Archiwum wyników III ligi 1995-96

Czas czytania: 2 m.

Grupa centralna

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PKT ZW. REM. POR. BR+ BR-
1 Ceramika Opoczno 34 82 107 25 25 7 2
2 MKP Zgierz 34 71 64 20 21 8 5
3 Start Łódź 34 69 78 38 21 6 7
4 LKS Lignomat Jankowy 34 59 81 45 18 5 11
5 Cosma Wieluń 34 54 54 50 17 3 14
6 Pelikan Łowicz 34 49 54 51 15 4 15
7 Orzeł Łódź 34 48 37 65 14 6 14
8 Kujawiak Włocławek 34 46 49 40 11 13 10
9 Jagiellonka Nieszawa 34 44 50 52 13 5 16
10 Mień Lipno 34 43 45 51 11 10 13
11 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 34 42 42 57 11 9 14
12 MKS Kutno 34 42 39 46 10 12 12
13 Pogoń Zduńska Wola 34 42 45 41 12 6 16
14 Wisła Włocławek 34 42 33 50 10 12 12
15 KKS Kalisz 34 41 40 61 11 8 15
16 Pilica Tomaszów Mazowiecki 34 38 43 54 10 8 16
17 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 34 23 30 82 6 5 23
18 Włókniarz Trzy Korony Pabianice 34 17 32 95 4 5 25

Tabela krzyżowa

KLUB Ceramika MKP Zgierz Start LKS Lignomat Cosma Pelikan Orzeł Kujawiak Jagiellonka Mień Piotrcovia MKS Kutno Pogoń Wisła KKS Kalisz Pilica Ostrovia Włókniarz
Ceramika Opoczno xxx 2:2 6:2 6:1 2:0 5:1 6:0 4:0 3:0 3:0 2:2 1:2 2:0 9:0 7:1 6:1 4:1 5:0
MKP Zgierz 2:0 xxx 0:1 0:0 3:0 1:3 1:1 1:1 3:1 3:0 3:0 wo 1:0 3:0 wo 0:1 6:0 1:0 3:0 4:1
Start Łódź 1:2 2:4 xxx 4:2 3:2 2:0 1:0 3:1 2:0 0:0 3:0 3:0 0:0 3:2 2:1 1:0 6:0 3:0
LKS Lignomat Jankowy 1:3 0:1 2:1 xxx 3:1 5:0 3:0 5:0 3:1 1:2 5:0 1:1 1:0 3:2 3:1 5:2 2:1 4:2
Cosma Wieluń 1:3 1:2 0:4 0:6 xxx 3:1 7:0 2:2 3:1 1:1 4:2 2:1 3:1 4:0 2:1 1:0 3:2 1:0
Pelikan Łowicz 0:1 0:4 3:2 1:0 1:0 xxx 5:0 1:1 3:1 1:1 2:3 1:2 3:0 0:1 5:0 1:0 2:0 3:0 wo
Orzeł Łódź 0:1 1:2 1:4 3:2 1:0 2:1 xxx 1:0 1:6 4:0 0:0 2:1 2:1 0:0 1:0 1:1 3:0 3:1
Kujawiak Włocławek 0:0 1:1 1:1 3:2 0:1 0:1 5:0 xxx 0:0 5:0 4:1 2:2 2:0 1:1 0:2 5:1 2:0 3:0 wo
Jagiellonka Nieszawa 1:4 0:4 1:7 1:1 2:0 1:3 5:1 1:1 xxx 1:0 5:0 2:0 3:0 1:1 4:1 0:1 3:0 wo 2:1
Mień Lipno 1:2 1:0 2:1 0:1 1:1 0:1 3:1 1:1 2:0 xxx 2:0 2:2 0:5 2:0 3:2 1:1 6:0 5:3
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0:0 0:1 1:4 0:2 2:1 3:1 1:2 3:1 2:0 3:1 xxx 2:0 2:0 3:1 2:2 4:2 0:0 3:0
MKS Kutno 3:3 1:0 1:2 2:1 1:3 1:1 0:1 1:1 1:0 0:0 1:1 xxx 1:1 2:0 1:1 1:1 1:3 3:2
Pogoń Zduńska Wola 1:1 0:0 2:0 0:0 0:2 2:1 5:0 1:0 0:1 2:1 2:0 0:1 xxx 4:0 3:1 2:1 1:1 0:3 wo
Wisła Włocławek 1:2 0:0 2:2 3:3 1:0 1:1 0:0 0:1 0:0 1:0 1:1 1:0 2:1 xxx 1:0 3:2 2:0 3:0
KKS Kalisz 0:3 1:1 0:5 2:1 1:0 3:2 1:2 1:0 2:1 1:1 0:0 3:1 2:1 1:1 xxx 1:1 1:0 4:0
Pilica Tomaszów Mazowiecki 0:0 0:3 0:1 2:1 0:1 0:4 1:0 0:1 2:0 2:2 1:0 0:2 1:0 2:0 0:0 xxx 3:1 7:1
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0:6 1:2 1:1 0:3 1:2 4:0 0:2 1:1 0:1 2:1 1:1 1:2 0:8 2:1 1:0 1:5 xxx 2:0
Włókniarz Trzy Korony Pabianice 0:3 wo 0:2 1:1 0:8 1:2 2:1 1:1 1:3 0:4 0:3 3:0 1:1 1:2 0:0 0:3 wo 3:3 4:3 xxx

Najlepsi strzelcy

36 – Sypniewski (Ceramika)
24 – Bonia (LKS Lignomat)
22 – Marciniak (Ceramika)
20 – Bujalski (MKP Zgierz)
16 – Król (Jagiellonka)
15 – Jabłoński (Pogoń)

