Archiwum wyników III ligi 1995-96

Czas czytania: 2 m.
5
(1)

Grupa pomorska

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PKT ZW. REM. POR. BR+ BR-
1 Elana Toruń 34 89 105 13 28 5 1
2 Arka Gdynia 34 74 61 26 23 5 6
3 Pogoń Lębork 34 59 75 51 17 8 9
4 Goplania Inowrocław 34 58 73 46 18 4 12
5 Chemik Bydgoszcz 34 57 56 34 16 9 9
6 Legia Chełmża 34 55 53 45 15 10 9
7 Polonia Elbląg 34 50 51 37 13 11 10
8 Brda Bydgoszcz 34 49 46 47 14 7 13
9 Gryf Wejherowo 34 48 41 31 14 6 14
10 Gryf Słupsk 34 46 51 54 13 7 14
11 Kaszubia Kościerzyna 34 45 49 52 13 6 15
12 Lechia Gdańsk 34 45 44 47 13 6 15
13 Wisła Tczew 34 44 48 61 13 5 16
14 Rodło Kwidzyn 34 43 45 44 12 7 15
15 Wda Świecie 34 34 42 53 9 7 18
16 Olimpia Grudziądz 34 34 46 71 10 4 20
17 Gedania Gdańsk 34 25 37 76 6 7 21
18 Stal Jezierzyce 34 6 21 156 2 0 32

Tabela krzyżowa

KLUB Elana Arka Pogoń Goplania Chemik Legia Polonia Brda Gryf Wejherowo Gryf Słupsk Kaszubia Lechia Wisła Rodło Wda Olimpia Gedania Stal
Elana Toruń xxx 1:1 4:0 4:0 4:0 0:0 3:0 1:0 1:1 7:2 2:0 2:1 3:0 3:1 3:0 8:0 2:0 4:1
Arka Gdynia 1:1 xxx 0:1 0:3 2:1 2:2 1:0 6:0 0:1 2:0 1:0 4:0 2:0 2:1 2:1 3:0 1:0 2:0
Pogoń Lębork 0:6 3:1 xxx 3:1 1:1 6:3 0:3 4:0 1:0 2:2 1:1 3:2 4:0 3:0 4:0 2:1 6:0 8:1
Goplania Inowrocław 0:3 1:3 4:0 xxx 1:2 0:1 1:0 4:0 3:1 3:1 1:0 3:1 6:1 6:1 1:0 4:1 4:1 3:0wo
Chemik Bydgoszcz 1:2 0:1 7:2 4:3 xxx 4:2 3:0 1:1 1:0 0:0 7:1 2:2 0:1 0:0 0:0 2:1 2:1 3:0
Legia Chełmża 0:1 1:0 2:2 1:1 0:0 xxx 2:1 3:0 1:2 1:1 3:1 0:2 1:0 2:0 3:0 2:2 3:1 7:2
Polonia Elbląg 1:1 1:3 1:0 0:1 0:0 2:2 xxx 0:0 1:0 2:1 1:0 1:1 3:0 0:3 1:0 1:1 5:0 10:0
Brda Bydgoszcz 1:0 0:1 1:2 1:1 2:3 0:0 0:0 xxx 1:0 4:0 2:0 4:3 2:1 1:0 3:0 4:2 0:1 3:0 wo
Gryf Wejherowo 0:1 1:1 0:0 2:0 1:0 0:1 2:0 2:1 xxx 2:0 2:1 1:0 3:3 2:1 4:0 2:1 0:0 5:0
Gryf Słupsk 0:4 1:2 1:1 1:0 2:0 1:0 1:0 2:0 1:0 xxx 0:0 2:1 0:1 1:2 3:1 3:1 1:0 12:1
Kaszubia Kościerzyna 0:6 2:1 1:3 2:1 0:2 2:0 1:1 5:1 1:0 1:2 xxx 0:0 4:2 4:1 1:1 3:1 5:0 4:1
Lechia Gdańsk 0:1 0:3 1:0 1:3 0:0 3:0 2:2 1:0 2:1 1:1 1:0 xxx 3:1 0:1 1:3 1:2 2:0 3:1
Wisła Tczew 1:2 1:2 2:1 5:4 1:0 1:2 3:3 0:1 0:0 2:1 2:1 1:2 xxx 1:0 1:1 3:0 3:1 4:1
Rodło Kwidzyn 0:1 1:2 1:2 0:0 0:1 0:0 0:1 0:0 2:1 4:1 4:0 2:0 1:1 xxx 1:1 1:0 5:1 4:1
Wda Świecie 0:3 0:1 2:2 2:3 2:1 1:2 0:1 1:1 2:1 0:1 1:1 2:0 3:1 2:3 xxx 0:1 4:1 4:0
Olimpia Grudziądz 1:4 0:1 2:1 2:1 1:3 4:0 0:3 1:4 1:3 4:2 1:2 1:2 3:0 1:1 0:1 xxx 2:1 3:0
Gedania Gdańsk 0:7 1:1 0:0 2:2 0:2 0:1 2:2 1:2 2:1 3:3 0:2 0:3 1:2 2:0 2:0 3:3 xxx 7:0
Stal Jezierzyce 0:10 1:6 0:7 0:4 0:3 3:5 3:4 1:6 1:0 2:1 0:3 0:2 0:3 1:4 0:7 0:2 0:3 xxx

Najlepsi strzelcy

34 – Maćkiewicz (Elana)
25 – Pięta (Pogoń)
18 – Korecki (Chemik)
17 – Lisewski (Arka), Gliniewicz (Chemik), Dołtko (Pogoń)
16 – Hanczewski (Elana)

