Archiwum wyników III ligi 1991-92

Czas czytania: < 1 m.
0
(0)

Grupa wielkopolska północna

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Gwardia Koszalin 26 40 58 23 18 4 4
2 Flota Świnoujście 26 39 51 22 16 7 3
3 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 26 36 35 11 14 8 4
4 Błękitni Stargard Szczeciński 26 35 59 20 15 5 6
5 Energetyk Gryfino 26 32 45 26 13 6 7
6 Darłovia Darłowo 26 32 41 24 13 6 7
7 Pogoń Barlinek 26 31 56 34 14 3 9
8 Pogoń II Szczecin 26 30 43 31 13 4 9
9 Lech Czaplinek 26 19 28 49 5 9 12
10 Ina Goleniów 26 17 25 48 4 9 13
11 Odra Chojna 26 17 24 54 7 3 16
12 Łucznik Strzelce Krajeńskie 26 16 22 60 7 2 17
13 Arkonia Szczecin 26 12 20 60 3 6 17
14 Światowid Łobez 26 8 17 62 3 2 21
WordPress Responsive Table

Tabela domowa

LP KLUB MECZE PUNKTY ZW R BR+ BR-
1 Gwardia Koszalin 13 23 11 1 1 36 8
2 Flota Świnoujście 13 20 9 2 2 32 11
3 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 13 20 8 4 1 24 5
4 Błękitni Stargard Szczeciński 13 17 7 3 3 33 8
5 Energetyk Gryfino 13 19 8 3 2 30 12
6 Darłovia Darłowo 13 19 8 3 2 21 8
7 Pogoń Barlinek 13 18 8 2 3 33 17
8 Pogoń II Szczecin 13 14 6 2 5 21 12
9 Lech Czaplinek 13 15 4 7 2 18 14
10 Ina Goleniów 13 12 4 4 5 18 20
11 Odra Chojna 13 13 6 1 6 19 18
12 Łucznik Strzelce Krajeńskie 13 10 5 0 8 13 22
13 Arkonia Szczecin 13 8 2 4 7 14 26
14 Światowid Łobez 13 7 3 1 9 12 19
WordPress Responsive Table

Tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PUNKTY ZW R BR+ BR-
1 Gwardia Koszalin 13 17 7 3 3 22 15
2 Flota Świnoujście 13 19 7 5 1 19 11
3 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 13 16 6 4 3 11 6
4 Błękitni Stargard Szczeciński 13 18 8 2 3 26 12
5 Energetyk Gryfino 13 13 5 3 5 15 14
6 Darłovia Darłowo 13 13 5 3 5 20 16
7 Pogoń Barlinek 13 13 6 1 6 23 17
8 Pogoń II Szczecin 13 16 7 2 4 22 19
9 Lech Czaplinek 13 4 1 2 10 10 35
10 Ina Goleniów 13 5 0 5 8 7 28
11 Odra Chojna 13 4 1 2 10 5 36
12 Łucznik Strzelce Krajeńskie 13 6 2 2 9 9 38
13 Arkonia Szczecin 13 4 1 2 10 6 34
14 Światowid Łobez 13 1 0 1 12 5 43
WordPress Responsive Table

