Archiwum wyników III ligi 1995-96

Czas czytania: 2 m.

Grupa wielkopolska

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PKT ZW. REM. POR. BR+ BR-
1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 34 74 81 19 22 8 4
2 Intrat-Orzeł Biały Wałcz 34 67 73 33 20 7 7
3 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 34 60 54 37 17 9 8
4 Lech II Poznań 34 60 55 35 17 9 8
5 Błękitni Stargard Szczeciński 34 58 56 40 18 4 12
6 Luboński KS 34 56 50 38 15 11 8
7 Gwardia Koszalin 34 53 48 47 15 8 11
8 Stal Stocznia Szczecin 34 51 45 31 13 12 9
9 Lubuszanin Drezdenko 34 50 34 26 13 11 10
10 Kotwica Kołobrzeg 34 49 46 52 14 7 13
11 Polonia Środa Wielkopolska 34 48 41 48 14 6 14
12 Flota Świnoujście 34 44 36 40 11 11 12
13 Polonia Chodzież 34 43 44 59 11 10 13
14 Warta Śrem 34 41 50 42 11 8 15
15 Pogoń II Szczecin 34 28 34 66 7 7 20
16 Polonia Nowy Tomyśl 34 27 35 59 6 9 19
17 Ina Goleniów 34 19 22 82 5 4 25
18 Polonia CPN Jastrowie 34 17 16 66 4 5 25

Tabela krzyżowa

KLUB Dyskobolia Intrat-Orzeł Celuloza Lech II Błękitni Luboński KS Gwardia Stal Stocznia Lubuszanin Kotwica Polonia Środa Wlkp. Flota Polonia Chodzież Warta Pogoń II Polonia Nowy Tomyśl Ina Polonia CPN Jastrowie
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski xxx 0:1 3:0 0:2 5:1 1:1 6:1 0:1 3:0 4:0 3:0 2:0 8:0 3:0 5:0 3:0 3:1 6:1
Intrat-Orzeł Biały Wałcz 0:0 xxx 1:1 2:0 4:3 3:2 7:0 4:1 2:1 2:1 3:0 0:1 1:0 4:2 5:1 3:0 4:0 4:1
Celuloza Kostrzyn 1:1 2:1 xxx 5:2 0:2 2:1 2:2 3:2 0:0 1:1 1:1 1:0 4:2 2:1 3:1 3:0 5:0 2:1
Lech II Poznań 2:3 2:0 1:1 xxx 0:2 1:1 2:0 1:1 0:0 1:1 0:2 2:3 3:1 2:1 2:2 1:0 3:0 wo 4:0
Błękitni Stargard Szczeciński 0:0 3:2 0:1 0:2 xxx 0:3 0:1 2:1 1:1 5:1 1:0 2:0 4:1 1:0 5:1 2:0 5:0 4:0
Luboński KS 2:2 1:1 2:0 2:1 2:1 xxx 2:2 0:1 1:0 2:1 3:0 1:1 1:0 0:0 1:1 2:1 5:1 4:0
Gwardia Koszalin 1:2 1:1 1:1 0:2 2:1 0:0 xxx 2:0 4:1 0:0 0:1 0:1 2:2 2:0 3:0 3:0 wo 2:1 1:0
Stal Stocznia Szczecin 0:2 1:1 0:1 2:2 0:0 2:2 1:1 xxx 0:0 0:1 3:1 2:2 0:0 1:0 0:0 3:1 4:0 1:0
Lubuszanin Drezdenko 0:2 1:1 1:0 0:0 0:1 4:0 1:2 1:0 xxx 1:0 2:0 0:0 0:0 1:0 6:0 1:0 3:0 wo 0:1
Kotwica Kołobrzeg 2:1 3:2 1:1 1:2 2:1 2:1 1:3 0:3 wo 2:1 xxx 3:1 2:0 1:1 1:2 3:1 3:1 1:0 2:0
Polonia Środa Wielkopolska 0:1 1:3 4:2 1:1 0:0 1:0 2:1 1:0 2:0 2:1 xxx 3:1 0:3 0:3 3:2 2:2 0:3 1:0
Flota Świnoujście 0:0 0:2 1:0 1:3 1:0 3:0 1:0 1:1 0:1 0:1 2:2 xxx 1:2 2:1 3:1 0:0 3:4 3:1
Polonia Chodzież 1:1 0:3 0:3 1:0 4:1 2:0 3:0 1:4 1:2 2:1 0:5 1:3 xxx 2:2 4:1 1:1 1:1 2:0
Warta Śrem 1:3 2:0 0:2 0:1 1:2 2:2 1:2 0:0 0:0 3:0 2:1 0:0 5:1 xxx 1:0 7:1 wo 1:0 0:2
Pogoń II Szczecin 0:3 1:0 1:0 0:2 1:2 1:2 0:1 1:2 0:1 1:3 0:1 3:0 0:0 2:2 xxx 3:0 3:0 wo 0:0
Polonia Nowy Tomyśl 0:0 0:2 0:1 1:4 4:0 1:2 3:0 0:1 2:2 3:0 wo 2:1 1:1 1:1 2:2 3:3 xxx 2:0 3:0
Ina Goleniów 0:3 0:3 wo 3:2 0:2 0:2 0:1 1:6 0:4 1:1 1:1 0:2 1:1 0:2 0:4 0:1 1:0 xxx 1:2
Polonia CPN Jastrowie 0:2 1:1 0:1 1:2 0:2 0:1 1:2 0:3 wo 0:1 3:3 0:0 0:0 0:2 0:4 0:2 1:0 0:2 xxx

