Rekordziści gier w Ekstraklasie

Czas czytania: 7 m.

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie statystyczne, które obejmuje rekordy zawodnicze najwyższej ligi piłkarskiej w Polsce. Są tu informacje o najstarszych i najmłodszych piłkarzach, ale też tabela zestawiająca rekordzistów pod względem ilości występów.

Spis treści:

Sprawdź również inne zestawienia statystyczne!

Najmłodsi piłkarze ekstraklasy w sezonie 2021/22

Poniższa tabela przedstawia najmłodszych piłkarzy polskiej ekstraklasy. Zestawienie dotyczy ligowców, którzy zagrali przynajmniej 1 mecz. Dane bieżący sezon (stan na 15 lutego 2022).

lpZawodnikKlubData urodzenia
1.STALMACH DariuszGórnik Zabrze08.12.2005
2.WALCZAK TomaszWisła Płock17.08.2005
3.SŁAWIŃSKI OlivierZagłębie Lubin15.04.2005
4.WOJCIECHOWSKI OlivierJagiellonia Białystok05.04.2005
5.TKACZ DawidGórnik Łęczna25.01.2005
6.MASIAK KacperZagłębie Lubin11.01.2005
7.LUTOSTAŃSKI JakubJagiellonia Białystok17.09.2004
8.GRYGLAK FilipŚląsk Wrocław02.09.2004
9.KOZUBAL AntoniLech Poznań18.08.2004
10.ANTCZAK JakubLech Poznań29.04.2004
11.MATYSIK MiłoszJagiellonia Białystok26.04.2004
12.KACZMARSKI IwoRaków Częstochowa16.04.2004
13.KOPERSKI FilipLechia Gdańsk24.02.2004
14.PACŁAWSKI NorbertLech Poznań19.02.2004
15.STARZYŃSKI FilipWisła Kraków22.01.2004
16.PIEŃKO TomaszZagłębie Lubin05.01.2004
17.ORPIK JakubJagiellonia Białystok26.10.2003
18.DZIEKOŃSKI XavierJagiellonia Białystok06.10.2003
19.TRELOWSKI KacperRaków Częstochowa19.08.2003
20.PALACZ KrystianLech Poznań19.07.2003

Najstarsi piłkarze ekstraklasy w sezonie 2021/22

Poniższa tabela przedstawia najstarszych piłkarzy polskiej ekstraklasy. Zestawienie dotyczy ligowców, którzy zagrali przynajmniej 1 mecz. Dane bieżący sezon (stan na 15 lutego 2022).

lpZawodnikKlubData urodzeniaDebiut
1.BORUC ArturLegia Warszawa20.02.198008.03.2002
2.SZMATUŁA JakubPiast Gliwice22.03.198128.08.2004
3.LEANDROGórnik Łęczna29.12.198320.07.2014
4.KIESZEK PawełWisła Kraków16.04.198404.11.2003
5.TRAŁKA ŁukaszWarta Poznań11.05.198401.08.2004
6.PAIXAO FlavioLechia Gdańsk19.09.198409.03.2014
7.PUTNOCKY MatusSląsk Wrocław01.11.198414.02.2015
8.JOVANOVIC VlastimirTermalica Bruk-Bet03.04.198507.08.2010
9.KUCIAK DusanLechia Gdańsk21.05.198529.08.2011
10.PODOLSKI LukasGórnik Zabrze04.06.198530.07.2021
11.MIDZIERSKI TomaszGórnik Łęczna05.06.198526.05.2007
12.JODŁOWIEC TomaszPiast Gliwice08.09.198528.07.2006
13.STEINBORS PavelsJagiellonia Białystok21.09.198530.08.2013
14.GOL JanuszGórnik Łęczna11.11.198508.08.2008
15.BŁASZCZYKOWSKI JakubWisła Kraków14.12.198520.03.2005
16.MARIO RondonRadomiak Radom26.03.198623.07.2021
17.RZEZNICZAK JakubWisła Płock26.10.198623.08.2003
18.BURIC JasminZagłebie Lubin18.02.198707.08.2010
19.HROSSO ŁukasCracovia Kraków19.04.198716.02.2019
20.SOBOTA WaldemarSlask Wrocław19.05.198708.08.2010