Tabela krzyżowa

KLUBY Gwardia Flota Celuloza Błękitni Energetyk Darłovia Pogoń Barlinek Pogoń II Szczecin Lech Ina Odra Łucznik Arkonia Światowid
Gwardia Koszalin XXX 0:0 1:0 2:1 2:1 1:0 1:0 2:5 9:1 5:0 3:0 2:0 3:0 5:0
Flota Świnoujście 1:0 XXX 0:1 3:2 2:1 5:1 2:1 0:1 1:0 0:0 5:0 8:1 2:2 3:1
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 0:0 XXX 0:0 2:1 2:1 3:1 5:0 1:0 1:1 0:0 2:0 4:0 4:0
Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 1:2 1:1 XXX 1:0 0:0 2:0 1:3 0:0 3:0 12:0 4:0 3:0 4:0
Energetyk Gryfino 2:2 1:2 1:0 0:3 XXX 1:0 3:1 1:1 0:0 2:1 3:0 7:0 3:1 6:1
Darłovia Darłowo 3:0 1:1 0:1 0:0 1:0 XXX 0:3 wo 2:0 2:0 4:0 3:1 2:1 2:0 1:1
Pogoń Barlinek 3:1 1:2 1:0 5:0 1:2 1:4 XXX 4:2 3:2 1:1 2:1 1:1 6:1 4:0
Pogoń II Szczecin 0:1 0:1 0:2 0:1 1:1 1:1 1:3 XXX 3:1 1:0 3:0 4:1 2:0 5:0
Lech Czaplinek 2:2 1:1 1:1 0:1 1:1 2:1 0:4 0:0 XXX 4:0 1:0 1:1 1:1 4:1
Ina Goleniów 2:2 0:3 0:0 0:5 1:3 1:1 1:2 0:2 3:1 XXX 0:0 4:0 4:0 2:1
Odra Chojna 0:4 2:0 0:1 1:2 0:0 2:5 2:1 2:3 4:1 2:0 XXX 2:0 0:1 2:0
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:4 1:2 0:1 0:4 0:1 0:1 1:5 1:0 4:1 2:1 0:2 XXX 3:0 1:0
Arkonia Szczecin 1:2 2:2 1:1 0:5 1:2 0:4 1:1 0:1 2:3 2:2 2:1 0:2 XXX 2:0
Światowid Łobez 0:1 1:3 0:2 1:2 1:2 0:1 0:1 1:4 3:0 1:1 2:0 1:2 1:0 XXX
WordPress Responsive Table

