Archiwum wyników III ligi 1991-92

Czas czytania: < 1 m.

Grupa kielecko-lubelska

REKLAMA 2
Archiwum wyników III ligi 1991-92 2

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Hetman Zamość 30 51 76 19 22 7 1
2 Radomiak Radom 30 46 55 25 21 4 5
3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 40 45 29 16 8 6
4 Lublinianka Lublin 30 40 40 24 16 8 6
5 Granat Skarżysko-Kamienna 30 36 55 36 15 6 9
6 Górnik Łęczna 30 32 37 27 11 10 9
7 Stal Gorzyce 30 30 48 34 13 4 13
8 Pogoń Siedlce 30 28 40 35 10 8 12
9 Orlęta Łuków 30 26 46 52 12 2 16
10 Bucovia Bukowa 30 26 29 51 8 10 12
11 AZS AWF Biała Podlaska 30 25 42 46 9 7 14
12 Broń Radom 30 24 26 41 7 10 13
13 Siarka II Tarnobrzeg 30 24 24 44 7 10 13
14 Stal Kraśnik 30 22 33 51 7 8 15
15 Wisła Puławy 30 18 29 68 7 4 19
16 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 12 19 62 2 8 20

Tabela domowa

LP KLUB MECZE PUNKTY ZW R BR+ BR-
1 Hetman Zamość 15 25 11 3 1 42 9
2 Radomiak Radom 15 28 14 0 1 35 8
3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 23 10 3 2 26 12
4 Lublinianka Lublin 15 24 10 4 1 25 10
5 Granat Skarżysko-Kamienna 15 25 12 1 2 39 13
6 Górnik Łęczna 15 23 9 5 1 26 5
7 Stal Gorzyce 15 21 9 3 3 33 14
8 Pogoń Siedlce 15 18 8 2 5 26 12
9 Orlęta Łuków 15 19 9 1 5 34 16
10 Bucovia Bukowa 15 20 7 6 2 22 10
11 AZS AWF Biała Podlaska 15 19 8 3 4 34 23
12 Broń Radom 15 16 5 6 4 15 15
13 Siarka II Tarnobrzeg 15 14 4 6 5 9 15
14 Stal Kraśnik 15 16 6 4 5 22 20
15 Wisła Puławy 15 13 5 3 7 19 24
16 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 11 2 7 6 13 18

Tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PUNKTY ZW R BR+ BR-
1 Hetman Zamość 15 26 11 4 0 34 10
2 Radomiak Radom 15 18 7 4 4 20 17
3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 17 6 5 4 19 17
4 Lublinianka Lublin 15 16 6 4 5 15 14
5 Granat Skarżysko-Kamienna 15 11 3 5 7 16 23
6 Górnik Łęczna 15 9 2 5 8 11 22
7 Stal Gorzyce 15 9 4 1 10 15 20
8 Pogoń Siedlce 15 10 2 6 7 14 23
9 Orlęta Łuków 15 7 3 1 11 12 36
10 Bucovia Bukowa 15 6 1 4 10 7 41
11 AZS AWF Biała Podlaska 15 6 1 4 10 8 23
12 Broń Radom 15 8 2 4 9 11 26
13 Siarka II Tarnobrzeg 15 10 3 4 8 15 29
14 Stal Kraśnik 15 6 1 4 10 11 31
15 Wisła Puławy 15 5 2 1 12 10 44
16 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 1 0 1 14 6 44