Aktywni piłkarze z największą liczbą występów w ekstraklasie

Poniższa tabela przedstawia listę piłkarzy polskiej ekstraklasy, którzy rozegrali najwięcej spotkań i w dalszym ciągu grają w lidze. Dane bieżący sezon (stan na 15 lutego 2022).

lpZawodnikKlubIlość występówDebiut
1.TRAŁKA ŁukaszWarta Poznań41901.08.2004
2.JODŁOWIEC TomaszPiast Gliwice38228.07.2006
3.RZEZNICZAK JakubWisła Płock34023.08.2003
4.SADLOK MaciejWisła Kraków33427.07.2007
5.RYMANIAK BartoszGórnik Łęczna29421.08.2009
6.JANICKI RafałGórnik Zabrze29220.11.2010
7.GAJOS MaciejLechia Gdańsk29118.08.2012
8.KUCHARCZYK MichałPogoń Szczecin29021.08.2010
9.KUCIAK DusanLechia Gdansk28529.08.2011
10.STARZYNSKI FilipZagłębie Lubin27924.02.2012
10.PAZDAN MichałJagiellonia Białystok27914.09.2007
12.PAIXAO FlavioLechia Gdańsk27209.03.2014
13.KONCZKOWSKI MartinPiast Gliwice26424.02.2013
14.MATRAS MateuszStal Mielec26117.08.2012
15.MĄCZYŃSKI KrzysztofSląsk Wrocław24602.12.2007
16.DĄBROWSKI DamianPogoń Szczecin24528.02.2010
17.PICH RobertSląsk Wrocław24202.03.2014
18.ROMANCZUK TarasJagiellonia Białystok23815.08.2014
19.JOVANOVIC VlastimirTermalica Bruk-Bet23607.08.2010
20.WÓJCICKI JakubZagłebie Lubin23420.07.2013
21.ZBOZIEŃ DamianWisła Płock23330.07.2011
21.JĘDRZEJCZYK ArturLegia Warszawa23319.08.2006
23.DRYGAS KamilPogoń Szczecin22911.09.2010
24.CHRAPEK MichałPiast Gliwice22811.12.2009
25.BUDZINSKI MarcinStal Mielec22113.09.2008
25.FURMAN DominikWisła Płock22119.08.2012
27.URYGA AlanWisła Kraków21307.04.2012
28.SANDOMIERSKI GrzegorzGórnik Zabrze20701.03.2008
28.TOMASIK PiotrWisła Płock20720.09.2008
30.TUSZYNSKI PatrykWisła Płock20103.05.2012
31.KUBICKI JarosławLechia Gdańsk20027.05.2014
32.GOL JanuszGórnik Łęczna19808.08.2008

Piłkarze z największą liczbą występów w Ekstraklasie w historii

Poniższa tabela przedstawia listę piłkarzy, którzy rozegrali najwięcej meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Dane obejmują okres od 1927 roku do 15 lutego 2022.

