Archiwum wyników III ligi 1995-96

Czas czytania: 2 m.
5
(1)

Grupa kielecko-lubelska

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PKT ZW. REM. POR. BR+ BR-
1 Górnik Łęczna 26 57 53 14 18 3 5
2 MZKS Kozienice 26 42 34 20 12 6 8
3 Tłoki/Stal Gorzyce 26 41 29 26 13 2 11
4 Korona Kielce 26 40 37 32 11 7 8
5 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 26 38 24 25 11 5 10
6 Hetman Włoszczowa 26 35 29 29 9 8 9
7 Pogoń Siedlce 26 35 26 24 9 8 9
8 Błękitni Kielce 26 34 24 26 8 10 8
9 Bucovia Bukowa 26 33 28 29 8 9 9
10 Granica Chełm 26 33 20 22 8 9 9
11 Granat Skarżysko-Kamienna 26 32 24 34 9 5 12
12 Łada Ambra Biłgoraj 26 30 25 30 8 6 12
13 Orlęta Łuków 26 29 23 34 7 8 11
14 Radomiak Radom 26 22 16 47 6 4 16
15 Podlasie Biała Podlaska wycofało się po rundzie jesiennej
16 Stal Nowa Dęba wycofała się po rundzie jesiennej

Tabela krzyżowa

KLUB Górnik MZKS Kozienice Tłoki/Stal Korona AZS AWF Hetman Pogoń Błękitni Bucovia Granica Granat Łada Orlęta Radomiak Podlasie Stal
Górnik Łęczna xxx 2:0 3:0 2:0 3:0 5:0 3:1 0:1 3:0 3:0 4:0 4:0 1:0 3:1 (2:1)
MZKS Kozienice 1:0 xxx 2:0 1:0 3:1 1:1 1:1 0:0 2:1 0:1 3:0 1:0 3:1 6:0 (1:0)
Tłoki/Stal Gorzyce 1:1 2:1 xxx 0:3 2:1 2:1 3:1 2:0 2:0 2:0 2:0 0:0 1:0 3:0 wo (3:1)
Korona Kielce 3:0 2:1 1:0 xxx 0:3 3:1 0:0 2:0 3:1 1:1 0:0 4:3 0:3 wo 1:1 (4:0)
AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 2:1 0:3 3:0 1:2 xxx 0:0 1:0 1:0 3:0 0:0 0:2 0:1 0:0 1:0 (0:0)
Hetman Włoszczowa 1:2 4:0 1:0 2:1 0:0 xxx 4:0 0:0 1:1 1:0 0:4 4:0 0:0 2:0
Pogoń Siedlce 3:1 0:0 1:0 3:1 0:1 3:0 xxx 1:1 0:0 1:2 3:0 1:0 0:0 3:1
Błękitni Kielce 0:0 0:0 2:0 1:2 1:0 1:1 1:0 xxx 0:1 1:0 3:2 2:0 1:1 2:1 (3:0)
Bucovia Bukowa 0:0 2:1 0:2 3:1 0:0 0:2 1:2 1:1 xxx 1:0 2:0 3:0 1:0 6:0 (2:0)
Granica Chełm 0:1 1:0 0:3 wo 1:1 1:2 1:1 0:0 1:0 1:1 xxx 2:0 2:0 3:0 0:0 (1:0) (6:1)
Granat Skarżysko-Kamienna 0:3 0:0 2:1 1:1 0:1 2:0 2:0 2:2 0:0 1:0 xxx 1:0 3:0 0:1 (1:0)
Łada Ambra Biłgoraj 0:2 1:0 0:1 1:0 3:0 2:0 0:0 2:2 1:1 0:0 4:0 xxx 2:0 4:0 (0:0)
Orlęta Łuków 0:2 0:3 1:0 1:1 3:2 0:2 1:0 4:2 3:1 2:2 0:2 1:1 xxx 2:1 (4:3)
Radomiak Radom 0:4 0:1 2:0 1:4 0:1 1:0 0:2 2:0 1:1 0:1 2:0 1:0 0:0 xxx (1:2)
Podlasie Biała Podlaska (2:4) (0:1) (1:1) (0:2) (2:1) (1:2) (1:1) (1:1) xxx
Stal Nowa Dęba (0:2) (0:1) (1:3) (0:1) (0:1) (0:2) (0:3) (1:0) xxx

Najlepsi strzelcy

15 – Fiedeń (Górnik Łęczna)