Mecze

LP DATA GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK PO 45' BRAMKI / UWAGI
1 29-30.07.95 Wisła Tczew Goplania Inowrocław 5:4 2:1 Dariusz Waśniewski 14, W.Baranowski 27, 80, Tomasz Meyer 78, 83 (k) - A.Sokołowski 30, 57, T.Tomaszewski 73 (k), A.Grajczak 82
1 29-30.07.95 Rodło Kwidzyn Chemik Bydgoszcz 0:1 0:0 Dariusz Gliniewicz 49
1 29-30.07.95 Legia Chełmża Gryf Słupsk 1:1 1:1 Paweł Wałecki 43 – Ireneusz Łazański 23
1 29-30.07.95 Olimpia Grudziądz Lechia Gdańsk 1:2 1:2 J.Kalinowski 33 – Grzegorz Motyka 7, G.Miłowski 18
1 29-30.07.95 Gryf Wejherowo Arka Gdynia 1:1 1:1 St.Włodarczyk 12 – A.Glaza 39
1 29-30.07.95 Gedania Gdańsk Wda Świecie 2:0 1:0 M.Graczkowski 10, R.Błondek 88
1 29-30.07.95 Stal Jezierzyce Elana Toruń 0:10 0:4 Jarosław Maćkiewicz 14, 42, 60, Maciej Hanczewski 16, Erwin Chrzanowski 35 Przemysław Boldt 62, Waldemar Czarnecki 64, Krzysztof Leis 78, Marcin Martyniuk 83, Krzysztof Szewczyk 86
1 29-30.07.95 Brda Bydgoszcz Polonia Elbląg 0:0
1 29-30.07.95 Pogoń Lębork Kaszubia Kościerzyna 1:1 0:1 Tomasz Dołotko 83 – Waldemar Stolec 14
2 05-06.08.95 Goplania Inowrocław Kaszubia Kościerzyna 1:0 0:0 Seweryn 82 (k)
2 05-06.08.95 Polonia Elbląg Pogoń Lębork 1:0 1:0 Dariusz Kaczmarczyk 3
2 05-06.08.95 Elana Toruń Brda Bydgoszcz 1:0 1:0 Jarosław Maćkiewicz 37
2 05-06.08.95 Wda Świecie Stal Jezierzyce 4:0 3:0 Zb. Juszczak 16, R.Polak 22, 64, P.Grajewski 45 (k)
2 05-06.08.95 Arka Gdynia Gedania Gdańsk 1:0 0:0 Maciej Gomuła 64
2 05-06.08.95 Lechia Gdańsk Gryf Wejherowo 2:1 1:1 Maciej Kalkowski 4, Tomasz Dawidowski 85 (k) – Adam Ślusałek 8
2 05-06.08.95 Gryf Słupsk Olimpia Grudziądz 3:1 3:0 M.Jędraszczyk 22, Przemysław Rogalka 35, Tadeusz Wanat 37 – Jacek Bojarowski 67
2 05-06.08.95 Chemik Bydgoszcz Legia Chełmża 4:2 0:1 Gliniewicz 55, Osak 68, Mądry 72, Korecki 88 – Kurek 5, Gruszka 67
2 05-06.08.95 Wisła Tczew Rodło Kwidzyn 1:0 0:0 Tomasz Meyer 78 (k)
3 12-13.08.95 Rodło Kwidzyn Goplania Inowrocław 0:0
3 12-13.08.95 Legia Chełmża Wisła Tczew 1:0 0:0 Dariusz Preis 90
3 12-13.08.95 Olimpia Grudziądz Chemik Bydgoszcz 1:3 1:1 Pietruszyński 1 – Osak 29, 77, Korecki 82
3 12-13.08.95 Gryf Wejherowo Gryf Słupsk 2:0 0:0 Wasiek 82, Lewna 87
3 12-13.08.95 Gedania Gdańsk Lechia Gdańsk 0:3 0:2 Tomasz Dawidowski 27, 32, Karol Sobczak 72
3 12-13.08.95 Stal Jezierzyce Arka Gdynia 1:6 0:3 Dariusz Miecznikowski 50 – Glaza 8, 15, 40, Zinko 11, Lisewski 69, 75
3 12-13.08.95 Brda Bydgoszcz Wda Świecie 3:0 2:0 Grabarski 35 (k), Tomecki 42, Raczkowski 57
3 12-13.08.95 Pogoń Lębork Elana Toruń 0:6 0:3 Maciej Hanczewski 9, 34, Waldemar Czarnecki 33, Jarosław Maćkiewicz 71, 85, Krzysztof Leis 72
3 12-13.08.95 Kaszubia Kościerzyna Polonia Elbląg 1:1 1:0 Piotr Celiński 42 – Maciej Bykowski 68
4 19-20.08.95 Goplania Inowrocław Polonia Elbląg 1:0 0:0 Krzysztof Bakiera 78
4 19-20.08.95 Elana Toruń Kaszubia Kościerzyna 2:0 1:0 Przemysław Boldt 33 (k), Jarosław Maćkiewicz 46
4 19-20.08.95 Wda Świecie Pogoń Lębork 2:2 1:2 Jarantewicz 44, Grajewski 49 (k) – Pięta 20, Dołotko 40
4 19-20.08.95 Arka Gdynia Brda Bydgoszcz 6:0 4:0 Maciej Gomuła 16, Robert Zinko 24, Grzegorz Lisewski 33, 73, 77, Jacek Tomczak 42
4 19-20.08.95 Lechia Gdańsk Stal Jezierzyce 3:1 1:1 Marcin Gąsiorowski 27, Karol Sobczak 64, Artur Chrzonowski 67 (k) – Dariusz Miecznikowski 4
4 19-20.08.95 Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 1:0 1:0 Jędraszczyk 27
4 19-20.08.95 Chemik Bydgoszcz Gryf Wejherowo 1:0 1:0 Gliniewicz 33
4 19-20.08.95 Wisła Tczew Olimpia Grudziądz 3:0 1:0 Tomasz Meyer 10, Mirosław Matyla 51, Wojciech Kittowski 76
4 19-20.08.95 Rodło Kwidzyn Legia Chełmża 0:0
5 26-27.08.95 Legia Chełmża Goplania Inowrocław 1:1 0:1 Lewandowski 85 – Jacek Sobczak 25 (k)
5 26-27.08.95 Olimpia Grudziądz Rodło Kwidzyn 1:1 0:0 Kosik 48 – Nowosielski 88
5 26-27.08.95 Gryf Wejherowo Wisła Tczew 3:3 3:3 Ślusałek 11, 16, Walczewski 21 (k) – Tomasz Meyer 19, 43, Jakubiak 28
5 26-27.08.95 Gedania Gdańsk Chemik Bydgoszcz 0:2 0:1 Korecki 5, Gliniewicz 75
5 26-27.08.95 Stal Jezierzyce Gryf Słupsk 2:1 1:0 Szturo 16 (k), Dariusz Miecznikowski 88 – Jaroszewicz 47
5 26-27.08.95 Brda Bydgoszcz Lechia Gdańsk 4:3 1:1 Raczkowski 37, 61, Grabarski 70 (k), Gburek 82 – Grzegorz Motyka 20, 56, 66
5 26-27.08.95 Pogoń Lębork Arka Gdynia 3:1 1:0 Miasnikow 12 (k), Wojciech Pięta 50, 80 – Grzegorz Lisewski 89
5 26-27.08.95 Kaszubia Kościerzyna Wda Świecie 1:1 0:0 Marek Szutowicz 85 – Maciej Bierwagen 67
5 26-27.08.95 Polonia Elbląg Elana Toruń 1:1 1:0 Sebastian Cierlicki 34 (k) – Jarosław Maćkiewicz 84
6 02-03.09.95 Goplania Inowrocław Elana Toruń 0:3 0:2 Tomasz Reginis 26, Maciej Hanczewski 41, Waldemar Czarnecki 85
6 02-03.09.95 Wda Świecie Polonia Elbląg 0:1 0:0 Kaczmarczyk 80
6 02-03.09.95 Arka Gdynia Kaszubia Kościerzyna 1:0 0:0 Grzegorz Lisewski 83
6 02-03.09.95 Lechia Gdańsk Pogoń Lębork 1:0 0:0 Karol Sobczak 69
6 02-03.09.95 Gryf Słupsk Brda Bydgoszcz 2:0 0:0 Mikulski 58, Sokołowski 69
6 02-03.09.95 Chemik Bydgoszcz Stal Jezierzyce 3:0 2:0 Gliniewicz 16, Ziemiński 23, Korecki 80
6 02-03.09.95 Wisła Tczew Gedania Gdańsk 3:1 2:0 Kamil Jakubiak 18, 83, Dariusz Waśniewski 29 – Jarosław Wojdaś 90 (k)