Tabela krzyżowa

KLUBY Hetman Radomiak KSZO Lublinianka Granat Górnik Stal Gorzyce Pogoń Orlęta Bucovia AZS AWF Broń Siarka II Stal Kraśnik Wisła Tomasovia
Hetman Zamość XXX 2:1 0:0 2:0 2:1 2:3 1:0 3:0 2:0 5:0 1:1 4:1 1:1 2:0 8:1 7:0
Radomiak Radom 0:1 XXX 2:0 1:0 2:1 1:0 2:0 3:1 3:2 3:0 2:0 5:1 2:0 3:1 2:1 4:0
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 3:1 XXX 2:1 0:2 1:1 3:2 1:1 1:0 2:0 2:0 0:0 3:0 2:1 2:0 4:0
Lublinianka Lublin 1:1 1:1 0:0 XXX 2:1 1:0 2:1 3:1 1:2 2:0 2:1 2:1 4:1 0:0 3:0 1:0
Granat Skarżysko-Kamienna 1:5 2:0 0:0 2:0 XXX 3:1 1:0 1:0 4:1 5:0 2:0 2:1 1:2 7:2 3:1 5:0
Górnik Łęczna 0:0 0:0 2:2 0:0 4:0 XXX 1:0 0:0 0:2 2:0 2:0 1:0 4:1 3:0 4:0 3:0
Stal Gorzyce 1:1 0:1 1:2 0:2 1:1 4:1 XXX 1:0 4:0 4:0 3:0 2:0 4:4 2:1 5:1 1:0
Pogoń Siedlce 1:2 1:3 2:0 0:1 4:0 2:0 3:0 XXX 0:1 4:0 1:0 2:1 3:0 0:0 1:2 2:2
Orlęta Łuków 1:2 3:1 1:2 2:2 0:2 0:1 0:4 2:0 XXX 4:0 2:1 5:0 2:0 4:1 5:0 3:0
Bucovia Bukowa 1:1 1:1 1:0 1:1 2:1 1:0 0:0 4:1 6:0 XXX 0:0 1:2 0:0 2:1 1:2 1:0
AZS AWF Biała Podlaska 1:4 3:3 0:1 3:2 2:1 1:1 3:2 0:2 6:0 1:1 XXX 0:3 3:1 4:0 2:0 5:2
Broń Radom 0:3 0:1 2:2 0:2 0:0 0:0 0:1 2:2 1:0 2:2 4:2 XXX 1:0 0:0 1:0 2:0
Siarka II Tarnobrzeg 0:3 0:1 0:2 0:1 1:1 0:0 1:0 0:3 1:0 1:1 1:1 0:0 XXX 2:1 1:1 1:0
Stal Kraśnik 2:3 0:2 2:1 1:2 0:2 2:1 1:0 1:1 2:2 2:2 1:0 1:1 0:1 XXX 4:1 3:1
Wisła Puławy 1:4 1:2 1:3 0:1 1:1 3:1 1:2 2:2 2:1 4:0 0:0 1:0 0:3 0:3 XXX 2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:1 0:2 3:4 0:0 2:2 1:1 1:3 0:0 3:1 0:1 0:2 0:0 1:1 0:0 2:0 XXX