Najlepsi strzelcy

28 – Kaziów (Intrat-Orzeł – 19, Dyskobolia – 9)
21 – Kawczyński (Błękitni)
17 – T.Bekas (Lech II)

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU

Mecze

LP DATA GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK PO 45' BRAMKI / UWAGI
1 12-13.08.95 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:0 0:0
1 12-13.08.95 Intrat-Orzeł Biały Wałcz Pogoń II Szczecin 5:1 4:1
1 12-13.08.95 Flota Świnoujście Polonia Nowy Tomyśl 0:0
1 12-13.08.95 Gwardia Koszalin Lech II Poznań 0:2 0:1
1 12-13.08.95 Luboński KS Polonia Środa Wielkopolska 3:0 1:0
1 12-13.08.95 Lubuszanin Drezdenko Błękitni Stargard Szczeciński 0:1 0:0
1 12-13.08.95 Stal Stocznia Szczecin Warta Śrem 1:0 0:0
1 12-13.08.95 Kotwica Kołobrzeg Ina Goleniów 1:0 0:0
1 12-13.08.95 Polonia CPN Jastrowie Polonia Chodzież 0:2 0:2
2 16.08.95 Błękitni Stargard Szczeciński Ina Goleniów 5:0 3:0
2 16.08.95 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Gwardia Koszalin 6:1 3:0
2 16.08.95 Lech II Poznań Flota Świnoujście 2:3
2 16.08.95 Warta Śrem Luboński KS 2:2 1:1
2 16.08.95 Polonia Nowy Tomyśl Stal Stocznia Szczecin 0:1 0:0
2 16.08.95 Intrat-Orzeł Biały Wałcz Kotwica Kołobrzeg 2:1 1:0
2 16.08.95 Polonia Chodzież Lubuszanin Drezdenko 1:2 1:1
2 16.08.95 Pogoń II Szczecin Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:0 1:0
2 16.08.95 Polonia Środa Wielkopolska Polonia CPN Jastrowie 1:0 1:0
3 19-20.08.95 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Intrat-Orzeł Biały Wałcz 2:1
3 19-20.08.95 Flota Świnoujście Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0:0
3 19-20.08.95 Gwardia Koszalin Pogoń II Szczecin 3:0
3 19-20.08.95 Luboński KS Polonia Nowy Tomyśl 2:1
3 19-20.08.95 Stal Stocznia Szczecin Lech II Poznań 2:2
3 19-20.08.95 Lubuszanin Drezdenko Polonia Środa Wielkopolska 2:0
3 19-20.08.95 Kotwica Kołobrzeg Błękitni Stargard Szczeciński 2:1
3 19-20.08.95 Polonia CPN Jastrowie Warta Śrem 0:4
3 19-20.08.95 Ina Goleniów Polonia Chodzież 0:2
4 26-27.08.95 Warta Śrem Lubuszanin Drezdenko 0:0
4 26-27.08.95 Pogoń II Szczecin Flota Świnoujście 3:0 1:0
4 26-27.08.95 Intrat-Orzeł Biały Wałcz Gwardia Koszalin 7:0 3:0
4 26-27.08.95 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Kotwica Kołobrzeg 1:1 0:0
4 26-27.08.95 Polonia Nowy Tomyśl Polonia CPN Jastrowie 3:0 3:0
4 26-27.08.95 Polonia Chodzież Błękitni Stargard Szczeciński 4:1 2:1
4 26-27.08.95 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Stal Stocznia Szczecin 0:1 0:1
4 26-27.08.95 Polonia Środa Wielkopolska Ina Goleniów 0:3 0:1
4 11.10.95 Luboński KS Lech II Poznań 2:1 w pierwotnym terminie przełożony
5 02-03.09.95 Ina Goleniów Warta Śrem 0:4 0:2
5 02-03.09.95 Kotwica Kołobrzeg Polonia Chodzież 1:1 1:0
5 02-03.09.95 Gwardia Koszalin Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 0:1
5 02-03.09.95 Flota Świnoujście Intrat-Orzeł Biały Wałcz 0:2 0:0
5 02-03.09.95 Stal Stocznia Szczecin Pogoń II Szczecin 0:0
5 02-03.09.95 Luboński KS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2:2 2:0
5 02-03.09.95 Lech II Poznań Polonia CPN Jastrowie 4:0 1:0
5 02-03.09.95 Lubuszanin Drezdenko Polonia Nowy Tomyśl 1:0 0:0
5 02-03.09.95 Błękitni Stargard Szczeciński Polonia Środa Wielkopolska 1:0 0:0
6 06.09.95 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Flota Świnoujście 1:0 1:0
6 06.09.95 Gwardia Koszalin Kotwica Kołobrzeg 0:0
6 06.09.95 Pogoń II Szczecin Luboński KS 1:2 0:2
6 06.09.95 Warta Śrem Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 1:1