Mecze

LP DATA GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK PO 45' BRAMKI / UWAGI
1 12.08.95 Start Łódź MKS Kutno 3:0 1:0 Andrzej Waliszewski 45, Marcin Herski 71, Marcin Zając 80
1 12.08.95 Wisła Włocławek Pilica Tomaszów Mazowiecki 3:2 2:1 Koziński 18, 38, Nowakowski 70 – Marszałek 24, Krzysztof Pawłowski 85
1 12.08.95 Ostrovia Ostrów Wielkopolski Mień Lipno 2:1 1:1 Tomczak 18, Włosiak 61 – Kałka 13
1 12.08.95 Cosma Wieluń Jagiellonka Nieszawa 3:1 1:0 Grzegorz Kopytowski 41, Grzegorz Słupecki 62, Marek Pawlak 75 (k) – Dariusz Żuraw 87 (s)
1 12.08.95 Kujawiak Włocławek Orzeł Łódź 5:0 2:0 Rafał Szczytniewski 4, 80, Wiesław Pesta 28, Glonek 47, Ziółkowski 64
1 13.08.95 KKS Kalisz MKP Zgierz 1:1 1:1 Radosław Grzesik 19 – Dariusz Matusiak 5
1 13.08.95 Pelikan Łowicz Pogoń Zduńska Wola 3:0 2:0 Marek Borkowski 6, Marcin Majer 10, Sławomir Leśko 50
1 13.08.95 LKS Ligomat Jankowy Włókniarz Trzy Korony Pabianice 4:2 3:2 Nawrot 19 (k), 29 (k), Boni 23, 80 – Wojewoda 9 (s), Ozimek 17
1 13.08.95 Ceramika Opoczno Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2:2 0:1 Czerbniak 63 (k), Igor Sypniewski 88 – Daniel Jasiński 31, Tomasz Trawiński 83
2 17.08.95 Włókniarz Trzy Korony Pabianice Start Łódź 1:1 0:0 Rafał Kurkowski 70 – Rafał Hoderko 52
2 17.08.95 Pilica Tomaszów Mazowiecki Ceramika Opoczno 0:0
2 17.08.95 Piotrcovia Piotrków Trybunalski KKS Kalisz 2:2 1:2 Daniel Jasiński 25, Sławomir Góralczyk 90 – Błażej Marczak 16, Radosław Grzesik 45
2 17.08.95 Pogoń Zduńska Wola Cosma Wieluń 0:2 0:1 Jarosław Wojewódka 18, Dariusz Żuraw 58
2 17.08.95 MKP Zgierz LKS Lignomat Jankowy 0:0
2 17.08.95 Mień Lipno Pelikan Łowicz 0:1 Tomasz Łyskawka 7
2 17.08.95 Orzeł Łódź MKS Kutno 2:1 1:1 Piotr Chojnacki 24, Sławomir Olszewski 47 – Dariusz Janik 9
2 17.08.95 Kujawiak Włocławek Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2:0 0:0 Ziółkowski 58, Marciniak 83
2 17.08.95 Jagiellonka Nieszawa Wisła Włocławek 1:1 0:0 Grzesiak 29 – Koziński 37
3 20.08.95 Pelikan Łowicz Kujawiak Włocławek 1:1 1:1 Krzysztof Durka 39 – Piotr Barczak 40
3 19.08.95 Wisła Włocławek Pogoń Zduńska Wola 2:1 1:1 Michał Jabłoński 7, Mirosław Kasiński 57 – Jarosław Nowakowski 18
3 20.08.95 KKS Kalisz Pilica Tomaszów Mazowiecki 1:1 0:1 Piotr Tomaszewski 49 (k) – Nabiałek 26
3 20.08.95 Ostrovia Ostrów Wielkopolski Orzeł Łódź 0:2 0:0 Piotr Chojnacki 52, 63
3 20.08.95 Cosma Wieluń Mień Lipno 1:1 1:0 Grzegorz Kopytowski 42 – Tomasz Strzelecki 52
3 20.08.95 Start Łódź MKP Zgierz 2:4 1:2
3 20.08.95 LKS Lignomat Jankowy Piotrcovia Piotrków Trybunalski 5:0 3:0 Jacek Bonia 21, Leszek Rusiecki 35, 85, Artur Nawrot 36 (k), 80
3 20.08.95 Ceramika Opoczno Jagiellonka Nieszawa 3:0 2:0 Igor Sypniewski 38, Marciniak 40, Piotr Kupka 74
3 20.08.95 MKS Kutno Włókniarz Trzy Korony Pabianice 3:2 2:0 Dariusz Janik 18, 38, 85 – Lechowski 70, Skwarka 80
4 26.08.95 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Start Łódź 1:4 0:1 Leszek Warchoł 75 – Marcin Zając 10, Andrzej Waliszewski 55, 67, Mariusz Gorzeń 76 (k)
4 26.08.95 Pilica Tomaszów Mazowiecki LKS Lignomat Jankowy 2:1 1:1 Paweł Łukowski 9, Mariusz Polewczyk 85 – Artur Nawrot 31
4 26.08.95 Ostrovia Ostrów Wielkopolski Pelikan Łowicz 4:0 1:0 Ireneusz Ratajek 7, 47, Ryszard Tomczak 65, Jarosław Musiał 89 (k)
4 26.08.95 Mień Lipno Wisła Włocławek 2:0 1:0 Bartczak 26, Laskowski 47
4 26.08.95 Jagiellonka Nieszawa KKS Kalisz 4:1 3:0 Komorowski 39, Krzysztof Dróbkowski 42, 45, 57 – Rutkowski 65
4 27.08.95 Orzeł Łódź Włókniarz Trzy Korony Pabianice 3:1 1:0 Marcin Kępa 10, 89, Piotr Chojnacki 77 – Michał Skwarka 90
4 27.08.95 MKP Zgierz MKS Kutno 1:0 1:0 Maciej Szpak 40
4 27.08.95 Pogoń Zduńska Wola Ceramika Opoczno 1:1 1:1 Arkadiusz Kawałowski 25 – Majewski 15
4 27.08.95 Kujawiak Włocławek Cosma Wieluń 0:1 0:1 Jarosław Łęgowiak 31
5 31.08.95 Ceramika Opoczno Mień Lipno 3:0 2:0 Jacek Marciniak 23, Krzysztof Wołowiec 44, Igor Sypniewski 83
5 31.08.95 KKS Kalisz Pogoń Zduńska Wola 2:1 0:0 Radosław Grzesik 50, Piotr Żuchowski 70 – Arkadiusz Kranc 82
5 31.08.95 LKS Lignomat Jankowy Jagiellonka Nieszawa 3:1 1:1 Dziuba 10, Wojtkowiak 53, Bonia 60 – Jasiński 31
5 31.08.95 MKS Kutno Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1:1 0:1 Zbigniew Urbanek 70 – Sławomir Góralczyk 42
5 31.08.95 Pelikan Łowicz Orzeł Łódź 5:0 1:0 Sławomir Leśko 42, 79, Krzysztof Durka 66, 75, Sylwester Jarzębowski 82
5 31.08.95 Start Łódź Pilica Tomaszów Mazowiecki 1:0 1:0 Rafał Hoderko 3
5 31.08.95 Wisła Włocławek Kujawiak Włocławek 0:1 0:1 ?
5 31.08.95 Cosma Wieluń Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3:2 3:1 Jarosław Wojewódka 16, Grzegorz Kopytowski 18, Grzegorz Słupecki 43 - Ireneusz Ratajek 12, Ryszard Tomczak 75
5 31.08.95 Włókniarz Trzy Korony Pabianice MKP Zgierz 0:2 0:2 Paweł Bujalski 6, 21
6 03.09.95 Jagiellonka Nieszawa Start Łódź 1:7 1:5 Krzysztof Kwasiborski 3 – Cezary Tąder 15 (k), Krzysztof Jęcek 18, 23, 42, Jacek Śludkowski 25, Andrzej Waliszewski 79, 80