Mecze

KOLEJKA DATA GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' BRAMKI / UWAGI
1 10-11.08.91 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Bucovia Bukowa 2:0 0:0
1 10-11.08.91 Radomiak Radom Granat Skarżysko-Kamienna 2:1 1:0
1 10-11.08.91 Tomasovia Tomaszów Lubelski Broń Radom 0:0
1 10-11.08.91 Pogoń Siedlce Stal Gorzyce 3:0 0:0
1 10-11.08.91 Siarka II Tarnobrzeg AZS AWF Biała Podlaska 1:1 1:0
1 10-11.08.91 Stal Kraśnik Lublinianka Lublin 1:2 0:0
1 10-11.08.91 Hetman Zamość Orlęta Łuków 2:0 0:0
1 10-11.08.91 Wisła Puławy Górnik Łęczna 3:1 1:1
2 14-15.08.91 Broń Radom Radomiak Radom 0:1 0:1
2 14-15.08.91 Bucovia Bukowa Wisła Puławy 1:2 0:1
2 14-15.08.91 Orlęta Łuków KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:2 1:2
2 14-15.08.91 Granat Skarżysko-Kamienna Hetman Zamość 1:5 1:2
2 14-15.08.91 Stal Gorzyce Górnik Łęczna 4:1 0:1
2 14-15.08.91 Lublinianka Lublin Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0 1:0
2 14-15.08.91 AZS AWF Biała Podlaska Stal Kraśnik 4:0 1:0
2 14-15.08.91 Pogoń Siedlce Siarka II Tarnobrzeg 3:0 1:0
3 17-18.08.91 Hetman Zamość Broń Radom 4:1 1:1
3 17-18.08.91 Górnik Łęczna Bucovia Bukowa 2:0 1:0
3 17-18.08.91 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Granat Skarżysko-Kamienna 0:2 0:1
3 17-18.08.91 Radomiak Radom Lublinianka Lublin 1:0 0:0
3 17-18.08.91 Stal Kraśnik Pogoń Siedlce 1:1 1:1
3 17-18.08.91 Tomasovia Tomaszów Lubelski AZS AWF Biała Podlaska 0:2 0:1
3 17-18.08.91 Wisła Puławy Orlęta Łuków 2:1 1:1
3 17-18.08.91 Siarka II Tarnobrzeg Stal Gorzyce 1:0 1:0
4 24-25.08.91 AZS AWF Biała Podlaska Radomiak Radom 3:3 1:1
4 24-25.08.91 Stal Gorzyce Bucovia Bukowa 4:0 1:0
4 24-25.08.91 Granat Skarżysko-Kamienna Wisła Puławy 3:1 2:0
4 24-25.08.91 Broń Radom KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:2 2:0
4 24-25.08.91 Orlęta Łuków Górnik Łęczna 0:1 0:1
4 24-25.08.91 Lublinianka Lublin Hetman Zamość 1:1 0:1
4 24-25.08.91 Pogoń Siedlce Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:2 1:1
4 24-25.08.91 Siarka II Tarnobrzeg Stal Kraśnik 2:1 0:0
5 31.08.91 Radomiak Radom Pogoń Siedlce 3:1 2:1
5 01.09.91 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Lublinianka Lublin 2:1 1:0
5 01.09.91 Bucovia Bukowa Orlęta Łuków 6:0 4:0
5 31.08-01.09.91 Wisła Puławy Broń Radom 1:0 0:0
5 31.08-01.09.91 Górnik Łęczna Granat Skarżysko-Kamienna 4:0 2:0
5 31.08-01.09.91 Stal Kraśnik Stal Gorzyce 1:0 0:0
5 31.08-01.09.91 Tomasovia Tomaszów Lubelski Siarka II Tarnobrzeg 1:1 0:1
5 31.08-01.09.91 Hetman Zamość AZS AWF Biała Podlaska 1:1 0:0
6 07-08.09.91 Granat Skarżysko-Kamienna Bucovia Bukowa 5:0 4:0
6 07-08.09.91 Broń Radom Górnik Łęczna 0:0
6 07-08.09.91 AZS AWF Biała Podlaska KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:1 0:0
6 07-08.09.91 Siarka II Tarnobrzeg Radomiak Radom 0:1 0:0
6 07-08.09.91 Stal Gorzyce Orlęta Łuków 4:0 2:0
6 07-08.09.91 Lublinianka Lublin Wisła Puławy 3:0 0:0
6 07-08.09.91 Pogoń Siedlce Hetman Zamość 1:2 1:1
6 07-08.09.91 Stal Kraśnik Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1 1:1
7 14.09.91 Radomiak Radom Stal Kraśnik 3:1 2:1