6 02-03.09.95 Rodło Kwidzyn Gryf Wejherowo 2:1 1:0 Lange 40, Cetnarowicz 83 – Pomorski 47
6 02-03.09.95 Legia Chełmża Olimpia Grudziądz 2:2 0:2 Dariusz Preiss 66, Pachniewski 88 – Kosik 26, Jacek Bojarowski 88
7 09-10.09.95 Olimpia Grudziądz Goplania Inowrocław 2:1 0:1 Zmierczak 49, Jacek Bojarowski 86 – Seweryn 3
7 09-10.09.95 Gryf Wejherowo Legia Chełmża 0:1 0:0 Piotr Kurek 65
7 09-10.09.95 Gedania Gdańsk Rodło Kwidzyn 2:0 1:0 Jarosław Wojdaś 12, Tomasz Broner 48
7 09-10.09.95 Stal Jezierzyce Wisła Tczew 0:3 0:1 Kamil Jakubiak 22, Michał Szczepiński 76, Jarosław Lewandowski 87
7 09-10.09.95 Brda Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz 2:3 0:1 Raczkowski 53, 68 – Dariusz Gliniewicz 37, 71, 89
7 09-10.09.95 Pogoń Lębork Gryf Słupsk 2:2 0:1 Wojciech Pięta 48, 65 – Bednarczyk 2, Jędraszczyk 55
7 09-10.09.95 Kaszubia Kościerzyna Lechia Gdańsk 0:0
7 09-10.09.95 Polonia Elbląg Arka Gdynia 1:3 1:1 Dariusz Kaczmarczyk 27 – Ryszard Brzeski 40, Robert Turski 65, Robert Mądrzak 73 (k)
7 09-10.09.95 Elana Toruń Wda Świecie 3:0 1:0 Chrzanowski 12, Przemysław Boldt 56, Tomasz Reginis 63
8 16-17.09.95 Goplania Inowrocław Wda Świecie 1:0 1:0 Grajczak 29
8 16-17.09.95 Arka Gdynia Elana Toruń 1:1 1:0 Jacek Kaszubowski 20 – Krzysztof Leis 49
8 16-17.09.95 Lechia Gdańsk Polonia Elbląg 2:2 0:1 Artur Chrzonowski 63 (k), Tomasz Szostek 77 – Sebastian Cierlicki 4, Michał Stachowiak 79
8 16-17.09.95 Gryf Słupsk Kaszubia Kościerzyna 0:0
8 16-17.09.95 Chemik Bydgoszcz Pogoń Lębork 7:2 3:0 Dariusz Gliniewicz 11, 82, Korecki 17, 40, 48 (k), 51, Osak 52 – Formela 73, Nowak 77
8 16-17.09.95 Wisła Tczew Brda Bydgoszcz 0:1 0:0 Marek Stańczak 57
8 16-17.09.95 Rodło Kwidzyn Stal Jezierzyce 4:1 2:0 Cetnarowicz 20, 81, Lange 35, Cybowicz 55 – Piotr Czaiński 80
8 16-17.09.95 Legia Chełmża Gedania Gdańsk 3:1 2:1 Kościelski 25 (k), 48, Dariusz Preis 43 – Murawski 3
8 16-17.09.95 Olimpia Grudziądz Gryf Wejherowo 1:3 1:2 Jacek Bojarowski 12 – Kożuchowski 11, Pomorski 38, Ślusałek 50
9 23-24.09.95 Gryf Wejherowo Goplania Inowrocław 2:0 2:0 Rafał Lemański 15, 24
9 23-24.09.95 Gedania Gdańsk Olimpia Grudziądz 3:3 2:1 Wojciech Murawski 2, 68 (k), Dariusz Zarębski 18 – Jacek Bojarowski 32, 46, Krzysztof Zmierczak 67
9 23-24.09.95 Stal Jezierzyce Legia Chełmża 3:5 0:2 Piotr Czaiński 50, 85, Szturo 74 – P.Kurek 17, Dariusz Preis 30, 47, 88, Jurkiewicz 61
9 23-24.09.95 Brda Bydgoszcz Rodło Kwidzyn 1:0 0:0 Grabarski 81 (k)
9 23-24.09.95 Pogoń Lębork Wisła Tczew 4:0 2:0 Dołotko 14, 38, Pięta 51, Warych 66
9 23-24.09.95 Kaszubia Kościerzyna Chemik Bydgoszcz 0:2 0:0 Dariusz Gliniewicz 66, 90
9 23-24.09.95 Polonia Elbląg Gryf Słupsk 2:1 0:0 Maciej Bykowski 46, Michał Stachowiak 72 – Mariusz Mroczkowski 65
9 23-24.09.95 Elana Toruń Lechia Gdańsk 2:1 0:1 Jarosław Maćkiewicz 57, 79 – Maciej Kalkowski 34
9 23-24.09.95 Wda Świecie Arka Gdynia 0:1 0:1 Błażejewski 40 (s)
10 30.09-01.10.95 Goplania Inowrocław Arka Gdynia 1:3 0:0 Dariusz Seweryn 56 – Grzegorz Witt 70, Adam Hering 82, Andrzej Krzywniak 90
10 30.09-01.10.95 Lechia Gdańsk Wda Świecie 1:3 1:2 Sławomir Pietkiewicz 6 – Robert Polak 42, Zbigniew Juszczak 44, 50
10 30.09-01.10.95 Gryf Słupsk Elana Toruń 0:4 0:2 Krzysztof Leis 11, Jarosław Maćkiewicz 41, 69, 81
10 30.09-01.10.95 Chemik Bydgoszcz Polonia Elbląg 3:0 0:0 Dariusz Gliniewicz 53, Korecki 68, Szeremet 75
10 30.09-01.10.95 Wisła Tczew Kaszubia Kościerzyna 2:1 2:1 Mirosław Matyla 6, Tomasz Meyer 10 – Rafał Lipski 31
10 30.09-01.10.95 Rodło Kwidzyn Pogoń Lębork 1:2 1:1 Marek Cybowicz 2 – Siergiej Miasnikow 33, Piotr Kwapiński 85
10 30.09-01.10.95 Legia Chełmża Brda Bydgoszcz 3:0 2:0 Dariusz Preis 7, 60, Kościelski 33 (k)
10 30.09-01.10.95 Olimpia Grudziądz Stal Jezierzyce 3:0 3:0 Kosik 8, Pietruszyński 30, Kalinowski 37
10 30.09-01.10.95 Gryf Wejherowo Gedania Gdańsk 0:0
11 07-08.10.95 Gedania Gdańsk Goplania Inowrocław 2:2 1:0 Maciej Graczkowski 31, Jarosław Wojdaś 86 – Jacek Sobczak 71 (k), 76
11 07-08.10.95 Stal Jezierzyce Gryf Wejherowo 1:0 1:0 Sosnowski 39 (k)
11 07-08.10.95 Brda Bydgoszcz Olimpia Grudziądz 4:2 3:1 Modracki 6, Raczkowski 15, 33, Gburek 65 – Jacek Bojarowski 35 (k), 90
11 07-08.10.95 Pogoń Lębork Legia Chełmża 6:3 2:1 Dołotko 11, 38, 51, Cech 75, Górecki 77, Pięta 89 – Dariusz Preis 6, 88, Pachniewski 50
11 07-08.10.95 Kaszubia Kościerzyna Rodło Kwidzyn 4:1 1:1 Tomasz Kafarski 24, Jarosław Cieśliński 57, Zbigniew Liedtke 73, Waldemar Stolc 80 - Cezary Lisiewicz 13
11 07-08.10.95 Polonia Elbląg Wisła Tczew 3:0 1:0 Michał Stachowiak 22, Cierlicki 65 (k), 80
11 07-08.10.95 Elana Toruń Chemik Bydgoszcz 4:0 3:0 Maciej Hanczewski 27, 83, Krzysztof Leis 30, Jarosław Maćkiewicz 43
11 07-08.10.95 Wda Świecie Gryf Słupsk 0:1 0:1 Rogalka 43
11 07-08.10.95 Arka Gdynia Lechia Gdańsk 4:0 0:0 Dariusz Ulanowski 61, Lisewski 68, 89, Maciej Gomuła 82
12 14-15.10.95 Goplania Inowrocław Lechia Gdańsk 3:1 1:0 Seweryn 12, Semenowicz 63, Woźniak 89 – Sobczak 50
12 14-15.10.95 Gryf Słupsk Arka Gdynia 1:2 1:0 Robert Dorosiewicz 35 – Zbigniew Jaroszewicz 47 (k), Grzegorz Lisewski 65
12 14-15.10.95 Chemik Bydgoszcz Wda Świecie 0:0
12 14-15.10.95 Wisła Tczew Elana Toruń 1:2 0:2 Tomasz Meyer 58 – Krzysztof Leis 7, Maciej Hanczewski 15