Mecze

LP DATA GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK PO 45' BRAMKI / UWAGI
1 05-06.08.95 Orlęta Łuków Pogoń Siedlce 1:0 0:0 Kurek 56
1 05-06.08.95 Stal Nowa Dęba MZKS Kozienice 0:2 0:1 Nieradka 34, Szarowski 78 (Stal Nowa Dęba wycofała się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
1 05-06.08.95 Hetman Włoszczowa Korona Kielce 2:1 1:0 Dec 40, Kiczka 54 – Kozubek 82
1 05-06.08.95 Granica Chełm AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 1:2 0:0 Mazurek 78 (k) – Garwoła 71, Klepacz 88
1 05-06.08.95 Podlasie Biała Podlaska Bucovia Bukowa 1:2 1:1 Pawłowski 29 – S.Malaga 17, Łodej 56 (Podlasie Biała Podlaska wycofało się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
1 05-06.08.95 Błękitni Kielce Łada Ambra Biłgoraj 2:0 1:0 Toboła 7, Janaszek 75
1 05-06.08.95 Tłoki/Stal Gorzyce Granat Skarżysko-Kamienna 2:0 1:0 Wydra 12, Grębowiec 46
1 05-06.08.95 Górnik Łęczna Radomiak Radom 3:1 2:0 Budka 10, Jaroszyński 12, Fiedeń 50 – Wątorski 82
2 12-13.08.95 Pogoń Siedlce Radomiak Radom 3:1 1:1 Czyżkowski 6, Pawlusiewicz 62, Purzycki 81 – Górczewski 6
2 12-13.08.95 Granat Skarżysko-Kamienna Górnik Łęczna 0:3 0:0 Nazaruk 67, Ogoliuk 72, Różański 75
2 12-13.08.95 Łada Ambra Biłgoraj Tłoki/Stal Gorzyce 0:1 0:1 Karasiński 1
2 12-13.08.95 Bucovia Bukowa Błękitni Kielce 1:1 0:0 Drogosz 70 – Gołąbek 87
2 12-13.08.95 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska 0:0 Podlasie Biała Podlaska wycofało się po rundzie jesiennej, wynik anulowany
2 12-13.08.95 Korona Kielce Granica Chełm 1:1 1:1 Stefański 8 – Dybowski 3
2 12-13.08.95 MZKS Kozienice Hetman Włoszczowa 1:1 0:1 Kurek 17 (k), Dziewulski 21, 30, Kondratowicz 60 - Żywiec 29, Młynarczyk 67, Kot 74 (Stal Nowa Dęba wycofała się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
2 12-13.08.95 Orlęta Łuków Stal Nowa Dęba 4:3 3:1
3 16.08.95 Stal Nowa Dęba Pogoń Siedlce 0:1 0:0 Krawczyk 89 (Stal Nowa Dęba wycofała się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
3 16.08.95 Hetman Włoszczowa Orlęta Łuków 0:0
3 16.08.95 Granica Chełm MZKS Kozienice 1:0 1:0 Ziarkowski 17
3 16.08.95 Podlasie Biała Podlaska Korona Kielce 0:1 0:0 Stefański 55 (Podlasie Biała Podlaska wycofało się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
3 16.08.95 Błękitni Kielce AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 1:0 0:0 Mazurek 78 (k) – Garwoła 71, Klepacz 88
3 16.08.95 Tłoki/Stal Gorzyce Bucovia Bukowa 2:0 0:0 Wydra 83, Grębowiec 90
3 16.08.95 Górnik Łęczna Łada Ambra Biłgoraj 4:0 4:0 Kubicki 5, Fiedeń 14, 16, Jaroszyński 23
3 16.08.95 Radomiak Radom Granat Skarżysko-Kamienna 2:0 0:0 Przedwój 64, Machnio 78 (k)
4 19-20.08.95 Pogoń Siedlce Granat Skarżysko-Kamienna 3:0 1:0 Czyżkowski 3, Krawczyk 67, 80
4 19-20.08.95 Łada Ambra Biłgoraj Radomiak Radom 4:0 2:0 Lechowicz 12, 29, 73, 75
4 19-20.08.95 Bucovia Bukowa Górnik Łęczna 0:0
4 19-20.08.95 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Tłoki/Stal Gorzyce 3:0 1:0 Mazurek 78 (k) – Garwoła 71, Klepacz 88
4 19-20.08.95 Korona Kielce Błękitni Kielce 2:0 0:0 Kozubek 50, Parzyszek 68
4 19-20.08.95 MZKS Kozienice Podlasie Biała Podlaska 1:0 1:0 Oczkowski 12 (Podlasie Biała Podlaska wycofało się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
4 19-20.08.95 Stal Nowa Dęba Hetman Włoszczowa 0:1 0:0 Dec 76 (Stal Nowa Dęba wycofała się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
4 20.09.95 Orlęta Łuków Granica Chełm 2:2 0:1 Kondratowicz 59, Wereszczyński 80 – Junko 37, Szewczyk 70 (w pierwotnym terminie mecz przełożony)
5 26-27.08.95 Hetman Włoszczowa Pogoń Siedlce 4:0 0:0 Dec 70, Kiczka 73, 84, Kościołek 76
