Archiwum wyników III ligi 1992-93

Grupa warszawsko-mazurska

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Bug Wyszków 30 47 59 23 21 5 4
2 Polkolor Piaseczno 30 39 55 25 14 11 5
3 Jeziorak Iława 30 38 45 26 14 10 6
4 Ursus Warszawa 30 36 47 39 13 10 7
5 MZKS Wasilków 30 35 37 26 11 13 6
6 Narew Ostrołęka 30 33 48 43 13 7 10
7 Okęcie Warszawa 30 32 44 39 11 10 9
8 Gwardia Warszawa 30 30 54 40 10 10 10
9 Nowakowski Nowy Dwór Maz. 30 29 30 28 10 9 11
10 Legia II Warszawa 30 28 46 43 9 10 11
11 Warmia Olsztyn 30 28 37 41 9 10 11
12 Wigry Suwałki 30 28 37 42 9 10 11
13 Orlęta Reszel 30 27 42 52 9 9 12
14 ŁKS Łomża 30 20 26 58 7 6 17
15 Jagiellonia II Białystok 30 17 36 78 5 7 18
16 Olimpia Zambrów 30 13 28 68 3 7 20

Tabela domowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Bug Wyszków 15 27 32 9 13 1 1
2 Polkolor Piaseczno 15 24 38 11 10 4 1
3 Narew Ostrołęka 15 20 35 24 9 2 4
4 MZKS Wasilków 15 19 20 10 7 5 3
5 Orlęta Reszel 15 19 27 19 7 5 3
6 Jeziorak Iława 15 18 24 12 6 6 3
7 Ursus Warszawa 15 18 27 21 6 6 3
8 Wigry Suwałki 15 18 20 10 5 8 2
9 Okęcie Warszawa 15 17 28 21 7 3 5
10 Gwardia Warszawa 15 15 23 16 6 3 6
11 Nowakowski Nowy Dwór Maz. 15 15 19 16 6 3 6
12 Jagiellonia II Białystok 15 15 24 29 5 5 5
13 ŁKS Łomża 15 14 15 20 5 4 6
14 Legia II Warszawa 15 12 24 23 3 6 6
15 Warmia Olsztyn 15 11 16 18 2 7 6
16 Olimpia Zambrów 15 6 13 27 1 4 10

Tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Bug Wyszków 15 20 27 14 8 4 3
2 Jeziorak Iława 15 20 21 14 8 4 3
3 Ursus Warszawa 15 18 20 18 7 4 4
4 Warmia Olsztyn 15 17 21 23 7 3 5
5 MZKS Wasilków 15 16 17 16 4 8 3
6 Legia II Warszawa 15 16 22 20 6 4 5
7 Polkolor Piaseczno 15 15 17 14 4 7 4
8 Okęcie Warszawa 15 15 16 18 4 7 4
9 Gwardia Warszawa 15 15 31 24 4 7 4
10 Nowakowski Nowy Dwór Maz. 15 14 11 12 4 6 5
11 Narew Ostrołęka 15 13 13 19 4 5 6
12 Wigry Suwałki 15 10 17 32 4 2 9
13 Orlęta Reszel 15 8 15 33 2 4 9
14 Olimpia Zambrów 15 7 15 41 2 3 10
15 ŁKS Łomża 15 6 11 38 2 2 11
16 Jagiellonia II Białystok 15 2 12 49 0 2 13

Tabela krzyżowa

KLUB Bug Polkolor Jeziorak Ursus MZKS Wasilków Narew Okęcie Gwardia Nowakowski Legia II Warmia Wigry Orlęta ŁKS Łomża Jagiellonia II Olimpia
Bug Wyszków XXX 1:0 1:0 3:0 1:0 2:0 2:1 3:2 1:0 3:0 0:1 2:1 2:1 4:1 1:1 6:1
Polkolor Piaseczno 1:1 XXX 2:2 1:0 0:0 2:1 1:2 1:1 3:0 2:0 3:0 5:0 6:1 4:1 3:1 4:1
Jeziorak Iława 1:0 2:2 XXX 0:1 1:1 0:1 2:2 2:0 3:0 1:1 0:1 0:0 3:1 6:1 2:0 1:1