7 15.09.91 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Pogoń Siedlce 1:1 1:0
7 15.09.91 Bucovia Bukowa Broń Radom 1:2 0:1
7 14-15.09.91 Orlęta Łuków Granat Skarżysko-Kamienna 0:2 0:0
7 14-15.09.91 Tomasovia Tomaszów Lubelski Stal Gorzyce 1:3 0:2
7 14-15.09.91 Hetman Zamość Siarka II Tarnobrzeg 1:1 1:1
7 14-15.09.91 Wisła Puławy AZS AWF Biała Podlaska 0:0
7 14-15.09.91 Górnik Łęczna Lublinianka Lublin 0:0
8 21.09.91 Broń Radom Orlęta Łuków 1:0 0:0
8 21-22.09.91 Stal Gorzyce Granat Skarżysko-Kamienna 1:1 1:1
8 21-22.09.91 Lublinianka Lublin Bucovia Bukowa 2:0 1:0
8 21-22.09.91 Siarka II Tarnobrzeg KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:2 0:0
8 21-22.09.91 Tomasovia Tomaszów Lubelski Radomiak Radom 0:2 0:1
8 21-22.09.91 AZS AWF Biała Podlaska Górnik Łęczna 1:1 0:1
8 21-22.09.91 Pogoń Siedlce Wisła Puławy 1:2 1:1
8 21-22.09.91 Stal Kraśnik Hetman Zamość 2:3 1:1
9 28.09.91 Radomiak Radom Stal Gorzyce 2:0 0:0
9 29.09.91 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Stal Kraśnik 2:1 1:0
9 29.09.91 Bucovia Bukowa AZS AWF Biała Podlaska 0:0
9 29.09.91 Granat Skarżysko-Kamienna Broń Radom 2:1 0:0
9 28-29.09.91 Hetman Zamość Tomasovia Tomaszów Lubelski 7:0 4:0
9 28-29.09.91 Wisła Puławy Siarka II Tarnobrzeg 0:3 0:1
9 28-29.09.91 Górnik Łęczna Pogoń Siedlce 0:0
9 28-29.09.91 Orlęta Łuków Lublinianka Lublin 2:2 2:1
10 05-06.10.91 Radomiak Radom Hetman Zamość 0:1 0:1
10 05-06.10.91 Stal Gorzyce Broń Radom 2:0 2:0
10 05-06.10.91 Lublinianka Lublin Granat Skarżysko-Kamienna 2:1 2:1
10 05-06.10.91 Pogoń Siedlce Bucovia Bukowa 4:0 2:0
10 05-06.10.91 Tomasovia Tomaszów Lubelski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:4 2:3
10 05-06.10.91 AZS AWF Biała Podlaska Orlęta Łuków 6:0 2:0
10 05-06.10.91 Siarka II Tarnobrzeg Górnik Łęczna 0:0
10 05-06.10.91 Stal Kraśnik Wisła Puławy 4:1 3:0
11 12.10.91 Broń Radom Lublinianka Lublin 0:2 0:2
11 13.10.91 Granat Skarżysko-Kamienna AZS AWF Biała Podlaska 2:0 2:0
11 13.10.91 Bucovia Bukowa Siarka II Tarnobrzeg 0:0
11 13.10.91 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Radomiak Radom 3:1 1:0
11 12-13.10.91 Hetman Zamość Stal Gorzyce 1:0 0:0
11 12-13.10.91 Wisła Puławy Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1 1:0
11 12-13.10.91 Górnik Łęczna Stal Kraśnik 3:0 1:0
11 12-13.10.91 Orlęta Łuków Pogoń Siedlce 2:0 2:0
12 19-20.10.91 Hetman Zamość KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
12 19-20.10.91 Radomiak Radom Wisła Puławy 2:1 0:1
12 19-20.10.91 Stal Kraśnik Bucovia Bukowa 2:2 1:1
12 19-20.10.91 Pogoń Siedlce Granat Skarżysko-Kamienna 4:0 3:0
12 19-20.10.91 AZS AWF Biała Podlaska Broń Radom 0:3 0:1
12 19-20.10.91 Stal Gorzyce Lublinianka Lublin 0:2 0:0
12 19-20.10.91 Siarka II Tarnobrzeg Orlęta Łuków 1:0 0:0
12 19-20.10.91 Tomasovia Tomaszów Lubelski Górnik Łęczna 1:1 0:0
13 26-27.10.91 Górnik Łęczna Radomiak Radom 0:0
13 26-27.10.91 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Stal Gorzyce 3:2 2:0
13 26-27.10.91 Granat Skarżysko-Kamienna Siarka II Tarnobrzeg 1:2 0:2
13 26-27.10.91 Bucovia Bukowa Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0 1:0
13 26-27.10.91 Broń Radom Pogoń Siedlce 2:2 0:2
