Archiwum wyników III ligi 1995-96

Czas czytania: 2 m.

Grupa małopolska

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PKT ZW. REM. POR. BR+ BR-
1 Wawel Kraków 34 77 86 27 23 8 3
2 Wisłoka Dębica 34 75 80 31 22 9 3
3 Kamax Kańczuga 34 70 53 29 20 10 4
4 Stal Rzeszów 34 66 70 32 20 6 8
5 Czuwaj Przemyśl 34 59 55 34 16 11 7
6 Izolator Boguchwała 34 55 45 32 16 7 11
7 Stal Sanok 34 53 38 27 15 8 11
8 Polonia Przemyśl 34 46 49 47 12 10 12
9 Pogoń Leżajsk 34 45 44 45 13 6 15
10 Kabel Kraków 34 42 41 49 12 6 16
11 Karpaty Siepraw 34 41 42 48 12 5 17
12 Świt Krzeszowice 34 41 40 61 11 8 15
13 Tarnovia Tarnów 34 39 40 50 10 9 15
14 Dalin Myślenice 34 38 39 44 9 11 14
15 Resovia 34 36 40 56 10 6 18
16 Kolbuszowianka Kolbuszowa 34 28 33 66 7 7 20
17 Karpaty Krosno 34 24 25 73 7 3 24
18 Unia II Tarnów 34 16 33 102 4 4 26

Tabela krzyżowa

KLUB Wawel Wisłoka Kamax Stal Rzeszów Czuwaj Izolator Stal Sanok Polonia Pogoń Kabel Karpaty Siepraw Świt Tarnovia Dalin Resovia Kolbuszowianka Karpaty Krosno Unia II 
Wawel Kraków xxx 1:1 1:2 1:0 3:3 2:0 2:1 1:0 3:0 3:1 4:1 7:0 1:1 2:1 3:1 1:0 6:2 10:0
Wisłoka Dębica 2:2 xxx 2:2 1:1 0:3 2:0 1:0 4:1 1:0 2:0 4:2 1:0 2:0 3:1 2:0 3:1 11:0 6:2
Kamax Kańczuga 1:1 2:1 xxx 1:2 2:1 2:1 2:2 0:0 1:0 1:1 3:2 2:0 1:0 1:0 2:1 2:1 1:0 2:0
Stal Rzeszów 1:0 4:3 0:1 xxx 1:1 2:1 2:1 4:0 0:1 2:2 1:0 2:0 4:1 1:2 2:0 9:2 2:0 7:2
Czuwaj Przemyśl 1:1 1:1 2:2 1:0 xxx 2:0 2:1 2:2 0:0 2:1 2:0 4:0 3:1 2:2 3:1 2:0 4:0 4:1
Izolator Boguchwała 1:3 2:4 1:1 1:0 0:1 xxx 2:1 1:0 4:1 3:0 0:0 4:1 1:0 3:0 4:0 2:0 0:0 2:0
Stal Sanok 0:1 2:2 1:0 0:0 3:0 1:1 xxx 2:0 2:1 0:0 2:0 1:0 2:1 1:0 1:0 3:1 2:0 1:1
Polonia Przemyśl 2:2 0:0 1:5 2:2 1:0 2:1 2:1 xxx 2:0 3:2 1:0 2:0 0:0 2:1 1:1 1:1 4:1 6:0
Pogoń Leżajsk 0:2 0:3 0:1 1:3 0:3 3:1 1:1 1:0 xxx 0:0 0:1 4:1 3:1 0:0 3:0 2:1 5:1 3:1
Kabel Kraków 0:4 0:2 0:2 1:4 2:0 0:1 0:1 3:2 2:1 xxx 3:1 1:1 3:0 1:0 0:1 2:1 1:0 1:0
Karpaty Siepraw 0:0 1:2 1:3 0:1 0:1 0:1 1:0 0:2 4:2 2:2 xxx 4:1 1:1 1:1 2:0 1:0 1:2 4:1
Świt Krzeszowice 1:0 0:2 2:3 1:6 4:1 1:1 1:0 4:1 4:2 1:0 3:2 xxx 0:0 1:1 1:0 0:0 1:0 1:1
Tarnovia Tarnów 2:4 1:1 2:0 0:2 1:1 2:1 0:0 3:1 0:3 1:2 0:3 0:2 xxx 3:3 1:0 2:0 2:0 4:1
Dalin Myślenice 0:2 0:0 0:0 0:1 1:2 0:0 1:0 0:0 1:2 2:1 3:0 2:2 0:2 xxx 5:2 3:0 4:1 1:0
Resovia 0:4 0:2 1:1 1:0 1:0 0:2 2:0 0:0 1:1 2:3 0:1 0:4 1:1 0:0 xxx 4:0 2:1 8:1
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:2 1:3 0:0 1:2 1:1 0:0 0:3 2:1 0:0 2:1 1:3 4:0 3:2 3:0 2:4 xxx 0:0 3:2
Karpaty Krosno 1:2 0:2 0:3 1:1 1:0 0:1 0:1 2:1 0:2 2:1 0:1 2:1 1:3 4:2 1:2 0:2 xxx 2:1
Unia II Tarnów 1:5 1:4 2:1 2:1 0:0 1:2 0:1 1:6 0:2 0:4 1:2 1:1 0:2 1:2 2:4 5:0 1:0 xxx

Najlepsi strzelcy

23 – Koziołek (Stal Rzeszów)
20 – Wołowicz (Wawel)
17 – Kalita (Wisłoka), Kogut (Pogoń)
15 – Kasprzyk (Wisłoka), Stelmach (Kamax)