6 06.09.95 Lech II Poznań Lubuszanin Drezdenko 0:0
6 06.09.95 Polonia Nowy Tomyśl Ina Goleniów 2:0 1:0
6 06.09.95 Polonia Środa Wielkopolska Polonia Chodzież 0:3 0:2
6 06.09.95 Intrat-Orzeł Biały Wałcz Stal Stocznia Szczecin 4:1 1:1
6 06.09.95 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Polonia CPN Jastrowie 6:1 3:0
7 09-10.09.95 Polonia Chodzież Flota Świnoujście 1:3 0:1
7 09-10.09.95 Kotwica Kołobrzeg Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2:1 2:1
7 09-10.09.95 Lubuszanin Drezdenko Polonia CPN Jastrowie 0:1 0:0
7 09-10.09.95 Ina Goleniów Luboński KS 0:1 0:1
7 09-10.09.95 Błękitni Stargard Szczeciński Stal Stocznia Szczecin 2:1 0:0
7 09-10.09.95 Polonia Środa Wielkopolska Gwardia Koszalin 2:1 0:0
7 09-10.09.95 Warta Śrem Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:2 0:1
7 09-10.09.95 Polonia Nowy Tomyśl Intrat-Orzeł Biały Wałcz 0:2 0:1
7 09-10.09.95 Lech II Poznań Pogoń II Szczecin 2:2 2:0
8 16-17.09.95 Pogoń II Szczecin Lubuszanin Drezdenko 0:1 0:0
8 16-17.09.95 Gwardia Koszalin Stal Stocznia Szczecin 2:0 1:0
8 16-17.09.95 Polonia Nowy Tomyśl Polonia Chodzież 1:1 1:1
8 16-17.09.95 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Luboński KS 2:1 1:0
8 16-17.09.95 Warta Śrem Polonia Środa Wielkopolska 2:1 0:0
8 16-17.09.95 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Ina Goleniów 3:1 2:0
8 16-17.09.95 Lech II Poznań Błękitni Stargard Szczeciński 0:2 0:0
8 16-17.09.95 Intrat-Orzeł Biały Wałcz Polonia CPN Jastrowie 4:1 1:0
8 16-17.09.95 Flota Świnoujście Kotwica Kołobrzeg 0:1 0:0
9 23-24.09.95 Błękitni Stargard Szczeciński Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0:0
9 23-24.09.95 Polonia Środa Wielkopolska Polonia Nowy Tomyśl 2:2 1:1
9 23-24.09.95 Polonia CPN Jastrowie Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 0:0
9 23-24.09.95 Luboński KS Gwardia Koszalin 2:2 1:0
9 23-24.09.95 Ina Goleniów Pogoń II Szczecin 0:1 0:1
9 23-24.09.95 Stal Stocznia Szczecin Flota Świnoujście 2:2 0:0
9 23-24.09.95 Lubuszanin Drezdenko Intrat-Orzeł Biały Wałcz 1:1 0:1
9 23-24.09.95 Polonia Chodzież Lech II Poznań 1:0 0:0
9 23-24.09.95 Kotwica Kołobrzeg Warta Śrem 1:2 1:0
10 27.09.95 Intrat-Orzeł Biały Wałcz Ina Goleniów 4:0 1:0
10 27.09.95 Gwardia Koszalin Polonia CPN Jastrowie 1:0 0:0
10 27.09.95 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Lubuszanin Drezdenko 0:0
10 27.09.95 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Polonia Chodzież 8:0 3:0
10 27.09.95 Stal Stocznia Szczecin Kotwica Kołobrzeg 0:1 0:0
10 27.09.95 Polonia Nowy Tomyśl Warta Śrem 2:2 1:1
10 27.09.95 Lech II Poznań Polonia Środa Wielkopolska 0:2 0:1
10 27.09.95 Flota Świnoujście Luboński KS 3:0 0:0
10 27.09.95 Pogoń II Szczecin Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 0:0
11 30.09-01.10.95 Polonia Środa Wielkopolska Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0:1 0:1
11 30.09-01.10.95 Polonia CPN Jastrowie Flota Świnoujście 0:0
11 30.09-01.10.95 Luboński KS Stal Stocznia Szczecin 0:1 0:0
11 30.09-01.10.95 Lubuszanin Drezdenko Gwardia Koszalin 1:2 0:1
11 30.09-01.10.95 Ina Goleniów Celuloza Kostrzyn 3:2 2:1
11 30.09-01.10.95 Błękitni Stargard Szczeciński Intrat-Orzeł Biały Wałcz 3:2 2:1
11 30.09-01.10.95 Polonia Chodzież Pogoń II Szczecin 4:1 1:0
11 30.09-01.10.95 Warta Śrem Lech II Poznań 0:1 0:0
11 30.09-01.10.95 Kotwica Kołobrzeg Polonia Nowy Tomyśl 3:1 2:0
12 07-08.10.95 Pogoń II Szczecin Polonia Środa Wielkopolska 0:1 0:1