Ilość występówZawodnikLata gry i reprezentowane kluby
559SURMA Łukasz27.07.1996 – 16.05.1998 50 Wisła Kraków
01.08.1998 – 30.08.2003 117 Ruch Chorzów
14.09.2002 – 26.05.2007 123 Legia Warszawa
28.02.2009 – 02.06.2013 125 Lechia Gdańsk
26.07.2013 – 27.05.2017 144 Ruch Chorzów
458MALINOWSKI Marcin08.03.1997 – 24.04.2002 155 Odra Wodzisław
03.08.2002 – 31.05.2003 25 Ruch Chorzów
07.08.2004 – 15.05.2010 148 Odra Wodzisław
08.08.2010 – 17.04.2015 130 Ruch Chorzów
452CHOJNACKI Marek19.03.1978 – 19.11.1988 ŁKS Łódz
04.03.1990 – 12.06.1998
435GŁOWACKI Arkadiusz07.05.1997 – 20.05.2000 75 Lech Poznań
04.03.2000 – 15.05.2010 360 Wisła Kraków
19.08.2012 – 09.03.2018
427GĘSIOR Dariusz28.09.1988 – 30.11.1996 178 Ruch Chorzów
05.03.1997 – 28.05.2000 103 Widzew Łódz
23.07.2000 – 13.10.2001 33 Pogoń Szczecin
20.10.2001 – 24.05.2003 37 Amica Wronki
09.08.2003 – 10.12.2005 63 Wisła Płock
25.03.2006 – 14.10.2006 13 Dyskobolia Grodzisk
419TRAŁKA Łukasz01.08.2004 – 03.12.2005 26 Pogoń Szczecin
05.08.2006 – 18.11.2006 12 Pogoń Szczecin
28.07.2007 – 26.10.2007 8 ŁKS Łódz
09.08.2008 – 05.12.2008 16 Lechia Gdańsk
27.02.2009 – 06.05.2012 92 Polonia Warszawa
18.08.2012 – 15.05.2019 217 Lech Poznań
23.08.2020 – 13.12.2021 48 Warta Poznań
417MADEJ Łukasz13.03.1999 – 28.05.2000 18 ŁKS Łódż
31.03.2001 – 04.05.2002 26 Ruch Chorzów
02.08.2002 – 19.11.2004 63 Lech Poznań
18.03.2005 – 05.11.2005 17 Górnik Łęczna
29.07.2006 – 10.05.2008 57 ŁKS Łódz
29.08.2009 – 22.04.2012 63 Sląsk Wrocław
05.10.2012 – 02.06.2013 24 GKS Bełchatów
19.07.2013 – 17.04.2016 101 Górnik Zabrze
15.07.2016 – 15.12.2017 48 Sląsk Wrocław
416JOJKO Janusz04.06.1980 – 21.06.1987 116 Ruch Chorzów
12.03.1988 – 25.06.1997 276 GKS Katowice
31.08.1997 – 31.05.2003 24 KSZO Ostrowiec
416ZIEŃCZUK Marek04.03.2000 – 11.06.2004 122 Amica Wronki
31.07.2004 – 30.05.2009 132 Wisła Kraków
30.10.2010 – 20.11.2010 3 Lechia Gdańsk
26.02.2011 – 15.05.2016 159 Ruch Chorzów
395SZOŁTYSIK Zygfryd11.03.1962 – 11.05.1974 Górnik Zabrze
02.08.1975 – 19.04.1978
389JANIK Paweł11.04.1964 – 22.05.1976 259 Polonia Bytom
27.02.1977 – 26.09.1981 130 Szombierki Bytom
383KIEŁBOWICZ Tomasz24.07.1993 – 12.06.1996 54 Siarka Tarnobrzeg
05.03.1997 – 09.06.1998 47 Raków Częstochowa
21.07.1999 – 07.11.1999 15 Widzew Łódz
05.03.2000 – 18.11.2000 30 Polonia Warszawa
17.03.2001 – 02.12.2012 237 Legia Warszawa
382JODŁOWIEC Tomasz28.07.2006 – 10.05.2008 43 Dyskobolia Grodzisk
08.08.2008 – 06.05.2012 99 Polonia Warszawa
18.08.2012 – 07.12.2012 15 Sląsk Wrocław
30.03.2013 – 19.11.2017 127 Legia Warszawa
12.02.2018 – 19.05.2019 40 Piast Gliwice
21.07.2019 – 25.08.2019 4 Legia Warszawa
16.09.2019 – 06.11.2021 54 Piast Gliwice
378CZERWIEC Ryszard29.07.1989 – 20.06.1992 88 Zagłębie Sosnowiec
09.08.1992 – 30.11.1996 140 Widzew Łódz
07.03.1998 – 13.04.2002 114 Wisła Kraków
24.08.2002 – 03.06.2003 20 Szczakowianka Jaworzno