Mecze

LP DATA GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK PO 45' BRAMKI / UWAGI
1 05-06.08.95 Pogoń Leżajsk Wawel Kraków 0:2 0:0 Szary 64, Kapinos 75
1 05-06.08.95 Karpaty Krosno Stal Sanok 0:1 0:1 Mulawka 25
1 05-06.08.95 Czuwaj Przemyśl Tarnovia Tarnów 3:1 2:0 Sakowski 10, Szot 30, Jaroch 51 – R.Mikołajczak 50
1 05-06.08.95 Stal Rzeszów Dalin Myślenice 1:2 1:2 Sz.Szeliga 41 – Bierówka 12, Stoch 31
1 05-06.08.95 Unia II Tarnów Kolbuszowianka Kolbuszowa 5:0 1:0 Czerwony 40, G.Urasiński 46, G.Jasiak 56, 81, 84
1 05-06.08.95 Świt Krzeszowice Resovia 1:0 1:0 Piątek 45
1 05-06.08.95 Wisłoka Dębica Polonia Przemyśl 4:1 3:0 Podlasek 20, Dziedzic 28, 30, Piotr Brożek 64 – Rop 47
1 05-06.08.95 Izolator Boguchwała Karpaty Siepraw 0:0
1 05-06.08.95 Kabel Kraków Kamax Kańczuga 0:2 0:1 Dariusz Boroń 5, Pinda 47
2 12-13.08.95 Wawel Kraków Kamax Kańczuga 1:2 0:0 Szary 85 – Tułacz 67, Stelmach 80
2 12-13.08.95 Karpaty Siepraw Kabel Kraków 2:2 1:1
2 12-13.08.95 Polonia Przemyśl Izolator Boguchwała 2:1 0:0 Niemiec 67 (k), Kruczek 70 – Janicki 84
2 12-13.08.95 Resovia Wisłoka Dębica 0:2 0:2 Piotr Brożek 13, 42
2 12-13.08.95 Kolbuszowianka Kolbuszowa Świt Krzeszowice 4:0 2:0 Szalony 24, 30, Sito 65, 73
2 12-13.08.95 Dalin Myślenice Unia II Tarnów 1:0 1:0
2 12-13.08.95 Tarnovia Tarnów Stal Rzeszów 0:2 0:1 Arkadiusz Mosur 18, Koziołek 58
2 12-13.08.95 Stal Sanok Czuwaj Przemyśl 3:0 2:0 Mulawka 17, Michalak 61, Ząbkiewicz 64
2 12-13.08.95 Pogoń Leżajsk Karpaty Krosno 5:1 2:1 J.Kisielewicz 12, 70, Baj 27, Cich 85, Kogut 88 – Artur Ząbek 42
3 19-20.08.95 Karpaty Krosno Wawel Kraków 1:2 0:1 Piotr Stopa 53 (k) – Szary 31, Klimczak 76
3 19-20.08.95 Czuwaj Przemyśl Pogoń Leżajsk 0:0
3 19-20.08.95 Stal Rzeszów Stal Sanok 2:1 1:1 Sz.Szeliga 15, Machaj 54 – Marud 23
3 19-20.08.95 Unia II Tarnów Tarnovia Tarnów 0:2 0:1
3 19-20.08.95 Świt Krzeszowice Dalin Myślenice 1:1 1:0
3 19-20.08.95 Wisłoka Dębica Kolbuszowianka Kolbuszowa 3:1 3:0 Dziedzic 21, 44, Gromala 23 – Gruszecki 87
3 19-20.08.95 Izolator Boguchwała Resovia 4:0 0:0 Mikłoś 51, 64, Kramarz 81 (k), Bożek 86
3 19-20.08.95 Kabel Kraków Polonia Przemyśl 3:2 3:1 Kłaput 10, Bania 24, Filipczak 33 – Mazur 32, Piechota 46
3 19-20.08.95 Kamax Kańczuga Karpaty Siepraw 3:2 2:0 Stelmach 12, Tułacz 45, Barnak 65 – Gąsior 60, Janusz 78
4 26-27.08.95 Wawel Kraków Karpaty Siepraw 4:1 0:1
4 26-27.08.95 Polonia Przemyśl Kamax Kańczuga 1:5 1:1 Maciej Buczkowski 25 – Pinda 41, 89, Edward Słysz 56, Stelmach 68, 70
4 26-27.08.95 Resovia Kabel Kraków 2:3 2:2 Matuła 5, Skowron 21 – Dudzik 31, Filipczak 22, Bania 90
4 26-27.08.95 Kolbuszowianka Kolbuszowa Izolator Boguchwała 0:0
4 26-27.08.95 Dalin Myślenice Wisłoka Dębica 0:0
4 26-27.08.95 Tarnovia Tarnów Świt Krzeszowice 0:2 0:0
4 26-27.08.95 Stal Sanok Unia II Tarnów 1:1 0:1 Mulawka 47 – Habel 19
4 26-27.08.95 Pogoń Leżajsk Stal Rzeszów 1:3 0:1 Kogut 77 – Machaj 39, Koziołek 52, 87
4 26-27.08.95 Karpaty Krosno Czuwaj Przemyśl 1:0 1:0 Artur Ząbek 6
5 30.08.95 Czuwaj Przemyśl Wawel Kraków 1:1 1:1 Dołega 20 – Kapinos 24
5 30.08.95 Stal Rzeszów Karpaty Krosno 2:0 1:0 Koziołek 44, Sz.Szeliga 78 (k)
5 30.08.95 Unia II Tarnów Pogoń Leżajsk 0:2 0:0 Kogut 50, T.Szmuc 53
5 30.08.95 Świt Krzeszowice Stal Sanok 1:0 1:0 Pudełko 36
5 30.08.95 Wisłoka Dębica Tarnovia Tarnów 2:0 2:0 Gromala 42, Kalita 43
5 30.08.95 Izolator Boguchwała Dalin Myślenice 3:0 0:0 Kramarz 64 (k), Kocot 73, 75
5 30.08.95 Kabel Kraków Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:1 1:0 Zając 21, Malinowski 57 – Szczęch 75
5 30.08.95 Kamax Kańczuga Resovia 2:1 1:0 Tułacz 9, Boroń 75 – Ciurkot
5 30.08.95 Karpaty Siepraw Polonia Przemyśl 0:2 0:1 Buczkowski 1, Paweł Curzytek 48
6 02-03.09.95 Wawel Kraków Polonia Przemyśl 1:0 1:0 Nylec 37
6 02-03.09.95 Resovia Karpaty Siepraw 0:1 0:1
6 02-03.09.95 Kolbuszowianka Kolbuszowa Kamax Kańczuga 0:0
6 02-03.09.95 Dalin Myślenice Kabel Kraków 2:1 0:1