5 26-27.08.95 Granica Chełm Stal Nowa Dęba 6:1 4:0 Szafran 4 (s), Leśnicki 13, 35, Ziarkowski 26, Junko 70, Słomka 82 - Młynarczyk 87 (Stal Nowa Dęba wycofała się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
5 26-27.08.95 Podlasie Biała Podlaska Orlęta Łuków 1:1 1:0 Pawłowski 34 – Ozygała 83 (Podlasie Biała Podlaska wycofało się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
5 26-27.08.95 Błękitni Kielce MZKS Kozienice 0:0
5 26-27.08.95 Tłoki/Stal Gorzyce Korona Kielce 0:3 0:0 Kozubek 48, 65, Stefański 82
5 26-27.08.95 Górnik Łęczna AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 3:0 1:0 Fiedeń 4, 52, 78
5 26-27.08.95 Radomiak Radom Bucovia Bukowa 1:1 1:0 Machnio 33 – Łodej 67
5 26-27.08.95 Granat Skarżysko-Kamienna Łada Ambra Biłgoraj 1:0 1:0 Wawrzyńczak 45
6 02-03.09.95 Pogoń Siedlce Łada Ambra Biłgoraj 1:0 0:0 Krawczyk 58 (k)
6 02-03.09.95 Bucovia Bukowa Granat Skarżysko-Kamienna 2:0 2:0 A.Marcisz 4, Łodej 24
6 02-03.09.95 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Radomiak Radom 1:0 1:0 Klepacz 31
6 02-03.09.95 Korona Kielce Górnik Łęczna 3:0 1:0 Koniarczyk 9 (s), Kozubek 51, 89
6 02-03.09.95 MZKS Kozienice Tłoki/Stal Gorzyce 2:0 0:0 Oczkowski 82, Seremak 90
6 02-03.09.95 Orlęta Łuków Błękitni Kielce 4:2 2:1 Kurek 4, Jamborski 30, Zejer 60, Ciołek 65 – Toboła 11, Dziubek 84
6 02-03.09.95 Stal Nowa Dęba Podlasie Biała Podlaska 1:0 1:0 Gaweł 27 (oba zespoły wycofały się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
6 02-03.09.95 Hetman Włoszczowa Granica Chełm 1:0 0:0 Kiczka 78
7 09-10.09.95 Granica Chełm Pogoń Siedlce 0:0
7 09-10.09.95 Podlasie Biała Podlaska Hetman Włoszczowa 1:1 1:0 Fiuk 27 – Kiczka 64 (k) (Podlasie Biała Podlaska wycofało się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
7 09-10.09.95 Błękitni Kielce Stal Nowa Dęba 3:0 1:0 Kępa 31, Dziubek 51, Ludwinek 55 (Stal Nowa Dęba wycofała się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
7 09-10.09.95 Tłoki/Stal Gorzyce Orlęta Łuków 1:0 1:0
7 09-10.09.95 Górnik Łęczna MZKS Kozienice 2:0 0:0 Fiedeń 52, Koniarczyk 65
7 09-10.09.95 Radomiak Radom Korona Kielce 1:4 1:1 Bilke 29 – Kozubek 23, 65, 80, Parzyszek 77
7 09-10.09.95 Granat Skarżysko-Kamienna AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 0:1 0:1 Pietrasiński 7
7 09-10.09.95 Łada Ambra Biłgoraj Bucovia Bukowa 1:1 0:0 Palikot 77 – A.Marcisz 65
8 16-17.09.95 Pogoń Siedlce Bucovia Bukowa 0:0
8 16-17.09.95 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Łada Ambra Biłgoraj 0:1 0:1 Lechowicz 2
8 16-17.09.95 Korona Kielce Granat Skarżysko-Kamienna 0:0
8 16-17.09.95 MZKS Kozienice Radomiak Radom 6:0 3:0 Lampe 22, Wielgus 32 (s), Szarowski 36, Seremak 60, Czaplarski 65, Kozieł 75
8 16-17.09.95 Orlęta Łuków Górnik Łęczna 0:2 0:1 Fiedeń 37, Nazaruk 57
8 16-17.09.95 Stal Nowa Dęba Tłoki/Stal Gorzyce 0:1 0:0 Karasiński 61 (Stal Nowa Dęba wycofała się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
8 16-17.09.95 Hetman Włoszczowa Błękitni Kielce 0:0
8 16-17.09.95 Granica Chełm Podlasie Biała Podlaska 1:0 0:0 Ziarkowski 80 (Podlasie Biała Podlaska wycofało się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
9 23-24.09.95 Podlasie Biała Podlaska Pogoń Siedlce 0:2 0:1 Florczuk 38, 80 (Podlasie Biała Podlaska wycofało się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
9 23-24.09.95 Błękitni Kielce Granica Chełm 1:0 1:0 Pietrzykowski 30
9 23-24.09.95 Tłoki/Stal Gorzyce Hetman Włoszczowa 2:1 1:0 Karasiński 38, Drozd 78 – Dec 79
9 23-24.09.95 Górnik Łęczna Stal Nowa Dęba 2:1 2:1 Nazaruk 21, Fiedeń 45 – Paweł Kunat 25 (Stal Nowa Dęba wycofała się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
9 23-24.09.95 Radomiak Radom Orlęta Łuków 0:0