11.09.2004 – 12.06.2005 16 GKS Katowice
376BENDKOWSKI Witold31.07.1981 – 15.05.1999 ŁKS Łódz
376BROŻEK Paweł08.04.2001 – 30.09.2001 11 Wisła Krakow
14.09.2002 – 09.11.2003 13
14.03.2004 – 20.11.2004 20 GKS Katowice
12.03.2005 – 05.11.2010 154 Wisła Kraków
04.08.2013 – 18.07.2020 178
374SOBOLEWSKI Radosław07.03.1998 – 19.05.2001 70 Orlen Płock
15.03.2003 – 21.11.2004 38 Dyskobolia Grodzisk
12.03.2005 – 11.05.2013 186 Wisła Kraków
19.07.2013 – 19.03.2016 80 Górnik Zabrze
372BASZCZYŃSKI Marcin27.07.1996 – 06.05.2000 107 Ruch Chorzów
22.07.2000 – 01.05.2009 221 Wisła Kraków
29.07.2011 – 10.12.2012 35 Polonia Warszawa
24.02.2013 – 12.05.2013 9 Ruch Chorzów
368BRYCHCZY Lucjan12.09.1954 – 21.11.1971 Legia Warszawa
367BARCZAK Hieronim08.09.1973 – 03.08.1986 Lech Poznan
364DZIUBA Marek14.11.1973 – 13.06.1984 280 ŁKS Łódz
11.08.1984 – 21.06.1987 84 Widzew Łódz
363WIESZCZYCKI Tomasz31.07.1988 – 14.06.1995 190 ŁKS Łódz
05.08.1995 – 12.06.1996 31 Legia Warszawa
08.03.1998 – 07.11.1999 58 ŁKS Łódz
05.03.2000 – 09.06.2001 34 Polonia Warszawa
09.03.2002 – 03.04.2004 50 Dyskobolia Grodzisk
363ZIELIŃSKI Jacek28.07.1990 – 23.11.1991 34 Igloopol Dębica
14.03.1992 – 11.06.2001 329 Legia Warszawa
361WĘGRZYN Kazimierz28.07.1990 – 31.07.1993 82 Hutnik Kraków
04.08.1993 – 30.11.1996 105 GKS Katowice
07.03.1998 – 28.05.2000 67 Wisła Kraków
23.07.2000 – 24.11.2001 44 Pogoń Szczecin
02.03.2002 – 03.06.2003 38 Widzew Łódz
30.07.2004 – 12.06.2005 25 Cracovia Kraków
359WYPARŁO Bogusław27.07.1991 – 05.06.1996 165 Stal Mielec
21.09.1996 – 01.12.1996 9 Sokół Tychy
05.03.1997 – 25.09.1999 85 ŁKS Łódz
11.08.2001 – 24.11.2001 5 RKS Radomsko
29.07.2006 – 24.03.2012 95 ŁKS Łódz
358CELEBAN Piotr14.05.2005 – 26.05.2007 33 Pogoń Szczecin
03.08.2007 – 10.05.2007 13 Korona Kielce
09.08.2008 – 06.05.2012 114 Sląsk Wrocław
20.07.2014 – 12.03.2021 198
357LECH Piotr25.03.1989 – 28.09.1997 121 Ruch Chorzów
08.03.1998 – 06.06.1998 16 Zagłębie Lubin
01.08.1998 – 18.09.1999 30 Ruch Chorzów
23.07.2000 – 23.11.2001 46 GKS Katowice
16.03.2002 – 10.12.2005 89 Górnik Zabrze
03.03.2005 – 28.09.2007 33 GKS Bełchatów
10.08.2008 – 16.05.2008 22 Jagiellonia Białystok
355PAWLAK Rafał24.05.1989 – 14.06.1995 146 ŁKS Łódz
24.03.1996 – 12.06.1996 14 Sląsk Wrocław
27.07.1996 – 29.05.1999 87 ŁKS Łódz
21.07.1999 – 13.06.2001 56 Widzew Łódz
03.08.2002 – 31.05.2003 26 Pogoń Szczecin
355BOGUSKI Rafał01.04.2006 – 13.05.2006 2 Wisła Kraków
29.07.2006 – 10.06.2007 20 GKS Bełchatów
04.08.2007 – 16.05.2021 333 Wisła Kraków
354SZYMKOWIAK Edward10.09.1950 – 28.09.1952 24 Ruch Chorzów
15.03.1953 – 25.11.1956 85 Legia Warszawa
31.03.1957 – 22.06.1969 245 Polonia Bytom
352LESZCZYNSKI Zdzisław27.08.1988 – 14.06.1995 208 ŁKS Łódz
10.09.1995 – 20.04.1997 46 Slask Wrocław
09.08.1997 – 12.05.1999 33 Pogon Szczecin
22.07.2001 – 05.05.2002 27 RKS Radomsko