6 02-03.09.95 Tarnovia Tarnów Izolator Boguchwała 2:1 0:0 Minnich 66, T.Prokop 78 – Janicki 68
6 02-03.09.95 Stal Sanok Wisłoka Dębica 2:2 1:0 Mulawka 34, 72 – Gromala 59, Stawarz 86
6 02-03.09.95 Pogoń Leżajsk Świt Krzeszowice 4:1 0:1
6 02-03.09.95 Karpaty Krosno Unia II Tarnów 2:1 1:0 Artur Ząbek 21, Wierdak 80 – Sysło 61
6 02-03.09.95 Czuwaj Przemyśl Stal Rzeszów 1:0 0:0 Szot 83
7 09-10.09.95 Stal Rzeszów Wawel Kraków 1:0 0:0 Koziołek 62
7 09-10.09.95 Unia II Tarnów Czuwaj Przemyśl 0:0
7 09-10.09.95 Świt Krzeszowice Karpaty Krosno 1:0 0:0 Wortman 78 (k)
7 09-10.09.95 Wisłoka Dębica Pogoń Leżajsk 1:0 0:0 Piotr Brożek 87
7 09-10.09.95 Izolator Boguchwała Stal Sanok 2:1 1:1 Kramarz 41, Marszał 60 – Marut 37
7 09-10.09.95 Kabel Kraków Tarnovia Tarnów 3:0 2:0
7 09-10.09.95 Kamax Kańczuga Dalin Myślenice 1:0 1:0 Boroń 2
7 09-10.09.95 Karpaty Siepraw Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:0 0:0 Zięba 61
7 09-10.09.95 Polonia Przemyśl Resovia 1:1 1:1 Komar 37 – Wojciech Zieliński 20
8 13.09.95 Wawel Kraków Resovia 3:1 1:0 Tyrka 7, Wołowicz 65 (k), Jacyna 89 – Matuła 63
8 13.09.95 Kolbuszowianka Kolbuszowa Polonia Przemyśl 2:1 1:0 Szalony 13, Sito 48 – Curzytek 62
8 13.09.95 Dalin Myślenice Karpaty Siepraw 3:0 2:0 Nowak 19, Rudzki 20, Fornalik 50
8 13.09.95 Tarnovia Tarnów Kamax Kańczuga 2:0 1:0 Janicki 30, Prokop 51
8 13.09.95 Stal Sanok Kabel Kraków 0:0
8 13.09.95 Pogoń Leżajsk Izolator Boguchwała 3:1 1:0 Janicki 28 (s), Kogut 76, T.Szmuc 88 – Marszał 61
8 13.09.95 Czuwaj Przemyśl Świt Krzeszowice 4:0 1:0 Jaroch 13, Wilk 53, Piątek 59 (s), Noga 82
8 13.09.95 Stal Rzeszów Unia II Tarnów 7:2 4:0 Koziołek 3, 30, 63, 77, Dąbek 14, Machaj 44, Pacuła 87 – Pierzchała 72, Wstępnik 81
8 11.10.95 Karpaty Krosno Wisłoka Dębica 0:2 0:2 Maik 6, Kalita 37 (w pierwotnym terminie przełożony z powodu udziału Wisłoki w Pucharze Polski)
9 16-17.09.95 Unia II Tarnów Wawel Kraków 1:5 0:3
9 16-17.09.95 Świt Krzeszowice Stal Rzeszów 1:6 1:2 Bujak 38 – Machaj 23, 55, 58, Kuter 43, Paweł Koziołek 84, Grzegorz Musiał 87
9 16-17.09.95 Wisłoka Dębica Czuwaj Przemyśl 0:3 0:2 Maciej Dołęga 6, 15, 81
9 16-17.09.95 Izolator Boguchwała Karpaty Krosno 0:0
9 16-17.09.95 Kabel Kraków Pogoń Leżajsk 2:1 0:0 Koźmik 46, Grudek 79 – Kisielewicz 77
9 16-17.09.95 Kamax Kańczuga Stal Sanok 2:2 1:0 Edward Słysz 10, Stelmach 65 – Michalak 70, 85
9 16-17.09.95 Karpaty Siepraw Tarnovia Tarnów 1:1 0:1
9 16-17.09.95 Polonia Przemyśl Dalin Myślenice 2:1 1:1 Mariusz Rop 19, 57 – Kusek 30
9 16-17.09.95 Resovia Kolbuszowianka Kolbuszowa 4:0 1:0 Haber 36, Sakowski 61, 73, Wojciech Zieliński 66 (karny)
10 23-24.09.95 Wawel Kraków Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:0 0:0 Wołowicz 53
10 23-24.09.95 Dalin Myślenice Resovia 5:2 3:0 Rudzki 6, Tutak 29 (s), Moskal 42, Nowak 51, Wątor 54 – Solarz 58, Biliński 75
10 23-24.09.95 Tarnovia Tarnów Polonia Przemyśl 3:1 1:0 T.Prokop 23, 79, Sadłoń 48 – Załoga 70
10 23-24.09.95 Stal Sanok Karpaty Siepraw 2:0 1:0 Sieradzki 38, Kornecki 86
10 23-24.09.95 Pogoń Leżajsk Kamax Kańczuga 0:1 0:0 Stelmach 64
10 23-24.09.95 Karpaty Krosno Kabel Kraków 2:1 1:0 Kwolek 28, Wierdak 84 – Grudek 61
10 23-24.09.95 Czuwaj Przemyśl Izolator Boguchwała 2:0 1:0 Grzegorz Wilk 8, 70
10 23-24.09.95 Stal Rzeszów Wisłoka Dębica 4:3 0:2 Musiał 47, Kuter 54, Majda 68, Piotr Dąbek 72 – Podlasek 23, Stach 32, Piotr Brożek 81
10 23-24.09.95 Unia II Tarnów Świt Krzeszowice 1:1 0:0 Czerwony 79 – Myśliwski 87
11 30.09-01.10.95 Świt Krzeszowice Wawel Kraków 1:0 0:0 Bujak 71
11 30.09-01.10.95 Wisłoka Dębica Unia II Tarnów 6:2 4:0 Piotr Brożek 22, Kalita 22, Dziedzic 26, Kalita 41, 72 (k), Podlasek 74 - Habel 69, Pierzchała 76
11 30.09-01.10.95 Izolator Boguchwała Stal Rzeszów 1:0 1:0 Mikłoś 41 (k)
11 30.09-01.10.95 Kabel Kraków Czuwaj Przemyśl 2:0 0:0 Bania 52, 63
11 30.09-01.10.95 Kamax Kańczuga Karpaty Krosno 1:0 0:0 Edward Słysz 60