Ursus Warszawa 2:2 1:0 1:2 XXX 2:3 2:3 1:1 1:1 0:0 2:0 3:2 4:3 2:2 1:1 3:0 2:1
MZKS Wasilków 1:0 1:3 1:0 1:1 XXX 3:0 0:1 1:1 1:0 0:1 0:0 1:0 2:0 5:0 2:2 1:1
Narew Ostrołęka 0:3 2:0 0:1 1:5 2:2 XXX 2:1 3:1 1:1 3:2 4:1 6:1 0:3 1:0 3:2 7:1
Okęcie Warszawa 2:3 2:2 0:0 0:2 1:1 2:1 XXX 0:2 0:2 3:0 1:4 3:1 2:0 4:2 4:0 4:1
Gwardia Warszawa 1:2 0:2 1:3 5:1 0:0 3:0 0:0 XXX 0:1 0:4 1:2 4:1 0:0 4:0 1:0 3:0
Nowakowski Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 0:3 2:3 0:1 0:1 0:2 1:0 1:1 XXX 1:2 1:1 2:0 3:0 0:0 3:1 3:0
Legia II Warszawa 1:1 1:1 0:1 1:1 1:3 1:1 1:1 2:3 0:3 wo XXX 2:2 1:2 3:4 2:0 5:0 3:0
Warmia Olsztyn 1:3 0:1 0:0 2:2 2:2 0:0 0:2 0:0 0:0 1:1 XXX 0:2 2:0 1:2 6:1 1:2
Wigry Suwałki 0:0 0:0 0:0 1:2 2:0 0:0 0:0 2:2 1:1 1:1 0:1 XXX 4:0 1:0 6:2 2:1
Orlęta Reszel 0:2 2:1 3:2 2:0 2:0 1:1 1:1 2:2 1:0 1:1 2:3 2:2 XXX 3:1 5:1 0:2
ŁKS Łomża 1:4 1:1 1:3 1:1 0:0 1:1 0:1 3:1 0:2 0:3 1:0 1:2 1:0 XXX 3:1 1:0
Jagiellonia II Białystok 0:2 1:1 1:2 0:2 1:1 1:0 5:1 2:9 0:0 1:4 4:1 1:0 2:2 2:1 XXX 3:3
Olimpia Zambrów 1:3 0:0 1:2 0:1 1:3 1:2 2:2 1:5 1:1 1:2 1:2 0:2 1:1 0:1 2:0 XXX

Mecze

KOLEJKA DATA GODZ GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' BRAMKI / UWAGI
1 15-16.08.92 Okęcie Warszawa Orlęta Reszel 2:0 1:0
1 15-16.08.92 Nowakowski Nowy Dwór Maz. Ursus Warszawa 0:1 0:0
1 15-16.08.92 MZKS Wasilków Jeziorak Iława 1:0 1:0
1 15-16.08.92 Narew Ostrołęka ŁKS Łomża 1:0 0:0
1 15-16.08.92 Olimpia Zambrów Wigry Suwałki 0:2 0:1
1 15-16.08.92 Warmia Olsztyn Gwardia Warszawa 0:0
1 15-16.08.92 Jagiellonia II Białystok Polkolor Piaseczno 1:1 0:0
1 15-16.08.92 Bug Wyszków Legia II Warszawa 3:0 1:0
2 22-23.08.92 Orlęta Reszel Legia II Warszawa 1:1 1:0
2 22-23.08.92 Polkolor Piaseczno Bug Wyszków 1:1 0:0
2 22-23.08.92 Gwardia Warszawa Jagiellonia II Białystok 1:0 0:0
2 22-23.08.92 Wigry Suwałki Warmia Olsztyn 0:1 0:0
2 22-23.08.92 ŁKS Łomża Olimpia Zambrów 1:0 1:0
2 22-23.08.92 Jeziorak Iława Narew Ostrołęka 0:1 0:0
2 22-23.08.92 Ursus Warszawa MZKS Wasilków 2:3 1:2
2 22-23.08.92 Okęcie Warszawa Nowakowski Nowy Dwór Maz. 0:2 0:1
3 29-30.08.92 Nowakowski Nowy Dwór Maz. Orlęta Reszel 3:0 2:0
3 29-30.08.92 MZKS Wasilków Okęcie Warszawa 0:1 0:1
3 29-30.08.92 Narew Ostrołęka Ursus Warszawa 1:5 0:2
3 29-30.08.92 Warmia Olsztyn ŁKS Łomża 1:2 0:1
3 29-30.08.92 Jagiellonia II Białystok Wigry Suwałki 1:0 0:0
3 29-30.08.92 Bug Wyszków Gwardia Warszawa 3:2 1:1
3 29-30.08.92 Olimpia Zambrów Jeziorak Iława 1:2 0:2
3 29-30.08.92 Legia II Warszawa Polkolor Piaseczno 1:1 1:0