29.07.2006 – 05.12.2008 38 ŁKS Łódz
352BOSACKI Bartosz29.04.1995 – 09.06.1998 85 Lech Poznan
25.07.1998 – 28.04.2002 95 Amica Wronki
02.08.2002 – 11.06.2004 54 Lech Poznan
10.03.2006 – 29.05.2011 118
349MACHAJ Stefan27.04.1983 – 24.06.1989 140 Sląsk Wrocław
29.07.1989 – 20.06.1993 85 Zagłębie Lubin
22.08.1992 – 20.06.1993 26 Pogoń Szczecin
24.07.1993 – 31.07.1996 98 Zagłębie Lubin
349NAWROCKI Janusz15.11.1980 – 23.06.1985 107 Wisła Kraków
02.08.1986 – 03.08.1991 134 GKS Katowice
30.07.1995 – 14.09.1997 56 Sokół Tychy
07.05.1997 – 18.11.1998 52 Ruch Chorzów
348WOLSKI Leszek07.08.1971 – 10.06.1979 Pogoń Szczecin
10.08.1983 – 14.06.1987
347NIEROBA Antoni08.04.1956 – 28.06.1972 Ruch Chorzów
342MANDZIEJEWICZ Zbigniew17.03.1985 – 20.06.1993 240 Śląsk Wrocław
24.07.1993 – 12.06.1996 81 Legia Warszawa
25.07.1998 – 23.04.1999 21 GKS Katowice
340MURAWSKI Rafał19.03.2005 – 13.05.2006 40 Amica Wronki
30.07.2006 – 30.05.2009 83 Lech Poznan
27.02.2011 – 03.12.2013 79
03.03.2014 – 12.05.2018 138 Pogoń Szczecin
340RZEŻNICZAK Jakub23.08.2003 – 15.05.2004 11 Widzew Łódz
22.08.2004 – 13.05.2006 34 Legia Warszawa
28.07.2006 – 22.05.2007 25 Widzew Łódz
25.08.2007 – 28.05.2017 215 Legia Warszawa
22.07.2019 – 17.12.2021 55 Wisła Płock
339OŚLIZŁO Stanisław31.03.1957 – 15.11.1959 43 Górnik Radlin
13.03.1960 – 12.11.1972 296 Górnik Zabrze
339MOSKALEWICZ Olgierd08.08.1992 – 18.11.1998 161 Pogoń Szczevin
06.03.1999 – 26.10.2001 84 Wisła Kraków
02.03.2002 – 05.05.2002 11 RKS Radomsko
03.08.2002 – 03.06.2003 19 Zagłębie Lubin
01.08.2004 – 20.11.2004 13 Pogoń Szczecin
15.10.2005 – 15.05.2009 51 Arka Gdynia
336STOLARCZYK Maciej08.08.1992 – 26.05.1999 157 Pogoń Szczecin
21.07.1999 – 09.05.2001 32 Widzew Łódz
22.07.2001 – 04.05.2002 21 Pogoń Szczecin
09.08.2002 – 26.05.2007 102 Wisła Kraków
28.07.2007 – 07.05.2008 24 GKS Bełchatów
334SADLOK Maciej27.07.2007 – 28.11.2010 68 Ruch Chorzów
27.02.2011 – 06.05.2012 31 Polonia Warszawa
18.08.2012 – 01.06.2014 19 Ruch Chorzów
18.07.2014 – 17.12.2021 216 Wisła Krakow
332BUKALSKI Krzysztof28.07.1990 – 05.06.1996 191 Hutnik Kraków
07.03.1998 – 20.05.2000 36 Wisła Kraków
23.07.2000 – 23.05.2001 17 GKS Katowice
09.08.2003 – 26.05.2007 88 Górnik Zabrze
329KAWULA Władysław17.06.1956 – 22.11.1970 Wisła Kraków
329CZAJA Piotr08.08.1965 – 21.06.1970 124 GKS Katowice
12.09.1970 – 06.08.1978 205 Ruch Chorzów
328ORZECHOWSKI Paweł18.06.1961 – 07.08.1973 Polonia Bytom
17.08.1974 – 30.11.1975
327KAPKA Zdzisław21.08.1971 – 13.08.1983 Wisła Kraków
327REISS Piotr30.07.1994 – 18.11.1998 Lech Poznań
25.08.2002 – 02.06.2013
327WOJDYGA Piotr– 19.06.1985 3 Bałtyk Gdynia
28.07.1985 – 19.06.1991 134 Stal Mielec
27.07.1991 – 16.10.1993 76 Widzew Łódz
30.07.1994 – 14.06.1995 26 Olimpia Poznań
29.07.1995 – 24.04.1996 22 Lechia Gdańsk
27.07.1996 – 09.06.1998 66 Polonia Warszawa
327JAWORSKI Mirosław07.05.1983 – 09.05.1987 106 Ruch Chorzów