11 30.09-01.10.95 Karpaty Siepraw Pogoń Leżajsk 4:2 1:2 Stępniowski 18, 81, Panuś 48 (k), 51 (k) – Kogut 3, Cich 14
11 30.09-01.10.95 Polonia Przemyśl Stal Sanok 2:1 2:1 Wajda 2, Mariusz Rop 13 – Gołda 41
11 30.09-01.10.95 Resovia Tarnovia Tarnów 1:1 0:0 Tutak 72 – Minnich 90
11 30.09-01.10.95 Kolbuszowianka Kolbuszowa Dalin Myślenice 3:0 2:0 Szalony 33, 44, Lorenc 80 (k)
12 07-08.10.95 Wawel Kraków Dalin Myślenice 2:1 2:1
12 07-08.10.95 Tarnovia Tarnów Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:0 1:0 Tomasz Prokop 44, Minnich 69 (k)
12 07-08.10.95 Stal Sanok Resovia 1:0 0:0 Ząbkiewicz 77
12 07-08.10.95 Pogoń Leżajsk Polonia Przemyśl 1:0 0:0 Kogut 90
12 07-08.10.95 Karpaty Krosno Karpaty Siepraw 0:1 0:0 Machaj 85
12 07-08.10.95 Czuwaj Przemyśl Kamax Kańczuga 2:2 1:1 Maciej Dołęga 10, 66 – Pinda 38, Barnak 68
12 07-08.10.95 Stal Rzeszów Kabel Kraków 2:2 1:2 Sz.Szeliga 25, Rzeszutko 59 – Gródek 3, Koźmik 24
12 07-08.10.95 Unia II Tarnów Izolator Boguchwała 1:2 1:1 H.Stępnik 36 – Mikłoś 1, Kramarz 52
12 07-08.10.95 Świt Krzeszowice Wisłoka Dębica 0:2 0:0 Kalita 86, 90 (k)
13 14-15.10.95 Wisłoka Dębica Wawel Kraków 2:2 2:1 Piotr Brożek 25, Kalita 45 – Stach 33 (s), Jacyna 60
13 14-15.10.95 Izolator Boguchwała Świt Krzeszowice 4:1 2:0 Skiba 29, 36, Chmiel 46, Kocot 87 – Żuchowski 71 (k)
13 14-15.10.95 Kabel Kraków Unia II Tarnów 1:0 0:0
13 14-15.10.95 Kamax Kańczuga Stal Rzeszów 1:2 0:0 Stelmach 49 (k) – Musiał 47 (k), Marian Słysz 82 (s)
13 14-15.10.95 Karpaty Siepraw Czuwaj Przemyśl 0:1 0:0 Zając 75
13 14-15.10.95 Polonia Przemyśl Karpaty Krosno 4:1 2:1 Mariusz Rop 22, 78, Buczkowski 26, Kościelny 76 – Artur Ząbek 87
13 14-15.10.95 Resovia Pogoń Leżajsk 1:1 0:1 Haber 83 – Henryk Rożek 5
13 14-15.10.95 Kolbuszowianka Kolbuszowa Stal Sanok 0:3 0:2 Michalak 14, 22, Hendzel 73
13 14-15.10.95 Dalin Myślenice Tarnovia Tarnów 0:2 0:1
14 21-22.10.95 Stal Sanok Dalin Myślenice 1:0 0:0 Hendzel 59
14 21-22.10.95 Pogoń Leżajsk Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:1 2:1 Kisielewicz 8, Kogut 39 – Sito 6
14 21-22.10.95 Karpaty Krosno Resovia 1:2 0:2 Ginalski 48 – Tomasz Pikul 30, Amarowicz 36
14 21-22.10.95 Czuwaj Przemyśl Polonia Przemyśl 2:2 1:1 Dołęga 38, Porębny 64 – Mazur 31, Curzytek 48
14 21-22.10.95 Stal Rzeszów Karpaty Siepraw 1:0 1:0 Koziołek 35
14 21-22.10.95 Unia II Tarnów Kamax Kańczuga 2:1 1:0 Szczerba 45, Urasiński 90 – Sysło 73 (s)
14 21-22.10.95 Świt Krzeszowice Kabel Kraków 1:0 1:0
14 21-22.10.95 Wisłoka Dębica Izolator Boguchwała 2:0 2:0 Stawarz 4, Pieczonka 11 (s)
14 24.10.95 Wawel Kraków Tarnovia Tarnów 1:1 1:0 w pierwotnym terminie przełożony
15 28-29.10.95 Izolator Boguchwała Wawel Kraków 1:3 0:0 Jaromir Kocot 80 – Piotr Jacyna 47, 55, Gabriel Gonzales 57
15 28-29.10.95 Kabel Kraków Wisłoka Dębica 0:2 0:0 Kalita 46, 90
15 28-29.10.95 Kamax Kańczuga Świt Krzeszowice 2:0 0:0 Pinda 70, Tułacz 90
15 28-29.10.95 Karpaty Siepraw Unia II Tarnów 4:1 2:0
15 28-29.10.95 Polonia Przemyśl Stal Rzeszów 2:2 1:1 Curzytek 26, Kogut 70 – Dąbek 3, Koziołek 57
15 28-29.10.95 Resovia Czuwaj Przemyśl 1:0 0:0 Marek Haber 67
15 28-29.10.95 Kolbuszowianka Kolbuszowa Karpaty Krosno 0:0
15 28-29.10.95 Dalin Myślenice Pogoń Leżajsk 1:2 1:1 Szanorow 45 – Kogut 24, Lipiński 83
15 28-29.10.95 Tarnovia Tarnów Stal Sanok 0:0
16 04-05.11.95 Wawel Kraków Stal Sanok 2:1 1:1 Arkadiusz Wołowicz 45, 52 – Ratysław Wasilenko 42
16 04-05.11.95 Czuwaj Przemyśl Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:0 0:0 Dubiel 77, Sakowski 90
16 04-05.11.95 Świt Krzeszowice Karpaty Siepraw 3:2 1:1
16 18-19.11.95 Pogoń Leżajsk Tarnovia Tarnów 3:1 2:1 Kisielewicz 3, Kogut 28 (k), Cich 76 – Minnich 23 (w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych)
16 18-19.11.95 Karpaty Krosno Dalin Myślenice 4:2 2:0 Artur Ząbek 4, 34, 67, 77 – Spyrka 89, Nowak 90 (w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych)