Mecze

KOLEJKA DATA GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' BRAMKI / UWAGI
1 10-11.08.91 Arkonia Szczecin Gwardia Koszalin 1:2 0:0
1 10-11.08.91 Błękitni Stargard Szczeciński Łucznik Strzelce Krajeńskie 4:0 3:0
1 10-11.08.91 Stoczniowiec Barlinek Darłovia Darłowo 1:4 1:0
1 10-11.08.91 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Pogoń II Szczecin 5:0 2:0
1 10-11.08.91 Lech Czaplinek Odra Chojna 1:0 0:0
1 10-11.08.91 Energetyk Gryfino Ina Goleniów 2:1 1:1
1 10-11.08.91 Światowid Łobez Flota Świnoujście 1:3 1:2
2 17-18.08.91 Odra Chojna Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 0:0
2 17-18.08.91 Darłovia Darłowo Pogoń II Szczecin 2:0 1:0
2 17-18.08.91 Łucznik Strzelce Krajeńskie Stoczniowiec Barlinek 1:5 0:2
2 17-18.08.91 Ina Goleniów Błękitni Stargard Szczeciński 0:5 0:2
2 17-18.08.91 Gwardia Koszalin Energetyk Gryfino 2:1 1:1
2 17-18.08.91 Lech Czaplinek Światowid Łobez 4:1 2:0
2 21.08.91 Flota Świnoujście Arkonia Szczecin 2:2 1:1 w pierwotnym terminie przełożony
3 24-25.08.91 Światowid Łobez Odra Chojna 2:0 1:0
3 24-25.08.91 Arkonia Szczecin Lech Czaplinek 2:3 1:0
3 24-25.08.91 Energetyk Gryfino Flota Świnoujście 1:2 1:1
3 24-25.08.91 Błękitni Stargard Szczeciński Gwardia Koszalin 1:2 1:1
3 24-25.08.91 Stoczniowiec Barlinek Ina Goleniów 1:1 1:0
3 24-25.08.91 Pogoń II Szczecin Łucznik Strzelce Krajeńskie 4:1 0:1
3 24-25.08.91 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Darłovia Darłowo 2:1 0:1
4 31.08-01.09.91 Odra Chojna Darłovia Darłowo 2:5 0:3
4 31.08-01.09.91 Łucznik Strzelce Krajeńskie Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 0:0
4 31.08-01.09.91 Ina Goleniów Pogoń II Szczecin 0:2 0:1
4 31.08-01.09.91 Gwardia Koszalin Stoczniowiec Barlinek 1:0 1:0
4 31.08-01.09.91 Flota Świnoujście Błękitni Stargard Szczeciński 3:2 1:1
4 31.08-01.09.91 Lech Czaplinek Energetyk Gryfino 1:1 1:1
4 31.08-01.09.91 Światowid Łobez Arkonia Szczecin 1:0 1:0
5 07-08.09.91 Arkonia Szczecin Odra Chojna 2:1 2:0
5 07-08.09.91 Energetyk Gryfino Światowid Łobez 6:1 1:0
5 07-08.09.91 Błękitni Stargard Szczeciński Lech Czaplinek 0:0
5 07-08.09.91 Stoczniowiec Barlinek Flota Świnoujście 1:2 0:1
5 07-08.09.91 Pogoń II Szczecin Gwardia Koszalin 0:1 0:1
5 07-08.09.91 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Ina Goleniów 1:1 0:1
5 07-08.09.91 Darłovia Darłowo Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:1 1:1
6 14-15.09.91 Odra Chojna Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:0 0:0
6 14-15.09.91 Ina Goleniów Darłovia Darłowo 1:1 0:0
6 14-15.09.91 Gwardia Koszalin Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:0 1:0
6 14-15.09.91 Flota Świnoujście Pogoń II Szczecin 0:1 0:1
6 14-15.09.91 Lech Czaplinek Stoczniowiec Barlinek 0:4 0:3
6 14-15.09.91 Światowid Łobez Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 0:1
6 14-15.09.91 Arkonia Szczecin Energetyk Gryfino 1:2 1:1
7 21-22.09.91 Energetyk Gryfino Odra Chojna 3:0 2:0
7 21-22.09.91 Błękitni Stargard Szczeciński Arkonia Szczecin 3:0 1:0
7 21-22.09.91 Stoczniowiec Barlinek Światowid Łobez 4:0 0:0
7 21-22.09.91 Pogoń II Szczecin Lech Czaplinek 3:1 3:0
7 21-22.09.91 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Flota Świnoujście 0:0
7 21-22.09.91 Darłovia Darłowo Gwardia Koszalin 3:0 0:0
7 21-22.09.91 Łucznik Strzelce Krajeńskie Ina Goleniów 2:1 1:0