9 23-24.09.95 Granat Skarżysko-Kamienna MZKS Kozienice 0:0
9 23-24.09.95 Łada Ambra Biłgoraj Korona Kielce 1:0 0:0 Chomicz 73
9 23-24.09.95 Bucovia Bukowa AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 0:0
10 30.09-01.10.95 Pogoń Siedlce AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 0:1 0:0 Samiec 77
10 30.09-01.10.95 Korona Kielce Bucovia Bukowa 3:1 3:0 Kubicki 5, Stefański 30, Janczak 35 – Ślusarczyk 73
10 30.09-01.10.95 MZKS Kozienice Łada Ambra Biłgoraj 1:0 0:0 Pawelec 81
10 30.09-01.10.95 Orlęta Łuków Granat Skarżysko-Kamienna 0:2 0:1 Sykuła 16, Opara 90
10 30.09-01.10.95 Stal Nowa Dęba Radomiak Radom 0:3 0:1 Bilke 13, 85, 88 (Stal Nowa Dęba wycofała się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
10 30.09-01.10.95 Hetman Włoszczowa Górnik Łęczna 1:2 0:2 Dec 85 – Koniarczyk 30, Nazaruk 39
10 30.09-01.10.95 Granica Chełm Tłoki/Stal Gorzyce 0:3 walkower na boisku 1:3 (1:1) Ziarkowski 43 – Wydra 15, Pacanowski 70, Klimek 89
10 30.09-01.10.95 Podlasie Biała Podlaska Błękitni Kielce 2:1 0:1 T.Pawłowski 50 (k), Forsztek 65 – Iwańczuk 44 (s) (Podlasie Biała Podlaska wycofało się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
11 07-08.10.95 Błękitni Kielce Pogoń Siedlce 1:0 1:0 Dziubel 37
11 07-08.10.95 Tłoki/Stal Gorzyce Podlasie Biała Podlaska 3:1 3:1 Karasiński 3, 31, Radłowski 25 – T.Pawłowski 37 (k) (Podlasie Biała Podlaska wycofało się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
11 07-08.10.95 Górnik Łęczna Granica Chełm 3:0 2:0 Ogoluk 7, Budka 26, Nazaruk 47
11 07-08.10.95 Radomiak Radom Hetman Włoszczowa 1:0 1:0 Machnio 34 (k)
11 07-08.10.95 Granat Skarżysko-Kamienna Stal Nowa Dęba 1:0 1:0 Skalski 34 (Stal Nowa Dęba wycofała się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
11 07-08.10.95 Łada Ambra Biłgoraj Orlęta Łuków 2:0 0:0 Rochecki 68, Lechowicz 74
11 07-08.10.95 Bucovia Bukowa MZKS Kozienice 2:1 1:0 Goraj 27, Łodej 66 – Oczkowski 90 (k)
11 07-08.10.95 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Korona Kielce 1:2 1:1 Mosiej 41 – Nocoń 21, Kozubek 71
12 14-15.10.95 Pogoń Siedlce Korona Kielce 3:1 3:1 Florczuk 2, 17, 28 – Janczak 44
12 14-15.10.95 MZKS Kozienice AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 3:1 1:0 Kozieł 27, Oczkowski 51 (k), Szarowski 59 – Samiec 73
12 14-15.10.95 Orlęta Łuków Bucovia Bukowa 3:1 1:1 Pieńkus 35, Kurek 42 (k), Ciołek 50 – Staniec 15
12 14-15.10.95 Stal Nowa Dęba Łada Ambra Biłgoraj 0:2 0:0 Mura 57, Ozga 90 (Stal Nowa Dęba wycofała się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
12 14-15.10.95 Hetman Włoszczowa Granat Skarżysko-Kamienna 0:4 0:2 Ławriszyn 8, Glijer 43, Sykuła 52, Sobczyński 75
12 14-15.10.95 Granica Chełm Radomiak Radom 0:0
12 14-15.10.95 Podlasie Biała Podlaska Górnik Łęczna 2:4 1:2 Biegajło x2 – Fiedeń x2, D.Oleszczuk 41, Koniarczyk 70 (Podlasie Biała Podlaska wycofało się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
12 14-15.10.95 Błękitni Kielce Tłoki/Stal Gorzyce 2:0 1:0 Pietrzykowski 11, Toboła 22
13 21-22.10.95 Tłoki/Stal Gorzyce Pogoń Siedlce 3:1 1:0 Karasiński 33, 78, Wydra 68 – Purzycki 79
13 21-22.10.95 Górnik Łęczna Błękitni Kielce 0:1 0:1 Lipski 32
13 21-22.10.95 Radomiak Radom Podlasie Biała Podlaska 1:2 1:1 Krycia 21 – Weremczuk 43, Wągrocki 87 (Podlasie Biała Podlaska wycofało się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
13 21-22.10.95 Granat Skarżysko-Kamienna Granica Chełm 1:0 0:0 Rubinkiewicz 82
13 21-22.10.95 Łada Ambra Biłgoraj Hetman Włoszczowa 2:0 1:0 Lechowicz 36, Woźniak 67
13 21-22.10.95 Bucovia Bukowa Stal Nowa Dęba 2:0 1:0 A.Marcisz 14, 72 (Stal Nowa Dęba wycofała się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