16 18-19.11.95 Stal Rzeszów Resovia 2:0 1:0 Arkadiusz Mosur 23, Krzysztof Majda 62 (w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych)
16 18-19.11.95 Unia II Tarnów Polonia Przemyśl 1:6 0:2 Pierzchała 51 – Buczkowski 3, 55, Curzytek 24, Paszek 74, Wajda 85, Pankiewicz 89 (w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych)
16 18-19.11.95 Wisłoka Dębica Kamax Kańczuga 2:2 1:1 Kalita 36, Mitek 59 – Stelmach 42, 79 (w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych)
16 18-19.11.95 Izolator Boguchwała Kabel Kraków 3:0 2:0 Kocot 9, Marszał 38, 69 (w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych)
17 11-12.11.95 Kabel Kraków Wawel Kraków 0:4 0:1
17 11-12.11.95 Kamax Kańczuga Izolator Boguchwała 2:1 0:1 Pieczek 75, Tułacz 78 – Kocot 2
17 11-12.11.95 Karpaty Siepraw Wisłoka Dębica 1:2 0:1 Stępniewski 68 – Piotr Brożek 5, 52
17 11-12.11.95 Polonia Przemyśl Świt Krzeszowice 2:0 1:0 Krzysztof Kogut 12, Paszek 76
17 11-12.11.95 Resovia Unia II Tarnów 8:1 4:0 Haber 10, 37, 80, A.Zieliński 41, T.Pikiel 45, Tutak 48, 76, W.Zieliński 65 – Habel 77
17 11-12.11.95 Kolbuszowianka Kolbuszowa Stal Rzeszów 1:2 0:1 Grzegorz Romaniuk 75 – Sz.Szeliga 44, 66
17 11-12.11.95 Dalin Myślenice Czuwaj Przemyśl 1:2 0:1 Stoch 68 – Sakowski 17, Wątor 20 (s)
17 11-12.11.95 Tarnovia Tarnów Karpaty Krosno 2:0 0:0 Surman 81, A.Prokop 90
17 11-12.11.95 Stal Sanok Pogoń Leżajsk 2:1 2:1 Michalak 2, 39 – Uchman 29
18 30-31.03.96 Wawel Kraków Pogoń Leżajsk 3:0 1:0 Arkadiusz Wołowicz 16, Szewczyk 52, Gonzales 55
18 30-31.03.96 Stal Sanok Karpaty Krosno 2:0 2:0 Kornecki 5, Łoch 43
18 30-31.03.96 Tarnovia Tarnów Czuwaj Przemyśl 1:1 0:1 T.Prokop 71 – Szot 18
18 30-31.03.96 Dalin Myślenice Stal Rzeszów 0:1 0:1 Bierówka 44 (s)
18 30-31.03.96 Kolbuszowianka Kolbuszowa Unia II Tarnów 3:2 1:1 Gabriel Lukacik 27, Janusz Marud 49, Marek Lorenc 75 – Palej 35, Pikul 53
18 30-31.03.96 Resovia Świt Krzeszowice 0:4 0:2 Żuchowski 19 (k), Kopystijański 26, Bujak 67, Kępski 73
18 17.04.96 Polonia Przemyśl Wisłoka Dębica 0:0 w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
18 30-31.03.96 Karpaty Siepraw Izolator Boguchwała 0:1 0:1 Adam Mikłoś 34
18 30-31.03.96 Kamax Kańczuga Kabel Kraków 1:1 1:1 Stelmach 41 – Dembiczak 35 (s)
19 06-07.04.96 Kamax Kańczuga Wawel Kraków 1:1 0:0 Mariusz Stelmach 48 (k) – Gościniak 50
19 06-07.04.96 Kabel Kraków Karpaty Siepraw 3:1 0:1
19 06-07.04.96 Izolator Boguchwała Polonia Przemyśl 1:0 0:0 Syniec 56
19 06-07.04.96 Wisłoka Dębica Resovia 2:0 1:0 Podlasek 31, Paweł Kasprzyk 59
19 17.04.96 Świt Krzeszowice Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:0 w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
19 06-07.04.96 Unia II Tarnów Dalin Myślenice 1:2 1:1
19 06-07.04.96 Stal Rzeszów Tarnovia Tarnów 4:1 1:0 Paweł Koziołek 23, Szczepan Szeliga 53, Maciej Huzarski 78, 82 – Tomasz Prokop 88
19 06-07.04.96 Czuwaj Przemyśl Stal Sanok 2:1 2:0 Mirosław Jabłoński 33, Wilk 36 – Hendzel 67 (k)
19 06-07.04.96 Karpaty Krosno Pogoń Leżajsk 0:2 0:1 Marek Kogut 7, Cich 71
20 13-14.04.96 Wawel Kraków Karpaty Krosno 6:2 3:0 Arkadiusz Wołowicz 5, 26, 57, 67, Gonzales 39, Jacyna 66 – Ginalski 65, Pastuszak 76
20 13-14.04.96 Pogoń Leżajsk Czuwaj Przemyśl 0:3 0:3 Badowicz 10, 11, Wilk 45
20 13-14.04.96 Stal Sanok Stal Rzeszów 0:0
20 13-14.04.96 Tarnovia Tarnów Unia II Tarnów 4:1 1:1
20 13-14.04.96 Dalin Myślenice Świt Krzeszowice 2:2 0:1
20 13-14.04.96 Kolbuszowianka Kolbuszowa Wisłoka Dębica 1:3 0:2 Młynarczyk 60 – Kasprzyk 17, 24, Podlasek 67
20 13-14.04.96 Resovia Izolator Boguchwała 0:2 0:0 Klimczak 46, Cygan 72 (s)
20 13-14.04.96 Polonia Przemyśl Kabel Kraków 3:2 1:1 Buczkowski 25, Niemiec 49 (k), Pankiewicz 68 – Janicki 28, Kędziak 83
20 13-14.04.96 Karpaty Siepraw Kamax Kańczuga 1:3 1:1 Machaj 10 – Stelmach 37, 70, 74
21 20-21.04.96 Karpaty Siepraw Wawel Kraków 0:0
21 20-21.04.96 Kamax Kańczuga Polonia Przemyśl 0:0