6 03.09.95 Kujawiak Włocławek Ceramika Opoczno 0:0
6 27.09.95 Mień Lipno KKS Kalisz 3:2 2:1 w pierwotnym terminie przełożony ze względu na złe warunki atmosferyczne
6 03.09.95 Orzeł Łódź MKP Zgierz 1:2 1:0 Gieorgij Asłamazaszwili 29 – Maciej Szpak 58, Jarosław Stanecki 62
6 03.09.95 Ostrovia Ostrów Wielkopolski Wisła Włocławek 2:1 1:0 Ryszard Tomczak 42, 63 – Piotr Linowiecki 50
6 03.09.95 Pelikan Łowicz Cosma Wieluń 1:0 0:0 Marcin Cholewiński 70
6 03.09.95 Pilica Tomaszów Mazowiecki MKS Kutno 0:2 0:0 Zbigniew Urbanek 46, Grzegorz Gorący 58
6 03.09.95 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Włókniarz Trzy Korony Pabianice 3:0 1:0 Robert Gałązka 20, 49, Leszek Warchoł 60
6 03.09.95 Pogoń Zduńska Wola LKS Lignomat Jankowy 0:0
7 09.09.95 Start Łódź Pogoń Zduńska Wola 0:0
7 09.09.95 MKS Kutno Jagiellonka Nieszawa 1:0 0:0 Janik 53 (k)
7 09.09.95 Wisła Włocławek Pelikan Łowicz 1:1 1:1 Mirosław Kasiński 28 – Tomasz Wacewicz 17
7 10.09.95 Włókniarz Trzy Korony Pabianice Pilica Tomaszów Mazowiecki 3:3 2:2 Krzysztof Baran 32, Przemysław Ozimek 45, 46 – Mariusz Polewczyk 15, 68, Miniak 44
7 MKP Zgierz Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3:0 walkower w pierwotnym terminie nie odbył się, goście nie przyjechali na mecz
7 10.09.95 Cosma Wieluń Orzeł Łódź 7:0 5:0 Janusz Kowalczyk 11, 68, Marek Pawlak 32, Dariusz Żuraw 33, Grzegorz Kopytowski 39, Robert Felusiak 44, Mariusz Gałaj 87
7 10.09.95 KKS Kalisz Kujawiak Włocławek 1:0 1:0 Piotr Witoń 24
7 10.09.95 Ceramika Opoczno Ostrovia Ostrów Wielkopolski 4:1 0:1 Zbigniew Czerbniak 48 (k), Igor Sypniewski 64, Marciniak 72, 81 – Krystian Sikora 19
7 10.09.95 LKS Lignomat Jankowy Mień Lipno 1:2 1:2 Jacek Bonia 41 – Przemysław Zając 24 (s), Przemysław Kałka 36
8 16-17.09.95 Jagiellonka Nieszawa Włókniarz Trzy Korony Pabianice 2:1 0:1 Daniel Kaniewski 63, 72 – Tomasz Glinkowski 27
8 16-17.09.95 Kujawiak Włocławek LKS Lignomat Jankowy 3:2 3:1 Rafał Szczytniewski 3, 18, 38 – Nawrot 44 (k), Bonia 68
8 16-17.09.95 Mień Lipno Start Łódź 2:1 0:1 Mariusz Korpalski 58, Jerzy Kałka 64 – Marcin Zając 31
8 12.10.95 Orzeł Łódź Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0:0 w pierwotnym terminie przełożony z powodu zatrucia piłkarzy gości
8 16-17.09.95 Ostrovia Ostrów Wielkopolski KKS Kalisz 1:0 0:0 Sępołowicz 76
8 16-17.09.95 Pelikan Łowicz Ceramika Opoczno 0:1 0:1 Igor Sypniewski 39
8 16-17.09.95 Pilica Tomaszów Mazowiecki MKP Zgierz 0:3 0:2 Mieczysław Kasperkiewicz 18, Maciej Szpak 30, Michał Buchowicz 65
8 16-17.09.95 Pogoń Zduńska Wola MKS Kutno 0:1 0:0 Krzysztof Pawlak 72
8 16-17.09.95 Cosma Wieluń Wisła Włocławek 4:0 3:0 Janusz Kowalczyk 3, Grzegorz Kopytowski 5, Grzegorz Słupecki 37 (k), Jarosław Wojewódka 81
9 21.09.95 Ceramika Opoczno Cosma Wieluń 2:0 1:0 Piotr Kupka 20, Igor Sypniewski 57
9 21.09.95 LKS Lignomat Jankowy Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2:1 0:0 Mariusz Marek 60, Leszek Rusiecki 67 – Ryszard Tomczak 78
9 21.09.95 Wisła Włocławek Orzeł Łódź 0:0
9 21.09.95 MKS Kutno Mień Lipno 0:0
9 21.09.95 MKP Zgierz Jagiellonka Nieszawa 3:1 1:1 Adam Kubiak 2, Piotr Grzelak 80, Maciej Szpak 88 – Dominik Jasiński 39
9 21.09.95 Włókniarz Trzy Korony Pabianice Pogoń Zduńska Wola 1:2 0:2 Przemysław Ozimek 65 – Kaczorowski 25, Michał Jabłoński 30
9 20.09.95 Start Łódź Kujawiak Włocławek 3:1 2:0 Jacek Śludkowski 6, Mariusz Gorzeń 12, Marcin Zając 58 – Krzysztof Marciniak 73
9 21.09.95 KKS Kalisz Pelikan Łowicz 3:2 1:1 Błażej Marczak 39, Piotr Witoń 61, Krzysztof Florczak 73 – Tomasz Łyskawka 12, Marcin Majer 85
9 19.11.95 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Pilica Tomaszów Mazowiecki 4:2 2:2 Marcin Klimkiewicz 44, Dzidosław Żuberek 45, 84, 86 – Arkadiusz Mrówka 3, 40 (w pierwotnym terminie mecz przełożony na prośbę gospodarzy.)
10 24.09.95 Jagiellonka Nieszawa Piotrcovia Piotrków Trybunalski 5:0 2:0 Dominik Jasiński 25, Krzysztof Kwasiborski 44, Sławomir Król 66, 70, Daniel Kaniewski 75
10 24.09.95 Orzeł Łódź Pilica Tomaszów Mazowiecki 1:1 1:0 Piotr Choknacki 25 – Andrzejewski 73
10 24.09.95 Ostrovia Ostrów Wielkopolski Start Łódź 1:1 0:1 Sępołowicz 77 – Mariusz Gorzeń 17
10 24.09.95 Pelikan Łowicz LKS Lignomat Jankowy 1:0 1:0 Bogdan Saganowski 25
10 24.09.95 Pogoń Zduńska Wola MKP Zgierz 0:0
10 24.09.95 Cosma Wieluń KKS Kalisz 2:1 0:1 Grzegorz Kopytowski 75, 89 – Arkadiusz Kranc 39
10 24.09.95 Kujawiak Włocławek MKS Kutno 2:2 0:0 Krzysztof Marciniak 77, 90 – Janik 57, Będziński 68 (s)
10 24.09.95 Mień Lipno Włókniarz Trzy Korony Pabianice 5:3 2:0
10 24.09.95 Wisła Włocławek Ceramika Opoczno 1:2 1:1 Nowakowski 29 – Zbigniew Czerbniak 34 (k), Igor Sypniewski 68
11 01.10.95 MKP Zgierz Mień Lipno 3:0 1:0 Paweł Bujalski 27, 70, Jacek Kozłowski 70
11 01.10.95 Ceramika Opoczno Orzeł Łódź 6:0 3:0 Grzegorz Łopata 22, Igor Sypniewski 32, 86, Jacek Marciniak 40, 60, Marcin Majewski 50
11 01.10.95 KKS Kalisz Wisła Włocławek 1:1 0:0 Arkadiusz Kranc 83 – Koziński 74 (k)