12 07-08.10.95 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Warta Śrem 3:0 2:0
12 07-08.10.95 Lech II Poznań Polonia Nowy Tomyśl 1:0 0:0
12 07-08.10.95 Intrat-Orzeł Biały Wałcz Polonia Chodzież 1:0 1:0
12 07-08.10.95 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Błękitni Stargard Szczeciński 0:2 0:0
12 07-08.10.95 Gwardia Koszalin Ina Goleniów 2:1 0:1
12 07-08.10.95 Flota Świnoujście Lubuszanin Drezdenko 0:1 0:0
12 07-08.10.95 Stal Stocznia Szczecin Polonia CPN Jastrowie 1:0 0:0
12 07-08.10.95 Luboński KS Kotwica Kołobrzeg 2:1 1:0
13 14-15.10.95 Polonia Chodzież Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:3 0:1
13 14-15.10.95 Polonia CPN Jastrowie Luboński KS 0:1 0:1
13 14-15.10.95 Polonia Środa Wielkopolska Intrat-Orzeł Biały Wałcz 1:3 1:0
13 14-15.10.95 Lubuszanin Drezdenko Stal Stocznia Szczecin 1:0 0:0
13 14-15.10.95 Ina Goleniów Flota Świnoujście 1:1 1:0
13 14-15.10.95 Błękitni Stargard Szczeciński Gwardia Koszalin 0:1 0:0
13 14-15.10.95 Warta Śrem Pogoń II Szczecin 1:0 1:0
13 14-15.10.95 Polonia Nowy Tomyśl Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0:0
13 14-15.10.95 Kotwica Kołobrzeg Lech II Poznań 1:2 0:1
14 21-22.10.95 Pogoń II Szczecin Polonia Nowy Tomyśl 3:0 2:0
14 21-22.10.95 Polonia CPN Jastrowie Kotwica Kołobrzeg 3:3 1:2
14 21-22.10.95 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Lech II Poznań 0:2 0:2
14 21-22.10.95 Intrat-Orzeł Biały Wałcz Warta Śrem 4:2 2:2
14 21-22.10.95 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Polonia Środa Wielkopolska 1:1 0:0
14 21-22.10.95 Gwardia Koszalin Polonia Chodzież 2:2 1:2
14 21-22.10.95 Flota Świnoujście Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 0:0
14 21-22.10.95 Stal Stocznia Szczecin Ina Goleniów 4:0 0:0
14 21-22.10.95 Luboński KS Lubuszanin Drezdenko 1:0 0:0
15 28-29.10.95 Kotwica Kołobrzeg Polonia Środa Wielkopolska 3:1 1:1
15 28-29.10.95 Polonia CPN Jastrowie Pogoń II Szczecin 0:2 0:0
15 28-29.10.95 Stal Stocznia Szczecin Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 0:1
15 28-29.10.95 Lubuszanin Drezdenko Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0:2 0:0
15 28-29.10.95 Ina Goleniów Lech II Poznań 0:2 0:1
15 28-29.10.95 Błękitni Stargard Szczeciński Polonia Nowy Tomyśl 2:0 1:0
15 28-29.10.95 Polonia Chodzież Warta Śrem 2:2 2:1
15 28-29.10.95 Luboński KS Intrat-Orzeł Biały Wałcz 1:1 0:0
15 28-29.10.95 Flota Świnoujście Gwardia Koszalin 1:0 1:0
16 04-05.11.95 Pogoń II Szczecin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0:3 0:3
16 04-05.11.95 Polonia CPN Jastrowie Ina Goleniów 0:2 0:0
16 04-05.11.95 Intrat-Orzeł Biały Wałcz Lech II Poznań 2:0 1:0
16 04-05.11.95 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Polonia Nowy Tomyśl 3:0 2:0
16 04-05.11.95 Gwardia Koszalin Warta Śrem 2:0 0:0
16 04-05.11.95 Flota Świnoujście Polonia Środa Wielkopolska 2:2 0:0
16 04-05.11.95 Stal Stocznia Szczecin Polonia Chodzież 0:0
16 04-05.11.95 Luboński KS Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 0:0
16 04-05.11.95 Lubuszanin Drezdenko Kotwica Kołobrzeg 1:0 1:0
17 11-12.11.95 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Intrat-Orzeł Biały Wałcz 0:1 0:1
17 11-12.11.95 Polonia Środa Wielkopolska Stal Stocznia Szczecin 1:0 0:0
17 11-12.11.95 Polonia Nowy Tomyśl Gwardia Koszalin 3:0 1:0
17 11-12.11.95 Polonia Chodzież Luboński KS 2:0 0:0
17 11-12.11.95 Ina Goleniów Lubuszanin Drezdenko 1:1 0:0
17 11-12.11.95 Błękitni Stargard Szczeciński Polonia CPN Jastrowie 4:0 1:0