21 20-21.04.96 Kabel Kraków Resovia 0:1 0:0 Wojciech Zieliński 87
21 20-21.04.96 Izolator Boguchwała Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:0 1:0 Skiba 25, Syniec 59
21 20-21.04.96 Wisłoka Dębica Dalin Myślenice 3:1 1:0 Sławomir Kalita 36 (k), Krzysztof Benedyk 79, Stopa 86 – Olczykowski 88
21 20-21.04.96 Świt Krzeszowice Tarnovia Tarnów 0:0
21 20-21.04.96 Unia II Tarnów Stal Sanok 0:1 0:0 Sieradzki 81
21 20-21.04.96 Stal Rzeszów Pogoń Leżajsk 0:1 0:0 Marek Kogut 87
21 20-21.04.96 Czuwaj Przemyśl Karpaty Krosno 4:0 4:0 Józef Stefanik 13, Waldemar Jaroch 15, Szot 25, Badowicz 41
22 27-28.04.96 Wawel Kraków Czuwaj Przemyśl 3:3 2:2 Nylec 5, Kapinos 12, Gościniak 84 (bądź Rączka 84 s) – Piotr Badowicz 33, Edward Tyburski 43 (k), Jaroch 57
22 27-28.04.96 Karpaty Krosno Stal Rzeszów 1:1 0:1 Grzegorz Pastuszak 48 – Paweł Koziołek 42
22 27-28.04.96 Pogoń Leżajsk Unia II Tarnów 3:1 0:1 Cich 55, Rożek 65, Kogut 82 – Pierzchała 16
22 27-28.04.96 Stal Sanok Świt Krzeszowice 1:0 1:0 Żuchowski 43 (s)
22 27-28.04.96 Tarnovia Tarnów Wisłoka Dębica 1:1 1:0 Mikołajczak 24 – Kalita 65 (k)
22 27-28.04.96 Dalin Myślenice Izolator Boguchwała 0:0
22 27-28.04.96 Kolbuszowianka Kolbuszowa Kabel Kraków 2:1 0:0 Marud 58, Szalony 77 – Kłaput 81 (k)
22 27-28.04.96 Resovia Kamax Kańczuga 1:1 0:1 Tomasz Pikiel 76 – Tomasz Dobosz 43
22 27-28.04.96 Polonia Przemyśl Karpaty Siepraw 1:0 1:0 Curzytek 5
23 01.05.96 Polonia Przemyśl Wawel Kraków 2:2 2:2 Niemiec 17 (k), Pankiewicz 19 – Arkadiusz Wołowicz 31, Kapinos 41
23 01.05.96 Karpaty Siepraw Resovia 2:0 2:0 Panuś 6, Machaj 17
23 01.05.96 Kamax Kańczuga Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:1 2:0 Pinda 27, Pieczek 44 – Lorenc 72
23 01.05.96 Kabel Kraków Dalin Myślenice 1:0 1:0
23 01.05.96 Izolator Boguchwała Tarnovia Tarnów 1:0 1:0 Marszał 37
23 01.05.96 Wisłoka Dębica Stal Sanok 1:0 1:0 Kasprzyk 5
23 01.05.96 Świt Krzeszowice Pogoń Leżajsk 4:2 0:1 Kępski 49, Jawień 53, Kopystjański 62, Bujak 77 – Wnuk 2, Kisielewicz 79
23 01.05.96 Unia II Tarnów Karpaty Krosno 1:0 0:0 Czerwony 70
23 01.05.96 Stal Rzeszów Czuwaj Przemyśl 1:1 1:0 Majda 43 – Jabłoński 54
24 04-05.05.96 Wawel Kraków Stal Rzeszów 1:0 0:0 Krzysztof Szary 82 (k)
24 04-05.05.96 Czuwaj Przemyśl Unia II Tarnów 4:1 2:0 Wilk 31, Tyburski 45 (k), Dołęga 54, Stefanik 65 – Wójcik 82
24 04-05.05.96 Karpaty Krosno Świt Krzeszowice 2:1 1:1 Robert Gorzynik 33, 78 (k) – Jaworski 43
24 04-05.05.96 Pogoń Leżajsk Wisłoka Dębica 0:3 0:1 Kasprzyk 1, Kalita 82, Benedyk 88
24 04-05.05.96 Stal Sanok Izolator Boguchwała 1:1 1:1 Kornecki 15 – Żebrakowski 5
24 04-05.05.96 Tarnovia Tarnów Kabel Kraków 1:2 0:0
24 04-05.05.96 Dalin Myślenice Kamax Kańczuga 0:0
24 04-05.05.96 Kolbuszowianka Kolbuszowa Karpaty Siepraw 1:3 0:1 Marud 79 – Machaj 32, Kuźma 70 (s), T.Szablowski 73
24 04-05.05.96 Resovia Polonia Przemyśl 0:0
25 11-12.05.96 Resovia Wawel Kraków 0:4 0:3 Kapinos 11, Smoląg 25, Jacyna 49, Nylec 63
25 11-12.05.96 Polonia Przemyśl Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:1 1:1 Pankiewicz 38 – Marud 36
25 11-12.05.96 Karpaty Siepraw Dalin Myślenice 1:1 1:0/1:1
25 11-12.05.96 Kamax Kańczuga Tarnovia Tarnów 1:0 0:0 Edward Słysz 50
25 11-12.05.96 Kabel Kraków Stal Sanok 0:1 0:0 Kornecki 78
25 11-12.05.96 Izolator Boguchwała Pogoń Leżajsk 4:1 3:0 Mikłoś 15 (k), Marszał 25, Klimczak 28, Kocot 53 – Kogut 90 (k)
25 11-12.05.96 Świt Krzeszowice Czuwaj Przemyśl 4:1 1:1 Kępski 12, Piątek 56, Myślewski 69, Bujak 87 – Wilk 41
25 11-12.05.96 Unia II Tarnów Stal Rzeszów 2:1 0:1 Radliński 56, Czerwiec 65 – Koziołek 4
25 11-12.05.96 Wisłoka Dębica Karpaty Krosno 11:0 6:0 Kasprzyk 2, 15, 29, 67, 78, Gromala 15, Stach 32, Kalita 40, Podlasek 74, 84, Stopa 81
26 18-19.05.96 Wawel Kraków Unia II Tarnów 10:0 4:0 Szary 22 (k), Gościniak 24, 31, 57, Szewczyk 42, 46, Wołowicz 53, Gonzales 73, 78, Tyrka 83