4 05-06.09.92 Orlęta Reszel Polkolor Piaseczno 2:1
4 05-06.09.92 Gwardia Warszawa Legia II Warszawa 0:4 0:2
4 05-06.09.92 ŁKS Łomża Jagiellonia II Białystok 3:1 1:1
4 05-06.09.92 Jeziorak Iława Warmia Olsztyn 0:1
4 05-06.09.92 Ursus Warszawa Olimpia Zambrów 2:1 1:0
4 05-06.09.92 Okęcie Warszawa Narew Ostrołęka 2:1 1:1
4 05-06.09.92 Nowakowski Nowy Dwór Maz. MZKS Wasilków 0:1 0:0
4 16.09.92 Wigry Suwałki Bug Wyszków 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
5 12-13.09.92 MZKS Wasilków Orlęta Reszel 2:0 2:0
5 12-13.09.92 Narew Ostrołęka Nowakowski Nowy Dwór Maz. 1:1 1:1
5 12-13.09.92 Olimpia Zambrów Okęcie Warszawa 2:2 1:0
5 12-13.09.92 Warmia Olsztyn Ursus Warszawa 2:2 1:1
5 12-13.09.92 Jagiellonia II Białystok Jeziorak Iława 1:2 1:0
5 12-13.09.92 Bug Wyszków ŁKS Łomża 4:1 1:0
5 12-13.09.92 Legia II Warszawa Wigry Suwałki 1:2 1:2
5 12-13.09.92 Polkolor Piaseczno Gwardia Warszawa 1:1 0:0
6 19-20.09.92 Orlęta Reszel Gwardia Warszawa 2:2
6 19-20.09.92 Wigry Suwałki Polkolor Piaseczno 0:0
6 19-20.09.92 ŁKS Łomża Legia II Warszawa 0:3
6 19-20.09.92 Jeziorak Iława Bug Wyszków 1:0
6 19-20.09.92 Ursus Warszawa Jagiellonia II Białystok 3:0
6 19-20.09.92 Okęcie Warszawa Warmia Olsztyn 1:4
6 19-20.09.92 Nowakowski Nowy Dwór Maz. Olimpia Zambrów 3:0
6 19-20.09.92 MZKS Wasilków Narew Ostrołęka 3:0
7 26-27.09.92 Narew Ostrołęka Orlęta Reszel 0:3 0:2
7 26-27.09.92 Olimpia Zambrów MZKS Wasilków 1:3 0:2
7 26-27.09.92 Warmia Olsztyn Nowakowski Nowy Dwór Maz. 0:0
7 26-27.09.92 Jagiellonia II Białystok Okęcie Warszawa 5:1 2:0
7 26-27.09.92 Bug Wyszków Ursus Warszawa 3:0 2:0
7 26-27.09.92 Legia II Warszawa Jeziorak Iława 0:1 0:0
7 26-27.09.92 Polkolor Piaseczno ŁKS Łomża 4:1 2:0
7 26-27.09.92 Gwardia Warszawa Wigry Suwałki 4:1 2:1
8 03-04.10.92 Orlęta Reszel Wigry Suwałki 2:2 1:1
8 03-04.10.92 ŁKS Łomża Gwardia Warszawa 3:1 1:1
8 03-04.10.92 Jeziorak Iława Polkolor Piaseczno 2:2 0:2
8 03-04.10.92 Ursus Warszawa Legia II Warszawa 2:0 0:0
8 03-04.10.92 Okęcie Warszawa Bug Wyszków 2:3 2:1
8 03-04.10.92 Nowakowski Nowy Dwór Maz. Jagiellonia II Białystok 3:1 3:1
8 03-04.10.92 MZKS Wasilków Warmia Olsztyn 0:0
8 03-04.10.92 Narew Ostrołęka Olimpia Zambrów 7:1 2:0
9 10-11.10.92 Olimpia Zambrów Orlęta Reszel 1:1 0:0
9 10-11.10.92 Warmia Olsztyn Narew Ostrołęka 0:0
9 10-11.10.92 Jagiellonia II Białystok MZKS Wasilków 1:1 0:0
9 10-11.10.92 Bug Wyszków Nowakowski Nowy Dwór Maz. 1:0 0:0