8 28-29.09.91 Odra Chojna Ina Goleniów 2:0 1:0
8 28-29.09.91 Gwardia Koszalin Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:0 1:0
8 28-29.09.91 Flota Świnoujście Darłovia Darłowo 5:1 2:1
8 28-29.09.91 Lech Czaplinek Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 0:1
8 28-29.09.91 Światowid Łobez Pogoń II Szczecin 1:4 0:1
8 28-29.09.91 Arkonia Szczecin Stoczniowiec Barlinek 1:1 1:0
8 28-29.09.91 Energetyk Gryfino Błękitni Stargard Szczeciński 0:3 0:0
9 05-06.10.91 Błękitni Stargard Szczeciński Odra Chojna 12:0 7:0
9 05-06.10.91 Stoczniowiec Barlinek Energetyk Gryfino 1:2 0:1
9 05-06.10.91 Pogoń II Szczecin Arkonia Szczecin 2:0 0:0
9 05-06.10.91 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Światowid Łobez 4:0 4:0
9 05-06.10.91 Darłovia Darłowo Lech Czaplinek 2:0 2:0
9 05-06.10.91 Łucznik Strzelce Krajeńskie Flota Świnoujście 1:2 0:1
9 05-06.10.91 Ina Goleniów Gwardia Koszalin 2:2 1:0
10 12-13.10.91 Odra Chojna Gwardia Koszalin 0:4 0:2
10 12-13.10.91 Flota Świnoujście Ina Goleniów 0:0
10 12-13.10.91 Lech Czaplinek Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:1 0:0
10 12-13.10.91 Światowid Łobez Darłovia Darłowo 0:1 0:0
10 12-13.10.91 Arkonia Szczecin Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 0:0
10 12-13.10.91 Energetyk Gryfino Pogoń II Szczecin 1:1 0:1
10 12-13.10.91 Błękitni Stargard Szczeciński Stoczniowiec Barlinek 2:0 1:0
11 19-20.10.91 Stoczniowiec Barlinek Odra Chojna 2:1 1:0
11 19-20.10.91 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Energetyk Gryfino 2:1 1:1
11 19-20.10.91 Darłovia Darłowo Arkonia Szczecin 2:0 0:0
11 11.03.92 ??? Łucznik Strzelce Krajeńskie Światowid Łobez 1:0 0:0 mecz powtórzony, pierwotny wynik 3:2 (2:0)
11 19-20.10.91 Ina Goleniów Lech Czaplinek 3:1 1:1
11 19-20.10.91 Gwardia Koszalin Flota Świnoujście 0:0
11 19-20.10.91 Pogoń II Szczecin Błękitni Stargard Szczeciński 0:1 0:1
12 26-27.10.91 Odra Chojna Flota Świnoujście 2:0 1:0
12 26-27.10.91 Lech Czaplinek Gwardia Koszalin 2:2 0:1
12 26-27.10.91 Światowid Łobez Ina Goleniów 1:1 1:0
12 26-27.10.91 Arkonia Szczecin Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:2 0:1
12 26-27.10.91 Energetyk Gryfino Darłovia Darłowo 1:0 1:0
12 26-27.10.91 Błękitni Stargard Szczeciński Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 1:0
12 26-27.10.91 Stoczniowiec Barlinek Pogoń II Szczecin 4:2 1:0
13 02-03.11.91 Darłovia Darłowo Błękitni Stargard Szczeciński 0:0
13 02-03.11.91 Ina Goleniów Arkonia Szczecin 4:0 0:0
13 02-03.11.91 Pogoń II Szczecin Odra Chojna 3:0 0:0
13 02-03.11.91 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Stoczniowiec Barlinek 3:1 1:0
13 02-03.11.91 Łucznik Strzelce Krajeńskie Energetyk Gryfino 0:1 0:1
13 02-03.11.91 Gwardia Koszalin Światowid Łobez 5:0 3:0
13 02-03.11.91 Flota Świnoujście Lech Czaplinek 1:0 1:0
14 21-22.03.92 Gwardia Koszalin Arkonia Szczecin 3:0 2:0
14 21-22.03.92 Łucznik Strzelce Krajeńskie Błękitni Stargard Szczeciński 0:4 0:1
14 21-22.03.92 Darłovia Darłowo Pogoń Barlinek 0:3 walkower walkower, na boisku 3:1 (1:1)
14 21-22.03.92 Pogoń II Szczecin Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:2 0:2
14 21-22.03.92 Odra Chojna Lech Czaplinek 4:1 0:0
14 21-22.03.92 Ina Goleniów Energetyk Gryfino 1:3 0:2
14 21-22.03.92 Flota Świnoujście Światowid Łobez 3:1 2:0