12 14-15.10.95 Rodło Kwidzyn Polonia Elbląg 0:1 0:0 Michał Stachowiak 55
12 14-15.10.95 Legia Chełmża Kaszubia Kościerzyna 3:1 1:0 Urbański 18, Dariusz Preiss 44, 75 – Kulas 80
12 14-15.10.95 Olimpia Grudziądz Pogoń Lębork 2:1 2:1 Kuliński 15, Jacek Bojarowski 22 – Tafel 44
12 14-15.10.95 Gryf Wejherowo Brda Bydgoszcz 2:1 0:0 Damian Marmułowski 60, Wojciech Wasiek 65 – Marek Stańczak 75
12 14-15.10.95 Gedania Gdańsk Stal Jezierzyce 7:0 2:0 Radosław Blondek 32, Jarosław Wojdaś 37, 77, 86, Mariusz Radoń 57, Tomasz Broner 59, Jarosław Szczutkowski 71
13 21-22.10.95 Stal Jezierzyce Goplania Inowrocław 0:4 0:1 J.Sobczak 19, Semenowicz 50, Bakiera 53, Liberdzki 60 (s)
13 21-22.10.95 Brda Bydgoszcz Gedania Gdańsk 0:1 0:0 Szczutkowski 58
13 21-22.10.95 Pogoń Lębork Gryf Wejherowo 1:0 1:0 Górecki 6
13 21-22.10.95 Kaszubia Kościerzyna Olimpia Grudziądz 3:1 1:0 Stencel 44, Zbigniew Liedtke 58, 80 – Jacek Bojarowski 75 (k)
13 21-22.10.95 Polonia Elbląg Legia Chełmża 2:2 2:0 Michał Stachowiak 16, Sebastian Cierlicki 19 – Dariusz Preis 63, Rafał Drozd 70
13 21-22.10.95 Elana Toruń Rodło Kwidzyn 3:1 2:0 Tomasz Reginis 10, Krzysztof Leiss 44, 52 – Cezary Lisiewicz 57
13 21-22.10.95 Wda Świecie Wisła Tczew 3:1 1:1 Szreder 43, Jarantewicz 78, Polak 84 – Baranowski 34
13 21-22.10.95 Arka Gdynia Chemik Bydgoszcz 2:1 0:1 Grzegorz Lisewski 57, Robert Zinko 76 (k) – Maciej Osak 34
13 21-22.10.95 Lechia Gdańsk Gryf Słupsk 1:1 1:1 Karol Sobczak 8 – Adam Sokołowski 13
14 28-29.10.95 Goplania Inowrocław Gryf Słupsk 3:1 1:0 H.Sobczak 32, Bednarski 73, Bakiera 87 – Ireneusz Łazański 50
14 28-29.10.95 Chemik Bydgoszcz Lechia Gdańsk 2:2 1:1 Korecki 30 (k), Sieradzki 49 – Sobczak 42, Pietkiewicz 55 (k)
14 28-29.10.95 Wisła Tczew Arka Gdynia 1:2 0:0 Baranowski 85 – Maciej Gomuła 55, Jacek Kaszubowski 57
14 28-29.10.95 Rodło Kwidzyn Wda Świecie 1:1 0:0 Radosław Rutka 87 – Andrzej Branicki 60
14 28-29.10.95 Legia Chełmża Elana Toruń 0:1 0:0 Jarosław Maćkiewicz 78
14 28-29.10.95 Olimpia Grudziądz Polonia Elbląg 0:3 0:0 Maciej Bykowski 46, 50, Nowogrodzki 85
14 28-29.10.95 Gryf Wejherowo Kaszubia Kościerzyna 2:1 0:0 Sławomir Walczewski 58 (k), Rafał Lemański 85 – Zbigniew Liedtke 67
14 28-29.10.95 Gedania Gdańsk Pogoń Lębork 0:0
14 28-29.10.95 Stal Jezierzyce Brda Bydgoszcz 1:6 1:4 Sosnowski 43 – Grabarski 6, Raczkowski 17, Gburek 28, Watras 34, Arndt 62 (k), Pankowski 77
15 04-05.11.95 Brda Bydgoszcz Goplania Inowrocław 1:1 0:0 Raczkowski 48 – Seweryn 56
15 04-05.11.95 Pogoń Lębork Stal Jezierzyce 8:1 1:0 Nowak 8, Górecki 47, 88, Dołotko 58, 60, Formela 63, Pięta 75, Warych 87 – Dobosz 76
15 04-05.11.95 Kaszubia Kościerzyna Gedania Gdańsk 5:0 1:0 Cieśliński 1, 83, Zbigniew Liedtke 62, 81, Ireneusz Stencel 79
15 04-05.11.95 Polonia Elbląg Gryf Wejherowo 1:0 0:0 Dariusz Kaczmarczyk 89
15 04-05.11.95 Elana Toruń Olimpia Grudziądz 8:0 4:0 Jarosław Maćkiewicz 7, 43, 83, Maciej Hanczewski 9, 55, Szefler 13, Leis 66, 70
15 04-05.11.95 Wda Świecie Legia Chełmża 1:2 0:0 Polak 68 – Dariusz Preis 67, Piotr Kurek 80
15 04-05.11.95 Arka Gdynia Rodło Kwidzyn 2:1 1:0 Grzegorz Lisewski 23, 90 – Roman Woliński 46
15 04-05.11.95 Lechia Gdańsk Wisła Tczew 3:1 0:0 Dariusz Głos 54, Dariusz Łosiak 67 (s), Maciej Kalkowski 73 – Maciej Herold 62
15 04-05.11.95 Gryf Słupsk Chemik Bydgoszcz 2:0 2:0 Wanat 23, Jędraszczyk 43
16 11-12.11.95 Goplania Inowrocław Chemik Bydgoszcz 1:2 1:1 Semenowicz 28 – Korecki 45, Gruszka 90
16 11-12.11.95 Wisła Tczew Gryf Słupsk 2:1 1:1 Tomasz Meyer 43 (k), 56 – Zbigniew Jaroszewicz 38
16 11-12.11.95 Rodło Kwidzyn Lechia Gdańsk 2:0 0:0 Marek Cybowicz 50, 60
16 11-12.11.95 Legia Chełmża Arka Gdynia 1:0 1:0 Piotr Kurek 40
16 11-12.11.95 Olimpia Grudziądz Wda Świecie 0:1 0:0 Polak 80
16 11-12.11.95 Gryf Wejherowo Elana Toruń 0:1 0:1 Jarosław Maćkiewicz 34
16 11-12.11.95 Gedania Gdańsk Polonia Elbląg 2:2 1:1 Tomasz Broner 37, Zbigniew Braun 77 – Maciej Bykowski 13, 48
16 11-12.11.95 Stal Jezierzyce Kaszubia Kościerzyna 0:3 0:1 Zbigniew Liedtke 40, 76, Lipski 65
16 11-12.11.95 Brda Bydgoszcz Pogoń Lębork 1:2 1:1 Raczkowski 33 – Walkusz 42 (k), Dołotko 80
17 18-19.11.95 Pogoń Lębork Goplania Inowrocław 3:1 1:0 Nowak 42, Pięta 52, Cech 58 – Seweryn 49
17 18-19.11.95 Kaszubia Kościerzyna Brda Bydgoszcz 5:1 2:1 Marek Stańczak 20 (s), Zbigniew Liedtke 42 (k), 49, Szutowicz 73, Tomasz Kafarski 85 - Arndt 11 (k)
17 18-19.11.95 Polonia Elbląg Stal Jezierzyce 10:0 3:0 Maciej Bykowski 9, 14, 56, 59, 70, 78, Dariusz Kaczmarczyk 13, Urbanowicz 73 (k) Król 77, Tyburski 81
17 18-19.11.95 Elana Toruń Gedania Gdańsk 2:0 0:0 Jarosław Maćkiewicz 65, Jarosław Czarnecki 85
17 18-19.11.95 Wda Świecie Gryf Wejherowo 2:1 1:0 Juszczak 31, Jarantewicz 62 – Możejko 75
17 18-19.11.95 Arka Gdynia Olimpia Grudziądz 3:0 2:0 Glaza, Gomuła, Witt
17 18-19.11.95 Lechia Gdańsk Legia Chełmża 3:0 2:0 Dawid Banaczek 41, Dariusz Głos 45, Marek Zieńczuk 65
17 18-19.11.95 Gryf Słupsk Rodło Kwidzyn 1:2 0:1 Wanat 82 – Kamil Arszyński 10, Cezary Lisiewicz 70
17 18-19.11.95 Chemik Bydgoszcz Wisła Tczew 0:1 0:0 Tomasz Meyer 64
18 17.04.96 Goplania Inowrocław Wisła Tczew 6:1 3:1 Szefler 2, Semenowicz 28, 30, Bakiera 57, 78, Sokołowski 73 – Tomasz Meyer 21 (w pierwotnym terminie (08-09.03.96) przełożony)