9 10-11.10.92 Legia II Warszawa Okęcie Warszawa 1:1 1:0
9 10-11.10.92 Gwardia Warszawa Jeziorak Iława 1:3 0:1
9 10-11.10.92 Wigry Suwałki ŁKS Łomża 1:0 0:0
9 14.10.92 Polkolor Piaseczno Ursus Warszawa 1:0 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
10 17-18.10.92 Orlęta Reszel ŁKS Łomża 3:1 0:0
10 17-18.10.92 Jeziorak Iława Wigry Suwałki 0:0
10 17-18.10.92 Ursus Warszawa Gwardia Warszawa 1:1 1:0
10 17-18.10.92 Okęcie Warszawa Polkolor Piaseczno 2:2 0:2
10 17-18.10.92 Nowakowski Nowy Dwór Maz. Legia II Warszawa 1:2 0:1
10 17-18.10.92 MZKS Wasilków Bug Wyszków 1:0 1:0
10 17-18.10.92 Narew Ostrołęka Jagiellonia II Białystok 3:2 1:1
10 17-18.10.92 Olimpia Zambrów Warmia Olsztyn 1:2 1:1
11 24-25.10.92 Warmia Olsztyn Orlęta Reszel 2:0 1:0
11 24-25.10.92 Jagiellonia II Białystok Olimpia Zambrów 3:3 2:1
11 24-25.10.92 Bug Wyszków Narew Ostrołęka 2:0 0:0
11 24-25.10.92 Legia II Warszawa MZKS Wasilków 1:3 0:1
11 24-25.10.92 Polkolor Piaseczno Nowakowski Nowy Dwór Maz. 3:0 1:0
11 24-25.10.92 Gwardia Warszawa Okęcie Warszawa 0:0
11 24-25.10.92 Wigry Suwałki Ursus Warszawa 1:2 0:2
11 24-25.10.92 ŁKS Łomża Jeziorak Iława 1:3 1:2
12 31.10.92 Orlęta Reszel Ursus Warszawa 2:0 0:0
12 31.10.92 Okęcie Warszawa Jeziorak Iława 0:0
12 31.10.92 Nowakowski Nowy Dwór Maz. ŁKS Łomża 0:0
12 31.10.92 Narew Ostrołęka Gwardia Warszawa 3:1 2:0
12 31.10.92 MZKS Wasilków Wigry Suwałki 1:0 0:0
12 31.10.92 Olimpia Zambrów Polkolor Piaseczno 0:0
12 31.10.92 Legia II Warszawa Warmia Olsztyn 2:2 0:1
12 31.10.92 Bug Wyszków Jagiellonia II Białystok 1:1 0:1
13 07-08.11.92 Jagiellonia II Białystok Orlęta Reszel 2:2 2:0
13 07-08.11.92 Warmia Olsztyn Bug Wyszków 1:3 1:0
13 07-08.11.92 Legia II Warszawa Olimpia Zambrów 3:0 1:0
13 07-08.11.92 Polkolor Piaseczno Narew Ostrołęka 2:1 1:1
13 07-08.11.92 Gwardia Warszawa MZKS Wasilków 0:0
13 07-08.11.92 Wigry Suwałki Nowakowski Nowy Dwór Maz. 1:1 1:0
13 07-08.11.92 ŁKS Łomża Okęcie Warszawa 0:1 0:1
13 07-08.11.92 Jeziorak Iława Ursus Warszawa 0:1 0:1
14 14-15.11.92 Orlęta Reszel Jeziorak Iława 3:2 3:0
14 14-15.11.92 Ursus Warszawa ŁKS Łomża 1:1 1:0
14 14-15.11.92 Okęcie Warszawa Wigry Suwałki 3:1 0:1
14 14-15.11.92 Nowakowski Nowy Dwór Maz. Gwardia Warszawa 1:1 1:1
14 14-15.11.92 MZKS Wasilków Polkolor Piaseczno 1:3 1:1
14 14-15.11.92 Narew Ostrołęka Legia II Warszawa 3:2 1:0
14 14-15.11.92 Olimpia Zambrów Bug Wyszków 1:3 1:0
14 14-15.11.92 Jagiellonia II Białystok Warmia Olsztyn 4:1 1:0
15 11.11.92 Bug Wyszków Orlęta Reszel 2:1 2:0