11 01.10.95 LKS Lignomat Jankowy Cosma Wieluń 3:1 2:0 Andrzej Wojtkowiak 4, Leszek Rusiecki 44, Bonia 85 – Dariusz Żuraw 54
11 30.09.95 MKS Kutno Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1:3 1:1 Janik 9 – Ratajek 2, Wiśniewski 60, Sikora 80
11 30.09.95 Pilica Tomaszów Mazowiecki Jagiellonka Nieszawa 2:0 0:0 Emil Jędrzejewski 49, Mirosław Miniak 68
11 30.09.95 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Pogoń Zduńska Wola 2:0 0:0 Dzidosław Żuberek 53, Sławomir Nowak 60
11 30.09.95 Start Łódź Pelikan Łowicz 2:0 1:0 Krzysztof Kuchciak 12, 65
11 01.10.95 Włókniarz Trzy Korony Pabianice Kujawiak Włocławek 1:3 1:2 Krzysztof Baran 26 – Jacek Bergunda 7, 18, Miniak 75
12 08.10.95 Ceramika Opoczno KKS Kalisz 7:1 3:0 Jacek Marciniak 20, 63, 89, Piotr Kupka 31, Igor Sypniewski 44, 55, 76 – Arkadiusz Kranc 56
12 07-08.10.95 Kujawiak Włocławek MKP Zgierz 1:1 0:1 Krzysztof Marciniak 89 – Maciej Szpak 44
12 07-08.10.95 Mień Lipno Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2:0 1:0 Kałka 13, 70
12 08.10.95 Orzeł Łódź Jagiellonka Nieszawa 1:6 1:1 Hubert Leduchowski 7 – Dariusz Kowalski 45, D.Jasiński 54, Grzesiak 55, Król 60, Dróbkowski 61, Kaniewski 67
12 07-08.10.95 Ostrovia Ostrów Wielkopolski Włókniarz Trzy Korony Pabianice 2:0 0:0 Ratajek 68, 72
12 08.10.95 Pelikan Łowicz MKS Kutno 1:2 1:1 Krzysztof Durka 16 – Grzegorz Gorący 36, 50
12 08.10.95 Pogoń Zduńska Wola Pilica Tomaszów Mazowiecki 2:1 0:1 Jabłoński 65, 78 (k) – Emil Jędrzejewski 27
12 07-08.10.95 Wisła Włocławek LKS Lignomat Jankowy 3:3 1:1 Jarosław Nowakowski 3, Koziński 47 (k), Robert Konieczny 80 – Kosma 23, 76
12 07.10.95 Cosma Wieluń Start Łódź 0:4 0:2 Marcin Hoderko 20, Krzysztof Kuchciak 27, Cezary Tąder 80, Piotr Pajor 88
13 15.10.95 MKP Zgierz Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3:0 1:0 Paweł Bujalski 30, 55, Matusiak 49
13 15.10.95 KKS Kalisz Orzeł Łódź 1:2 0:1 Witoń 88 – Kopacki 43, Piotr Chojnacki 62
13 14.10.95 Jagiellonka Nieszawa Pogoń Zduńska Wola 3:0 1:0 Dróbkowski 27, Król 52, 83
13 15.10.95 LKS Ligomat Jankowy Ceramika Opoczno 1:3 0:1 Kosma 84 (k) – Zbigniew Czerbniak 45 (k), Igor Sypniewski 57, Jacek Marciniak 87
13 14.10.95 MKS Kutno Cosma Wieluń 1:3 1:2 Dariusz Janik 38 (k) – Waldemar Kolanek 7, Jarosław Łęgowiak 18, Jarosław Wojewódka 58
13 14.10.95 Pilica Tomaszów Mazowiecki Mień Lipno 2:2 0:2 Pawłowski 56, Rajski 68 – Dariusz Porbes 10, Marcin Śmieszek 43
13 14.10.95 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Kujawiak Włocławek 3:1 2:0 Michał Białas 9, 30, Mariusz Klimkiewicz 83 – Rafał Szczytniewski 65
13 14.10.95 Start Łódź Wisła Włocławek 3:2 1:2 Gorzeń 18, Pietrasiak 42, Herski 81 – Pielesiak 4, Walczak 60
13 15.10.95 Włókniarz Trzy Korony Pabianice Pelikan Łowicz 2:1 0:1 Krzysztof Baran 63, Marcin Paszkiewicz 85 – Marek Borkowski 35
14 22.10.95 Ceramika Opoczno Start Łódź 6:2 4:0 Igor Sypniewski 17, 53, Łopata 33, 43, Marciniak 37, 82 – Andrzej Waliszewski 60, 70
14 22.10.95 KKS Kalisz LKS Lignomat Jankowy 2:1 2:0 Arkadiusz Kranc 8, Piotr Witoń 26 – Mariusz Marek 73
14 22.10.95 Kujawiak Włocławek Pilica Tomaszów Maz. 5:1 3:0 Krzysztof Marciniak 9, 38, Pesta 30, Rafał Szczytniewski 82, 86 – Dudkiewicz 70
14 21.10.95 Mień Lipno Jagiellonka Nieszawa 2:0 0:0 Jerzy Kałka 53, 78 (k)
14 22.10.95 Orzeł Łódź Pogoń Zduńska Wola 2:1 2:0 Hubert Leduchowski 34, Marcin Kopacki 38 – Arkadiusz Kawałowski 78
14 21.10.95 Ostrovia Ostrów Wielkopolski Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1:1 0:0 Ryszard Tomczak 80 – Krzysztof Wróblewski 72
14 22.10.95 Pelikan Łowicz MKP Zgierz 0:4 0:1 Paweł Bujalski 44, 48, Kubiak 68, Matusiak 82
14 21.10.95 Wisła Włocławek MKS Kutno 1:0 0:0 Robert Pielesiak 84
14 21.10.95 Cosma Wieluń Włókniarz Trzy Korony Pabianice 1:0 1:0 Grzegorz Kopytowski 31
15 29.10.95 MKP Zgierz Cosma Wieluń 3:0 1:0 Jarosław Stanecki 33, Kasperkiewicz 69, Paweł Bujalski 72
15 28-29.10.95 Jagiellonka Nieszawa Kujawiak Włocławek 1:1 0:0 Sławomir Król 79 (k) – Rafał Szczytniewski 61
15 29.10.95 LKS Lignomat Jankowy Orzeł Łódź 3:0 2:0 Leszek Rusiecki 30, Bonia 44, Nawrot 53 (k)
15 28-29.10.95 MKS Kutno Ceramika Opoczno 3:3 2:0 Stasinowski 24, Graczyk 35, Gorący 63 – Grzegorz Łopata 55, 70, ?
15 26.11.95 Pilica Tomaszów Mazowiecki Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3:1 2:1 Arkadiusz Mrówka 37, 47, Krzysztof Pawłowski 45 – samobójczy 56 (w pierwotnym terminie mecz przełożony z powodu wypadku autokaru drużyny gości)
15 28.10.95 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Pelikan Łowicz 3:1 0:0 Dzidosław Żuberek 51, 89, Michał Białas 63 – Marek Wiecha 77
15 29.10.95 Pogoń Zduńska Wola Mień Lipno 2:1 1:1 Marcin Janicki 20, Piotr Żuchowski 75 – Jerzy Kałka 45
15 28.10.95 Start Łódź KKS Kalisz 2:1 0:0 Krzysztof Jęcek 76, Andzrej Walczak 90 – Błażej Marczak 69
15 29.10.95 Włókniarz Trzy Korony Pabianice Wisła Włocławek 0:0