13 26-27.10.91 Wisła Puławy Hetman Zamość 1:4 1:1
13 26-27.10.91 Orlęta Łuków Stal Kraśnik 4:1 3:0
13 26-27.10.91 Lublinianka Lublin AZS Biała Podlaska 2:1 1:0
14 03.11.91 Radomiak Radom Bucovia Bukowa 3:0 0:0
14 03.11.91 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Wisła Puławy 2:0 0:0
14 02-03.11.91 Stal Kraśnik Granat Skarżysko-Kamienna 0:2 0:1
14 02-03.11.91 Siarka II Tarnobrzeg Broń Radom 0:0
14 02-03.11.91 Stal Gorzyce AZS AWF Biała Podlaska 3:0 0:0
14 02-03.11.91 Pogoń Siedlce Lublinianka Lublin 0:1 0:1
14 02-03.11.91 Tomasovia Tomaszów Lubelski Orlęta Łuków 3:1 1:1
14 02-03.11.91 Hetman Zamość Górnik Łęczna 2:3 0:0
15 10.11.91 Bucovia Bukowa Hetman Zamość 1:1 0:0
15 10.11.91 Granat Skarżysko-Kamienna Tomasovia Tomaszów Lubelski 5:0 1:0
15 09.11.91 Broń Radom Stal Kraśnik 0:0
15 09-10.11.91 Orlęta Łuków Radomiak Radom 3:1 2:1
15 09-10.11.91 Górnik Łęczna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:2 1:1
15 09-10.11.91 Wisła Puławy Stal Gorzyce 1:2 1:1
15 09-10.11.91 Lublinianka Lublin Siarka II Tarnobrzeg 4:1 2:1
15 09-10.11.91 AZS AWF Biała Podlaska Pogoń Siedlce 0:2 0:1
16 21-22.03.92 Bucovia Bukowa KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 0:0
16 21-22.03.92 Granat Skarżysko-Kamienna Radomiak Radom 2:0 1:0
16 21-22.03.92 Broń Radom Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0 2:0
16 21-22.03.92 Stal Gorzyce Pogoń Siedlce 1:0 1:0
16 21-22.03.92 AZS AWF Biała Podlaska Siarka II Tarnobrzeg 3:1 1:0
16 21-22.03.92 Lublinianka Lublin Stal Kraśnik 0:0
16 21-22.03.92 Orlęta Łuków Hetman Zamość 1:2 1:0
16 21-22.03.92 Górnik Łęczna Wisła Puławy 4:0 1:0
17 28-29.03.92 Radomiak Radom Broń Radom 5:1 3:0
17 28-29.03.92 Wisła Puławy Bucovia Bukowa 4:0 3:0
17 28-29.03.92 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Orlęta Łuków 1:0 1:0
17 28-29.03.92 Hetman Zamość Granat Skarżysko-Kamienna 2:1 1:0
17 28-29.03.92 Górnik Łęczna Stal Gorzyce 1:0 1:0
17 28-29.03.92 Tomasovia Tomaszów Lubelski Lublinianka Lublin 0:0
17 28-29.03.92 Stal Kraśnik AZS AWF Biała Podlaska 1:0 1:0
17 28-29.03.92 Siarka II Tarnobrzeg Pogoń Siedlce 0:3 0:1
18 04-05.04.92 Broń Radom Hetman Zamość 0:3 0:2
18 04-05.04.92 Bucovia Bukowa Górnik Łęczna 1:0 1:0
18 04-05.04.92 Granat Skarżysko-Kamienna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
18 04-05.04.92 Lublinianka Lublin Radomiak Radom 1:1 1:0
18 04-05.04.92 Pogoń Siedlce Stal Kraśnik 0:0 1:2
18 04-05.04.92 AZS AWF Biała Podlaska Tomasovia Tomaszów Lubelski 5:2 2:2
18 04-05.04.92 Orlęta Łuków Wisła Puławy 5:0 2:0
18 04-05.04.92 Stal Gorzyce Siarka II Tarnobrzeg 4:4 1:2
19 11-12.04.92 Radomiak Radom AZS AWF Biała Podlaska 2:0 1:0
19 11-12.04.92 Bucovia Bukowa Stal Gorzyce 0:0
19 11-12.04.92 Wisła Puławy Granat Skarżysko-Kamienna 1:1 1:0
19 11-12.04.92 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Broń Radom 0:0
19 11-12.04.92 Górnik Łęczna Orlęta Łuków 0:2 0:0
19 11-12.04.92 Hetman Zamość Lublinianka Lublin 2:0 1:0
19 11-12.04.92 Tomasovia Tomaszów Lubelski Pogoń Siedlce 0:0
19 11-12.04.92 Stal Kraśnik Siarka II Tarnobrzeg 0:1 0:1
20 18-19.04.92 Pogoń Siedlce Radomiak Radom 1:3 1:2