13 21-22.10.95 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Orlęta Łuków 0:0
13 21-22.10.95 Korona Kielce MZKS Kozienice 2:1 0:1 Pastuszka 67, Janczak 82 (k) – Seremak 8
14 28-29.10.95 Pogoń Siedlce MZKS Kozienice 0:0
14 28-29.10.95 Orlęta Łuków Korona Kielce 1:1 1:0 Wereszczyński 28 – Kozubek 50
14 28-29.10.95 Stal Nowa Dęba AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 1:3 0:1 Żywiec 72 – Wawrzusiczyn 15, Smolarz 67, Pietrasiński 77 (Stal Nowa Dęba wycofała się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
14 28-29.10.95 Hetman Włoszczowa Bucovia Bukowa 1:1 1:1 Dec 9 – Staniec 20
14 28-29.10.95 Granica Chełm Łada Ambra Biłgoraj 2:0 0:0 Ziarkowski 60, Szewczyk 71
14 28-29.10.95 Podlasie Biała Podlaska Granat Skarżysko-Kamienna 1:1 1:1 Iwańczuk 82 – Chołuj 19 (Podlasie Biała Podlaska wycofało się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
14 28-29.10.95 Błękitni Kielce Radomiak Radom 2:1 1:1 Dziubek 5, Gołąbek 58 – Szary 10
14 28-29.10.95 Tłoki/Stal Gorzyce Górnik Łęczna 1:1 0:0 Radłowski 48 – Nazaruk 86
15 04-05.11.95 Górnik Łęczna Pogoń Siedlce 3:1 2:0 Fiedeń 2, 63 (k), Nazaruk 23 – Czyżkowski 90
15 04-05.11.95 Radomiak Radom Tłoki/Stal Gorzyce 2:0 0:0 Krycia 49, Bilke 65
15 04-05.11.95 Granat Skarżysko-Kamienna Błękitni Kielce 2:2 1:0 Rubinkiewicz 18, Opara 85 – Lipski 60, Dziubek 65
15 04-05.11.95 Łada Ambra Biłgoraj Podlasie Biała Podlaska 0:0 Podlasie Biała Podlaska wycofało się po rundzie jesiennej, wynik anulowany
15 04-05.11.95 Bucovia Bukowa Granica Chełm 1:0 1:0 A.Marcisz 4
15 04-05.11.95 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Hetman Włoszczowa 0:0
15 04-05.11.95 Korona Kielce Stal Nowa Dęba 4:0 2:0 Kozubek 15, Ignacak 36, 47, Stefański 76 (Stal Nowa Dęba wycofała się po rundzie jesiennej, wynik anulowany)
15 04-05.11.95 MZKS Kozienice Orlęta Łuków 3:1 1:0 Kowal 28, Lampe 80, Czaplarski 85 – Wereszczyński 90
16 30-31.03.96 Pogoń Siedlce Orlęta Łuków 0:0
16 ---- MZKS Kozienice pauzuje
16 30-31.03.96 Korona Kielce Hetman Włoszczowa 3:1 2:1 Janczak 12, 25, 55 – Heinrich 22 (s)
16 30-31.03.96 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Granica Chełm 0:0
16 ---- Bucovia Bukowa pauzuje
16 30-31.03.96 Łada Ambra Biłgoraj Błękitni Kielce 2:2 2:1 Lechowicz 6, Suchowierzch 12 – Czarnecki 18, Galus 55
16 30-31.03.96 Granat Skarżysko-Kamienna Tłoki/Stal Gorzyce 2:1 0:0 Rubinkiewicz 80, Sobczyński 81 – Karasiński 85
16 30-31.03.96 Radomiak Radom Górnik Łęczna 0:4 0:2 Nazaruk 11, 75, Fiedeń 45, Jaroszyński 84
17 05.04.96 Radomiak Radom Pogoń Siedlce 0:2 0:1 Florczuk 38, Pawlusiewicz 57
17 05.04.96 Górnik Łęczna Granat Skarżysko-Kamienna 4:0 0:0 Siudek 52 (s), Budka 69, Nazaruk 71, Grzesiak 80
17 05.04.96 Tłoki/Stal Gorzyce Łada Ambra Biłgoraj 0:0
17 24.04.96 Błękitni Kielce Bucovia Bukowa 0:1 0:0 Pawlik 82 (k) (w pierwotnym terminie mecz przełożony)
17 ---- AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska pauzuje
17 03.04.96 Granica Chełm Korona Kielce 1:1 0:1 Sikora 90 – Nocoń 3
17 05.04.96 Hetman Włoszczowa MZKS Kozienice 4:0 2:0 Skiba 25, Łuciw 26, 68, Szulc 80
17 ---- Orlęta Łuków pauzuje
18 ---- Pogoń Siedlce pauzuje
18 13-14.04.96 Orlęta Łuków Hetman Włoszczowa 0:2 0:0 Dec 60, Skiba 70
18 13-14.04.96 MZKS Kozienice Granica Chełm 0:1 0:1 Ziarkowski 40
18 ---- Korona Kielce pauzuje
18 13-14.04.96 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Błękitni Kielce 1:0 0:0 Pietrasiński 74 (k)
18 13-14.04.96 Bucovia Bukowa Tłoki/Stal Gorzyce 0:2 0:1 Gęgura 25 (s), Karasiński 48
18 13-14.04.96 Łada Ambra Biłgoraj Górnik Łęczna 0:2 0:0 Komor 85, Kubicki 89
18 13-14.04.96 Granat Skarżysko-Kamienna Radomiak Radom 0:1 0:0 Jasiński 52