18 17.04.96 Chemik Bydgoszcz Rodło Kwidzyn 0:0 w pierwotnym terminie (08-09.03.96) przełożony
18 17.04.96 Gryf Słupsk Legia Chełmża 1:0 1:0 Jaroszewicz 31 w pierwotnym terminie (08-09.03.96) przełożony
18 17.04.96 Lechia Gdańsk Olimpia Grudziądz 1:2 1:0 Marek Widzicki 42 – Grzegorz Pyc 55, Paweł Róg 56 w pierwotnym terminie (08-09.03.96) przełożony
18 17.04.96 Arka Gdynia Gryf Wejherowo 0:1 0:0 Rafał Lemański 57 w pierwotnym terminie (08-09.03.96) przełożony
18 17.04.96 Wda Świecie Gedania Gdańsk 4:1 1:1 Nowakowski 28, 70, 89, samobójczy 64 – Pleśniar 36 w pierwotnym terminie (08-09.03.96) przełożony
18 17.04.96 Elana Toruń Stal Jezierzyce 4:1 0:0 Martyniuk 70, Jarosław Maćkiewicz 76, 83, Hanczewski 80 – Nowakowski 50 w pierwotnym terminie (08-09.03.96) przełożony
18 17.04.96 Polonia Elbląg Brda Bydgoszcz 0:0 w pierwotnym terminie (08-09.03.96) przełożony
18 17.04.96 Kaszubia Kościerzyna Pogoń Lębork 1:3 0:0 Tomasz Kafarski 56 (k) – Warych 63, Walkusz 74, Nowak 75 w pierwotnym terminie (08-09.03.96) przełożony
19 15.05.96 Kaszubia Kościerzyna Goplania Inowrocław 2:1 2:0 Tomasz Kafarski 11, Zbigniew Liedtke 40 – Henryk Sobczak 79 w pierwotnym terminie (16-17.03.96) przełożony
19 15.05.96 Pogoń Lębork Polonia Elbląg 0:3 0:0 Cierlicki 52, 73, Stachowiak 80 w pierwotnym terminie (16-17.03.96) przełożony
19 15.05.96 Brda Bydgoszcz Elana Toruń 1:0 0:0 Raczkowski 87 w pierwotnym terminie (16-17.03.96) przełożony
19 15.05.96 Stal Jezierzyce Wda Świecie 0:7 0:3 K.Nowakowski 10, 64, P.Krajewski 21, Zb.Juszczak 33, Woźniewski 60, R.Polak 66, 85 w pierwotnym terminie (16-17.03.96) przełożony
19 15.05.96 Gedania Gdańsk Arka Gdynia 1:1 0:0 Jarosław Szczutkowski 66 – Arkadiusz Glaza 85 w pierwotnym terminie (16-17.03.96) przełożony
19 15.05.96 Gryf Wejherowo Lechia Gdańsk 1:0 0:0 Grzegorz Kelpin 59 w pierwotnym terminie (16-17.03.96) przełożony
19 15.05.96 Olimpia Grudziądz Gryf Słupsk 4:2 3:0 M.Pokora 4, 22, M.Kuliński 42, P.Róg 54 – P.Rogalka 76, G.Bednarczyk 83 w pierwotnym terminie (16-17.03.96) przełożony
19 15.05.96 Legia Chełmża Chemik Bydgoszcz 0:0 w pierwotnym terminie (16-17.03.96) przełożony
19 15.05.96 Rodło Kwidzyn Wisła Tczew 1:1 0:0 Piotr Cetnarowicz 81 (k) – Dariusz Waśniewski 73 w pierwotnym terminie (16-17.03.96) przełożony
20 10.04.96 Goplania Inowrocław Rodło Kwidzyn 6:1 3:0 Trzybiński 3, 39, Sokołowski 30, Semenowicz 65, 69, Bakiera 90 – Rutka 88 (w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych)
20 23-24.03.96 Wisła Tczew Legia Chełmża 1:2 1:1 Włodzimierz Chmielecki 15 – Jerzy Smolarz 40, Marek Zając 63
20 10.04.96 Chemik Bydgoszcz Olimpia Grudziądz 2:1 1:0 Zwoliński 42, Korecki 77 (k) – Pyc 88 (k) (w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych)
20 10.04.96 Gryf Słupsk Gryf Wejherowo 1:0 1:0 Mikulski 27 (w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych)
20 10.04.96 Lechia Gdańsk Gedania Gdańsk 2:0 1:0 Grzegorz Motyka 35, Dawid Banaczek 83 (w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych)
20 23-24.03.96 Arka Gdynia Stal Jezierzyce 2:0 2:0 Robert Głowacki 30, Robert Zinko 38 (k)
20 10.04.96 Wda Świecie Brda Bydgoszcz 1:1 0:1 Juszczak 84 – Grabarski 40 (w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych)
20 10.04.96 Elana Toruń Pogoń Lębork 4:0 3:0 Tomasz Reginis 14, Hanczewski 24, 51, Czarnecki 40 (k) (w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych)
20 23-24.03.96 Polonia Elbląg Kaszubia Kościerzyna 1:0 1:0 Andrzej Nowogrodzki 24
21 30-31.03.96 Polonia Elbląg Goplania Inowrocław 0:1 0:1 Krzysztof Trzebiński 34
21 30-31.03.96 Kaszubia Kościerzyna Elana Toruń 0:6 0:2 Jarosław Maćkiewicz 25, 35, 72, Maciej Hanczewski 55, Urbański 76, Tomasz Reginis 85
21 30-31.03.96 Pogoń Lębork Wda Świecie 4:0 2:0 Pięta 25, 67, Dołotko 34, Tafel 58
21 30-31.03.96 Brda Bydgoszcz Arka Gdynia 0:1 0:0 Robert Głowacki 78
21 30-31.03.96 Stal Jezierzyce Lechia Gdańsk 0:2 0:1 Kowalczyk 3, Marek Zieńczuk 79
21 30-31.03.96 Gedania Gdańsk Gryf Słupsk 3:3 0:0 Murawski 53, Wojdaś 65, Braun 73 – Łazański 50, Bednarczyk 63, Rogalka 90
21 30-31.03.96 Gryf Wejherowo Chemik Bydgoszcz 1:0 1:0 Sławomir Walczewski 25
21 30-31.03.96 Olimpia Grudziądz Wisła Tczew 3:0 1:0 Pokora 39, Brzeski 80, Bojarowski 79
21 30-31.03.96 Legia Chełmża Rodło Kwidzyn 2:0 1:0 Kurek 3, Jurkiewicz 82
22 06-07.04.96 Goplania Inowrocław Legia Chełmża 0:1 0:1 Pachniewski 19
22 06-07.04.96 Rodło Kwidzyn Olimpia Grudziądz 1:0 0:0
22 06-07.04.96 Wisła Tczew Gryf Wejherowo 0:0
22 06-07.04.96 Chemik Bydgoszcz Gedania Gdańsk 2:1 0:0 Gliniewicz 49, Korecki 64 – Broner 90
22 06-07.04.96 Gryf Słupsk Stal Jezierzyce 12:1 4:1 Łazański 7, 37, 74, Rogalka 12, Mikulski 23, 62, 72, Wanat 57, 88, Jarząbek 71 (k),
22 06-07.04.96 Lechia Gdańsk Brda Bydgoszcz 1:0 0:0 Dawid Banaczek 73
22 06-07.04.96 Arka Gdynia Pogoń Lębork 0:1 0:0 Piotr Nowak 77
22 06-07.04.96 Wda Świecie Kaszubia Kościerzyna 1:1 0:0 Juszczak 64 – Liedtke 80
22 06-07.04.96 Elana Toruń Polonia Elbląg 3:0 2:0 Maciej Hanczewski 18, Górecki 33, Czarnecki 73 (k)
23 13-14.04.96 Elana Toruń Goplania Inowrocław 4:0 2:0 Tomasz Reginis 10, Jarosław Maćkiewicz 22, 63, 71
23 13-14.04.96 Polonia Elbląg Wda Świecie 1:0 1:0 Michał Stachowiak 7