11.03.1989 – 16.05.1990 25 Sląsk Wrocław
30.07.1989 – 17.10.1998 196 Ruch Chorzów
325BAJOR Marek28.07.1990 – 15.06.1990 27 Igloopol Dębica
27.07.1991 – 25.06.1997 165 Widzew Łódz
09.08.1997 – 03.11.2002 133 Amica Wronki
324ROBAKIEWICZ Zbigniew06.10.1985 – 19.10.1986 28 ŁKS Łódz
10.05.1987 – 29.04.1995 153 Legia Warszawa
29.07.1995 – 12.06.1996 34 ŁKS Łódz
18.04.1998 – 13.06.2001 52 Legia Warszawa
21.07.2001 – 19.10.2001 8 Dyskobolia Grodzisk
02.03.2002 – 22.11.2003 49 Widzew Łódz
324WOŚ Jan27.07.1996 – 28.05.2000 106 Odra Wodzisław
10.03.2001 – 23.11.2002 48 Ruch Chorzów
23.03.2003 – 05.10.2003 12 Dyskobolia Grodzisk
12.03.2004 – 15.05.2010 158 Odra Wodzisław
320Majdan Radosław08.08.1992 – 22.05.2007 225 Pogoń Szczecin
13.03.2004 – 21.04.2006 65 Wisła Kraków
05.08.2006 – 22.05.2007 27 Pogoń Szczecin
29.08.2008 – 04.10.2009 3 Polonia Warszawa
319WIDUCH Mirosław21.08.1993 – 12.06.2005 313 GKS Katowice
09.08.2008 – 07.03.2009 6 Piast Gliwice
319PAWELEC Mariusz03.05.2004 – 26.05.2007 57 Górnik Łęczna
05.08.2007 – 03.05.2008 15 Górnik Zabrze
16.08.2006 – 28.02.2021 247 Sląsk Wrocław
318BULA Bronisław19.09.1965 – 02.05.1978 Ruch Chorzów
318LENART Tomasz12.09.1990 – 20.05.2000 266 ŁKS Łódz
29.07.2000 – 05.05.2002 52 Stomil Olsztyn
317BEDNARZ Jacek18.08.1990 – 15.06.1994 113 Ruch Chorzów
28.08.1994 – 28.05.2000 162 Legia Warszawa
23.07.2000 – 24.04.2002 42 Pogoń Szczecin
317MILA Sebastian09.03.2002 – 21.11.2004 74 Dyskobolia Grodzisk
01.03.2008 – 10.05.2008 12 ŁKS Łódz
09.08.2008 – 12.12.2014 178 Sląsk Wrocław
13.02.2015 – 05.08.2017 53 Lechia Gdansk
316MAHSELI Horst19.10.1952 – 21.11.1954 22 Polonia Bytom
20.03.1955 – 30.03.1969 294 Legia Warszawa
315FORNALAK Dariusz11.11.1984 – 30.11.1996 267 Ruch Chorzów
05.03.1997 – 19.04.1997 7 Sokół Tychy
27.02.1999 – 30.09.2000 41 Pogoń Szczecin
314CHOJNACKI Romuald09.03.1969 – 11.05.1974 108 Polonia Bytom
17.08.1974 – 02.06.1976 57 Ruch Chorzów
21.08.1976 – 14.06.1981 149 Lech Poznań
314ROMUZGA Dariusz05.08.1990 – 25.06.1997 148 Hutnik Kraków
07.08.1999 – 28.10.2006 166 Wisła Płock
313KASZTELAN Zenon20.03.1966 – 03.04.1966 3 Zawisza Bydgoszcz
02.04.1966 – 02.05.1978 Pogoń Szczecin
09.08.1981 – 21.04.1982
313PIOTROWICZ Marek24.10.1982 – 20.06.1993 206 Górnik Zabrze
25.07.1993 – 15.06.1994 29 Stal Stalowa Wola
17.09.1994 – 22.10.1994 5 Górnik Zabrze
30.07.1995 – 12.06.1996 24 Sokół Tychy
27.07.1996 – 09.05.1998 49 Górnik Zabrze
312GRZYB Rafał28.07.2007 – 12.12.2009 71 Polonia Bytom
06.03.2010 – 26.08.2018 242 Jagiellonia Białystok
312SAGANOWSKI Marek20.05.1995 – 31.07.1996 34 ŁKS Łódz
09.08.1997 – 28.05.2000 61
22.07.2000 – 02.05.2001 23 Orlen Płock
21.07.2001 – 24.08.2002 30 Odra Wodzisław
14.09.2002 – 12.06.2005 67 Legia Warszawa
29.07.2011 – 06.05.2012 29 ŁKS Łódz
19.08.2012 – 15.05.2016 68 Legia Warszawa