19 20-21.04.96 Granat Skarżysko-Kamienna Pogoń Siedlce 2:0 0:0 Siudek 52 (k), Rubinkiewicz 84
19 20-21.04.96 Radomiak Radom Łada Ambra Biłgoraj 1:0 0:0 Jasiński 57
19 20-21.04.96 Górnik Łęczna Bucovia Bukowa 3:0 1:0 Fiedeń 23, Budka 58, Grzesiak 61
19 20-21.04.96 Tłoki/Stal Gorzyce AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 2:1 0:1 Wydra 63, Karasiński 64 – Samiec 6
19 20-21.04.96 Błękitni Kielce Korona Kielce 1:2 0:1 Lipski 75 – Kubicki 44, Pastuszka 87
19 ---- MZKS Kozienice pauzuje
19 ---- Hetman Włoszczowa pauzuje
19 20-21.04.96 Granica Chełm Orlęta Łuków 3:0 1:0 Wnuk 40, Ziarkowski 55, 80
20 27-28.04.96 Pogoń Siedlce Hetman Włoszczowa 3:0 0:0 Anusiewicz 47, Purzycki 84, 87
20 ---- Granica Chełm pauzuje
20 ---- Orlęta Łuków pauzuje
20 27-28.04.96 MZKS Kozienice Błękitni Kielce 0:0
20 27-28.04.96 Korona Kielce Tłoki/Stal Gorzyce 1:0 1:0 Dariusz Kozubek 23
20 27-28.04.96 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Górnik Łęczna 2:1 1:0 Kozłowski 8, Samiec 73 – Wójcik 75
20 27-28.04.96 Bucovia Bukowa Radomiak Radom 6:0 5:0 Pawlik 17, Goraj 19, 23, Łodej 32, 43, 73
20 27-28.04.96 Łada Ambra Biłgoraj Granat Skarżysko-Kamienna 4:0 1:0 Wachowicz 30, Sajdak 82, 85, Rochecki 88 (k)
21 01.05.96 Łada Ambra Biłgoraj Pogoń Siedlce 0:0
21 01.05.96 Granat Skarżysko-Kamienna Bucovia Bukowa 0:0
21 01.05.96 Radomiak Radom AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 0:1 0:1 Samiec 20
21 01.05.96 Górnik Łęczna Korona Kielce 2:0 0:0 Fiedeń 70, Budka 76
21 01.05.96 Tłoki/Stal Gorzyce MZKS Kozienice 2:1 2:1 Radłowski 31, Serwon 44 – Oczkowski 12
21 01.05.96 Błękitni Kielce Orlęta Łuków 1:1 0:0 Dziubek 58 – Kurek 76 (k)
21 ---- Podlasie Biała Podlaska Stal Nowa Dęba ---- oba zespoły wycofały się po rundzie jesiennej
21 01.05.96 Granica Chełm Hetman Włoszczowa 1:1 0:0 Mazurek 90 (k) – Łuciw 88
22 04-05.05.96 Pogoń Siedlce Granica Chełm 1:2 1:1 Purzycki 5 – Ziarkowski 15, Dranicki 57
22 ---- Hetman Włoszczowa pauzuje
22 ---- Błękitni Kielce pauzuje
22 04-05.05.96 Orlęta Łuków Tłoki/Stal Gorzyce 1:0 0:0 Król 73
22 04-05.05.96 MZKS Kozienice Górnik Łęczna 1:0 0:0 Seremak 78
22 04-05.05.96 Korona Kielce Radomiak Radom 1:1 1:0 Gawlik 17 – Jaszczuk 90 (k)
22 04-05.05.96 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Granat Skarżysko-Kamienna 0:2 0:0 Jankowski 70, Sobczyński 88
22 04-05.05.96 Bucovia Bukowa Łada Ambra Biłgoraj 3:0 1:0 Łodej 42, 71, Goraj 79
23 11-12.05.96 Bucovia Bukowa Pogoń Siedlce 1:2 0:0 Drogosz 58 – Purzycki 65, 85
23 11-12.05.96 Łada Ambra Biłgoraj AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 3:0 1:0 Rochecki 41 (k), 80, Suchowierzch 77
23 11-12.05.96 Granat Skarżysko-Kamienna Korona Kielce 1:1 1:0 Ławriszyn 17 – Nocoń 46
23 11-12.05.96 Radomiak Radom MZKS Kozienice 0:1 0:1 Rzeszotek 13
23 11-12.05.96 Górnik Łęczna Orlęta Łuków 1:0 0:0 Koniarczyk 75
23 ---- Tłoki/Stal Gorzyce pauzuje
23 11-12.05.96 Błękitni Kielce Hetman Włoszczowa 1:1 1:0 Wołoszyn 2 – Skiba 74
23 ---- Granica Chełm pauzuje
24 ---- Pogoń Siedlce pauzuje
24 18-19.05.96 Granica Chełm Błękitni Kielce 1:0 0:0 Ziarkowski 38 (k)
24 18-19.05.96 Hetman Włoszczowa Tłoki/Stal Gorzyce 1:0 0:0 Łuciw 89 (k)
24 ---- Górnik Łęczna pauzuje
24 18-19.05.96 Orlęta Łuków Radomiak Radom 2:1 1:0 Kurek 39 (k), Wereszczyński 72 – Jaszczuk 70
24 18-19.05.96 MZKS Kozienice Granat Skarżysko-Kamienna 3:0 1:0 Krześniak 18, Seremak 70, Lampe 77
24 18-19.05.96 Korona Kielce Łada Ambra Biłgoraj 4:3 1:0 Cichoń 20, Bujak 50, Mądzik 74, Parzyszek 77 (k) – Wlaź 52, Palikot 60, Rochecki 81 (k)
24 18-19.05.96 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Bucovia Bukowa 3:0 2:0 Kożuch 2, Twarowski 33, Samiec 74