17 11-12.11.95 Warta Śrem Flota Świnoujście 0:0
17 11-12.11.95 Lech II Poznań Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 0:1
17 11-12.11.95 Kotwica Kołobrzeg Pogoń II Szczecin 3:1 1:1
18 17.04.96 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1:1 1:0 w pierwotnym terminie (09-10.03.96) przełożony
18 17.04.96 Pogoń II Szczecin Intrat-Orzeł Biały Wałcz 1:0 1:0 w pierwotnym terminie (09-10.03.96) przełożony
18 17.04.96 Polonia Nowy Tomyśl Flota Świnoujście 1:1 0:0 w pierwotnym terminie (09-10.03.96) przełożony
18 17.04.96 Lech II Poznań Gwardia Koszalin 2:0 1:0 w pierwotnym terminie (09-10.03.96) przełożony
18 17.04.96 Polonia Środa Wielkopolska Luboński KS 1:0 0:0 w pierwotnym terminie (09-10.03.96) przełożony
18 17.04.96 Błękitni Stargard Szczeciński Lubuszanin Drezdenko 1:1 0:0 w pierwotnym terminie (09-10.03.96) przełożony
18 17.04.96 Warta Śrem Stal Stocznia Szczecin 0:0 w pierwotnym terminie (09-10.03.96) przełożony
18 17.04.96 Ina Goleniów Kotwica Kołobrzeg 1:1 0:1 w pierwotnym terminie (09-10.03.96) przełożony
18 17.04.96 Polonia Chodzież Polonia CPN Jastrowie 2:0 0:0 w pierwotnym terminie (09-10.03.96) przełożony
19 01.05.96 Ina Goleniów Błękitni Stargard Szczeciński 0:2 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
19 01.05.96 Gwardia Koszalin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1:2 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
19 01.05.96 Flota Świnoujście Lech II Poznań 1:3 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
19 01.05.96 Luboński KS Warta Śrem 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
19 16-17.03.96 Stal Stocznia Szczecin Polonia Nowy Tomyśl 3:1
19 16-17.03.96 Kotwica Kołobrzeg Intrat-Orzeł Biały Wałcz 3:2
19 01.05.96 Lubuszanin Drezdenko Polonia Chodzież 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
19 16-17.03.96 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Pogoń II Szczecin 3:1
19 01.05.96 Polonia CPN Jastrowie Polonia Środa Wielkopolska 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
20 08-09.06.96 Intrat-Orzeł Biały Wałcz Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 0:1 w pierwotnym terminie przełożony
20 23-24.03.96 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Flota Świnoujście 2:0 1:0
20 08-09.06.96 Pogoń II Szczecin Gwardia Koszalin 0:1 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
20 23-24.03.96 Polonia Nowy Tomyśl Luboński KS 1:2 0:0
20 23-24.03.96 Lech II Poznań Stal Stocznia Szczecin 1:1 0:1
20 23-24.03.96 Polonia Środa Wielkopolska Lubuszanin Drezdenko 2:0 1:0
20 08-09.06.96 Błękitni Stargard Szczeciński Kotwica Kołobrzeg 5:1 2:1 w pierwotnym terminie przełożony
20 23-24.03.96 Warta Śrem Polonia CPN Jastrowie 0:2 0:2
20 23-24.03.96 Polonia Chodzież Ina Goleniów 1:1 1:0
21 30-31.03.96 Lubuszanin Drezdenko Warta Śrem 1:0 1:0
21 30-31.03.96 Flota Świnoujście Pogoń II Szczecin 3:1 1:0
21 30-31.03.96 Gwardia Koszalin Intrat-Orzeł Biały Wałcz 1:1 0:0 Rosiak 84 – Frydryszak 64
21 30-31.03.96 Kotwica Kołobrzeg Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 0:1
21 30-31.03.96 Polonia CPN Jastrowie Polonia Nowy Tomyśl 1:0 0:0
21 30-31.03.96 Błękitni Stargard Szczeciński Polonia Chodzież 4:1 2:0
21 30-31.03.96 Stal Stocznia Szczecin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0:2 0:2 Kaziów 7, T.Molewski 19
21 30-31.03.96 Ina Goleniów Polonia Środa Wielkopolska 0:2 0:1
21 30-31.03.96 Lech II Poznań Luboński KS 1:1 1:0
22 06-07.04.96 Warta Śrem Ina Goleniów 1:0 0:0