311BĘBEN Marek10.06.1979 – 30.05.1990 197 Zagłebie Sosnowiec
28.07.1990 – 15.06.1994 101 Górnik Zabrze
25.04.1998 – 19.09.1998 13 Odra Wodzisław
311MUSZALIK Mariusz28.07.1996 – 11.06.2004 156 GKS Katowice
31.07.2004 – 26.05.2007 76 Odra Wodzisław
05.08.2007 – 10.05.2008 23 Dyskobolia Grodzisk
09.08.2008 – 15.05.2010 56 Piast Gliwice
310MASZCZYK Zygmunt15.09.1963 – 01.09.1976 Ruch Chorzów
309DOMARSKI Jan15.09.1963 – 28.06.1972 205 Stal Rzeszów
29.10.1972 – 02.06.1976 104 Stal Mielec
309RZEPKA Marek02.03.1986 – 14.06.1995 272 Lech Poznan
30.07.1995 – 24.08.1996 24 Sokół Tychy
05.03.1997 – 18.06.1997 13 GKS Bełchatów
307ZAJĄC Marcin27.07.1996 – 05.05.2002 124 Widzew Łódz
03.08.2002 – 13.05.2006 80 Dyskobolia Grodzisk
30.07.2006 – 10.05.2008 55 Lech Poznan
10.08.2008 – 20.11.2010 48 Ruch Chorzów
307SOKOŁOWSKI Marek21.07.2001 – 22.11.2002 29 KSZO Ostrowiec
10.08.2003 – 08.06.2004 22 Odra Wodzisław
07.08.2004 – 10.05.2008 80 Dyskobolia Grodzisk
08.08.2008 – 29.10.2010 38 Polonia Warszawa
01.08.2011 – 14.05.2016 138 Podbeskidzie Bielsko-Biała
306ĆMIKIEWICZ Lesław20.04.1966 – 22.06.1969 80 Sląsk Wrocław
08.08.1970 – 02.12.1979 226 Legia Warszawa
305DEYNA Kazimierz08.10.1966 1 ŁKS Łódz
12.03.1967 – 05.11.1978 304 Legia Warszawa
304BAZAN Roman13.04.1958 – 26.10.1958 Zagłębie Sosnowiec
19.03.1961 – 24.05.1973
304KMIECIK Kazimierz23.06.1968 – 21.11.1982 Wisła Kraków
304FEDORUK Adam14.08.1985 – 20.06.1993 194 Stal Mielec
24.07.1993 – 17.11.1995 68 Legia Warszawa
31.03.1996 – 27.10.1996 30 Amica Wronki
05.03.1997 – 25.06.1997 12 Raków Częstochowa
304DEMBINSKI Jacek28.07.1991 – 14.06.1995 91 Lech Poznan
24.03.1996 – 12.06.1997 15
27.07.1996 – 16.08.1997 35 Widzew Łódz
10.03.2001 – 13.06.2001 15
21.07.2001 – 13.05.2006 137 Amica Wronki
30.07.2006 – 09.05.2007 11 Lech Poznan
303LIBERDA Jan17.04.1955 – 23.06.1971 Polonia Bytom
302GRZEGORCZYK Ryszard18.05.1958 – 21.11.1971 Polonia Bytom
302GRZYB Wojciech08.08.1998 – 13.06.2001 72 Ruch Radzionków
03.08.2002 – 10.12.2005 88 Odra Wodzisław
27.07.2007 – 06.05.2012 142 Ruch Chorzów
302FRANKOWSKI Tomasz29.08.1992 – 28.03.1993 9 Jagiellonia Białystok
02.08.1998 – 27.08.2005 173 Wisła Kraków
28.02.2009 – 02.06.2013 120 Jagiellonia Białystok
302JANKOWSKI Maciej21.08.2010 – 25.05.2014 111 Ruch Chorzów
18.07.2014 – 12.12.2015 45 Wisła Kraków
13.02.2016 – 15.12.2017 51 Piast Gliwice
04.03.2018 – 14.07.2020 72 Arka Gdynia
01.02.2021 – 18.12.2021 23 Stal Mielec
301KRYGER Waldemar27.08.1988 – 03.09.1997 Lech Poznan
02.08.2002 – 22.05.2004
301SOKOŁOWSKI Tomasz30.07.1994 – 18.11.1995 47 Stomil Olsztyn
16.03.1996 – 13.06.2001 135 Legia Warszawa
07.09.2001 – 12.06.2005 78
26.07.2005 – 13.05.2006 22 Górnik Łęczna
27.07.2007 – 10.11.2007 11 Ruch Chorzów
22.02.2008 – 07.05.2008 8 Jagiellonia Białystok
300KURAS Mariusz22.10.1983 – 24.06.1989 Pogoń Szczecin
08.08.1992 – 12.06.1996
09.08.1997 – 29.05.1999