15 28-29.03.92 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Odra Chojna 0:0
15 28-29.03.92 Pogoń II Szczecin Darłovia Darłowo 1:1 1:0
15 28-29.03.92 Pogoń Barlinek Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:1 0:0
15 28-29.03.92 Błękitni Stargard Szczeciński Ina Goleniów 3:0 1:0
15 28-29.03.92 Energetyk Gryfino Gwardia Koszalin 2:2 1:1
15 28-29.03.92 Światowid Łobez Lech Czaplinek 3:0 1:0
15 28-29.03.92 Arkonia Szczecin Flota Świnoujście 2:2 2:0
16 04-05.04.92 Odra Chojna Światowid Łobez 2:0 0:0
16 04-05.04.92 Lech Czaplinek Arkonia Szczecin 1:1 0:1
16 04-05.04.92 Flota Świnoujście Energetyk Gryfino 2:1 1:1
16 04-05.04.92 Gwardia Koszalin Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 0:0
16 04-05.04.92 Ina Goleniów Pogoń Barlinek 1:2 1:1
16 04-05.04.92 Łucznik Strzelce Krajeńskie Pogoń II Szczecin 1:0 0:0
16 04-05.04.92 Darłovia Darłowo Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 0:1
17 11-12.04.92 Darłovia Darłowo Odra Chojna 3:1 1:0
17 11-12.04.92 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:0 0:0
17 11-12.04.92 Pogoń II Szczecin Ina Goleniów 1:0 0:0
17 11-12.04.92 Pogoń Barlinek Gwardia Koszalin 3:1 2:0
17 11-12.04.92 Błękitni Stargard Szczeciński Flota Świnoujście 1:2 0:2
17 11-12.04.92 Energetyk Gryfino Lech Czaplinek 0:0
17 11-12.04.92 Arkonia Szczecin Światowid Łobez 2:0 2:0
18 18-19.04.92 Odra Chojna Arkonia Szczecin 0:1 0:1
18 18-19.04.92 Światowid Łobez Energetyk Gryfino 1:2 1:1
18 18-19.04.92 Lech Czaplinek Błękitni Stargard Szczeciński 0:1 0:0
18 29.04.92 Flota Świnoujście Pogoń Barlinek 2:1 1:0 w pierwotnym terminie przełożony
18 18-19.04.92 Gwardia Koszalin Pogoń II Szczecin 2:5 0:2
18 18-19.04.92 Ina Goleniów Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:0
18 18-19.04.92 Łucznik Strzelce Krajeńskie Darłovia Darłowo 0:1 0:0
19 25-26.04.92 Łucznik Strzelce Krajeńskie Odra Chojna 0:2 0:1
19 25-26.04.92 Darłovia Darłowo Ina Goleniów 4:0 2:0
19 25-26.04.92 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Gwardia Koszalin 0:1 0:0
19 25-26.04.92 Pogoń II Szczecin Flota Świnoujście 0:1 0:0
19 25-26.04.92 Pogoń Barlinek Lech Czaplinek 3:2 2:2
19 25-26.04.92 Błękitni Stargard Szczeciński Światowid Łobez 4:0 2:0
19 25-26.04.92 Energetyk Gryfino Arkonia Szczecin 3:1 2:0
20 02-03.05.92 Odra Chojna Energetyk Gryfino 0:0
20 02-03.05.92 Arkonia Szczecin Błękitni Stargard Szczeciński 0:5 0:2
20 02-03.05.92 Światowid Łobez Pogoń Barlinek 0:1 0:1
20 02-03.05.92 Lech Czaplinek Pogoń II Szczecin 0:0
20 02-03.05.92 Flota Świnoujście Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 0:0
20 02-03.05.92 Gwardia Koszalin Darłovia Darłowo 1:0 0:0
20 02-03.05.92 Ina Goleniów Łucznik Strzelce Krajeńskie 4:0 0:0
21 09-10.05.92 Ina Goleniów Odra Chojna 0:0
21 09-10.05.92 Łucznik Strzelce Krajeńskie Gwardia Koszalin 0:4 0:0
21 09-10.05.92 Darłovia Darłowo Flota Świnoujście 1:1 1:0
21 09-10.05.92 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Lech Czaplinek 1:0 1:0
21 09-10.05.92 Pogoń II Szczecin Światowid Łobez 5:0 2:0
21 09-10.05.92 Pogoń Barlinek Arkonia Szczecin 6:1 0:1
21 09-10.05.92 Błękitni Stargard Szczeciński Energetyk Gryfino 1:0 0:0
22 16-17.05.92 Odra Chojna Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 0:1
22 16-17.05.92 Energetyk Gryfino Pogoń Barlinek 3:1 1:1