22 06-07.04.96 Polonia Chodzież Kotwica Kołobrzeg 2:1 1:0
22 06-07.04.96 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Gwardia Koszalin 2:2 1:1
22 06-07.04.96 Intrat-Orzeł Biały Wałcz Flota Świnoujście 0:1 0:1 Sawicki 3
22 06-07.04.96 Pogoń II Szczecin Stal Stocznia Szczecin 1:2 0:0
22 06-07.04.96 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Luboński KS 1:1 0:1
22 06-07.04.96 Polonia CPN Jastrowie Lech II Poznań 1:2 1:0
22 06-07.04.96 Polonia Nowy Tomyśl Lubuszanin Drezdenko 2:2 0:2
22 06-07.04.96 Polonia Środa Wielkopolska Błękitni Stargard Szczeciński 0:0
23 13-14.04.96 Flota Świnoujście Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:0 0:0
23 13-14.04.96 Kotwica Kołobrzeg Gwardia Koszalin 1:3 0:1 Miara 56 – Rosiak 13, 60, Gosik 64
23 13-14.04.96 Luboński KS Pogoń II Szczecin 1:1 0:0
23 13-14.04.96 Błękitni Stargard Szczeciński Warta Śrem 1:0 1:0 Sobaszek 42
23 13-14.04.96 Lubuszanin Drezdenko Lech II Poznań 0:0
23 13-14.04.96 Ina Goleniów Polonia Nowy Tomyśl 1:0 1:0
23 13-14.04.96 Polonia Chodzież Polonia Środa Wielkopolska 0:5 0:1
23 13-14.04.96 Stal Stocznia Szczecin Intrat -Orzeł Biały Wałcz 1:1 0:1
23 13-14.04.96 Polonia CPN Jastrowie Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0:2 0:0
24 20-21.04.96 Flota Świnoujście Polonia Chodzież 1:2 0:1
24 20-21.04.96 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Kotwica Kołobrzeg 4:0 2:0
24 20-21.04.96 Polonia CPN Jastrowie Lubuszanin Drezdenko 0:1 0:0
24 20-21.04.96 Luboński KS Ina Goleniów 5:1 2:0
24 20-21.04.96 Stal Stocznia Szczecin Błękitni Stargard Szczeciński 0:0
24 20-21.04.96 Gwardia Koszalin Polonia Środa Wielkopolska 0:1 0:0
24 20-21.04.96 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Warta Śrem 2:1 0:1
24 20-21.04.96 Intrat-Orzeł Biały Wałcz Polonia Nowy Tomyśl 3:0 2:0 Cejrowski 4, Kołacki 38, Zoumuya 78
24 20-21.04.96 Pogoń II Szczecin Lech II Poznań 0:2 0:2
25 27-28.04.96 Lubuszanin Drezdenko Pogoń II Szczecin 6:0 1:0
25 27-28.04.96 Stal Stocznia Szczecin Gwardia Koszalin 1:1 1:1 Pusz 17 – Gosik 13
25 27-28.04.96 Polonia Chodzież Polonia Nowy Tomyśl 1:1 0:0
25 27-28.04.96 Luboński KS Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2:0 1:0 Kwiatkowski 27, Drewicz 65
25 27-28.04.96 Polonia Środa Wielkopolska Warta Śrem 0:3 0:0
25 27-28.04.96 Ina Goleniów Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0:3 0:0
25 27-28.04.96 Błękitni Stargard Szczeciński Lech II Poznań 0:2 0:1 Urbaniak 29, T.Bekas 49
25 27-28.04.96 Polonia CPN Jastrowie Intrat-Orzeł Biały Wałcz 1:1 1:1
25 27-28.04.96 Kotwica Kołobrzeg Flota Świnoujście 2:0 2:0 Andrzej Wojciechowski 20, Robert Waszczyk 42
26 04-05.05.96 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Błękitni Stargard Szczeciński 5:1 3:1
26 04-05.05.96 Polonia Nowy Tomyśl Polonia Środa Wielkopolska 2:1 0:0
26 04-05.05.96 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Polonia CPN Jastrowie 2:1 1:0
26 04-05.05.96 Gwardia Koszalin Luboński KS 0:0
26 04-05.05.96 Pogoń II Szczecin Ina Goleniów 3:0 walkower walkower, na boisku 2:0 (0:0)
26 04-05.05.96 Flota Świnoujście Stal Stocznia Szczecin 1:1 0:0
26 04-05.05.96 Intrat-Orzeł Biały Wałcz Lubuszanin Drezdenko 2:1 0:1 Roman Myszka 63, Jacek Murat 67 – Włodzimierz Pastwa 33
26 04-05.05.96 Lech II Poznań Polonia Chodzież 3:1 2:0
26 04-05.05.96 Warta Śrem Kotwica Kołobrzeg 3:0 2:0 Adam Jarecki 8, Mariusz Niewiadomski 35 (k), Marek Szymandera 75
27 08.05.96 Ina Goleniów Intrat-Orzeł Biały Wałcz 0:3 walkower walkower, na boisku 0:0