23 13-14.04.96 Kaszubia Kościerzyna Arka Gdynia 2:1 1:0 Jarosław Cieśliński 20, Wojciech Barnat 55 – Mariusz Głowacki 83
23 13-14.04.96 Pogoń Lębork Lechia Gdańsk 3:2 2:1 Cech 11, Pieta 39, Nowak 47 – Piątek 13, Filipik 73
23 13-14.04.96 Brda Bydgoszcz Gryf Słupsk 4:0 3:0 Krysiak 10, Raczkowski 32, Modracki 35, Grabarski 87
23 13-14.04.96 Stal Jezierzyce Chemik Bydgoszcz 0:3 0:1 Dariusz Gliniewicz 38, 61, Sieradzki 77
23 13-14.04.96 Gedania Gdańsk Wisła Tczew 1:2 1:2 Marcin Pleśniar 43 – Tomasz Meyer 10, Arkadiusz Kazański 18
23 13-14.04.96 Gryf Wejherowo Rodło Kwidzyn 2:1 2:0 Sławomir Walczewski 6 (k), Maciej Lewna 28 (k) – Tomasz Domański 57
23 13-14.04.96 Olimpia Grudziądz Legia Chełmża 4:0 1:0 Kosik 7, Pokora 51, Parkowski 65, Samary 89
24 20-21.04.96 Goplania Inowrocław Olimpia Grudziądz 4:1 2:1 Seweryn 14, Sobczak 32, Kretkowski 89, Semenowicz 90 – Róg 44 (k)
24 20-21.04.96 Legia Chełmża Gryf Wejherowo 1:2 0:0 Kurek 55 – Baranowski 61, Wasiek 84
24 20-21.04.96 Rodło Kwidzyn Gedania Gdańsk 5:1 3:0 Cezary Lisiewicz 20, Mariusz Majewski 31, Marek Świokło 45, 70, Marek Cybowicz 67 - Jarosław Wojdaś 83
24 20-21.04.96 Wisła Tczew Stal Jezierzyce 4:1 3:1 Arkadiusz Kazański 12, 87, Krzysztof Kopka 20, Mirosław Matyla 40 – Jan Klepacz 31
24 20-21.04.96 Chemik Bydgoszcz Brda Bydgoszcz 1:1 0:1 Szeremet 86 – Raczkowski 32
24 20-21.04.96 Gryf Słupsk Pogoń Lębork 1:1 0:0 Pięta 64 – Jarząbek 90
24 20-21.04.96 Lechia Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 1:0 0:0 mecz w Kościerzynie, Lechia gospodarzem / Marek Zieńczuk 51
24 20-21.04.96 Arka Gdynia Polonia Elbląg 1:0 1:0 Arkadiusz Glaza 10
24 20-21.04.96 Wda Świecie Elana Toruń 0:3 0:1 Jarosław Maćkiewicz 4, 90, Czarnecki 30
25 27-28.04.96 Wda Świecie Goplania Inowrocław 2:3 1:1 Majchrzak 22, Jurczak 62 – Semenowicz 4, Szefler 47, Bakiera 56
25 27-28.04.96 Elana Toruń Arka Gdynia 1:1 1:1 Przemysław Boldt 13 – Arkadiusz Glaza 39
25 27-28.04.96 Polonia Elbląg Lechia Gdańsk 1:1 1:1 Michał Stachowiak 4 – Marek Piątek 8
25 27-28.04.96 Kaszubia Kościerzyna Gryf Słupsk 1:2 0:1 Jarosław Cieśliński 64 – Grzegorz Bednarczyk 21, 69
25 27-28.04.96 Pogoń Lębork Chemik Bydgoszcz 1:1 0:0 Warych 51 – Sieradzki 68
25 27-28.04.96 Brda Bydgoszcz Wisła Tczew 2:1 2:0 Arndt 10 (k), Gburek 45 – Tomasz Meyer 78
25 27-28.04.96 Stal Jezierzyce Rodło Kwidzyn 1:4 0:2 Kozioł 75 – Cetnarowicz 7 (k), Kobus 25, Cybowicz 63, 77 (k)
25 27-28.04.96 Gedania Gdańsk Legia Chełmża 0:1 0:0 Piotr Kurek 72
25 27-28.04.96 Gryf Wejherowo Olimpia Grudziądz 2:1 0:1 Wojciech Wasiek 65, 82 – Grzegorz Pyc 32 (k)
26 01.05.96 Goplania Inowrocław Gryf Wejherowo 3:1 2:1 Woźniak 34, H.Sobczak 36, J.Sobczak 72 – Ślusałek 45
26 01.05.96 Olimpia Grudziądz Gedania Gdańsk 2:1 1:1 N'Fanly 27, 50 – Derewiecki 9
26 01.05.96 Legia Chełmża Stal Jezierzyce 7:2 2:1 P.Kurek 13, 22, M.Nowakowski 54, M.Zając 63, M.Pachniewski 65, J.Smolarz 80, 85 – M.Czaiński 2, D.Miecznikowski 83
26 01.05.96 Rodło Kwidzyn Brda Bydgoszcz 0:0
26 01.05.96 Wisła Tczew Pogoń Lębork 2:1 2:0 Mirosław Matyla 28 (k), Arkadiusz Kazański 43 – Piotr Borowiec 47
26 01.05.96 Chemik Bydgoszcz Kaszubia Kościerzyna 7:1 2:0 Ziemiński 22, Korecki 27 (k), 48, 81, Dariusz Gliniewicz 72, Gruszka 86, Mądry 89 - Szutowicz 74
26 01.05.96 Gryf Słupsk Polonia Elbląg 1:0 1:0 Mikulski 14
26 01.05.96 Lechia Gdańsk Elana Toruń 0:1 0:0 Waldemar Czarnecki 78
26 01.05.96 Arka Gdynia Wda Świecie 2:1 1:0 Arkadiusz Glaza 10, Radosław Szabłowski 54 – Sylwester Jarantowicz 76
27 04-05.05.96 Arka Gdynia Goplania Inowrocław 0:3 0:2 Tomasz Bakiera 3, Robert Jędrzejczak 16, Dariusz Seweryn 80
27 04-05.05.96 Wda Świecie Lechia Gdańsk 2:0 0:0 Jaszczuk 64, 83
27 04-05.05.96 Elana Toruń Gryf Słupsk 7:2 2:0 Maćkiewicz 33, 41, 66, 85, Leis 49, Lubowicz 55, Martyniuk 62 – Jędraszczyk 53, Wanat 87
27 04-05.05.96 Polonia Elbląg Chemik Bydgoszcz 0:0
27 04-05.05.96 Kaszubia Kościerzyna Wisła Tczew 4:2 1:1 Ireneusz Stencel 13, Marek Szutowicz 68, Rafał Lipski 70, Tomasz Kafarski 83 (k) - Wojciech Kittowski 4, Włodzimierz Chmielecki 78 (k)
27 04-05.05.96 Pogoń Lębork Rodło Kwidzyn 3:0 1:0 Pięta 4, 62, Warych 53
27 04-05.05.96 Brda Bydgoszcz Legia Chełmża 0:0
27 04-05.05.96 Stal Jezierzyce Olimpia Grudziądz 0:2 0:1 N'Fanly 5, Zbrzeski 85
27 04-05.05.96 Gedania Gdańsk Gryf Wejherowo 2:1 0:1 Zbigniew Braun 51 (k), Jarosław Szczutkowski 67 – Maciej Lewna 27
28 11-12.05.96 Goplania Inowrocław Gedania Gdańsk 4:1 1:0 Szefler 13, 55, Semenowicz 61, Jędrzejczak 76 – Szczutkowski 83
28 11-12.05.96 Gryf Wejherowo Stal Jezierzyce 5:0 4:0 Wojciech Baranowski 1, 65, Sławomir Walczewski 12, Wojciech Wasiek 13, Damian Marmułowski 32
28 11-12.05.96 Olimpia Grudziądz Brda Bydgoszcz 1:4 1:2 Grzegorz Pyc 39 (k) – Tomecki 15, 31, Gburek 55, 88
28 11-12.05.96 Legia Chełmża Pogoń Lębork 2:2 2:1 Nowakowski 39, Pachniewski 43 – Warych 15, 70
28 11-12.05.96 Rodło Kwidzyn Kaszubia Kościerzyna 4:0 2:0 Piotr Lange 14, Piotr Cetnarowicz 37, Mariusz Majewski 68, 80
28 11-12.05.96 Wisła Tczew Polonia Elbląg 3:3 1:1 Dariusz Waśniewski 10, Włodzimierz Chmielecki 72 (k), Wojciech Kittowski 86 - Krzysztof Król 32, Michał Stachowiak 48, Dariusz Tyburski 67