26 18-19.05.96 Stal Rzeszów Świt Krzeszowice 2:0 1:0 Szczepan Szeliga 16 (k), Janusz Czyrek 52
26 18-19.05.96 Czuwaj Przemyśl Wisłoka Dębica 1:1 0:0 Piotr Badowicz 87 – Kasprzyk 56
26 18-19.05.96 Karpaty Krosno Izolator Boguchwała 0:1 0:1 Marszał 36
26 18-19.05.96 Pogoń Leżajsk Kabel Kraków 0:0
26 18-19.05.96 Stal Sanok Kamax Kańczuga 1:0 0:0 Sieradzki 66
26 18-19.05.96 Tarnovia Tarnów Karpaty Siepraw 0:3 0:1
26 18-19.05.96 Dalin Myślenice Polonia Przemyśl 0:0
26 18-19.05.96 Kolbuszowianka Kolbuszowa Resovia 2:4 0:0 Golemba 81, Marud 87 – Biliński 50, 63, Haber 59, 77
27 25-26.05.96 Kolbuszowianka Kolbuszowa Wawel Kraków 0:2 0:0 Krzysztof Szary 47 (k), Jacyna 87
27 25-26.05.96 Resovia Dalin Myślenice 0:0
27 25-26.05.96 Polonia Przemyśl Tarnovia Tarnów 0:0
27 25-26.05.96 Karpaty Siepraw Stal Sanok 1:0 0:0 Rączka 53
27 25-26.05.96 Kamax Kańczuga Pogoń Leżajsk 1:0 1:0 Edward Słysz 44
27 25-26.05.96 Kabel Kraków Karpaty Krosno 1:0 0:0 Grudek 61
27 25-26.05.96 Izolator Boguchwała Czuwaj Przemyśl 0:1 0:0 Piotr Badowicz 60
27 25-26.05.96 Wisłoka Dębica Stal Rzeszów 1:1 1:0 Błażej 31 – Koziołek 68
27 25-26.05.96 Świt Krzeszowice Unia II Tarnów 1:1 0:1
28 01-02.06.96 Wawel Kraków Świt Krzeszowice 7:0 4:0 Piątek 7 (s), Wołowicz 17, 52, Gościniak 25, Kapinos 32, Szary 84, Sejdziński 88
28 01-02.06.96 Unia II Tarnów Wisłoka Dębica 1:4 0:2 Pierzchała 83 – Gromala 8, Kasprzyk 44, Kalita 64, Stalec 86
28 01-02.06.96 Stal Rzeszów Izolator Boguchwała 2:1 0:1 Piotr Dąbek 85, Tomasz Machaj 89 – Krzysztof Syniec 25
28 01-02.06.96 Czuwaj Przemyśl Kabel Kraków 2:1 2:0 Wilk 31, Józef Stefanik 36 – Dudzik 59
28 01-02.06.96 Karpaty Krosno Kamax Kańczuga 0:3 0:2 Tomasz Tułacz 5, Edward Słysz 42, Maciej Pinda 58
28 01-02.06.96 Pogoń Leżajsk Karpaty Siepraw 0:1 0:0 Machaj 86
28 01-02.06.96 Stal Sanok Polonia Przemyśl 2:0 0:0 Sieradzki 51, 85
28 01-02.06.96 Tarnovia Tarnów Resovia 1:0 1:0 Sroczyński 13
28 01-02.06.96 Dalin Myślenice Kolbuszowianka Kolbuszowa 3:0 0:0 Cygan 50, Szczęch 76 (s), Wolfinger 90
29 05.06.96 Dalin Myślenice Wawel Kraków 0:2 0:1
29 05.06.96 Kolbuszowianka Kolbuszowa Tarnovia Tarnów 3:2 1:1 Szczęch 14, Zieliński 50, Marud 75 – R.Mikołajczak 30, T.Prokop 51
29 05.06.96 Resovia Stal Sanok 2:0 2:0 Ciurkot 22, Haber 36
29 05.06.96 Polonia Przemyśl Pogoń Leżajsk 2:0 0:0 Garwoła 71, Załoga 82
29 05.06.96 Karpaty Siepraw Karpaty Krosno 1:2 0:1 Zięba 47 – Pastuszak 29, Dusza 50 (s)
29 05.06.96 Kamax Kańczuga Czuwaj Przemyśl 2:1 1:0 Maciej Pinda 5, Edward Słysz 55 – Tyburski 89
29 05.06.96 Kabel Kraków Stal Rzeszów 1:4 1:2 Bania 44 – Federkiewicz 13, Huzarski 25, Dąbek 71, Szczepan Szeliga 80
29 05.06.96 Izolator Boguchwała Unia II Tarnów 2:0 2:0 Kadłubkiewicz 37, 39
29 05.06.96 Wisłoka Dębica Świt Krzeszowice 1:0 0:0 Wolański 89
30 08-09.06.96 Wawel Kraków Wisłoka Dębica 1:1 0:0 Kapinos 90 – Podlasek 51
30 08-09.06.96 Świt Krzeszowice Izolator Boguchwała 1:1 1:0 Szymański 14 (s) – Tłuczek 85
30 08-09.06.96 Unia II Tarnów Kabel Kraków 0:4 0:1
30 08-09.06.96 Stal Rzeszów Kamax Kańczuga 0:1 0:1 Pinda 44
30 08-09.06.96 Czuwaj Przemyśl Karpaty Siepraw 2:0 0:0 Piotr Badowicz 60, Wilk 75
30 08-09.06.96 Karpaty Krosno Polonia Przemyśl 2:1 1:0 Gorzynik 39, Wacek 66 – Buczkowski 55
30 08-09.06.96 Pogoń Leżajsk Resovia 3:0 1:0 Dariusz Szmuc 10, Zbigniew Uchman 72, Marek Kogut 80
30 08-09.06.96 Stal Sanok Kolbuszowianka Kolbuszowa 3:1 1:0 Kornecki 45, Jacek Zięba 81, Mirosław Górnik 85 – Janusz Marud 65
30 08-09.06.96 Tarnovia Tarnów Dalin Myślenice 3:3 1:2
31 12.06.96 Dalin Myślenice Stal Sanok 1:0 0:0 Wątor 90
31 12.06.96 Kolbuszowianka Kolbuszowa Pogoń Leżajsk 0:0
31 12.06.96 Resovia Karpaty Krosno 2:1 1:0 Biliński 23, Zieliński 70 – Pastuszak 73 (k)
31 12.06.96 Polonia Przemyśl Czuwaj Przemyśl 1:0 0:0 Rop 65
31 12.06.96 Karpaty Siepraw Stal Rzeszów 0:1 0:0 Koziołek 81
31 12.06.96 Kamax Kańczuga Unia II Tarnów 2:0 1:0 Pinda 44, H.Słysz 90