16 05.11.95 Ceramika Opoczno Włókniarz Trzy Korony Pabianice 5:0 2:0 Adamowicz 35, Igor Sypniewski 41, Marciniak 63, 67, Krzysztof Wołowiec 79
16 05.11.95 KKS Kalisz MKS Kutno 3:1 1:0 Piotr Witoń 10, Arkadiusz Kranc 72, 75 – Dariusz Graczyk 53
16 05.11.95 LKS Lignomat Jankowy Start Łódź 2:1 0:0 Pisz 69, Michaliszyn 80 – Marcin Zając 53
16 05.11.95 Kujawiak Włocławek Pogoń Zduńska Wola 2:0 1:0 Dariusz Glonek 30, Rafał Szczytniewski 73
16 03.04.96 Orzeł Łódź Mień Lipno 4:0 2:0 Kopacki 12, Olszewski 14, 70, Klepczyński 85. W pierwotnym terminie mecz się nie odbył z powodu awarii autokaru zawodników Mieni, W drugim terminie (26.11.95) także przełożony na prośbę gospodarzy na wiosnę 1996 roku. W trzecim terminie (10.03.96), mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
16 23.04.96 Ostrovia Ostrów Wielkopolski Jagiellonka Nieszawa 0:1 0:0 Krzysztof Dróbkowski 89. W pierwotnym terminie mecz się nie odbył z powodu złych warunków atmosferycznych. W drugim terminie (03.12.95) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych. W trzecim terminie (10.03.96), mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych. W czwartym terminie (03.04.96) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
16 05.11.95 Pelikan Łowicz Pilica Tomaszów Mazowiecki 1:0 0:0 Krzysztof Durka 55
16 04.11.95 Wisła Włocławek MKP Zgierz 0:0
16 04.11.95 Cosma Wieluń Piotrcovia Piotrków Trybunalski 4:2 1:1 Dariusz Żuraw 44, Krzysztof Pakulski 56, Jarosław Wojewódka 63, Janusz Kowalczyk 84 - Mariusz Jamroziak 36, Michał Oliszewski 82
17 12.11.95 MKP Zgierz Ceramika Opoczno 2:0 2:0 Świątkiewicz 4, Mieczysław Kasperkiewicz 30
17 12.11.95 Jagiellonka Nieszawa Pelikan Łowicz 1:3 0:2 Król 74 – Jarzębowski 25, Borkowski 32, Durka 53
17 11-12.11.95 Mień Lipno Kujawiak Włocławek 1:1 1:0 Śmieszek 64 – Pesta 77
17 11.11.95 MKS Kutno LKS Lignomat Jankowy 2:1 0:1 Urbanek 66, 73 – Nawrot 21
17 11.11.95 Pilica Tomaszów Mazowiecki Cosma Wieluń 0:1 0:0 Pawlak 55 (k)
17 12.11.95 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Wisła Włocławek 3:1 3:0 Dzidosław Żuberek 21, 29, Michał Białas 33 - Ireneusz Barański 75
17 12.11.95 Pogoń Zduńska Wola Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1:1 0:0 Piotr Żuchowski 88 (k) – Ryszard Tomczak 83
17 12.11.95 Start Łódź Orzeł Łódź 1:0 0:0 Krzysztof Jęcek 80 (k)
17 12.11.95 Włókniarz Trzy Korony Pabianice KKS Kalisz 0:3 walkower Krzysztof Baran 34 – Witoń 41 walkower, w drużynie grał nieuprawniony Jerzy Kaźmierczak, który powinien pauzować za żółte kartki, na boisku 1:1 (1:1)
18 03.04.96 MKS Kutno Start Łódź 1:2 1:1 Arkadiusz Stańczyk 45 – Mirosław Wdowiak 45 (k), Andrzej Waliszewski 85 (w pierwotnym terminie przełożony z powodu złego stanu boiska)
18 03.04.96 Pilica Tomaszów Mazowiecki Wisła Włocławek 2:0 0:0 Jędrzejewski 50, Pawłowski 78 (w pierwotnym terminie przełożony z powodu złego stanu boiska)
18 16.03.96 Mień Lipno Ostrovia Ostrów Wielkopolski 6:0 2:0 Banasik 6, 61, 62?, Dariusz Porbes 15, 46, Korpalski 86
18 17.03.96 Jagiellonka Nieszawa Cosma Wieluń 2:0 1:0 Krzysztof Dróbkowski 18, Marek Tarka 83
18 10.04.96 Orzeł Łódź Kujawiak Włocławek 1:0 0:0 Sławomir Olszewski 61 (w pierwotnym terminie przełożony z powodu złego stanu boiska)
18 17.03.96 MKP Zgierz KKS Kalisz 6:0 2:0 Paweł Bujalski 5, 24, 60, 64, 78, Buchowicz 71
18 17.03.96 Pogoń Zduńska Wola Pelikan Łowicz 2:1 1:0 Arkadiusz Kawałowski 44, Michał Majewski 62 – Krzysztof Durka 70
18 17.03.96 Włókniarz Trzy Korony Pabianice LKS Lignomat Jankowy 0:8 0:3 Bonia 7, 79, Kosma 10, Rusieki 20, 82, Wojtkowiak 54, 84, Marek 86
18 03.04.96 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Ceramika Opoczno 0:0 w pierwotnym terminie przełożony z powodu złego stanu boiska
19 10.04.96 Start Łódź Włókniarz Trzy Korony Pabianice 3:0 1:0 Marcin Zając 23, 47, Kuchciak 60 (w pierwotnym terminie przełożony z powodu złego stanu boiska)
19 23-24.03.96 Ceramika Opoczno Pilica Tomaszów Mazowiecki 6:1 1:1 Mirosław Myśliński 34, Igor Sypniewski 49, 65, 72, 83, Piotr Kupka 85 – Paweł Kapuściński 3 (k)
19 10.04.96 KKS Kalisz Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0:0 w pierwotnym terminie przełożony z powodu złego stanu boiska
19 23-24.03.96 Cosma Wieluń Pogoń Zduńska Wola 3:1 1:1 Marek Pawlak 44, Radosław Koźlik 83, 87 – Arkadiusz Kawałowski 10
19 23-24.03.96 LKS Lignomat Jankowy MKP Zgierz 0:1 0:1 Pisz 14 (s)
19 23-24.03.96 Pelikan Łowicz Mień Lipno 1:1 1:0 Marek Wiecha 43, Tomasz Strzelecki 46
19 24.04.96 MKS Kutno Orzeł Łódź 0:1 0:1 Sławomir Olszewski 25 (w pierwotnym terminie przełożony z powodu złego stanu boiska)
19 23-24.03.96 Ostrovia Ostrów Wlkp. Kujawiak Włocławek 1:1 0:0 Rafał Sępołowicz 54 – Korejwo 88
19 10.04.96 Wisła Włocławek Jagiellonka Nieszawa 0:0 w pierwotnym terminie przełożony z powodu złego stanu boiska
20 31.03.96 Kujawiak Włocławek Pelikan Łowicz 0:1 0:0 Marcin Majer 73
20 31.03.96 Pogoń Zduńska Wola Wisła Włocławek 4:0 1:0 Michał Majewski 27, Sławomir Wojciechowski 80, Michał Jabłoński 87, 90