15 12-13?.03.93 Legia II Warszawa Jagiellonia II Białystok 5:0 3:0
15 21-22.11.92 Warmia Olsztyn Polkolor Piaseczno 0:1 0:0
15 21-22.11.92 Gwardia Warszawa Olimpia Zambrów 3:0 2:0
15 21-22.11.92 Wigry Suwałki Narew Ostrołęka 0:0
15 21-22.11.92 ŁKS Łomża MZKS Wasilków 0:0
15 21-22.11.92 Jeziorak Iława Nowakowski Nowy Dwór Maz. 3:0 2:0
15 21-22.11.92 Ursus Warszawa Okęcie Warszawa 1:1 0:1
16 20-21.03.93 Orlęta Reszel Okęcie Warszawa 1:1 1:0
16 20-21.03.93 Ursus Warszawa Nowakowski Nowy Dwór Maz. 0:0
16 20-21.03.93 Jeziorak Iława MZKS Wasilków 1:1 1:1
16 20-21.03.93 ŁKS Łomża Narew Ostrołęka 1:1 1:0
16 28.04.93 Wigry Suwałki Olimpia Zambrów 2:1 2:0
16 20-21.03.93 Gwardia Warszawa Warmia Olsztyn 1:2 1:1
16 20-21.03.93 Polkolor Piaseczno Jagiellonia II Białystok 3:1 1:0
16 20-21.03.93 Legia II Warszawa Bug Wyszków 1:1 0:0
17 27-28.03.93 Legia II Warszawa Orlęta Reszel 3:4 0:1
17 27-28.03.93 Bug Wyszków Polkolor Piaseczno 1:0 1:0
17 27-28.03.93 Jagiellonia II Białystok Gwardia Warszawa 2:9 2:2
17 27-28.03.93 Warmia Olsztyn Wigry Suwałki 0:2 0:1
17 27-28.03.93 Olimpia Zambrów ŁKS Łomża 0:1 0:0
17 27-28.03.93 Narew Ostrołęka Jeziorak Iława 0:1 0:0
17 27-28.03.93 MZKS Wasilków Ursus Warszawa 1:1 1:0
17 27-28.03.93 Nowakowski Nowy Dwór Maz. Okęcie Warszawa 1:0 0:0
18 03-04.04.93 Orlęta Reszel Nowakowski Nowy Dwór Maz. 1:0
18 03-04.04.93 Okęcie Warszawa MZKS Wasilków 1:1 1:0
18 21.04.93 Ursus Warszawa Narew Ostrołęka 2:3 1:1 w pierwotnym terminie przełożony
18 03-04.04.93 ŁKS Łomża Warmia Olsztyn 1:0 0:0
18 03-04.04.93 Wigry Suwałki Jagiellonia II Białystok 6:2 4:1
18 03-04.04.93 Gwardia Warszawa Bug Wyszków 1:2 0:1
18 03-04.04.93 Jeziorak Iława Olimpia Zambrów 1:1 1:1
18 03-04.04.93 Polkolor Piaseczno Legia II Warszawa 2:0 1:0
19 10-11.04.93 Polkolor Piaseczno Orlęta Reszel 6:1 4:0
19 10-11.04.93 Legia II Warszawa Gwardia Warszawa 2:3 1:2
19 10-11.04.93 Jagiellonia II Białystok ŁKS Łomża 2:1 1:1
19 10-11.04.93 Warmia Olsztyn Jeziorak Iława 0:0
19 10-11.04.93 Olimpia Zambrów Ursus Warszawa 0:1 0:0
19 10-11.04.93 Narew Ostrołęka Okęcie Warszawa 2:1 1:0
19 10-11.04.93 MZKS Wasilków Nowakowski Nowy Dwór Maz. 1:0 0:0
19 10-11.04.93 Bug Wyszków Wigry Suwałki 2:1 1:1
20 17-18.04.93 Orlęta Reszel MZKS Wasilków 2:0 1:0
20 17-18.04.93 Nowakowski Nowy Dwór Maz. Narew Ostrołęka 0:2 0:1
20 17-18.04.93 Okęcie Warszawa Olimpia Zambrów 4:1 1:1
20 17-18.04.93 Ursus Warszawa Warmia Olsztyn 3:2 1:1