25 25-26.05.96 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Pogoń Siedlce 1:0 1:0 Pawłowski 35
25 25-26.05.96 Bucovia Bukowa Korona Kielce 3:1 3:0 Staniec 1, Goraj 34, Łodej 40 – Rumas 55
25 25-26.05.96 Łada Ambra Biłgoraj MZKS Kozienice 1:0 1:0 Rochecki 45
25 25-26.05.96 Granat Skarżysko-Kamienna Orlęta Łuków 3:0 0:0 Rubinkiewicz 52, Ławriszyn 68, 89
25 ---- Radomiak Radom pauzuje
25 25-26.05.96 Górnik Łęczna Hetman Włoszczowa 5:0 2:0 Budka 20, 68, Grzesiak 31, Ogoliul 51, Kubicki 60
25 25-26.05.96 Tłoki/Stal Gorzyce Granica Chełm 2:0 2:0 Karasiński 35, Klimek 41
25 ---- Błękitni Kielce pauzuje
26 01-02.06.96 Pogoń Siedlce Błękitni Kielce 1:1 1:1 Florczuk 22 (k) – Dziubel 15
26 ---- Tłoki/Stal Gorzyce pauzuje
26 01-02.06.96 Granica Chełm Górnik Łęczna 0:1 0:0 Budka 85
26 01-02.06.96 Hetman Włoszczowa Radomiak Radom 2:0 2:0 Skiba 11, Dec 43
26 ---- Granat Skarżysko-Kamienna pauzuje
26 01-02.06.96 Orlęta Łuków Łada Ambra Biłgoraj 1:1 0:0 Ambroziak 87 – Rybak 80
26 01-02.06.96 MZKS Kozienice Bucovia Bukowa 2:1 1:0 Krześniak 5, Seremak 52 – Łodej 88
26 01-02.06.96 Korona Kielce AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 0:3 0:1 Kożuch 26, Pawłowski 56 (k), Wej 61
27 08-09.06.96 Korona Kielce Pogoń Siedlce 0:0
27 08-09.06.96 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska MZKS Kozienice 0:3 0:2 Seremak 17, Krześniak 39, Rzeszotek 90
27 08-09.06.96 Bucovia Bukowa Orlęta Łuków 1:0 1:0 Goraj 7
27 ---- Łada Ambra Biłgoraj pauzuje
27 08-09.06.96 Granat Skarżysko-Kamienna Hetman Włoszczowa 2:0 1:0 Sobczyński 35, Ławriszyn 78
27 08-09.06.96 Radomiak Radom Granica Chełm 0:1 0:1 Ziarkowski 38
27 ---- Górnik Łęczna pauzuje
27 08-09.06.96 Tłoki/Stal Gorzyce Błękitni Kielce 2:0 0:0 Karasiński 73, 89
28 15-16.06.96 Pogoń Siedlce Tłoki/Stal Gorzyce 1:0 1:0 Purzycki 42 (k)
28 15-16.06.96 Błękitni Kielce Górnik Łęczna 0:0
28 ---- Radomiak Radom pauzuje
28 15-16.06.96 Granica Chełm Granat Skarżysko-Kamienna 2:0 0:0 Zajączkowski 55, Ziarkowski 72
28 15-16.06.96 Hetman Włoszczowa Łada Ambra Biłgoraj 4:0 2:0 Dec 2, Łuciw 37, Skiba 42, 51
28 ---- Bucovia Bukowa pauzuje
28 15-16.06.96 Orlęta Łuków AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 3:2 1:1 Wasiliew 29, Kurek 50, Ambroziak 87 – Pietrasiński 25, Wej 90
28 15-16.06.96 MZKS Kozienice Korona Kielce 1:0 0:0 Lampe 55
29 22-23.06.96 MZKS Kozienice Pogoń Siedlce 1:1 1:0 Gawryjołek 26 – Krawczyk 60
29 22-23.06.96 Korona Kielce Orlęta Łuków 0:3 walkower Janczak 4 – Wasiliew 85 walkower w drużynie Korony grało dwóch nieuprawnionych graczy - D.Kozubek, P.Kozak, na boisku 1:1 (1:0)
29 ---- AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska pauzuje
29 22-23.06.96 Bucovia Bukowa Hetman Włoszczowa 0:2 0:0 Dec 50, Skiba 80
29 22-23.06.96 Łada Ambra Biłgoraj Granica Chełm 0:0
29 ---- Granat Skarżysko-Kamienna pauzuje
29 22-23.06.96 Radomiak Radom Błękitni Kielce 2:0 1:0 Przedwoj 30, Garczewski 47
29 22-23.06.96 Górnik Łęczna Tłoki/Stal Gorzyce 3:0 1:0 Fiedeń 16, 67, Budka 69
30 19.06.96 Pogoń Siedlce Górnik Łęczna 3:1 1:0 mecz rozegrany awansem Samobójcza 32, Florczuk 67, Fiuk 75 – Sowa 81
30 29-30.06.96 Tłoki/Stal Gorzyce Radomiak Radom 3:0 walkower goście nie przyjechali na mecz
30 29-30.06.96 Błękitni Kielce Granat Skarżysko-Kamienna 3:2 0:0 Pietrzykowski 62 (k), Dziubel 70, Czarnecki 82 – Ławriszyn 57, 59
30 ---- Łada Ambra Biłgoraj pauzuje
30 29-30.06.96 Granica Chełm Bucovia Bukowa 1:1 0:1 Płoszaj 86 (k) – Łodej 25
30 29-30.06.96 Hetman Włoszczowa AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 0:0
30 ---- Korona Kielce pauzuje
30 29-30.06.96 Orlęta Łuków MZKS Kozienice 0:3 0:1 Krześniak 10, 50, Seremak 31