28 11-12.05.96 Chemik Bydgoszcz Elana Toruń 1:2 1:0 Korecki 21 – Hanczewski 59, Boldt 82
28 11-12.05.96 Gryf Słupsk Wda Świecie 3:1 2:0 Wanat 6, Jarząbek 44 (k), Mikulski 62 – Jarantowicz 61
28 11-12.05.96 Lechia Gdańsk Arka Gdynia 0:3 0:0 Arkadiusz Glaza 54, 81, Grzegorz Lisewski 86
29 18-19.05.96 Lechia Gdańsk Goplania Inowrocław 1:3 0:2 Piotr Gronek 81 – Dariusz Seweryn x2 (40 i ?), Sławomir Szefler 43
29 18-19.05.96 Arka Gdynia Gryf Słupsk 2:0 1:0 Dariusz Ulanowski 24, Arkadiusz Glaza 76 (k)
29 18-19.05.96 Wda Świecie Chemik Bydgoszcz 2:1 1:0 Majchrzak 4, Polak 67 – Ziemiński 88
29 18-19.05.96 Elana Toruń Wisła Tczew 3:0 0:0 Lubowicz 70, Leis 74, Rutkowski 90 (k)
29 18-19.05.96 Polonia Elbląg Rodło Kwidzyn 0:3 0:1 Piotr Cetnarowicz 19, 54, 70
29 18-19.05.96 Kaszubia Kościerzyna Legia Chełmża 2:0 0:0 Rafał Lipski 64, Tomasz Kafarski 83
29 18-19.05.96 Pogoń Lębork Olimpia Grudziądz 2:1 2:1 Dołotko 18, Pięta 37 – Kicofer 31
29 18-19.05.96 Brda Bydgoszcz Gryf Wejherowo 1:0 0:0 Tomecki 70
29 18-19.05.96 Stal Jezierzyce Gedania Gdańsk 0:3 0:0 Szczutkowski 55, Woś 67, Wojdaś 77
30 25-26.05.96 Goplania Inowrocław Stal Jezierzyce 3:0 walkower goście nie przyjechali na mecz
30 25-26.05.96 Gedania Gdańsk Brda Bydgoszcz 1:2 1:0 Arkadiusz Derewiecki 6 – Mariusz Modracki 63, Mariusz Raczkowski 82
30 25-26.05.96 Gryf Wejherowo Pogoń Lębork 0:0
30 25-26.05.96 Olimpia Grudziądz Kaszubia Kościerzyna 1:2 1:0 Grzegorz Pyc 32 – Tomasz Kafarski 71 (k), Ireneusz Stencel 87
30 25-26.05.96 Legia Chełmża Polonia Elbląg 2:1 1:1 Zając 31, P.Kurek 80 – Zdunek 10
30 25-26.05.96 Rodło Kwidzyn Elana Toruń 0:1 0:0 Przemysław Boldt 60
30 25-26.05.96 Wisła Tczew Wda Świecie 1:1 0:0 Jarosław Mazurkiewicz 70 – Marian Drożdżewski 86
30 25-26.05.96 Chemik Bydgoszcz Arka Gdynia 0:1 0:0 Kaszubowski 87
30 25-26.05.96 Gryf Słupsk Lechia Gdańsk 2:1 1:0 Paweł Kryszałowicz 12, Mikulski 52 – Marek Zieńczuk 90
31 01-02.06.96 Gryf Słupsk Goplania Inowrocław 1:0 0:0 Wieczorkowski 79
31 01-02.06.96 Lechia Gdańsk Chemik Bydgoszcz 0:0
31 01-02.06.96 Arka Gdynia Wisła Tczew 2:0 1:0 Grzegorz Lisewski 21, Maciej Gomuła 80
31 01-02.06.96 Wda Świecie Rodło Kwidzyn 2:3 0:3 Polak 56, Wróblewski 59 – Majewski 1, Jankowski 15, Cetnarowicz 29
31 01-02.06.96 Elana Toruń Legia Chełmża 0:0
31 01-02.06.96 Polonia Elbląg Olimpia Grudziądz 1:1 0:1 Dariusz Kaczmarczyk 69 – Marek Kuliński 20
31 01-02.06.96 Kaszubia Kościerzyna Gryf Wejherowo 1:0 1:0 Robert Plewiński 34 (s)
31 01-02.06.96 Pogoń Lębork Gedania Gdańsk 6:0 2:0 Pięta 9, 52, 66, 83 (k), Nowak 35, Borowiec 77
31 01-02.06.96 Brda Bydgoszcz Stal Jezierzyce 3:0 walkower goście nie przyjechali na mecz
32 08-09.06.96 Goplania Inowrocław Brda Bydgoszcz 4:0 2:0 Bakiera 22, Jędrzejczak 34, Sobczak 57, Trzywiński 84
32 08-09.06.96 Stal Jezierzyce Pogoń Lębork 0:7 0:2 Dołotko 23, 53, 80, Pięta 40 (k), 86 (k), 88 (k), 89
32 08-09.06.96 Gedania Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 0:2 0:2 Zbigniew Liedtke 21, Jarosław Cieśliński 33
32 08-09.06.96 Gryf Wejherowo Polonia Elbląg 2:0 0:0 Sławomir Walczewski 47 (k), Wojciech Wasiek 86
32 08-09.06.96 Olimpia Grudziądz Elana Toruń 1:4 1:1 Kalinowski 8 – Hanczewski 43, Leis 48, 68, Chrzanowski 78
32 08-09.06.96 Legia Chełmża Wda Świecie 3:0 0:0 Kurek 47, Kużyński 60, Drozd 85
32 08-09.06.96 Rodło Kwidzyn Arka Gdynia 1:2 1:0 Majewski 44 – Gomuła 72, Zinko 90+1
32 08-09.06.96 Wisła Tczew Lechia Gdańsk 1:2 1:0 Arkadiusz Kazański 9 – Dawid Banaczek 70, 83
32 08-09.06.96 Chemik Bydgoszcz Gryf Słupsk 0:0
33 15-16.06.96 Chemik Bydgoszcz Goplania Inowrocław 4:3 0:2 Ziemiński 73, Sieradzki 77, Brończyk 80, Korecki 87 – H.Sobczak 9, Jędrzejczak 24, Sokołowski 66
33 15-16.06.96 Gryf Słupsk Wisła Tczew 0:1 0:0 Tomasz Meyer 60
33 15-16.06.96 Lechia Gdańsk Rodło Kwidzyn 0:1 0:1 Piotr Cetnarowicz 40
33 15-16.06.96 Arka Gdynia Legia Chełmża 2:2 0:1 Grzegorz Lisewski 46, 58 – Piotr Kurek 16, Piotr Kościelski 69
33 15-16.06.96 Wda Świecie Olimpia Grudziądz 0:1 0:0 Grzegorz Pyc 67 (k)
33 15-16.06.96 Elana Toruń Gryf Wejherowo 1:1 0:1 Leis 46 – Ślusałek 37
33 15-16.06.96 Polonia Elbląg Gedania Gdańsk 5:0 3:0 Dariusz Tyburski x2 (15 i ?), Sebastian Cierlicki x2, Dariusz Kaczmarczyk
33 15-16.06.96 Kaszubia Kościerzyna Stal Jezierzyce 4:1 2:1 Zbigniew Liedtke 5, 13, Tomasz Kafarski 70 (k), Tomasz Mazurek 87 – Dariusz Miecznikowski 11
33 15-16.06.96 Pogoń Lębork Brda Bydgoszcz 4:0 4:0 Pięta 9, Dołotko 20, 44, Nowak 25
34 22-23.06.96 Goplania Inowrocław Pogoń Lębork 4:0 2:0 T.Bakiera 7, 46, Szefler 34, Kretkowski 74
34 22-23.06.96 Brda Bydgoszcz Kaszubia Kościerzyna 2:0 1:0 Modracki 38, Tomecki 88
34 22-23.06.96 Stal Jezierzyce Polonia Elbląg 3:4 2:3 K.Nowakowski 21, 85, D.Miecznikowski 23 – D.Kaczmarczyk 2, 64, R.Konczyński 5, S.Cierlicki 18
34 19.06.96 Gedania Gdańsk Elana Toruń 0:7 0:2 mecz rozegrany awansem
34 22-23.06.96 Gryf Wejherowo Wda Świecie 4:0 1:0
34 22-23.06.96 Olimpia Grudziądz Arka Gdynia 0:1 0:0 Glaza 86 (k)
34 22-23.06.96 Legia Chełmża Lechia Gdańsk 0:2 0:0 Dawidowski 55, Kubsik 75
34 22-23.06.96 Rodło Kwidzyn Gryf Słupsk 4:1 1:0 Piotr Cetnarowicz 20, 79, 85 (k), Majewski 46 – Robert Jarząbek 87 (k)
34 22-23.06.96 Wisła Tczew Chemik Bydgoszcz 1:0 1:0 Arkadiusz Kazański 18