20 17-18.04.93 Jeziorak Iława Jagiellonia II Białystok 2:0 1:0
20 17-18.04.93 ŁKS Łomża Bug Wyszków 1:4 1:0
20 17-18.04.93 Wigry Suwałki Legia II Warszawa 1:1 0:1
20 17-18.04.93 Gwardia Warszawa Polkolor Piaseczno 0:2 0:0
21 24-25.04.93 Gwardia Warszawa Orlęta Reszel 0:0
21 24-25.04.93 Polkolor Piaseczno Wigry Suwałki 5:0 3:0
21 24-25.04.93 Legia II Warszawa ŁKS Łomża 2:0 2:0
21 24-25.04.93 Bug Wyszków Jeziorak Iława 1:0 1:0
21 24-25.04.93 Jagiellonia II Białystok Ursus Warszawa 0:2 0:1
21 24-25.04.93 Warmia Olsztyn Okęcie Warszawa 0:2 0:1
21 24-25.04.93 Olimpia Zambrów Nowakowski Nowy Dwór Maz. 1:1 0:1
21 24-25.04.93 Narew Ostrołęka MZKS Wasilków 2:2 1:0
22 01-02.05.93 Orlęta Reszel Narew Ostrołęka 1:1 1:0
22 01-02.05.93 MZKS Wasilków Olimpia Zambrów 1:1 1:0
22 01-02.05.93 Nowakowski Nowy Dwór Maz. Warmia Olsztyn 1:1 0:1
22 01-02.05.93 Okęcie Warszawa Jagiellonia II Białystok 4:0 2:0
22 01-02.05.93 Ursus Warszawa Bug Wyszków 2:2 1:1
22 01-02.05.93 Jeziorak Iława Legia II Warszawa 1:1 0:0
22 01-02.05.93 ŁKS Łomża Polkolor Piaseczno 1:1 0:1
22 01-02.05.93 Wigry Suwałki Gwardia Warszawa 2:2 2:0
23 08-09.05.93 Wigry Suwałki Orlęta Reszel 4:0 2:0
23 08-09.05.93 Gwardia Warszawa ŁKS Łomża 4:0 1:0
23 08-09.05.93 Polkolor Piaseczno Jeziorak Iława 2:2 0:0
23 08-09.05.93 Legia II Warszawa Ursus Warszawa 1:1 1:0
23 08-09.05.93 Bug Wyszków Okęcie Warszawa 2:1 1:1
23 08-09.05.93 Jagiellonia II Białystok Nowakowski Nowy Dwór Maz. 0:0
23 08-09.05.93 Warmia Olsztyn MZKS Wasilków 2:2 1:2
23 08-09.05.93 Olimpia Zambrów Narew Ostrołęka 1:2 0:1
24 12.05.93 Orlęta Reszel Olimpia Zambrów 0:2 0:0
24 12.05.93 Narew Ostrołęka Warmia Olsztyn 4:1 2:0
24 12.05.93 MZKS Wasilków Jagiellonia II Białystok 2:2 1:1
24 12.05.93 Nowakowski Nowy Dwór Maz. Bug Wyszków 2:1 1:1
24 12.05.93 Okęcie Warszawa Legia II Warszawa 3:0 1:0
24 12.05.93 Jeziorak Iława Gwardia Warszawa 2:0 1:0
24 12.05.93 ŁKS Łomża Wigry Suwałki 1:2 0:0
24 12.05.93 Ursus Warszawa Polkolor Piaseczno 1:0 0:0
25 15-16.05.93 ŁKS Łomża Orlęta Reszel 1:0 0:0
25 15-16.05.93 Wigry Suwałki Jeziorak Iława 0:0
25 15-16.05.93 Gwardia Warszawa Ursus Warszawa 5:1 3:1
25 15-16.05.93 Polkolor Piaseczno Okęcie Warszawa 1:2 1:0
25 15-16.05.93 Legia II Warszawa Nowakowski Nowy Dwór Maz. 0:3 walkower walkower, w drużynie Legii grał nieuprawniony zawodnik, na boisku 1:2 (1:1)
25 15-16.05.93 Bug Wyszków MZKS Wasilków 1:0 0:0
25 15-16.05.93 Jagiellonia II Białystok Narew Ostrołęka 1:0 0:0