27 08.05.96 Polonia CPN Jastrowie Gwardia Koszalin 1:2 1:1 Syroka 20 – Grzegorz Kubiak 39, Dębowski 78
27 08.05.96 Lubuszanin Drezdenko Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:0 0:0
27 08.05.96 Polonia Chodzież Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1:1 0:1
27 08.05.96 Kotwica Kołobrzeg Stal Stocznia Szczecin 0:3 walkower Andrzej Wojciechowski 20, 78 walkower, na boisku 2:0 (1:0)
27 08.05.96 Warta Śrem Polonia Nowy Tomyśl 7:1 3:0 walkower, wynik utrzymany z boiska
27 08-09.06.96 Polonia Środa Wielkopolska Lech II Poznań 1:1 0:0 w pierwotnym terminie, przerwany po 10 minutach przy stanie 0:0 z powodu silnych opadów deszczu
27 08.05.96 Luboński KS Flota Świnoujście 1:1 0:0
27 05.06.96 Błękitni Stargard Szczeciński Pogoń II Szczecin 5:1 2:1 w pierwotnym terminie przełożony
28 11-12.05.96 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Polonia Środa Wielkopolska 3:0 1:0 Szafer 16, Kaziów 54, Rozumek 87
28 11-12.05.96 Flota Świnoujście Polonia CPN Jastrowie 3:1 1:1
28 11-12.05.96 Stal Stocznia Szczecin Luboński KS 2:2 2:0
28 11-12.05.96 Gwardia Koszalin Lubuszanin Drezdenko 4:1 2:0
28 11-12.05.96 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Ina Goleniów 5:0 5:0
28 11-12.05.96 Intrat-Orzeł Biały Wałcz Błękitni Stargard Szczeciński 4:3 2:2 M.Iwan 19, Szapowicz 45, Myszka 67, Zoumuya 90 - Kawczyński 23 (k), Zając 29, Piskorz 90 (na 3:3)
28 11-12.05.96 Pogoń II Szczecin Polonia Chodzież 0:0
28 11-12.05.96 Lech II Poznań Warta Śrem 2:1 1:1
28 11-12.05.96 Polonia Nowy Tomyśl Kotwica Kołobrzeg 3:0 walkower walkower, na boisku 2:1 (0:0)
29 18-19.05.96 Polonia Środa Wielkopolska Pogoń II Szczecin 3:2 2:0
29 18-19.05.96 Warta Śrem Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1:3 0:1 Krzyżkowiak 53 – Kaziów 5, Soczyński 60 (k), Szafer 70
29 18-19.05.96 Polonia Nowy Tomyśl Lech II Poznań 1:4 0:1
29 18-19.05.96 Polonia Chodzież Intrat-Orzeł Biały Wałcz 0:3 0:1 Chudzyński 44, Skrzoska 87, Kępczyńśki 89
29 18-19.05.96 Błękitni Stargard Szczeciński Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 0:0
29 18-19.05.96 Ina Goleniów Gwardia Koszalin 1:6 0:4
29 18-19.05.96 Lubuszanin Drezdenko Flota Świnoujście 0:0
29 18-19.05.96 Polonia CPN Jastrowie Stal Stocznia Szczecin 0:3 walkower walkower, na boisku 1:3 (1:1)
29 18-19.05.96 Kotwica Kołobrzeg Luboński KS 2:1 0:1
30 25-26.05.96 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Polonia Chodzież 4:2 1:1
30 08-09.06.96 Luboński KS Polonia CPN Jastrowie 4:0 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
30 25-26.05.96 Intrat-Orzeł Biały Wałcz Polonia Środa Wielkopolska 3:0 3:0 Maciej Mizia 31, Jacek Murat 33, 45
30 25-26.05.96 Stal Stocznia Szczecin Lubuszanin Drezdenko 0:0
30 25-26.05.96 Flota Świnoujście Ina Goleniów 3:4 2:1
30 25-26.05.96 Gwardia Koszalin Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 2:0 Rosiak 1 (19?), Kubiak 37 – Sobaszek 68
30 25-26.05.96 Pogoń II Szczecin Warta Śrem 2:2 1:0
30 25-26.05.96 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Polonia Nowy Tomyśl 3:0 2:0
30 25-26.05.96 Lech II Poznań Kotwica Kołobrzeg 1:1 1:0
31 01-02.06.96 Polonia Nowy Tomyśl Pogoń II Szczecin 3:3 1:1
31 01-02.06.96 Kotwica Kołobrzeg Polonia CPN Jastrowie 2:0 1:0
31 01-02.06.96 Lech II Poznań Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2:3 2:0
31 01-02.06.96 Warta Śrem Intrat-Orzeł Biały Wałcz 2:0 1:0 Kaniasty 11, Wawrzyniak 61