OPRACOWAŁ: WOJCIECH POPIOŁEK

Redakcja
Redakcja
Jesteśmy niczym Corinthians - przesiąknięci romantycznym futbolem, który narodził się z czystej pasji i chęci rywalizacji, nie zysku. Kochamy piłkę nożną. To ona wypełnia nasze nozdrza, płuca i wszystkie komórki naszego ciała. To ona definiuje nas takimi, jakimi jesteśmy. Futbol nie jest naszym sposobem na życie. Jest jego częścią. Jeżeli myślisz podobnie to już znaleźliśmy wspólny język. Istniejemy od 2014 roku. kontakt: 661-212-782, e-mail: redakcja@rfbl.pl lub marketing@rfbl.pl

Więcej tego autora

Powiązane

Advertismentspot_img

Najnowsze

Noby Stiles – skała środka pola

W tym artykule omawiamy sylwetkę dawnej legendy United, która pozostawała w cieniu popularnych gwiazd ofensywy - oto Noby Stiles

Raul i spółka. Słodko-gorzki sezon 2010/11 w wykonaniu Schalke

W tym artykule omawiamy sezon 2010/11 w wykonaniu Schalke 04 - była to batalia pełna wzlotów i upadków, sukcesów i porażek.

„Skarb Kibica Ligi Szwedzkiej 2022” – recenzja

Recenzja pierwszego drukowanego Skarbu Kibica Ligi Szwedzkiej po polsku. Przygotowali go trzej pasjonaci skandynawskiego futbolu: Jacek Balon, Maciej Szałęga i Marek Wadas.