25 15-16.05.93 Warmia Olsztyn Olimpia Zambrów 1:2 0:1
26 02.06.93 Orlęta Reszel Warmia Olsztyn 2:3 2:1 w pierwotnym terminie przełożony
26 22-23.05.93 Olimpia Zambrów Jagiellonia II Białystok 2:0 1:0
26 22-23.05.93 Narew Ostrołęka Bug Wyszków 0:3 0:1
26 22-23.05.93 MZKS Wasilków Legia II Warszawa 0:1 0:0
26 22-23.05.93 Nowakowski Nowy Dwór Maz. Polkolor Piaseczno 0:3 0:1
26 22-23.05.93 Okęcie Warszawa Gwardia Warszawa 0:2 0:0
26 22-23.05.93 Ursus Warszawa Wigry Suwałki 4:3 4:2
26 22-23.05.93 Jeziorak Iława ŁKS Łomża 6:1 3:0
27 29-30.05.93 Ursus Warszawa Orlęta Reszel 2:2 1:2
27 29-30.05.93 Jeziorak Iława Okęcie Warszawa 2:2 1:0
27 29-30.05.93 ŁKS Łomża Nowakowski Nowy Dwór Maz. 0:2 0:1
27 29-30.05.93 Gwardia Warszawa Narew Ostrołęka 3:0 1:0
27 29-30.05.93 Wigry Suwałki MZKS Wasilków 2:0 2:0
27 29-30.05.93 Polkolor Piaseczno Olimpia Zambrów 4:1 2:1
27 29-30.05.93 Warmia Olsztyn Legia II Warszawa 1:1 1:1
27 29-30.05.93 Jagiellonia II Białystok Bug Wyszków 0:2 0:1
28 05-06.06.93 Orlęta Reszel Jagiellonia II Białystok 5:1 1:1
28 05-06.06.93 Bug Wyszków Warmia Olsztyn 0:1 0:0
28 05-06.06.93 Olimpia Zambrów Legia II Warszawa 1:2 0:1
28 05-06.06.93 Narew Ostrołęka Polkolor Piaseczno 2:0 1:0
28 05-06.06.93 MZKS Wasilków Gwardia Warszawa 1:1 1:1
28 05-06.06.93 Nowakowski Nowy Dwór Maz. Wigry Suwałki 2:0 1:0
28 05-06.06.93 Okęcie Warszawa ŁKS Łomża 4:2 0:1
28 05-06.06.93 Ursus Warszawa Jeziorak Iława 1:2 1:1
29 12-13.06.93 Jeziorak Iława Orlęta Reszel 3:1 0:0
29 12-13.06.93 ŁKS Łomża Ursus Warszawa 1:1 1:0
29 12-13.06.93 Wigry Suwałki Okęcie Warszawa 0:0
29 12-13.06.93 Gwardia Warszawa Nowakowski Nowy Dwór Maz. 0:1 0:0
29 12-13.06.93 Polkolor Piaseczno MZKS Wasilków 0:0
29 12-13.06.93 Legia II Warszawa Narew Ostrołęka 1:1 1:0
29 12-13.06.93 Bug Wyszków Olimpia Zambrów 6:1 2:1
29 12-13.06.93 Warmia Olsztyn Jagiellonia II Białystok 6:1 2:1
30 19-20.06.93 Orlęta Reszel Bug Wyszków 0:2 0:1
30 09.06.93 Jagiellonia II Białystok Legia II Warszawa 1:4 0:0 mecz rozegrany awansem
30 19-20.06.93 Polkolor Piaseczno Warmia Olsztyn 3:0 1:0
30 19-20.06.93 Olimpia Zambrów Gwardia Warszawa 1:5 1:1
30 19-20.06.93 Narew Ostrołęka Wigry Suwałki 6:1 2:0
30 19-20.06.93 MZKS Wasilków ŁKS Łomża 5:0 2:0
30 19-20.06.93 Nowakowski Nowy Dwór Maz. Jeziorak Iława 2:3 1:2
30 19-20.06.93 Okęcie Warszawa Ursus Warszawa 0:2 0:2

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU

To nie koniec tekstu! Przejdź na następną stronę i czytaj dalej…ZNACZNIK NOWEJ STRONY