31 12.06.96 Kabel Kraków Świt Krzeszowice 1:1 1:1 Malinowski 16 – Jawień 44
31 12.06.96 Izolator Boguchwała Wisłoka Dębica 2:4 2:3 Kadłubkiewicz 4, Kocot 30 – Podlasek 9, Kalita 15, Gromala 35, Kasprzyk 48
31 12.06.96 Tarnovia Tarnów Wawel Kraków 2:4 0:2 Chojnowski 50, Noga 90 – Kapinos 18, Wołowicz 41, Szary 36 (k), 87
32 15-16.06.96 Wawel Kraków Izolator Boguchwała 2:0 2:0 Kapinos 35, Zieliński 42
32 15-16.06.96 Wisłoka Dębica Kabel Kraków 2:0 1:0 Kasprzyk 18, 86
32 15-16.06.96 Świt Krzeszowice Kamax Kańczuga 2:3 1:1 Piątek 23, Bujak 75 – E.Słysz 32, 84, Tomasz Tułacz 55
32 15-16.06.96 Unia II Tarnów Karpaty Siepraw 1:2 0:1
32 15-16.06.96 Stal Rzeszów Polonia Przemyśl 4:0 2:0 Szczepan Szeliga 30, Koziołek 40, Dąbek 59, Huzarski 62
32 15-16.06.96 Czuwaj Przemyśl Resovia 3:1 1:1 Dołęga 22, 59, 72 – Maciej Biliński 36
32 15-16.06.96 Karpaty Krosno Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:2 0:1 Janusz Marud 31, 46
32 15-16.06.96 Pogoń Leżajsk Dalin Myślenice 0:0
32 15-16.06.96 Stal Sanok Tarnovia Tarnów 2:1 1:1 Sieradzki 34, Kornecki 52 – Drobot 5
33 22-23.06.96 Stal Sanok Wawel Kraków 0:1 0:1 Kwieciński 45
33 22-23.06.96 Kolbuszowianka Kolbuszowa Czuwaj Przemyśl 1:1 0:1 Szczęch 86 (k) – Dołęga 13
33 22-23.06.96 Karpaty Siepraw Świt Krzeszowice 4:1 1:0 Gacek 49 (k), T.Szablowski 60, Mateja 70, Krzysztof Machaj 85 – Myślewski 74
33 22-23.06.96 Tarnovia Tarnów Pogoń Leżajsk 0:3 0:2 Kisielewicz 17, Świąder 28, Kogut 87
33 22-23.06.96 Dalin Myślenice Karpaty Krosno 4:1 4:0 Wyroba 8, Stoch 12, 19, Bierówka 22 – Pastuszak 63
33 22-23.06.96 Resovia Stal Rzeszów 1:0 1:0 Maciej Biliński 19
33 22-23.06.96 Polonia Przemyśl Unia II Tarnów 6:0 3:0 Garwoła 8, Grzegorz Hajduk 38, 48, 77, Buczkowski 39, Jan Niemiec 73
33 22-23.06.96 Kamax Kańczuga Wisłoka Dębica 2:1 2:1 Pinda 30, Stelmach 36 – Sypel 16
33 22-23.06.96 Kabel Kraków Izolator Boguchwała 0:1 0:1 Marszał 41
34 29-30.06.96 Wawel Kraków Kabel Kraków 3:1 1:1 Smoląg 28, 52, Wołowicz 68 – Filipczak 33
34 29-30.06.96 Izolator Boguchwała Kamax Kańczuga 1:1 1:1 Tłuczek 43 – Pietruszyn 7
34 29-30.06.96 Wisłoka Dębica Karpaty Siepraw 4:2 1:2 Stach 32, Podlasek 51, 74, Mitek 57 – Burmer 20, Gacek 32 (k)
34 29-30.06.96 Świt Krzeszowice Polonia Przemyśl 4:1 2:1 Piątek 8, 90, Myślewski 25, Kopystjański 68 – Buczkowski 42
34 27.06.96 Unia II Tarnów Resovia 2:4 0:1 mecz rozegrany awansem Mikoś 68, Czerwiec 79 – W.Zieliński 22 (k), Amarowicz 67, Haber 72, 86
34 29-30.06.96 Stal Rzeszów Kolbuszowianka Kolbuszowa 9:2 3:1 J.Szeliga 12, Paweł Koziołek 40, 45, 58, 76, 85, Szczepan Szeliga 54, Stulin 62, Huzarski 65 – Szczęch 39, Szalony 46
34 29-30.06.96 Czuwaj Przemyśl Dalin Myślenice 2:2 1:0 Jaroch 13, Badowicz 86 – Wyroba 61, Wątor 78 (k)
34 29-30.06.96 Karpaty Krosno Tarnovia Tarnów 1:3 0:1 Pastuszak 66 – Chojnowski 29, 79, Drobot 64
34 29-30.06.96 Pogoń Leżajsk Stal Sanok 1:1 1:1 Kogut 10 – Kornecki 11

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU

To nie koniec tekstu! Przejdź na następną stronę i czytaj dalej…

Mariusz Chodała
Mariusz Chodała
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki

Więcej tego autora

Powiązane

Advertismentspot_img

Najnowsze

Tabela klubów z najsilniejszych lig w Europie

W tym miejscu znajdziesz tabele zbiorcze porównujące wyniki drużyn z ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej i niemieckiej. W ramach porównania sprawdzamy wyniki osiągnięte we...

Derby County – historia Baranów

Derby County to jeden z najstarszych klubów piłkarskich w Anglii i tym samym posiada on niezwykle bogatą historię. Popularne "Barany" były zarówno mistrzem kraju, ale też przychodziło im grać w 3 lidze. W tym artykule opisujemy ich słodko-gorzką historię.

Gheorghe Hagi – Generał złotego pokolenia

Złote pokolenie rumuńskiej piłki nosi wiele imion - jednym z najważniejszych jest Gheorghe Hagi. Zapraszamy do poznania jego historii.