20 30.03.96 Pilica Tomaszów Mazowiecki KKS Kalisz 0:0
20 30.03.96 Orzeł Łódź Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3:0 3:0 Sebastian Klepczyński 5, Arkadiusz Walas 24, Roman Klepczarek 44
20 30.03.96 Mień Lipno Cosma Wieluń 1:1 0:0 Dariusz Porbes 82 – Robert Lichosik 63 (k)
20 31.03.96 MKP Zgierz Start Łódź 0:1 0:0 Marcin Zając 87
20 30.03.96 Piotrcovia Piotrków Trybunalski LKS Lignomat Jankowy 0:2 0:1 Wojtkowiak 25, Bonia 46
20 30.03.96 Jagiellonka Nieszawa Ceramika Opoczno 1:4 1:0 Król 32 – Piotr Kupka 69, Mirosław Myśliński 73, Kowalski 79 (s), Igor Sypniewski 83
20 31.03.96 Włókniarz Trzy Korony Pabianice MKS Kutno 1:1 0:0 Przemysław Ozimek 76 – Stelmasiak 52
21 06.04.96 Start Łódź Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3:0 2:0 Gorzeń 30, Śludkowski 34, Marcin Zając 71
21 07.04.96 LKS Lignomat Jankowy Pilica Tomaszów Mazowiecki 5:2 2:0 Rusiecki 26, Pisz 41, 84, 90, Bonia 50 – Mrówka 85, Rajski 87
21 06.04.96 Pelikan Łowicz Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2:0 1:0 Borkowski 12, Wiecha 84
21 06-07.04.96 Wisła Włocławek Mień Lipno 1:0 1:0 Gwizdka 18
21 06-07.04.96 KKS Kalisz Jagiellonka Nieszawa 2:1 1:0 Gajoch 43, 69 – Jasiński 80
21 06.04.96 Włókniarz Trzy Korony Pabianice Orzeł Łódź 1:1 1:0 Tomasz Łądka 12 – Łukasz Markiewicz 86
21 06.04.96 MKS Kutno MKP Zgierz 1:0 1:0 Gorący 3
21 06.04.96 Ceramika Opoczno Pogoń Zduńska Wola 2:0 1:0 Piotr Kupka 8, Mirosław Myśliński 68
21 06.04.96 Cosma Wieluń Kujawiak Włocławek 2:2 1:2 Grzegorz Kopytowski 12, Radosław Koźlik 72 – Pesta 14, Kukuła 17
22 14.04.96 Mień Lipno Ceramika Opoczno 1:2 0:0 Strzelecki 70 – Marciniak 46, Zbigniew Czerbniak 87 (k)
22 13-14.04.96 Pogoń Zduńska Wola KKS Kalisz 3:1 2:1 Marcin Janicki 4, Sławomir Wojciechowski 34, Sylwester Jarzębowski 70 – Piotr Witoń 34
22 13-14.04.96 Jagiellonka Nieszawa LKS Lignomat Jankowy 1:1 0:0 Grzesiak 68 – Pisz 55
22 13.04.96 Piotrcovia Piotrków Trybunalski MKS Kutno 2:0 2:0 Dzidosław Żuberek 8, Nowak 21
22 13.04.96 Orzeł Łódź Pelikan Łowicz 2:1 0:1 Olszewski 68, Roman Klepczarek 72 – Majchrzak 36
22 13.04.96 Pilica Tomaszów Mazowiecki Start Łódź 0:1 0:0 Grzegorz Walczak 89
22 13-14.04.96 Kujawiak Włocławek Wisła Włocławek 1:1 0:0 Leśniewski 59 – Gołębiewski 57
22 13.04.96 Ostrovia Ostrów Wielkopolski Cosma Wieluń 1:2 0:2 Macek 60 – Grzegorz Kopytowski 2, Jarosław Łęgowiak 26
22 14.04.96 MKP Zgierz Włókniarz Trzy Korony Pabianice 4:1 2:0 Kubiak 36, Maciej Szpak 42, Paweł Bujalski 48, 90 – Ozimek 72
23 21.04.96 Start Łódź Jagiellonka Nieszawa 2:0 1:0 Grzegorz Walczak 10, 52
23 21.04.96 Ceramika Opoczno Kujawiak Włocławek 4:0 1:0 Jacek Marciniak 5, 53, 73, Krzysztof Wołowiec 80
23 21.04.96 KKS Kalisz Mień Lipno 1:1 0:0 Grzesik 79 – Drapiński 70 (s)
23 21.04.96 MKP Zgierz Orzeł Łódź 1:1 0:0 Jacek Kozłowski 85 – Piotr Chojnacki 70
23 20.04.96 Wisła Włocławek Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2:0 1:0 Zapiec 44, 47
23 21.04.96 Cosma Wieluń Pelikan Łowicz 3:1 1:0 Grzegorz Kopytowski 43, 55, 57 – Łukasz Derczyński 73 (k)
23 21.04.96 MKS Kutno Pilica Tomaszów Mazowiecki 1:1 1:1 Arkadiusz Stańczyk 40 – Jarosław Dudkiewicz 14
23 21.04.96 Włókniarz Trzy Korony Pabianice Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3:0 1:0 Wiliński 14, Krzysztof Baran 62, 88
23 21.04.96 LKS Lignomat Jankowy Pogoń Zduńska Wola 1:0 1:0 Rusiecki 16
24 28.04.96 Pogoń Zduńska Wola Start Łódź 2:0 1:0 Piotr Żuchowski 42, Janicki 87
24 27.04.96 Jagiellonka Nieszawa MKS Kutno 2:0 0:0 Jasiński 65, Król 89
24 28.04.96 Pelikan Łowicz Wisła Włocławek 0:1 0:1 Krzysztof Marciniak 39
24 27.04.96 Pilica Tomaszów Mazowiecki Włókniarz Trzy Korony Pabianice 7:1 5:0 Rajski 5, Mrówka 10, Jóżwik 25, Miniak 30, Pawłowski 40, Jędrzejewski 71, Dudkiewicz 75 - Krzysztof Baran 87
24 27.04.96 Piotrcovia Piotrków Trybunalski MKP Zgierz 0:1 0:1 Jarosław Stanecki 10 (k)
24 27.04.96 Orzeł Łódź Cosma Wieluń 1:0 1:0 Gieorgij Asłamazaszwili 20
24 28.04.96 Kujawiak Włocławek KKS Kalisz 0:2 0:2 Witoń 31, Kobyłka 40
24 27.04.96 Ostrovia Ostrów Wielkopolski Ceramika Opoczno 0:6 0:3 Grzegorz Łopata 9, Jacek Marciniak 15, Igor Sypniewski 31, Marcin Majewski 52, Szczepaniak 67, Zbigniew Czerbniak 70
24 27.04.96 Mień Lipno LKS Lignomat Jankowy 0:1 0:0 Rusiecki 60
25 01.05.96 Włókniarz Trzy Korony Pabianice Jagiellonka Nieszawa 0:4 0:0 Król 50, 65 Tarka 57 (k), Grzesiak 71
25 01.05.96 LKS Lignomat Jankowy Kujawiak Włocławek 5:0 2:0 Nawrot 10 (k), Wojtkowiak 40, Kosma 63, Rusiecki 66, Bonia 90
25 01.05.96 Start Łódź Mień Lipno 0:0
25 01.05.96 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Orzeł Łódź 1:2 1:1 Wróblewski 45 – Olszewski 26, Piekarski 90
25 02.05.96 KKS Kalisz Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1:0 0:0 Piotr Witoń 72
25 01.05.96 Ceramika Opoczno Pelikan Łowicz 5:1 2:1 Rysiewski 25, Igor Sypniewski 27, 80, Grzegorz Łopata 63, Krzysztof Wołowiec 85 – Wiecha 13
25 01.05.96 MKP Zgierz Pilica Tomaszów Mazowiecki 1:0 1:0 Kubiak 19