31 01-02.06.96 Polonia Środa Wielkopolska Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4:2 0:1
31 01-02.06.96 Polonia Chodzież Gwardia Koszalin 3:0 1:0 Z.Żerko 15, Zygmunt 59, R.Dziuba 84
31 01-02.06.96 Błękitni Stargard Szczeciński Flota Świnoujście 2:0 1:0
31 01-02.06.96 Ina Goleniów Stal Stocznia Szczecin 0:4 0:2
31 05.06.96 Lubuszanin Drezdenko Luboński KS 4:0 1:0 w pierwotnym terminie przełożony Kalinowski 14, Wiśniewski 49, 59 (k), Mucha 89
32 22.05.96 Polonia Środa Wielkopolska Kotwica Kołobrzeg 2:1 1:0 mecz rozegrany awansem
32 15-16.06.96 Pogoń II Szczecin Polonia CPN Jastrowie 0:0
32 15-16.06.96 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Stal Stocznia Szczecin 3:2 1:0
32 15-16.06.96 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Lubuszanin Drezdenko 3:0 2:0
32 15-16.06.96 Lech II Poznań Ina Goleniów 3:0 walkower walkower, goście nie przyjechali na mecz
32 15-16.06.96 Polonia Nowy Tomyśl Błękitni Stargard Szczeciński 4:0 0:0
32 15-16.06.96 Warta Śrem Polonia Chodzież 5:1 3:1 Skrzypczak 16, Krzyżkowiak 28, 43, 58, Kaniasty 62 – J.Żerko 29
32 15-16.06.96 Intrat-Orzeł Biały Wałcz Luboński KS 3:2 3:0
32 12.06.96 Gwardia Koszalin Flota Świnoujście 0:1 0:0 Andrzej Sawicki 68
33 22-23.06.96 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Pogoń II Szczecin 5:0 2:0 Łukasz Wojciechowski 9, Piotr Soczyński 45 (k), Ryszard Rybak 60, Jerzy Kaziów 70, Adam Werra 77 (s)
33 22-23.06.96 Ina Goleniów Polonia CPN Jastrowie 1:2 1:2
33 22-23.06.96 Lech II Poznań Intrat-Orzeł Biały Wałcz 2:0 0:0 Tomasz Bekas 60, Maciej Kulik 75
33 22-23.06.96 Polonia Nowy Tomyśl Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 0:0
33 22-23.06.96 Warta Śrem Gwardia Koszalin 1:2 1:1
33 22-23.06.96 Polonia Środa Wielkopolska Flota Świnoujście 3:1 0:0
33 22-23.06.96 Polonia Chodzież Stal Stocznia Szczecin 1:4 0:1
33 22-23.06.96 Błękitni Stargard Szczeciński Luboński KS 0:3 0:2
33 22-23.06.96 Kotwica Kołobrzeg Lubuszanin Drezdenko 2:1 0:1
34 26.06.96 Intrat-Orzeł Wałcz Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0:0
34 26.06.96 Stal Stocznia Szczecin Polonia Środa Wielkopolska 3:1 2:0
34 26.06.96 Gwardia Koszalin Polonia Nowy Tomyśl 3:0 walkower walkower, goście nie przyjechali na mecz
34 26.06.96 Luboński KS Polonia Chodzież 1:0 0:0
34 26.06.96 Lubuszanin Drezdenko Ina Goleniów 3:0 walkower walkower, goście nie przyjechali na mecz
34 26.06.96 Polonia CPN Jastrowie Błękitni Stargard Szczeciński 0:2 0:1
34 26.06.96 Flota Świnoujście Warta Śrem 2:1 1:0
34 26.06.96 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Lech II Poznań 5:2 1:1
34 26.06.96 Pogoń II Szczecin Kotwica Kołobrzeg 1:3 0:3
Mariusz Chodała
Mariusz Chodała
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki

Więcej tego autora

Powiązane

Advertismentspot_img

Najnowsze

Tabela klubów z najsilniejszych lig w Europie

W tym miejscu znajdziesz tabele zbiorcze porównujące wyniki drużyn z ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej i niemieckiej. W ramach porównania sprawdzamy wyniki osiągnięte we...

Derby County – historia Baranów

Derby County to jeden z najstarszych klubów piłkarskich w Anglii i tym samym posiada on niezwykle bogatą historię. Popularne "Barany" były zarówno mistrzem kraju, ale też przychodziło im grać w 3 lidze. W tym artykule opisujemy ich słodko-gorzką historię.

Gheorghe Hagi – Generał złotego pokolenia

Złote pokolenie rumuńskiej piłki nosi wiele imion - jednym z najważniejszych jest Gheorghe Hagi. Zapraszamy do poznania jego historii.