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU

To nie koniec tekstu! Przejdź na następną stronę i czytaj dalej…

Jak bardzo podobał Ci się ten artykuł?

Średnia ocena 5 / 5. Licznik głosów 1

Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Bądź pierwszy!

Cieszymy się, że tekst Ci się spodobał

Sprawdź nasze social media - znajdziesz tam codzienną dawkę ciekawostek.

Przykro nam, że ten tekst Ci się nie spodobał

Chcemy, aby nasze teksty były możliwie najlepsze.

Napisz, co moglibyśmy poprawić.

spot_img
Mariusz Chodała
Mariusz Chodała
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki

Więcej tego autora

Najnowsze

„Johan Cruyff. Biografia totalna” – recenzja

Książek o Johanie Cruyffie powstało wiele i nawet w naszym kraju nie jest to pierwsza pozycja o najwybitniejszym holenderskim piłkarzu. Jednak biografia napisana przez wybitnego dziennikarza z Kraju Tulipanów Auke Koka i znakomicie przetłumaczona przez Pawła Wilkowicza, to dzieło wybitne. Autor, prowadząc opowieść o Boskim Johanie, ukazuje nam również obraz Holandii i Hiszpanii z czasów życia tego holenderskiego wizjonera.

Alfred Hajos – sportowy człowiek renesansu

Zbliżają się Letnie Igrzyska Olimpijskie. Już wkrótce w Paryżu o medale rywalizować będą zawodnicy z całego świata. Z tej okazji warto poznać sylwetkę wyjątkowego...

Japońscy sportowcy w Białogardzie – historia olimpijskiego zgrupowania

Mało kto wie, że w mieście Białogard w województwie zachodniopomorskim, znanym do tej pory przede wszystkim jako miejsce urodzenia prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, przebywała ekipa...