauzuje pauzuje
26 09.05.92 14.00 Orzeł Łódź Stoczniowiec Płock 3:0 1:0
26 10.05.92 11.15 Pelikan Łowicz Wistil Kalisz