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU

To nie koniec tekstu! Przejdź na następną stronę i czytaj dalej…

Jak bardzo podobał Ci się ten artykuł?

Średnia ocena 5 / 5. Licznik głosów 1

Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Bądź pierwszy!

Cieszymy się, że tekst Ci się spodobał

Sprawdź nasze social media - znajdziesz tam codzienną dawkę ciekawostek.

Przykro nam, że ten tekst Ci się nie spodobał

Chcemy, aby nasze teksty były możliwie najlepsze.

Napisz, co moglibyśmy poprawić.

spot_img
Mariusz Chodała
Mariusz Chodała
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki

Więcej tego autora

Najnowsze

Resovia vs. Stal – reminiscencje po derbach Rzeszowa

12 kwietnia 2024 roku Retro Futbol gościło na wyjątkowym wydarzeniu. Były nim 92. derby Rzeszowa rozegrane w ramach 27. kolejki Fortuna 1. Ligi. Całe...

„Przewodnik Kibica MLS 2024” – recenzja

Przewodnik Kibica MLS już po raz czwarty ukazał się wersji drukowanej. Postanowiliśmy go dokładnie przeczytać i sprawdzić, czy warto po niego sięgnąć.

Mário Coluna – Święta Bestia

Mozambik dał światu nie tylko świetnego Eusébio. Z tego afrykańskiego kraju pochodzi też Mário Coluna, który przez lata był motorem napędowym Benfiki i razem ze swoim sławniejszym rodakiem decydował o obliczy drużyny w jej najlepszych czasach. Obaj zapisali też piękną kartę występami w reprezentacji.