22 16-17.05.92 Arkonia Szczecin Pogoń II Szczecin 0:1 0:1
22 16-17.05.92 Światowid Łobez Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:2 0:1
22 16-17.05.92 Lech Czaplinek Darłovia Darłowo 2:1 1:1
22 16-17.05.92 Flota Świnoujście Łucznik Strzelce Krajeńskie 8:1 2:0
22 16-17.05.92 Gwardia Koszalin Ina Goleniów 5:0 3:0
23 23-24.05.92 Gwardia Koszalin Odra Chojna 3:0 1:0
23 23-24.05.92 Ina Goleniów Flota Świnoujście 0:3 0:0
23 23-24.05.92 Łucznik Strzelce Krajeńskie Lech Czaplinek 4:1 2:1
23 23-24.05.92 Darłovia Darłowo Światowid Łobez 1:1 0:1
23 23-24.05.92 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Arkonia Szczecin 4:0 1:0
23 23-24.05.92 Pogoń II Szczecin Energetyk Gryfino 1:1 1:0
23 23-24.05.92 Pogoń Barlinek Błękitni Stargard Szczeciński 5:0 1:0
24 30-31.05.92 Odra Chojna Pogoń Barlinek 2:1 1:0
24 30-31.05.92 Energetyk Gryfino Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:0 0:0
24 30-31.05.92 Arkonia Szczecin Darłovia Darłowo 0:4 0:2
24 30-31.05.92 Światowid Łobez Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:2 0:1
24 30-31.05.92 Lech Czaplinek Ina Goleniów 4:0 3:0
24 30-31.05.92 Flota Świnoujście Gwardia Koszalin 1:0 1:0
24 30-31.05.92 Błękitni Stargard Szczeciński Pogoń II Szczecin 1:3 1:1
25 06-07.06.92 Flota Świnoujście Odra Chojna 5:0 2:0
25 06-07.06.92 Gwardia Koszalin Lech Czaplinek 9:1 3:1
25 06-07.06.92 Ina Goleniów Światowid Łobez 2:1 2:0
25 06-07.06.92 Łucznik Strzelce Krajeńskie Arkonia Szczecin 3:0 3:0
25 06-07.06.92 Darłovia Darłowo Energetyk Gryfino 1:0 0:0
25 06-07.06.92 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Błękitni Stargard Szczeciński 0:0
25 06-07.06.92 Pogoń II Szczecin Pogoń Barlinek 1:3 0:2
26 13-14.06.92 Błękitni Stargard Szczeciński Darłovia Darłowo 0:0
26 13-14.06.92 Arkonia Szczecin Ina Goleniów 2:2 1:0
26 13-14.06.92 Odra Chojna Pogoń II Szczecin 2:3 1:0
26 13-14.06.92 Pogoń Barlinek Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:0 1:0
26 13-14.06.92 Energetyk Gryfino Łucznik Strzelce Krajeńskie 7:0 3:0
26 13-14.06.92 Światowid Łobez Gwardia Koszalin 0:1 0:1
26 13-14.06.92 Lech Czaplinek Flota Świnoujście 1:1 1:0
WordPress Responsive Table

Jak bardzo podobał Ci się ten artykuł?

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów 0

Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Bądź pierwszy!

Cieszymy się, że tekst Ci się spodobał

Sprawdź nasze social media - znajdziesz tam codzienną dawkę ciekawostek.

Przykro nam, że ten tekst Ci się nie spodobał

Chcemy, aby nasze teksty były możliwie najlepsze.

Napisz, co moglibyśmy poprawić.

spot_img
Mariusz Chodała
Mariusz Chodała
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki

Więcej tego autora

Najnowsze

„Czarny orzeł, biały orzeł. Piłkarze w trybach polityki” – recenzja

Co dzieli Polaków? Polityka, opinia o Robercie Lewandowskim, sprawy społeczne i tak dalej. Można wymieniać długo. Na pewno temat relacji polsko-niemieckich to poletko zainteresować...

Al-Saadi Kaddafi – zapomniane dziecko Dżamahriji

Al-Saadi Kaddafi miał marzenie, żeby zostać piłkarzem. Wykorzystując swoją pozycję zrobił wszystko, żeby zaistnieć w świecie futbolu.

Thierry Henry – kula w armacie

Przypominamy karierę jednego z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych napastników początku XXI w.