25 01.05.96 MKS Kutno Pogoń Zduńska Wola 1:1 1:0 Stańczyk 3 – Michał Majewski 75
25 01.05.96 Wisła Włocławek Cosma Wieluń 1:0 0:0 Kasiński 65
26 04-05.05.96 Cosma Wieluń Ceramika Opoczno 1:3 0:2 Marek Pawlak 89 (k) – Zbigniew Czerbniak 33 (k), Igor Sypniewski 36, Grzegorz Łopata 87
26 04-05.05.96 Ostrovia Ostrów Wielkopolski LKS Lignomat Jankowy 0:3 0:1 Kosma 33 (k), Rusiecki 75, Bonia 83
26 04-05.05.96 Orzeł Łódź Wisła Włocławek 0:0
26 04-05.05.96 Mień Lipno MKS Kutno 2:2 2:1 Dariusz Porbes 23, Kałka 44 – Urbanek 7, Janik 50
26 04-05.05.96 Jagiellonka Nieszawa MKP Zgierz 0:4 0:4 Świątkiewicz 8, Kasperkiewicz 22, Stanecki 28, Paweł Bujalski 40
26 04-05.05.96 Pogoń Zduńska Wola Włókniarz Trzy Korony Pabianice 0:3 walkower walkower, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony Mirosław Szulc, na boisku 8:1 (1:1) Jarzębowski 44, 46, Becalik 49 (k), 54, Jabłoński 63, 76, 79, Majewski 90 – Lechowski 1
26 04-05.05.96 Kujawiak Włocławek Start Łódź 1:1 1:0 Kukuła 33 – Kukuła 67 (s)
26 04-05.05.96 Pelikan Łowicz KKS Kalisz 5:0 1:0 Majchrzak 4, Borkowski 54, 59, Łukasz Derczyński 76 (k), Wojtasiak 88
26 04-05.05.96 Pilica Tomaszów Mazowiecki Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1:0 1:0 Mrówka 23
27 12.05.96 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Jagiellonka Nieszawa 2:0 2:0 Krzysztof Wróblewski 22, Walery Pietryński 33
27 11.05.96 Pilica Tomaszów Mazowiecki Orzeł Łódź 1:0 1:0 Mariusz Polewczyk 45
27 11.05.96 Start Łódź Ostrovia Ostrów Wielkopolski 6:0 3:0 Andrzej Waliszewski 5, Krzysztof Jęcek 36, Marcin Zając 43, Kuchciak 47, Grzegorz Walczak 80, 89
27 12.05.96 LKS Lignomat Jankowy Pelikan Łowicz 5:0 2:0 Jacek Bonia 20, 73, 77, 85, Piotr Nawrot 31,
27 12.05.96 MKP Zgierz Pogoń Zduńska Wola 3:0 walkower walkower, w drużynie gości grał nieuprawniony Mirosław Szulc, na boisku 1:0 (0:0) Maciej Szpak 48
27 12.05.96 KKS Kalisz Cosma Wieluń 1:0 0:0 Piotr Witoń 80
27 11.05.96 MKS Kutno Kujawiak Włocławek 1:1 1:1 Janik 13 (k) – Knapiński 16
27 12.05.96 Włókniarz Trzy Korony Pabianice Mień Lipno 0:3 0:2 Strzelecki 9, 52, Dariusz Porbes 37
27 12.05.96 Ceramika Opoczno Wisła Włocławek 9:0 6:0 Zbigniew Czerbniak 4, 17, 19, Jacek Marciniak 27, Igor Sypniewski 31, 35, 63, Krzysztof Adamowicz 58, Krzysztof Wołowiec 88
28 19.05.96 Mień Lipno MKP Zgierz 1:0 0:0 Dariusz Porbes 75
28 18.05.96 Orzeł Łódź Ceramika Opoczno 0:1 0:1 Igor Sypniewski 25
28 18.05.96 Wisła Włocławek KKS Kalisz 1:0 1:0 Artur Kiniec 31 (k)
28 19.05.96 Cosma Wieluń LKS Lignomat Jankowy 0:6 0:2 Kosma 27, Bonia 29, Rusiecki 48, 74, Wojtkowiak 85, Pisz 87
28 18.05.96 Ostrovia Ostrów Wielkopolski MKS Kutno 1:2 1:2 Aleksander Mocek 23 – Dariusz Janik 6, Tomasz Walczak 42
28 19.05.96 Jagiellonka Nieszawa Pilica Tomaszów Mazowiecki 0:1 0:0 Jarosław Grzesiak 70 (s)
28 19.05.96 Pogoń Zduńska Wola Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2:0 1:0 Piotr Żuchowski 42 (k), 73
28 19.05.96 Pelikan Łowicz Start Łódź 3:2 2:1 Wiecha 11, 59 Durka 39 (k) – Gierach 5, Jęcek 74
28 19.05.96 Kujawiak Włocławek Włókniarz Trzy Korony Pabianice 3:0 walkower goście nie przyjechali na mecz
29 22.05.96 KKS Kalisz Ceramika Opoczno 0:3 0:2 Marcin Majewski 7, Zbigniew Czerbniak 14 (k), 47
29 23.05.96 MKP Zgierz Kujawiak Włocławek 1:1 1:0 Maciej Szpak 9 – Ziółkowski 55 (k)
29 21.05.96 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Mień Lipno 3:1 2:1 Marcin Kiełkiewicz 5, Nowak 35, Laskowski 75 (s) – Laskowski 42
29 22.05.96 Jagiellonka Nieszawa Orzeł Łódź 5:1 2:1 Sławomir Król 15 (k), 40, 50, 67 (k), Krzysztof Dróbkowski 72 – Kopacki 25
29 22.05.96 Włókniarz Trzy Korony Pabianice Ostrovia Ostrów Wielkopolski 4:3 1:3 Przemysław Ozimek 40, 48, Mielczarek 65, Skwarka 75 – Sikora 11, Grupa 12, Sępołowicz 44
29 23.05.96 MKS Kutno Pelikan Łowicz 1:1 0:0 Królak 85 – Borkowski 65
29 22.05.96 Pilica Tomaszów Mazowiecki Pogoń Zduńska Wola 1:0 0:0 Mrówka 60
29 22.05.96 LKS Lignomat Jankowy Wisła Włocławek 3:2 0:1 Bonia 46, 62, 75 – Pielesiak 43, 50
29 21.05.96 Start Łódź Cosma Wieluń 3:2 1:1 Krzysztof Kuchciak 2, Wdowiak 74, Jacek Śludkowski 90 – Lichosik 30, Koźlik 79
30 25.05.96 Ostrovia Ostrów Wielkopolski MKP Zgierz 1:2 0:1 Grupa 88 – Stanecki 4, Lipski 68
30 25.05.96 Orzeł Łódź KKS Kalisz 1:0 0:0 Hubert Leduchowski 62
30 26.05.96 Pogoń Zduńska Wola Jagiellonka Nieszawa 0:1 0:1 Krzysztof Dróbkowski 12
30 26.05.96 Ceramika Opoczno LKS Lignomat Jankowy 6:1 2:0 Igor Sypniewski 24, 28, 55, 65, 72, Marciniak 63 – Rusiecki 90
30 26.05.96 Cosma Wieluń MKS Kutno 2:1 1:0 Marek Pawlak 5, Janusz Łęgowiak 49 – Dariusz Janik 73
30 25.05.96 Mień Lipno Pilica Tomaszów Mazowiecki 1:1 0:0 Jerzy Kałka 53 – Łaski 62
30 26.05.96 Kujawiak Włocławek Piotrcovia Piotrków Trybunalski 4:1 0:0 Pesta 56, 74, Korejwo 62, Jacek Ziółkowski 81 – Wróblewski 59
30 25.05.96 Wisła Włocławek Start Łódź 2:2 1:1 Pielesiak 43, 79 – Matusiak 18, Gorzeń 54