20 18-19.04.92 Lublinianka Lublin KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
20 18-19.04.92 Orlęta Łuków Bucovia Bukowa 4:0 2:0
20 18-19.04.92 Broń Radom Wisła Puławy 1:0 1:0
20 18-19.04.92 Granat Skarżysko-Kamienna Górnik Łęczna 3:1 2:0
20 18-19.04.92 Stal Gorzyce Stal Kraśnik 2:1 1:0
20 18-19.04.92 Siarka II Tarnobrzeg Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0 0:0
20 18-19.04.92 AZS AWF Biała Podlaska Hetman Zamość 1:4 1:1
21 25-26.04.92 Bucovia Bukowa Granat Skarżysko-Kamienna 2:1 1:0
21 25-26.04.92 Górnik Łęczna Broń Radom 1:0 0:0
21 25-26.04.92 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski AZS AWF Biała Podlaska 2:0 2:0
21 25-26.04.92 Radomiak Radom Siarka II Tarnobrzeg 2:0 2:0
21 25-26.04.92 Orlęta Łuków Stal Gorzyce 0:4 0:0
21 25-26.04.92 Wisła Puławy Lublinianka Lublin 0:1 0:1
21 25-26.04.92 Hetman Zamość Pogoń Siedlce 3:0 2:0
21 25-26.04.92 Tomasovia Tomaszów Lubelski Stal Kraśnik 0:0
22 02-03.05.92 Stal Kraśnik Radomiak Radom 0:2 0:0
22 02-03.05.92 Pogoń Siedlce KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 2:0
22 02-03.05.92 Broń Radom Bucovia Bukowa 2:2 0:0
22 02-03.05.92 Granat Skarżysko-Kamienna Orlęta Łuków 4:1 0:1
22 02-03.05.92 Stal Gorzyce Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0 0:0
22 02-03.05.92 Siarka II Tarnobrzeg Hetman Zamość 0:3 0:1
22 02-03.05.92 AZS AWF Biała Podlaska Wisła Puławy 2:0 1:0
22 02-03.05.92 Lublinianka Lublin Górnik Łęczna 1:0 0:0
23 09-10.05.92 Orlęta Łuków Broń Radom 5:0 3:0
23 09-10.05.92 Granat Skarżysko-Kamienna Stal Gorzyce 1:0 1:0
23 09-10.05.92 Bucovia Bukowa Lublinianka Lublin 1:1 0:1
23 09-10.05.92 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Siarka II Tarnobrzeg 3:0 2:0
23 09-10.05.92 Radomiak Radom Tomasovia Tomaszów Lubelski 4:0 2:0
23 09-10.05.92 Górnik Łęczna AZS AWF Biała Podlaska 2:0 0:0
23 09-10.05.92 Wisła Puławy Pogoń Siedlce 2:2 2:0
23 09-10.05.92 Hetman Zamość Stal Kraśnik 2:0 2:0
24 16-17.05.92 Stal Gorzyce Radomiak Radom 0:1 0:1
24 16-17.05.92 Stal Kraśnik KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1 2:1
24 16-17.05.92 AZS AWF Biała Podlaska Bucovia Bukowa 1:1 0:1
24 16-17.05.92 Broń Radom Granat Skarżysko-Kamienna 0:0
24 16-17.05.92 Tomasovia Tomaszów Lubelski Hetman Zamość 0:1 0:0
24 16-17.05.92 Siarka II Tarnobrzeg Wisła Puławy 1:1 0:0
24 16-17.05.92 Pogoń Siedlce Górnik Łęczna 2:0 1:0
24 16-17.05.92 Lublinianka Lublin Orlęta Łuków 1:2 1:1
25 23-24.05.92 Hetman Zamość Radomiak Radom 2:1 2:1
25 23-24.05.92 Broń Radom Stal Gorzyce 0:1 0:1
25 23-24.05.92 Granat Skarżysko-Kamienna Lublinianka Lublin 2:0 2:0
25 23-24.05.92 Bucovia Bukowa Pogoń Siedlce 4:1 1:0
25 23-24.05.92 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Tomasovia Tomaszów Lubelski 4:0 1:0
25 23-24.05.92 Orlęta Łuków AZS AWF Biała Podlaska 2:1 1:0
25 23-24.05.92 Górnik Łęczna Siarka II Tarnobrzeg 4:1 2:0
25 23-24.05.92 Wisła Puławy Stal Kraśnik 0:3 0:1
26 30-31.05.92 Lublinianka Lublin Broń Radom 2:1 2:0
26 30-31.05.92 AZS AWF Biała Podlaska Granat Skarżysko-Kamienna 2:1 1:0
26 30-31.05.92 Siarka II Tarnobrzeg Bucovia Bukowa 1:1 1:1