30 26.05.96 Pelikan Łowicz Włókniarz Trzy Korony Pabianice 3:0 walkower goście nie przyjechali na mecz
31 01.06.96 Start Łódź Ceramika Opoczno 1:2 0:0 Jacek Śludkowski 88 – Krzysztof Wołowiec 68, Igor Sypniewski 71
31 01-02.06.96 LKS Lignomat Jankowy KKS Kalisz 3:1 2:0 Bonia 10, Rusiecki 25, Kosma 70 – Adamczyk 63
31 01-02.06.96 Pilica Tomaszów Mazowiecki Kujawiak Włocławek 0:1 0:0 Pesta 55
31 01-02.06.96 Jagiellonka Nieszawa Mień Lipno 1:0 1:0 Kaniewski 8
31 01-02.06.96 Pogoń Zduńska Wola Orzeł Łódź 5:0 3:0 Jabłoński 10, 60, 77, Kaczorowski 22, Żuchowski 33 (k)
31 01-02.06.96 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0:0
31 02.06.96 MKP Zgierz Pelikan Łowicz 1:3 0:0 Włodarczyk 55 – Wiecha 58, 73, Milczarek 70
31 01-02.06.96 MKS Kutno Wisła Włocławek 2:0 0:0 Piotr Królak 82, Dariusz Janik 89
31 02.06.96 Włókniarz Trzy Korony Pabianice Cosma Wieluń 1:2 1:1 Krzysztof Stępień 40 (k) – Felusiak 28, Grzegorz Kopytowski 86
32 09.06.96 Cosma Wieluń MKP Zgierz 1:2 0:1 Marek Pawlak 61 – Paweł Bujalski 2, 64
32 08-09.06.96 Kujawiak Włocławek Jagiellonka Nieszawa 0:0
32 09.06.96 Orzeł Łódź LKS Lignomat Jankowy 3:2 2:0 Dariusz Szadkowski 32, Hubert Leduchowski 38, Gieorgij Asłamazaszwili 61 - Artur Kosma 58, Leszek Rusiecki 88
32 09.06.96 Ceramika Opoczno MKS Kutno 1:2 0:0 Marciniak 80 – Krzywkowski 70, 90
32 08-09.06.96 Ostrovia Ostrów Wielkopolski Pilica Tomaszów Mazowiecki 1:5 0:3 Sławomir Krawczyk 88 – Pawłowski 10, 45, Polewczyk 41, 80, Rajski 51
32 09.06.96 Pelikan Łowicz Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2:3 1:1 Marek Wiecha 26, Łukasz Derczyński 48 – Dzidosław Żuberek 36, Graczyk 51, Michał Białas 90
32 08-09.06.96 Mień Lipno Pogoń Zduńska Wola 0:5 0:2 Michał Jabłoński 15, 37, 78, Michał Majewski 48, Kochelak 82
32 08-09.06.96 KKS Kalisz Start Łódź 0:5 0:3 Grzegorz Walczak 8, Andrzej Waliszewski 30, Matusiak 45, Bilewicz 74, Kowalski 80
32 08-09.06.96 Wisła Włocławek Włókniarz Trzy Korony Pabianice 3:0 1:0 Bartczak 14, Kiniec 48 (k), Marciniak 65
33 16.06.96 Włókniarz Trzy Korony Pabianice Ceramika Opoczno 0:3 walkower mecz przerwany w 7 minucie z powodu awantur na trybunach
33 16.06.96 MKS Kutno KKS Kalisz 1:1 1:0 Dariusz Janik 44 – Adamczyk 69
33 16.06.96 Start Łódź LKS Lignomat Jankowy 4:2 1:1 Marcin Zając 20, Marcin Herski 70, Wdowiak 76 (k), Gorzeń 88 – Rusiecki 35, 50
33 16.06.96 Pogoń Zduńska Wola Kujawiak Włocławek 1:0 0:0 Becalik 87 (k)
33 16.06.96 Mień Lipno Orzeł Łódź 3:1 1:1 Banasik 21, Laskowski 62, Strzelecki 89 – Walas 18
33 16.06.96 Jagiellonka Nieszawa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3:0 walkower goście nie przyjechali na mecz z powodu awarii autobusu
33 16.06.96 Pilica Tomaszów Mazowiecki Pelikan Łowicz 0:4 0:0 Marek Wiecha 59, 85, Łukasz Derczyński 71, Borkowski 88
33 16.06.96 MKP Zgierz Wisła Włocławek 0:1 0:1 Marcin Zapiec 39
33 16.06.96 Piotrcovia Piotrków Trybunalski Cosma Wieluń 2:1 2:0 Michał Białas 20, 32 – Łęgowiak 65
34 22.06.96 Ceramika Opoczno MKP Zgierz 2:2 1:1 Grzegorz Łopata 24, Zbigniew Czerbniak 87 (k) – Paweł Bujalski 8, Maciej Szpak 55
34 22.06.96 Pelikan Łowicz Jagiellonka Nieszawa 3:1 1:0 Marek Wiecha 23, Jacek Majchrzak 53, Marcin Majer 80 – Sławomir Król 70
34 22.06.96 Kujawiak Włocławek Mień Lipno 5:0 2:0 Piotr Bartczak 17, 45, Korejwo 51, Osiński 53, Kukuła 72
34 22.06.96 LKS Lignomat Jankowy MKS Kutno 1:1 0:0 Bonia 75 – Krzywkowski 89 (k)
34 22.06.96 Cosma Wieluń Pilica Tomaszów Mazowiecki 1:0 0:0 Mariusz Gładysz 89
34 22.06.96 Wisła Włocławek Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1:1 1:1 Krzysztof Marciniak 37 – Tomasz Graczyk 42
34 22.06.96 Ostrovia Ostrów Wielkopolski Pogoń Zduńska Wola 0:8 0:4 Andrzej Gałek 12, 83, Michał Jabłoński 18, 85, 90, Sławomir Wojciechowski 28, Paweł Kaczorowski 34, Kosuń 58
34 22.06.96 Orzeł Łódź Start Łódź 1:4 1:2 Sławomir Olszewski 5 – Marcin Herski 35, 43, Grzegorz Walczak 51, 75
34 22.06.96 KKS Kalisz Włókniarz Trzy Korony Pabianice 4:0 2:0 Marczak 2, Adamczyk 22, 58, Kobyłka 70

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU

To nie koniec tekstu! Przejdź na następną stronę i czytaj dalej…

Mariusz Chodała
Mariusz Chodała
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki

Więcej tego autora

Powiązane

Advertismentspot_img

Najnowsze

Tabela klubów z najsilniejszych lig w Europie

W tym miejscu znajdziesz tabele zbiorcze porównujące wyniki drużyn z ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej i niemieckiej. W ramach porównania sprawdzamy wyniki osiągnięte we...

Derby County – historia Baranów

Derby County to jeden z najstarszych klubów piłkarskich w Anglii i tym samym posiada on niezwykle bogatą historię. Popularne "Barany" były zarówno mistrzem kraju, ale też przychodziło im grać w 3 lidze. W tym artykule opisujemy ich słodko-gorzką historię.

Gheorghe Hagi – Generał złotego pokolenia

Złote pokolenie rumuńskiej piłki nosi wiele imion - jednym z najważniejszych jest Gheorghe Hagi. Zapraszamy do poznania jego historii.