26 30-31.05.92 Radomiak Radom KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 2:0
26 30-31.05.92 Stal Gorzyce Hetman Zamość 1:1 0:1
26 30-31.05.92 Tomasovia Tomaszów Lubelski Wisła Puławy 2:0 1:0
26 30-31.05.92 Stal Kraśnik Górnik Łęczna 2:1 2:0
26 30-31.05.92 Pogoń Siedlce Orlęta Łuków 0:1 0:1
27 06-07.06.92 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Hetman Zamość 0:3 0:1
27 06-07.06.92 Wisła Puławy Radomiak Radom 1:2 0:0
27 06-07.06.92 Bucovia Bukowa Stal Kraśnik 2:1 1:1
27 06-07.06.92 Granat Skarżysko-Kamienna Pogoń Siedlce 1:0 1:0
27 17.06.92 Broń Radom AZS AWF Biała Podlaska 4:2 1:1 w pierwotnym terminie przełożony
27 06-07.06.92 Lublinianka Lublin Stal Gorzyce 2:1 0:0
27 06-07.06.92 Orlęta Łuków Siarka II Tarnobrzeg 2:0 2:0
27 06-07.06.92 Górnik Łęczna Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:0 0:0
28 13-14.06.92 Radomiak Radom Górnik Łęczna 1:0 1:0
28 13-14.06.92 Stal Gorzyce KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:2 1:1
28 13-14.06.92 Siarka II Tarnobrzeg Granat Skarżysko-Kamienna 1:1 1:1
28 13-14.06.92 Tomasovia Tomaszów Lubelski Bucovia Bukowa 0:1 0:0
28 13-14.06.92 Pogoń Siedlce Broń Radom 2:1 1:0
28 13-14.06.92 Hetman Zamość Wisła Puławy 8:1 3:1
28 13-14.06.92 Stal Kraśnik Orlęta Łuków 2:2 2:1
28 13-14.06.92 AZS AWF Biała Podlaska Lublinianka Lublin 3:2 0:0
29 20-21.06.92 Bucovia Bukowa Radomiak Radom 1:1 0:1
29 20-21.06.92 Wisła Puławy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:3 0:0
29 20-21.06.92 Granat Skarżysko-Kamienna Stal Kraśnik 7:2 4:0
29 20-21.06.92 Broń Radom Siarka II Tarnobrzeg 1:0 0:0
29 20-21.06.92 AZS AWF Biała Podlaska Stal Gorzyce 3:2 3:0
29 20-21.06.92 Lublinianka Lublin Pogoń Siedlce 3:1 0:1
29 20-21.06.92 Orlęta Łuków Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:0 1:0
29 20-21.06.92 Górnik Łęczna Hetman Zamość 0:0
30 27-28.06.92 Hetman Zamość Bucovia Bukowa 5:0 3:0
30 27-28.06.92 Tomasovia Tomaszów Lubelski Granat Skarżysko-Kamienna 2:2 1:1
30 27-28.06.92 Stal Kraśnik Broń Radom 1:1 0:1
30 27-28.06.92 Radomiak Radom Orlęta Łuków 3:2 2:1
30 27-28.06.92 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Górnik Łęczna 1:1 1:0
30 27-28.06.92 Stal Gorzyce Wisła Puławy 5:1 5:0
30 27-28.06.92 Siarka II Tarnobrzeg Lublinianka Lublin 0:1 0:0
30 27-28.06.92 Pogoń Siedlce AZS AWF Biała Podlaska 1:0 0:0
Mariusz Chodała
Mariusz Chodała
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki

Więcej tego autora

Powiązane

Advertismentspot_img

Najnowsze

„Czerwona kartka” – recenzja

Recenzja książki o ciemnych stronach światowego futbolu. Ken Bensinger w "Czerwonej kartce" opisuje przestępcze mechanizmy, które są szeroko obecne w świecie piłki nożnej.

Historia Mundiali: Niemcy 2006

Każdy turniej o piłkarskie mistrzostwo świata jest wyjątkowy. Nie ma mundialu, który nie niósłby ze sobą ciekawych historii. Niektóre mistrzostwa stoją na wyższym poziomie,...

Historia starć Polski z Arabią Saudyjską

Trzy mecze, trzy wygrane — takim bilansem legitymizuje się reprezentacja Polski w starciach z Iranem, Wyspami Owczymi, Kostaryką oraz Arabią Saudyjską. Biało-Czerwoni na Mundialu...